Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 19:58   #3241
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

O ile dobrze pamiętam, kilka stron wczesniej byla mowa o Lushu. Też niedawno zaczęłam myć głowę kostką Ultimate - po dwóch użyciach jeszcze się nei wypowiem, ale myje, fakt. Co do blasku - trudno mi sie wypowiedzieć. Jestem zainteresowana wydajnością, zwłaszcza że mam dość długie i gęste włosy, przez co zużycie szamponu zazwyczaj mam straszne...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:28   #3242
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Na wątku EGM dziewczyny kiedyś pisały, że ZZ to mieszanka olejku z drzewa herbacianego, lawendy i neem.

Przy okazji - można tu pisać o Lushu? - bo umyłam włosy wczoraj Ultimate
Zrobilam juz swoj mix z tea tree, lavendy i tamanu. Capi olejkiem z drzewa herbacianego.

Ja umylam dzis Ultimate- i jestem zadowolona z efektu, wlosy lekkie, blyszcace, ale nie tak mega, jak po oleju, przyjemne w dotyku. Bojac sie, ze sie nie bedzie pienic, uzylam chyba za duzo, no i piany narobilam na glowie. Wlosy rozczesalam wszystkoczeszaca szczotka( mam dlugie)
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:40   #3243
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Na wątku EGM dziewczyny kiedyś pisały, że ZZ to mieszanka olejku z drzewa herbacianego, lawendy i neem.

Przy okazji - można tu pisać o Lushu? - bo umyłam włosy wczoraj Ultimate
Oj piszcie o Lushu , z chęcią posłucham
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Zrobilam juz swoj mix z tea tree, lavendy i tamanu. Capi olejkiem z drzewa herbacianego.

Ja umylam dzis Ultimate- i jestem zadowolona z efektu, wlosy lekkie, blyszcace, ale nie tak mega, jak po oleju, przyjemne w dotyku. Bojac sie, ze sie nie bedzie pienic, uzylam chyba za duzo, no i piany narobilam na glowie. Wlosy rozczesalam wszystkoczeszaca szczotka( mam dlugie)
Ale błyskawica z Ciebie Czekamy na relację, ja póki co wypróbuję solo olejek z drzewa herbacianego, jak już go gdzies dorwę.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:42   #3244
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ale błyskawica z Ciebie Czekamy na relację, ja póki co wypróbuję solo olejek z drzewa herbacianego, jak już go gdzies dorwę.
Nie spalabym cala noc, drzac ze zniecierpliwienia-co mi wyjdzie, a ze skladniki mialam w zapasie-nie ma, jak byc chomikiem- to w 1 minutke zrobilam mix i teraz mi smierdzi pod nosem, ale co tam-moze zadziala
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:46   #3245
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Nie spalabym cala noc, drzac ze zniecierpliwienia-co mi wyjdzie, a ze skladniki mialam w zapasie-nie ma, jak byc chomikiem- to w 1 minutke zrobilam mix i teraz mi smierdzi pod nosem, ale co tam-moze zadziala
Ha Ha

A ja zrobiłam maseczkę na bazie wody, po 10min. tak mi zastygła (taaak straaasznie ściągało), że szybko zmywałam. Kolejnym razem dodam kwasu HA.
A lawendę też można kupić w jakimś sklepie zielarskim?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-19 o 20:48
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:49   #3246
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Też jestem zadowolona z szamponu Ulitimate Shine. Fajnie oczyszcza włosy Błysk jest ... ale wiadomo jakiegoś nadzwyczajnego nie ma No i nie musiałam używać odżywki Niedługo przetestuję duet Ultimate i Jungle :d
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:50   #3247
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ha Ha

A ja zrobiłam maseczkę na bazie wody, po 10min. tak mi zastygła (taaak straaasznie ściągało), że szybko zmywałam. Kolejnym razem dodam kwasu HA.
A lawendę też można kupić w jakimś sklepie zielarskim?
Olejek lawendowy jest bardzo popularny, jesli nie w zielarskim, to w aptece kupisz.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 20:53   #3248
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Kurcze doczytałam na egm, że to specjalny olejek z Austriali powienien być:
na dole tej strony tu

Co do Ultimate z Lush'a -
- pieni się super- podejrzewam, że też użyłam za dużo, wystarczy pewnie odrobina, więc wydaje mi się, że będzie bardzo wydajny
-myje się przyjemnie, domywa porządnie włosy
- nie użyłam odżywki, ale polecam, bo włosy trochę tępe przy czesaniu po myciu

Efekt: blasku specjalnego nie odnotowałam, ale za to włosy są bardzo mięsiste. Jakbym nie wiedziała czym myję stawiałabym, że ta kostka ma unosić włosy i poprawiać ich objętość.

