Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-23, 14:59   #3631
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja równie¿ my¶la³am,¿e nie jest to czysta czerñ tylko cos podchodz±ce pod br±z np tu http://www.dpj.pl/fotki/g1306d.jpg
agata, ten kolor jest ca³kiem niez³y

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

a mo¿e ten??
http://www.ladiva.pl/przewodnik-kosm...ern-farba/2740

ja jutro farbuje tym kasztanem, zobaczymy co z tego wyjdzie
natomiast powiem Wam ze chyba zdecydowanie lepiej siê czujê w ciep³ych odcieniach, moja cera wygl±da lepiej i oczy s± bardziej widoczne nie czuje siê taka przyt³oczona

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

ivoncia, a Twoja kuzynka na jaki kolor k³ad³a t± farbê ??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:12   #3632
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

metaxa ju¿ siê nie mogê doczekaæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 17:45   #3633
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

metaxa
dokladnie nie pamietam ale chyba na blond o ile sie nie myle
a ja kupilam sobie ciemna czekolade garniera
ciekawe jak wyjdzie ale to dopiero za jakis czas zrobie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ciegle mnie ten blond kusi
zbyt dlugo go mialam chyba ze tak za nim tesknie
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:42   #3634
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa
dokladnie nie pamietam ale chyba na blond o ile sie nie myle
a ja kupilam sobie ciemna czekolade garniera
ciekawe jak wyjdzie ale to dopiero za jakis czas zrobie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ciegle mnie ten blond kusi
zbyt dlugo go mialam chyba ze tak za nim tesknie
ja jestem na nie.Ale wazne czego Ty chcesz,ale niezle musia³a bys pokatowac w³osy rozjasnianiem zeby dojsc do takiego blondu jak mialas.Po dekoloryzacji pewnie miala bys rude,noi za jakis czas pewnie znowu trzeba by rozjasniac.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:44   #3635
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

masakra ;/
musiala bym w rudych chodzic
ale bym ochydnie wygladala
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:54   #3636
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
masakra ;/
musiala bym w rudych chodzic
ale bym ochydnie wygladala
moim zdaniem nie powinna¶ a¿ tak kombinowaæ a je¿eli ju¿ uprzesz siê przy tym blondzie,to lepiej poszukaj dobrego frzyjera ¿eby¶ sama sobie krzywdy nie zrobi³a jak ja.Na prawdê masakra by³a gdy tak zniszczy³am w³osy,¿e z w³osów prawie do pasa musia³a ¶ci±æ do ramion.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

i to fryzjer taki popali³ w³osy,tak¿e dlatego pokre¶li³am to,¿e jak sie zdecydujesz to poszukaj na prawdê dobrego fryzjera

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 18:53
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:17   #3637
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kurczê, dziewczyny, czy Wy te¿ macie taki problem po nak³adaniu podk³adu na twarz, ¿e cera zamiast ¶wietlista i zdrowa, robi siê taka jak "papier" - szara,zmêczona?
W lecie nei mam z tym problemu, ale jak siê jesieñ zaczê³a to normalnie nerwicy przez to dostajê:/



Ivoncia, nie rób blonduuuuu
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-10-23 o 19:21
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 19:24   #3638
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, dziewczyny, czy Wy te¿ macie taki problem po nak³adaniu podk³adu na twarz, ¿e cera zamiast ¶wietlista i zdrowa, robi siê taka jak "papier" - szara,zmêczona?
W lecie nei mam z tym problemu, ale jak siê jesieñ zaczê³a to normalnie nerwicy przez to dostajê:/



Ivoncia, nie rób blonduuuuu
ja mam tak cere o tej porze roku...jedynie w³a¶nie makijaz ratuje jej wyglad hehe w zimie robi mi sie porcelanowa taka bardzo blada,ale juz to lepiem wyglada niz jesieni±.Jest fajny krem z Olay taki roz¶wietlajacy który poprawia koloryt cery,i jest swietny pod makijaz moze kup sobie.Chyba,ze po prostu masz z³y podk³ad mo¿e warte wymienic na inny?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 19:25
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:28   #3639
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

