Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 21:32   #4681
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
w trakcie tworzenia tego dziecka wygląda się tak samo
nad tym bym debatowała

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hahahahaha xD w sumie racja ale jest maly szczegol jest przyjemnie i bez bolu a Ty nie krzyczysz jak opetana
hehehe nad tym krzykiem też
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:36   #4682
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
hehehe nad tym krzykiem też
dokładnie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:58   #4683
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ojj dobra dobra ja to w chwilach wielkiego O gryze hahaha xD

a co do krzykow przy porodzie ogladalam film na biologii i psycholog nam mowila ze kobiety krzycza zeby sobie pomoc a nie dlatego ze boli no dobra pozostaje kwestia tego czemu poca sie jak szczury kanalizacyjne?? xD

wiecie co?? ja nie moge z Wami pisac bo zawsze jak mam dola i prawie placze to przez Was nie wyrabiam ze smiechu

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

No to teraz Kasia ze swoim durnym pytaniem slyszalyscie o tym ze jak sie na kobiete urok rzuci to sie koltun robi na wlosach/z wlosow (jak poprawnie??) I nie mozna go rozczesac a nawet jesli to powraca?? Codziennie nad ranem macam sie po glowie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:04   #4684
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
No to teraz Kasia ze swoim durnym pytaniem slyszalyscie o tym ze jak sie na kobiete urok rzuci to sie koltun robi na wlosach/z wlosow (jak poprawnie??) I nie mozna go rozczesac a nawet jesli to powraca?? Codziennie nad ranem macam sie po glowie
że co? Proszę Cię nie, kiedy jest ciemno. Raczej "z włosów", w tym sensie.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:10   #4685
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
że co? Proszę Cię nie, kiedy jest ciemno. Raczej "z włosów", w tym sensie.
Masz czytaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4894880&start=60 co prawda konkurencyjne forum (btw same stare lochy i pelno prawiczkow, kumpela od trzech lat tam siedzi i juz "rozpoznaje" ludzi i to od niej link) ale jak przeczytalam to nie spalam cala noc bo co zasnelam to jakas baba stala nade mna z reka i modly odprawiala Wiem wiem schizowana jestem ale jak sie horrory oglada (po slynnym "Sierociniec" te dzieci mi po domu lataly) to sie z medalikiem w lapie do kibelka w nocy biegnie albo trzyma sie do rana PS link od 3 strony wkleilam wiec w razie co to mozesz sie cofnac do pierwszej
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-14 o 22:14
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:16   #4686
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Masz czytaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4894880&start=60 co prawda konkurencyjne forum (btw same stare lochy i pelno prawiczkow, kumpela od trzech lat tam siedzi i juz "rozpoznaje" ludzi i to od niej link) ale jak przeczytalam to nie spalam cala noc bo co zasnelam to jakas baba stala nade mna z reka i modly odprawiala Wiem wiem schizowana jestem ale jak sie horrory oglada (po slynnym "Sierociniec" te dzieci mi po domu lataly) to sie z medalikiem w lapie do kibelka w nocy biegnie albo trzyma sie do rana
Mnie tam Bóg chroni przed jakimiś głupotami . Ja miałam problemy też, ale po innych horrorach ("Sierociniec" nie był straszny, tylko ta buzia poparzona, czy jaka tam). Właśnie dlatego wolę tego, co jest pod linkiem nie czytać i Ty rób tak samo. Ja rzuciłam wszystko. Teraz jest lepiej, chociaż też do 4 nie śpię . Powinnyśmy się zakumplować, byłoby z kim pogadać w nocy :P :P.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 07:37   #4687
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

