Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 09:48   #1921
Hanella79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzisiaj! Cieszę się bardzo. Oby pokonał wszystkie plamy...
Hanella79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:33   #1922
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny,czy któraś z Was pamięta gdzie można kupić taniej cosm2? CENA 370 zł. a nie jak u mnie 500zł, to było w Warszawie na HOŻEJ? może Wy pamiętacie? któraś z dziewczyn o tym pisała, ja nie mogę znależć.
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:26   #1923
jaga 12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej foxxy1 i aneczka 313 dziękuje za odpowiedz. Wczoraj miałam nałożoną maskę, którą pani dermatolog zaleciła mi zmyc po 10 godz. i dzisiaj siedzę sobie z czerwona twarzą i lekkim uczuciem ściągnięcia. Przez cały tydzień do pierwszej wizyty kontrolnej mam smarowac się 2 razy dziennie kremem hydra-vital k i raz dziennie na noc cosmelan2. Więc z niecierpliwościa czekam co będzie działo się dalej.
Czy mogę używac kremu hydra-vital k po nałożeniu cosmelanu2 na noc? czy sam cosmelan 2 musi wystarczyc? Pozdrawiam
jaga 12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:49   #1924
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czesc dziewczyny, minęło 3 tyg odkąd zaczęłam uzywać dermamelan2, wszystkie plamy zniknęły, przeglądam się co chwilę w lusterku z niedowierzaniem.
Łuszczę sie raz bardziej raz mniej.Co dziwne derm nie powoduje u mnie uczucia wysuszenia skóry, wrecz przeciwnie, świece sie jeszcze bardziej niż wcześniej. Na brodzie i w okolicy ust, mam jakby wysypkę takich drobnych grudek, niektóre są wypełnione ropą- czy któraś z was miała taki problem? To jakby stan zapalny. Pomóżcie.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 12:39   #1925
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

jaga 12 (Czy mogę używac kremu hydra-vital k po nałożeniu cosmelanu2 na noc? czy sam cosmelan 2 musi wystarczyc? Pozdrawiam ) nie polecam nakładania niczego innego na twarz kiedy masz cosmelan to bez sensu, ja aktualnie mam tydzień urlopu i już całe dnie trzymam dermamelan na twarzy następnego dnia ide na zakupy skora jest piękna świeża odmłodzona bez plam i czerwienienia się nigdy nie kładłam hydra k na dermamelan. Wierz mi wydaje mi się, że najważniejsze żeby tego kremu już niczym nie zapychać. Czytałam gdzieś, że dziewczyny tak robiły. Ja robię kurację już drugi raz i nic na cosmelan nie nakładałam. magdus 34 myślę, że Twoja skóra sie oczyszcza cierpliwości i czasu, a wszystko zniknie Twylah hello gdzie jesteś? Napisz co u Ciebie.
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:24   #1926
meziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam wszystkie cosmelanki
Od dłuższego czasu zaglądam do Was i czytam posty. Pozazdrościłam Wam i wczoraj zafundowałam sobie cosmelan w gabinecie medycyny estetycznej. Trzymałam go na twarzy 6 godzin. Od jutra dwa razy dziennie cosmelan 2.
Dziś buzia opuchnięta i piecze.
Pozdrawiam ciepło i do jutra.
meziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:46   #1927
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

aneczka 313 dziękuje za odpowiedz. Postanowiłam jednak pokazać się dermatologowi bo zaczyna mnie to swędzieć
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 07:23   #1928
13sylvia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, minęło 3 tyg odkąd zaczęłam uzywać dermamelan2, wszystkie plamy zniknęły, przeglądam się co chwilę w lusterku z niedowierzaniem.
Łuszczę sie raz bardziej raz mniej.Co dziwne derm nie powoduje u mnie uczucia wysuszenia skóry, wrecz przeciwnie, świece sie jeszcze bardziej niż wcześniej. Na brodzie i w okolicy ust, mam jakby wysypkę takich drobnych grudek, niektóre są wypełnione ropą- czy któraś z was miała taki problem? To jakby stan zapalny. Pomóżcie.
magdus nic sie sie przejmoj ja mialam tak zamo zrobily mi sie takie male krostki z ropa ale nie przestawalam smarowac i one wreszcie pekly potem juz bylo super glatka skora bez plam ,ewntualnie zrob sobie dzien przerwy w smarowaniu cosmealnem i tylko nawilzaj potem znowu cosmelan 2 razy dziennie i wczystko zniknie .pozdrawiam sylwia
13sylvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:17   #1929
meziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam. Dziś drugi dzień cosmelanu a więc czas na nałożenie kremu cosmelan2. Jednak zasatnawiam się czy go nakładać bo moja buzia jest bardzo spuchnięta, czerwona i bardzo gorąca. Proszę odpiszcie czy to normalny objaw czy muszę zmiatać do dermatologa?
meziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:12   #1930
Solam
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