O w ¿yyyciu tego na twarz nie po³o¿ê
Omijam szerokim ³ukiem kremy i balsamy z takim sk³adem :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:30   #3640
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
O w ¿yyyciu tego na twarz nie po³o¿ê
Omijam szerokim ³ukiem kremy i balsamy z takim sk³adem :P
mi jako¶ krzywdy nie zrobi³ chocia¿ teraz ju¿ u¿ywam kremów przeciw zmarombo zauwa¿y³am ju¿ piêkna na czole

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

cera jest ¶liczna wed³ug mnie po Colorstay,tylko za jasny kupi³am.Czeka do zimy.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:35   #3641
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ale moja cera koszmarna jest. Masakrycznie sucha, wra¿liwa i oczywi¶cie albo mnie co¶ zapycha albo dostajê jakiego¶ uczulenia, piecze mnie skóra itd
Pamiêtam jak keidy¶ chcia³am przyoszczêdziæ na mleczku do demakija¿u, posz³am do biedry, kupi³am pierwsze lepsze i po pierwszym u¿yciu czu³am na twarzy p³omieñ dos³ownie

Te¿ sobi kupiê revlona na zimê, czujê, ¿e to jedyny podk³ad, którego ¶nieg doszczêtnie nie zetrze :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 19:38   #3642
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ale moja cera koszmarna jest. Masakrycznie sucha, wra¿liwa i oczywi¶cie albo mnie co¶ zapycha albo dostajê jakiego¶ uczulenia, piecze mnie skóra itd
Pamiêtam jak keidy¶ chcia³am przyoszczêdziæ na mleczku do demakija¿u, posz³am do biedry, kupi³am pierwsze lepsze i po pierwszym u¿yciu czu³am na twarzy p³omieñ dos³ownie

Te¿ sobi kupiê revlona na zimê, czujê, ¿e to jedyny podk³ad, którego ¶nieg doszczêtnie nie zetrze :P
ja te¿ mam cerê wra¿liw± do tego bardzo such± na prawdê ciêzko mi znale¼æ krem który dobrze j± nawil¿y.Po myciu piecze,szczypie po na³o¿eniu kremu ukojenie jest na chwilê a potem znowu czujê,¿e sucha jest.Ostatnio kupi³am krem i p³yn micelarny z AA z tej nowej chwalonej serii wra¿liwa natura.P³yn ujdzie,ale po na³o¿eniu kremu piecze mnie buzia.Jaka to wra¿liwa natura?¶ciema jaka¶albo moja cera jest dziwna i masakrycznie wra¿liwa

