Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 09:13   #1231
Jagoda0033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

maadziulek91 :
Nie ,nie wysypało mnie po alko na szczęście .. ale zasnąć nie mogłam w nocy haha .
I na dodatek dzisiaj dostałam okres i to bardzo silny i boję się ,że wysyp też będzie bardzo duży.. nie wiem jakoś tak to czuję ; /
oby nie ! Jutro szkoła itd, chcę wyglądać jak człowiek .. ; >
Byłam u dermatologa w piątek i wypisał mi znów 60 mg ( 2 miesiąc kuracji Curacne) , powiedział że woli nie zmniejszać dawki , bo jest to dla mnie na korzyść, poniewać skończę w lipcu moją walkę z trądzikiem i skoro nie odczuwam skutków ubocznych to też nie jest ze mną źle, hehe . W 100 % się z nią zgadzam : *
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.." ;*
Jagoda0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:52   #1232
nana024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Bardzo prosze o pomoc!!!!
Aknenormin biore od 6miesiecy (zostaly mi jeszcze dwa). Co moge zrobic, aby przebarwienia zniknely (jakies domowe sposoby??). Za miesiac mam wyjazd i MUSZE wygladac dobrze!

Pozdrawiam;
zdesperowana n
nana024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:13   #1233
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

o przebarwieniach to z tego co wiem na wizazu jest jakis spory watek...
osobiscie moge polecic peelingi enzymatyczne, kremy na przebarwienia i blizny, niektorzy chwala sobie no scar, mozna sprobowac z sokiem z ogorka...

ja wczoraj sie troche napilam, maly drink, na razie nic mi nie jest, nie mialam zadnych rewelacji ani zoladkowych ani na twarzy
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:18   #1234
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a ja sobie zachorowałam!
ognisko, grill, piknik, dyskoteka. ostatnio dobrze sie bawiłam, a teraz?! w domku przez najblizsze kilka dni + antybiotyk pewnie.

jak sie maja antybiotyki do retinoidow?
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:02   #1235
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

z tego co wiem to tetracyklin nie mozna brac a innych to nie wiem, trzeba skonsultowac z lekarzem on bedzie lepiej wiedzial co z czym mozna laczyc
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:12   #1236
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

ja brałam Duomox to jest amoksycylina(?) też na gardło. byle tetracyklin nie brać a tak to w porządku. uprzedź lekarza co bierzesz i nie będzie problemu
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:09   #1237
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no to dobrze.
dzieki dziewczyny
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 16:10   #1238
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Tez jestem chora Jak mi domowa kuracja nie pomoze to tez sie wybiore do lekarza.
Poki co boje sie wziac druga tabletke. Nie chce sie znowu czuc jak przez ostatnie dwa dni.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:30   #1239
Iwona16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hej jestem tu nowa ..pisze bo podobnie jak wy mam problem z tradzikiem. Mam 16 lat a z tym gown** mecze sie ok. 4 lat i szczerze mowiac nie mam juz sily nie mam moze jakiegos bardzo strasznego tradziku ale sa to bardzo liczne zaskorniki grudki i tlusta cera czasem zdarzy sie ze wyskocza wieksze niespodzianki.Lecze sie reguralnie od lekko ponad roku narazie w sumie bez zmian raz lepiej raz gorzej ale nigdy tak jak bym chciala..Zbliza sie lato i tak jak kazdy chcialabym wygladac dobrze wiadomo xDD ale przez te syfy nie radze sobie najchetniej nie wychodzila bym z domu .... Stosowalam juz wiele srodkow takich jak Zineryt Davercin Clindacine Skinoren Acne mat Oxycort teraz mam tabletki Doxycyclinum i wiele innych ale wszystko na nic .. Dlatego zastanawiam sie czy moze nie zapytac pani dermatolog o kuracje Izotekiem zdaje sobie sprawe ze to bardzo niebezpieczne i w ogole ale jestem w stanie poswiecic na to cale wakacje chocbym miala nie wychodzic na dwor bo naprawde chce z tym skonczyc raz na zawsze .Tyle ze tak jak mowilam nie mam jakiegos niesamowicie ostrego tradziku raczej jest to sredni tradzik dlatego mam tez do was pytanie czy jest warto zaczynac ta kuracje jak sadzicie ? jakie wy macie zmiany tradzikowe ze zaczeliscie badz zaczynacie owa kuracje prosze o odpowiedz .. ?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich ktorzy zmagaja sie codziennie z tym gowne** i zycze powodzenia w dalszej walce sobie rowniez heh xDD Bardzo sie ciesze ze sa takie fora na ktorych mozemy sie wspierac bo tak naprawde kto moze nas lepiej zrozumiec jak nie my sami :PP a te syfy zabieraja mi normalnie radosc z zycia wiem przeciez ze ludzie maja wieksze problemy ale jakby nie patrzec to tez jest problem dlatego prosze was o odp i przepraszam ze sie tak rozpisalam ale to moj pierwszy raz ;**

