Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 14:07   #1741
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mam pytanie a jaki kolor mi wyjdzie jak na jasny braz naloze perlowyy blond? moze mi zalapac na blond??
piubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:11   #1742
StrawberryPrincess
Przyczajenie
 
Avatar StrawberryPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam taki kolor i sie zastanawiam nad castingiem "perlowy blond" albo "swietlisty blond" 810 i "swietlisty blond" 900 . robila ktoras z was nim moze na wlosy jasny braz? czy wychodzi kolor blond na takich wlosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg focia2.jpg (79,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg focia12.jpg (36,4 KB, 67 załadowań)
StrawberryPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:30   #1743
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

obawiam się ,ze wyjdzie ci rudawy brąz, coś trochę jak miód.. ale pewna nie jestem,niech któraśz dziewczyn się jeszcze wypowie
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 17:26   #1744
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dolaczam sie do pytania
mam podobny koloerk wlosow i tez kce blond :P
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 18:30   #1745
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jednak odcień ciemny blond jest dla mnie za ciemny i dzis kupilam perłowy blond ( w naturze w promocji) poczekam az mi się ten obecny kolor zmyje i położe blondzik, jednak przekonałam się że naturalnej blondynce nie zbyt w ciemnych kolorach
-> i mam pytanie czy casting zmywa się calkowicie czy tylko częściowo???
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:00   #1746
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja kupilam wczoraj wymarzony rudy;p jednak nie wiem czy wpierw farbowac czy podciac i odzywic wlosy?

EDIT: Co zrobic zeby kolor dluzej sie utrzymal???

Edytowane przez spioch7
Czas edycji: 2008-11-14 o 19:08
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:49   #1747
outentyczna
Raczkowanie
 
Avatar outentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 43
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny!
A która z Was farbowała włoski ciemną czekoladą 323?
outentyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:01   #1748
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

widzialam dzis ta nowa wersje niby castinga i musze przyznac ze WIDAC ODRAZU ZE TO NIE CSTING TEN O KTORYM JEST WATEK
trzeba naprawde byc slepym zeby nie zauwarzyc roznicy jedyne co jest takie samo to kształt opakowania
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:21   #1749
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
widzialam dzis ta nowa wersje niby castinga i musze przyznac ze WIDAC ODRAZU ZE TO NIE CSTING TEN O KTORYM JEST WATEK
trzeba naprawde byc slepym zeby nie zauwarzyc roznicy jedyne co jest takie samo to kształt opakowania
No wlasnie nie wiem o co chodzi w koncu z tym nowym Castingiem. Manehajera napisla, ze nie chodzi o ta nowa farbe Excell 10... tylko o Castinga jednak. Moze ktos zamiescic zdjecie tego nowego castinga, ale przynajmniej napisac czym on sie rozni z wygladu od starego?


Ja zrobilam sobie wczoraj wlosy Karmelem po raz 2.
I zdjecie bez flesza
II z fleszem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 059.jpg (21,3 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 060.jpg (12,5 KB, 277 załadowań)

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-11-17 o 13:22
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:55   #1750
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Straszycie mnie tą zmianą Castinga bardzo. Więc ja lece do sklepu bo jeszcze u mnie prawdopodobnie jest ta satra wersja. (:
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:06   #1751
nicole18
Raczkowanie
 