Jedna rzecz sprawi, że chyba nie użyję jej za często - włosy pomimo puszytości wyglądają po 24h jakoś mało świeżo i jutro rano na bank będę musiała umyć (a przy szamponie z EGM myję co 2-3 dni).
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:54   #3249
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Olejek lawendowy jest bardzo popularny, jesli nie w zielarskim, to w aptece kupisz.
Ha ha, znalazłam w domu, Mama jakiś czas temu kupiła mi olejek lawendowy i miętowy, gdzieś wyczytała, żeby krople olejków i maści majerankowej położyć na wacik i wdychać w czasie migreny
Raz spróbowałam i nie poskutkowało
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:10   #3250
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Kurcze doczytałam na egm, że to specjalny olejek z Austriali powienien być:
na dole tej strony tu
Doczytalam, ze tez ja jestem zawsze w goracej wodzie kapana
Ale nie szkodzi, przynajmniej rozejrze sie za czyms standaryzowanym. Zdaje sobie sprawe, ze jakosc olejkow eterycznych jest rozna... Z braku Zipzapa wyprodukuje sobie zamiennik tak czy siak
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:28   #3251
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Wklejam recenzje którą zamieściłam rownież na wątku Lushowym, ale pomyślałam, że i tu może moje pare zdań pomoże w ewentualnej decyzji dotyczącej zakupu...
Czas na moje wrażenia odnośnie Lusha.
Wczoraj wieczorem umyłam się mydełkiem SEXY PEEL.Pięknie pachnie cytrusami, grapefruitem etc...kostka jest dosyć miękka, szybko się zmydla, odkroiłam porcję potrzebną na jedną kąpiel.
Dziś z rana umyłam buzię kawałkiem FRESH FARMACY .
Jest to kostka, ale ma ciekawą konsystencje jakby pasty zapach nie szczególny choć na razie ciężko mi go do czegoś porównać....czułam lekkie szczypanie podczas mydlenia...pierwsze wrażenie po zmyciu gladka , idealnie czysta , wypolerowana buzia, pory jakby zmniejszone bez uczucia ściągnięcia, czuć jakby lekki film na buzi, bez przesuszu, skóra mięciutka
Wziełam prysznic z kawałkiem mydła ? myślałam, że to mydło UP YOU GETS , szalenie niewydajne i dobrze ze odłamałam kawałek, bo pod wływem wody rozpuścił mi się w dłoniach (zdazyłam jeszcze naniesc na ciało ) niczym oranżadka musująca zapach; cytryna ..duuuuużo cytryny i jakby uczucie chłodu na ciele Poranna pobudka gwarantowana.
Następnie umyłam głowę kawałkiem szamponu GODIVA .
Zapach samej kostki troche jak kupa naprawde tak mi się kojarzy
jednak po rozprowadzeniu na włosach zapach typowo kwiatowy, ale jakie kwiaty ? jaśmin ? jeszcze nie doszłam
W końcu przyszła kolej na odżywkę AMERICAN CREAM w samej buteleczce dosyc słodki chemiczny ? skoncentrowany zapach, jednak na włosach mmmmmm ....nie moge przestac ich wąchac pachnie jakby wanilią ale z czymś jeszcze ..nie jestem zwolenniczka słodkich zapachów ale ten jest taki ...wyważony .Włosy juz dawno sa suche no i czyste i mięciutkie a pachną nadal. Mam dosyć gęste , długie włosy.
To napewno dopiero poczatek mojej przygody z Lushem oczywiscie ze szkoda dla portfela.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 15:03   #3252
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Papeterio-
ale fajne recenzje!
Przegladalam srylion razy strone Lusha a tego porannego cuda to nie widzialam

To ja napisze o kremie Enzymion . Ultralekki, pachnacy...dojrzala papaya, nie pozostawiajacy tlustej warstwy, ale tez nie sciagajacy. Daje uczucie czystosci i lekkosci na skorze. Fajny pod makijaz( tak mysle). TO tak po pierwszych testach-czy zagosci na stale-czas pokaze.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:25   #3253
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Jeny wypadlam calkowicie z obiegu Moze napiszę czego szukam.. otoz czegos chyba nawilzajacego na twarz, bo znow mam okropny tradzik (a ponoc w ciaza zmienia cere na ladniejsza a mi sie pogorszyla), ale cera nie jest tlusta aczkolwiek czuje ze potrzebuje wody.
Jakiegos peelingu ale nie z grudami bo zedre cere, taki enzymatyczny (zastanawiam sie znow wziac ten z bromelaina z BU, ale chyba nie byl taki super).