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

A zapomnialam chcialam sie jeszcze zapytac slyszalam ze mozna sobie zrobic takie badanie jaka bakterie sie ma czy cos takiego jakis wymaz czy cos nie wiem jezeli wiecie cos na ten temat to prosze was o szybka odpowiedz
Iwona16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 19:33   #1240
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

tak mozna sobie zrobic wymaz z ropnego pryszcza i wtedy moga ci zrobic szczepionke, ale z tego co mi wiadomo rzadko pomaga...

twoj stan cery i przebieg leczenia nadaje sie do tego zeby sprobowac retinoidow, ja sama nie mialam duzego tradziku, po prostu upierdliwy byl i chcialam sie go pozbyc bo juz swoje lata mam i okres burzy hormonalnej tez za soba ty jestes mlodziutka osoba, u ciebie byc moze jeszcze te hormony buzuja i stad ten tradzik... ale lekarza zawsze warto zapytac, jezeli ci powie ze jestes jeszcze ze mloda, ale wg mnie nie jestes, to moze zaproponuje ci zeby jeszcze z tym troche poczekac.
I retinoidy wcale nie sa takie niebezpieczne, one nie zabijaja, to glupota ludzka zabija
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 20:30   #1241
Iwona16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziekuje Ci bardzo za odp .. ) Mam wizyte 7 wiec na pewno sie zapytam ... Szczerze mowiac troche sie napalilam na ten caly izotek bo juz nie mam sily sie z tym meczyc dluzej mimo ze mam 16 lat ;PP a jeszcze chcialam sie zapytac jakby co juz .. xDD czy latem mozna przyjmowac ten lek ? Wiem ze nie mozna sie wtedy opalac i trzeba sie smarowac nawilzajacymi kremami itd ale czy bd w takim razie musiala siedziec w domu caly czas w sloneczne dni i wychodzic tylko wieczorami czy jak .. :PP .. ??
Iwona16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 20:54   #1242
dyskalkulja
Przyczajenie
 
Avatar dyskalkulja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z warszawy
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

czesc, dokładnie 10 dni temu zaczęłam swoja 'przygodę' z retinoidami doustnymi, na razie biorę dawke 40 mg izoteku dziennie i na razie nic się nie dzieje...złego żadnego wysypu, tylko skóra się nie świeci i jak słońce mnie złapie to sie bardzo czerwieni, chyba czas zwiększyc filtry, czytałam ten wątek od dawna zanim jescze zaczęłam brać izo, ale i tak nie wiem na jaki filtr do twarzy się zdecydować, anthelios lpr jak dla mnie jest kiepski, więc jesli macie jakieś warte polecenia, to byłabym wdzięczna
dyskalkulja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 21:00   #1243
Iwona16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a znow zapomnialam ;P chcialam sie jeszcze zapytac czy skora luszczy sie strasznie czy tak ze mozna do ludzi wychodzi xd .. wiem ze to sprawa indywidualna ale po jakim mniej wiecej czasie u was byla poprawa ?? taka widoczna .. pozdrawiam
Iwona16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 21:32   #1244
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

co do filtrow na twarz to raczej nie pomoge za bardzo, bo ja uzywam filtru 20 i mnie starcza, nie uciekam jakos bardzo przed sloncem ale staram sie go unikac w miare mozliwosci, to nie jest tak ze czlowiek nie moze nawet na minutke na slonce wyjsc, moze tylko musi uzywac filtrow i nie moze siedziec na tym sloncu dlugo

