Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 19:35   #2881
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Chciałabym nieśmiało przypomnieć swoje pytanie

Czy możecie polecić odcień podkładu zbliżony do Soft Butter Peach lub Fairly Light Neutral (tyle że cieplejszy, nie tak ziemisty)?? Olive fair jest dla mnie za jasny natomiast z Fairly Lighy N. troszkę żółtawo-szarawo wyglądam w porównianiu do Soft Butter P. który świetnię wygląda.

Z góry dzięki za odp
To może idź w stronę chłodnych odcieni typu cool i może beige? Na pewno nie te z Fair w nazwie. Ja się znam na jasnych ciepłych, więc może ktoś jeszcze podpowie.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:36   #2882
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam
Pisałam jakiś czas temu, że w końcu zdecydowałam się na zamówienie zestawu sampli. Testuje minerałki od poniedziałku i już wiem, że niedługo czeka mnie duże zamówienie
Jestem nimi oczarowana ! Wyglądają cudownie na mojej skórze, ta naturalność ahh Chce Wam podziękować także za dużo cennych rad , o których tu piszecie
Minerałki mieszam z kremem , albo spryskuję termalką pędzel , nabieram puder i w ten sposób nakładam na mokro.
Róże to poezja, wszystkie selektywne Chanele czy Clinique mogą się schować Dziś zmieszałam róż z błyszczykiem bezbarwnym i efekt był powalający.
Jestem na prawdę oczarowana !
Jak miło słyszeć takie słowa. To jak kolejna "nawrócona".

Taka uwaga - róże jako błyszczyki nadają się świetnie, ale pamiętaj, żeby nie używać tak tych zawierających ultramaryn. Część różów EDM go zawiera, część nie.

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
to ten płyn z sephory moge sobie wsadzic........?A ja sie tak cieszyłam jak go kupiłam
Normalnego prania taki płyn nie zastąpi. Przynajmniej raz na tydzień umyj pędzle normalnie wodą z szamponem, a płynu używaj na co dzień, skoro tak go lubisz.

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Chciałabym nieśmiało przypomnieć swoje pytanie

Czy możecie polecić odcień podkładu zbliżony do Soft Butter Peach lub Fairly Light Neutral (tyle że cieplejszy, nie tak ziemisty)?? Olive fair jest dla mnie za jasny natomiast z Fairly Lighy N. troszkę żółtawo-szarawo wyglądam w porównianiu do Soft Butter P. który świetnię wygląda.

Z góry dzięki za odp
Ale ciepłe żółtawe mogą być? Bo może Fawn był dobry. Jest jaśniejszy od Soft Butter Peach i ciemniejszy od Olive Fair, no i jest ciepły.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:37   #2883
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No niestety on jest w płynie ale i tak mnie zdołowałyście.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:38   #2884
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

a jakie cienie?
Chamomile
In The Garden
Silver Spoon
Oasis
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:38   #2885
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
No niestety on jest w płynie ale i tak mnie zdołowałyście.
napisałaś, ze się pieni- używasz go z wodą?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:38   #2886
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzisiaj wróciłam do EDMu, wymiziałam się Fair Neutral matte. Kolosalna odmiana po Buffie... EDMu w ogóle nie widać na mojej skórze, jakbym nie była wcale umalowana, ale jednak kolor skóry jest znacznie ujednolicony i co ważne, nie jestem w końcu przyciemniana Niestety, mam wrażenie, że ta formuła wcale nie kryje np. pryszczy, zostawia je tak samo widoczne, korektor to konieczność. Nie wiem, co się dzieje, ale w minerałach przetłuszcza mi się czoło i nos Może po czasie mi to przejdze, lub sprawę załatwi STF lub skrobia.
Na jutro zostawiłam sobie podkład, w którym pokładam nawiększe nadzieje - Fair Neutral intensive Taki smakołyk na koniec Ale chyba i tak trochę się naskrobiuję, bo idę do ludzi, więc muszę mieć pewność, że nie będzie niekontrolowanej żarówy.
Swoją drogą, ostatnio byłam pewna względnej normalności mojej cery, a tutaj większość obaw powórciła


