Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 14:47   #4411
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja wiem, ze to off top ale muszę Ci powiedzieć, ze przy wadze 60 kg (nie wiem jakie masz wymiary) to strzelam że masz jakieś 60-65 D lub E albo nawet F.

Polecam zajrzeć tu

http://stanikomania.blox.pl/html

http://balkonetka.pl/

http://forum.gazeta.pl/forum/f,50580...ciastych_.html

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

http://www.youtube.com/user/BrafittingByMaheda

http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mari...ent/view/8/24/

a staniki z normalną rozmiarówką można zakupić np. tu:

http://www.dopasowana.pl/

http://bradea.pl/index

http://www.*********pl/

zamiast gwiazdek powinno być onlyher - nie wiem czemu nie puszcza

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-05-08 o 14:48
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 14:55   #4412
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja tez polecam odpowiednio dobrany biustonosz, poprawia wyglad sylwetki no i przede wszystkim biustu
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:19   #4413
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Potrzebuje pomocy
W moim ukochanym rozu L'Oreal Blush Delicieux kolor Nude Apricot widac juz dno. Obeszlam Douglasa i ROssmanna i nighzie juz nie ma tych rozy, tylko takie okragle z wytloczonym puzzlem. Wycofali je czy jak...
Moze wiecie cos na ten temat, albo znacie jakis "odpowiednik" tego koloru?On pieknie wyglada na bladolicych.

Co do pomadki Airy Fairy - jest przesliczna i jak najbardziej podkresla bladosc, ale dyskretniej niz czerwien. Absolutnie nie jest nude.

Co do tych markowych perfumerii to ja tez czuje sie tam dziwnie. Mam "swojego" Douglasa gdzie juz sie z Paniami znamy i tylko tam chodze. Ale nie slyszalam jeszcze zeby ktos tam dostal probki bez robienia zakupow.

Elianka ja tez jestem na dukanowej diecie gratuluje wynikow
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:26   #4414
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

E nie ma co się przejmowac paniami z Douglasa. Kazdy ma prawo wejśc do sklepu i sobie pooglądac co mają
A co do próbek to ja tez przy zakupach tylko dostawałam. I to to co dali, wybrac się nie dało.

A niektóre z was, jeśli mnie pamięc nie myli, brały odlewki kosmetyków. I jak to jest? Trzeba miec swój pojemniczek? Dają tak bez problemu próbkę?


A w ogóle to dzisiaj pierwszy raz zrobiłam sobie maseczkę aspirynowa. Jestem zachwycona Nawet mi naczynek nie podraznia.
O ja głupia, że się za nią wcześniej nie zabrałam

Edytowane przez _Jagosza_
Czas edycji: 2010-05-08 o 15:37
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:44   #4415
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
E nie ma co się przejmowac paniami z Douglasa. Kazdy ma prawo wejśc do sklepu i sobie pooglądac co mają
A co do próbek to ja tez przy zakupach tylko dostawałam. I to to co dali, wybrac się nie dało.

A niektóre z was, jeśli mnie pamięc nie myli, brały odlewki kosmetyków. I jak to jest? Trzeba miec swój pojemniczek? Dają tak bez problemu próbkę?


A w ogóle to dzisiaj pierwszy raz zrobiłam sobie maseczkę aspirynowa. Jestem zachwycona Nawet mi naczynek nie podraznia.
O ja głupia, że się za nią wcześniej nie zabrałam
Tak mają swoje pojemniczki
mi nawet Pani zrobiła próbkę zapachu
Biorą tester - i odlewają do pojemniczka. Żadna łaska, tylko że niektóre Panie, które tam pracują nie zdają sobie chyba sprawy - że testowanie to nie żaden wstyd.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:17   #4416
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ehh, dziewczyny, dziewczyny tak to jest, jak się na siłę pociesza, to może wyjść na odwrót. 'jak się ma proporcjonalną figurę' i 'przy wadze 60 to...' nie mam proporcjonalnej budowy, a biust mam jaki mam przy wadze, jaką mam, więc cóż... ja po prostu jestem gruszkowata, nie klepsydrowata niestety, ot i cała filozofia ;p stanik mi dobierały panie w Triumphie i wymierzyły mnie dokładnie, więc cóż. A co mają powiedzieć dziewczyny z A? to co ja będę mówić, jak wreszcie schudnę, bo B, to ja mam przy nadwadze...

