Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 21:26   #2701
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Ale może chodzi o to, że takie, o wiele za duże, atuty, nie każda może mieć A chociaż namiastkę pamelowatości, tą spieczoną skórkę, można uzyskać raczej niedrogo i bez późniejszej rekonwalescencji (no powiedzmy że bez)
obawiam się, że atuty Pameli zostały zdobyte za pomocą tego samego środka płatniczego, za jaki można nabyć i karnet na solarium problem jest tylko w ilości...
przepraszam za OT, ale nie mogłam się powstrzymać

ale właśnie mi coś przyszło do głowy - jest coś takiego jak airbrush, taki natrysk samoopalaczowy... szkoda, że nie można pójść i zażyczyć sobie z takiego airbrusha alabastrowego koloru skóry
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:36   #2702
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A jak na chwile zmienię temat
Bardzo podoba mi się fakt, że w tej nowej reklamie rexony występująca tam pani jest blada i do tego podkresla to czarną suknią
Do tej pory jedynie blade panie były w reklamie neutrogeny i garniera, ktore dotyczyły balsamów. Także mila niespodzianka
Ale uwaga juz niedługo zaczną reklamować balsamy brązujace

Miałam też ten puder w kulkach pierre rene, ale niestety ten brokat który jest na początku skutecznie mnie odstraszył lubię rzeczy błyszczące, rozświetlające i z drobinkami, ale to zupelnie nie nadawało sie do twarzy... moze mój błąd, że nie odczekałam, skoro to tylko pierwsza warstwa
Ja też z przyjemnością oglądam tą reklamę - ta kobieta jest taka piękna Suknia też jest piękna

Co do kuleczek - też na początku przeżyłam szok i byłam zniechęcona, ale nauczona doświadczeniem z Essencowym AOHem (który też na początku miał powłoczkę wrednego brokatu, a po zdjęciu tej warstewki - piękny rozświetlacz) nie rezygnowałam i używałam
Te kuleczki daję piękny mroźny efekt - wygląda to cudownie, moja Mama mówi, że wyglądam po ich użyciu jak królowa śniegu

Co do polskiego uwielbienia dla solarowej skóry - mam pesymistyczną wizję przyszłości. Ostatnio pani w aptece, czyli ktoś kto jest wykształcony i powinien wiedzieć o negatywnym oddziaływaniu słońca na skórę, usiłowała mi wcisnąć podkład w odcieniu jakiego ona używa (strzaskana na heban babeczka), bo podobno tak lepiej się wygląda, a ja mam ziemistą cerę A ja po prostu jestem blada, zadbana ale blada...
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:39
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:54   #2703
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja nie wróżę szybkiego końca solarium...

Ingeborg mi też często ludzie mówię, że powinnam się nieco opalić, albo przynajmniej czymś smarować. Przy czym ciekawym jest fakt, że nie mam aż tak bardzo jasnej skóry...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:23   #2704
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ta kobieta z reklamy Rexony Crystal jest rzeczywiście piękna, nazywa się podobno Margo Stilley, a poniżej kilka jej zdjęć... jak widać, chyba tylko w tej reklamie wygląda tak cudnie

Trzeciego zdjęcia nie skomentuję, ale jak można tak zeszpecić swoją bladość?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-23 o 22:28
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 00:34   #2705
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurza melodia, trzecia fotka faktycznie MASAKRA!

Ale reklama Rexony też mnie ujęła
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 07:54   #2706
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

mnie też zaciekawiła ta reklama, ale wydaje mi się, że to duża zasługa photoshopa - w tej reklamie ona nie tylko ma alabastrową skórę, ale też 0 zmarszczek...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:40   #2707
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
mnie też zaciekawiła ta reklama, ale wydaje mi się, że to duża zasługa photoshopa - w tej reklamie ona nie tylko ma alabastrową skórę, ale też 0 zmarszczek...
Z jednej strony dobra sprawa, bo kobiety zobaczą taką reklamę i sobie pomyślą: Będę blada, bo takie nie mają zmarszczek I coraz więcej babeczek zacznie przechodzić na jasną stronę mocy co za tym idzie - większy popyt na kosmetyki wybielające/rozjaśniające/rozświetlające, a dla nas oznacza to spełnienie marzeń!