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Po mojej wklejce jasnego (i tu rzeczywiscie zgadza sie slowo "jasny") podkladu NYX Pale zainteresowala sie tylko jedna osoba, wiec...
Jak juz sie zdazylam przekonac kazdy gdzie indziej widzi granice jasnosci, nawet na watku bladolicym.
Niestety, bladość jest wględnym pojęciem- są dziewczyny, dla których np. najjaśniejsze Dermacole i Revlon sąt ok albo nawet trochę za jasne, a są osoby, które te podkłady przyciemniają (jak moją skromną osobę ). Dzisiaj jak wysmarowałam sobie łapę po łokcia tymi niby jasnymi podkładami, które mam, i próbkami różnych minerałów to mama dosłownie zrobiła tak, jak to zobaczyła różnicę

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Myślałam, że może dlatego, że w proszku to nikt się nie interesuje, ale NYX Pale i tylko jedna osoba.
Ostatnio wspominałam na bladych wątkach o proszkach i się kilka dziewczyn zainteresowało.. podejrzewam, że niektóre coś zamawiają i się tym nie chwalą, niekoniecznie jest to całkowicie ingnorowane Ostatnio trzy osoby zamówiły ze mną tego jasnego NYXa Chociaż teraz nie wiem, co ja ze swoim zrobię, bo teraz już wolę minerały

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
E, tam, tu sie nie am co smiac - kazdy uzywa co mu pasuje, akurat sie tu zebralo grono osob, ktore uzywaja tych najjasniejszych odcieni ale ja osobiscie z wielka uwaga czytam opisy tez tych ciemniejszych kolorow, mam kogo namawiac do mineralow, glownie ciemniejsze ode mnie osoby, wiec musze byc "w temacie"
Zadna dyskrymiancja nie wchodzi w gre, mineraly sa dla wszystkich i basta
Mnie interesują zarówno te najjaśniejsze, jak i średnie - bo moja mama taka blada nie jest

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
och tak, In the garden pokochałam od pierwszego wejrzenia
Ta zachwalacie ten cień, a on chyba taki ciepły zielony, prawda? Podwójnie nie mój kolor

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na forum edm piszą, że nowy pędzel nie wyjdzie az do połowy/późnego lutego.
Nowy pędzel? A ja jak zwykle nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja myję w płynie sephora do pędzli.Nie wiem tylko czy dobrze robię bo ostatnio suszę je na grzejniku.Jak narazie nic sie z nimi nie dzieje ale nie wiem czy dobrze im robi takie "turbo"
Podobno to bardzo niszczy włosie...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:39   #2887
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madziarra jakbym slyszala siebie Caly kufer kolorowki poszedl do kata, nie moge sie tylko rozstac z korektorem HR i tuszem do rzes ale to zrozumiale akurat
Hej Vril Te minerały trzeba przetestować, żeby uwierzyć, ja byłam strasznym niedowiarkiem i z przymrużeniem czytałam wszystkie zachwyty
Co do Helenki to odkryłam Biotherm Forget It, przy którym Helenka może się schować

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o matko Madziarra. Kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewałabym że takie rzeczy napiszesz
Hej Aguś A czemu mnie nie podejrzewałaś ?

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Witamy! Cieszę się, że Ci pasują minerały
Oj tak

Mam do Was pytanie - czy asortyment EDM zmienia się ? Jeśli tak to jak często? Chodzi mi tu o odcienie i nowe produkty?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 19:40   #2888
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
No niestety on jest w płynie ale i tak mnie zdołowałyście.
Nie chciałam , oczywiście możesz go używać dodatkowo
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:42   #2889
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wróciłam do EDMu, wymiziałam się Fair Neutral matte. Kolosalna odmiana po Buffie... EDMu w ogóle nie widać na mojej skórze, jakbym nie była wcale umalowana, ale jednak kolor skóry jest znacznie ujednolicony i co ważne, nie jestem w końcu przyciemniana Niestety, mam wrażenie, że ta formuła wcale nie kryje np. pryszczy, zostawia je tak samo widoczne, korektor to konieczność. Nie wiem, co się dzieje, ale w minerałach przetłuszcza mi się czoło i nos Może po czasie mi to przejdze, lub sprawę załatwi STF lub skrobia.
Na jutro zostawiłam sobie podkład, w którym pokładam nawiększe nadzieje - Fair Neutral intensive Taki smakołyk na koniec Ale chyba i tak trochę się naskrobiuję, bo idę do ludzi, więc muszę mieć pewność, że nie będzie niekontrolowanej żarówy.
Swoją drogą, ostatnio byłam pewna względnej normalności mojej cery, a tutaj większość obaw powórciła




