Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 12:35   #2491
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A mi udało się dziś upolować na angielskim ebay zestaw elle (50ml+200ml balsamu w piękniusim pudełku) .
cena fantastyczna - aż żal było nie brać . tylko teraz ogarnęły mnie wątpliwości bo zapachu nie znam zupełnie zasugerowałam się opisami KWC.
Dimiti mów mi tu zaraz jaki to zapaszek będę zadowolona
moje typy to świeżuchy kwiatowo-owocowe, z cięższych miałam benghal lancome i cudny był .
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:55   #2492
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
A mi udało się dziś upolować na angielskim ebay zestaw elle (50ml+200ml balsamu w piękniusim pudełku) .
cena fantastyczna - aż żal było nie brać . tylko teraz ogarnęły mnie wątpliwości bo zapachu nie znam zupełnie zasugerowałam się opisami KWC.
Dimiti mów mi tu zaraz jaki to zapaszek będę zadowolona
moje typy to świeżuchy kwiatowo-owocowe, z cięższych miałam benghal lancome i cudny był .
oddaj mi ten zestaw!!!!
za ile go zlapalas?? ja kocham elle! piekne sa!! normalnie czuc je calutki dzien na skorze i wogole nosek sie do nich nie przyzwyczaja tylko caly czas sie je wyczuwa...tak rozbudzaja swietnie hehe takie erotyczne sa
nie sa delikatne- poczatkowo czuc w nich takie meskie nuty- pozniej sie ladnie rozwijaja, ale jednak sa one dosc ciezkie, mocno wyczuwalne i niezwykle seksowne ale nie wiem jak ci sie spodobaja skoro lubisz typowo kwiatowe

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Witaj deszczwo dziś
pewnie chodzi o te

http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/makeup/

http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/skincare/

Mnie tam nic nie kusi chodź oczywiście plan "niekupowania " w lutym ...... okazał się tatalną klapą

W sumie czaję się tylko na moonraje diora...ale wiem, że będą staruszki... i co tu robić..co robić ?
Brać je czy te....

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../66892/#DETAIL


ściskam mocno

Ania
no patrz jaka Ty zdolna bestia jestes!
dalas w linku eye transformersy ze smashboxa cienie diora to typowe staruchy, ale mejkapownia brala jakies z tych starych wiec moze sie dowiesz od niej czy warto czy nie duzo osob je lubi bo podobno trwalosc lepsza niz tych nowych piatek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:00   #2493
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[QUOTE=dimiti;17541016] oddaj mi ten zestaw!!!!
za ile go zlapalas?? ja kocham elle! piekne sa!! normalnie czuc je calutki dzien na skorze i wogole nosek sie do nich nie przyzwyczaja tylko caly czas sie je wyczuwa...tak rozbudzaja swietnie hehe takie erotyczne sa
nie sa delikatne- poczatkowo czuc w nich takie meskie nuty- pozniej sie ladnie rozwijaja, ale jednak sa one dosc ciezkie, mocno wyczuwalne i niezwykle seksowne ale nie wiem jak ci sie spodobaja skoro lubisz typowo kwiatowe

zakupiłam za 21 funtów plus 4,50 przesyłka .
to mnie troszeczkę zmartwiłaś opisem hmmm ...,
czytałam, że w nutach mają moje ukochane litchi i piwonię i frezje to może nie będzie tak źle .
jak mi nie będą leżeć zgłoszę się do Ciebie
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:06   #2494
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dimiti Ty "stara truskawka" i nie wiesz gdzie się promocji na koniec miesiąca szuka?

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Witaj deszczwo dziś
pewnie chodzi o te

http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/makeup/

http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/skincare/

Mnie tam nic nie kusi chodź oczywiście plan "niekupowania " w lutym ...... okazał się tatalną klapą

W sumie czaję się tylko na moonraje diora...ale wiem, że będą staruszki... i co tu robić..co robić ?
Brać je czy te....

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../66892/#DETAIL


ściskam mocno

Ania
Dokładnie o te promocje chodzi
U mnie od wczoraj piź...i halny a teraz zaczął snieg padać.

