Jednodniowy wstęp do Pure Jatomi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 20:52   #1
jomaj
Przyczajenie
 
Avatar jomaj
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Question

Jednodniowy wstęp do Pure Jatomi


Drogie Wizażanki chciałabym zapytać czy korzystałyście kiedyś z takiej jednodniowej wejściówki? Jakie były wrażenia? z czego można było korzystać i ile czasu ma się do dyspozycji ?
jomaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:22   #2
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Jednodniowy wstęp do Pure Jatomi

Cytat:
Napisane przez jomaj Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki chciałabym zapytać czy korzystałyście kiedyś z takiej jednodniowej wejściówki? Jakie były wrażenia? z czego można było korzystać i ile czasu ma się do dyspozycji ?
Ja byłam kiedyś z koleżanką na próbnym treningu w siłowni. Facet nas oprowadził, wytłumaczył co i jak i powiedział, że jak sobie poćwiczymy ile chcemy to mamy się do niego zgłosić. Ćwiczyłyśmy na pewno przez godzinę, no ale w czasie rozmowy, oczywiście, nachalnie namawiał nas do zakupu karnetu. Do tego stopnia, że wziął moje dane do umowy i powiedział że jak się zdecyduję, a przecież zdecyduję się na pewno, to tylko przyjdę walnąć autograf. Niestety, ani klimat tego miejsca mi nie pasował, ani to namawianie, więc nie wróciłam już. Ale oczywiście, przysłali mi parę dni później maila z Pure o nieuregulowanej płatności...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 11:55   #3
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Jednodniowy wstęp do Pure Jatomi

Wchodzisz na cały dzień, korzystasz z czego chcesz. Byłam na jednodniowej wejściówce niedługo po tym jak otworzyli klub, jakaś babeczka mnie oprowadzała i podobnie jak u LilyAllen namawiała do zapisania się, nie miałam żadnych problemów z odmową, żadnego spisania danych itd. Zapisałam się później sama (bo mieliśmy zniżki z uczelni) i teraz żałuje, bo klub się rozkręcił,a nie wprowadzili jakiś limitów miejsc i często jak przychodzę to nie ma gdzie ćwiczyć zarówno na części aerobowej, maszynach jak i siłowej :/ o treningach grupowych się nie wypowiem bo nie chodzę na takie zajęcia.
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:09   #4
walkergirl
Przyczajenie
 
Avatar walkergirl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piotrków
Wiadomości: 24
Dot.: Jednodniowy wstęp do Pure Jatomi

Dziewczyny a co sądzicie o treningach grupowych w Pure? Najbardziej interesuje mnie Jukari Fit to Flex ?
walkergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 16:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.