Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 21:44   #2761
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33375998]Mi Douglas opisal na to pytanie, ze bony pieniężne się nie łączą z procentowymi[/QUOTE]

Szkoda. Dziękuję za informacje
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:49   #2762
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,
Jak honorowany jest bon Douglas o wartości np. 40zł?
Bo chciałabym skorzystać z -15% z zniżki z facebooka i zapłacić dodatkowo bonem za produkt Bobbi Brown + gotówka. Przejdzie?

A i przy okazji :

MAM DO ODDANIA BON NA ZAKUPY DO DOUGLAS.PL NA KWOTĘ 20zł (minimalne zakupy za 150zł do 15 kwietnia)
Niestety ostatnio sama to przerabiałam i nie uznano mi. Dzwoniłam na infolinię i też to potwierdzono, więc raczej nie da się
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:52   #2763
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy w sephorze można oddać produkt jeżeli mnie uczulił? Pewnie nie, ale tak pytam na wszelki wypadek...
Idź z paragonem (jak masz) i spisz reklamację.
Będziesz musiała poczekać 2 tygodnie ale może się uda.
Zobacz jeszcze czy produkt nie jest stary (wpisz kod i sprawdź datę produkcji http://checkcosmetic.net ).
Jeśli jest to produkt marki Sephora lub na wyłączność Sephora wymieniają na nowy od ręki.
Miałam sytuację że baza z Smashboxa (jeszcze wtedy były w tych prostokątnych opakowaniach) - po 2 tygodniach przestała działać mi pompka. I musiałam babrać się z patyczkiem kosmetycznym. Pani w Sephora mi powiedziała że mogę ją przynieść i wymienią na nową I wymienili.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:19   #2764
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Idź z paragonem (jak masz) i spisz reklamację.
Będziesz musiała poczekać 2 tygodnie ale może się uda.
Zobacz jeszcze czy produkt nie jest stary (wpisz kod i sprawdź datę produkcji http://checkcosmetic.net ).
Jeśli jest to produkt marki Sephora lub na wyłączność Sephora wymieniają na nowy od ręki.
Miałam sytuację że baza z Smashboxa (jeszcze wtedy były w tych prostokątnych opakowaniach) - po 2 tygodniach przestała działać mi pompka. I musiałam babrać się z patyczkiem kosmetycznym. Pani w Sephora mi powiedziała że mogę ją przynieść i wymienią na nową I wymienili.
Tak, mam paragon etc kupowałam podczas nocy zakupów więc była wtedy zniżka 20% chodzi właśnie o ten puder Bare minerals (czyli marka na wyłączność), łudziłam się, że to może nie od tego, ale raczej od tego, od razu po zmyciu swędzi mnie skóra i powychodziły mi jakieś drobne czerwone krostki. Póki mam go na twarzy to wydaje się, że jest cudownie, ale po zmyciu masakra. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam:/ A mogę spróbować oddać w innej perfumerii czy musi być w tej samej sephorze?

Kod produktu mam
JE01B więc w sumie nie wiem, kiedy został wyprodukowany, niestety nie znam się na tym.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2012-04-05 o 23:22
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:18   #2765
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A ja dzisiaj zrobiłam zakupy w Douglasie z minus 20% u swojej ulubionej pani konsultantki od Bobbi Brown
kupiłam puder w kamieniu Sheer Finish Pressed Powder # 5 soft sand
i limitowankę rozświetlająco-matujący puder wykończeniowy Brightening Finishing Powder - Brightening Nudes

W Warszawie polecam panią Olgę w Złotych Tarasach To moja ulubiona konsultantka Bobbi Brown. Potrafi dbać o stałe klientki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 00:06   #2766
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

No sliczny ten bobikowy puder, ale pełen brokatu, prawda? Testowałam go porządnie ostatnio i przestraszyły mnie te duże drobiny. Jakie masz plany co do niego, Milko-pilko? Bedzie rozświetlaczem raczej?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 00:46   #2767
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Może któraś z Was miałaby ochotę na dwa lakiery Orly z aktualnej kolekcji Cool Romance? Te po lewej stronie, morelowy i szary
Jeśli tak, to prosiłabym o wiadomość na PW. Mnie akurat interesują dwa po prawej
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 08:23   #2768
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakie wszyscy? Ja nie - wprost przeciwnie Niepotrzebny, zbedny i przereklamowany, wlasne palce najlepsze
Ja tez nie mam i nie zamierzam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:51   #2769
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

nie wiem czemu ale nie umiem ściągnąć tego kuponu zniżkowego z Douglasa - do kiedy on w ogóle jest ważny?