Z tych promocji ja sobie wezmę chyba ten puder Skin Fusion, mam miniaturki Medium i Transculent z ACW ale nawet jeszcze nie testowałam. Na MUA ma świetne opinie dlatego go zamówiłam.
Jeżeli któraś jest zainteresowana opinią to chętnie się podzielę ale najwcześniej dzisiaj wieczorem bądź dopiero jutro
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:11   #2495
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość

zakupiłam za 21 funtów plus 4,50 przesyłka .
to mnie troszeczkę zmartwiłaś opisem hmmm ...,
czytałam, że w nutach mają moje ukochane litchi i piwonię i frezje to może nie będzie tak źle .
jak mi nie będą leżeć zgłoszę się do Ciebie
no to ci sie faktycznie trafilo! moze akurat ci sie spodobaja sa takie nietypowe i lapia za kinolek przyjda to sie okaze
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dimiti Ty "stara truskawka" i nie wiesz gdzie się promocji na koniec miesiąca szuka?

Dokładnie o te promocje chodzi
U mnie od wczoraj piź...i halny a teraz zaczął snieg padać.

Z tych promocji ja sobie wezmę chyba ten puder Skin Fusion, mam miniaturki Medium i Transculent z ACW ale nawet jeszcze nie testowałam. Na MUA ma świetne opinie dlatego go zamówiłam.
Jeżeli któraś jest zainteresowana opinią to chętnie się podzielę ale najwcześniej dzisiaj wieczorem bądź dopiero jutro
aaa widzisz! bo ja zawsze wchodze na glowne promocje na topy i purchawy a nigdy na te boczne
ja sie chyba tez skusze na ten puderek z tak zachwalany jest, ze grzech nie kupowac ale moze poczekam az troche przetestujesz go wzielam sobie tez rozowy kremik biothermu- skoro james pisala, ze raz na jakis czas taka terapia kremikowa dobra no to bede grzeczna i poslucham
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:12   #2496
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ciekawe jak bardzo "alabastro" jest podklad Borghese. Ktos wie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:30   #2497
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

bieda z nędzą
i dobrze bo nie mam kasy
z tych promocji - co to je widze tylko z waszych linków bo na tru jakoś ich nie widze - nic mi nie podchodzi - to znaczy chętnie miałabym w posiadaniu te prasowane meteoryty - ale jakby kosztowały 150 a nie 300

do specjalsów mogę spać spokojnie

co do piątek diora - to są staruszki;
ja na poczatku chciałam je wywalić - troche mi nawet jakby oko podrażniły, kolory jakoś tak nie za bardzo z napigmentowaniem ....
polezały troche w kufrze i teraz nawet czasem ich użyję - nie powalają, ale do śmieci szkoda 2 kolory z 5 mi przypasowały

teraz już nie mogę doczekać się dwójeczki diora która do mnie leci

dimiti - pokazuje paletke
ja uwielbiam oglądać wszystkie cuda które kupujesz
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 13:31   #2498
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

oszzzz..widzicieto? http://pl.strawberrynet.com/makeup/g...3838/?CatgId=2 i co teraz?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:39   #2499
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17541411]Ciekawe jak bardzo "alabastro" jest podklad Borghese. Ktos wie?[/QUOTE]

No własnie nic nie wiadomo na temat tego podkładu. Mnie zastanawia Almondino bo na żółty wyglada ale jak uczy doświadczenie, kolorom na Truskawce nie należy wierzyć
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:40   #2500
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
widzicie to
ale dla mnie to i tak cena nie do przejścia
niestety
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:44   #2501
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
noo ... teraz bardzo przydałaby się żniżka -25% bierzesz?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 13:47   #2502
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:51   #2503
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
Radzę jechać na pocztę, powiedzieć jak sytuacja wyglada i zapłacić.
Z listonoszem lepiej żyć dobrze
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:52   #2504
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
pewnie listonosz sam sie jutro opomni jak mu sie nie będą dziś rachunki zgadzać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:54   #2505
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
bieda z nędzą
i dobrze bo nie mam kasy
z tych promocji - co to je widze tylko z waszych linków bo na tru jakoś ich nie widze - nic mi nie podchodzi - to znaczy chętnie miałabym w posiadaniu te prasowane meteoryty - ale jakby kosztowały 150 a nie 300

