Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 07:57   #1951
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to postarali się nie powiem Ty fajny dostałaś. Ja zwykle trafiam na kiepskie niespodzianki
Ja też po ostatnich wtopach ta próbka perfum nie jest taka tragiczna

Na ryłko jest mnóstwo fajnych męskich butków po 99zł. ja już mojemu Tż-towi naklikałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Szkoda, że damskie są takie kiepskie kupiłabym sobie coś fajnego za stówkę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:14   #1952
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Miałam micel MIXA - taki różowy (chyba do cery naczynkowej) bardzo dobrze zmywał i nie podrażniał, nie szczypał w oczy, kupiłam go w Hebe za jakieś 13zł z groszami. Polecam
Wczoraj go wyprobowalam i jest bardzo fajny
A 13zl to chyba za 200ml?
Bo jak za 400ml to ladnie mnie Natura by zalatwila..
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:17   #1953
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Wczoraj go wyprobowalam i jest bardzo fajny
A 13zl to chyba za 200ml?
Bo jak za 400ml to ladnie mnie Natura by zalatwila..
400ml była kiedyś jakaś promo 3 za 2 na Mixę, Garniera i coś jeszcze wtedy ten micel wychodził za jakieś 13zł z groszami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:19   #1954
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też po ostatnich wtopach ta próbka perfum nie jest taka tragiczna

Na ryłko jest mnóstwo fajnych męskich butków po 99zł. ja już mojemu Tż-towi naklikałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Szkoda, że damskie są takie kiepskie kupiłabym sobie coś fajnego za stówkę
ale kochana

czekam dzis na moje perfumki so elixir, nie moge sie doczekac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:25   #1955
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale kochana

czekam dzis na moje perfumki so elixir, nie moge sie doczekac
no nie wiem, czy taka kochana ja klikałam, ale to Tż płacił za swoje obuwie

Nie wybrałam sobie nic na prezent rocznicowy nic mi się nie podoba ale jak nie ma okazji, to z 700 rzeczy bym chciała, no i są fajne gratisy a teraz posucha
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:41   #1956
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
no nie wiem, czy taka kochana ja klikałam, ale to Tż płacił za swoje obuwie

Nie wybrałam sobie nic na prezent rocznicowy nic mi się nie podoba ale jak nie ma okazji, to z 700 rzeczy bym chciała, no i są fajne gratisy a teraz posucha
no ktoś musi zapłacić- padło na Tżta

to prawda, nic ciekawego nie ma, zadnej fajnej oferty a szkoda...
moze... hmm:
nowa torebka
kosmetyk ( tylko jaki)
perfumy
wizyta w salonie kosmetycznym/spa
bizuteria


__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:44   #1957
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cześć dziewczyny
Mam do oddania kody urodzinowe- LokiKoki 25% do 19/06 i do Tołpy 30% do 29/06.
...a i mam jeszcze do ZALANDO kilka na 20% się ostało i na 15%, ale to w domu, jak jesteście zainteresowane, to prześlę po pracy.
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 08:48   #1958
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no ktoś musi zapłacić- padło na Tżta

to prawda, nic ciekawego nie ma, zadnej fajnej oferty a szkoda...
moze... hmm:
nowa torebka
kosmetyk ( tylko jaki)
perfumy
wizyta w salonie kosmetycznym/spa
bizuteria


kosmetyków mam za niestety dużo z kategorii ubraniowo-torebkowej nic mnie nie zachwyciło przeglądałam wczoraj różne strony i kicha
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 09:21   #1959
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Powystawiałam trochę rzeczy na all kosmetycznych, więc mogę bezkarnie jakieś mini zamówionko kliknąć
teraz niech clinique miniatury zmieni, bo korektor pełnowymiarowy mam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 09:34   #1960
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z cieni UD mam tylko Naked3 i Basics2. Obydwie palety średnio lubię, choć Basics2 dość często używam, jak potrzebuję "delikatniejsze oko" do czerwonej szminki .
W Naked3 też najbardziej wkurza mnie osypywanie brokatowych cieni. Pewnie, że jest to do opanowania, ale malując się rano do pracy nie mam czasu na cackanie się z cieniami . Zresztą wg mnie Basics2 też dość mocno pylą (przynajmniej w porównaniu do innych cieni, jakich używam, a są to głównie MAC i paletki "czwórki" Chanel), ale przynajmniej żaden brokat mi nie migruje na całą okolice podoczną (pewnie dlatego tylko, że go w cieniach z Basics2 nie ma ).

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------


Teraz MAC wypuścił takie małe paletki z 9 cieniami w różnych zestawieniach kolorystycznych (takie) - może tym byś się przyjrzała

Ja na nią ciągle cierpię i obawiam się, że u mnie to nieuleczalne
Aż wsyd pisać, bo jeszcze nic z Maca nie miałam Skoro takie malutkie to też chętnie pooglądam Dzięki

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie staram się trwać w postanowieniu nie kupowania kolejnych cieni, zwłaszcza palet, ale boję się, że jak na żywo potestuję te "dziewiątki", to się złamię .
Corii pisała, że cienie są maciupkie, ale plus tego taki, że może da się je zużyć


Wiesz, możesz sobie kupić pustą paletkę (na 4 lub 15 cieni) i skomponować własny zestaw z wkładów MAC. Nie wiem tylko, czy lubisz MACowe cienie. Ja je uwielbiam, choć prawda taka, że pojedyncze odcienie i wykończenia są lepsze i gorsze, niemniej i tak w całkształcie uważam je za najlepsze.