Avatar nicole18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 180
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Bez paniki pewnie komuś pomylił się ten casting z nową farbą excell10 bo mają podobne opakowania, zdjęcie jest w gazetce rossmanna. W rossmannie jest pełno castingów więc raczej go nie wycofują
nicole18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 15:10   #1752
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny. Wczoraj pierwszy raz w zyciu zafarbowałam włosy i wybrałam lepszą farbę/szampon - właśnie Casting z Loreala - MROŹNY KASZTAN. Naczytałam się waszych negatywnych opinii na jego temat, że wychodzi czarny...ale i tak spróbowałam bo spodobał mi się kolor jednej z dziewczyn która zamiesciłciła fotkę włosków po mroźnym kasztanie .
Moje naturalne włosy są hmm jakby to nazwać - dość "mysie"/ lekki brąz Kolor Mroźn. Kaszt. odbiega trochę od koloru włosów na zdjęciu na opakowaniu (bo jest ciemniejszy) ale na pewno nie jest czarny!!!!!!! Odżywka jest bardzo wydana i ma piękny zapach a farba nie spływa z włosów podczas farbowania. Włoski są mięciutkie, świecące i co mnie zdziwiło nie mam szopy na głowie bo mam z natury włoski raczej szopiaste
Jestem i tak baaaardzo zadowolona - kolor jest rzeczywiście MROŹNY i nie ma odcienia rudego (a jego właśnie najbardziej się bałam) Dla koleżanki np jst to kolor ciemna śliwka - ja sama nie potrafię określić tego koloru
Jestem naprawdę zadowolona i szczerze polecam dziewczynom, które mają jasno (ciemno)-brązowe włoski. Kolor akurat pięknie pasuje na jesień
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:21   #1753
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hehe ale wy mnie ganiacie. No ale cóż byłam, kupiłam a co najlepsze dowiedziałam się, że wcale Castinga nie wycofują, tylko wprowadzili własnie tego Excell'a. (: A ja w ten piątek włoski hebanową czernią maluje. Mam nadzieję że będzie ok.
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:55   #1754
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

lea88 bardzo ladny wyszedl ci ten kolorek
podetne wloski i musze sie zdecydowac na tego castinga :P
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:16   #1755
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

apple66 ja też używam Castinga mroźny kasztan, i zamieszczałam tu fotki tego koloru, UWIELBIAM GO aczkolwiek teraz przeszlam na ten sam kolor ale recital preference bo jest trwalsza
__________________
Czasami tracę wiarę we wszystko co robie złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie..

Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie pokonaj wreszcie to i stań od tego wyżej
Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:54   #1756
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez palma_nova Pokaż wiadomość
apple66 ja też używam Castinga mroźny kasztan, i zamieszczałam tu fotki tego koloru, UWIELBIAM GO aczkolwiek teraz przeszlam na ten sam kolor ale recital preference bo jest trwalsza
No i to właśnie Twoje zdjęcia przekonały mnie do tej farby Bardzo mi się spodobał ten kolor. Na razie jeszcze nie myłam włosów 1 raz po malowaniu i ciekawa jestem czy po 1 -5 myciach kolor się rozjaśni???? Możesz mi napisać w ogóle po jakim czasie zaczyna mocno płowieć bo chciałabym jak najdłużej utrzymać ten kolorek

A ten recital preference o którym piszesz to jest TAKI SAM kolor jak z castinga ?? i Czy też nie ma amoniaku? Dopiero zacznam swoją "przygodę" z farbowaniem włosków i powiem Wam, że to super sprawa....o ile oczywiście wychodzi upragniony kolorek
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:58   #1757
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez apple66 Pokaż wiadomość
No i to właśnie Twoje zdjęcia przekonały mnie do tej farby Bardzo mi się spodobał ten kolor. Na razie jeszcze nie myłam włosów 1 raz po malowaniu i ciekawa jestem czy po 1 -5 myciach kolor się rozjaśni???? Możesz mi napisać w ogóle po jakim czasie zaczyna mocno płowieć bo chciałabym jak najdłużej utrzymać ten kolorek

A ten recital preference o którym piszesz to jest TAKI SAM kolor jak z castinga ?? i Czy też nie ma amoniaku? Dopiero zacznam swoją "przygodę" z farbowaniem włosków i powiem Wam, że to super sprawa....o ile oczywiście wychodzi upragniony kolorek
niestety ,ona ma amoniak :/ a co do kolorku to podbijam pytanie

