Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 19:35   #1831
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

są u nas, są
i to niektóre na[rawdę ładnie zaopatrzone
np. ten zielarski co mi przy metrze niedawno otworzyli wypchany ruskami
sporo jest juz takich stacjonarnych, nawet u mnie na wsi jest całkiem nieźle zaopatrzony

tak jak pisałam jest ich całkiem sporo. jak kiedyś będę to Wam wrzucę fotkę, ale ja rzadko jeżdżę po stacjonarnych....

miałam ochotę na ich krem, ale mam sporo kremów mmb i zrezygnowałam.
Zastanawiam sie teraz czy słusznie?
Ale już nie zamawiam - co ja z 3 opakowaniami serum zrobię?
No chyba, że bym jeszcze zamieniła tonik na krem

tak tonik bardzo fajny, a serum bardzo ładnie się wchłania, błyskawicznie i całkowicie.
napina dobrze, ale nie naciąga i nie powoduje dyskomfortu.
strasznie fajne
Niesłusznie
U mnie niestety serum się nie wchłania całkowicie i trochę ściąga skórę, ale po nałożeniu kremu jest więcej niż fajnie
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Super


U nas też takie są zapraszam di Łodzi do Skarbca Natury
A swoją drogą to niedługo się tam wybieram wezmę aparat i obcykam sklep

Tak ale za to masz dostęp do wielu marek o których możemy sobie pomarzyć
Obcykaj. obcykaj, poślinimy się
W USA jest dostepnych o wiele więcej naturalnych marek, których możemy nawet nigdy nie poznać
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
prosze
http://www.dm.de/de_homepage/ernaehr...ne_209844.html
i ten tez mi pasowal:
http://www.dm.de/de_homepage/ernaehr...na_209835.html
---
a ja wczoraj popelnilam w koncu zamowienie 56 ojro poszlo!
Pochwal się, co zamówiłaś
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:45   #1832
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45407026]Niesłusznie
U mnie niestety serum się nie wchłania całkowicie i trochę ściąga skórę, ale po nałożeniu kremu jest więcej niż fajnie
[/QUOTE]
a bo ja mam starszą gębę, więc lepiej przyswaja
ja nie muszę żadnego kremu na serum nakładać, fajnego mam po nim ryjka
ale pomyslałam, że tonik juz mam a szansa poznania kremu się nie powtórzy - dlatego zmienię tonik na krem do mieszanej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:48   #1833
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szampon kofeina biotyna, wybralam ten, a chciałam przetestować bambusowy, bo ma najlepsze opinie w kwc, ale pomyliłam się z nazwami, w dodatku po otrzymaniu rachunku okazało się, że tylko ten nie był na promocji ale juz nie zwracałam. Zobaczymy jak się spisze, bo za szamponami Alterry nie przepadam po przetestowaniu granatowego i morelowego.

Krem z serii dla najwrażliwszych bezzapachowy, przeciw odparzeniom z pantenolem i tu kolejna pomyłka Miał być korper pflege creme, ale były przemieszane na półce i chwyciłam nie patrząc, bo opakowania identyczne
Dziecku wysycha skóra, nie wiem czy ta wersja się sprawdzi
1. ten szampon jest chyba lepszy od bambusowego
2. one maja baaardzo podobne sklady, w tym co masz jest wiecej pantenolu i jest troche bardziej gesty od pielegnacyjnego. bedzie moze troche trudniej sie rozprowadzal, ale tak to podobne w dzialaniu
swoja droga, nigdy o tym tak nie myslalam, ale te kremy babydream sa niesamowicie przemyslane. nie ma tam rogow, zgrzew jest zaokraglony - bardzo doceniam ten fakt teraz, kiedy moj ksiaze musi koniecznie bawic sie tubka przy przewijaniu
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:51   #1834
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a bo ja mam starszą gębę, więc lepiej przyswaja
ja nie muszę żadnego kremu na serum nakładać, fajnego mam po nim ryjka
ale pomyslałam, że tonik juz mam a szansa poznania kremu się nie powtórzy - dlatego zmienię tonik na krem do mieszanej
Ja po prostu za dużo chyba nakładam, bo nie umiem go dozować z tej tubki, a ponieważ jest rzadkie, to wylatuje mi go o wiele za dużo, ale pracuję nad tym
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:52   #1835
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45407257]Ja po prostu za dużo chyba nakładam, bo nie umiem go dozować z tej tubki, a ponieważ jest rzadkie, to wylatuje mi go o wiele za dużo, ale pracuję nad tym [/QUOTE]
wydajne jest bardzo, najlepiej na mokrą buźkę, wtedy bardzo łatwo się rozprowadza nawet w minimalnej ilości.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:04   #1836
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45407026]
Pochwal się, co zamówiłaś [/QUOTE]
juz nie pamietam duzo tego bylo, ale pelno probek... zaraz skopiuje z maila

