BETTERWARE cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 11:24   #61
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez margot76 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
mam już jakieś doświadczenie w Avonie. Zastanawiam się, czy nie dołączyć do ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.. Ale mam kilka pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi - może Wy mi pomożecie.

-Czy co rok płacę tę opłatę 9,90?
- w jakiej cenie są katalogi?
- czy jak nie zamówie, to na pewno nic nie płacę?

Pozdrawiam,
Małgosia
Jeszcze dodam, że katalogi można kupić samemu w paczkach np. 10 szt za 15,50 zł. Im więcej tym taniej.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:27   #62
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Coś mi się wydaje, że jak się nie zrobi zamówienia 10 miesięcy w roku to trzeba płacić te 9.90 opłaty wpisowej/rocznej
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:41   #63
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny, no i wytworzyłam sobie nową potrzebę; im dłużej zaglądam w informacje o wyciskarkach, sokach, zdrowiu itp tym bardziej jestem przekonana, że ją MUSZE mieć. A do soboty byłam pewna, ze mam wszystko co mi potrzeba I kolejny nieplanowany wydatek, ale jestem tak nakręcona na nią, że już nic mnie nie powstrzyma. No, po prostu nie mogę się doczekać tych pysznych soków.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że jak się nie zrobi zamówienia 10 miesięcy w roku to trzeba płacić te 9.90 opłaty wpisowej/rocznej
Az zajrzalam w szczegółowe zasady, faktycznie troche rozbiegłam się, przepraszam.
"... Po upływie każdego 12 miesięcznego okresu członkowskiego, Członek Klubu
obowiązany jest do odnowienia członkostwa poprzez uiszczenie rocznej opłaty
wznawiającej członkostwo (równowartość aktualnej Opłaty Klubowej), chyba
że Członek Klubu składał zamówienia punktowane przynajmniej raz w miesiącu przez
10 miesięcy w ciągu 12 miesięcznego okresu członkowskiego. W takim wypadku
opłata wznawiająca członkostwo nie będzie pobierana..."

Pierwszy okres liczy sie nie od dnia rejestracji, a od dnia zlożenia pierwszego zamówienia punktowanego.

Tylko wiecie co? Ja nie pamietam tego zapisu; natomiast pamietam ten jednorazowy w roku i tak musiało byc przed przemiana Bet... Limited na Bet... Polska.

================

I jeszcze jedno, tak naprawdę to nie słyszałam przez tyle lat, aby komukolwiek z mojej grupy doliczono te opłatę. Teraz spróbowałam zrobic zamówienie na osobę, której czasem wklikuję zamówienie, bo sama nie potrafi /starsza os/ i nie doliczylo zadnej opłaty, a ta Pani zamawia 4-5 razy w roku tylko i we wrzesniu minęło 3 lata jak jest w Firmie. Tak że nie bardzo juz wiem jak to z tym jest