Polecam też bardzo nowe "czwórki" Chanel, zwłaszcza Tisse Camelia. Mam też Tisse Cambon i amerykańską wersję paletki Prelude. One wprawdzie nie są matowe, raczej połyskujące, ale na pewno nie jest to chamska perła.

O, i jeszcze Guerlain ma fajny zestaw przydymionych brudasków - Les Fumes.
Tak, własne Guerlain mnie straaasznie kusi, 4 Chanel miałam jedne, ostatnio pani w Douglasie robiła mi makijaż tymi 4 Chanel i znowu mi się spodobały...

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam już swoje zamówionka z C. Jak oglądam te malutkie opakowania to żałuję, że nie kupiłam więcej





Jak oceniacie cienie Guerlain? Słyszałam, że są mocno średnie i nie warto za tę cenę kupować, bo można znaleźć dużo lepsze w tym przedziale cenowym...
Ja bardzo lubię swoją 5 Guerlain Mam odcień Boulevard du Montparnasse - fiolety. Zawsze bałam się takich kolorów, ale te są cudowne. Niby matowe, ale mają taki ładny, jakby satynowy połysk, że ten mat na powiece jest jakby trójwymiarowy Na początku mi się osypywały, ale to dlatego, że za dużo cienia nabierałam na dołączony pędzelek. Teraz już wiem jak się tym malować

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Guerlain mam tylko ten jeden zestaw Les Fumes i uważam, że są bardzo dobre - łatwo się aplikują i blendują, są trwałe, dobrze napigmentowane i nie osypują się. Więcej od cieni nie wymagam .
Tak, cudowne są, więc chyba jednak kupię sobie 5 Guerlain w brązach, a z innymi paletkami dam sobie spokój

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
czyżby szypry?Dla mnie też
Na wątku wątku roskowym histeria nt naturelle. Kompletnie nie rozumiem powodzenia ani powodu tej histerii i takiego popytu, no chyba że pracownicy target muszą wyrobić i robią wirtualny raban




najlepiej zdepotować i w jednej palecie je umieścić -wszystko pod ręką i wygodniej
Też o tym ostatnio myślę, aby je zdepotować, ale poodawałam wszystkie pojedyncze cienie, został mi tylko jeden z Pupy.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Darmowa dostawa w Gaj-oliwny za zamówienie od 35zł.



Wiesz jeszcze do niedawna w Inglocie były puste palety magnetyczne. Wyjmuję z opakowań pojedynczych (metoda na prostownicę) i komponuję paletkę. Wiem, że może nie jest to takie eleganckie jak gotowe palety, ale daje swobodę wyboru odcieni.



Na wątek YR trafiają teraz różni ludzie, w tym handlujący z allegro. Niebacznie zaoferowałam się i zasypywano prośbami o polecenie w wysyłkowej, więc uciekłam.
O Inglocie też myślałam już dawno, ale miałam kiedyś ich cienie i mi nie odpowiadały, więc dałam sobie spokój z tą firmą
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:02   #1961
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Też zrobiłam mini zamówienie dla próbki Alterny

Któraś z Was zamawia czasem z lokiokoki. Polecicie jakąś dobrą i nawilżającą odżywkę do włosów? Myślałam nad Artego Aqua Plus, ale nie wiem czy jeszcze jest coś godne uwagi..
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 10:05   #1962
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Też zrobiłam mini zamówienie dla próbki Alterny

Któraś z Was zamawia czasem z lokiokoki. Polecicie jakąś dobrą i nawilżającą odżywkę do włosów? Myślałam nad Artego Aqua Plus, ale nie wiem czy jeszcze jest coś godne uwagi..
Ja polecam artego nawilżająca taką w niebieskim opakowaniu jest świetna
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:07   #1963
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja polecam artego nawilżająca taką w niebieskim opakowaniu jest świetna
To chyba mówimy o tej samej odżywce? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

Jest rabat -25%, więc dumam i dumam, bo wyjdzie jakby gratis przesyłka
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:08   #1964
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Hej dziewczyny,
ja właśnie naskrobałam mejla do Payback. Mija dziś miesiąc jak dostałam trzy zamówienia a punktów ani widu ani słychu. Czy któraś z Was upominała się o punkty? Jak to mniej więcej wygląda?
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:13   #1965
ja_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja właśnie naskrobałam mejla do Payback. Mija dziś miesiąc jak dostałam trzy zamówienia a punktów ani widu ani słychu. Czy któraś z Was upominała się o punkty? Jak to mniej więcej wygląda?

Najlepiej napisz do nich meila. Z tego co kojarzę mają bardzo fajny BOK.

