Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 19:16   #1
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Angry

Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..


Już nie wytrzymuje..musze założyc ten wątek.. Powiedzcie mi czy tylko ja mam taki wielki problem z kupieniem w tym roku butów zimowych? Nie chodzi o to, że wybór jest mały, albo że nic mi sie nie podoba.. Chodzi o to, że wiekszosc butów, które mi sie podobają nie mają zamków błyskawicznych.. Dzisiaj w CCC mierzyłam różne botki i kozaki na zime, w wiekszości własnie byly poprostu do wkładania.. tylko że ja nie potrafie nogi do takiego buta włożyc!! Nie wiem, może istnieje jakiś tajny sposób wkładania takiego obuwia? Wiem, że mam dosc wysokie podbicie, ale widziałam, że nie tylko ja mialam problemy z sklepie z załozeniem tych butów W końcu zdecydowałam się na jedne botki do ktorych jakims cudem udało mi się wcisnac.. niestety moja euforia trwała tak długo aż w domu próbowałam włozyc lewy but (w sklepie mierze przeważnie tylko prawy a ten widocznie był już rozciśniety..) i niestety mi to nie wychodzi Buty musze prawdopodobnie zwrócic..
Nie wiem czy mam się smiac czy płakac...

Powiedzcie mi drogie wizażanki czy Wy też macie z tym problem? Czy jestem jakaś nienormalna?

Ps. dodam, chociaz nie wiem czy to istotne, że mierzyłam buty w granicy do 130zł..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:45   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

ja powiem tak

w tamtym roku musiałam wziac rozmiar wieksze kozaki bo w 39 mi noga nie wchodziła a podbicia nie mam jakiegos mega dziwnego, ot normalne i meczylam sie cala zime z tym wkladaniem ;/ potem pomyslalam i wciskalam nogawki rurek do skarpetek stopek zeby nie zjezdzaly przy zakladaniu ;D...

teraz szukalam botek i znalazlam w Deichmannie.. szerokie sa tak ze zakladam 39 bez rozpianania zamka ale dla odmiany zamek maja.. tylko nie wiem na co


i juz mam postanowione ze bede szukac do upadlego i kupie na zime kozaki z zamkiem a te z zeszlej zostawie na lewnie dni jak bede miala ochote je wciagac
tyle ze bez zamka znajdue najczesciej w sklepach niefirmowych albo w ogole w takich tanich outletach itp
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:46   #3
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

ja mam dwie pary kozaczków jedne do połowy łydki, drugie po kolano i nie mam z tym problemu Nie wiem na czym może polegać Twój problem... może źle układasz stopę
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:10   #4
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Kurczę, mam ten sam problem! Szukając ostatnio botków doprowadziły mnie te buty prawie do nerwicy, bo do żadnych nie mogłam wciasnąć nogi. Nie mam jakiś grubych stóp ani nóg a tu nagle taki problem. W końcu udało mi się trafić na botki, które mogę wciągnąć na nogę i po założeniu odstają one jeszcze od łydki, czuję w nich luz, więc nie wiem skąd problem z innymi... Mierzyłam buty w CCC, Deichmanie, Ambrze i wszędzie miałam to samo....
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:19   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

ja to mam problem ze nie ma ich za co pociagnac... no i te z zeszlego roku porwalam na tej gabce w srodku bo ciagnelam z zewnatrz i sie "udarło" - teraz moja stopa uparcie wlazi w ta dziure a zszyc nie mam jak ;/

eh nie ma jak ekspres
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 08:24   #6
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

w tamtym roku miałam taki sam problem. masakra... mam szczupłe stopy więc nie wiem czemu nie mogłam się wcisnąć w te kozaki ;/. w tym roku kupiłam botki do których bez problemu wchodzi mi noga (bez suwaka są), ale musze jeszcze kupić wysokie kozaki i czuje, że będę miała problem
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:59   #7
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Aaaaaaaaaa!!!!! Już myślałam, że jestem jedyna jakas nienormalna, która ma z tym problem! Mam wysokie podbicie i zwykle stopy nie mogę przecisnąć do takiego buta.. Ale jest większy problem - buty w CCC nakłądam wszystkie, wiem, bo mierzyłam chyba z 5 par, ale one mi się piekielnie nie podobają Ja lubię kozaki dopasowane do nogi, blisko łydki, a te wciągane są zwykle albo luźne albo takie pofałdowane Nie wiem czy znajdę w tym roku kozaki, któe mi się spodobają w normalnej cenie...