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-11-18 o 16:02
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 16:01   #1758
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
niestety ,on ma amoniak :/ a co do kolorku to podbijam pytanie
No to obie czekamy na odpowiedź
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 19:15   #1759
maluutka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczynki
Nie wiem czy moje uwagi na coś się komuś przydadzą ale nie darowałabym sobie,gdybym się z Wami nie podzieliła wrażeniami po kolorozycji Castingiem.
Otóż zafundowalam sobie mroźny beż(byl to jedyny odcien ktory wmiare jasno wychodzil na moich blond pasemkach). Powiem szczerze,ze jestem zadowolona bo w 90% moje jasne pasemka zostaly pokryte, wiadomo że gdzie niegdzie są jakieś prześwity,ale wygląda to raczej w formie refleksów, a całość prezentuję się całkiem fajnie Przynam szczerze,że myślałam,że włoski wyjdą ciutkę jaśniejsze,ale i tak ten kolorek mi się podoba. Także mogę szczerze polecić tą farbe,szampon czy cokolwiek to jest;P
Pozdrawiam;*
P.s Doczytałam gdzieś,że dużo dziewczyn pyta czy mroźny beż wchodzi chłodno. Moim zdaniem wychodzi ciemno,ale myślę że to też kwestia włosków,ale na moje to on nie jest chlodny, a ciepły
__________________
s t u d e n t k a p e d a g o g i k i =)

a w d o d a t k u z a k o c h a n a p o u s z y. .
.
maluutka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 22:05   #1760
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez apple66 Pokaż wiadomość
No to obie czekamy na odpowiedź

Ja również się dołączam do pytania Sama farbuję castingiem MROŹNY KASZTAN - kolor jest cudny!!! Uwielbiam go tylko szkoda, że nie trzyma się dłużej i po jakims czasie zaczyna lekko płowieć. No i niestety mam problem z odrostami... ale to chyba dlatego, że tak szybko rosną mi włoski
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 23:46   #1761
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jak wy dziewczyny nakładacie te farbę? Ja wmasowuję we włosy jak szampon :/ Niby w instrukcji jest napisane, że każde pasemko należy oddzielać aplikatorem ale nie chce mi się tego robić.

