Inglot cz. II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 20:30   #3481
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wrzuć zdjęcia . Nad 115 się właśnie zastanawiam
Nie zrobiłam zdjęć, poza tym kolory nigdy nie wyglądają tak jak powinny
Ja kupiłam w ciemno, bo uwielbiam fiolety i nie zawiodłam się
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:51   #3482
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie zrobiłam zdjęć, poza tym kolory nigdy nie wyglądają tak jak powinny
Ja kupiłam w ciemno, bo uwielbiam fiolety i nie zawiodłam się
Czyjś argument "uwielbiam fiolety i nie zawiodłam się" jest coraz częściej powodem moich zakupów >_< uwielbiam fiolety i jak czytam, że ktoś się nie zawiódł, to mój portfel i moja silna wola, której obiecałam dość zakupów się na mnie zawodzą
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:28   #3483
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie zrobiłam zdjęć, poza tym kolory nigdy nie wyglądają tak jak powinny
Ja kupiłam w ciemno, bo uwielbiam fiolety i nie zawiodłam się
Rozumiem. Zawsze to jakaś pozytywna recenzja, niestety skłaniająca mnie do nowych zakupów .
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Czyjś argument "uwielbiam fiolety i nie zawiodłam się" jest coraz częściej powodem moich zakupów >_< uwielbiam fiolety i jak czytam, że ktoś się nie zawiódł, to mój portfel i moja silna wola, której obiecałam dość zakupów się na mnie zawodzą
Hehe, racja . Tylko że nie przekonałam się jeszcze do fioletów. Mam parę cieni, ale nadal się im opieram, chociaż teoretycznie powinny mi pasować (piwno-zielone oczka).
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:36   #3484
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hehe, racja . Tylko że nie przekonałam się jeszcze do fioletów. Mam parę cieni, ale nadal się im opieram, chociaż teoretycznie powinny mi pasować (piwno-zielone oczka).
Ja mam szaro niebieskie i najładniej wyglądam w różach (jedyne miejsce, gdzie można u mnie spotkać róż to właśnie powieki ) i fioletach (ale tych ciepłych, bo w zimnych wyglądam jak ofiara przemocy domowej ).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 00:42   #3485
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam szaro niebieskie i najładniej wyglądam w różach (jedyne miejsce, gdzie można u mnie spotkać róż to właśnie powieki ) i fioletach (ale tych ciepłych, bo w zimnych wyglądam jak ofiara przemocy domowej ).
No właśnie ja się boję tego, że mi fiolet zrobi siniaka na powiekach . Powinnam kupić chłodne fiolety, bo niby jestem kolorystyczną śnieżkowatą zimą, ale ciepłe wydają mi się jakieś ładniejsze .
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:10   #3486
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
za pro 5 na okrągłe cienie 10
Ja też za swoją wczoraj zapłaciłam 10zł Wersja z lusterkiem. A w środku:
353M, 358M, 359M, 110AMC, 402P I wyszła mi całkiem ładna paletka do dziennego makijażu. Chociaż chętnie parę bym jeszcze dokupiła
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:55   #3487
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

macie moze podkład w odcieniu LW100 lub LW200 ? jesli tak moge prosic o swatche szuklam czegos w zółtej tonacji
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 11:20   #3488
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

ja ostatnio będąc w Krakowie (po roku obrazy na jakiekolwiek cienie) postanowiłam sobie skomponować paletkę pro 5 spędziliśmy z TŻ'tem godzinę na wybieraniu cieni.. kiedy je wybierałam wydawały się idealne, jednak kiedy wróciliśmy i pomalowałam się w świetle dziennym już tak kolorowo nie było... brąz okazał się za chłodny dla mnie, jasny beż to jasny łosoś więc teraz już mądrzejsza, pooglądałam sobie swatche, spisałam numerki i będę kompletować tym razem kwadratowe cienie do paletki magnetycznej 10x12 tej chyba już niedostępnej wersji freedom
można gdzieś jeszcze dostać te paletki, ale w większych rozmiarach ? kurcze jakoś te magnetyczne z matowym szkłem do mnie nie przemawiają ...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:30   #3489
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
macie moze podkład w odcieniu LW100 lub LW200 ? jesli tak moge prosic o swatche szuklam czegos w zółtej tonacji
cebulki, na jasno podkładowym były ich słocze. Z tego co kojarzę to bardziej żółty jest LW200, ale poszukaj jeszcze sobie tam. W nowej części był chyba poruszany temat tych podkładów, a w poprzedniej powinny być słocze.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-20 o 12:34
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:04   #3490
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

No i oczywiście kupiłam dzisiaj to przepiękne, brzoskwiniowo-złote 407P, a skoro już kupowałam, to dokupiłam 118AMC Shine i 353M, a skoro już tak kupowałam, to jeszcze dokupiłam sobie róż nr 82

Tym samym moja kolekcja freedom sięgnęła 23 cieni (właściwie 24, ale jeden podwójny, bo raz poszłam do salonu bez mojej rozpiski i kupiłam cień, który już mam oni tam mają straszne światło) i 2 róży, a ja do końca miesiąca będę jeść tynk ze ścian.