Ja jestem ZA takimi reklamami, nawet gdy nafaszerowane są fotoszopem...
...szczerze, to która teraz nie jest?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 12:18   #2708
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja też z przyjemnością oglądam tą reklamę - ta kobieta jest taka piękna Suknia też jest piękna

Co do kuleczek - też na początku przeżyłam szok i byłam zniechęcona, ale nauczona doświadczeniem z Essencowym AOHem (który też na początku miał powłoczkę wrednego brokatu, a po zdjęciu tej warstewki - piękny rozświetlacz) nie rezygnowałam i używałam
Te kuleczki daję piękny mroźny efekt - wygląda to cudownie, moja Mama mówi, że wyglądam po ich użyciu jak królowa śniegu
O AOHu wiedziałam i poczekałam, ale przy kuleczkach nie sądziłam, że moze być podobnie wstyd się przyznać, ale poniewaz nie chciałam ich wyrzucić to rozwalilam wszystkie i dodałam do balsamu... i teraz widze jaki dają super efekt cudowna srebrzysta poświata normalnie poczekam na jakis event i będe robic za gwiazdę albo poczekam do wiosny i przy krótkim rękawie będe smarować łapki

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja nie wróżę szybkiego końca solarium...

Ingeborg mi też często ludzie mówię, że powinnam się nieco opalić, albo przynajmniej czymś smarować. Przy czym ciekawym jest fakt, że nie mam aż tak bardzo jasnej skóry...
Ja mam bardzo jasną, ale ostatnio zdałam sobie sprawę, ze nie słysze żadnych komentarzy. Może dlatego, ze akurat studiuje na kierunku, gdzie prawie nie ma dziewczyn, a chłopaki nie zwracaja na to uwagi chociaz czasem mysle, ze strasze na ulicy, idzie taki wampir

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ta kobieta z reklamy Rexony Crystal jest rzeczywiście piękna, nazywa się podobno Margo Stilley, a poniżej kilka jej zdjęć... jak widać, chyba tylko w tej reklamie wygląda tak cudnie

Trzeciego zdjęcia nie skomentuję, ale jak można tak zeszpecić swoją bladość?
Ojej ojej ojej co ona zrobiła?! No, ale całe szczęście, że ladnie ją zrobili do reklamy i możemy podziwiać
Co do solarek to przestało mnie obchodzić, ze jest tak duzo ludzi głupich, niech niszczą sobie skórę... a dla nas robią tło
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:13   #2709
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
O AOHu wiedziałam i poczekałam, ale przy kuleczkach nie sądziłam, że moze być podobnie wstyd się przyznać, ale poniewaz nie chciałam ich wyrzucić to rozwalilam wszystkie i dodałam do balsamu... i teraz widze jaki dają super efekt cudowna srebrzysta poświata normalnie poczekam na jakis event i będe robic za gwiazdę albo poczekam do wiosny i przy krótkim rękawie będe smarować łapki
będziesz się błyszczeć jak wampir na słońcu?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:55   #2710
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
będziesz się błyszczeć jak wampir na słońcu?
Ohhh łaaaaa taakkk.... i od razu możecie takiego Edwarda podstawić do kompletu

Dziewczyny, czasami mam wrażenie, że ludzie obok wzięliby nas za jakiś psycholi co się podniecają wyglądem "anemika"

Ja najczęściej słyszę pozytywne opinie na temat tego jak wygląda moja skóra, a nawet gdyby kobiety mnie w jakikolwiek sposób "hejtowały", wystarczy wtedy powiedzieć "zobaczymy za kilka lat". Temat ucięty, dla mnie punkt, a ona zaczyna proces myślowy nad swoją głupotą

Wczoraj gdy przejrzałam się w uczelnianym lustrze to doznałam lekkiego szoku... Ciemne włosy + blada cera + mocno czerowne usta (nie wiem dlaczego, ale podkreśliłam na szybko truskawkową Niveą )... wszystko dawało nieziemski efekt do tego ciemnoczerwona paszmina (polecam!), która to wszystko potęgowała! Yeah...

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
chociaz czasem mysle, ze strasze na ulicy, idzie taki wampir
Jeśli każda kobieta straszyłaby w ten sposób, byłoby o wiele piękniej w Polsce Poza tym wampiry są super! Wszyscy się ich boją
Fajnie być jednym z nich!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:16   #2711
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
O AOHu wiedziałam i poczekałam, ale przy kuleczkach nie sądziłam, że moze być podobnie wstyd się przyznać, ale poniewaz nie chciałam ich wyrzucić to rozwalilam wszystkie i dodałam do balsamu... i teraz widze jaki dają super efekt cudowna srebrzysta poświata normalnie poczekam na jakis event i będe robic za gwiazdę albo poczekam do wiosny i przy krótkim rękawie będe smarować łapki