Po za tym nie wiem co moge a czego nie mgoe uzywac bedac w ciazy

Moze cos mam namieszc i wlasnie krem nawilzajacy zlozyc? Zapycha mnie gliceryna w skladzie/caprylici i silica. (tak mi sie wydaje)



edit:

czytalam, ze ktoras z Was leci na Dianie i niedlugo odstawia.. ja bym w ogole nie brala diany. To najgorsze co moze byc. Bralam tylko 3 miesiace, po odstawieniu brak miesiaczki przez 3 miechy i wysyp wiekszy i wieksze probemy, wiec skonczylam na zioteku ktory bralam tylko 2 miesiace i wszsytko zniknelo a meczylam sie ponad 10 lat szok.. a wystarczyly dwa miechy.. i zmiana pielegnacji rowniez.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-05-24 o 20:34
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:41   #3254
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeny wypadlam calkowicie z obiegu Moze napiszę czego szukam.. otoz czegos chyba nawilzajacego na twarz, bo znow mam okropny tradzik (a ponoc w ciaza zmienia cere na ladniejsza a mi sie pogorszyla), ale cera nie jest tlusta aczkolwiek czuje ze potrzebuje wody.
Jakiegos peelingu ale nie z grudami bo zedre cere, taki enzymatyczny (zastanawiam sie znow wziac ten z bromelaina z BU, ale chyba nie byl taki super).

Po za tym nie wiem co moge a czego nie mgoe uzywac bedac w ciazy

Moze cos mam namieszc i wlasnie krem nawilzajacy zlozyc? Zapycha mnie gliceryna w skladzie/caprylici i silica. (tak mi sie wydaje)

Kochana na początku gratuluje który to tc ? i jednocześnie łącze się w bólu co do cery...u mnie jednym z pierwszych objawów stanu błogosławionego był właśnie wysyp i to tam gdzie wcześniej się nigdy nie pojawił... na skroniach , żuchwie, szyi a nawet dekoldzie no z pielegnacją przez najbliższe kilka miesięcy nie poszalejesz wiadomo że bardziej drastyczne środki odpadają..poza tym nawet na łagodne środki które do tej pory były ok skóra może reagować różnie.Widze, że szukasz czegoś nawilżającego więc chyba nie za wiele pomogę ...Ja osobiście zakochałam się w glinkach w każdej postaci polecam multani mitti z mazideł..poza tym moje ostatnie odkrycie z firmy lush mydełko fresh farmacy z rumiankiem i olejkiem z drzewa herbacianego...do ciała i na rosnący brzuszek oliwka babydream fur mama rossman rewelacja.
Ja juz wprawdzie przy końcówce bo 33tc i cera sie nieznacznie poprawia, ale naprawde wiele pomogły tu glinki ...Mnie nawet peeling enzymatyczny podrażnił wprawdzie apteczny bo z pharmacerisa ale podrażnił

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
J

czytalam, ze ktoras z Was leci na Dianie i niedlugo odstawia.. ja bym w ogole nie brala diany. To najgorsze co moze byc. Bralam tylko 3 miesiace, po odstawieniu brak miesiaczki przez 3 miechy i wysyp wiekszy i wieksze probemy, wiec skonczylam na zioteku ktory bralam tylko 2 miesiace i wszsytko zniknelo a meczylam sie ponad 10 lat szok.. a wystarczyly dwa miechy.. i zmiana pielegnacji rowniez.
ja brałam to g.... kilka lat temu przez dwa lata i dopiero po kilku miesiacach zastrzyki przywróciły mi @ a cere miałam wiele gorsza niz przed rozpoczeciem "kuracji"
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:53   #3255
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeny wypadlam calkowicie z obiegu Moze napiszę czego szukam.. otoz czegos chyba nawilzajacego na twarz, bo znow mam okropny tradzik (a ponoc w ciaza zmienia cere na ladniejsza a mi sie pogorszyla), ale cera nie jest tlusta aczkolwiek czuje ze potrzebuje wody.
Jakiegos peelingu ale nie z grudami bo zedre cere, taki enzymatyczny (zastanawiam sie znow wziac ten z bromelaina z BU, ale chyba nie byl taki super).