do specjalsów mogę spać spokojnie

co do piątek diora - to są staruszki;
ja na poczatku chciałam je wywalić - troche mi nawet jakby oko podrażniły, kolory jakoś tak nie za bardzo z napigmentowaniem ....
polezały troche w kufrze i teraz nawet czasem ich użyję - nie powalają, ale do śmieci szkoda 2 kolory z 5 mi przypasowały

teraz już nie mogę doczekać się dwójeczki diora która do mnie leci

dimiti - pokazuje paletke
ja uwielbiam oglądać wszystkie cuda które kupujesz
kupilam ja sobie w sumie z przypadku i z ciekawosci ale cienie maja sliczne kolory a eyelinerki sa takie kremowe, ze teraz mam ochote nakupic hurtowo rozne kolory!!

zaraz ide porobic fotencje

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
predzej czy pozniej listonosz i tak sie zorientuje u mnie tak bylo jak pierwszy raz mialam do zaplaty tam ok 30zl i babcia odebrala paczke- przyniosla mi i nic nie mowila, a za pare dni przyszedl listonosz i powiedzial, ze trzeba bylo zaplacic- a niestety karteczki nie bylo i tru nie oddala mi kasy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:00   #2506
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
a paczka opieczętowana dookoła czerwonymi info o konieczności pobrania należności?
Myslę ze listonosz wróci po kasę - przy rozliczeniu dnia to wyjdzie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:03   #2507
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Lalalaaa ! dzisiaj pojechałam polować na listonosza w domu rodziców, czekałam 2h a ten ani nie zadzwonił, ani nic.. tylko awizo zostawił (widząc jak wraca na poczte pobiegłam do skrzynki). Poleciałam na pocztę, akurat go złapałam i DAŁ MI zamówionego Diorshowa Co za palantino kurde no .. mógł chociaż sprawdzić czy jestem . A Diorka idę właśnie testować Ta SZCZOTA ! już się jej boję..

Peonies ja też kocham Elle I bardzo wielu osobom ten zapach się podoba, pomimo że lekki nie jest Ja zazwyczaj też lubiłam pachnidła kwiatowo-owocowe, ale straciłam głowę dla niego (i dla DKNY Be Delicious )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:20   #2508
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Lalalaaa ! dzisiaj pojechałam polować na listonosza w domu rodziców, czekałam 2h a ten ani nie zadzwonił, ani nic.. tylko awizo zostawił (widząc jak wraca na poczte pobiegłam do skrzynki). Poleciałam na pocztę, akurat go złapałam i DAŁ MI zamówionego Diorshowa . A Diorka idę właśnie testować Ta SZCZOTA ! już się jej boję.. )
o! koniecznie daj znac jak tusz!!
Ja se szczeliłam wczoraj z ciekawości lash extensiona MF i muszę powiedzieć, że całkiem- całkiem. Zasadniczo już nie zdradzam MF bo większość tuszy to dla mnie totalna porażka ( już byłam bliska zaufania High Impactowi ale to też nie to) więc postanowiłam spróbować.
Szczota jest fajna, bardzo, ale to bardzo dobrze rozdziela - mam długie rzęsy, ale bardzo lubiące sie plątać. MF je ładnie dyscyplinuje, wydłuża porządnie a przy dwóch warstwach daje się zmalować nieco teatralny look - własciwie to pogrubienie jest nie gorsze niż przy 2000 cal. Po wyschnięciu rzęsy sa elastyczne i miękkie co mam nadzieję wpłynie na brak Pandy wieczorowa porą.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:20   #2509
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

zainteresowala mnie ta odzywka na tru
http://pl.strawberrynet.com/skincare...7345/?CatgId=4

niestety back to basic moze i fajne, ale rewelacji nie ma jedynie lotion jest wart polecenia

moja sliczna, nowa paletka i teraz juz musze sprzestac kupowac brazy i inne podobne odcienie

ogolnie sa 4 cienie i 3 eyelinerki- cienie metaliczne, tylko najjasniejszy bezyk jest calkowicie matowy. Oprocz bezyku jest takie ciemne, brudne zloto, braz z zielenia i taki rdzawy odcien
eyelinerki podobne- ciemny braz, popiel z poswiata ciemnej zieleni i taki zlotawy braz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 14:36   #2510
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17541411]Ciekawe jak bardzo "alabastro" jest podklad Borghese. Ktos wie?[/QUOTE]