No to teraz Kasia ze swoim durnym pytaniem slyszalyscie o tym ze jak sie na kobiete urok rzuci to sie koltun robi na wlosach/z wlosow (jak poprawnie??) I nie mozna go rozczesac a nawet jesli to powraca?? Codziennie nad ranem macam sie po glowie
ciekawe, ale ja w takie rzeczy sie staram nie wierzyć xD


a horrory takie gdzie się krew leje strumieniami to moge oglądać, ale takich o duchach, zjawach itp to już nie koniecznie mam zbyt bujną fantazję i potem mi sie różne rzeczy wyobrażają


a jeszcze co do porodu i obecności partnera to mi by to nie przeszkadzało myślę, oczywiście pod warunkiem, że Tż będzie chciał (kiedyś mi wspominał, że tak, ale wiadomo zanim to nastąpi to jeszcze minie troche czasu może zmienic zdanie, albo ja mogę zmienić Tż'ta hehe )
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 08:35   #4688
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny, a ja wpadam na chwilke, zeby sie z Wami pozegnac
Wyjezdzam na 2 tygodnie na urlop i nie bede miala dostepu do internetu. Pewnie nie bede miala tez zbyt wiele czasu zeby olejowac, klasc maski itp., mysle ze od czasu do czasu naloze prosta odzywke i to tyle.
Trzymajcie sie wiec i zapuszczajcie dzielnie. Pewnie bede miala duzo nadrabiania po 2 tygodniach, piszecie w zastraszajacym tepie
No to buzki dla Was i paaaa
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:39   #4689
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up ja horrory te straszne też bardzo lubię, wręcz oglądam tylko takie filmy tak wgl jestem zafascynowana tematem egzorcyzmów i opętania. Mam w domu kilka książek. Nie tak dawno pisałam pracę na WOK o opętaniu i cała moja grupa chciała ją później na maila, bo wiedzieli że będzie z pasją o kołtunach sobie zaraz poczytam, bo z tego co mi wiadomo to też są ingerencje szatańskie

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja wpadam na chwilke, zeby sie z Wami pozegnac
Wyjezdzam na 2 tygodnie na urlop i nie bede miala dostepu do internetu. Pewnie nie bede miala tez zbyt wiele czasu zeby olejowac, klasc maski itp., mysle ze od czasu do czasu naloze prosta odzywke i to tyle.
Trzymajcie sie wiec i zapuszczajcie dzielnie. Pewnie bede miala duzo nadrabiania po 2 tygodniach, piszecie w zastraszajacym tepie
No to buzki dla Was i paaaa
paaaa udanego wypoczynku
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:41   #4690
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia to udanego wypoczynku życzę
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:58   #4691
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czarnaroza: ja tez nie wierze ale sobie wkrecam hehe Sierociniec moze mega straszny nie byl ale kilka tytulow moge Ci polecic odnosnie horrorow no to jest nas dwie bo ja np zasne po polnocy o 3 sie obudze i juz sobie do rana leze czasami o 4 nad ranem na facebooku siedze (uroki laptopa) wiec pewnie jakbysmy sie zakumplowaly to bylo by milej "lezec"

Hazel: slashery to delikatniejsze horrory a co do porodu masz racje przynajmniej polozna mordy na Ciebie nie wydrze bo jej TŻ da popalic a swoja droga kiedys u Ewy Drzyzgi byl temat wlasnie o takich porodach gdzie kobiety lezaly w szpitalnianych koszulach co ledwo tylek zaslanialy i tez slyszaly chamskie teksty: jedna np przyszla ogolona a przytrzymali ja do nastepnego dnia i juz troche odroslo wiec pielegniarka ja znow golila (moja matka mowila ze oni jednej maszynki kilka razy uzywaja tylko czyms przemywaja-ile w tym prawdy who knows) a przeciez kazda normalna kobieta wie ze nie da sie codziennie golic bo tylko skora na tym cierpi No i na koniec programy kobiety dostawaly koszulki TVN i mezowie mieli je zalozyc i wziac kamere (ze niby UWAGA kreci) i jest calkiem inne traktowanie