Po za tym nie wiem co moge a czego nie mgoe uzywac bedac w ciazy

Moze cos mam namieszc i wlasnie krem nawilzajacy zlozyc? Zapycha mnie gliceryna w skladzie/caprylici i silica. (tak mi sie wydaje)



edit:

czytalam, ze ktoras z Was leci na Dianie i niedlugo odstawia.. ja bym w ogole nie brala diany. To najgorsze co moze byc. Bralam tylko 3 miesiace, po odstawieniu brak miesiaczki przez 3 miechy i wysyp wiekszy i wieksze probemy, wiec skonczylam na zioteku ktory bralam tylko 2 miesiace i wszsytko zniknelo a meczylam sie ponad 10 lat szok.. a wystarczyly dwa miechy.. i zmiana pielegnacji rowniez.
Gratulacje. A cera w ciąży się chyba często pogarasza, hormony. Za to po ciąży powinno być ładnie.
Myślę, że bezpieczniej zawsze zapytać lekarza co wolno, a czego nie wolno stosować w ciąży. Aczkolwiek chyba naturalna pielęgnacja z umiarem nie zaszkodzi. Myślę, że glinki są dobre.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:18   #3256
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeny wypadlam calkowicie z obiegu Moze napiszę czego szukam.. otoz czegos chyba nawilzajacego na twarz, bo znow mam okropny tradzik (a ponoc w ciaza zmienia cere na ladniejsza a mi sie pogorszyla), ale cera nie jest tlusta aczkolwiek czuje ze potrzebuje wody.
Jakiegos peelingu ale nie z grudami bo zedre cere, taki enzymatyczny (zastanawiam sie znow wziac ten z bromelaina z BU, ale chyba nie byl taki super).

Po za tym nie wiem co moge a czego nie mgoe uzywac bedac w ciazy

Moze cos mam namieszc i wlasnie krem nawilzajacy zlozyc? Zapycha mnie gliceryna w skladzie/caprylici i silica. (tak mi sie wydaje)



edit:

czytalam, ze ktoras z Was leci na Dianie i niedlugo odstawia.. ja bym w ogole nie brala diany. To najgorsze co moze byc. Bralam tylko 3 miesiace, po odstawieniu brak miesiaczki przez 3 miechy i wysyp wiekszy i wieksze probemy, wiec skonczylam na zioteku ktory bralam tylko 2 miesiace i wszsytko zniknelo a meczylam sie ponad 10 lat szok.. a wystarczyly dwa miechy.. i zmiana pielegnacji rowniez.
Anecka, gratulacje
To ja niedługo odstawiam Diane (a właściwie OC-35, ale to to samo, brałam zamiennie..) - planuję odstawić za jakieś 2-3 miesiące, a kurację Izotekiem zakonczyłam 9 miesięcy temu(brałam pół roku)

Nawilżenie - może jakiś olej z BU mieszany z kremem?

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja brałam to g.... kilka lat temu przez dwa lata i dopiero po kilku miesiacach zastrzyki przywróciły mi @ a cere miałam wiele gorsza niz przed rozpoczeciem "kuracji"

Oj straszycie mnie




Swoją drogą nie wiem dlaczego dostałam to g.. (Diane), zamiast np. Yasminelle (bo w kuracji Izotekiem antykoncepcja jest niezbędna). Może nie byłoby takich cyrków z odstawianiem (bo już na 2 miesiące przecież przeszłam na Yasminelle i się tak wystraszyłam /dermatolog również/ że powróciłam do Diane).
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-24 o 21:20
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:28   #3257
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
?
Oj straszycie mnie