Niestety, bladość jest wględnym pojęciem- są dziewczyny, dla których np. najjaśniejsze Dermacole i Revlon sąt ok albo nawet trochę za jasne, a są osoby, które te podkłady przyciemniają (jak moją skromną osobę ). Dzisiaj jak wysmarowałam sobie łapę po łokcia tymi niby jasnymi podkładami, które mam, i próbkami różnych minerałów to mama dosłownie zrobiła tak, jak to zobaczyła różnicę



Ostatnio wspominałam na bladych wątkach o proszkach i się kilka dziewczyn zainteresowało.. podejrzewam, że niektóre coś zamawiają i się tym nie chwalą, niekoniecznie jest to całkowicie ingnorowane Ostatnio trzy osoby zamówiły ze mną tego jasnego NYXa Chociaż teraz nie wiem, co ja ze swoim zrobię, bo teraz już wolę minerały



Mnie interesują zarówno te najjaśniejsze, jak i średnie - bo moja mama taka blada nie jest



Ta zachwalacie ten cień, a on chyba taki ciepły zielony, prawda? Podwójnie nie mój kolor



Nowy pędzel? A ja jak zwykle nic nie wiem



Podobno to bardzo niszczy włosie...
Fair Neutral intensive to mój wybórNiestety u mnie to samo z tym przetłuszczaniem strefy T.Normalnie katastrofa nie wiem jak sobie z tym radzic, mam wrażenie ze gdy robie zbyt często poprawki to powoli zaczynam nie nadążać.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:42   #2890
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na forum edm piszą, że nowy pędzel nie wyjdzie az do połowy/późnego lutego.
co to za pędzel ma być?
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:44   #2891
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
To może idź w stronę chłodnych odcieni typu cool i może beige? Na pewno nie te z Fair w nazwie. Ja się znam na jasnych ciepłych, więc może ktoś jeszcze podpowie.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale ciepłe żółtawe mogą być? Bo może Fawn był dobry. Jest jaśniejszy od Soft Butter Peach i ciemniejszy od Olive Fair, no i jest ciepły.
Chyba odwrotnie zrozumiałyśmy bo ja doradzam chłodne, Ty ciepłe. Szczerze mówiąc to nie wiem co doradzić.

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 19:44   #2892
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie chciałam , oczywiście możesz go używać dodatkowo
E tam, przeżyje.Chodzi o to że bardzo cierpię na chorobę "brak czasu" a tu się okazuje ze mam dodatkową robote..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:45   #2893
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
E tam, przeżyje.Chodzi o to że bardzo cierpię na chorobę "brak czasu" a tu się okazuje ze mam dodatkową robote..
5 minut max.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:47   #2894
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
5 minut max.
tyle czasu zajmuje mi droga do pracy.I zawsze przychodzę na ostatnią sekundę..
No ale skoro trzeba to trzeba.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:49   #2895
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Fair Neutral intensive to mój wybórNiestety u mnie to samo z tym przetłuszczaniem strefy T.Normalnie katastrofa nie wiem jak sobie z tym radzic, mam wrażenie ze gdy robie zbyt często poprawki to powoli zaczynam nie nadążać.
U mnie od dłuższego czasu nie było tego problemu, ale używałam Revlona pół na pół z białą bazą Inglota... może po prostu skóra się musi przyzwyczaić i będzie ok
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:53   #2896
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
U mnie od dłuższego czasu nie było tego problemu, ale używałam Revlona pół na pół z białą bazą Inglota... może po prostu skóra się musi przyzwyczaić i będzie ok
Ja zawsze miałam z tym problem ale przy EDM to się nasiliło.Nie wiem jak sobie z tym poradzić gdyż mam problematyczną cerę i u mnie wygląda to tak ze na strefe T im mniej kosmetyków tym lepiej.Ogólnie jestem zachwycona EDM i moja Helenka , która w sumie jako kolor jest idealna to niestety nie kryje w takim stopniu jak EDM dlatego leży bidna sobie i czeka na jakiś kryzys(np długie oczekiwanie na przesyłke)
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:54   #2897
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam
Zamówiłam zestaw próbek na razie:

podkład Golden Light semi-matte - w świetle dziennym dobry do mojej cery nie wpadającej ani w żółtą, ani w różową tonację (ale z tendencją do zaczerwienień). W sztucznym świetle jest azjatycko żółty i widać drobinki.

Cool Multi Tasking Neutral matte - nie taki neutralny i multi-tasking Okazał się zbyt zimny, ale kolor dla osób o cerze trochę jaśniejszej od przeciętnej (jak na polskie warunki) i w zdecydowanie zimnej tonacji - powinien być ok. Nie matuje tak, jak bym chciała, muszę jeszcze musnąć twarz pudrem (ale moja należy do wściekle tłustych).

Beige Light Medium intensive - kolor idealnie mój Nie robi tapety, a raz nawet nałożyłam go na "normalny" podkład nadwerężony całym dniem (śpieszyłam się na imprezę i nie mogłam zmywać i robić wszystkiego od nowa ) Przetrwał pół nocy tańców, efekt był dość mocny, ale na wieczór ok. Nie musiałam też używać pudru w czasie imprezy. Użyty na "gołą" skórę daje bardzo naturalny efekt - jak zresztą wszystkie z tych podkładów, nie widać, że coś jestna twarzy, ale ja widzę że Golden i Cool niezupełnie trafiają w moją tonację

róż Wake Up Call - opis "rosy - rhubarb" i to co zobaczyłam na ekranie sprawił, że spodziewałam się ładnego, ciemnego różu. W rzeczywistości jest... brunatnoczerwony! Przynajmniej w dziennym świetle - na dzień raczej nie polecam, trzeba go bardzo, bardzo ostrożnie dawkować. W sztucznym świetle daje lekko różową poświatę ze złotymi drobinkami (a nie srebrnymi jak w opisie) - i ten efekt lubię

korektor Mint - korektor mineralny jak dla mnie okazał się pomyłką - od nanoszenia go pędzelkiem trafiał mnie szlag rano, więc teraz nakładam go... palcem - lepiej wtapia się w skórę, dłużej się trzyma i - przede wszystkim - tak jest szybciej Poza tym okazało się, że "kolorowe" korektory nie dla mnie - po użyciu muszę jeszcze użyć podkładu, zeby zatuszować paćki w nienaturalnym kolorze. A ja najbardziej lubię jako podstawę makijażu korektor + puder.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:00   #2898
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pełnowymiarowy wezmę na pewno Soft Butter Peach, myślę też o Multitasking (cool) i warm- Medium Beige.
Moja karnacja jest jasna, cera ziemista, może nieco szarawo-żółtawa. Nie chcę wybierać już raczej z kategorii Buff czy Beige, bo wolałabym właśnie nieco ożywić twarz i nadać jej delikatniejszego, cieplejszego kolorku.
A jak sprawują się Golden (Fawn i Light)?? Czy one ocieplają czy może dają bardziej żółtawy odcień (tego właśnie chciałabym uniknąć)??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:01   #2899
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Chyba odwrotnie zrozumiałyśmy bo ja doradzam chłodne, Ty ciepłe. Szczerze mówiąc to nie wiem co doradzić.

No to czekamy na wypowiedź autorki postu.