regulamin czas przeczytać

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-09-14 o 13:46
Solam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:27   #1931
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam cieplutko wszystkie cosmelanki. Dziewczyny mam pytanie strasznie dziś łuszczy mi się czoło nie piecze ale skóra schodzi płatami jak myślicie smarować się dziś znów czy zrobić dzień przerwy. Będę wdzięczna za odpowiedź.meziolek to naturalne, ale nic się nie stanie jak nałożysz cos. 2 np. następnego dnia. Ja rok temu nakładałam po 2 dniach od maski. Chodzi o to żebyś nie cierpiała bo początki są najgorsze .magdus34 jak tam buźka byłaś u lekarza?
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 15:17   #1932
meziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

aneczka313 dziękuję za odpowiedź. Posmarowałam buzię cos2, skóra zaczęła pękać i odchodzić płatami a opuchlizna zeszła. Jaka ulga
Pozdrawiam cieplutko.
meziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:05   #1933
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam wizyte jutro o 18, napisze Wam co mi powiedział.nie sądze, że to oczyszczanie skóry bo wysypkę mam w miejscach gdzie nigdy nie miłam krost, tylko tam gdzie grubo kładłam derm2. Podejrzewam, że przedobrzyłam bo nałozyłam maseczkę, zmyłam ją delikatnie tonikiem i posmarowałam derm2.
wygladam strasznie!!!!!!
od 2 dni nie smaruje sie derm2 bo sie boje.

Edytowane przez magdus34
Czas edycji: 2011-09-15 o 21:06
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:57   #1934
wounona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam dziewczyny kupilam własnie cosmelan zestaw na allegro obawiam sie oszustwa, moj cosmelan ma naklejki co o tym myslicie?? Otwarłam krem i maske czy mam je teraz wlozyc do lodowki? czy po aplikacji?
wounona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 08:06   #1935
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam! kremu cosm2 absolutnie nie wolno trzymać w lodówce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,ponieważ wytrącają się salicylany,przez co zmniejsza się jego skuteczność.Krem jest ważny do 6 mies.po otwarciu mimo że pisze 3 mies. jest nadal aktywny.
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 08:52   #1936
wounona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ok, wielkie dzieki a co myslicie na temat sloiczka z biala naklejka ;d
wounona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:33   #1937
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

No cóż ,mój słoiczek miał białą naklejkę i był super jak fluid. Na moje nieszczęście weszłam wczoraj na strone ESTETYKI a tam takie hasło przewodnie ;PRZEŻYJĄ NAJPIĘKNIEJSI , no to po mnie!! co za dureń wymyśli takie motto? pomyślałam co by było gdyby krem się rozbił a dzisiaj rano ✂✂✂udu poleciał na płytki i zaspokoił moją ciekawość - rozwalił się.co zostało pozbierałam ,teraz jest wzbogacony o to i owo ale nie ma wyjścia ,że też nie pomyślałam o czymś innym. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

te nożyczki zakrywają słowo łubudu
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 22:11   #1938
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tak jak obiecałam, piszę-dermatolog stwierdzil, że nastapiła reakcja alergiczna, nie powinno sie nakładać maseczki na krótko przed nałozeniem derm2.Przepisał mi lek na alergię i niestety maść sterydową, ale juz jest lepiej, ta pokrzywka schodzi.
Niestety mam też wysyp podskórnych grudek, jestem wściekła, było juz tak ładnie.Musze sie wstrzymać z nakładaniem derm2 do całkowitego ustapienia "pokrzywki".
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 00:00   #1939
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czesc dziewczyny, od dawna już czytam o cosmelanie i za około miesiąc zafunduje sobie ten zabieg. Niedawno dowiedziałam się, ze jest jeszcze lepsze cudo tzn. Dermamelan! Czy to prawda, ze jest jeszcze bardziej skuteczny? Czy któraś z Was robiła nim zabieg ?? Tak sobie myśle, ze jakby miał byc lepszy to może się na niego zdecyduje. Odpiszcie proszę!!!!

