3 Steps Clinique - czy opłaca się wydawać na tak drogie oczyszczanie skóry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 17:49   #1
Kocia1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Z daleka...
Wiadomości: 6
Question

3 Steps Clinique - czy opłaca się wydawać tyle kasy na tak drogie oczyszczanie skóry?


Czy zauażyłyście wyraźną poprawę cery, tzn. dobre oczyszczenie bez wysuszenia (mydło), wygładzenie skóry, zwężenie porów, mniejsze przetłuszczanie się strefy T (Clarifying Lotion), nawilżenie (Dramatically Different Moisturizing Lotion) i dlużej utrzymający się make-up? Czy może uważacie, że tą całą filozofię Clinique dotyczącą oczyszczania i pielęgnacji cery można włożyć między bajki. Może uważacie, że to strata kasy, i że są tańsze, równie dobre odpowiedniki Clinique 3 Steps. Jeśli tak to jakich marek?
Kocia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 12:49   #2
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: 3 Steps Clinique - czy opłaca się wydawać tyle kasy na tak drogie oczyszczanie

Używam tych kosmetyków od tygodnia i naprawdę mogę je polecić. Zaraz po użyciu dają autentyczne uczucie świeżości i chłodzenia, skóra jest po nich miękka i przyjemna w dotyku no i faktycznie mniej się przetłuszcza. Ja osobiście mam cere mieszaną a używam wresji do noralnej i sprawdza się świetnie no i pięknie nawilża
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:48   #3
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: 3 Steps Clinique - czy opłaca się wydawać tyle kasy na tak drogie oczyszczanie

hmm - odpowiedz masz przeciez w recenzjach kosmetykow - tam mozesz sobie przeczytac co ludzie mysla na temat kazdego kosmetyku clinique...
ja osobiscie uwazam ze to strata kasy, ze jezeli juz wydawac takie pieniadze to na produkt naprawde dobry a nie sredniaki. 3 steps niczym sie nie rozni w mojej opinii od innych produktow duzo tanszych a lotion to juz chlam totalny. nie zauwazylam zadnej poprawy przy stosowaniu tych kosmetykow
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.