Doradzicie jakiś dobry puder w kamieniu, matujący? Szukam też fajnego bronzera i rozważam kupno 1) Clinique True Bronze (ma świetne recenzje). Co do matującego to myślałam nad 2) Bobbim i ewentualnie nad nowym 3) Clarinsem - może macie doświadczenia z wyżej wymienionymi albo polecicie coś całkiem innego?

Tak patrzę na tę listę to przydałby się jeszcze różyk (tu chyba wezmę nowego Chanela, może tym razem trafię na na ankietkę ).

Polećcie jeszcze proszę jakąś fajną paletkę cieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (6,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (11,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg claris.jpg (11,7 KB, 5 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:50   #2770
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

pomyłka

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2012-04-06 o 09:52
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:34   #2771
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, powiedzcie mi czy wszystkie kosmetyki pat&rub walą cytrynowymi landrynkami? Miałam chrapkę na ich kosmetyki do włosów ale właśnie wpadł mi w ręce już drugi ich produkt, z innym przeznaczeniem i niby innym zapachem i oba dokładnie tak samo jadą landrynkami ^^
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 11:02   #2772
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobiłam zakupy w Douglasie z minus 20% u swojej ulubionej pani konsultantki od Bobbi Brown
kupiłam puder w kamieniu Sheer Finish Pressed Powder # 5 soft sand
i limitowankę rozświetlająco-matujący puder wykończeniowy Brightening Finishing Powder - Brightening Nudes

W Warszawie polecam panią Olgę w Złotych Tarasach To moja ulubiona konsultantka Bobbi Brown. Potrafi dbać o stałe klientki
Fajne zakupy Milko
Szkoda, że u mnie w okolicy nie ma BB, coś może bym sobie wyszukała
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:14   #2773
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobiłam zakupy w Douglasie z minus 20% u swojej ulubionej pani konsultantki od Bobbi Brown
kupiłam puder w kamieniu Sheer Finish Pressed Powder # 5 soft sand
i limitowankę rozświetlająco-matujący puder wykończeniowy Brightening Finishing Powder - Brightening Nudes
W USA ten Sheer Powder jest w kolorze bialym. Szkoda, ze u nas go nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:18   #2774
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33382769]W USA ten Sheer Powder jest w kolorze bialym. Szkoda, ze u nas go nie ma.[/QUOTE]

ja sie nad nim zastanawialam, ale w koncu nie wiem sama - troche drogi jest
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:37   #2775
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No sliczny ten bobikowy puder, ale pełen brokatu, prawda? Testowałam go porządnie ostatnio i przestraszyły mnie te duże drobiny. Jakie masz plany co do niego, Milko-pilko? Bedzie rozświetlaczem raczej?
wczoraj późnym popołudniem pani zaaplikowała mi go na twarz, prawie całą i muszę przyznać, że bardzo ładnie rozświetlił i wcale szybko sie po nim nie świeciłam. Wg mnie ma mniejsze drobiny od kulek Gurelainowych i mniej się świeci na twarzy.
W ciągu kilku dni go potestuje i dam znać.
W moim zastosowaniu ma nie być typowym rozświetlaczem (bo tych używam tylko na kości policzkowe, skronie, środek nosa) - ma nadawać blasku twarzy - coś jak meteoryty G. U mnie ma niwelować zmęczenie itp.
(mam cere mieszaną w kierunku suchej i jestem po 30stce )
Konsultantka mi powiedziała, by nie używać do niego twardego, zbitego pędzelka, bo wtedy można zaaplikować za duzo, będzie się "sypać". raczej delikatnego pędzla, może być z włosiem syntetycznym.

Dam znać po tygodniu jak się sprawuje

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale nie umiem ściągnąć tego kuponu zniżkowego z Douglasa - do kiedy on w ogóle jest ważny?


Doradzicie jakiś dobry puder w kamieniu, matujący? Szukam też fajnego bronzera i rozważam kupno 1) Clinique True Bronze (ma świetne recenzje). Co do matującego to myślałam nad 2) Bobbim i ewentualnie nad nowym 3) Clarinsem - może macie doświadczenia z wyżej wymienionymi albo polecicie coś całkiem innego?

Tak patrzę na tę listę to przydałby się jeszcze różyk (tu chyba wezmę nowego Chanela, może tym razem trafię na na ankietkę ).