Konwalia: udanego i slonecznego urlopu

Espoir: ja tez chce to przeczytac
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:05   #4692
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Espoir: ja tez chce to przeczytac
mogę Ci ją wysłać, ale dopiero za kilka dni, bo TŻ ma u siebie mój dysk przenośny. Nie ma w niej nic szczególnego, są przyczyny opętań, pierwsze objawy, zdanie kościoła kontra medycyna i kilka opisanych przypadków.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:10   #4693
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up też oglądałam ten odcinek "poród na tvn" pamiętam, i mało nie padłam ze śmiechu jak ta babeczka opowiadała jak szła korytarzem w tej przykrótkiej koszuli a tam jakis przerażony chłopak siedział
a z tymi facetami to tez różnie może być, bo co jak taki facet np weźmie i zemdleje z nadmiaru wrażen?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:47   #4694
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Espoir super nie moge sie doczekac
Hazel: ona jeszcze do tego chlopaczka zaslaniajac krocze krzyczala: "no wybacz chlopie sam rozumiesz" i cala publicznosc sie smiala hehe a ja myslalam ze rodzi sie w swojej koszuli przeciez to obrzydliwe w szpitalnej rodzic hehe, jeszcze troche to majtki beda dawac tez szpitalne a te koszulki u Ewy to byly niezle zwlaszcza ze babki je przywiozly
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:25   #4695
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Espoir super nie moge sie doczekac
Hazel: ona jeszcze do tego chlopaczka zaslaniajac krocze krzyczala: "no wybacz chlopie sam rozumiesz" i cala publicznosc sie smiala hehe a ja myslalam ze rodzi sie w swojej koszuli przeciez to obrzydliwe w szpitalnej rodzic hehe, jeszcze troche to majtki beda dawac tez szpitalne a te koszulki u Ewy to byly niezle zwlaszcza ze babki je przywiozly
no no pamiętam tę opowieść "chłopie zrozum" już sobie wyobrazam minę tego chłopaka
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:38   #4696
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
a horrory takie gdzie się krew leje strumieniami to moge oglądać, ale takich o duchach, zjawach itp to już nie koniecznie mam zbyt bujną fantazję i potem mi sie różne rzeczy wyobrażają
u mnie właśnie na odwrót. na widok krwi mi niedobrze ale za to podobała mi się pierwsza część ludzkiej stonogi
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja wpadam na chwilke, zeby sie z Wami pozegnac
Wyjezdzam na 2 tygodnie na urlop i nie bede miala dostepu do internetu. Pewnie nie bede miala tez zbyt wiele czasu zeby olejowac, klasc maski itp., mysle ze od czasu do czasu naloze prosta odzywke i to tyle.
Trzymajcie sie wiec i zapuszczajcie dzielnie. Pewnie bede miala duzo nadrabiania po 2 tygodniach, piszecie w zastraszajacym tepie
No to buzki dla Was i paaaa
udanego urlopu, wypoczywaj, niech włoski się relaksują

a ja załapałam doła dzisiaj. nie zdałam tej poprawki z fizycznej tylko 3 osoby zdały, następna w poniedziałek, jak nie zdam, to wrzesień, bo nie mogę podejść do egzaminu.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:41   #4697
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
no no pamiętam tę opowieść "chłopie zrozum" już sobie wyobrazam minę tego chłopaka
haha ta mina to chyba byla z cyklu: "ale o co kaman bo nie ogarniam tej kuwety" a swoja droga kobieta tez niezle musiala wygladac, z golym tylkiem, biustem na wierzchu i biegnaca za pielegnairka po korytarzu

