Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 16:10   #601
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki nyx

Przyszło moje zamówienie:
Błyszczyk Mega Shine w kolorze Plush Red, całkiem fajny kolor, ale strasznie rzadki błyszczyk, pędzelek tez koszmarny i wielki.
Róż Powder Blush w kolorze Angel, praktycznie niewidoczny, ale fajnie rozświetla, jestem zadowolona
Liquid Eyelinery: Baby Green, Gold, Electric Blue. Wszystkie bardzo trwałe, złoty chyba najładniejszy, zielony to prawie biały z pistacjowym połyskiem, oczekiwałam innego odcienia, niebieski jest najbrzydszy, bardzo wodnisty, słabo kryje.
Biała kredka do oczu, nie za twarda i nie za miękka, dobra.
Pigmenty - Walnut, Nude, Oro, Mocha, Yellow Gold, Sky Pink, Fanta, Rust, Lime, Pearl, Black, Turquoise. Opakowanie rzeczywiście strasznie dziadowskie, muszę gdzies przesypać. Ogólnie bardzo fajne pigmenty, lubie takie mieniące się odcienie. Najbardziej podobaja mi się Lime, Fanta, Nude. Nie podoba mi się Black, ale zawsze mogę z czyms zmieszać, najgorszy jest Turquoise, zupełnie nie mój kolor, byłam przekonana że zamówiłam Space, ale teraz to już sama nie pamiętam, może zmieniłam zdanie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszcz.jpg (26,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelblush.jpg (42,8 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (63,1 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liquid.jpg (49,7 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2008-12-12 o 20:16
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:58   #602
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Fajne nabytki
Ja nie wiem jak to jest, ze zdjecia pigmentow na skorze sa takie wyrazne, ja jak sie pomazialam po oku to wyszedl tylko blysk, praktycznie bez koloru. Nakladacie je na mokro?

Jazzlyn na YouTube spotkalam sie z opinia, ze swietne sa linery w opakowaniu z "dzyndzlem", kryjace, intensywne kolory.

Przetestowalm dzis trio Lake Moss i konturowke Khaki.
Lake Moss - uzylam tylko zielonego cienia do zaakcentowania zewnetrzenego kacika przy oku pomalowanym zielencami Revlon Sprong Moss. Wystarczylo jedynie dotkniecie koncowka pedzla w cien i nalozenie tej sladowej ilosci, by podkreslic co trzeba, kolor sie dobrze roztarl i zgral z reszta, wyszedl bardzo fajny "smok" To konkretn trio jest bardzo napigmentowane, na szczescie nic sie nie osypalo, nawet po kilku godzianch ale... moze to kwestia nalozenia tak malej ilosci cienia ale po pewnym czasie kolor tego NYX'a calkowicie znikl, reszta cieni pozostala nienaruszona, a zewnetrzny kacik zgasl, do tego zauwazylam, ze to co zostalo minimalnie zebralo sie w zalamaniu.
Konturowka Khaki - swietna Ciekawy kolor, bardziej oliwkowy niz khaki, nie jest twarda ale chyba tez nie dosc miekka by malowac nia wewnetrzna linie rzes, natomiast bardzo dobrze maluje sie nia kreche wokol rzes, gladko i z intensywnym kolorem, kreska trwa nienaruszona przez wiele godzin (nie wiem ile dokladnie wytrzyma, bo juz ja zmylam ale na pewno jest trwala). Kolor jest widoczny, swietnie podkresla niebieskie oczy i mysle, ze przy brazowych tez bedzie wygladala fantasycznie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej kredki

Aha, w dalszym ciagu jestem tez pozytywnie zaskoczona podkladem NYX Pale. Jedyne czego moglabym sobie jeszcze zyczyc, to zeby byl minimalnie bardziej zolty (moja glupia szyja zoltkowa, niemniej nie odznacza sie bardzo, glowny plus to jasny kolor, wrecz niemozliwy do dorwania u innych marek). Mysle, ze kolor Natural, ktorego nie dostalam bylby dla mnie idealny pod kazdym wzgledem. Szkoda.
Jeszcze cos, po dokladnym wymieszaniu, z pompki wyciskam juz teraz gesty, kremowy fluid, kryjacy. Dobrze sie spisuje w ujednolicanu cery i kryciu lekkich niedoskonalosci. Daje satynowe wykonczenie. Ja mieszam go prawie pol na pol z zelem nawilzajacym do twarzy, jestem za bardzo przyzwyczajona do lekkiego makijazu, by przestawic sie na 100% podklad