Polećcie jeszcze proszę jakąś fajną paletkę cieni
Co do pudru w kamieniu Bobbi Brown, jeszcze wiele powiedzieć nie mogę, bo mam go na twarzy dopiero od rana. Jednak - całkiem nieźle trzyma mat (aplikowałam go pędzlem na podkład, a mam i filtr ma buźce). Spodziewałam się, że będzie gorzej, więc tu miłe zaskoczenie (ok. 4 h)
Największym plusem jest oczywiście kolor żółty

Kupon z fejsbuka powinien Ci się ściągnąć do folderu, gdzie ściągają Ci się wszystkie pliki. Szukałaś tam?

Ewentualnie kilka postów wstecz, jedna z wizażanek proponowała przesłanie kuponu mailem, trzeba do niej napisać PW - poszukaj. Kupon jest w pdfie. Promocja ważna chyba do 14.04

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33382514]Fajne zakupy Milko
Szkoda, że u mnie w okolicy nie ma BB, coś może bym sobie wyszukała[/QUOTE]
dziękuję
ja jestem ostatnio zachwycona BB (choć długo się opierałam ze względu na wysokie ceny), bo jej kosmetyki są bardzo łatwe/przyjazne w aplikacji i ich zadaniem jest podkreślenie naturalnego piekna w sensie ja maluję się delikatnie i kolory BB bardzo mi odpowiadają
Tylko jak na razie róże MACa sa dla mnie nie do zastąpienia

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33382769]W USA ten Sheer Powder jest w kolorze bialym. Szkoda, ze u nas go nie ma.[/QUOTE]
pytałam pani o drugi kolor i potwierdziła, że w PL go nie ma i nie będzie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:52   #2776
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
wczoraj późnym popołudniem pani zaaplikowała mi go na twarz, prawie całą i muszę przyznać, że bardzo ładnie rozświetlił i wcale szybko sie po nim nie świeciłam. Wg mnie ma mniejsze drobiny od kulek Gurelainowych i mniej się świeci na twarzy.
W ciągu kilku dni go potestuje i dam znać.
W moim zastosowaniu ma nie być typowym rozświetlaczem (bo tych używam tylko na kości policzkowe, skronie, środek nosa) - ma nadawać blasku twarzy - coś jak meteoryty G. U mnie ma niwelować zmęczenie itp.
(mam cere mieszaną w kierunku suchej i jestem po 30stce )
Konsultantka mi powiedziała, by nie używać do niego twardego, zbitego pędzelka, bo wtedy można zaaplikować za duzo, będzie się "sypać". raczej delikatnego pędzla, może być z włosiem syntetycznym.

Dam znać po tygodniu jak się sprawuje


Co do pudru w kamieniu Bobbi Brown, jeszcze wiele powiedzieć nie mogę, bo mam go na twarzy dopiero od rana. Jednak - całkiem nieźle trzyma mat (aplikowałam go pędzlem na podkład, a mam i filtr ma buźce). Spodziewałam się, że będzie gorzej, więc tu miłe zaskoczenie (ok. 4 h)
Największym plusem jest oczywiście kolor żółty

Kupon z fejsbuka powinien Ci się ściągnąć do folderu, gdzie ściągają Ci się wszystkie pliki. Szukałaś tam?

Ewentualnie kilka postów wstecz, jedna z wizażanek proponowała przesłanie kuponu mailem, trzeba do niej napisać PW - poszukaj. Kupon jest w pdfie. Promocja ważna chyba do 14.04


dziękuję
ja jestem ostatnio zachwycona BB (choć długo się opierałam ze względu na wysokie ceny), bo jej kosmetyki są bardzo łatwe/przyjazne w aplikacji i ich zadaniem jest podkreślenie naturalnego piekna w sensie ja maluję się delikatnie i kolory BB bardzo mi odpowiadają
Tylko jak na razie róże MACa sa dla mnie nie do zastąpienia

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------


pytałam pani o drugi kolor i potwierdziła, że w PL go nie ma i nie będzie
A powiedz mi ile u nas kosztuje ten puder w kamieniu Sheer Finish Pressed Powder? Mam ten bon zniżkowy z FB i zastanawiam się czy kupić coś z BB czy może po raz kolejny skusić się na kompakt Clarins Everlasting, bo jako puder się dobrze sprawdził.