Swoją drogą nie wiem dlaczego dostałam to g.. (Diane), zamiast np. Yasminelle (bo w kuracji Izotekiem antykoncepcja jest niezbędna). Może nie byłoby takich cyrków z odstawianiem (bo już na 2 miesiące przecież przeszłam na Yasminelle i się tak wystraszyłam /dermatolog również/ że powróciłam do Diane).
Asik kazdy reaguje inaczej ..
(trzymam zeby bylo ok po odstawieniu .)...co nie zmienia faktu ze Diane cudownych opinii nie ma...ja pozniej bralam kilka lat inne tabsy i po nich cera rowniez byla super....odstawilam, ale nie zdazylam sie przekonac czy wysyp by wrócił ..wiadomo czemu nie zdazylam
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:36   #3258
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Asik kazdy reaguje inaczej ..
(trzymam zeby bylo ok po odstawieniu .)...co nie zmienia faktu ze Diane cudownych opinii nie ma...ja pozniej bralam kilka lat inne tabsy i po nich cera rowniez byla super....odstawilam, ale nie zdazylam sie przekonac czy wysyp by wrócił ..wiadomo czemu nie zdazylam
Miałam "próbkę" po przejściu na Yasminelle i lekkim pogorszeniu, więc nie mam większych nadziei. Poza tym dojdzie stres związany z odbyciem praktyk, obroną mgr - co jestem przekonana, że na cerze się odbije.
Zastanawiam się, czy nie przedłużyć "kuracji" jeszcze o pół roku - moje życie się wtedy unormuje (zakończę studia, znajdę pracę..) - sama nie wiem. Co o tym myślicie? Od jakiegoś czasu gnębią mnie te myśli. Stres ma bardzo duży wplyw na moją cerę, a stresuje mnie normalnie wszystko co tylko może (no ale tak.. zdrowie jest najważniejsze..)

Papeterio wszystkiego naj i super, że Twoja cera jest w dobrym stanie .
Ja póki co nie planuję (a w tym nieplanowaniu jakby nie patrzać tabsy pomagają)
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-24 o 21:49
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:50   #3259
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Anecka, gratulacje!
Papeteri już chyba gartulowałam.
Z enzymatycznych fajny i w miarę delikatny (używałam jak miałam podrażnioną retinoidami i kwasami skórę) jest flosleku - ten:
http://www.domzdrowia.pl/58159,flos-...ymatyczny.html
A z nawilżaczy - chciałam polecać Gesichcreme z Babydream, ale ma to co Ciebie zapycha.
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
(...)Swoją drogą nie wiem dlaczego dostałam to g.. (Diane), zamiast np. Yasminelle (bo w kuracji Izotekiem antykoncepcja jest niezbędna). Może nie byłoby takich cyrków z odstawianiem (bo już na 2 miesiące przecież przeszłam na Yasminelle i się tak wystraszyłam /dermatolog również/ że powróciłam do Diane).
Ja po Yasminelle miałam straszny wysyp, więc też to nie musiałoby być super wyjście dla Ciebie. W sumie już jak brałam to skóra jakaś nie za bardzo była.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 22:11   #3260
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Anecka, gratulacje
a jeżeli chodzi o nawilżanie to - odziwo - mi np. baaardzo pomaga frakcja sojowa; matuje - to fakt, ale przy okazji czuję, że skóra jest taka jędrna i wodnista, nie wiem jak to opisać nie pamiętam dokładnie jak pisałaś, że Twoja skóra reagowała na frakcję sojową, ale wydaje mi się, że chyba Cię zapychała, ale może spróbuj jej teraz - w ciąży skóra i jej upodobania potrafią się zmienić

z innej beczki, muszę pochwalić maseczkę z sody oczyszczonej używam jej co 2 dzień od tygodnia, dwóch i pomogła mi fantastycznie na pojawiające się tu i tam krostki jest to jednak spory wysuszacz dla skóry, więc dziewczyny, które już mają suchą skórę musiałyby uważać i używać jej rzadziej, albo mocno nawilżać skórę
mi soda pomogła lepiej niż maseczka aspirynowa, chociaż z drugiej strony ta druga lepiej pilinguje jak się ją zmywa.. ciężki wybór
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:54   #3261
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja wyśpiewam swoje peany dot. ekstraktu z truskawki, mogę??
Zmieszałam sobie z HA, potem dodałam dekuchno olejku i dałam na buziaka. Ależ piękne napięcie skóry i rozświetlenie. Lifting w 3 minuty
Mat, a potem świetne trzymanie się podkładu, a mam mieszaną cerę i o efekt lampy nie jest trudno.