Ja mialam podkład borghese 01 z serii cura cos tam, był bardzo ładny jasniutki Myślę czy go nie klinąć, ale to była by przesada chyba, 3 podkład w ciągu 2 tygodni
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:45   #2511
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
noo ... teraz bardzo przydałaby się żniżka -25% bierzesz?
oj..z 25 to może ale ja nie mam! dajcie mi!!;(

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
widzicie to
ale dla mnie to i tak cena nie do przejścia
niestety
no dla mnie też niestety...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:59   #2512
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o! koniecznie daj znac jak tusz!!
Ja se szczeliłam wczoraj z ciekawości lash extensiona MF i muszę powiedzieć, że całkiem- całkiem. Zasadniczo już nie zdradzam MF bo większość tuszy to dla mnie totalna porażka ( już byłam bliska zaufania High Impactowi ale to też nie to) więc postanowiłam spróbować.
Szczota jest fajna, bardzo, ale to bardzo dobrze rozdziela - mam długie rzęsy, ale bardzo lubiące sie plątać. MF je ładnie dyscyplinuje, wydłuża porządnie a przy dwóch warstwach daje się zmalować nieco teatralny look - własciwie to pogrubienie jest nie gorsze niż przy 2000 cal. Po wyschnięciu rzęsy sa elastyczne i miękkie co mam nadzieję wpłynie na brak Pandy wieczorowa porą.
Jak na razie pomalowałam się na próbę i powiem szczerze- jest lepiej niż z Heleną moją ostatnią Nie ma grudek, tusz jest odpowiednio lekko mokry (kremik), rzęsy wydłużone są w miarę dobrze, pogrubione, zagęszczone I można spokojnie nałożyć kolejne warstwy Wieczorkiem bądź jutro wrzucę fotki

Muszę kiedyś się zmusić i kupić MF 2000cal/tego nowego Twój opis mnie zachęcił
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja sliczna, nowa paletka i teraz juz musze sprzestac kupowac brazy i inne podobne odcienie

ogolnie sa 4 cienie i 3 eyelinerki- cienie metaliczne, tylko najjasniejszy bezyk jest calkowicie matowy. Oprocz bezyku jest takie ciemne, brudne zloto, braz z zielenia i taki rdzawy odcien
eyelinerki podobne- ciemny braz, popiel z poswiata ciemnej zieleni i taki zlotawy braz
Piękneeee ! Smashbox ma takie fajne, dobrze napigmentowane cienie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:05   #2513
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jak na razie pomalowałam się na próbę i powiem szczerze- jest lepiej niż z Heleną moją ostatnią Nie ma grudek, tusz jest odpowiednio lekko mokry (kremik), rzęsy wydłużone są w miarę dobrze, pogrubione, zagęszczone I można spokojnie nałożyć kolejne warstwy Wieczorkiem bądź jutro wrzucę fotki