Mówisz że ten z Bobbi Brown dobrze sobie radzi z matem?
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:56   #2777
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość



Co do pudru w kamieniu Bobbi Brown, jeszcze wiele powiedzieć nie mogę, bo mam go na twarzy dopiero od rana. Jednak - całkiem nieźle trzyma mat (aplikowałam go pędzlem na podkład, a mam i filtr ma buźce). Spodziewałam się, że będzie gorzej, więc tu miłe zaskoczenie (ok. 4 h)
Największym plusem jest oczywiście kolor żółty

Kupon z fejsbuka powinien Ci się ściągnąć do folderu, gdzie ściągają Ci się wszystkie pliki. Szukałaś tam?
Bardzo dziękuję kuponu jak nie było tak nie ma, ale mam nadzieję, że PW do Douglasa rozwiąże problem

Co do pudru to nadal się zastanawiam, strasznie kusi nowy Clarins, jego poprzednik był dość dobry
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:58   #2778
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale nie umiem ściągnąć tego kuponu zniżkowego z Douglasa - do kiedy on w ogóle jest ważny?


Doradzicie jakiś dobry puder w kamieniu, matujący? Szukam też fajnego bronzera i rozważam kupno 1) Clinique True Bronze (ma świetne recenzje). Co do matującego to myślałam nad 2) Bobbim i ewentualnie nad nowym 3) Clarinsem - może macie doświadczenia z wyżej wymienionymi albo polecicie coś całkiem innego?

Tak patrzę na tę listę to przydałby się jeszcze różyk (tu chyba wezmę nowego Chanela, może tym razem trafię na na ankietkę ).

Polećcie jeszcze proszę jakąś fajną paletkę cieni
Fajne bronzery ma Chanel , ostatnio dostałam też z wymiany Bronze Goddes od Estee Lauder i jest cudny, tyle, że stosunkowo ciemny ;-) Ale ja mam jasną skórę.

A tak w ogóle to wziełam z Sephory próbkę nowego podkładu Benefit i Givenchy i mam zagwozdkę na który się skusić. Givenchy ma przepiękne kolory, ale ponoć wysusza no i ma bardzo leciuchne krycie, Benefit ma nieco ciemniejsze kolory, ale ponoć ma fajny skład.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:04   #2779
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Fajne bronzery ma Chanel , ostatnio dostałam też z wymiany Bronze Goddes od Estee Lauder i jest cudny, tyle, że stosunkowo ciemny ;-) Ale ja mam jasną skórę.

A tak w ogóle to wziełam z Sephory próbkę nowego podkładu Benefit i Givenchy i mam zagwozdkę na który się skusić. Givenchy ma przepiękne kolory, ale ponoć wysusza no i ma bardzo leciuchne krycie, Benefit ma nieco ciemniejsze kolory, ale ponoć ma fajny skład.

Chanel jest boski, wiadomo ale niestety cenowo powala więc szukam jakiegoś zamiennika wartego uwagi

Givenchy jest super ale ja niestety musiałam się go pozbyć ze względu na mega przesuszenie a szkoda, bo poza tym był rewelacyjny

Może skusisz się na Clarinsa matującego? Ma dobre opinie i cenowo też ok
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 12:22   #2780
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja w sumie nie szukam matującego podkładu, Givenchy mnie kusi tym, ze piękne kolory. Z Clarinsa bardzo lubię Skin Illusion, ale nie zawsze zgrywam się z nim kolorystycznie (obecnie mam 3 odcienie: Ivory, Nude i Sand i w zależności od potrzeb mieszam, co bywa mało wygodne )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:38   #2781
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
pytałam pani o drugi kolor i potwierdziła, że w PL go nie ma i nie będzie
No wiadomo. Przeciez Polska to kraina mulatow .

Ja sie zastanawiam nad pudrem. Przydalby mi sie sypkacz albo prasowaniec, ale nie ma co kupic.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie szukam matującego podkładu, Givenchy mnie kusi tym, ze piękne kolory. Z Clarinsa bardzo lubię Skin Illusion, ale nie zawsze zgrywam się z nim kolorystycznie (obecnie mam 3 odcienie: Ivory, Nude i Sand i w zależności od potrzeb mieszam, co bywa mało wygodne )
Cicho, bo znow bede "zazdraszczac" .

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:01   #2782
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33384579]No wiadomo. Przeciez Polska to kraina mulatow .

Ja sie zastanawiam nad pudrem. Przydalby mi sie sypkacz albo prasowaniec, ale nie ma co kupic.