a co do luszczenia sie to u mnie sie zaczelo po jakichs 2tygodniach razem z wysypem nie wygladalo to fajnie ale dalo sie do ludzi wyjsc, przede wszystkim to musialam wychodzic bo bylam do tego zmuszona, studia i inne sprawy ale to i lepiej, nie mozna sie zamykac, trzeba zyc tak jak sie do tej pory zylo. A co do poprawy to ja zauwazylam jakies poltora miesiaca po pierwszej tabletce znaczna poprawe, teraz jedyne co mam na twarzy to leciutenkie przebarwienia ktore znajac zycie gora za 2 tygodnie same zejda jezeli nic nowego sie nie pojawi
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:23   #1245
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Jesli chodzi o filtry - ostatnio kupiłam sobie filtr Babydream SPF 50 i jestem zadowolona U mnie wchłania się do matu, nie bieli, nie zostawia tłustej warstwy, nie ma tępej konsystencji, nie zapycha, a po wyjściu na słońce na buźce nie pojawia się żaden rumień. Jak na moje oko skład również ma ok. Za tubę 100 ml zapłaciłam w promocji 11 zł, cena regularna to 14 zł. Myślę, że warto spróbować Nawet, jak komuś nie przypasuje na buzię, to można zużyć go na resztę odkrytego latem ciała (ręce, ramiona, nogi, stopy)

A sprawa łuszczenia - na początku sypało się ze mnie, że hoho... Rano się nawilżyłam, ale zanim doszłam na tramwaj i dojechałam na uczelnię, to już ludzi straszyłam Przy czym nie przejmowałam się tym nic, a nic. A niech straszę, niech sobie na mnie patrzą i się śmieją albo niech się litują, phi Nikt nie pytał się, co mi się dzieje z buzią (może się bali? )
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 00:24   #1246
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a ja wysypu nie mialam i zadnego pogorszenia sie zbytniego ani nic. to kazdego indywidualna sprawda
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:27   #1247
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
a ja sobie zachorowałam!
ognisko, grill, piknik, dyskoteka. ostatnio dobrze sie bawiłam, a teraz?! w domku przez najblizsze kilka dni + antybiotyk pewnie.

jak sie maja antybiotyki do retinoidow?
ja bralam jakies co bralo sie 3 dni tylko dansze 2 razy od takowego duomoxu i nie byl pochodnym penicyliny. dermatolog mi go przepisala jako ze jest mniej wplywajacy na watrobe i bardziej skuteczny niz te na penicylinie. i fakt 2 tabletki wzielam i momentalnie sie polepszylo. jednak musialam przerwac na kilka dni kuracje by nie przeciazac organizmu.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:05   #1248
dyskalkulja
Przyczajenie
 
Avatar dyskalkulja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z warszawy
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

dziś, już coś zaczyna być nie tak z moimi oczami, wyglądam jakbym ryczała i czuję piasek pod dolnymi powiekami (to pewnie też przez ten wiatr i zimno), trzeba sie wybrać do apteki po krople do oczu i filtr (dzięki za wszelkie wskazówki), i po jakieś okulary zerówki
teraz trochę żałuję, że do po sesji nie zaczekałam z tymi retinoidami, z tak szczypiącymi oczami nie będę mogła kuć po nocach
dyskalkulja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:56   #1249
Iwona16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A jak wyglada twoja twarz lepiej juz ?
Zycze Ci i innym powodzenia w leczeniu ja ide 7 i mam nadzieje ze dermatolog zgodzi sie na ta kuracje chociaz troche sie boje skutkow ubocznych :P
Iwona16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 18:15   #1250
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

na mojej buzi chyba wiadać stres maturalny i coś mi tam wyskakuje, na linii żuchwy coś bolącego i ropnego, na czole tylko taka krostka boląca ale nie widoczna.
ja mam w czerwcu wesele w rodzinie i chyba skuszę się jednak na alkohol, oczywoście nie na umór, ale jakoś się trzeba będzie rozkręcić no chyba, że towarzystwo bardzo rozrywkowe i bez tego się uda rozluźnić
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:18   #1251
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;19019758]na mojej buzi chyba wiadać stres maturalny i coś mi tam wyskakuje, na linii żuchwy coś bolącego i ropnego, na czole tylko taka krostka boląca ale nie widoczna. [/QUOTE]

a jak dzisiejsza matura poszła?

te na linii żuchwy są najbardziej bolesne u mnie
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:57   #1252
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

U mnie też te żuchwowe były najbardziej bolesne... I takie na skroniach, ała, na samą myśl mam dreszcze

Tak jakoś mi dziwnie, jak pomyślę o tym, że to już ostatni miesiąc leczenia Ale jeszcze poczekajmy, co mi derma na czwartkowej wizycie powie