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-12 o 21:06
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:10   #603
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki nyx

Dzięki, następnym razem na pewno wypróbuje te linery. Pigmentami jeszcze się nie malowałam, tutaj sa nałożone na baze Lumene, jutro pierwsze testy
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:13   #604
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

vrilus a nyx ma dobre pudry i podklady?kiedys dawalas swatch nyxa black cos tam i nie powiem ze mi sie nie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:29   #605
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Vril nie vrilus
Mam tylko podklad, o pudrach nic nie wiem.
Co do kompaktu Black Label... Ponoc - jest pudrowy (znaczy nie kremowy), dobrze sie naklada, daje naturalny wyglad w przeciwienstwie do Twin Cake, zapewnia srednie krycie (lekkie since pod oczami zakryje ale na przebarwienia trzeba nalozyc dodatkowa warstwe), minus to to, ze po kilku godzinach ciemnieje. Nie ma w skladzie olejow mineralnych i wosku pszczelego.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:11   #606
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Jazzlyn - fajne zakupy Podobają mi się płynne eyelinery. Jak już je przetestujesz na oczach, mogłabyś dać znać, jak się noszą? A może jakieś fotki makijażowe pstrykniesz ?
Twoja kolekcja sypkich przypomina moją (ja tylko nie mam rust, bo wydawał mi się ciemniejszą wersją oro i turkusowego, bo to zdecydowanie nie mój kolor- mam zielone oczy)
Z czarnego też nie byłam zadowolona, ale znalazłam swój sposób na powiększenie kolekcji i poprzesypywałam je do pojemniczków takich jak te na ozdoby do paznokci (zakupiłam od razu 50, bo wiedziałam, że sie przydadzą ). I teraz sobie mieszam i mieszam w pojemniczkach tworząc nowe kolorki- oro zmieszany z white pearl dał mi śliczny perłowo- brzoskwiniowy rozświetlacz pod łuk,a black, który wcale black nie jest i ma koszmarne osypujące się drobinki świetnie sprawdza się w duecie z lime i odrobiną walnut dając coś zbliżonego do golden olive MAC-a

Vril - jakiś czas temu pokazywałam moje pigmenty na oku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...251285&page=13 (wtedy miałam tylko 3 )
i nakładałam je na sucho, a leishi na mixing medium domowej roboty. Ale na sucho też świetnie się spisały, jeżeli chodzi intensywność koloru. Z tym, że moim zdaniem cała tajemnica tkwi w tym, żeby nakładać je metodą pac, pac, pac na powiekę (inaczej mówiąc- tup, tup, tup wg Katosu ), czyli przykładając płaski pędzel do powieki raz za razem, a nie rozcierać na powiece, bo wtedy rzeczywiście tracą na intensywności i dają tylko poświatę koloru (tak jak na fotce z tamtego postu white pearl- roztarłam go zamiast paćkać i już nie był tak intensywny)
Lake moss nakładałaś na sucho, czy na jakąś bazę? Bo ja też zakupilam je właśnie do kącików i nie chcialabym, żeby mi zniknęły bez śladu w ciągu dnia.

EDIT:
dziewczyny, które zamawiały z MissSunshine- wiecie, że już lada dzień będziemy miały swoje zakupy? Leżą już na poczcie w Polsce i czekają Teraz już tylko Poczta Polska musi się spisać, a jest szansa, że w przyszłym tygodniu będziemy mogły się pochwalić nowymi nabytkami

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-13 o 00:14
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 08:20   #607
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, które zamawiały z MissSunshine- wiecie, że już lada dzień będziemy miały swoje zakupy? Leżą już na poczcie w Polsce i czekają Teraz już tylko Poczta Polska musi się spisać, a jest szansa, że w przyszłym tygodniu będziemy mogły się pochwalić nowymi nabytkami
Wiemy, wiemy i bardzo się z tego cieszymy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 08:26   #608
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Cathy nie uzywam bazy Przy klinikach nie byla mi potzrebna, wiec sprzedalam swoja Lumene, a innych cieni mam malo, wiec zostalam bez.
Daj znac jak dosatniesz trio i juz wyprobujesz.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:48   #609
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