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

a ja załapałam doła dzisiaj. nie zdałam tej poprawki z fizycznej tylko 3 osoby zdały, następna w poniedziałek, jak nie zdam, to wrzesień, bo nie mogę podejść do egzaminu.
tak ciezko bylo?? nie martw sie w poniedzialek zdasz napewno wierze w Ciebie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:51   #4698
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
pin up ja horrory te straszne też bardzo lubię, wręcz oglądam tylko takie filmy tak wgl jestem zafascynowana tematem egzorcyzmów i opętania. Mam w domu kilka książek. Nie tak dawno pisałam pracę na WOK o opętaniu i cała moja grupa chciała ją później na maila, bo wiedzieli że będzie z pasją o kołtunach sobie zaraz poczytam, bo z tego co mi wiadomo to też są ingerencje szatańskie
No ja za taką "fascynację" płacę do dzisiaj (z 4 lata już minęły), więc każdego przestrzegam. Każda magia, nieważne czy to kołtuny, czy nie wiadomo co, pochodzi od szatana.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:56   #4699
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
No ja za taką "fascynację" płacę do dzisiaj (z 4 lata już minęły), więc każdego przestrzegam. Każda magia, nieważne czy to kołtuny, czy nie wiadomo co, pochodzi od szatana.
ale wiesz ze cos w tym moze byc?? bo skoro ja wiem ze to mi delikatnie mowiac "ryje beret" a mimo to dalej mnie ciagnie to cos w tym jest

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html dziewczyny tym sie myje wlosy czy co to jest?? bo lubie kosmetyki Marion i kazda nowosc testuje ale nie wiem co to
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-15 o 10:58
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 11:00   #4700
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale wiesz ze cos w tym moze byc?? bo skoro ja wiem ze to mi delikatnie mowiac "ryje beret" a mimo to dalej mnie ciagnie to cos w tym jest
To zło Cię kusi najprościej mówiąc . To w tym jest i trzeba się umieć oprzeć po prostu. Chyba, że ktoś chce wylądować w wariatkowie albo u egzorcysty . Dla Was przesadzam pewnie, ale tak może być...
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...


Edytowane przez czarnaroza
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:04
czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:08   #4701
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość



tak ciezko bylo?? nie martw sie w poniedzialek zdasz napewno wierze w Ciebie
ani, fizyczna to jeden z kolosów. same wyprowadzenia na prosach, a na ćwiczeniach zadania, których nie rozumiem prosy zdałam w pierwszym terminie jako jedna z 3 osób a z ćwiczeniami mam problem. surowo ocenia. ale może się uda dzięki
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html dziewczyny tym sie myje wlosy czy co to jest?? bo lubie kosmetyki Marion i kazda nowosc testuje ale nie wiem co to
jakiś żel albo szampon? w każdym razie słodko wygląda
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:19   #4702
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ani, fizyczna to jeden z kolosów. same wyprowadzenia na prosach, a na ćwiczeniach zadania, których nie rozumiem prosy zdałam w pierwszym terminie jako jedna z 3 osób a z ćwiczeniami mam problem. surowo ocenia. ale może się uda dzięki

jakiś żel albo szampon? w każdym razie słodko wygląda
dla mnie to czarna magia dla pocieszenia powiem Ci ze ja zle napisalam strony z gery do nauki (kumpela mi tak podala i wyszlo ze tylko 8kartek a4 mam umiec ) wiec odkladalam i dzis sie okazalo ze kartek jest 40 a egzamin jutro o 8 hah... uwielbiam takie kolezanki

odnosnie tego czegos to jakas plukanka chyba

czarnaroza: kiedys tak mialam z smsowymi wrozkami i jak zaprosili do nas do szkoly (bylam w LO) ksiedza egzorcyste i on mowil o opetaniu i tym podobnym i co sie z takim czlowiekiem dzieje to juz nie pisze z wrozkami, chociaz pare razy mi prawde powiedzialy ja nie uwazam Ci za jakas "nawiedzona" maniaczke tylko wiesz: "strzezonego pan Bog strzeze" wiec po co kusic...
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:22
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:24   #4703
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
No ja za taką "fascynację" płacę do dzisiaj (z 4 lata już minęły), więc każdego przestrzegam. Każda magia, nieważne czy to kołtuny, czy nie wiadomo co, pochodzi od szatana.
tak to prawda, każda magia pochodzi od szatana, nie ważne co to jest, tylko on rozdaje takie prezenciki i nie ma czegoś takiego jak "dobra wróżka". Kobieta dostaje od szatana "dar", ale za jego pomocą może z niego korzystać. W jaki sposób płacisz za "fascynacje''?
P.S. Pięćsetny post juhu
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:31   #4704
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak to prawda, każda magia pochodzi od szatana, nie ważne co to jest, tylko on rozdaje takie prezenciki i nie ma czegoś takiego jak "dobra wróżka". Kobieta dostaje od szatana "dar", ale za jego pomocą może z niego korzystać. W jaki sposób płacisz za "fascynacje''?
Nieprzespanymi nocami, strachem, nie kontrolowaniem myśli, jakimiś schizami, koszmarami, mam/ miałam prorocze sny (nie chcę ich, możecie sobie wziąć ). Jest dokładnie, jak napisałaś, ludzie chodząc do wróżki też się narażają, bo człowiek nie powinien znać przyszłości.

