Zaniepokojona... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 23:05   #1
7Kocham7Siebie7
Raczkowanie
 
Avatar 7Kocham7Siebie7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Question

Zaniepokojona...


Witam

Pokrótce przestawię historię moich włosów. Z natury mam kolor blond, ale nie bardzo jasny, raczej mysi. Ponad rok temu - dokładnie w październiku zrobiłam sobie złote refleksy na całych włosach - moje włosy wyglądały ślicznie. Były ładnie rozświetlone, ale ładnie "grały" z moim naturalnym odcieniem, odrosty nie były praktycznie w ogóle widoczne, więc odnawiałam refleksy co kilka miesięcy i miałam je aż do sierpnia '08. Pod koniec wakacji, właśnie w sierpniu ODBIŁO mi i przefarbowałam je (sama) na jasny brąz farbą Palette XXL. Kolor był nierównie rozłożony i nieciekawy, więc poszłam do fryzjera, który mi je przyciemnił. Kolor wyszedł bardzo ładny, a włosy zostały niezniszczone, ale jako naturalna blondynka nie umiałam przyzwyczaić się do tego koloru. Od tego czasu przetestowałam mnóstwo farb (włosy nie ucierpiały aż tak strasznie), żeby powrócić do dawnego koloru blond. Poszłam do innego fryzjera, który był bardzo polecany, ale on zrobił mi jasne, grube blond pasemka na dość ciemnych włosach, co wyglądało sztucznie i brzydko. Dalej kombinowałam. W końcu po kolejnej farbie wyszły mi rudo-żółte - poszłam do mojego sprawdzonego fryzjera, który dużo ulepszył mi kolor, bo dodał mi blond - naturalne pasemka, które ładnie zgrały się z moim nieszczęsnym rudo-żółtym i praktycznie kolor nie jest już rudo-żółty - ale miejscami jeszcze jest "ryżawy".

A ja tak bardzo chciałabym mieć swoje "stare" włoski...

Wiem, że napisałam "trochę" chaotycznie, ale starałam się napisać wszystko jak najjaśniej

Proszę, doradźcie mi, co mam zrobić, by odzyskać fajny, naturalny blond? Tzn. rozjaśnić te ryżawe włosy i jednocześnie nie uszkodzić pasemek?

Najlepiej, gdyby odbyło się bez fryzjera i bez farby, bo może to uszkodzić moje włosy po przejściach... ;D


Pozdrawiam
__________________
;*
7Kocham7Siebie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 09:28   #2
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Zaniepokojona...

a próbowałaś już fioletowych albo srebrnych płukanek? Powinny zneutralizować żółty odcień
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 18:08   #3
Sania31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zaniepokojona...

Najlepszy sposób to srebrna płukanka...
Sania31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:11   #4
7Kocham7Siebie7
Raczkowanie
 
Avatar 7Kocham7Siebie7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Question Dot.: Zaniepokojona...

A co myślicie o tym, żebym poszła do sprawdzonego fryzjera i zafarbowała całe włosy na 1 kolor - naturalny blond?
__________________
;*
7Kocham7Siebie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.