edit:
Cena nie gra roli - ja mierzyłam za 4stówy w gino rossi i taka sama kaszanka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2009-10-14 o 10:01
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 10:23   #8
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Dziwne, ja noszę rozmiar 36/38 i nigdy nie spotkałam się z tym problemem..
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:21   #9
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Ja nosze rozmiar 40 czyli pletwy i nigdy nie mialam takiego problemu moze wy sie spodziewacie ze noga sobie gladko wejdzie? No nie ma sie co oszukiwac, na poczatku trzeba troche na sile wkladac, pozniej juz bedzie latwiej bo cholewka sie rozejdzie. Poprostu ciagniesz za cholewke i wkladasz buta jak skarpete
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:23   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja nosze rozmiar 40 czyli pletwy i nigdy nie mialam takiego problemu moze wy sie spodziewacie ze noga sobie gladko wejdzie? No nie ma sie co oszukiwac, na poczatku trzeba troche na sile wkladac, pozniej juz bedzie latwiej bo cholewka sie rozejdzie. Poprostu ciagniesz za cholewke i wkladasz buta jak skarpete
Ja np. mam dłuugie naturalne paznokcie i jak mierzę skórzane kozaki w sklepie to BARDZO uważam, żeby skóry nie zarysować gdzieś pazurem, bo taki porysowany kozak traci na wartości, więc trzeba się nagimnastykować, żeby włozyc takiego buta bez uszczerbku na skórce
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:49   #11
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Podejrzewam, że to kwestia wysokiego podbicia. Mam ten sam problem, dlatego o butach a la saszki mogę pomarzyć. Buty z suwakiem w ogóle lepiej przylegają, nie wiem skąd ta moda na wciągane(może łatwiej a co za tym idzie za tańsze pieniądze się je szyje)
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 11:57   #12
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez tuberoza Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że to kwestia wysokiego podbicia. Mam ten sam problem, dlatego o butach a la saszki mogę pomarzyć. Buty z suwakiem w ogóle lepiej przylegają, nie wiem skąd ta moda na wciągane(może łatwiej a co za tym idzie za tańsze pieniądze się je szyje)
Bo moze poprostu sa ladne? Ja juz mam tylko wsuwane botki/kozaki z tej prostej przyczyny ze mi sie podobaja.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:59   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja np. mam dłuugie naturalne paznokcie i jak mierzę skórzane kozaki w sklepie to BARDZO uważam, żeby skóry nie zarysować gdzieś pazurem, bo taki porysowany kozak traci na wartości, więc trzeba się nagimnastykować, żeby włozyc takiego buta bez uszczerbku na skórce
no ja niestety też mam zawsze długie pazurki i zakładanie butów jak skarpet nie wchodzi w gre bo się niszczą zwyczajnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:03   #14
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Ah, i zapomnialam dodac, ze przy butach bez zamka odpada problem zacinajacego sie i przycinajacego wszystko zamka, czego nienawidze

A co do paznokci to nie widze problemu, nie potraficie zlapac buta opuszkami palcow? Moge wam przeprowadzic interaktywny kurs zakladania butow
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:04   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Bo moze poprostu sa ladne? Ja juz mam tylko wsuwane botki/kozaki z tej prostej przyczyny ze mi sie podobaja.
Ja pisałam na innym wątku o wciąganych kozakach cytuję "wstrętne wciągane flaki, które wyglądają jak psu z gardła", bo nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. I juz od 2 miesięcy szukam kozaków z zamkiem, które będą się ładnie dopasowywać do nogi i w kostce i w łydce, będą gładkie i w ogóle oh ah, jak moje wymarzone ecco hope, ale... w rosądnej cenie...
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no ja niestety też mam zawsze długie pazurki i zakładanie butów jak skarpet nie wchodzi w gre bo się niszczą zwyczajnie
Dokładnie...