Ja mam bardzo jasną, ale ostatnio zdałam sobie sprawę, ze nie słysze żadnych komentarzy. Może dlatego, ze akurat studiuje na kierunku, gdzie prawie nie ma dziewczyn, a chłopaki nie zwracaja na to uwagi chociaz czasem mysle, ze strasze na ulicy, idzie taki wampir



Ojej ojej ojej co ona zrobiła?! No, ale całe szczęście, że ladnie ją zrobili do reklamy i możemy podziwiać
Co do solarek to przestało mnie obchodzić, ze jest tak duzo ludzi głupich, niech niszczą sobie skórę... a dla nas robią tło


Marto179 - będziesz miała boski balsam Będzie dawał cudny glow na Twojej skórze.

Co do wampirów - są cool I są tak cudownie biali.... Zazdroszczę im tego.

Jakoś ta modelka jest dużo ładniejsza w reklamie aniżeli na żywo... Szkoda.


Dziewczyny, mam pytanie - używacie może kuleczek brązujących z Avonu? Ja je mam i są okropne - wyglądam w nich jak indianin, a konsultantka dalej się upiera, że one nadają się dla bladej cery. To teraz nie wiem, czy ja ich nie umiem używać, czy ona nie ma racji.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:18
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 15:19   #2712
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - używacie może kuleczek brązujących z Avonu? Ja je mam i są okropne - wyglądam w nich jak indianin, a konsultantka dalej się upiera, że one nadają się dla bladej cery. To teraz nie wiem, czy ja ich nie umiem używać, czy ona nie ma racji.
nie ma racji
to znaczy ja nie używam, ale tak podejrzewam, że skoro wyglądasz jak Indianin, to ona nie ma racji...
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:20
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:27   #2713
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - używacie może kuleczek brązujących z Avonu? Ja je mam i są okropne - wyglądam w nich jak indianin, a konsultantka dalej się upiera, że one nadają się dla bladej cery. To teraz nie wiem, czy ja ich nie umiem używać, czy ona nie ma racji.
No jak dla mnie to też kobieta nie ma racji... ale widać potrafi dbać o interes
Poza tym kulki brązujące dla bladolicej?
...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:34   #2714
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
No jak dla mnie to też kobieta nie ma racji... ale widać potrafi dbać o interes
Poza tym kulki brązujące dla bladolicej?
...
ja uzywam brazujacych z joko virtual - tzn 6 kuleke ktore wyjecham od tych rozswietlajacych. Wg mnie na biadolicej tez sie sprawdza, ale z duzym umiarem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:59   #2715
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
będziesz się błyszczeć jak wampir na słońcu?
Mam nadzieję chociaż na razie widziałam efekt tylko w sztucznym świetle, bo akcje "niszcze kulki" zrobiłam na początku stycznia, balsam czeka do wiosny

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ohhh łaaaaa taakkk.... i od razu możecie takiego Edwarda podstawić do kompletu

Dziewczyny, czasami mam wrażenie, że ludzie obok wzięliby nas za jakiś psycholi co się podniecają wyglądem "anemika"

Ja najczęściej słyszę pozytywne opinie na temat tego jak wygląda moja skóra, a nawet gdyby kobiety mnie w jakikolwiek sposób "hejtowały", wystarczy wtedy powiedzieć "zobaczymy za kilka lat". Temat ucięty, dla mnie punkt, a ona zaczyna proces myślowy nad swoją głupotą

Wczoraj gdy przejrzałam się w uczelnianym lustrze to doznałam lekkiego szoku... Ciemne włosy + blada cera + mocno czerowne usta (nie wiem dlaczego, ale podkreśliłam na szybko truskawkową Niveą )... wszystko dawało nieziemski efekt do tego ciemnoczerwona paszmina (polecam!), która to wszystko potęgowała! Yeah...

Jeśli każda kobieta straszyłaby w ten sposób, byłoby o wiele piękniej w Polsce Poza tym wampiry są super! Wszyscy się ich boją
Fajnie być jednym z nich!
O tym nie pomyślałam, ale w sumie dobrze jesli sie boją
Na pewno ślicznie wyglądałaś (oceniam na podstawie kilku fotek, na których wyglądasz jak modelka reklamująca kosmetyki). Też lubię truskawkową

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Marto179 - będziesz miała boski balsam Będzie dawał cudny glow na Twojej skórze.

