Chce nauczyc się stania na głowie. Jak to zrobic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 12:36   #1
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221

Chce nauczyc się stania na głowie. Jak to zrobic???


Bardzo chcialabym nauczyc sie stac na glowie. Czy ktos moglby mi powiedziec jak sama moge sie tego nauczyc? Nie wiem od czego zaczac, jak powinnam glowe ulozyc na podlodze- czy ona powinna byc jakos podparta rekami? Czy ktos moze dac w punktach rady jak nauczyc sie stac na glowie i ile mniej wiecej czasu taka nauka zajmuje? Z gory dzieki!
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 21:24   #2
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Chce nauczyc się stania na głowie. Jak to zrobic???

Nikt, nie wie?
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 22:44   #3
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Chce nauczyc się stania na głowie. Jak to zrobic???

spróbuj najpierw przy ścianie i podłóż sobie poduszkę pod głowę, zobaczysz czy dasz rade się utrzymać w pionie i czy w ogóle sie podniesiesz. Do stania na głowie trzeba mieć silne mięśnie brzucha i pleców tak żeby podniosły i później utrzymały nogi w pionie, już nie wspomnę o ramionach. Przy ścianie to jeszcze można podskoczyć z nóg żeby je podnieść do góry. Ponoć najłatwiejsza technika to jest oprzeć się na przedramionach i na głowie, tak aby tworzyły kąt 60 stopni z głową, tak nam kiedyś nauczyciel od wfu mówił. Jest jeszcze metoda że stajesz na głowie trzymając same dłonie na podłodze i wtedy ręce masz ugięte pod kątem mniej więcej 90 stopni, ale to raczej musisz mieć więcej siły w rekach. Ja tylko stałam na głowie ze wspomaganiem, nigdy się nie nauczyłam tak bez asekuracji bo mi to do szczęścia nie było potrzebne.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.