Ale do maceratu z marchwi podchodzę jak pies do jeża Jakby to zrobić, żeby dać na facjatę, a na drugi dzień nie obudzić się jak po godzinnym seansie w solarium

Ciężarówkom gratuluję (chociaż sama cieszę się, że już jestem po )
Mnie się cera w ciąży bardzo polepszyła, po porodzie był totalny koszmar, dopiero niedawno, po zakończeniu karmienia, powoli wszystko wraca do normy.
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 07:28   #3262
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dZIĘKI DZIEWCZYNY
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Miałam "próbkę" po przejściu na Yasminelle i lekkim pogorszeniu, więc nie mam większych nadziei. Poza tym dojdzie stres związany z odbyciem praktyk, obroną mgr - co jestem przekonana, że na cerze się odbije.
Zastanawiam się, czy nie przedłużyć "kuracji" jeszcze o pół roku - moje życie się wtedy unormuje (zakończę studia, znajdę pracę..) - sama nie wiem. Co o tym myślicie? Od jakiegoś czasu gnębią mnie te myśli. Stres ma bardzo duży wplyw na moją cerę, a stresuje mnie normalnie wszystko co tylko może (no ale tak.. zdrowie jest najważniejsze..)

Papeterio wszystkiego naj i super, że Twoja cera jest w dobrym stanie .
Ja póki co nie planuję (a w tym nieplanowaniu jakby nie patrzać tabsy pomagają)
Fakt jeszcze masz troszke czasu
Super ale moja cera nie jest w dobrym stanie ale jest niebo lepiej o tak najgorzej teraz ma się mój dekold i plecy(nigdy nie miałam z tym problemu w tych miejscach) .Co do Twoich rozterek zwiazanych z odstawieniem...może nie jest to nałóg ale wierz mi wiem jak baaardzo ciężko to rzucić...ale kiedyś trzeba .Robisz próby wątrobowe
Co do stresu ..rozumiem, ale nie pozbędziesz się go...samo odstawienie będzie dla Ciebie stresujące

Musiałabym się przełamać i polubić z olejem tamanu bo gdy używałam kilka dni na dekold to zauważyłam wyrazną poprawę...tylko ten zapach maggi
Fakt w NP nie mam za dużego doświadczenia więc domniemam, że istnieją specyfiki z dużo gorszym "zapachem"" niż ten.
Jeżeli chodzi o frakcje.Stosowałam w strefie T i mnie osobiście niestety zapycha
W ogóle to zazdroszcze wam , że jesteście świadome jaki konkretnie składnik w danym produkcie wam szkodzi, bo ja jeszcze nie doszłam czego konkretnie unikać...

A co polecicie na przebarwienia po wypryskach z bardziej łagodnych środków ?
Glinka multani mitti dała troche rade ...ale to jeszcze nie to.
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-05-25 o 07:29
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:33   #3263
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
dZIĘKI DZIEWCZYNY

Fakt jeszcze masz troszke czasu
Super ale moja cera nie jest w dobrym stanie ale jest niebo lepiej o tak najgorzej teraz ma się mój dekold i plecy(nigdy nie miałam z tym problemu w tych miejscach) .Co do Twoich rozterek zwiazanych z odstawieniem...może nie jest to nałóg ale wierz mi wiem jak baaardzo ciężko to rzucić...ale kiedyś trzeba .Robisz próby wątrobowe
Co do stresu ..rozumiem, ale nie pozbędziesz się go...samo odstawienie będzie dla Ciebie stresujące

Musiałabym się przełamać i polubić z olejem tamanu bo gdy używałam kilka dni na dekold to zauważyłam wyrazną poprawę...tylko ten zapach maggi
Fakt w NP nie mam za dużego doświadczenia więc domniemam, że istnieją specyfiki z dużo gorszym "zapachem"" niż ten.
Jeżeli chodzi o frakcje.Stosowałam w strefie T i mnie osobiście niestety zapycha
W ogóle to zazdroszcze wam , że jesteście świadome jaki konkretnie składnik w danym produkcie wam szkodzi, bo ja jeszcze nie doszłam czego konkretnie unikać...

A co polecicie na przebarwienia po wypryskach z bardziej łagodnych środków ?
Glinka multani mitti dała troche rade ...ale to jeszcze nie to.
Świetnie to ujęłaś. Bo rzeczywiście ciężko TO rzucić . I faktycznie sam fakt bardzo mnie stresuje. Próby wątrobowe robiłam ostatnio w lutym i wszystko było OK, tyle że już styka 1,5 roku na Diane - dobrze byłoby myśleć poważnie o odstawce.