wiemy wiemy też przebieram nogami w oczekiwaniu. Jeszcze moja jedna paczka z Cherry Culture , nasza wspólna z Coastal Scents i będzie dobrze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:14   #610
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Vril nie vrilus
Mam tylko podklad, o pudrach nic nie wiem.
Co do kompaktu Black Label... Ponoc - jest pudrowy (znaczy nie kremowy), dobrze sie naklada, daje naturalny wyglad w przeciwienstwie do Twin Cake, zapewnia srednie krycie (lekkie since pod oczami zakryje ale na przebarwienia trzeba nalozyc dodatkowa warstwe), minus to to, ze po kilku godzinach ciemnieje. Nie ma w skladzie olejow mineralnych i wosku pszczelego.
ok chcialam tak pieszczotliwie
hym black label ma ladne kolorki ale jak ciemnieje to podziekowac...bede musiala przeszperac bo nyx ma takiego fajnego co warto miec w kosmetyczce,
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:03   #611
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Jakby kogos ciekawilo - podklad NYX Nude to odcien pomiedzy korektorem HR Magic #1 Light i korektorem Inglot w kremie (tubka) #33, moze minimalnie ciemniejszy od tych obydwu, tonacja zas posrodku, jasny bez w strone zoltego
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 15:24   #612
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakby kogos ciekawilo - podklad NYX Nude to odcien pomiedzy korektorem HR Magic #1 Light i korektorem Inglot w kremie (tubka) #33, moze minimalnie ciemniejszy od tych obydwu, tonacja zas posrodku, jasny bez w strone zoltego
świetna wiadomośc, wydaje się dobry dla mnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:15   #613
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: kosmetyki nyx

Moze komus sie przyda - porownanie dwoch odcieni podkladu NYX.

Po lewej odcien 03 Buff, po prawej 06 Natural.

Zdjecie pierwsze z lampa, drugie w swietle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy (2) of DSCF1380.jpg (27,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy (2) of DSCF1382.jpg (26,9 KB, 54 załadowań)
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:41   #614
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Podobają mi się płynne eyelinery. Jak już je przetestujesz na oczach, mogłabyś dać znać, jak się noszą? A może jakieś fotki makijażowe pstrykniesz ?
Fotki postaram się niedługo wrzucić, w każdym razie przetestowałam już wszystkie trzy kolory i niestety to dosyć nieudany produkt. Pędzelek jest strasznie sztywny, płaski na końcu (zawsze można nakładać własnym, ale jeszcze się porządnego nie dorobiłam :P), zakrętka jakaś niewymiarowa, strasznie niewygodnie się trzyma i maluje, ciężko zrobić ładną kreskę, nierównomiernie się rozprowadza. Brązowym i zielony jeszcze ujdą, ale niebieski to w ogóle tragedia, bardziej wodnisty od reszty, długo schnie, kreska widoczna tylko przy krawędzi, w środku w ogóle nie kryje, wylewa się z opakowani i cała nóżka pędzelka jest w tuszu, gdy ostatnio próbowałam się nim pomalować to rzęsy też miałam niebieskie :P Nie jestem jakimś beztalenciem, od dawna używam linerów i nawet uczyłam koleżanki którym podobały się moje kreski, ale tym czymś się zwyczajnie nie umiem pomalować :P Jedynie za trwałość można je pochwalić, po wyschnięciu nie schodzą i nie rozmazują się nawet gdy je przecieram ręką.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:38   #615
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Moze komus sie przyda - porownanie dwoch odcieni podkladu NYX.

Po lewej odcien 03 Buff, po prawej 06 Natural.

Zdjecie pierwsze z lampa, drugie w swietle dziennym.
Ależ piękny ten Natural.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:34   #616
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Dziewczyny w końcu odwiedził mnie listonosz z moją NYX-ową paczką!
Jestem baaardzo zadowolona z zamówienia, mimo kilku wpadek. Otóż z pomadką Taupe nie trafiłam, jest za ciemna dla mnie. Pomyliłam kolor z błyszczykiem Taupe, który jest jasny i który z kolei by mi pasował świetnie. Nie wiem czemu taka rozbieżność kolorów mimo tej samej nazwy. A że brałam tą pomadkę szybko i w ostatniej chwili, to nie sprawdziłam dokładnie. I chyba nie trafiłam też z korektorem z słoiczki. Kolor Natural wydawał mi się idealny dla mnie, a chyba będzie za ciemny. Nie wiem teraz czy go wypróbować i jak się sprawdzi zamówić jaśniejszy, czy może nie grzebać w nim i sprzedać lub wymienić.
Reszta zapowiada się świetnie. Na razie pomalowałam się jedynie błyszczykiem Sweet Heart - cudo! Bardzo fajnie wygląda na ustach, nieźle kryje, ma super aplikator i całkiem miły zapach. I dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że te błyszczyki mają aż 15 ml pojemności! Krótko mówiąc - chcę więcej.
Pozostałe rzeczy testować będę dzisiaj i w najbliższych dniach więc też zdam relację.

