Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 08:57   #3511
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzoo za odp.i zdjęcia. Masz naprawdę piękną cerę - jak zobaczyłam zdjęcia to juz byłam pewna, że zrobię cosmelan. Ale trochę zwątpiłam, mam umówioną wizytę na cosmelan na koniec stycznia, ale napisałam też, że bardzo już chcę dzidzię i dziewczyny piszą, że lepiej najpierw dzidzia a potem cos. sama już nie wiem, doła złapałam, bo chęci chęciami, a życie życiem. UFFFF, nie łatwo podjąć decyzję. Czekać na ciążę i patrzeć na plamy, które są coraz większe? a z drugiej strony - moje dziecko jest najważniejsze, odkładać ciąże o kolejne 3 m-ce??? sama nie wiem, chyba się dziś zgubiłam...
Myślę, że najpierw dzidzia cosm2 będziesz używała ok 1 roku więc lepiej sokojnie spełnic swoje największe marzenie o skarbie

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
GDZIE NATASZA I ZDJĘCIA ???

ktoś chciał obrazki- to macie nowe- może na chwilę przestaniecie paplać i zdąże poczytać coście nasmarowałay- bo wątki tracęęęęęęęęę
Novraczek

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
mówiac prawdę to on taki niewyżyty jakiś
nic tylko seks, seks i seks
wy też tak macie ze swoimi
...ja tak mam ... jak jest TŻ...

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Listopadku, nie, ale..... czasami (jak się naczytamy Domci), to może nawet i fajne by to było tak.... chcieć.....
Domcia to chodzący perwers

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że to nie puste słowa - to obietnica!!!!


Co tylko chcecie - bad and breakfast, and lunch, and drink and łotewer!!!
All 4 U
Ja tam lecę do Ciebie w ciemno, mogę za sprzataczkę robić



Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Jestem z powrotem bez chorobska wiem na 100% że przesadziłam z wit c 20% to za dużo dla naszej złuszczonej buźki - przestroga dla niepokornych Dome ukłony dla ciebie dzisiaj zastąpiłaś mi mamę (pojechała sobie na tydzień odreagować święta) a ja ta niepokorna nie chciałam jej martwić bzdurami Spirytus salicylowy + filtr Vichy uspokoił mi twarz a na spotkaniu wygłupiłam się i powiedziałam dla klienta że mam wysypkę , on przybliżył się i powiedział że nie widać i jestem przewrażliwiona
...możesz na mnie zawsze liczyć ... Twoja zastępcza Mama
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:00   #3512
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Malla to muszę cię zmartwić na ulotce pigmanormu jest napisane ostrzeżnie że nie wolno w czasie ciąży a i nesostrata jest również z hydrochinionem to pewnie podobnie będzie. W sumie nikt nie wie ile tego przenika przez skórę i jak to sie matebolizuje. Jak pisałam o mącznicy lekarskiej to pisze że w wątrobie i tu moja bratowa wyraziła wątpliwości ile tego dostaje sie do skóry i czy wogóle sie dostaje.....Więc może preparaty te sobie odpuść dzidzia ważniejsza!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:01   #3513
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madziusia bo ty już trzecią wiosne masz za sobą i lato też, to się nie boisz. A my ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:04   #3514
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczynki...zapomniałam dzień dobry powiedzieć

Dzień Dobry Kropki Kochane
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:12   #3515
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Madziusia bo ty już trzecią wiosne masz za sobą i lato też, to się nie boisz. A my ?

Nie masimko- To nie tak że ja sie nie boje, ja sie zawsze obawiam, zawsze jak przychodzi wiosna sie boje o plamy, taki to nieurok, fakt ze już tyle "przeżyłam' wiosen z cosmelanem i jakoś po wakacjach zawsze było dobrze, ale to nie oznacza ze ja sie nie boje. W upalne dni filtruje sie jak głupia, kapelusik, okularki- to moje cechy rozpoznawcze. I fakt że z czasem człowiek przyzwyczaja sie do takiego życia- bynajmniej ja już sie przyzwyczaiłam.
A moja działeczka jest bardzo słoneczna, i nie ma tam ani grama cienia. No i tak czy siak obawy mam o plamy.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:28   #3516
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witajcie Plameczki .
Z jednej strony boimy się słońca a z drugiej bardzo go potrzebujemy.Ja się lepiej czuję i mam więcej energii jak świeci Martwi mnie inna sprawa .Przywykłam już do filtra, ale nie wyobrażam sobie żebym miała go nakładać kilkakrotnie w ciągu dnia bez możliwości zmycia poprzedniej warstwy Zapcham się jak w banku i będę miała pory i pryszcze jak Buczka i włosy mi w nosie wyrosną i posunę się wiekowo jak wczoraj Antek I to mnie wkurza
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:56   #3517
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megi dziś jest słoneczny dzień i wszystko wygląda zupełnie inaczej, słońce to życie. Mnie także zastanawia jak sobie poradzę z filtrowaniem w środku lata?