[/QUOTE]
A coś Laury Mercier? Albo Illamasqua (Illa ma chyba dość jasne odcienie)?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:12   #2783
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33385110]A coś Laury Mercier? Albo Illamasqua (Illa ma chyba dość jasne odcienie)?[/QUOTE]

Podklady maja za ciemne. Szkoda mi brac puder "w ciemno" (swietnie to slowo tu pasuje ).
Wolalabym cos, co moge zmacac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:41   #2784
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
A powiedz mi ile u nas kosztuje ten puder w kamieniu Sheer Finish Pressed Powder? Mam ten bon zniżkowy z FB i zastanawiam się czy kupić coś z BB czy może po raz kolejny skusić się na kompakt Clarins Everlasting, bo jako puder się dobrze sprawdził.

Mówisz że ten z Bobbi Brown dobrze sobie radzi z matem?
kosztuje 165 zł, po rabacie wychodzi 132 zł

Tak nieźle. Oczywiście na strefe T latem jest niezastąpiony blot Maca i nie sądze, by coś go przebiło
Po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona z tego prasowańca. Aplikowałam go dość zbitym pędzlem Hakuro H-55, który daje efekt aplikacji puszkiem. Ja tym pędzlem stempluje twarz.

Ale wiadomo, jeden dzień to stanowczo za mało na wiarygodną ocenę

Pewna jestem w 100% jednego - jest to pierwszy puder, który pasuje mi kolorystycznie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:50   #2785
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
kosztuje 165 zł, po rabacie wychodzi 132 zł

Tak nieźle. Oczywiście na strefe T latem jest niezastąpiony blot Maca i nie sądze, by coś go przebiło
Po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona z tego prasowańca. Aplikowałam go dość zbitym pędzlem Hakuro H-55, który daje efekt aplikacji puszkiem. Ja tym pędzlem stempluje twarz.

Ale wiadomo, jeden dzień to stanowczo za mało na wiarygodną ocenę

Pewna jestem w 100% jednego - jest to pierwszy puder, który pasuje mi kolorystycznie
No to mam dylemat który kupić, czy BB czy Clarins Everlasting kompakt, ten drugi matuje na długo i miałam go aż 6 m-cy przy codziennym używaniu.
Z tym że BB wyjdzie taniej, mam też zniżkę do D. -10% którą dostałam przy zamówieniu z internetowego D. ale mimo wszystko drożej wychodzi.

Zastanawiałam się też nad pudrem Shiseido Sheer Matifying, miałaś może?
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:00   #2786
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja go nie miałam To jest ten podkład w kompakcie? Czyli będzie miał mocniejsze krycie.
Ja na podkład we fluidzie nie aplikuję pudrów-kompactów, bo zbyt topornie to wychodzi i zbyt wiele warstw.
Ale może Ty masz inne doświadczenia

Wg mnie większość standardowych pudrów w kamieniu/prasowanych bedzie matowiło podobna ilość czasu. Tutaj to chyba kwestia doboru koloru, a potem marki, puderniczki i ceny
Podkład w kompakcie to już trochę inaczej.

Na pewno super matującym produktem jest blot maca, ale on jest zbyt toporny, by dawać go na całą twarz. Za to doskonale sprawdza się latem.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:05   #2787
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tak o ten mi chodzi, ja używam lekkich podkładów, a te kompakty nakładam pędzlem, ogólnie nigdy nie widać że mam coś na twarzy

Jadę zaraz do D. to będę testować, kupię pewnie BB albo Clarins jeśli chodzi o MAC'a to najbliżej w Krakowie jest :/ stoisko BB w D. jest dopiero od tygodnia, wcześniej zamawiałam w ciemno z Galerii Krakowskiej.

Dzięki za radę
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:11   #2788
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

xnika, udanych łowów! Mam nadzieję, że dobierzesz sobie coś dobrego Pochawl sie potem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 16:48   #2789
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

milko, czy odcień light tego Blota jest bardzo jasny? Zastanawiam się, czy sobie nie kupić tego puderku na nochalo-latarnię Podkłady Guerlain są dla mnie dobre w odcieniu 02, wiec bladziochem raczej nie jestem. Akuratniej pasuje określenie jasna Zastanawiam się czy brać light czy medium. Na Allegro stoją po 140 z przesyłką, to dobra cena ?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:57   #2790
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Tak o ten mi chodzi, ja używam lekkich podkładów, a te kompakty nakładam pędzlem, ogólnie nigdy nie widać że mam coś na twarzy

Jadę zaraz do D. to będę testować, kupię pewnie BB albo Clarins jeśli chodzi o MAC'a to najbliżej w Krakowie jest :/ stoisko BB w D. jest dopiero od tygodnia, wcześniej zamawiałam w ciemno z Galerii Krakowskiej.

Dzięki za radę
W którym D jest stoisko BB od tygodnia?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.