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-23 o 19:41
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:48   #3643
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ja do demakija¿u stosujê p³yn micelarny bourjois (super jest), potem przemywam twarz ¿elem micelarnym z biedronki (geniusz)- potem krem i tu siê zaczynaj± schody :P
Kiedy¶ u¿ywa³am kremów Garniera (najczê¶ciej takiego w ¿ó³tym szklanym s³oiczku, raz ró¿anego - ale oczywi¶cie po ró¿anym by³o okropne pieczenie), potem przerzuci³am siê na babydreama z serii nagietkowej i by³ ¶wietny. A¿ do czasu kiedy zmienili opakowanie, zmienili co¶ w sk³adzie - zamiast nagietkami ¶mierdzia³ star± ¶cierk± i zapycha³. Ostatnio na wiza¿u za³apa³am siê do testowania kremu i balsamu physiogel, ca³y czas testujê. To najfajneijsze kosmetyki jakie mia³am, ale czujê, ¿e istnieje co¶ jeszcze lepszego
co¶ co wybawi na sta³e moj± twarz od pieczenia, uczucia ¶ci±gniêcia, suchych skórek :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:53   #3644
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja do demakija¿u stosujê p³yn micelarny bourjois (super jest), potem przemywam twarz ¿elem micelarnym z biedronki (geniusz)- potem krem i tu siê zaczynaj± schody :P
Kiedy¶ u¿ywa³am kremów Garniera (najczê¶ciej takiego w ¿ó³tym szklanym s³oiczku, raz ró¿anego - ale oczywi¶cie po ró¿anym by³o okropne pieczenie), potem przerzuci³am siê na babydreama z serii nagietkowej i by³ ¶wietny. A¿ do czasu kiedy zmienili opakowanie, zmienili co¶ w sk³adzie - zamiast nagietkami ¶mierdzia³ star± ¶cierk± i zapycha³. Ostatnio na wiza¿u za³apa³am siê do testowania kremu i balsamu physiogel, ca³y czas testujê. To najfajneijsze kosmetyki jakie mia³am, ale czujê, ¿e istnieje co¶ jeszcze lepszego
co¶ co wybawi na sta³e moj± twarz od pieczenia, uczucia ¶ci±gniêcia, suchych skórek :P
mam ró¿any Garnier-masakraza ma³e nawil¿enie,i pieczenie.U¿ywam kosmetyków z Ziaji najbardziej mi s³u¿±,lubiê tez Lirene.Garnier odstawi³am.Musze sprobowac tego babydreama.A z biedrony mam ten zel micelarny juz drugie opakowanie zaczê³am

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

ka¿dy chwali ten bourjois muszê koniecznie wypróbowaæ.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:09   #3645
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ró¿any Garnier-masakraza ma³e nawil¿enie,i pieczenie.U¿ywam kosmetyków z Ziaji najbardziej mi s³u¿±,lubiê tez Lirene.Garnier odstawi³am.Musze sprobowac tego babydreama.A z biedrony mam ten zel micelarny juz drugie opakowanie zaczê³am

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

ka¿dy chwali ten bourjois muszê koniecznie wypróbowaæ.
Bourjois - spróbuj! Szczególnie, ¿e w rossie czêsto s± promocje na ten p³yn i kosztuje 11 z³ z groszami. Przy czym jest bardzo wydajny. Ja ju¿ swój mam ko³o miesi±ca i zosta³o mi na jaki¶ tydzieñ stosowania.

Babydreama nagietkowego (taki ¿ó³ty z zielon± nakrêtk±) nie polecam obecnie, bo tak jak pisa³am- co¶ zmienili w sk³adzie i mo¿na sobie tylko krzywdê zrobiæ. Stosowa³am te¿ wersjê niebieska, chwalon± na kwc- fajny kremik. T¿ te¿ stosowa³ Ale ja potrzebujê jednak czego¶ bardziej nawil¿aj±cego Z serii babydream polecam szczególnie ¿el do mycia (taki du¿y pompk±).


Teraz jeszcze szukam czego¶ do malowania ust. Ostatnio mam jakei¶ zapalenie, ci±gle spierzchniête usta, na maksa czerwone i napuchniêtê Mo¿e wreszcie siê na carmexa skuszê. I przy okazji jeszcze na allegro na kilka szminek z nyxa


A i ostatnio przegl±da³am na allegro seriê clinique do cery suchej i wra¿liwej w 3 krokach- jakie¶ myde³ko, tonik i chyba mleczko(czy co¶ podobnego), chyba sobie zamówiê mini wersjê na spróbowanie.
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-10-23 o 21:11
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:12   #3646
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ale moja cera koszmarna jest. Masakrycznie sucha, wra¿liwa i oczywi¶cie albo mnie co¶ zapycha albo dostajê jakiego¶ uczulenia, piecze mnie skóra itd
Pamiêtam jak keidy¶ chcia³am przyoszczêdziæ na mleczku do demakija¿u, posz³am do biedry, kupi³am pierwsze lepsze i po pierwszym u¿yciu czu³am na twarzy p³omieñ dos³ownie

