Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 14:58   #61
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
Bayka a kiedy idziesz do lekarza? z pewnością potwierdzi, skoro tyle znaków wskazuje na ciążę!

nie wiem kiedy chyba poczekam jeszcze z tydzień lub 2...moja mama i Tz twierdzą, że w pierwszym miesiącu nie można wiedzieć, że się jest w ciąży i mam sobie nie roić, ale znam swój organizm aż za dobrze, bo go słucham a on mi właśnie daje znac teraz że jest w stanie szczególnym, no chyba, że ja paranoje już mam, ale raczej nie mam, bo my sie nie staraliśmy, wręcz zabezpieczaliśmy, więc sobie chyba nie wmawiam....
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 15:09   #62
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie wiem kiedy chyba poczekam jeszcze z tydzień lub 2...moja mama i Tz twierdzą, że w pierwszym miesiącu nie można wiedzieć, że się jest w ciąży i mam sobie nie roić, ale znam swój organizm aż za dobrze, bo go słucham a on mi właśnie daje znac teraz że jest w stanie szczególnym, no chyba, że ja paranoje już mam, ale raczej nie mam, bo my sie nie staraliśmy, wręcz zabezpieczaliśmy, więc sobie chyba nie wmawiam....
ale czemu niby nie można wiedzieć? skoro testy ciążowe można robić i w dniu spodziewanej miesiączki, to przecież to jest pierwszy miesiąc ja wiedziałam już 2 tygodnie po zapłodnieniu, okres mi się spóźniał tylko 2 dni, zrobiłam test i II, które później potwierdził lekarz. może zdanie Twojej mamy wynika z tego, że za "jej czasów" takich metod nie było? moja mama też się dziwi jak słyszy o tych wszystkich testach ciążowych, owulacyjnych, usg itp., bo 30 lat temu mimo że mieszkała zawsze w dużym mieście, usg było tylko w 1 gabinecie, gdzie lekarz w 8 miesiącu ciąży i tak nie był pewny czy ciąża jest pojedyncza czy nie ale przecież czasy się dawno zmieniły!
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 15:27   #63
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

pewnie i tak właśnie myśli...mi się spóżnia okres hm....3 dni, ale jestem pewna, że jż go nie dostane, po wizycie u lekarza mi uwierzą
aha mam też te bóle brzucha co świadczą, że tam zaczyna się wszystko rozciągać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 15:43   #64
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie wiem kiedy chyba poczekam jeszcze z tydzień lub 2...moja mama i Tz twierdzą, że w pierwszym miesiącu nie można wiedzieć, że się jest w ciąży i mam sobie nie roić, ale znam swój organizm aż za dobrze, bo go słucham a on mi właśnie daje znac teraz że jest w stanie szczególnym, no chyba, że ja paranoje już mam, ale raczej nie mam, bo my sie nie staraliśmy, wręcz zabezpieczaliśmy, więc sobie chyba nie wmawiam....

kochana gratulcje

nie rozumiem takiego podejscia skoro tes wyszedl pozytywny nie masz okresu to co to moze być???
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 15:45   #65
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
pewnie i tak właśnie myśli...mi się spóżnia okres hm....3 dni, ale jestem pewna, że jż go nie dostane, po wizycie u lekarza mi uwierzą
aha mam też te bóle brzucha co świadczą, że tam zaczyna się wszystko rozciągać
byłoby super, gdyby Wam się udało )

a słuchaj, czy u Ciebie w Norwegii funkcjonuje coś takiego jak "podtrzymywanie" ciąży na tak wczesnym etapie? Pytam, bo wiem, że nie w każdym kraju jest tak jak w Polsce.

Pytam o to, bo skoro jesteś po #, to momentalnie znajdujesz się w grupie ryzyka i mogłabyś od poczatku przyjmować luteinę albo duphaston.
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 15:48   #66
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Pytam o to, bo skoro jesteś po #, to momentalnie znajdujesz się w grupie ryzyka i mogłabyś od poczatku przyjmować luteinę albo duphaston.
dokładnie, lekarz mnie bardzo uczulał że jak tylko się uda zajść, to mam zaraz przyjść! lepiej nie ryzykować
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 16:19   #67
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
kochana gratulcje

nie rozumiem takiego podejscia skoro tes wyszedl pozytywny nie masz okresu to co to moze być???

dziekuje albo moze i nie, zeby nie zapeszyc

no właśnie, dziekuje za zrozumienie

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
byłoby super, gdyby Wam się udało )

a słuchaj, czy u Ciebie w Norwegii funkcjonuje coś takiego jak "podtrzymywanie" ciąży na tak wczesnym etapie? Pytam, bo wiem, że nie w każdym kraju jest tak jak w Polsce.