Wizaż zniszczy mi życie!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2012-02-20 o 13:06
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:37   #3491
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

407P jest cudooooowny dla mnie najulubieńszy cień z całej mojej inglotowej kolekcji
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:29   #3492
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot cz. II

Ostatnio znalazłam na jakimś angielskim blogu notke w której dziewczyna pokazuje duplikaty cieni urban decay z palety naked wśród cieni inglot.

Wrzucam linka może kogoś zainteresuje.
http://nailartandthings.blogspot.com...om-inglot.html
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:39   #3493
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

oo super
Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam na jakimś angielskim blogu notke w której dziewczyna pokazuje duplikaty cieni urban decay z palety naked wśród cieni inglot.

Wrzucam linka może kogoś zainteresuje.
http://nailartandthings.blogspot.com...om-inglot.html

ooo super pomocny link dzieki :d
chyba go wrzuce później na bloga, wiele dziewczyn zainteresuje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:46   #3494
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
407P jest cudooooowny dla mnie najulubieńszy cień z całej mojej inglotowej kolekcji
Oj tak, zakochałam się w nim Na dodatek pięknie podkreśla moje szarozielonkawoniebieskaw e oczy


Pochwalę się tutaj moją kolekcją Przepraszam z góry za jakość zdjęć, niektóre nie sa wyraźne, bo posługiwałam się cudzym aparatem, którego zbyt dobrze nie znam fotograf ze mnie słaby Zdjęcia bez lampy błyskowej.

Pierwsza paletka, bez przegródek to mój zestaw do dziennego makijażu, beże, złota, brązy. Pierwsze zdjęcie w świetle słońca, drugie w świetle dziennym, bez słońca. W paletce kolejno:
Rząd 1 - kwadrat 119 AMC Shine, kwadrat 406 P, kwadrat 145 AMC Shine, plus dwa stare Vertigo.
Rząd 2 - kwadrat 110 AMC Shine, kółko 118 AMC Shine (dzisiejszy nabytek), kółko 393 P (na wykończeniu), kółko 329 M
Rząd 3 - kwadrat 385 P, kółko 353 M, kółko 467 DS, 458 DS

Druga paletka to zestaw kolorowych kolorków na różne okazje Zdjęcie pierwsze w słońcu, drugie bez słońca. Niestety, oba zdjęcia przekłamują trochę kolory - na zdjęciu w słońcu wszystkie jasne cienie są zbyt jasne, na zdjęciu bez słońca z kolei ciemne kolory nie sa takie, jak powinny.Ogólnie umęczyłam się strasznie z tą paletką,żeby jej zdjęcie jakieś w miarę dobre zrobić, ale i tak oba fiolety wyglądają inaczej, niż w naturze. W paletce kolejno:
Rząd 1 - 498 DS, 446 P, 128 AMC Shine, 488 DS, 501 DS
Rząd 2 - 483 DS, 68 AMC, 504 DS, 101 AMC Shine (kocham ten cień, jest piękny dorzucam jego zdjęcie w powiększeniu, bo zasługuje na to) oraz 496 DS

W paletce trzeciej ubogo Zdjęcie w świetle dziennym. Znajdują się tam kolejno
Rząd 1 - róż 82, moje biedne, pokruszone kółko 409 P, róż 79
Rząd 2 - stary Inglotowy fiolet (z ohydnie słabą pigmentacją), stary inglotowy szary matowy oraz nowy nabytek - piękne kółeczko 407 P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2018.jpg (178,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2026.jpg (113,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2024.jpg (67,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2036.jpg (35,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2027.jpg (88,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2083.jpg (42,3 KB, 23 załadowań)
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2012-02-22 o 12:36 Powód: Pomyliło mi się w numerkach ;)
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:09   #3495
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ooo super pomocny link dzieki :d
chyba go wrzuce później na bloga, wiele dziewczyn zainteresuje


Zastanawiam się jak faktycznie cienie Inglot mają się do UD naked (czy faktycznie UD są jakościowo duże lepsze, trwalsze, ładniej wyglądają, są bardziej napigmentowane itd ?? ). Już od dłuższego czasu się czaje na tą paletę ale nie wiem czy warto wydawać tyle kasy, w końcu mam już podobne odcienie...