Te¿ sobi kupiê revlona na zimê, czujê, ¿e to jedyny podk³ad, którego ¶nieg doszczêtnie nie zetrze :P
w okresie jesienno-zimowym mam to samo,a wszystko przez ogrzewanie w mieszkaniu muszê cze¶ciej robiæ pilling i nak³adaæ rózne odzywczo-nawil¿aj±ce maseczki . Trochê pomaga
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:28   #3647
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Bourjois - spróbuj! Szczególnie, ¿e w rossie czêsto s± promocje na ten p³yn i kosztuje 11 z³ z groszami. Przy czym jest bardzo wydajny. Ja ju¿ swój mam ko³o miesi±ca i zosta³o mi na jaki¶ tydzieñ stosowania.

Babydreama nagietkowego (taki ¿ó³ty z zielon± nakrêtk±) nie polecam obecnie, bo tak jak pisa³am- co¶ zmienili w sk³adzie i mo¿na sobie tylko krzywdê zrobiæ. Stosowa³am te¿ wersjê niebieska, chwalon± na kwc- fajny kremik. T¿ te¿ stosowa³ Ale ja potrzebujê jednak czego¶ bardziej nawil¿aj±cego Z serii babydream polecam szczególnie ¿el do mycia (taki du¿y pompk±).


Teraz jeszcze szukam czego¶ do malowania ust. Ostatnio mam jakei¶ zapalenie, ci±gle spierzchniête usta, na maksa czerwone i napuchniêtê Mo¿e wreszcie siê na carmexa skuszê. I przy okazji jeszcze na allegro na kilka szminek z nyxa


A i ostatnio przegl±da³am na allegro seriê clinique do cery suchej i wra¿liwej w 3 krokach- jakie¶ myde³ko, tonik i chyba mleczko(czy co¶ podobnego), chyba sobie zamówiê mini wersjê na spróbowanie.
carmex podobno jest genialnya co do pomadek z nyxa kupi³am sobie tak± w cielistym kolorze,jest superwczesniej mia³am z vipery chyba nr16 ale tamta leciutko wpada³a w ró¿ na moich ustach,a z nyx jest w 100% w kolorze nudeco do tych 3 kroków clinique to mo¿e sama siê skuszê?a dzi¶ jade na zakupy musze kupiæ jakie¶ kozaki,wiêc zajdê do Rosmana jak bêdzie ten babydream to kupiê i micelarny z bourjois
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:22   #3648
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
carmex podobno jest genialnya co do pomadek z nyxa kupi³am sobie tak± w cielistym kolorze,jest superwczesniej mia³am z vipery chyba nr16 ale tamta leciutko wpada³a w ró¿ na moich ustach,a z nyx jest w 100% w kolorze nudeco do tych 3 kroków clinique to mo¿e sama siê skuszê?a dzi¶ jade na zakupy musze kupiæ jakie¶ kozaki,wiêc zajdê do Rosmana jak bêdzie ten babydream to kupiê i micelarny z bourjois
ja mam carmex o zapachu wi¶niowym, jest godny polecenia natomiast do twarzy u¿ywam p³ynu micelarnego AA nawil¿aj±cego, tez super

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa
dokladnie nie pamietam ale chyba na blond o ile sie nie myle
a ja kupilam sobie ciemna czekolade garniera
ciekawe jak wyjdzie ale to dopiero za jakis czas zrobie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ciegle mnie ten blond kusi
zbyt dlugo go mialam chyba ze tak za nim tesknie
no to powinno byæ ok