Załączam zdjęcia (wybaczcie jakość, mój aparat mnie dziś nie lubi) i czekam na wasze fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NYX - Całość.jpg (62,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pomadki (bez lampy).jpg (66,6 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pomadki (z lampą).jpg (71,5 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Błyszczyki.jpg (60,9 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Róże.jpg (54,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie.jpg (83,9 KB, 175 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:45   #617
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Frantic gratulejszyn
Czekam na relacje, szczegolnie interesuja mnie - kredka Jumbo, sztuczne rzesy i roze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:47   #618
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Od kilki dni testuje 3-ki Sinful Colors i musze powiedziec ze sa bardzo fajne,kolory delikatne i takie dzienne,nie osypuja sie i na bazie Lumene zachowuja dobra trwalosc,kolory nie blakna i nie znikaja.Osobiscie lubie mocne i intensywne kolory ale czasami fajnie jest siegnac po uniwersalny zestaw


Zwracam honor blyszczykowi Mega Shine bo spisuje sie coraz lepiej choc kolor jest bardzooooo delikatny i subtelny,calkiem niezle utrzymuje sie ustach.Pewnie skusze sie jeszcze na jakis


Na pewno chce wiecej pojedynczych cieni bo sa naprawde rewelacyjne

Edit

Frantic suuuuperowe zakupy,gratuluje
Cos mi sie wydaje ze pokusze sie na Twoje kolory blyszczykow
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:49
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:33   #619
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Frantic, a kiedy zamawiałaś? Bo ja nadal wypatruję swojej paczki
piękne zakupy, sycę oczy do bólu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 13:15   #620
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic gratulejszyn
Czekam na relacje, szczegolnie interesuja mnie - kredka Jumbo, sztuczne rzesy i roze
Kredka Jumbo jest suuuuper! Pięknie uwidacznia kolor nałożonego cienia. Poza tym świetna jest pod łuk brwiowy zamiast białego matowego cienia. Nałożyłam nie za dużo, bo jest mocno kremowa i roztarłam palcem. Koniecznie chcę jeszcze kilka kolorów.
Test rzęs pewnie dopiero bliżej Świąt lub Sylwestra, na codzień to nie dla mnie gadżet. Ale przyznam, że wyglądają bardzo fajnie.
I teraz róż - użyłam dziś mozaiki Dare i padłam. Poczekam z ostateczną oceną do wieczora, żeby powiedzieć coś o trwałości, ale efekt jest obłędny. Wygląda w pudełeczku na ciemny, ale można pięknie stopniować efekt. Daje delikatny glow, w świetle dziennym w zasadzie niewidoczny. No i z kolorem trafiłam idealnie, ale to już inna sprawa.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Frantic suuuuperowe zakupy,gratuluje
Cos mi sie wydaje ze pokusze sie na Twoje kolory blyszczykow
Dziękuję. Ogólnie te błyszczyki są obłędne, ja mam listę kolorów taką długą, że szkoda gadać. Zwłaszcza jak się przekonałam, że jakość też jest bardzo porządna, muszę wziąć jeszcze.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Frantic, a kiedy zamawiałaś? Bo ja nadal wypatruję swojej paczki
piękne zakupy, sycę oczy do bólu
Agnieszko to z naszego wspólnego zamówienia z MissSunshine.

Jeszcze raz dziękuję MissSunshine za wspólne zakupy. Paczka doszła, zapakowana wręcz pancernie, ale to dobrze, bo wszystko jest całe.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 13:21   #621
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

aaaaaaaaa
wysłałam wiesz co
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 13:26   #622
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa
wysłałam wiesz co
Dziękuję!

EDIT:

Dostałam dziś maila: -20% na wszystkie zakupy z Cherry Culture. Promocja trwa dziś i jutro.

Wieczorem składam zamówienie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-17 o 13:32
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 13:33   #623
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję!

EDIT:

Dostałam dziś maila: -20% na wszystkie zakupy z Cherry Culture. Promocja trwa dziś i jutro.