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam z tym problem ale przy EDM to się nasiliło.Nie wiem jak sobie z tym poradzić gdyż mam problematyczną cerę i u mnie wygląda to tak ze na strefe T im mniej kosmetyków tym lepiej.Ogólnie jestem zachwycona EDM i moja Helenka , która w sumie jako kolor jest idealna to niestety nie kryje w takim stopniu jak EDM dlatego leży bidna sobie i czeka na jakiś kryzys(np długie oczekiwanie na przesyłke)
Puder Start To Finish powinien znacznie zniwelować problem, jak nie usunąć całkowicie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:03   #2900
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Pełnowymiarowy wezmę na pewno Soft Butter Peach, myślę też o Multitasking (cool) i warm- Medium Beige.
Moja karnacja jest jasna, cera ziemista, może nieco szarawo-żółtawa. Nie chcę wybierać już raczej z kategorii Buff czy Beige, bo wolałabym właśnie nieco ożywić twarz i nadać jej delikatniejszego, cieplejszego kolorku.
A jak sprawują się Golden (Fawn i Light)?? Czy one ocieplają czy może dają bardziej żółtawy odcień (tego właśnie chciałabym uniknąć)??
Fawn jest bardzo żółty, Light brzoskwiniowy-żółtawy. Light pasuje chyba wielu dziewczynom, mimo, że się tego nie spodziewały.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:18   #2901
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to czekamy na wypowiedź autorki postu.



Puder Start To Finish powinien znacznie zniwelować problem, jak nie usunąć całkowicie.
Hmmm jakos nigdy o nim nie pomyślałam.W sumie to nie wpadł w moje łapska jak do tej pory.Muszę go zamówićmoze masz faktycznie rację.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:25   #2902
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czyli Golden Light też spróbuję

A czy któraś z Was używała warm - Medium Beige??
I jeszcze jedno - jaka jest różnica między cool Multitasking a cool Medium?? Czy Multitasking wpada bardziej w fair czy light (czyli czy jest ciemniejszy)??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:34   #2903
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mogwaica, jesli masz płyn do prania to spoko mozesz w nim prac, bo Sephora ma 2 rózne płyny: do dezynfekcji i do prania.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-23 o 20:51
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:50   #2904
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a jak porownałybyscie golden-fawn i golden-light ( mam oba) do olive light?

Mysle nad probka ale zastanawiam sie jaki daje odcien bo probujac odcieni neutralnych, złotych czy cieplych bezy to zdecydowanie obstawiam "goldeny"...ale oliwka kusi...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:53   #2905
Layla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej dziewczyny.
Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Jednak od tygodnia tu nie wchodziłam i jestem pierwszy raz. Przejrzałam posty, ale nie znalazłam, by ktoś pytał o to, o co chcę zapytać. Ale od razu z góry przepraszam, jeśli jednak się mylę...

Chcę zamówić próbki EDM (co jest chyba oczywiste ). Minerałki bardzo lubię, w lecie używałam essence (2) i byłam zachwycona. ale teraz są za ciemne. Mam Isadorę najjaśniejszą, ale też jest chyba za ciemna i za różowa...

Mam problem z doborem koloru...
Mam jasną skórą, ale nie tak jasną jak niektóre z Was. Ale i tak trudno mi znaleźć odpowiedni odcień. Jedyny podkład, który mi odpowiada kolorem to Bourjois 10hours... 71. Tzn, odpowiada mi jasnością, ale co do odcienia to nie jestem pewna... wydaje mi się, że wyglądam w nim na zmęczoną... Tak, jakby miał trochę zieleni w sobie?
Skórę na twarzy mam jak wiele z Was w innym odcieniu niż skórę szyi. Twarz ma chyba żółte i różowe tony. Szyja jest na ogół żółtawa. Chociaż czasem też jakby różowo-żółtawa. Ogólnie wydaje mi się, że jestem zimnym typem, bo dobrze wyglądam w chłodnych barwach... Czy mam wybierać w Buff?

Pomożecie?



Tylko zastanawia mnie jedna sprawa – dla mnie 71 bourjois nie jest tak dziwnie pomarańczowo-żółty, jak na zdjęciach Nanomi? Specjalnie dziś sprawdziłam i w moich oczach on jest taki żółtawy... To kwestia aparatu? Oświetlenia? Porównania do bardzo jasnej skóry Nanomi? Dużej ilości? Moich kiepskich oczu?
Layla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:02   #2906
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
mogwaica, jesli masz płyn do prania to spoko mozesz w nim prac, bo Sephora ma 2 rózne płyny: do dezynfekcji i do prania.
Dziękuję bardzo za pocieszenie ale problem teraz polega na tym ze nie wiem , który mam.Musze gdzieś go rozszyfrować
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:13   #2907
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a jak porownałybyscie golden-fawn i golden-light ( mam oba) do olive light?