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Aha! Zapomniałem napisać, ze jestem posiadaczką plam w około oczu, na skroniach i wielu innych okraglych, ciemnych kropek rozsypanych po całej twarzy. I jednej ogromnej plamy, która uważana jest przez znajomych jako "myszka".
Tą wielką mam od ok. 7 lat, a te wszystkie inne od wiosny tego roku. Jestem przerażona i czasami popadam w strasznego doła!
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 10:33   #1940
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny a ja mam takie pytanie... planuję zrobić sobie Cosmelan w domu, ale niestety przeraża mnie wizja niewyjściowego wyglądu przez 2 tygodnie. Nie bardzo mogę sobie na to pozwolić ze względu na pracę... Czy mogłaby któraś mi opisać jakie są efekty (zarówno pozytywne jak i skutki uboczne w postaci niewyjściowego wyglądu) jak maskę trzyma się krócej np. 4 godziny? Mogą zabieg powtórzyć za jakiś czas, jeśli tylko będę miała pewnośc, że zabieg nie wykluczy mnie z normalnego życia.
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:02   #1941
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć dziewczyny. Dołączam do Waszego comelanowego grona. Siedzę właśnie z musztardową maską na twarzy i chłonę Wasze posty.
Aaa, i dołączam do Torunianek

Przeczytałam gdzieś, żeby nie stosować maści łagodzących? to prawda? Moja dermatolog powiedziała, żeby stosować ile wlezie cicaplast z LRP. Powiedziała, że mogę nie kupować Hydra-vital tylko właśnie Cicaplast i zaoszczędzić tym samym 250 zł. Tak zrobiłam, a teraz zamartwiam się, czy to nie zepsuje efektu.

Edytowane przez justynacz80
Czas edycji: 2011-09-22 o 11:47
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:02   #1942
moonika_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam dziewczyny.....
Maskę miałam w piątek, od dwóch dni jestem czerwona a dziś już brązowo spieczona....bardzo przerażona...aż mi się chce płąkać bo uświadamiam sobie ze te moje plamy wcale nie były takie koszmarne jak to co mam teraz na twarzy... jak mi minie dół jaki mam napiszę coś więcej

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

justynacz80 mi też moja dermatolog nie dała Hydra-vital też kazała nawilżać ja dostałam całą serię Cetaphil i smaruję ile wlezie bo piecze i ściąga okropnie....Matko jak ja sie boje....
moonika_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:23   #1943
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Moonika ile trzymałaś maskę? Ja 6,5 godziny.
Nie dołuj się Za miesiąc będziesz PIĘKNA!

Ja nawilżam maseczką Avene, Niveą dla dzieci i cicaplastem. Twarz daje czerwona, skóra się łuszczy. Jestem cała w łuskach Też się boje i czekam na efekty

Jak u Ciebie dzisiaj?

Edytowane przez justynacz80
Czas edycji: 2011-09-26 o 14:24
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:39   #1944
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Podłączam sie pod pytanie NikaNu: kupiłam właśnie zestaw Cosmelan (maska, płyn odtłuszczający i Hydravital K) i zastanawiam się co to będzie jak już to cudo na siebie nałożę... Na jak długo wziąć urlop? Czy dzień- dwa po masce można nakładać makijaż (podkład)? Nie bardzo mogę sobie pozwolić na długotrwałe wyłączenie z życia, a z drugiej strony już się nie mogę doczekać efektów (tych pozytywnych oczywiście).
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:58   #1945
wounona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam dziewczyny mam pytanie wlasnie nalozylam maske i dziwnie w niektorych miejscach jest pofaldowana jakbym za duzo dala, i nie jest jednolita jak po posmarowaniu kremu prosze o odpowiedz. czy zrobilam wszystko dobrze?
wounona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:45   #1946
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Straszna cisza na tym forum.wounona ja nie moge Ci pomóc bo nie miałam robionej maski, nakładam tylko krem.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:59   #1947
wounona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no nic bede musiala poczekac jeszcze troche, a Ty ile juz stosujesz krem ?
wounona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:49   #1948
doloreska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny! Gdzie w Warszawie jest sprawdzony gabinet w którym są dobrze robione zabiegi Cosmelanem i Dermomelanem? Jest bardzo dużo klinik piękna, salonów spa, itp. i nie wiem gdzie mam się skierować, żeby mnie nie popsuli. Aha, i jak mniej więcej jest z cenami?
doloreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:37   #1949
wounona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny gdzie wy jestescie ? Mam pytanie czy mozna na 2 dni przerwac stosowanie a pozniej wrocic do niego czy efekty juz nie beda takie same ? I jak stosowac cosmelan 2? od pierwszego do ostatniego dnia ?
wounona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:18   #1950
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Straszna cisza na tym forum.wounona ja nie moge Ci pomóc bo nie miałam robionej maski, nakładam tylko krem.
Zaczęłam pod koniec sierpnia, po trzech tygodniach zeszły mi wszystkie plamy, to nawet dla mnie jest nie do uwierzenia.Ale coś za coś, miałam w tym czasie lekki wysyp, już przeszło, a teraz mam wrażenie że moja cera zrobiła sie super wrażliwa, lekko swędzi.
Byłam u dermatologa i kazał mi sie już teraz smarować tylko 2 razy w tygodniu.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.