Co do wampirów - są cool I są tak cudownie biali.... Zazdroszczę im tego.
Dzięki balsam jest fenomenalny, ale własnie sobie zdałam sprawę z tego, ze troche kosztuje... sam balsam okolo 20zł, a kulki przeciez okolo 30zł. Trochę zaszalalam
Bardzo mi sie podoba ten efekt, tak jak mowisz cudny glow, zadnego brokatu

Dzisiaj w Naturze kupilam zachwalaną maseczke Dermiki, wiec będę testować Wzięłam tez sypki puder my secret, kiedyś chyba ktos o nim wspominał. Produkują jeden kolor, ale rzeczywiscie mega jasny już polowałam na niego od dawna, bo nigdy w centrum nie było, dzisiaj trafilam na ostatnią sztukę, także widać jest lubiany
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:03   #2716
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Marta, błagam o fotkę tego specyfiku,ktory sama "uwarzyłaś"
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:37   #2717
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ok jutro obcykam przy dziennym świetle
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:41   #2718
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Ok jutro obcykam przy dziennym świetle

Tia, tia do modelki mi daleko, ale dziękuję za miłe słówko Zwłaszcza dzisiaj, gdy moja samoocena spadła do -10

Właśnie sobie zdałam sprawę, że Marta wynalazła nam sposób na dobry balsam rozświetlający dla każdej bladolicej! Haaa! Już nie musimy latać po drogeriach w poszukiwaniu smarowideł ze srebrnymi drobinkami, których i tak tam nie ma! Wystarczą kuleczki, zwykły, ulubiony balsam i już! O jeju... powinnaś to opatentować

Co do pomadek Nivea - jestem uzależniona... mam wszystkie jakie są dostępne na polskim rynku ale ostatnio przegapiłam promocję na Sweet Melon w PF może któraś z dziewcząt wie, gdzie mogę ją dostać?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:44
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:46   #2719
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Widziałam dzis te srebrne kuleczki Pierre Renee...Są boskieee
Szkoda, że juz nie mam pieniędzy, bo na pewno byłyby moje
Ostatnio uwielbiam wszelkie rozświetlacze
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 17:55   #2720
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Z jednej strony dobra sprawa, bo kobiety zobaczą taką reklamę i sobie pomyślą: Będę blada, bo takie nie mają zmarszczek I coraz więcej babeczek zacznie przechodzić na jasną stronę mocy co za tym idzie - większy popyt na kosmetyki wybielające/rozjaśniające/rozświetlające, a dla nas oznacza to spełnienie marzeń!

Ja jestem ZA takimi reklamami, nawet gdy nafaszerowane są fotoszopem...
...szczerze, to która teraz nie jest?
ale ja też
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
będziesz się błyszczeć jak wampir na słońcu?
ja uwielbiam taki glow
tak kusicie tymi perełkami, że znowu będę miała pustki na koncie, niedobre .
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:02   #2721
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Co do kuleczek - też na początku przeżyłam szok i byłam zniechęcona, ale nauczona doświadczeniem z Essencowym AOHem (który też na początku miał powłoczkę wrednego brokatu, a po zdjęciu tej warstewki - piękny rozświetlacz) nie rezygnowałam i używałam
Te kuleczki daję piękny mroźny efekt - wygląda to cudownie, moja Mama mówi, że wyglądam po ich użyciu jak królowa śniegu
Ingeborg, jak to po zdjęciu warstewki? Może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem I gdzie można nabyć, oprócz natury?

A macie może jakieś doświadczenia ze szminkami w kolorze arbuza? Zamarzyła mi się taka delikatna, matowa, mm
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:31   #2722
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość

A macie może jakieś doświadczenia ze szminkami w kolorze arbuza? Zamarzyła mi się taka delikatna, matowa, mm
oj sama bym się chętnie w taką zaopatrzyła
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:41   #2723
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hmmm im dłużej piszecie o tych kulkach, tym bardziej o nich myślę i tym bardziej chcę je mieć
chyba się szarpnę po pensji...


a a propos szminek - zamarzyła mi się taka nude, z inglota i kupiłam, nawet nie próbując, i okazało się, że wyglądam koszmarnie, jakbym nie miała ust... także zanim kupię kolejną szminkę, to poważnie się zastanowię....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:44   #2724
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
oj sama bym się chętnie w taką zaopatrzyła
i ja
Jak jakąś dorwiecie to zdradzcie firmę i numerek
Nie długo dzień kobiet
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:57   #2725
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja w kolorówce Clinique chyba taką miałam (nie do końca wiem, jaki to jest kolor "arbuzowy"), ale błyszczącą. Nie był to ani róż, ani czerwień, a ząbki bardzo ładnie kontrastowały i wydawały się bielsze.