Pytam o to, bo skoro jesteś po #, to momentalnie znajdujesz się w grupie ryzyka i mogłabyś od poczatku przyjmować luteinę albo duphaston.


problem w tym, że nie mam pojęcia, przyjdzie mi sie dowiedziec,chociaz niestety tu jest opieka do szczerze mówiąc nie sądzę

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
dokładnie, lekarz mnie bardzo uczulał że jak tylko się uda zajść, to mam zaraz przyjść! lepiej nie ryzykować

tutaj aborcja jest legalna, wrecz czesta, jak przyszłam z tymi bólami do lekarza po # to luzne podejscie do tego mieli, nawet sie za bardzo nie przjmowali, pytali czy chciałam mieć dziecko czy sama usunęłam, bardzo mało tu się przejmują, aż się boję co to będzie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 16:31   #68
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

[QUOTE=aaaggusia;28186104]
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
no właśnie na takie coś mi to wyglądało ahh marzenie troche za drogie wczasy

powiem Ci, że my lecieliśmy z niemieckiego biura i wylot z berlina i wcale tragedii z ceną nie było. natomiast z naszych polskich biur to pomarzyć tylko można
no to ile Wam wyszło za osobę?? tak mniej więcej ??

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
pewnie i tak właśnie myśli...mi się spóżnia okres hm....3 dni, ale jestem pewna, że jż go nie dostane, po wizycie u lekarza mi uwierzą
aha mam też te bóle brzucha co świadczą, że tam zaczyna się wszystko rozciągać
ahh no to wszystko jasne ciążą jest gratuluję Kochana
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 16:46   #69
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Jol jol

znalazlam Was
maaatko moja mama jest bardzo absorbujaca. normalnie na nic czasu nie mam!!
co u Was stokrotki? jak dzionek mija? u mnie... sztormowo haha
ach ta moja holandia

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
a mam jeszcze pytanko- używa któraś z Was testów owulacyjnych?
ja uzywalam i zaciazylam z nimi szybko. z tym ze moje sa elektroniczne. nie nadaje sie do interpretowania koloru kreseczek u mnie jest albo pozytywny albo negatywny

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a teraz najlepsze....ja chyba w ciąży jestem
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulacje mala!!!! a rodzina sie nie przejma.. moze sie boja jeszcze cieszyc... u Ciebie z tego co pamietam rok minal od # tak??

Cytat:
Napisane przez aaaggusia Pokaż wiadomość
cześć kobitki
miała okazję przed chwilą Wal lepiej poznać bo przeglądałam zdjęcia w klubie - fajne laski jesteście no i oczywiście skusiłam się i też coś tam wrzuciłam
noooo to ja lece poogladac

dobra smigam obiadek robic . dzisiaj placuszki z lososia i pieczone bataty mmmmmmmmmmmmm

do wieczorka panienki
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 16:53   #70
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

hej
I ja się melduję w nowej części
Tępo expresowe

spać mi się już chce ;/
pogoda sie popsuła...
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 17:10   #71
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
hej
I ja się melduję w nowej części
Tępo expresowe

spać mi się już chce ;/
pogoda sie popsuła...
marynarz przyjechał?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 17:14   #72
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
Jol jol
ja uzywalam i zaciazylam z nimi szybko. z tym ze moje sa elektroniczne. nie nadaje sie do interpretowania koloru kreseczek u mnie jest albo pozytywny albo negatywny
to tam trzeba coś interpretować o niiiieeeeeeee, trzeba było najpierw instrukcje obsługi przeczytać dobrze, że nie były drogie

a Twoje menu obiadowe brzmi pysznie! aż zgłodniałam
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 17:20   #73
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
marynarz przyjechał?
Niee
jeszcze ok 3 tyg bedzie początkiem sierpnia

Już nie moge się doczekac.....

A jak Lucy sie czujesz?

Cookie co tam u ciebie?
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:15   #74
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Niee
jeszcze ok 3 tyg bedzie początkiem sierpnia

Już nie moge się doczekac.....

A jak Lucy sie czujesz?