mój normalny biust, zanim przytyłam w drugiej LO w ciągu niecałych pięciu miesięcy kilkanaście kilo to właśnie jak dobrze pójdzie, tzn. trafię na przychylną rozmiarówkę, to 1 lub A, a przeważnie zeróweczka. ale ja się nie martwię ;p będę piękna i szczupła a staniki będę jeździć kupować do paryża, ot co
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:57   #4417
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

musze wam troszke zmienic temat bo potrzebuje pomocy.
Wiem, sa watki o EDM ale tu prosciej
ze zdjeciami ktore zamiescilam na poprzedniej stronie (czy cos) widzicie moja szyje i twarz - pytanie : ktory kolor edm zamowic z tego co pamietam (a nie pamietam ) to mialam 5ml czegos w stylu fairy albo ivory ale teraz kupuje duze opakowanie i chcialabym zeby szyja i twarz wygladaly tak samo, nie zalezy mi w tej chwili na porcelanowej skorze, bo pewnie (wiem zabijecie mnie) jak pozbede sie resztek starej skory to troche zazolce twarz jakims kremem brazujacym (na mnie jest to mega delikatny efekt, twarz jest nadal jasna ale w tonacjach zoltawych) zalezy mi zeby pasowala pod szyje jako tako... jaki kolor wybrac? jakis mega jasny ale wpadajacy w zolc albo cos w tym stylu - zadnego rozu!!!!!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 18:08   #4418
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
musze wam troszke zmienic temat bo potrzebuje pomocy.
Wiem, sa watki o EDM ale tu prosciej
ze zdjeciami ktore zamiescilam na poprzedniej stronie (czy cos) widzicie moja szyje i twarz - pytanie : ktory kolor edm zamowic z tego co pamietam (a nie pamietam ) to mialam 5ml czegos w stylu fairy albo ivory ale teraz kupuje duze opakowanie i chcialabym zeby szyja i twarz wygladaly tak samo, nie zalezy mi w tej chwili na porcelanowej skorze, bo pewnie (wiem zabijecie mnie) jak pozbede sie resztek starej skory to troche zazolce twarz jakims kremem brazujacym (na mnie jest to mega delikatny efekt, twarz jest nadal jasna ale w tonacjach zoltawych) zalezy mi zeby pasowala pod szyje jako tako... jaki kolor wybrac? jakis mega jasny ale wpadajacy w zolc albo cos w tym stylu - zadnego rozu!!!!!
A rozgladalas sie tonacji oliwkowej? Imo bardziej naturalna od zoltego. Mega jasny ale oliwkowy z edm bedzie np. olive fair.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:12   #4419
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziekuje ci strasznie, bo ja bladzilam teraz po googlach i zastanawialam sie miedzy linen a sandy fair
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:13   #4420
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
musze wam troszke zmienic temat bo potrzebuje pomocy.
Wiem, sa watki o EDM ale tu prosciej
ze zdjeciami ktore zamiescilam na poprzedniej stronie (czy cos) widzicie moja szyje i twarz - pytanie : ktory kolor edm zamowic z tego co pamietam (a nie pamietam ) to mialam 5ml czegos w stylu fairy albo ivory ale teraz kupuje duze opakowanie i chcialabym zeby szyja i twarz wygladaly tak samo, nie zalezy mi w tej chwili na porcelanowej skorze, bo pewnie (wiem zabijecie mnie) jak pozbede sie resztek starej skory to troche zazolce twarz jakims kremem brazujacym (na mnie jest to mega delikatny efekt, twarz jest nadal jasna ale w tonacjach zoltawych) zalezy mi zeby pasowala pod szyje jako tako... jaki kolor wybrac? jakis mega jasny ale wpadajacy w zolc albo cos w tym stylu - zadnego rozu!!!!!
Oliwki lub goldeny jak nic i wcale nie najjaśniejsze tylko neutral albo light olive z oliwek... choć nie jestem przekonana czy będą wystarczająco oliwkowe [] bo masz bardzo silne tony...

Wrzucenie zdjęcia na wątek EDM naprawdę pomoże, tym bardziej że akurat tam o liwkach teraz i zdjęcia wszystkich podkładów są w ostatnich postach
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:20   #4421
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ok wiec lece tam, dzieki za pomoc
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 18:44   #4422
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _anguisette_ Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy
W moim ukochanym rozu L'Oreal Blush Delicieux kolor Nude Apricot widac juz dno. Obeszlam Douglasa i ROssmanna i nighzie juz nie ma tych rozy, tylko takie okragle z wytloczonym puzzlem. Wycofali je czy jak...
Moze wiecie cos na ten temat, albo znacie jakis "odpowiednik" tego koloru?On pieknie wyglada na bladolicych.