Buczka wróciłaś już? Ile trwa mezoterapia?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 09:56   #3518
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziękuję dziewczynki za rady i zaangażowanie. Oczywiście dzidzia jest naaaaaaaaajważniejsza więc chyba cos. musi poczekać. Muszę to sobie jakoś tylko poukładać, bo długo mi zajęło ułożenie sobie cosmelanu w głowie , a teraz trzeba go sobie z niej wybić! Och, jak ja zazdroszczę facetom, że nie mają takich problemów!! A wkrótce zacznę Was pewnie męczyć pytaniami o filtry, podkłady, kremy itp. bo kamuflaż musi być, a już mój podkład nie daje sobie rady z plamami
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:05   #3519
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki za rady i zaangażowanie. Oczywiście dzidzia jest naaaaaaaaajważniejsza więc chyba cos. musi poczekać. Muszę to sobie jakoś tylko poukładać, bo długo mi zajęło ułożenie sobie cosmelanu w głowie , a teraz trzeba go sobie z niej wybić! Och, jak ja zazdroszczę facetom, że nie mają takich problemów!! A wkrótce zacznę Was pewnie męczyć pytaniami o filtry, podkłady, kremy itp. bo kamuflaż musi być, a już mój podkład nie daje sobie rady z plamami

O nie Malutka, mylisz się, faceci też mają plamy, przewaznie występuje to u nich na skroniach. Widziałam u kilku. Albo czoło też. Tylko oni mają to gdzieś i się tym nie przejmują, nie wiem czy wogóle zauwazają to.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:06   #3520
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Listeczku idź do pracy!!! My tu nic nie zetrzemy, nadrobisz wszystko wieczorkiem, a jak będzie trzeba to Ci skrót zrobimy
ufffff uffff uffff jak mi streszczenie zrobicie to ja wracam do pracy- wpadłam tu na sekundeczkę przeczytac co u was od rana i już biegusiem z powrotem do roboty
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:18   #3521
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cześć dziewczyny
Kto widział słońce umnie deszcz pada
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 10:19   #3522
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masima faceci mają plamy na łysinie jeszcze i na dłoniach
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:32   #3523
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima faceci mają plamy na łysinie jeszcze i na dłoniach

Ale to chyba od wątroby, tzw. wątrobowe.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:38   #3524
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam Wszystkie Dziewczyny!
Maallaa miała pytanie dot. cosmelanu przed czy po ciąży i tak właśnie przyszło mi do głowy, że też planuję akcję ciążową.
Cosmelanie się 3ci m-c, ile mcy przed powinnam zaprzestać cosmelanienia

Domcia, czy ty na tych nowych fotach masz jakis make up , a jeśli nie to jaki kremik, wyglądasz szokowopięknie

Edytowane przez mylda
Czas edycji: 2009-01-20 o 10:41
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:42   #3525
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Dziewczyny!
Maallaa miała pytanie dot. cosmelanu przed czy po ciąży i tak właśnie przyszło mi do głowy, że też planuję akcję ciążową.
Cosmelanie się 3ci m-c, ile mcy przed powinnam zaprzestać cosmelanienia