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-10-22 o 12:01
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:53   #64
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Babulenka chcesz kupić wyciskarke ode mnie ? Dam upust hehe
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 13:06   #65
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Babulenka chcesz kupić wyciskarke ode mnie ? Dam upust hehe
Jeżeli masz ten sam model, jest nieuzywana i dasz większy upust niz mam w firmie to możemy pogadac
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 13:40   #66
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Jeżeli masz ten sam model, jest nieuzywana i dasz większy upust niz mam w firmie to możemy pogadac
Hehe. No niestety tak dobrze nie ma
Ale z tego co wiem to jak osoba z pierwszej lini kupi ten produkt to dostajesz za nią 100 zł. Zawsz można się z kimś dogadać i po 50 zł się podzielić Tylko, że punkty się wtedy nie naliczą na Twoje konto
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:09   #67
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Hehe. No niestety tak dobrze nie ma
Ale z tego co wiem to jak osoba z pierwszej lini kupi ten produkt to dostajesz za nią 100 zł. Zawsz można się z kimś dogadać i po 50 zł się podzielić Tylko, że punkty się wtedy nie naliczą na Twoje konto
Nie ma juz po 100 zł to po pierwsze, zamieniono na punkty i poszlo w całą siec; a po drugie to juz mam dwie osoby chętne / dorzucam patelnię / haha, a zastanawialam się, co z nadwyzką zrobię
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 19:45   #68
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Nie ma juz po 100 zł to po pierwsze, zamieniono na punkty i poszlo w całą siec; a po drugie to juz mam dwie osoby chętne / dorzucam patelnię / haha, a zastanawialam się, co z nadwyzką zrobię
Jak to robisz? Ja nawet nie mam cienia szansy na to, że ktoś się choć chwilę nad nią zastanowi. Zdecydowanie za droga jak na moje otoczenie - o jakieś 1800 zł
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:47   #69
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Jak to robisz? Ja nawet nie mam cienia szansy na to, że ktoś się choć chwilę nad nią zastanowi. Zdecydowanie za droga jak na moje otoczenie - o jakieś 1800 zł
Angel, ZDECYDOWANIE zmień otoczenie, nawiąż przyjazne relacje z bardziej uposażonymi osobami.
Dobre urzadzenia do kuchni ludzie naprawdę kupują, teraz np jest szał na nowe termomiksy dotykowe /4700 zl/ kombinuja babki jak starsze modele wymienic na ten Będzie dużo wyprzedaży. Musisz znależc odwagę i sposób, aby do takich osób dotrzec.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 18:31   #70
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Angel, ZDECYDOWANIE zmień otoczenie, nawiąż przyjazne relacje z bardziej uposażonymi osobami.
Dobre urzadzenia do kuchni ludzie naprawdę kupują, teraz np jest szał na nowe termomiksy dotykowe /4700 zl/ kombinuja babki jak starsze modele wymienic na ten Będzie dużo wyprzedaży. Musisz znależc odwagę i sposób, aby do takich osób dotrzec.
No tak, zgadza się. Ale to tylko tak łatwo się mówi Mieszkam na wsi i nie znajdę tu takich osób. A przecież nie pojadę dalej pukać od drzwi do drzwi
Cóż, trzeba się pogodzić, że na wyciskarce to ja nie zarobię
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:28   #71
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
No tak, zgadza się. Ale to tylko tak łatwo się mówi Mieszkam na wsi i nie znajdę tu takich osób. A przecież nie pojadę dalej pukać od drzwi do drzwi
Cóż, trzeba się pogodzić, że na wyciskarce to ja nie zarobię
A nie masz zazdrosnych koleżanek, sąsiadek ? Takie zawsze kupią aby nie byc gorsze... ale najpierw to Ty musiałabys wyciskarkę miec i poczęstowac je tym sokiem, oczywiscie zrobionym na ich oczach
Od listopada można nabyc ją w ratach Alior przy płatności on-line
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 08:15   #72
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Babulenka ta wyciskarka jest warta połowę mojego samochodu hehe Więcej chyba nie muszę dodawać
A takie sąsiadki owszem są. Ale tak jak mówiłam, nie ten poziom.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:14   #73
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Babulenka ta wyciskarka jest warta połowę mojego samochodu hehe Więcej chyba nie muszę dodawać
A takie sąsiadki owszem są. Ale tak jak mówiłam, nie ten poziom.
Jak chcesz coś tu osiągnąc, to musisz wyrwac sie z tego kręgu znajomych i znalezc innych, obcych w innej wsi, miasteczku... I jest to do zrobienia. I nie jest wazne, że masz zjechane auto, jest szansa na nowe słuzbowe. Tylko musisz byc pewna, że chcesz innego zycia. Musisz wiedziec DLACZEGO masz z siebie dawac dodatkowy wysiłek, nawet jesli jest dla Ciebie to trudne. Ale zapewniam Cię, że jesli będziesz wiedziała dlaczego masz to zrobic, i podejmiesz decyzję i bedziesz konsekwentnie i planowo więcej pracowac, w końcu dojdziesz do celu. Wiem to. Bo to co masz dzisiaj, jest efektem twoich wczorajszych decyzji , a to co bedziesz miec jutro, zależy od tego, co zrobisz dzis. MAsz internet, masz najprostszy biznes w ręku, przemyśl co możesz zrobic, aby to wykorzystac na maxa. I zrób to!
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:26   #74
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Jak chcesz coś tu osiągnąc, to musisz wyrwac sie z tego kręgu znajomych i znalezc innych, obcych w innej wsi, miasteczku... I jest to do zrobienia. I nie jest wazne, że masz zjechane auto, jest szansa na nowe słuzbowe. Tylko musisz byc pewna, że chcesz innego zycia. Musisz wiedziec DLACZEGO masz z siebie dawac dodatkowy wysiłek, nawet jesli jest dla Ciebie to trudne. Ale zapewniam Cię, że jesli będziesz wiedziała dlaczego masz to zrobic, i podejmiesz decyzję i bedziesz konsekwentnie i planowo więcej pracowac, w końcu dojdziesz do celu. Wiem to. Bo to co masz dzisiaj, jest efektem twoich wczorajszych decyzji , a to co bedziesz miec jutro, zależy od tego, co zrobisz dzis. MAsz internet, masz najprostszy biznes w ręku, przemyśl co możesz zrobic, aby to wykorzystac na maxa. I zrób to!
Budujące
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:46   #75
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Budujące
Angel, prawdziwe. Mozna sobie dorobic parę złotych na jednym/dwóch zamówieniach, ale tak naprawde, to mozna z tego godziwie życ. Tylko że tu potrzebna jest juz praca, systematyczna.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 20:32   #76
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Czy, któraś z was konfigurowala może firmową pocztę na smartfonie? Próbowałam na różnych aplikacjach, ale nie udalo mi się. Mam androida.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:02   #77
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny do roboty! W listopadzie kolejna Akcja Rekrutacja
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 07:49   #78
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny do roboty! W listopadzie kolejna Akcja Rekrutacja
Jeśli o mnie idzie, to ja pracuję jednakowo bez względu na akcje
=================

A katalogu nastepnego mesiąca znowu brak ech....