Może któraś z was jest w stanie obiektywnie je porównać?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:07   #3496
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny, a powiedzcie mi proszę ile kosztuje paleta na 10 kwadratów ? to jest największa paleta na kwadraty dostępna w inglocie ? można gdzieś jeszcze dostać te palety bez przegródek , żeby pomieściła więcej niż 10 kwadratów ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:04   #3497
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a powiedzcie mi proszę ile kosztuje paleta na 10 kwadratów ? to jest największa paleta na kwadraty dostępna w inglocie ? można gdzieś jeszcze dostać te palety bez przegródek , żeby pomieściła więcej niż 10 kwadratów ?
Są też z tego co wiem na 20 kwadratów. Różne palety można dorwać na allegro, tylko trzeba obserwować I pytać w sklepie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:25   #3498
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a powiedzcie mi proszę ile kosztuje paleta na 10 kwadratów ? to jest największa paleta na kwadraty dostępna w inglocie ? można gdzieś jeszcze dostać te palety bez przegródek , żeby pomieściła więcej niż 10 kwadratów ?
Największa paletka jest na 40 kwadratów - ale jest trochę mało poręczna. Są jeszcze na 20 i prezentują się tak: klik!
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:35   #3499
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

wiem wiem dorwałam na all taką bez przegródek na 12 okrągłych, nie wiem ile w niej się zmieści kwadratów...
kurcze jakoś nie przemawiają do mnie te palety z matowego szkła... brakuje mi po prostu lusterka i normalnego otwarcia
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:45   #3500
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
wiem wiem dorwałam na all taką bez przegródek na 12 okrągłych, nie wiem ile w niej się zmieści kwadratów...
kurcze jakoś nie przemawiają do mnie te palety z matowego szkła... brakuje mi po prostu lusterka i normalnego otwarcia
Mam taką samą, jest narysowane z tyłu co się zmieści w jakich ilościach, niestety mam lenia i nie chce mi się szukać tej palety
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:01   #3501
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

aaa na kartoniku no tak, dzięki a kojarzycie ile koszutuje ta 10 na kwadratowe , 15 zł czy źle kojarzę ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 00:05   #3502
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
aaa na kartoniku no tak, dzięki a kojarzycie ile koszutuje ta 10 na kwadratowe , 15 zł czy źle kojarzę ??
Jeśli chodzi o paletę, to o ile pani mnie w sklepie nie okłamała, to 18 zł. Ja kupowałam na okrągłe cienie, ale sprzedawczyni powiedziała, że na kwadraty i kółka kosztuje tyle samo.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:21   #3503
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a powiedzcie mi proszę ile kosztuje paleta na 10 kwadratów ? (...)
Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
aaa na kartoniku no tak, dzięki a kojarzycie ile koszutuje ta 10 na kwadratowe , 15 zł czy źle kojarzę ??
Pierwszy post wątku się kłania...

To jest naprawdę irytujące jak się człowiek naspisuje, żeby było wygodnie szukać informacji a inni i tak mają to w tyłku i po raz tysięczny zadają te same pytania.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-21 o 10:27
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:07   #3504
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

tenebra... wybacz, że Cię uraziłam. Po prostu podczytuję sobie wątek od połowy i nie zerknęłam na początek, ale przecież dziewczyny już odpowiedziały na moje pytania bez problemu...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:14   #3505
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
tenebra... wybacz, że Cię uraziłam. Po prostu podczytuję sobie wątek od połowy i nie zerknęłam na początek, ale przecież dziewczyny już odpowiedziały na moje pytania bez problemu...

Tu raczej chodzi o to,że kolejna osoba pyta o to samo bez przeszukania wątku
No ale już wszystko wiadomo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:06   #3506
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

wiem o co chodzi ale dziewczyny odpowiedziały na moje szybkie pytanie, więc myślę, że ten komentarz był nie potrzebny no ale ok kto pyta nie błądzi,a kto chce to odpowie.
2 tygodnie temu robiłam zakupy w krakowskim inglocie i pani oferowała mi ta paletkę 10 kwadratów za 15 zł... a w bytomiu na wysepce za 19 zł... dlatego chciałam się upewnić
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:19   #3507
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No i oczywiście kupiłam dzisiaj to przepiękne, brzoskwiniowo-złote 407P, a skoro już kupowałam, to dokupiłam 118AMC Shine i 353M, a skoro już tak kupowałam, to jeszcze dokupiłam sobie róż nr 82

Tym samym moja kolekcja freedom sięgnęła 23 cieni (właściwie 24, ale jeden podwójny, bo raz poszłam do salonu bez mojej rozpiski i kupiłam cień, który już mam oni tam mają straszne światło) i 2 róży, a ja do końca miesiąca będę jeść tynk ze ścian.