Muszę kiedyś się zmusić i kupić MF 2000cal/tego nowego Twój opis mnie zachęcił

Piękneeee ! Smashbox ma takie fajne, dobrze napigmentowane cienie
dlatego ciagle szukam jakis okazji do zlapania
ty lepiej testuj tego Diora!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:09   #2514
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Toż testuję ! Śmieszna jest ta szczota.. i to opakowanie+ zapach Jedna z Wizażanek dobrze to pdosumowała na KWC- jak tusz za 10zł na targu u ruskich Coś w tym jest! Opakowanie ma takie se (jedne z brzydszych jakie widziałam, ale akurat mi to nie przeszkadza), a zapach olejku różanego kojarzy mi się właśnie z jakimiś takimi bzdecikami, które są sprzedawane na targach Przezabawny tusz Poprawia mi humor swoim wyglądem i zapachem
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:12   #2515
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Toż testuję ! Śmieszna jest ta szczota.. i to opakowanie+ zapach Jedna z Wizażanek dobrze to pdosumowała na KWC- jak tusz za 10zł na targu u ruskich Coś w tym jest! Opakowanie ma takie se (jedne z brzydszych jakie widziałam, ale akurat mi to nie przeszkadza), a zapach olejku różanego kojarzy mi się właśnie z jakimiś takimi bzdecikami, które są sprzedawane na targach Przezabawny tusz Poprawia mi humor swoim wyglądem i zapachem
mialam kiedys miniaturke, ale sie jej pozbylam moze duzy jest lepszy albo na Twoich rzesach cuda zrobi i pozniej wszystkie truskawy beda kupowaly diorka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:13   #2516
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
heheheh a powiedz mi jak czujesz warto zakupić ten krem do twarzy z Bio??bo mnie aż skręca żeby kliknąć go
Ja kliknełam i na pewno dzisiaj zapłacę za niego
Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z tru, listonosz nie pobrał cła, co w takim wypadku mam zrobić? Teoretycznie mogłam tego nie zaobaczyc, bo papier był przyczepiony do pudełka...Co radzicie, albo co robicie w takich przypadkach?
Wróci na pewno, bo inaczej sam będzie musiał zapłacić ja miałam tak 2 razy, bo mąż odbierał i nie wiedział o niczym, więc ja poszłam na pocztę i zapłaciłam. On wrócił zdyszany do mnie, ale go uspokoiłam, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Peonies ja też kocham Elle I bardzo wielu osobom ten zapach się podoba, pomimo że lekki nie jest Ja zazwyczaj też lubiłam pachnidła kwiatowo-owocowe, ale straciłam głowę dla niego (i dla DKNY Be Delicious )
Ja też uwielbiam Elle
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:38   #2517
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Co jakiś czas wspominacie o zniżce 25%. można taką dostać na tru ? czy to są żarciki
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:38   #2518
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dzięki dziewczynki! Mi też mąż odbierał, bo ja byłam w pracy, jak do jutra listonosz nie wróci, to po pracy podjadę na pocztę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:51   #2519
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
piękny

Dziewczyny, który podkład lepszy dla mieszanej skóry: Parure Extreme czy Parure Aqua? Czuję potrzebę kupienia nowego podkładu i myśle nad tymi dwoma
Jeżeli jeszcze nie kupiłaś podkładu, to ja polecam Aqua Mam mieszaną cerę i dla mnie jest idealny.


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krem pod oczy to osobiście polecam Vichy Retinol HA (pod oczy ) . Używam go co dzień, od około hmm.. 3 tygodni.. I powiem szczerze- moje pierwsze zmarchy podoczne (od częstego mrużenia oczu ) już prawie zniknęły! Chwilkę się wchłania niestety, ale potem skóra jest ładnie "nawilżona", napięta.. No i te znikające bruzdki Wiem, że 23 lata to jeszcze nie jest wiek na narzekanie na zmarchy ale uwierzcie mi, miałam kilka takich głębszych bruzd (w tym dużą pod lewym okiem) i mini kurze łapki. Już prawie zniknęły ! Także polecam
A ja go po kilu dniach odstawiłam, przesuszał mi skórę...


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja go nie polecam Miałam kilka próbek i nie mogłam przez nie przebrnąć. Mam 14 lat więcej niż Ty i niestety u mnie wysusza skórę pod oczami, tzn. zmarszczki, których jeszcze prawie nie mam, stają się strasznie widoczne jakby usztywniał je w załamaniach, a nie rozprostowywał Stosując go o mało się nie załamałam widokiem skóry pod oczami
Podpisuję się pod tym niestety. Na szczęście zaczęłam od próbek...

W ogóle to dawno mnie nie było. Trochę nadrobiłam, ale widzę, że nic ciekawego w promocji nie było...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:54   #2520
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Ja też uwielbiam Elle
proponuje zalozyc klub kochajacych Elle(linki) akurat prawie jak moje imie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.