Co do pomadki Airy Fairy - jest przesliczna i jak najbardziej podkresla bladosc, ale dyskretniej niz czerwien. Absolutnie nie jest nude.

Co do tych markowych perfumerii to ja tez czuje sie tam dziwnie. Mam "swojego" Douglasa gdzie juz sie z Paniami znamy i tylko tam chodze. Ale nie slyszalam jeszcze zeby ktos tam dostal probki bez robienia zakupow.

Elianka ja tez jestem na dukanowej diecie gratuluje wynikow
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie zakupię sobie to Airy fairy, bo kusi mnie od dłuższego czasu, ale bałam się efektu zlania z resztą twarzy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:45   #4423
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
musze wam troszke zmienic temat bo potrzebuje pomocy.
Wiem, sa watki o EDM ale tu prosciej
ze zdjeciami ktore zamiescilam na poprzedniej stronie (czy cos) widzicie moja szyje i twarz - pytanie : ktory kolor edm zamowic z tego co pamietam (a nie pamietam ) to mialam 5ml czegos w stylu fairy albo ivory ale teraz kupuje duze opakowanie i chcialabym zeby szyja i twarz wygladaly tak samo, nie zalezy mi w tej chwili na porcelanowej skorze, bo pewnie (wiem zabijecie mnie) jak pozbede sie resztek starej skory to troche zazolce twarz jakims kremem brazujacym (na mnie jest to mega delikatny efekt, twarz jest nadal jasna ale w tonacjach zoltawych) zalezy mi zeby pasowala pod szyje jako tako... jaki kolor wybrac? jakis mega jasny ale wpadajacy w zolc albo cos w tym stylu - zadnego rozu!!!!!
Jak ma byc jasny, ale żółtawy to Golden Fair. Olive Fair ma ładny odcień, ale jednak ciemniejszy.
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:28   #4424
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ehh, dziewczyny, dziewczyny tak to jest, jak się na siłę pociesza, to może wyjść na odwrót. 'jak się ma proporcjonalną figurę' i 'przy wadze 60 to...' nie mam proporcjonalnej budowy, a biust mam jaki mam przy wadze, jaką mam, więc cóż... ja po prostu jestem gruszkowata, nie klepsydrowata niestety, ot i cała filozofia ;p stanik mi dobierały panie w Triumphie i wymierzyły mnie dokładnie, więc cóż. A co mają powiedzieć dziewczyny z A? to co ja będę mówić, jak wreszcie schudnę, bo B, to ja mam przy nadwadze...

mój normalny biust, zanim przytyłam w drugiej LO w ciągu niecałych pięciu miesięcy kilkanaście kilo to właśnie jak dobrze pójdzie, tzn. trafię na przychylną rozmiarówkę, to 1 lub A, a przeważnie zeróweczka. ale ja się nie martwię ;p będę piękna i szczupła a staniki będę jeździć kupować do paryża, ot co
To, że jesteś gruszka nie ma żadnego znaczenia. Tym bardziej wątpię, że masz 75 cm pod biustem. A Triumph to jeden z gorszych bieliźnianych sklepów - mają wąską rozmiarówkę więc 50% kobiet wbiliby w 75B.
Zajrzałaś pod jakikolwiek link, który podałam? Wątpię.
To zajrzyj chociaż tutaj