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa
dokladnie nie pamietam ale chyba na blond o ile sie nie myle
a ja kupilam sobie ciemna czekolade garniera
ciekawe jak wyjdzie ale to dopiero za jakis czas zrobie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja to jakas durna jestem
ciegle mnie ten blond kusi
zbyt dlugo go mialam chyba ze tak za nim tesknie
ivoncia tak to ju¿ jest, jak siê ma jasne to chce siê ciemne i odwrotnie przynajmniej ja tak mam
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:58   #3649
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja uzywam p³ynu micelarnego z Perfecty i dla mnie jest bombowy u¿ywam go ju¿ baaaardzo d³ugo
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 12:15   #3650
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja uzywam p³ynu micelarnego z Perfecty i dla mnie jest bombowy u¿ywam go ju¿ baaaardzo d³ugo
ja te¿ go u¿ywa³am ale którego¶ razu go nie by³o i zmuszona by³am wzi±c inny ale fakt, te¿ jest bardzo dobry
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:38   #3651
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

metaxa w³a¶nie taki kupi³am, z AA nawil¿aj±cy,.kremik tez z AA bo o dziwo w Rosmanie nie widzia³am tego o którym DontSaySorry pisa³a,nie wiem czemu go nie by³o,Babydream by³ tylko ¿ó³ty ale nie wziê³am bo go odradza³a.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

kiedy k³adziesz kolorek?ja dzi¶ z 15 min sta³am przy pó³ce z farbami ale na razie nic nie wziê³am go kompletnie nie wiedzia³am co chce
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:44   #3652
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa w³a¶nie taki kupi³am, z AA nawil¿aj±cy,.kremik tez z AA bo o dziwo w Rosmanie nie widzia³am tego o którym DontSaySorry pisa³a,nie wiem czemu go nie by³o,Babydream by³ tylko ¿ó³ty ale nie wziê³am bo go odradza³a.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

kiedy k³adziesz kolorek?ja dzi¶ z 15 min sta³am przy pó³ce z farbami ale na razie nic nie wziê³am go kompletnie nie wiedzia³am co chce
powinien Ci s³u¿yæ kolor bede robiæ tak ok. 17-18 jak wrócê z roboty i sie pokrece po mieszkaniu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:49   #3653
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
powinien Ci s³u¿yæ kolor bede robiæ tak ok. 17-18 jak wrócê z roboty i sie pokrece po mieszkaniu
który w koncu kupi³a¶?mo¿e znowu przegapi³am jaki¶ post je¿eli pisa³a¶,to przepraszam
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:59   #3654
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