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A co do paznokci to nie widze problemu, nie potraficie zlapac buta opuszkami palcow? Moge wam przeprowadzic interaktywny kurs zakladania butow
Ja mam paznokcie 6mm za opuszek i nie sa się złapać ani spodni ani butów w ręce, zeby je podciągnąć, nie zahaczając ich przy tym paznokciami.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:09   #16
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
Dokladnie masz racje dlatego nie lubie pisania "skad ta moda sie wziela, bla, bla".

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam paznokcie 6mm za opuszek i nie sa się złapać ani spodni ani butów w ręce, zeby je podciągnąć, nie zahaczając ich przy tym paznokciami.
Uwierz mi, da sie mozna wtedy lapac bokiem palcow, tylko nie wiem czy wiesz, co mam na mysli
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:19   #17
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dokladnie masz racje dlatego nie lubie pisania "skad ta moda sie wziela, bla, bla".

Uwierz mi, da sie mozna wtedy lapac bokiem palcow, tylko nie wiem czy wiesz, co mam na mysli
Wiem co masz na myśli i jakby się uprzeć to owszem, da się, tylko jak musisz przymierzyć któreś tam z kolei buty wciągane, które leeeeedwoooo co wchodzą, że trzeba naprawdę mocno pchać girę i mocno ciągnąć kozaka to wcale nie takie proste jest...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:22   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ah, i zapomnialam dodac, ze przy butach bez zamka odpada problem zacinajacego sie i przycinajacego wszystko zamka, czego nienawidze

A co do paznokci to nie widze problemu, nie potraficie zlapac buta opuszkami palcow? Moge wam przeprowadzic interaktywny kurs zakladania butow
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja pisałam na innym wątku o wciąganych kozakach cytuję "wstrętne wciągane flaki, które wyglądają jak psu z gardła", bo nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. I juz od 2 miesięcy szukam kozaków z zamkiem, które będą się ładnie dopasowywać do nogi i w kostce i w łydce, będą gładkie i w ogóle oh ah, jak moje wymarzone ecco hope, ale... w rosądnej cenie...
Dokładnie...

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja mam paznokcie 6mm za opuszek i nie sa się złapać ani spodni ani butów w ręce, zeby je podciągnąć, nie zahaczając ich przy tym paznokciami.
ja mam 8-10mmm na ogół

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dokladnie masz racje dlatego nie lubie pisania "skad ta moda sie wziela, bla, bla".



Uwierz mi, da sie mozna wtedy lapac bokiem palcow, tylko nie wiem czy wiesz, co mam na mysli


złapać to sobie można... ale uwierz pociągnać się nie da bo albo paznokieć się złamie ( mam naturalne) i na dodatek sprawi spory ból albo buty zniszczą


nic nie da się siłą pociągnąć obejmując opuszkami/bokami palców wyginając je tak zeby nie zahaczyć paznokciem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:23   #19
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Jak syrka juz nie chce wejsc to proponuje sobie zmarszczyc cholewke o ile to mozliwe i zlapac mozliwie jak najnizej albo zlapac cholewke z tylu nad pieta, wtedy juz musi wejsc mam wlasnie takie saszki ktore ledwo co wciskalam, o zdejmowaniu nie wspominajac ale po kilku wyjsciach noga wchodzi gladko.

eyo, kwestia wprawy, ja kiedys dlugo nosilam dlugasne akryle i poprostu sobie wypracowalam pewne sposoby, moze zalezy od czlowieka, ja nigdy jak cos ciagne to nie robie tego tymi opuszkami pod paznokciem tylko palcami. Ubierajac buty moim sposobem nie ma mozliwosci ani zlamac paznokcia ani zniszczyc buta i koniec

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2009-10-14 o 12:28
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 12:25   #20
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Ja tu piszę dlatego, że nienawidzę tych butów wciąganych, bo włozyć, to jakoś włożę Po prostu są paskudne, a mnie nie stać na takie, jakie bym chciała zapinane na zamek
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:55   #21
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
ja mam dwie pary kozaczków jedne do połowy łydki, drugie po kolano i nie mam z tym problemu Nie wiem na czym może polegać Twój problem... może źle układasz stopę
Wydaje mi się, że dobrze.. Już próbowałam chyba we wszystkie strony stope przekrecic w sklepie i nigdy mi to nie wychodzi.. Po pewnym czasie mam wrażenie, że ludzie się na mnie dziwnie patrzą i się poddaje