Cookie co tam u ciebie?
jeszcze go nie ma? wydawało mi się, że miał przyjechać w lipcu

ja się czuję jako tako. Męczą mnie mdłości i ucisk żołądka, ale z drugiej strony to pocieszające. W środę mam wizytę, więc nie mogę się doczekać, chociaż boję się jak cholera :/

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

jutro znowu mają być burze i trąby powietrzne
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:16   #75
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
ale czemu niby nie można wiedzieć? skoro testy ciążowe można robić i w dniu spodziewanej miesiączki, to przecież to jest pierwszy miesiąc ja wiedziałam już 2 tygodnie po zapłodnieniu, okres mi się spóźniał tylko 2 dni, zrobiłam test i II, które później potwierdził lekarz. może zdanie Twojej mamy wynika z tego, że za "jej czasów" takich metod nie było? moja mama też się dziwi jak słyszy o tych wszystkich testach ciążowych, owulacyjnych, usg itp., bo 30 lat temu mimo że mieszkała zawsze w dużym mieście, usg było tylko w 1 gabinecie, gdzie lekarz w 8 miesiącu ciąży i tak nie był pewny czy ciąża jest pojedyncza czy nie ale przecież czasy się dawno zmieniły!
Moja mam to ostatniO się wręcz zbulwersowała, że zażywam te wszystkie tabletki i że powinnam je odłożyć a Tata jej przytakiwał!
A chodziło o kwas foliowy- Mama się oburzyła, gdy jej tłumaczyłam, że trzeba go barć conajmniej 3 miesiące wcześniej mówiąć: "Ja w ciązy to nawet o czymś takim nie słyszałam" Ponoć dopiero z najmłodszym dzieckiem jak była w ciązy to lekarz kazał przyjmowac - ale to już były lata 90-te a poza tym mam miała 35 lat a to na tamte czasy dużo jak na przyszłą mamę

Gdyby moi Rodzice wiedzieli, że oprócz kwasu jem wit E, wit B i magnez. No i wiesiołek w planach...

Gadałam ostatnio z przyjaciołką i zastanawiałyśmy się nad tym, że nasze Mamy nic nie zażywały a szczęśłiwi w ciążę zachodziły i rodziły zdrowe dzieci...
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:19   #76
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
to tam trzeba coś interpretować
hahah no te normalne paskowe to niestety trzeba porownuje sie intensywnosc kreski wysikanej do tej testowej hahah

Lusesitka nie bojaj sie. bedziemy kciuki trzymac a na bank jest wszystko dobrze ..... no i moze w koncu wyjasni sie zamieszanie z blizniakami
ja jednego juz rezerwuje

Natalia kope lat!! jak tam emememsy?? pamietasz w ktorych jest orzeszek ??

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Gadałam ostatnio z przyjaciołką i zastanawiałyśmy się nad tym, że nasze Mamy nic nie zażywały a szczęśłiwi w ciążę zachodziły i rodziły zdrowe dzieci...
nooo ale nasze mamy zyly w zdrowszych czasach.. teraz niestety z pokolenia na pokolenie jestesmy slabsi... plus ta cala chemia co ja pochlaniamy...
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:25   #77
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

na czytałam się i n ie wiem co miałam napisać chyba musze od nowa poczytać hehe ale pamiętamn
Bayka gratuluje i myśle że powinnaś jak najszybciej zgłosić sie do gin żeby mieć pewność ze wszystko jest ok choć napewno jest.
Zebra może to dla mamy być dziwne że cokolwiek bierzemy ale kiedyś ogólnie były inne czasy i wiele rzeczy robiło się inaczej, a mama im mniej wie tym lepiej śpi
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:27   #78
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość

Lusesitka nie bojaj sie. bedziemy kciuki trzymac a na bank jest wszystko dobrze ..... no i moze w koncu wyjasni sie zamieszanie z blizniakami
ja jednego juz rezerwuje
hehe, tego też się boję pójdę z myślą o bliźniakach, a ta mi wyskoczy z trojaczkami
bo oni lubią mnie szokować, zauważyłam
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:27   #79
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

ach Toto jak Twoje lawendowo??
moje ziola za każdym piciem są coraz gorsze i chyba będę je piła 2xdziennie a nie 3 jakoś brak mi czasu na ten 3 a jak będę w pracy to już wogóle
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 18:28   #80
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Heloł