http://stanikomania.blox.pl/2009/11/...by-Maheda.html

http://stanikomania.blox.pl/2008/01/...ewidowane.html

i nie bój się literek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 21:19   #4425
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no fakt, ale już się poprawiłam i... Lemirka, jestem zaszokowana, powaga przepraszam za moje początkowe podejście, bo po wałkowanym tu bez końca temacie niedoedukowanych konsultantek w drogeriach powinnam naprawdę wiedzieć lepiej i nie pokładać takiej wiary w ekspedientki w sklepie z bielizną więc przepraszam za moją młodzieńczą ignorancję, którą zamierzam się wymawiać jeszcze przez pół roku z hakiem, zanim nie stanę się pełnoletnia na całym świecie. dziękuję! a ja myślałam, że jestem jakimś mutantem, że mam biust tak nisko osadzony
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 21:54   #4426
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiem, że offtopuję, ale jestem zaskoczona!Przejrzałam linki, które Podałaś Lemirko i nagle z miseczki B(którą zresztą również dobrała mi pani w Triumphie) wskoczyłam w C Może nie jestem taka płaska jak myślałam Muszę to dobrze obczytać jeszcze
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:05   #4427
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
no fakt, ale już się poprawiłam i... Lemirka, jestem zaszokowana, powaga przepraszam za moje początkowe podejście, bo po wałkowanym tu bez końca temacie niedoedukowanych konsultantek w drogeriach powinnam naprawdę wiedzieć lepiej i nie pokładać takiej wiary w ekspedientki w sklepie z bielizną więc przepraszam za moją młodzieńczą ignorancję, którą zamierzam się wymawiać jeszcze przez pół roku z hakiem, zanim nie stanę się pełnoletnia na całym świecie. dziękuję! a ja myślałam, że jestem jakimś mutantem, że mam biust tak nisko osadzony
Nie ma co przepraszać ja w triumphie dostałam 85C - o mamo, jak ja sie cieszyłam. Teraz noszę 70FF/G a stanik z triumpha wygląda po kilkumiesięcznym użytkowaniu jak szmata z obwodu 85 mam już chyba 105
Jak wpadłam na wątek o brafittingu mam misję uświadamiania Więc kiedy uda CI się dobrać dobrze stanik pochwal się wrażeniami. W wątku na wizażu (nosimy dobrze dobrane biustonosze) są podane adresy sklepów stacjonarnych. Można iść pomierzyć - a potem zamówić w necie bo taniej jak wszystko
Jakbyś miała jakieś pytania pisz PW

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Wiem, że offtopuję, ale jestem zaskoczona!Przejrzałam linki, które Podałaś Lemirko i nagle z miseczki B(którą zresztą również dobrała mi pani w Triumphie) wskoczyłam w C Może nie jestem taka płaska jak myślałam Muszę to dobrze obczytać jeszcze
Poczytaj poczytaj i pomierz się dobrze. tak jak to opisują - jeszcze się okaże, ze nie C a E .

Mam już nawet kilka sukcesów na swym koncie 75A - 65D - i niesamowita radość, że "mam biust"
i 75c na 70E
no i ja

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-05-08 o 22:25
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:38   #4428
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Żeby nie offtopować tak bardzo - pokazuję lakier o którym pisałyśmy. Moim zdaniem ładnie się komponuje do jasnej skóry Proszę nie zwracać uwagi na pęcherzyki powietrza

I mam pytanie - jaki to jest kolor oka
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:42   #4429
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Żeby nie offtopować tak bardzo - pokazuję lakier o którym pisałyśmy. Moim zdaniem ładnie się komponuje do jasnej skóry Proszę nie zwracać uwagi na pęcherzyki powietrza

I mam pytanie - jaki to jest kolor oka

kolor oka to morski, ale bardziej niebieski, niż zielony.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 22:50   #4430
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
kolor oka to morski, ale bardziej niebieski, niż zielony.
hmm, pierwszy raz ktoś mi tak określił kolor jak to cholerstwo malować?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:50   #4431
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Żeby nie offtopować tak bardzo - pokazuję lakier o którym pisałyśmy. Moim zdaniem ładnie się komponuje do jasnej skóry Proszę nie zwracać uwagi na pęcherzyki powietrza

I mam pytanie - jaki to jest kolor oka
Muszę mieć ten lakier

Heterochromia centralna
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 23:03   #4432
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Muszę mieć ten lakier

Heterochromia centralna
musiałam iść się wujka Googla zapytać co to, ale już wiem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 23:12   #4433
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
musiałam iść się wujka Googla zapytać co to, ale już wiem
Ja się dowiedziałam, że to mam od przyjaciółki, która zdaje biologię na maturze
Ja mam ciemnozieloną obwódkę, potem taki normalny zielony a w środku brązowy. Do obu kolorów pasuje fioletowy na całe szczęście i tak się maluję, jeśli używam w ogóle cieni
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 23:15   #4434
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też tak mam, moje oczęta są zielono-niebieskie, jednak z przewagą zielonego Mój tato nato \miast ma oczy zielone w brązowe plamki
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:17   #4435
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lemirko mam identyczny kolor oczu U mnie od oświetlenia i makijażu zależy czy bardziej przebija się niebieski czy zielony. Moi rodzice twierdzą, że moje oczy to taki kogiel mogiel genetyczny (tata ma zielone, mama niebieskie). Heterochromia? Nie miałam pojęcia, że jest nawet na to nazwa
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:35   #4436
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Heterochromia? Nie miałam pojęcia, że jest nawet na to nazwa
Heterochromia centralna Heterochromia jest wtedy gdy masz lewe oko inne niż prawe :P To dopiero jest ciekawe