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Kurczę, mam ten sam problem! Szukając ostatnio botków doprowadziły mnie te buty prawie do nerwicy, bo do żadnych nie mogłam wciasnąć nogi. Nie mam jakiś grubych stóp ani nóg a tu nagle taki problem. W końcu udało mi się trafić na botki, które mogę wciągnąć na nogę i po założeniu odstają one jeszcze od łydki, czuję w nich luz, więc nie wiem skąd problem z innymi... Mierzyłam buty w CCC, Deichmanie, Ambrze i wszędzie miałam to samo....
Czyli jednak nie tylko ja mam taki problem.. Szkoda, że producenci nie pomyśleli, że niektórzy maja wysokie podbicie.. A gdzie kupiłas te botki?
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa!!!!! Już myślałam, że jestem jedyna jakas nienormalna, która ma z tym problem! Mam wysokie podbicie i zwykle stopy nie mogę przecisnąć do takiego buta.. Ale jest większy problem - buty w CCC nakłądam wszystkie, wiem, bo mierzyłam chyba z 5 par, ale one mi się piekielnie nie podobają Ja lubię kozaki dopasowane do nogi, blisko łydki, a te wciągane są zwykle albo luźne albo takie pofałdowane Nie wiem czy znajdę w tym roku kozaki, któe mi się spodobają w normalnej cenie...

edit:
Cena nie gra roli - ja mierzyłam za 4stówy w gino rossi i taka sama kaszanka
Mi w ccc prawie do żadnych butów noga nie weszła. No do tych które kupiłam ostatecznie tak, ale niestety lewy but ani rusz.. dlatego musze je zwrocic bardzo spodobały mi sie w tym roku buty w takim jednym sklepie obuwniczym ale do żadnych się nie wcislam...nawet do tych ktore miały taki mały zamek przy samym dole, który zapewne miał pomoc we wlozeniu buta Poprostu tragedia..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja nosze rozmiar 40 czyli pletwy i nigdy nie mialam takiego problemu moze wy sie spodziewacie ze noga sobie gladko wejdzie? No nie ma sie co oszukiwac, na poczatku trzeba troche na sile wkladac, pozniej juz bedzie latwiej bo cholewka sie rozejdzie. Poprostu ciagniesz za cholewke i wkladasz buta jak skarpete
Ja tez mam rozmiar 40.. Nie spodziewam się, że noga wejdzie gładko.. to tak jakbym spodziewała się, że ciasny golf przy wkladaniu nie dotknie mojej twarzy Ale no nie włoze takiego buta za nic w świecie Próbowałam wkładac tak jak radzicie i tez nie ma szans.. chyba się zalamie.. a takie ładne w tym roku zrobili buty bez zamkow, a ja moge o nich tylko pomarzyc

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Bo moze poprostu sa ladne? Ja juz mam tylko wsuwane botki/kozaki z tej prostej przyczyny ze mi sie podobaja.
Są ładne, są
Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Jak syrka juz nie chce wejsc to proponuje sobie zmarszczyc cholewke o ile to mozliwe i zlapac mozliwie jak najnizej albo zlapac cholewke z tylu nad pieta, wtedy juz musi wejsc mam wlasnie takie saszki ktore ledwo co wciskalam, o zdejmowaniu nie wspominajac ale po kilku wyjsciach noga wchodzi gladko.
I dalej nic


Śmieszne jest to, że jak już jakimś cudem przy 3 próbie ubiore prawego buta, to mnie nigdzie nie uciska, jest super wygodny..nie za ciasny itp Nie wiem jak to zrobiłam, że w sklepie go włożyłam.. chyba byłam już tak zdesperowana po kolejnej nieudanej próbie z innymi butami, że mi sie poprostu udało.. no ale lewy but tak czy siak ładnie leży w pudełku

Dokładnie chodzi o te botki : http://www.ccc.eu/katalog/kolekcja_d...I3486910000007