_________________________ _________________________ _____________________
Click
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez ja_ja
Czas edycji: 2015-06-19 o 10:14
ja_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:19   #1966
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja właśnie naskrobałam mejla do Payback. Mija dziś miesiąc jak dostałam trzy zamówienia a punktów ani widu ani słychu. Czy któraś z Was upominała się o punkty? Jak to mniej więcej wygląda?
notorycznie sie musze upominać, w większości przypadków wysyłam im screeny - choć nie zawsze one pomagają... pare razy miałąm taka sytuację, ze mi pomimo screenow nie uznali punktow z d.
ostatnio się dochodzilam o punkty allegro, wymyslili sobie ze tylko mobilnie teraz zalicza, także - trzeba ich pilnować na kazdym kroku.
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:20   #1967
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
To chyba mówimy o tej samej odżywce? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

Jest rabat -25%, więc dumam i dumam, bo wyjdzie jakby gratis przesyłka
Ja z Artego miałam 'Easy Care Amazing Elevation odżywka nadająca objętość włosom' i byłam z niej bardzo zadowolona. Poleciła mi ja fryzjerka. Ja mam włosy cienkie i delikatne i potrzebowałam zarówno objętości jak i nawilżenia i ta odżywka bardzo mi pasowała.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:20   #1968
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja właśnie naskrobałam mejla do Payback. Mija dziś miesiąc jak dostałam trzy zamówienia a punktów ani widu ani słychu. Czy któraś z Was upominała się o punkty? Jak to mniej więcej wygląda?
Ciężko wyegzekwować naliczenie z niektórych zakupów. Moim zdaniem to jest celowe zapominanie, bo przy wielu zakupach, zwłaszcza większych, trzeba się dopominać Zwykle piszę do BOK i czekam kolejny miesiąc.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-19 o 10:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:25   #1969
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja właśnie naskrobałam mejla do Payback. Mija dziś miesiąc jak dostałam trzy zamówienia a punktów ani widu ani słychu. Czy któraś z Was upominała się o punkty? Jak to mniej więcej wygląda?
Kiedyś bawiłam się z nimi ponad miesiąc, a i tak nie przyznali mi punktów, które powinnam dostać. Mam nadzieję, że Ty będziesz miała lepsze doświadczenia, ale przygotuj się na długie czekanie na odpowiedź.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 10:30   #1970
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Co do payback uzyskałam info że ktoś się ze mną skontaktuje w ciągu 4 dni także czekam i zobaczymy co dalej.

Doszło moje zamówienie z S z płatkami.
Próbki się oczywiście nie zgadzają, ale raczej na plus. Zamiast pudru MUFE dostałam próbkę bazy też MUFE, a zamiast próbki kremu pod oczy EL próbkę nowego serum na przebarwienia EL, próbka maseczki się zgadza, więc w sumie jestem zadowolona z podmianki
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:31   #1971
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
To chyba mówimy o tej samej odżywce? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

Jest rabat -25%, więc dumam i dumam, bo wyjdzie jakby gratis przesyłka
Tak ta
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:47   #1972
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51797218]Kupiłam na d ozie to cudo antycellulitowe z tołpy, zobaczymy czy coś da Miała może któraś z Was? Przy okazji dorzuciłam do koszyka żel pod prysznic Palmolive, bo był przeceniony na 3,7 zł i parę innych pierdółek [/QUOTE]

Ja polecam z tolpy taki preparat antycelulitowy w psikaczu. Kosztuje ok 60zl, w promocj ok 45. Jest to pierwszy tego typu produkt po ktorym zaywazylam efekt.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:54   #1973
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja polecam z tolpy taki preparat antycelulitowy w psikaczu. Kosztuje ok 60zl, w promocj ok 45. Jest to pierwszy tego typu produkt po ktorym zaywazylam efekt.
Jeżeli piszesz o koncentracie na noc to potwierdzam. Jest naprawdę skuteczny i jako jedyny działa

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-06-19 o 10:55
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:29   #1974
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mam drugie mini zamówionko z próbką Alterny wzięłam patyczki douglasowe - dostałam zwykłe przezroczyste plastikowe pudełko bez żadnego logo
Próbka Gucci Bamboo - dla mnie pachnie jak klasyczny Halloween JdP znowu nic odkrywczego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:31   #1975
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dostalam smsa o dniach VIP z karta Sephora Black. Do 28.06.15.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2015-06-19 o 11:32
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:32   #1976
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

wlasnie odebralam swoje perfumki z yr- so elixir
chyba bedzie milosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:45   #1977
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

jakie sa kody do D. na prezenty? Robie zamówienie.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:50   #1978
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dostalam smsa o dniach VIP z karta Sephora Black. Do 28.06.15.
Też dostałam, szkoda, że tylko -20%, kiedyś to było różnie czasami 25%, czasami 30% ( dla goldów ).
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:54   #1979
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jakie sa kody do D. na prezenty? Robie zamówienie.
4MEN
SUN15
BALM - nie wiem, czy jeszcze wchodzi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:56   #1980
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
4MEN
SUN15
BALM - nie wiem, czy jeszcze wchodzi
Dzieki, te wpisałam
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.