Mysle nad probka ale zastanawiam sie jaki daje odcien bo probujac odcieni neutralnych, złotych czy cieplych bezy to zdecydowanie obstawiam "goldeny"...ale oliwka kusi...
Light olive jest ciemniejszy niż Golden light z tego co pamietam.

Cytat:
Napisane przez Layla123 Pokaż wiadomość

Tylko zastanawia mnie jedna sprawa – dla mnie 71 bourjois nie jest tak dziwnie pomarańczowo-żółty, jak na zdjęciach Nanomi? Specjalnie dziś sprawdziłam i w moich oczach on jest taki żółtawy... To kwestia aparatu? Oświetlenia? Porównania do bardzo jasnej skóry Nanomi? Dużej ilości? Moich kiepskich oczu?
Myślę, że to kwestia otoczenia tamtych podkładów i pewnie koloru mojej skóry, Golden Light jest troche do niego podobny, ale kapkę jasniejszy chyba.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:22   #2908
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam
Pisałam jakiś czas temu, że w końcu zdecydowałam się na zamówienie zestawu sampli. Testuje minerałki od poniedziałku i już wiem, że niedługo czeka mnie duże zamówienie
Jestem nimi oczarowana ! Wyglądają cudownie na mojej skórze, ta naturalność ahh Chce Wam podziękować także za dużo cennych rad , o których tu piszecie
Minerałki mieszam z kremem , albo spryskuję termalką pędzel , nabieram puder i w ten sposób nakładam na mokro.
Róże to poezja, wszystkie selektywne Chanele czy Clinique mogą się schować Dziś zmieszałam róż z błyszczykiem bezbarwnym i efekt był powalający.
Jestem na prawdę oczarowana !
To i ja się dołączę minerałki dostałam wczoraj, od dziś testuję.
Posiadam próbki:
- Golden Light
- Beige - Light Medium
- Buff - Fairly Light Neutral
- korektor Multitasking
- róż Pink Ribbon

Najlepszy jest Fairly Light Neutral, tylko muszę wybrać następnym razem inną formułę. Light Medium też jest niezły - jutro będę go testować cały dzień, minimalnie za ciemny, ale ja po kwasach teraz jestem wybielona
Korektor świetnie kryje, róż jest chyba minimalnie za jasny albo nałożyłam za cienką warstwę.
Muszę koniecznie spróbować nakładania na mokro.

Chciałabym się poradzić; mam bardzo tłustą cerę i nie wiem, który puder wykończeniowy wybrać. Czy one mają jakieś sensowne kolory czy lepiej wybrać opcję transparentną?
Żadnego primera się nie doszukałam, czy EDM kiedykolwiek miał je w ofercie?
I jeszcze sprawa pędzla, rozumiem, że Flap Top, a nie Long Handled Kabuki?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:24   #2909
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ostatnimi czasy pisałam do EDM w sprawie cieni promocyjnych, czy przewidują włączenie ich do stałej oferty. Otrzymałam odpowiedź, ze raczej nie, może za rok, generalnie żebym szukała, bo moze ktoś ma do oddania. A ja tak chciałam 11:59 PM ;(
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:29   #2910
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Layla123 Pokaż wiadomość
Tylko zastanawia mnie jedna sprawa – dla mnie 71 bourjois nie jest tak dziwnie pomarańczowo-żółty, jak na zdjęciach Nanomi? Specjalnie dziś sprawdziłam i w moich oczach on jest taki żółtawy... To kwestia aparatu? Oświetlenia? Porównania do bardzo jasnej skóry Nanomi? Dużej ilości? Moich kiepskich oczu?
Przekłamanie koloru może być na poziomie aparatu lub oświetlenia, ale również monitora. Każdy monitor inaczej wyświetla kolory, każdy jest też inaczej ustawiony. Trochę siedzę w grafice to się powymądrzam
Musisz porównać kolor na monitorze do prawdziwego. Wtedy będziesz wiedziała przynajmniej mniej więcej jak wyglądają pozostałe kolory.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.