pin up girl1991: Bardzo często "chuchają na zimne" i mają rację, szczególnie w stosunku do młodzieży lepiej przesadzić (nie byłam, ale wiem, że u nas mówił, żeby Czesia nie oglądać, bo tam jest ten kierowca satanista ) z ostrożnością.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:41   #4705
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Nieprzespanymi nocami, strachem, nie kontrolowaniem myśli, jakimiś schizami, koszmarami, mam/ miałam prorocze sny (nie chcę ich, możecie sobie wziąć ). Jest dokładnie, jak napisałaś, ludzie chodząc do wróżki też się narażają, bo człowiek nie powinien znać przyszłości.

pin up girl1991: Bardzo często "chuchają na zimne" i mają rację, szczególnie w stosunku do młodzieży lepiej przesadzić (nie byłam, ale wiem, że u nas mówił, żeby Czesia nie oglądać, bo tam jest ten kierowca satanista ) z ostrożnością.
ja ostatnio wyczytałam, nie wiem gdzie, że najsłynniejszy egzorcysta Gabriele Amorth zabronił Harrego Pottera czytać, bo tam są zarodki szatańskie moja koleżanka ostatnio do wróżki poszła. Podobno to taka miła babuleńka (ciekawe czy ma domek na kurzej łapce) no i ta jej wróżyła. I słuchajcie, zaczyna się sprawdzać! I nie były to banalne wróżby typu: spotka cię szczęście. Rzeczy konkretne, nieprzewidywalne no i prawdziwe...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:45   #4706
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja ostatnio wyczytałam, nie wiem gdzie, że najsłynniejszy egzorcysta Gabriele Amorth zabronił Harrego Pottera czytać, bo tam są zarodki szatańskie moja koleżanka ostatnio do wróżki poszła. Podobno to taka miła babuleńka (ciekawe czy ma domek na kurzej łapce) no i ta jej wróżyła. I słuchajcie, zaczyna się sprawdzać! I nie były to banalne wróżby typu: spotka cię szczęście. Rzeczy konkretne, nieprzewidywalne no i prawdziwe...
Ja nie rozumiem, po co wiedzieć. Biegu wydarzeń raczej nie zmienisz, a diabeł też nie zna przyszłości (zna ją tylko Bóg), tylko jest milion razy inteligentniejszy od człowieka i potrafi przewidzieć. Ja bym się bała. W ogóle boję się, że spotkam takiego człowieka gdzieś, przez przypadek i będzie wiedział jak to ze mną jest .
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:52   #4707
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wlasnie odnosnie szatana wiecie ze ten zespol (?) Limp Bizkit jak swoje teksty od tylu by czytal ( od ostatniej litery do pierwszej czyli jak jest milk chocolate to bedzie etalocohc klim; wiem ze jestescie madre ale ja czasem tak pisze ze nie idzie zrozumiec wiec stad wyasnienie) to to jest wlasnie ksiega szatana (pare ludzi juz sie na ten temat wypowiadalo, ksieza etc).