jestem i idę spać, będę spała chyba do jutra

a jutro jeszcze jadę z mamą do znajomej, która rodziła we wrześniu... i powiedziała że ma przyszykowane ciuchy ciążowe dla mnie jakieś to jedziemy mam nadzieję, że wyśpię się do jutra

agatkaa1 no to się wybawiłaś na wieczorze, fajnie, zazdroszczę
Bayka wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jednak ciąża tylko się nie stresuj za bardzo i spokojnie poczekaj na lekarza
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:29   #81
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Moja mam to ostatniO się wręcz zbulwersowała, że zażywam te wszystkie tabletki i że powinnam je odłożyć a Tata jej przytakiwał!
A chodziło o kwas foliowy- Mama się oburzyła, gdy jej tłumaczyłam, że trzeba go barć conajmniej 3 miesiące wcześniej mówiąć: "Ja w ciązy to nawet o czymś takim nie słyszałam" Ponoć dopiero z najmłodszym dzieckiem jak była w ciązy to lekarz kazał przyjmowac - ale to już były lata 90-te a poza tym mam miała 35 lat a to na tamte czasy dużo jak na przyszłą mamę

Gdyby moi Rodzice wiedzieli, że oprócz kwasu jem wit E, wit B i magnez. No i wiesiołek w planach...

Gadałam ostatnio z przyjaciołką i zastanawiałyśmy się nad tym, że nasze Mamy nic nie zażywały a szczęśłiwi w ciążę zachodziły i rodziły zdrowe dzieci...
s słuchaj.... mama gotując używa kucharka, albo jakieś inne ziarenka smaku? hmmm, jeśli tak, to dziwne! przecież kiedyś nie było takich cudawianek
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:29   #82
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
hehe, tego też się boję pójdę z myślą o bliźniakach, a ta mi wyskoczy z trojaczkami
bo oni lubią mnie szokować, zauważyłam
to wtedy drugi byłby mój ale super by było
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:31   #83
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

kasiahexe jest dobrze i lekarz to potwierdzi. Trzymam kciuki za wizytę
agatka ale zaszalałaś. Szkoda, że nie masz zdjęcia
Bayka gratuluję! Mój Tż też nie chciała uwierzyć w moją ciążę, pomimo pozytywnego testu. Powiedział, że uwierzy, jak lekarz potwierdzi. A co do tego nieprzejmowania się ciążą w Norwegii to pewnie masz rację, że to trochę przez aborcję. Co się lekarze będą przejmować, jak dziewczyna po wizycie pójdzie i dokona aborcji.
Flowerbombka dobrze będzie, nie bój się. Trzymam kciuki.
fiolusiek co u Ciebie słychać? Co się tak rzadko pojawiasz?
aaaggusia wyjazdy z czy do Polski są strasznie drogie. Mój Tż mówił, że taniej jest polecieć z Londynu do Turcji jak przylecieć do Polski.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:39   #84
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
hahah no te normalne paskowe to niestety trzeba porownuje sie intensywnosc kreski wysikanej do tej testowej hahah
sic! to jaj uż siebie widzę jak porównuję te paski

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Moja mam to ostatniO się wręcz zbulwersowała, że zażywam te wszystkie tabletki i że powinnam je odłożyć a Tata jej przytakiwał!
A chodziło o kwas foliowy- Mama się oburzyła, gdy jej tłumaczyłam, że trzeba go barć conajmniej 3 miesiące wcześniej mówiąć: "Ja w ciązy to nawet o czymś takim nie słyszałam" Ponoć dopiero z najmłodszym dzieckiem jak była w ciązy to lekarz kazał przyjmowac - ale to już były lata 90-te a poza tym mam miała 35 lat a to na tamte czasy dużo jak na przyszłą mamę

Gdyby moi Rodzice wiedzieli, że oprócz kwasu jem wit E, wit B i magnez. No i wiesiołek w planach...