Wiecie co, chyba muszę się znowu pomierzyć, bo nie dziwne by było, gdyby w moim wieku w ciągu półtora roku biust urósł, zwłaszcza, że lekko przytyłam przez ostatnie dwa lata. Zaraz obczajam wszystkie zamieszczone linki dzięki Lemirka, że je zamieściłaś
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:20   #4437
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to może byś mi jakiś poleciła? Planuję jakiś zakupić, ale boję się, że kupię w ciemno (jak zwykle) i się okaże, że to pomarańczowy pył z brokatem A chciałabym taki możliwie delikatny, perłowy No i raczej sypki, żeby można było nałożyć na wytapetowaną już facjatę

I jak już jesteśmy w temacie włosów...
Przymierzam się do farbowania, no i myślałam nad bardzo ciemnym, zimnym brązem. Ale teraz mi namieszali: jedna koleżanka mi mówi, żebym wzięła fioletową czerń, bo jak wyblaknie to będzie dobrze wyglądać, inna mówi, że powinnam mieć kruczoczarne, a inna mi jeszcze powiedziała, że całkiem fajnie wyglądałam w czerwonorudych
Kto mi lepiej doradzi jak nie wy?
aż sobie specjalnie zdjęcie zrobiłam, żebyście mnie wsparły duchowo przy wyborze koloru włosów
( a może jednak platyna?)
wściekły rudy pomarańcz taka marchewa albo platyna, moim zdaniem będzie, i tu chciałam użyć słowa niecenzuralnego wyrażającego zachwyt, super, w platynie jak Gwen byś wyglądała (w dont speak), możesz zrobic symulacje w photoszopie, zdecydowanie jestem za tymi dwoma kolorami, w ogóle wydaje mi się, ze pasują ci mocne kolory.
----
a tak z ciekawości, bo nie kupię podkładu żadnego przez najbliższe dwa lata patrząc na zasób mojej szuflady, któraś z was mogłaby porównać pharmaceris z revlonem albo goshem? na zdjęciu przy tym 24h astora, o ile pamiętam, wygląda na jasny bardzo,a le pewnie nie jest taki a próbkę dostałam tylko najciemniejszego.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2010-05-09 o 12:28
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:49   #4438
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A może któraś testowała Pan sticka z MF? Bo został KWC, więc musi być niezły, ale jak tam z kolorami?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:56   #4439
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
wściekły rudy pomarańcz taka marchewa albo platyna, moim zdaniem będzie, i tu chciałam użyć słowa niecenzuralnego wyrażającego zachwyt, super, w platynie jak Gwen byś wyglądała (w dont speak), możesz zrobic symulacje w photoszopie, zdecydowanie jestem za tymi dwoma kolorami, w ogóle wydaje mi się, ze pasują ci mocne kolory.
----
a tak z ciekawości, bo nie kupię podkładu żadnego przez najbliższe dwa lata patrząc na zasób mojej szuflady, któraś z was mogłaby porównać pharmaceris z revlonem albo goshem? na zdjęciu przy tym 24h astora, o ile pamiętam, wygląda na jasny bardzo,a le pewnie nie jest taki a próbkę dostałam tylko najciemniejszego.
A może opisz, jakie masz podkłady i powiedz, co Ci w nich nie podpasowało. To może pomóc nam w szukaniu.

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
A może któraś testowała Pan sticka z MF? Bo został KWC, więc musi być niezły, ale jak tam z kolorami?
Ja testowałam, ale w Rossmanie. Był jednej jasny kolor, chyba Ivory. To jest podkład-kamuflaż, bardzo gęsty i ciężki, jako podkład na codzień się nie nadaje, ale wydaje mi się, że mógłby się sprawdzić jako korektor.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:35   #4440
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O, matko, ale naprodukowałyście...dobra , teraz ja

Raz: któraś ma w podpisie: piję skrzypokrzywę od 30.01 - ja poproszę o wyjaśnienie o co kaman...sama sobie robisz mieszankę ziółek skrzypu i pokrzywy czy jak? Bom ciekawa, a moim słabym włoskom by się przydało wzmocnienie (kupiłam Merz Special...taaa...trzy dni temu i jeszcze stoi nieotwarty )

Dwa: http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...+swatche+1.jpg
To jest super...pewnie w końcu wypróbuję

Trzy: Ty fiasco masz brązowe te patrzałki? Nawet jak nie to i tak są czadowe te Twoje oczyska!

Lemirka - muszę się chyba wybrać do sklepu z brafitterkami - moje A...kceptowalne pseudokrągłości warto by wyeksponować fachowo

dotka: Ty też masz ekstra patrzałki - do tego z heterotromią centralną - czadowo! ;P
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.