I jeszcze 1 pytanie - jak to jest z trzymaniem farby na głowie - zalecają 20min ale....czy 20 min liczyć od nałożenia farby na włosy czy zacząć odliczać już od początku jak nakładam???? Ja ostatnio (1 raz jak farobwałam) policzyłam razem z nakładaniem 20 min - tak się z tymi włosami babrałam (bo farby mi nie ubywało) że jak nałożyłam to miałam jeszcze 5 minut do tych zalecanych 20. Nie wiem jak mam ją trzymać na głowie. Pytam bo zamierzam znowu kupić te farbę i nałożyć ją na włoski ...ale to za jakiś czas jak zblednie
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:31   #1762
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja liczę zawsze od skończenia farbowania, nie liczę już tego czasu poświęconego na farbowanie. Nawet jeśli kolor wyjdzie zbyt intensywny to po pierwszych kilku myciach szybko to zejdzie i potem będzie już taki jak trzeba Gdybym liczyła od początku farbowania to pewnie te ostatnio pomazane włosy w ogóle by nie chwyciły..
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:58   #1763
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja zawse trzymam za dlugo, bo przegapiam te 20 min :P. Mysle, ze jak 5 min w ta czy w ta niewiele zmienia. Lepiej liczyc od czasu nalozenia farby na cale wlosy.
Ja farbe nakladam na cale wlosy jak szampon. Nie rozczesuje tylko masuje. Nawet nie robie odrostow- wszystko sie ladnie pokrywa.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:19   #1764
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Przeglądam wątek od pewnego czasu i dojrzewam powoli do decyzji o zakupie Castinga, ale potrzebuję porady
Od paru miesięcy farbuję włosy u fryzjera Wella Color Touch, na brąz z poziomu 5 (naturalny kolor włosów jasny brąz, fryzjerka kiedyś oceniła, że poziom 6). Włosy farbowałam jakoś miesiąc temu i obecnie mam odrosty ok. 1-1,5 cm, reszta włosów: w świetle dziennym rudo-złoty połysk (jestem typem lata i w ciepłych odcieniach wyglądam głupawo), w słońcu to już w ogóle tragedia, w sztucznym to bardzo różnie, połysk od czerwonego do rudawego. Generalnie farby płowieją mi szybko – włosy myję codziennie.
Ponieważ nie mam możliwości w najbliższym czasie wybrać się do fryzjera, a źle się czuję z takimi włosami spranymi, chciałabym wypróbować Casting jasny brąz. Nigdy nie farbowałam sama włosów (z wyjątkiem szamponetek), więc trochę jestem przerażona, ale czytałam, że sporo z was nakłada Castinga jak szampon. Czy nałożyć od razu na całość? Czy może lepiej poszukać kogoś, kto mi nałoży farbę pasmo po paśmie? Trochę obawiam się, że wyjdą mi włosy w ciapki
Będę wdzięczna za porady
midzikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:38   #1765
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez midzikk Pokaż wiadomość
Przeglądam wątek od pewnego czasu i dojrzewam powoli do decyzji o zakupie Castinga, ale potrzebuję porady
Od paru miesięcy farbuję włosy u fryzjera Wella Color Touch, na brąz z poziomu 5 (naturalny kolor włosów jasny brąz, fryzjerka kiedyś oceniła, że poziom 6). Włosy farbowałam jakoś miesiąc temu i obecnie mam odrosty ok. 1-1,5 cm, reszta włosów: w świetle dziennym rudo-złoty połysk (jestem typem lata i w ciepłych odcieniach wyglądam głupawo), w słońcu to już w ogóle tragedia, w sztucznym to bardzo różnie, połysk od czerwonego do rudawego. Generalnie farby płowieją mi szybko – włosy myję codziennie.
Ponieważ nie mam możliwości w najbliższym czasie wybrać się do fryzjera, a źle się czuję z takimi włosami spranymi, chciałabym wypróbować Casting jasny brąz. Nigdy nie farbowałam sama włosów (z wyjątkiem szamponetek), więc trochę jestem przerażona, ale czytałam, że sporo z was nakłada Castinga jak szampon. Czy nałożyć od razu na całość? Czy może lepiej poszukać kogoś, kto mi nałoży farbę pasmo po paśmie? Trochę obawiam się, że wyjdą mi włosy w ciapki
Będę wdzięczna za porady
Mi np mama pomaga przy nakładaniu farby i robi to najpierw pędzelkiem (tylko tak z wierzchu, na odrosty), a potem jakby wcierała mi szampon. ciapek raczej nie ma
dodam tylko: jasny brąz wychodzi dosyć ciemno (myślę,że to wiesz skoro czytałaś wątek ale wolałam jeszcze raz uprzedzić:P)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:54   #1766
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jak utrzymac intensywnosc koloru??
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:05   #1767
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Ja liczę zawsze od skończenia farbowania, nie liczę już tego czasu poświęconego na farbowanie. Nawet jeśli kolor wyjdzie zbyt intensywny to po pierwszych kilku myciach szybko to zejdzie i potem będzie już taki jak trzeba Gdybym liczyła od początku farbowania to pewnie te ostatnio pomazane włosy w ogóle by nie chwyciły..
Dziękuję za radę. Zatem następnym razem będę trzymać znacznie dłużej Mam nadzieję, że mój kolorek nie zmyje się szybko ....
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:08   #1768
apple66
Raczkowanie
 
Avatar apple66
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Jak utrzymac intensywnosc koloru??
Myslę, że do tego potrzebne są specjalne preparaty np. szampony i odżywki utrzymujące kolor, które można dostać w salonach fryzjerskich (moja sis jest fryzjerką i u niej sprzedają kosmetyki klientkom chociaż nie zawsze można kupić w innych salonach z tego co wiem) lub zwyczajnie w drogeriach - chodzi mi o szamponu do włosów farbowanych

Edytowane przez apple66
Czas edycji: 2008-11-19 o 16:09
apple66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:20   #1769
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mroźny beż zmieszany z blondem. Robiłam zdjęcia w różnym oświetleniu i za każdym razem wyglądają rudawo W rzeczywistości kolor jest bardziej neutralny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6160500.jpg (51,8 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6170503.jpg (52,8 KB, 225 załadowań)
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:26   #1770
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Mroźny beż zmieszany z blondem. Robiłam zdjęcia w różnym oświetleniu i za każdym razem wyglądają rudawo W rzeczywistości kolor jest bardziej neutralny
Mi tez tak za kazdym razem wychodzi na fotkach- bardzo rudawo. Generalnie Castingi maja taki rudawy polysk
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.