Gadałam ostatnio z przyjaciołką i zastanawiałyśmy się nad tym, że nasze Mamy nic nie zażywały a szczęśłiwi w ciążę zachodziły i rodziły zdrowe dzieci...
ja myślę, że kiedyś problemy wcale nie były inne, kobiety tak samo roniły i nie mogły w ciążę zajść tylko nie było takich metod jak są teraz. może w jakimś stopniu były te zjawiska rzadsze, ale były! jak poroniłam, to się okazało, że u mnie w pracy (gdzie w większości są kobiety koło 50tki) na 10 kobiet 4 poroniły w swoim życiu, jedna nawet 2 razy.
moja mama odnosi się do tych nowinek raczej pozytywnie, w stylu "no żebym ja takie coś miała jak bylam w ciąży! a nie, że trzeba było czekac niewiadomo ile bo nawet lekarz nie umiał stwierdzić"(chodziło o test ciążowy). poza tym tak się składa, że moja mama też raz poroniła a potem miala duze problemy z zajsciem w ciążę i różne takie przeboje i jak słyszę te metody, ktore na niej były stosowane, to szok! typu, że łyżeczkowanie zrobili jej na zywca (zjadła sniadanie nie wiedząc co ją czeka, więc lekarz zamiast poczekać kilka godzin zrobił co trzeba bez znieczulenia). jak nie mogła zajść, to zrobili jej udrażnianie jajowodów- na zywca. moja mama stwierdziła, że to było gorsze niż poród!
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:45   #85
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
s słuchaj.... mama gotując używa kucharka, albo jakieś inne ziarenka smaku? hmmm, jeśli tak, to dziwne! przecież kiedyś nie było takich cudawianek
używa kucharka, ziarenka i co tylko coż niech sobie tam gdyba czy to konieczne czy nie - ja i tak witaminy przyjmuje a że mnie skleroza czasem łapie to ostatnio stosuje taką metodę, że jak zacyznam nową paczkę witamin to biorę od Tz cienki pisak do opisywania płyt i piszę obok każdej witaminy liczbę oznaczającą każdy kolejny dzień. I potem się nie zastanawiam czy rano brałam wit czy to było wczoraj rano

Bayka- dbaj o siebie!
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:50   #86
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

hej, nie było mnie tydzień i nie mam już szans na nadrobienie. czy w czasie mojej nieobecności u kogoś, oprócz Bayka, pojawiły się II kreski?
u mnie nic dobrego, między mną tż cały czas nie jest dobrze. nie wiem co już o tym myśleć... czasami naprawdę okropne myśli przychodzą mi do głowy.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:51   #87
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

caly dzien leze dzisiaj w lózku i co stwierdzam ze wole chodzic do pracy bo przynajmniej odzywam a jak leze tak w ózku to tylko bym spala i czuje sie strsznie zmulona hihi

Jutro zaczynamy 11 tydzien jupiiiiiiiii ))))

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość

dobra smigam obiadek robic . dzisiaj placuszki z lososia i pieczone bataty mmmmmmmmmmmmm

do wieczorka panienki
jezu jakie pysznosci to musi byc cudowne przyjedziesz do mnie troche pogotowac
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:52   #88
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Elcia to straszne co piszesz aż trudno uwieżyć -ale w naszych czasach też można napotkać lekarza rzeźnika, który jak nie fizycznie to psychicznie Cię wykończy....

Myślę, że moja Mama nie ma złych intencji i zarówno jej i Tacie nie chodzi tak naprawde o te witaminy tylko o to, że ja tak bardzo w kwestiach przygotowania się do ciąży jestem skrupulatna. Oni wiedzą, że bardzo chce dziecka i chyba martwią się, że za bardzo...i że to może mi zaszkodzić.
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:56   #89
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Elcia to straszne co piszesz aż trudno uwieżyć -ale w naszych czasach też można napotkać lekarza rzeźnika, który jak nie fizycznie to psychicznie Cię wykończy....

Myślę, że moja Mama nie ma złych intencji i zarówno jej i Tacie nie chodzi tak naprawde o te witaminy tylko o to, że ja tak bardzo w kwestiach przygotowania się do ciąży jestem skrupulatna. Oni wiedzą, że bardzo chce dziecka i chyba martwią się, że za bardzo...i że to może mi zaszkodzić.
ja zdecydowanie na takich lekarzy trafiłam w szpitalu a do tego jeszcze wianuszek pielęgniarek, które nie pozostawały w tyle z niewybrednymi komentarzami i sposobem traktowania pacjentek na oddziale
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 18:59   #90
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
caly dzien leze dzisiaj w lózku i co stwierdzam ze wole chodzic do pracy bo przynajmniej odzywam a jak leze tak w ózku to tylko bym spala i czuje sie strsznie zmulona hihi

Jutro zaczynamy 11 tydzien jupiiiiiiiii ))))
ja dzisiaj zaczęłam 9 tydzień
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.