I tak przy okazji - proszę o codzienne kliki w mój baner z podpisu , z góry dziękuję!
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:27   #1253
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mnie jeszcze jakies dwa lub trzy miesiace zostaly, ale sadze ze lekarz bedzie chcial juz skonczyc za dwa bo mi juz nic nie wyskakuje a dawke minimalna tez zdaze przyjac w ciagu tych dwoch miesiecy szybko ten czas leci, czlowiek ma taki cel, budzi sie rano i kazdy dzien odlicza wg zjedzonych tabletek
jakas dziewczyna na wfie mnie podrapala w reke, ciekawe jak dlugo sie bedzie goic i czy slad zostanie
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:36   #1254
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość

a jak dzisiejsza matura poszła?

te na linii żuchwy są najbardziej bolesne u mnie
dzięki, dzięki jakoś poszło byle do przodu. o wynikach staram się nie myśleć narazie, bo trudno cokolwiek przewidzieć.

moje usta schną na potęgę chyba będę musiała w Tisane zainwestować znowu. używam wazeliny i tych gratisowych pomadek w tej chwili i to za mało.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:09   #1255
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

I tak przy okazji - proszę o codzienne kliki w mój baner z podpisu , z góry dziękuję!
kliknełam ;d
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:07   #1256
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

ja tez
jakies perfumy bedziesz z tego miec?
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:43   #1257
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Z tą bezsennością po alkoholu to faktycznie jest coś na rzeczy... Dwa dni z rzędu nie mogłam spać prawie w nocy i tak na dobrą sprawę, to jednego dnia wypiłam 2 słabe drinki wieczorem, a drugiego jedno piwo 0.66...heh to chyba faktycznie jakoś wpływa na to;]
Snafu łączę się z Tobą w bólu a propos tych wysuszonych ust...U mnie tak źle jak jest teraz to jeszcze nie miałam ehh Ten balsam tisane to z rossmanna może jest?
20 dzień kuracji, to co mam na buzi mogę w miarę przykryć pod moim super puderkiem mineralnym, a wyznacznikiem tego,że chyba jest jakaś poprawa jest to, że prawie nie mam korektora na buzi, a zawsze była to podstawa tego żeby jakoś wyglądać..No ale ogólnie większych cudów na razie nie widzę- ropniaki policzkowe jak były tak siedzą tyle, że się może troszkę pozmniejszały...Ah jak ja bym chciała żeby już był wrzesień....
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:50   #1258
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
..Ah jak ja bym chciała żeby już był wrzesień....
I ja!i ja tez chce juz wrzesien!!..poniewaz moja kuracja planowo ma sie skonczyc z koncem sierpnia. A u mnie dzien 42...pogorszenie od kilku dni,.,.(a bylam juz naprawde zadowolona)Moze to przez alko ,ktory pochlonelam przez weekend majowy..kilka nowosci na policzku..a te gule na linii zuchwy tak jakby sie wchlaniaja.Usta suche jak wior-nie rozstaje sie z pomadkami,kremem nivea itp..znajomi mi mowia, ze jestem od nich uzalezniona hehe.No i musze im tlumaczyc co i jak..eh
Druga sprawa nie wiem co sie dzieje ale na rekach robi mi sie jakby uczulenie, czerwone plamy ktore szczypia i na wierzchu dloni takie male czerwone kropeczki,pojawilo mi sie to w poniedzialek kiedy poszlam do pracy.Wczoraj bylo najgorzej!cale mnie szczypaly.W sumie patrze teraz na te miejsca i jest troche lepiej
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-05-05 o 16:52
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:40   #1259
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Tisane z apteki ok.8zł kosztuje o ile się nie mylę. poprawcie mnie jak coś.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:40   #1260
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

i ja kliknelam
U mnie zaraz bedzie 2 tygodnie, co do twarzy to na poczatku mi wiecej wylazilo, teraz jest ok, nigdy nie mialam jakichs specjalnych ropnych gul, wiec moze i mnie to ominie. Zaskorniki jak byly tak sa, moze nawet troche wiecej, ale mzoe mi sie zdaje, bo nic przy nic nie majstruje.
Generalnie twarz mi sie strasznie przesusza, ale biore to za dobra monete, widze jak te niespodzianki mi wysychaja i po prostu odpadaja
A co do ust to tak samo... wior.. smaruje wszystkim co mozliwe, pomaga carmex.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.