Domcia, czy ty na tych nowych fotach masz jakis make up , a jeśli nie to jaki kremik, wyglądasz szokowopięknie
Dobre pytanie. Bo już się zastanawiałam czy ciąży nie odłożyć troszkę... sama nie wiem, jak macie jakieś info na ten temat to proszę o odp.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:54   #3526
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki za rady i zaangażowanie. Oczywiście dzidzia jest naaaaaaaaajważniejsza więc chyba cos. musi poczekać. Muszę to sobie jakoś tylko poukładać, bo długo mi zajęło ułożenie sobie cosmelanu w głowie , a teraz trzeba go sobie z niej wybić! Och, jak ja zazdroszczę facetom, że nie mają takich problemów!! A wkrótce zacznę Was pewnie męczyć pytaniami o filtry, podkłady, kremy itp. bo kamuflaż musi być, a już mój podkład nie daje sobie rady z plamami
Chacha maja maja był tu raz taki chłop i nas wypytywał bo sie cosmelanił....moj się zaczął miejscowo wczoraj smarować....:rotfl : (nie moge dalej nie mogę)
O podkłady i korektory to ja moge epopeję na ten temat pisać...ale to po robocie...
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:00   #3527
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Domcia, czy ty na tych nowych fotach masz jakis make up , a jeśli nie to jaki kremik, wyglądasz szokowopięknie

Myldzia
Mam kremik cholerny filtr pastowaty SVR teintee +50 , pod pastą nasz rodzimy iwostin oraz od Madzimojej kochanej1973 ... brązujące cudo CLINIQUE

...dziękuje i się zawstydziłam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:04   #3528
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Domcio absolutnie się niezawstydzaj muszę sprawdziś czy jakieś i jakie koncerty rockowo-metaliczne na ten rok sie planują. Bo umawialyśmy sie kiedyś
łoooo lecę do roboty potem w domu się zaloguję papapa
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:06   #3529
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny moje kochane, chciałam Wam polecić mega odjechaną imprezową muzę mojego frienda ...


Wyjątkowy człowiek i robi wyjątkowe rzeczy :
... tylko posłuchajcie


www.djczaku.prv.pl

poszukajcie w Jego plikach audio czegoś dla siebie

... w sumie mogłybyśmy go poprosić by zagrał u nas na naszm organizowanym meetingu ...tak tylko dla nas

Co Wy na to :
http://czakinsky.aka.dj.czaku.equal.....2008.patrz.pl

Madziamojakochana1973 - ...na Metallicę dziewczyny się nie zgodzą
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:11 Powód: Madzia i Metallica :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 11:11   #3530
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Myldzia
Mam kremik cholerny filtr pastowaty SVR teintee +50 , pod pastą nasz rodzimy iwostin oraz od Madzimojej kochanej1973 ... brązujące cudo CLINIQUE

...dziękuje i się zawstydziłam
Ja używam tego samego filtra i wyglądam jak upiórrra na dodatek podkreśla mi wszystkie skóry, nawet te, których bez niego nie było widać, więc smaruje filtrem, zaraz go zmywam, robię peeling i na nowo filtr, ręce i noky opadają
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:15   #3531
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane, chciałam Wam polecić mega odjechaną imprezową muzę mojego frienda ...


Wyjątkowy człowiek i robi wyjątkowe rzeczy :
... tylko posłuchajcie


www.djczaku.prv.pl

poszukajcie w Jego plikach audio czegoś dla siebie

... w sumie mogłybyśmy go poprosić by zagrał u nas na naszm organizowanym meetingu ...tak tylko dla nas

Co Wy na to :
http://czakinsky.aka.dj.czaku.equal.....2008.patrz.pl

Madziamojakochana1973 - ...na Metallicę dziewczyny się nie zgodzą
Domcioooo, jakaaa musaaaa, świetne mixy, dzieki Ci za to
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:15   #3532
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Ja używam tego samego filtra i wyglądam jak upiórrra na dodatek podkreśla mi wszystkie skóry, nawet te, których bez niego nie było widać, więc smaruje filtrem, zaraz go zmywam, robię peeling i na nowo filtr, ręce i noky opadają
myldzia - mam ten sam problem dlatego niestety muszę najpierw peelingować twarz ( Masimkowymi płatkami ) i dopiero nakładam krem i filtr.
Na inne wyjsścia nie kładę pastowatego filtru tylko podkład Estee Lauter DOUBLE WEAR nr 39 - dla mnie mega odjazd ... ALE SPF TYLKO MARNE +10
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:17 Powód: korekta
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:19   #3533
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
myldzia - mam ten sam problem dlatego niestety musze najpier peelingowac twarz ( Masimkowymi płatkami ) i dopiero nakłądam krem i filtr.
Na inne wyjscia nie klade pastowatego filtru tylko podklad Estee Lauter DOUBLE WEAR nr 39 - dla mnie mega odjazd ... ALE SPF TYLKO MARNE +10
Ja też używam double wear od 4ch lat, nie znam tego nr, ja mieszam 04 i 05, ale zauważyłam, że jakoś tak ciężko mi z nim na twarzy się robi, teraz jest light, muszę go wypróbować.
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:46   #3534
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Ja też używam double wear od 4ch lat, nie znam tego nr, ja mieszam 04 i 05, ale zauważyłam, że jakoś tak ciężko mi z nim na twarzy się robi, teraz jest light, muszę go wypróbować.
ja Estee 39 musiałam kupić w Douglasie na truskawie, nawet o nim nie slyszeli