A co do snow to ja mam czesto cos takiego ze sni mi sie cos a za jakis czas dzieje. Przyklad? Kiedys snilo mi sie ze Kumpela A. zapoznala mnie z takim chlopakiem B. on ciagle w Anglii siedzi i to bylo tak realne ze w to uwierzylam. Kilka dni pozniej siedze z A. i ona mowi kogos Ci przedstawie. Kto podszedl?? Oczywiscie B. I sie przedstawia a ja z taka piekna mina mowie: "Ejj sorry ale my sie zapoznalismy kilka dni temu" Wiecie co on na to? "Wczoraj wrocilam z Anglii" OMG! Ale musialam miec mine
Kolejny przyklad: Snil mi sie wypadek kumpla (nie gadalismy ze soba przez jego panne) i nie wiedzialam jak to sprawdzic wiec napisalam do naszego wspolnego znajomego; Okazalo sie ze J. mial wypadek ale nic powaznego sie nie stalo...
Czasem tez ktos mnie przez sen wola: "Katie" czesto tak sie podpisuje, przedstawiam Wiec juz mi chyba niezle odwala, co??
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:55   #4708
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
w trakcie tworzenia tego dziecka wygląda się tak samo
tu bym polemizowała ja nie chodzę do łóżka w koszulce wiązanej na tyłku (czy w czym tam się rodzi) i z posklejanymi włosami od potu, a już na pewno nie z skrzywioną miną od bólu także w moim mniemaniu robienie dzieciaka, a jego urodzenie to dwie różne rzeczy i powiem tyle: obrzydliwa masakra dziecko po porodzie też wygląda obrzydliwie i nie rozumiem dumnych mamuś i tatusiów, którzy takie potwory wklejają na fb. Ale chyba jestem w nielicznym gronie osób, które tak uważają, bo pod takim zdjęciem małego zombie oklejonego jakimiś glutami pojawiają się komentarze tylu "śliczne"
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:56   #4709
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, po co wiedzieć. Biegu wydarzeń raczej nie zmienisz, a diabeł też nie zna przyszłości (zna ją tylko Bóg), tylko jest milion razy inteligentniejszy od człowieka i potrafi przewidzieć. Ja bym się bała. W ogóle boję się, że spotkam takiego człowieka gdzieś, przez przypadek i będzie wiedział jak to ze mną jest .
ja osobiście spotkałam pseudo wróżkę w parku po maturze. Wyglądała jak cyganka tylko że miała niebieskie oczy sama mnie zaczepiła, ja z ciekawości się zgodziłąm nagadałą się i 5zł ode mnie wyciągnęłą za 15 min rozmowy ( w sumie dobry biznes, 20zł/h) nic się z tego nie spełniło, ba taka z niej wróżka, że nawet nie potrafiłą ZGADNĄĆ ile mam rodzeństwa
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:56   #4710
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
...a nie tylko pytania: "Nie masz anoreksji/ Jeszcze Cie wiatr nie powial? Boze dziecko jaka TY chuda" ech

fakt faktem gadac o wlosach to bysmy zwariowaly a co do dyskusji kazda ma inne zdanie odnosnie niektorych spraw a nawet sie nie klocimy co mnie cieszy strasznie
mnie kiedyś zaczepiły dwie panie od swiadków jehowy i wciskały mi gazetkę o anoreksji - na co ja odpowiedziałam: dziękuję ale ja jestem tylko chuda

Po co się kłócić? jak wspomniałaś każda z nas ma inne zdanie, ani ja Cie nie przekonam ani Ty mnie nie nawrócisz a pogadać zawsze warto

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie chcę myśleć, co by było przy wyrywaniu 8mek
ja miałam usuwaną juz jedna ósemkę, czeka mnie druga bo rosnie w poprzek i uciska na inne zęby i boli. Ponadto złamałam wzeszły piątek 5-tkę i wypadło mi pół razem z plombą, własnie wczoraj byłam na wstepnym czyszczeniu i pobraniu wycisku na koronę. Założą mi taką wkręcaną w korzeń, będzie sie opierała o tą zachowaną część zęba.

Wczoraj baba harowała mi po dziąśle wiertarą przez pół godziny, bo miałam wrośnięte dziąsło(poprzedni dentysta spitolił). Okrwawiła mnie i wyglądałam jak wampir po uczcie
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.