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-11-01 o 13:06
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:38   #79
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A katalogu nastepnego mesiąca znowu brak ech....
Dziś święto. Dajmy im czas do jutra. Chociaż też się doczekać nie moge
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 17:09   #80
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Dziś święto. Dajmy im czas do jutra. Chociaż też się doczekać nie moge
W końcu wrzucili katalog. Jak dla mnie dużo lepszy od listopadowego ;-)
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 04:42   #81
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: BETTERWARE cz.II

Czy program Łatwy Start jeszcze jest ? Wiele osób, które się rejestrują u mnie pyta o niego..
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:56   #82
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Czy program Łatwy Start jeszcze jest ? Wiele osób, które się rejestrują u mnie pyta o niego..
Jest. Tylko w promocyjnych miesiącach, takich jak listopad zmienia się pierwszy krok. teraz zamiast foremek do galaretek jest zestaw kaw + żel do mycia naczyń.
Dagmaruffka, struktura rośnie?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
W końcu wrzucili katalog. Jak dla mnie dużo lepszy od listopadowego ;-)
Bardzo dużo fajnych promocji. A to na pewno napędzi sprzedaż
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:47   #83
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Jest. Tylko w promocyjnych miesiącach, takich jak listopad zmienia się pierwszy krok. teraz zamiast foremek do galaretek jest zestaw kaw + żel do mycia naczyń.
Dagmaruffka, struktura rośnie?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------


Bardzo dużo fajnych promocji. A to na pewno napędzi sprzedaż
4 osoby mam w grupie, ale niestety.. bardzo małe zamówienia
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:06   #84
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Pogrzebałam w internecie na temat wyciskarek. Ta proponowana przez B. jest zbyt droga, aby ją z czystym sumieniem polecać znajomym. Ja nie lubię naciągać ludzi na zakupy drogich rzeczy jak sama mam poważne wątpliwości. Za 500 zł można już kupić wyciskarki też dobrych firm. Nie każdy musi jeździć mercedesem.

A tak w ogóle to nie jestem zwolennikiem picia surowych soków w większych ilościach lub często. I to z wielu powodów. Podstawowa rzecz to jakość warzyw i owoców wykorzystywanych do wyciskania. Wiadomo do tego nadają się tylko te z upraw ekologicznych. Inna sprawa, trzeba pamiętać o tym,że wypicie soku powoduje nagły skok poziomu cukru w organizmie ( szybki czas wchłaniania) .To może kolidować z różnymi chorobami.Następna sprawa, sok wyciśnięty z całego jabłka ( razem z pestką) nie jest najzdrowszy. Pestki w jabłkach zawierają bowiem substancję trującą ( amygdalinę). I dlatego ja zostaję przy dokładnie umytym, surowym jabłku ze skórką gryzionym zębami, surówką do obiadu i dobrymi sokami dla dzieci.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:26   #85
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Pogrzebałam w internecie na temat wyciskarek. Ta proponowana przez B. jest zbyt droga, aby ją z czystym sumieniem polecać znajomym. Ja nie lubię naciągać ludzi na zakupy drogich rzeczy jak sama mam poważne wątpliwości. Za 500 zł można już kupić wyciskarki też dobrych firm. Nie każdy musi jeździć mercedesem.