Jednak kolor jest rewelacyjny - ponieważ naturalny !!!!!!!! i ma lekką konsystencje, troszkę moim zdaniem tlustawą ( jednak chyba to złe okreslenie) mojej pocosmelanskiej buzi pasuje
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:50   #3535
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzien dobry


Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki za rady i zaangażowanie. Oczywiście dzidzia jest naaaaaaaaajważniejsza więc chyba cos. musi poczekać. Muszę to sobie jakoś tylko poukładać, bo długo mi zajęło ułożenie sobie cosmelanu w głowie , a teraz trzeba go sobie z niej wybić! Och, jak ja zazdroszczę facetom, że nie mają takich problemów!! A wkrótce zacznę Was pewnie męczyć pytaniami o filtry, podkłady, kremy itp. bo kamuflaż musi być, a już mój podkład nie daje sobie rady z plamami

Mallutka wiem,ze ciezko pogodzic sie z mysla,ze trzeba czekac.Dziewczyny maje jednak racje.Przed ciaza mialam dwie male plamki,ktore zima znikaly prawie zupelnie.Po ciazy i okresie karmienia plam przybylo.Wygladalam jak brudna,wiecznie zmeczona pandaMajac juz plamy musisz sie liczyc z mozliwoscia powstania nowych niestety.Szkoda marnowac pieniadze przed ciaza i ryzykowac zdrowie maluszka.Trzymam kciuki za Ciebie i planowana dzidzie Za rok bedziemy trzymaly kciuki za Twoje odplamianie



Novi obrazy Co by na nich nie bylo,wieloryby czy kobiety,swietne
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:53
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:50   #3536
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam a znalazłam takie coś co o tym myslicie?http://pl.strawberrynet.com/productD...d=19:confused:
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:07   #3537
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Plamki kochane - dopiero teraz mówię Wam - dzień dobry. Z krotka przerwa na sen- 4 godziny między 2 a 6.40, pracuję. I boli mnie cialo bo chyba jakiś wirus mnie przejął( bo TZ nie ma do niedzieli), głowa mnie boli i w ogóle. Jestem zmeczona i chora i wygladam jak zmęczona i chora stara baba.

I ja sobie Novi koło Ciebie tak przysiądę wieczorkiem, żeby poczytać podsumowanie - dobrze ?

kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:14   #3538
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki kochane - dopiero teraz mówię Wam - dzień dobry. Z krotka przerwa na sen- 4 godziny między 2 a 6.40, pracuję. I boli mnie cialo bo chyba jakiś wirus mnie przejął( bo TZ nie ma do niedzieli), głowa mnie boli i w ogóle. Jestem zmeczona i chora i wygladam jak zmęczona i chora stara baba.

I ja sobie Novi koło Ciebie tak przysiądę wieczorkiem, żeby poczytać podsumowanie - dobrze ?


Kami a kiedy Ty masz zamiar odespać te noce, jeśli wieczorem zakładasz lekturę pamiętnika? Musisz odpocząć, zregenerować siły i nabrać chęci do działania. W dodatku do niedzieli masz być sama
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:15   #3539
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka ! Opowiadaj jak wyglądasz i jak się czujesz i co wiesz od dermy?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:16   #3540
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam a znalazłam takie coś co o tym myslicie?http://pl.strawberrynet.com/productD...d=19:confused:

Ane u mnie otwiera sie strona glowna truskawki Czego mam tam szukac?

Kami
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.