Stopy nie umiem przecisnac w miejscu nad tym zszyciem z tyłu.. może gdyby był na obcasie łatwiej bym go ubrała? Już sama nie wiem...
Jeszcze ta pogoda dzisiaj mnie załamała... kupiłam buty których i tak nie założe, a w szafie tylko balerinki i jedne adidasy..

edit: eyo, masz może jakies zdjecie tych botek? A nóż mi się spodobaja

Edytowane przez Juś
Czas edycji: 2009-10-14 o 16:38
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 16:38   #22
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

A na jakie skarpetki mierzysz? Sprobuj na takie cienkie skarpetki rajstopowe, jak takich nie wlozysz to faktycznie je oddaj... A jak sie uda to powkladaj pare razy, pochodz po domu, moze jednak sie rozciagnie a moze lyzka do butow pomoze?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:11   #23
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A na jakie skarpetki mierzysz? Sprobuj na takie cienkie skarpetki rajstopowe, jak takich nie wlozysz to faktycznie je oddaj... A jak sie uda to powkladaj pare razy, pochodz po domu, moze jednak sie rozciagnie a moze lyzka do butow pomoze?
Z rajstopami jest to samo Jutro jade je oddac i wyruszam w dalsze poszukiwanie butów..

W ogóle większosc zimowych butów ma tak cienkie podeszwy...jak w takim czymś wyjsc na śnieg? Oj ciężko bedzie ze znalezieniem czegoś dobrego..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:34   #24
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Kupiłam w sklepie Casu i jutro idę je reklamować, bo odkleja się podeszwa.
Dziś kupiłam śliczne buty w Ambrze firmy Syrena, ale cena ich też była piękna-240 zł....
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:34   #25
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

a ja dzisiaj w Bacie widzialam kilka par rozpinanych butow. Jedna pare nawet kupilam
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:44   #26
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
W ogóle większosc zimowych butów ma tak cienkie podeszwy...jak w takim czymś wyjsc na śnieg? Oj ciężko bedzie ze znalezieniem czegoś dobrego..
No niestety... Ja mam od 2 lat jedne niezawodne oficerki i na snieg/chlape nosze tylko je mimo ze sa brzydkie w sumie ale przynajmniej stopy suche
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:44   #27
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Kupiłam w sklepie Casu i jutro idę je reklamować, bo odkleja się podeszwa.
Dziś kupiłam śliczne buty w Ambrze firmy Syrena, ale cena ich też była piękna-240 zł....
Odklejajace sie podeszwy... skad ja to znam
W ambrze nie byłam dawno.. może zajrze Niekoniecznie szukam za 240zł butów, bo mnie ograniczaja fundusze, no ale zajrzec zawsze warto..

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj w Bacie widzialam kilka par rozpinanych butow. Jedna pare nawet kupilam
W takim razie do Baty też sie przejde
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 22:55   #28
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

ja kupiłam sobie 2 lata temu wciągane kozaki na obcasie, za 300 lub 400 zł (nie pamiętam) i to był błąd. to co przykrywa stopę od góry ma usztywnienie z takiej dziwnej substancji, jakby grubej tektury i mi się to tragicznie połamało i się porobiły zmarszczki w tym miejscu, widać, że połamane. no ale muszę przyznać, że mam dość "wysoką" stopę
dlatego w tym roku i w każdym następnym poszukuję wyłącznie kozaków z zamkiem.
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 22:01   #29
iwus87
Raczkowanie
 
Avatar iwus87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 453
Dot.: Botki i kozaki bez zamków błyskawicznych itp..

O widzę że nie jestem sama inna tez mam taki problem z tymi butkami ( tragedia istna ale w koncu mi sie udało jakieś kupić. Troche takie kowbojki na szerszym obcasie ale przynajmniej podeszwa nie odpadnie po pierwszym spotkaniu z deszczem czy śniegiem Mój TŻ wymyślił zeby najpierw ciągnąc buty z przodu stopy a potem dopiero z tyłu i nawet mi to pomogło
__________________
" Bo każdy ma swojego Anioła... i jest dla kogoś Aniołem"


iwus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.