Wieczorem składam zamówienie.
maniaczka
A jak wrażenia dot. błyszczyków?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 13:47   #624
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki nyx

jak szminkowe wrażenia?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 13:58   #625
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
maniaczka
A jak wrażenia dot. błyszczyków?
I kto to mówi. Nie będę pokazywać palcem, kto czeka na dwie przesyłki z NYXem.

Błyszczyki są świetne. Już pisałam o nich wyżej. Mogą nie pasować tylko osobom, które wolą bardzo transparentne błyszczyki.
I jak przyjemnie pachną...

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak szminkowe wrażenia?
Posmarowałam się dzisiaj Pecan Pie, piękny neutralny beż ze złotą poświatą. Wcześnie tylko posmarowałam usta sztyftem bebe.
Efekt bardzo mi odpowiada. Muszę jeszcze tylko wypróbować jakąś pomadkę matową, bo te są zwykle bardziej problematyczne.
Aha na minus oceniam zapach szminek - taki plastikowy jakiś, ale na ustach tego nie czuć, tylko w opakowaniu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:01   #626
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki nyx

a podkreslaja suche skorki na ustach?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:03   #627
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

wypróbuj jakiś mat, ciekawe jaki będzie efekt...Vril była niezadowolona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:04   #628
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a podkreslaja suche skorki na ustach?
Nie wiem, bo nie mam.
Jeżeli jednak miałabym ruszyć swoją wyobraźnią to wydaje mi się, że mogą podkreślać suche skórki, ale czy mam rację - .
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:06   #629
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie:
Błyszczyk Mega Shine w kolorze Plush Red, całkiem fajny kolor, ale strasznie rzadki błyszczyk, pędzelek tez koszmarny i wielki.
Róż Powder Blush w kolorze Angel, praktycznie niewidoczny, ale fajnie rozświetla, jestem zadowolona
Liquid Eyelinery: Baby Green, Gold, Electric Blue. Wszystkie bardzo trwałe, złoty chyba najładniejszy, zielony to prawie biały z pistacjowym połyskiem, oczekiwałam innego odcienia, niebieski jest najbrzydszy, bardzo wodnisty, słabo kryje.
Biała kredka do oczu, nie za twarda i nie za miękka, dobra.
Pigmenty - Walnut, Nude, Oro, Mocha, Yellow Gold, Sky Pink, Fanta, Rust, Lime, Pearl, Black, Turquoise. Opakowanie rzeczywiście strasznie dziadowskie, muszę gdzies przesypać. Ogólnie bardzo fajne pigmenty, lubie takie mieniące się odcienie. Najbardziej podobaja mi się Lime, Fanta, Nude. Nie podoba mi się Black, ale zawsze mogę z czyms zmieszać, najgorszy jest Turquoise, zupełnie nie mój kolor, byłam przekonana że zamówiłam Space, ale teraz to już sama nie pamiętam, może zmieniłam zdanie :P
Ojej ... oro śliczny kolor

Dimiti a co Ty robisz na tym watku Bedziesz coś zamawiać ??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:15   #630
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu odwiedził mnie listonosz z moją NYX-ową paczką!
Jestem baaardzo zadowolona z zamówienia, mimo kilku wpadek. Otóż z pomadką Taupe nie trafiłam, jest za ciemna dla mnie. Pomyliłam kolor z błyszczykiem Taupe, który jest jasny i który z kolei by mi pasował świetnie. Nie wiem czemu taka rozbieżność kolorów mimo tej samej nazwy. A że brałam tą pomadkę szybko i w ostatniej chwili, to nie sprawdziłam dokładnie. I chyba nie trafiłam też z korektorem z słoiczki. Kolor Natural wydawał mi się idealny dla mnie, a chyba będzie za ciemny. Nie wiem teraz czy go wypróbować i jak się sprawdzi zamówić jaśniejszy, czy może nie grzebać w nim i sprzedać lub wymienić.
Reszta zapowiada się świetnie. Na razie pomalowałam się jedynie błyszczykiem Sweet Heart - cudo! Bardzo fajnie wygląda na ustach, nieźle kryje, ma super aplikator i całkiem miły zapach. I dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że te błyszczyki mają aż 15 ml pojemności! Krótko mówiąc - chcę więcej.
Pozostałe rzeczy testować będę dzisiaj i w najbliższych dniach więc też zdam relację.

Załączam zdjęcia (wybaczcie jakość, mój aparat mnie dziś nie lubi) i czekam na wasze fotki.
Super zamówienie. I jakie ładne zdjęcia.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.