Mnie zniewala szminka tej kobitki:

http://www.youtube.com/watch?v=4oGwBmV5w1Y

Pasuje do jasnej buzi.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:08   #2726
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rimmel ma fajny kolor szminki Celeb, bardzo mi sie podoba jak wyglada przy jasne skorze - jest to taki zgaszony roz, dosc kryjacy

I jeszcze super wyglada kolor buraczkowy :d mam blystek i kredke do ust w tym kolorze, razem daja niezly miks
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:56   #2727
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jak już przy szminkach jesteśmy, to podpytam: chodzić w takim kolorze, czy za ostry? To ostatni, który mi się ostał w wyżej wspomnianej kolorówce.
Na wydział tak na pewno nie pójdę, ale na jakąś imprezę? Jak myślicie (jestem bardziej blada niż na fotkach...sztuczne światło robi swoje).

Przepraszam za natrętne prychole na policzkach
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-03-22 o 11:20 Powód: Dodałam podpisy w celu uniknięcia kradzieży zdjęć
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:02   #2728
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Tia, tia do modelki mi daleko, ale dziękuję za miłe słówko Zwłaszcza dzisiaj, gdy moja samoocena spadła do -10

Właśnie sobie zdałam sprawę, że Marta wynalazła nam sposób na dobry balsam rozświetlający dla każdej bladolicej! Haaa! Już nie musimy latać po drogeriach w poszukiwaniu smarowideł ze srebrnymi drobinkami, których i tak tam nie ma! Wystarczą kuleczki, zwykły, ulubiony balsam i już! O jeju... powinnaś to opatentować
Moja samoocena jest tak tragiczna, że chyba nigdy nie wrzucę swojej fotki na forum... Tylko następnym razem przynajmniej ja kupię tańsze kulki, jesli mam je potem niszczyc

Ingeborg a powiedz w porównaniu do AOHa jaka była ta warstewka? I jak sie jej pozbyłaś? Bo pamiętam jak byłam zła na brokat, był wszędzie i musialabym chyba co chwila myc pędzel, żeby się go pozbyć... Normalnie rozważam kupno jeszcze raz, ale na pewno za jakis czas
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:41   #2729
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Jak już przy szminkach jesteśmy, to podpytam: chodzić w takim kolorze, czy za ostry? To ostatni, który mi się ostał w wyżej wspomnianej kolorówce.
Na wydział tak na pewno nie pójdę, ale na jakąś imprezę? Jak myślicie (jestem bardziej blada niż na fotkach...sztuczne światło robi swoje).

Przepraszam za natrętne prychole na policzkach
Wg mnie jest ok. Wiadomo, że na zakupy czy po bułki to nie bardzo, ale na jakieś wyjście "większe" - dlaczego nie?
Masz śliczne usta i takie podkreślenie im służy
Jestem na tak

A propo arbuzowej szminki, to zdaje mi się, że kiedyś takowa była w ofercie Oriflame z serii Power Shine, ale głowy nie daję... pachniały arbuzem Sama jestem w posiadaniu jakiegoś odcienia różu, ale musiałabym poszukać... Ładnie się prezentuje na ustach

A to widziałyście? http://www.allegro.pl/item927123652_...melon_ice.html
http://www.allegro.pl/item927125740_...ngo_tango.html
http://www.allegro.pl/item928569878_...ape_juice.html
http://www.allegro.pl/item933541091_...0_kolorow.html
http://www.allegro.pl/item925269617_...kolor_200.html
http://www.allegro.pl/item927111462_...ervescent.html
http://www.allegro.pl/item927272340_..._me_candy.html
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:48   #2730
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Śliczne są te odcienie Loreal'a.
Ja mogę również polecić szminkę YvesRocher Couleurs Nature odcień 05. Jest prześliczna! Dyskretny kolorek, a drobinki sprawiają wrażenie, że usta są bardzie pełne i "soczyste".
Jutro wrzucę zdjęcie szminki jakby ktoś był zaintersowany. Teraz nie ma sensu, bo sztuczne światło totalnie przeinacza kolory.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wg mnie jest ok. Wiadomo, że na zakupy czy po bułki to nie bardzo, ale na jakieś wyjście "większe" - dlaczego nie?
Masz śliczne usta i takie podkreślenie im służy
Jestem na tak
Ja zwykle maluję usta baaardzo delikatnym różem lub brzoskwinowo-cielistą pomadką (jak w avku). Czerwieni trochę się boję.

PS:
A co myślicie o...fioletowych szminkach?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.