Problem z karnetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 20:32   #1
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169

Problem z karnetem


Hej

Mam pewien problem, otóż kupiłam półroczny karnet na saune i basen (aquapark), który kosztował 1000 złotych. Dosłownie dwa dni po zakupie w internecie pojawił się news, że sauna będzie remontowana i przerabiania, a wszystkie panie które sprzedawały mi bilet (biuro, kasjerki etc) nawet nie raczyły wspomnieć o tym słowem.

Internet (a właściwie onet, bo na stronie tego aquparku nie ma żadnej informacji) to było jedyne miejsce, gdzie o tym przeczytałam i trafiłam na tą wiadomość kompletnie przez przypadek.

Zapytałam pracowniczki sauny czy będzie remont, a ona mówi, że planowany jest od dawna i za jakiś miesiąc prawdopodobnie się zacznie.

Jako, że sauna jest dla mnie równie ważna jak basen to powiem szczerze nie wiem jak się zachować - czuje się trochę oszukana. Nie wiem czy mogę się domagać jakiejś rekompensaty w tej sprawie?
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:48   #2
Joasia B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 491
Dot.: Problem z karnetem

Masz prawo się zdenerwować a co więcej domagać zwrotu kosztów. Jeżeli nic to nie da, bo czasami jesteśmy wykorzystywani przez swoją niewiedze to w każdym ratuszu w mieście powinien być rzecznik praw konsumentów. Opisz mu sytuacje, najlepiej żeby zadzwonił w to miejsce i powiedział o zaistniałej sytuacji i uwierz mi, że szybko zwrócą pieniądze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post42482449 wątek wymiankowy

" Sport to walka ciała z duchem".
Joasia B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 22:50   #3
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169
Dot.: Problem z karnetem

Dzięki za konkretną poradę, najpierw pójdę zapytać te panie dlaczego nic mi nie powiedziały o remoncie. Może przedłużą mi karnet o czas zmian.
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.