A tak w ogóle to nie jestem zwolennikiem picia surowych soków w większych ilościach lub często. I to z wielu powodów. Podstawowa rzecz to jakość warzyw i owoców wykorzystywanych do wyciskania. Wiadomo do tego nadają się tylko te z upraw ekologicznych. Inna sprawa, trzeba pamiętać o tym,że wypicie soku powoduje nagły skok poziomu cukru w organizmie ( szybki czas wchłaniania) .To może kolidować z różnymi chorobami.Następna sprawa, sok wyciśnięty z całego jabłka ( razem z pestką) nie jest najzdrowszy. Pestki w jabłkach zawierają bowiem substancję trującą ( amygdalinę). I dlatego ja zostaję przy dokładnie umytym, surowym jabłku ze skórką gryzionym zębami, surówką do obiadu i dobrymi sokami dla dzieci.
Tez prawda.
Ale marketing i 'prestiż' (swoją drogą napędzany wysoką ceną) zrobi swoje, że sprzedaż będzie spora. Tak jak pisała Babulenka - zawsze znajdzie się ktoś kto ją kupi tylko dlatego, że sąsiadka tez ma.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:02   #86
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Tez prawda.
Ale marketing i 'prestiż' (swoją drogą napędzany wysoką ceną) zrobi swoje, że sprzedaż będzie spora. Tak jak pisała Babulenka - zawsze znajdzie się ktoś kto ją kupi tylko dlatego, że sąsiadka tez ma.
Oczywiście,że ludzie będą kupować.Są ludzie ,których na to stać , a i tacy którzy kupują ( tak jak zauważyłaś) na pokaz. A wszystkim Wam życzę znalezienia klientów na te wyciskarki, bo zarobek dla przedstawiciela jest naprawdę imponujący.Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, ale przecież każdy może mieć inne.
Ciekawa jestem czy po dzisiejszej konferencji on-line zmienię zdanie?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:54   #87
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: BETTERWARE cz.II

Kochane, a co jako sponsorzy dajecie tym, którzy dołączają do Waszej grupy?
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:03   #88
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Oczywiście,że ludzie będą kupować.Są ludzie ,których na to stać , a i tacy którzy kupują ( tak jak zauważyłaś) na pokaz. A wszystkim Wam życzę znalezienia klientów na te wyciskarki, bo zarobek dla przedstawiciela jest naprawdę imponujący.Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, ale przecież każdy może mieć inne.
Ciekawa jestem czy po dzisiejszej konferencji on-line zmienię zdanie?
Przyznam sie, że troche sie wystudziłam z zakupem tego ustrojstwa; po pierwsze, jakosc warzyw i owoców, nie mam dostepu do "swoich" lub ekologicznych, a steżenie tych chemikalii w takich sokach moze byc niezbyt zdrowe dla organizmu; choc mówia, że woda z sodą do moczenia załatwia sprawe, ja jednak nie byłąbym tego taka pewna. Pierwszy zachwyt ustapil miejsca rozsądkowi. Na ceny innych nie patrzyłam w sieci, chocby dlatego, ze tu miałabym za zarobioną kasę, ale dobrze wiedziec
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:06   #89
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Przyznam sie, że troche sie wystudziłam z zakupem tego ustrojstwa; po pierwsze, jakosc warzyw i owoców, nie mam dostepu do "swoich" lub ekologicznych, a steżenie tych chemikalii w takich sokach moze byc niezbyt zdrowe dla organizmu; choc mówia, że woda z sodą do moczenia załatwia sprawe, ja jednak nie byłąbym tego taka pewna. Pierwszy zachwyt ustapil miejsca rozsądkowi. Na ceny innych nie patrzyłam w sieci, chocby dlatego, ze tu miałabym za zarobioną kasę, ale dobrze wiedziec
Dziewczyny to co wy pijecie ? Z czego zupy robicie ? :|
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:58   #90
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co wy pijecie ? Z czego zupy robicie ? :|
Pije wodę, kawy i herbaty -żadnych słodkich sklepowych soków /do tej pory przynajmniej od kilkunastu lat/ - zup robie bardzo mało, warzyw jem sporo ale parowane w wiekszości, surowizny niewiele, owoce - blenduje; Pije karczocha i sporo megalife / łudzę się, że te ostatnie wolne są od paskudztw, które nasi rolnicy i przemysłowcy w pogoni za zyskiem, walą w ilościach znacznie przekraczających normy bezpieczenstwa/
A co do spozycia warzyw- Mazga, do zupy dasz 2 marchewki, pietruche kawałek selera plus buraka na kilka porcji i rozcienczone w wodzie, a tu taka ilośc surowych na raz dla jednej osoby. Duzo większa koncentracja. Mi na to samo co pisała Ankoro, zwróciła uwagę jedna z osób, która chciała wczesniej to urządzenie nabyc, ale sie wstrzymała na razie po rozmowie z lekarzem prowadzącym jej mamę, a który zabronił spozywania surowizny z uwagi na wyjałowiony przez chemie organizm /wiec nadal gotuje i blenduje/ Natomiast koleżanka druga która nabyła już, ma swoja działke i sad więc wie co pije.
Ale jedno pozostaje bez zmian - te soki są fantastyczne w smaku, bez względu na to, z jak zdrowych/ bądz niezdrowych składników byly robione. Wyciskarka sama w sobie jest rewelacyjna, natomiast jak ma słuzyc dla poprawy zdrowia trzeba szukac surowców ekologicznych bądz z własnych / dobrych znajomych upraw.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.