intensywny miedziany kasztan pozwoli³am sobie odpowiedzieæ za metaxe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi¶ kupi³am drugie opakowanie Kasztanowego br±zu joanny i powiem Wam, ¿e na tym wcze¶niejszym (tym co kupi³am kiedy¶) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufaæ opakowaniom dlatego ja ju¿ teraz patrzê na próbniki albo na ten próbnik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi siê bêdzie szybko zmywa³ ten szampon do 24 myæ... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj±cym tempie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:38   #3655
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
intensywny miedziany kasztan pozwoli³am sobie odpowiedzieæ za metaxe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi¶ kupi³am drugie opakowanie Kasztanowego br±zu joanny i powiem Wam, ¿e na tym wcze¶niejszym (tym co kupi³am kiedy¶) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufaæ opakowaniom dlatego ja ju¿ teraz patrzê na próbniki albo na ten próbnik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi siê bêdzie szybko zmywa³ ten szampon do 24 myæ... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj±cym tempie
metaxa dobrze wybra³a¶liczny koloreka co do Joanny i innych farb ja te¿ siê nie raz przekona³am,¿e nie warto patrzeæ na obrazek tylko na próbnika co do Garniera color&shine potwierdzam,¿e strasznie szybko siê zmywa.D³ugo u¿ywa³am koloru jasny br±z bo wychodzi³ taki ciemny,ciep³y ¶liczny br±zik ale co z tego jak po dwóch tygodniach nie by³o po nim znak na w³osacha wiesz mo¿e mniej wiêcej jak wychodzi Mro¼ny kasztan?czy to jest rudawy br±z,czy mo¿e bardziej czerwieñ/bordo?kompletnie nie orientuje siê w kasztanach bo nigdy biuee farbowa³am.Ale ostatnio bardzo podobaj± mi siê ciemne kolorki o bordowym odcieniu,a s³ysza³am,¿e w³a¶nie mrozny kasztan daje taki efekt.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-24 o 13:40
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:45   #3656
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
intensywny miedziany kasztan pozwoli³am sobie odpowiedzieæ za metaxe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi¶ kupi³am drugie opakowanie Kasztanowego br±zu joanny i powiem Wam, ¿e na tym wcze¶niejszym (tym co kupi³am kiedy¶) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufaæ opakowaniom dlatego ja ju¿ teraz patrzê na próbniki albo na ten próbnik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi siê bêdzie szybko zmywa³ ten szampon do 24 myæ... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj±cym tempie
zgadza siê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:54   #3657
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a ja dzi¶ widzia³am na mie¶cie dwie kobietki o piêknym ciemnym kolorze z bordow± po¶wiat± i mi ¶lina znowu pociek³a na taki kolor hehe
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:08   #3658
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
intensywny miedziany kasztan pozwoli³am sobie odpowiedzieæ za metaxe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a wiecie co, dzi¶ kupi³am drugie opakowanie Kasztanowego br±zu joanny i powiem Wam, ¿e na tym wcze¶niejszym (tym co kupi³am kiedy¶) opakowaniu jest kolorek bardziej rudawy a na tym co dzis bardziej bordowy nie mozna ufaæ opakowaniom dlatego ja ju¿ teraz patrzê na próbniki albo na ten próbnik na odwrocie opakowania (ale Joanna nie ma go)
ciekawa jestem czy mi siê bêdzie szybko zmywa³ ten szampon do 24 myæ... bo casting loreala i color&shine garniera to w zastraszaj±cym tempie
ja w ten sam sposób zdecydowa³am siê na ten intensywny, bardziej mi siê spodoba³ ten kolor przedstawiony z ty³u pude³ka
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:12   #3659
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa dobrze wybra³a¶liczny koloreka co do Joanny i innych farb ja te¿ siê nie raz przekona³am,¿e nie warto patrzeæ na obrazek tylko na próbnika co do Garniera color&shine potwierdzam,¿e strasznie szybko siê zmywa.D³ugo u¿ywa³am koloru jasny br±z bo wychodzi³ taki ciemny,ciep³y ¶liczny br±zik ale co z tego jak po dwóch tygodniach nie by³o po nim znak na w³osacha wiesz mo¿e mniej wiêcej jak wychodzi Mro¼ny kasztan?czy to jest rudawy br±z,czy mo¿e bardziej czerwieñ/bordo?kompletnie nie orientuje siê w kasztanach bo nigdy biuee farbowa³am.Ale ostatnio bardzo podobaj± mi siê ciemne kolorki o bordowym odcieniu,a s³ysza³am,¿e w³a¶nie mrozny kasztan daje taki efekt.
mroxny kasztan wychodzi przepiêknie pó¼niej wstawiê zdjêcia jak on wychodzi z ró¿nych okresów farbowania bo ja go uzywa³am i to do¶æ d³ugo (jak jeszcze by³ o 10 z³ tañszy i w promocji mozna by³o go kupiæ za 19 z³) to by³y piêkne czasy
wiêc proszê o cierpliwo¶æ bo teraz jestem tylko "z doskoku" przy komputerze
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:16   #3660
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mroxny kasztan wychodzi przepiêknie pó¼niej wstawiê zdjêcia jak on wychodzi z ró¿nych okresów farbowania bo ja go uzywa³am i to do¶æ d³ugo (jak jeszcze by³ o 10 z³ tañszy i w promocji mozna by³o go kupiæ za 19 z³) to by³y piêkne czasy
wiêc proszê o cierpliwo¶æ bo teraz jestem tylko "z doskoku" przy komputerze
super) bêdê czekaæ) bo zauwa¿y³am dzi¶ w biedronie jak±¶ promocjê na farby Garniera,je¶li on wychodzi jako¶ ciemno tak jak bym chcia³a bez ¿adnych rudo¶ci to mo¿e kupiê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.