Na przebarwienia po wypryskach -> olej tamanu
Ale zapach jest ładny przecież , a może serum Lemon z BU (gdyby nie dodać kwasu salicynowego..?) - ma w sobie tamanu a zapach jest złamany. Albo olejek na blizny ?

Też zazdroszczę świadomości składników szkodzących
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:49   #3264
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Na przebarwienia po wypryskach -> olej tamanu
Ale zapach jest ładny przecież , a może serum Lemon z BU (gdyby nie dodać kwasu salicynowego..?) - ma w sobie tamanu a zapach jest złamany. Albo olejek na blizny ?

Też zazdroszczę świadomości składników szkodzących
mmmmm... muze się przyjrzeć tym produktom .Dzięki
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:56   #3265
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Mam taki mały problem...jest tu o naturalnej pielęgnacji i w sumie nie wiem czy w dobrym miejscu teraz piszę ( jestem w końcu fanką minerałów ) ale... szukam naprawdę taniego sposobu od zaraz na coś myjącego do twarzy...waham się nad zaparzoną herbatą np. rumiankową (bo czytałam o tym) ... czy to zastąpiłoby w jakimś stopniu środek myjący?? A może ktoś mi zaproponuje jakiś przepis?? Byłabym wdzięczna !
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:02   #3266
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
mmmmm... muze się przyjrzeć tym produktom .Dzięki
No i oczywiście hydrolat z kocanki. Nie ma za co
Tylko pamiętaj że kwas salicylowy jest zabroniony w ciąży.
Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Mam taki mały problem...jest tu o naturalnej pielęgnacji i w sumie nie wiem czy w dobrym miejscu teraz piszę ( jestem w końcu fanką minerałów ) ale... szukam naprawdę taniego sposobu od zaraz na coś myjącego do twarzy...waham się nad zaparzoną herbatą np. rumiankową (bo czytałam o tym) ... czy to zastąpiłoby w jakimś stopniu środek myjący?? A może ktoś mi zaproponuje jakiś przepis?? Byłabym wdzięczna !
To chyba bardziej zastąpiłoby hydrolat, tonik. Chociaż ja tam się nie znam. Ale na wieczór trzeba porządnie oczyścić skórę. Może olejki myjące z BU?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-25 o 12:04
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:03   #3267
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Herbatką się nie domyjesz. Chyba, że myślisz o przemywaniu już po myciu? Jeżeli tak to możesz spróbować.
Jak chcesz tani, dobry , naturalny żel to np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...l-do-mycia.htm .
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 13:02   #3268
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

no właśnie, potrzebuje czegoś na szybko i raczej nie zamawiane z internetu (zamówienie z BU to mam zaplanowane jednak nie na teraz ) alkaxy, dzięki
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:22   #3269
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziewczyny zetknęłyście się z kosmetykami firmy unmei ? jadę na urlop i potrzebuję nie agresywnego szamponu, który nie zrobi mi kuku wyszperałam takie cudo do moich blond włosów Szampon wzmacniający z rumiankiem unmei niestety szampony drogeryjne robią mi ogromne kuku na skórze głowy pokusiłam się na szampon z Pantene Pro-V Nature Fusion no i wszystko było by super gdybym nie miała całej skóry w strupach
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:52   #3270
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

oo dzieki za odpowiedzi

Co do flos leku jakos sie kiedys zrazilam czyms tam na naczynka.. masakra to byla dla mnie (tradzik sie po tym nasilil)

Wiecie co, kupilam maseczke Dermomask intensywnie nawilzajaca, skladniki chyba OK, bez sls i parabenow a to juz cos Na brzucha kupilam oliwke hipp bo tego babydream nie bylo w dwoch rossmanach u mnie ale lece do Uk pojutrze to moze tam kupie cos malego w Bootsie.

Frakcji sojowej nie stosowalam bo nie oplacalo mi sie jakos zamawiac, bo przesylka jakos 2x drozej od frakcji wychodzila Ale obadam glinki. Kiedys uzywalam argiletz, ale nie widzialam zadnego efektu ani na plus ani na minus, wiec sie dziwilam skad takie pochwaly dla tego produktu
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.