Wizaż zniszczy mi życie!
witam
Ja też mam problem z kupowaniem:/ zawsze jak gdzieś jestem niedaleko inglota normalnie muszę, muszę coś kupić ale w każdym inglocie jest inna paleta z kolorami i już mi sie miesza co mam a co nie. chyba muszę sobie do każdej torebki sciągę włożyc:p

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
ja ostatnio będąc w Krakowie (po roku obrazy na jakiekolwiek cienie) postanowiłam sobie skomponować paletkę pro 5 spędziliśmy z TŻ'tem godzinę na wybieraniu cieni.. kiedy je wybierałam wydawały się idealne, jednak kiedy wróciliśmy i pomalowałam się w świetle dziennym już tak kolorowo nie było... brąz okazał się za chłodny dla mnie, jasny beż to jasny łosoś więc teraz już mądrzejsza, pooglądałam sobie swatche, spisałam numerki i będę kompletować tym razem kwadratowe cienie do paletki magnetycznej 10x12 tej chyba już niedostępnej wersji freedom
można gdzieś jeszcze dostać te paletki, ale w większych rozmiarach ? kurcze jakoś te magnetyczne z matowym szkłem do mnie nie przemawiają ...
na allegro są dostępne te paletki małe, ale duże hmm czasami sie zdarzy że też na all.. można kupić. musialabyś się czaić:p

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam na jakimś angielskim blogu notke w której dziewczyna pokazuje duplikaty cieni urban decay z palety naked wśród cieni inglot.

Wrzucam linka może kogoś zainteresuje.
http://nailartandthings.blogspot.com...om-inglot.html
kochana jesteś, własnie szukałam czegoś takiego. podobają mi się niektóre kolorki z UD, ale niestety troche drogie Może kiedyś kupie jak sie dorobie ale jak pomyśle sobie ile mogłabym mieć cieni inglota nom więc chyba raczej nie kupie:p
nom i dzieki Tobie znowu pewnie liste bede mieć dlugą
ale przynajmniej jak bede w inglocie to nie bedę sie zastanawiać co tu kupic tylko znowu sciągę muszę zrobić, w każdej torebce po 1 sztuce i w portfelu co by mieć zawsze i wszedzie bo kto wie kiedy tam zajrze he

a moze jakas ekspertka od cienie inglota obczai te strone, może jakieś inne propozycje ^^
Narrhienoj oj nie ladnie tak kucis. kolekcja sliczna

Jutro mykne też jakiegos fota moich maziajek bo sie kolekcja powiekszyła
__________________

Edytowane przez pilaa
Czas edycji: 2012-02-21 o 23:21
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:48   #3508
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

heh ja też przez tego linka i generalnie przez wizaz mam w kalendarzu listę 18 cieni do kupienia oczywiście wszystkie to brązy ale obiecałam sobie że muszę najpierw zużyć paletkę sleeka i dopiero wtedy kupię coś nowego inglota :P
taaa
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:51   #3509
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Moja lista cieni do kupienia, obejmuje chyba połowę asortymentu dostępnego w Inglocie. Chociaż ostatnio udało mi się wejść do Inglota po klej do rzęs i wyszłam tylko z tym klejem .
Przy okazji pochwalę się moim małym zbiorem. Swatche są na wątku swatchowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inglot01.jpg (74,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inglot02.jpg (80,8 KB, 79 załadowań)
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:11   #3510
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Moja lista cieni do kupienia, obejmuje chyba połowę asortymentu dostępnego w Inglocie. Chociaż ostatnio udało mi się wejść do Inglota po klej do rzęs i wyszłam tylko z tym klejem .
Przy okazji pochwalę się moim małym zbiorem. Swatche są na wątku swatchowym.
Sliczne kolorki. Kilka mam, kilka nie w moim guście( ale ocziwiscie wszytskie śliczne), nad kilkoma sie zastanawiam :p
Od chyba roku zkupuje jakies szarosciami. I hmm jakoś się nie dorobiłam żadnego, sama nie wiem jak się nimi malować;p
Ale zaintrygował mnie 1- 434P hmm czyżby juz był na liście
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.