o prosze:
1 x Martina Gebhardt Propolis Cream (15 ml) = 6,09 Euro - do sprobowania propolisowy krem. jeszcze nie wiem czy na sobie czy na Florku, moze i nas obu potraktuje nim
1 x Martina Gebhardt Rose Tonic (100 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany tonik
1 x i+m Naturkosmetik Shampoo Balance Wilde Kräuter (250 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany szampon (alterra i lavera maja SCS, nie moge ich uzywac codziennie, wiec to bedzie moj pewniak do lagodzenia skalpu)
1 x alva Naturkosmetik Kristall-Deo Intensiv Spray Neutral (75 ml) = 6,29 Euro
1 x alva Naturkosmetik Rhassoul Repairspray (75 ml) = 6,99 Euro - znany i lubiany spray antykoncepcyjny
1 x Sodasan Orangen Reiniger (50 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 1 do wyprobowania
1 x Sonett Orangen Kraftreiniger, Probiergröße (120 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 2 do wyprobowania
1 x Lavera basis sensitiv Kinder Zahngel (75 ml) = 2,09 Euro - pasta do (na razie dwoch) zebow Florka
2 x Lavera basis sensitiv Zahncreme (75 ml) = 3,18 Euro - pasta dla nas, moj malz ja uwielbia
1 x aquabio Phyto Tagescreme, Probiergröße (5 ml) = 2,19 Euro - a tak sobie wzielam... zobaczymy co to to...
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Cream (15 ml) = 3,09 Euro - dla Florka
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Super Protect (2 ml) = 0,29 Euro - tez dla Florka, ale do testow mniejszy
1 x Allos Amaranth Poppkorn (125 g) = 1,89 Euro - amarantus ekspandowany dla mlodego
1 x Logona Weiße Lavaerde Waschcreme Lotusblüte (200 ml) = 5,49 Euro - pojdzie na dekolt i cycki. trza przeciwdzialac grawitacji, bo poki co karmie i nie jest zle, ale wiecznie karmic nie bede...
1 x Bioturm Hautschutzsalbe Nr.1 (5 ml) = 0,79 Euro - do testow na mlodym, podobno tez dobra przy AZS.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:26   #1837
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz nie pamietam duzo tego bylo, ale pelno probek... zaraz skopiuje z maila

o prosze:
1 x Martina Gebhardt Propolis Cream (15 ml) = 6,09 Euro - do sprobowania propolisowy krem. jeszcze nie wiem czy na sobie czy na Florku, moze i nas obu potraktuje nim
1 x Martina Gebhardt Rose Tonic (100 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany tonik
1 x i+m Naturkosmetik Shampoo Balance Wilde Kräuter (250 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany szampon (alterra i lavera maja SCS, nie moge ich uzywac codziennie, wiec to bedzie moj pewniak do lagodzenia skalpu)
1 x alva Naturkosmetik Kristall-Deo Intensiv Spray Neutral (75 ml) = 6,29 Euro
1 x alva Naturkosmetik Rhassoul Repairspray (75 ml) = 6,99 Euro - znany i lubiany spray antykoncepcyjny
1 x Sodasan Orangen Reiniger (50 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 1 do wyprobowania
1 x Sonett Orangen Kraftreiniger, Probiergröße (120 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 2 do wyprobowania
1 x Lavera basis sensitiv Kinder Zahngel (75 ml) = 2,09 Euro - pasta do (na razie dwoch) zebow Florka
2 x Lavera basis sensitiv Zahncreme (75 ml) = 3,18 Euro - pasta dla nas, moj malz ja uwielbia
1 x aquabio Phyto Tagescreme, Probiergröße (5 ml) = 2,19 Euro - a tak sobie wzielam... zobaczymy co to to...
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Cream (15 ml) = 3,09 Euro - dla Florka
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Super Protect (2 ml) = 0,29 Euro - tez dla Florka, ale do testow mniejszy
1 x Allos Amaranth Poppkorn (125 g) = 1,89 Euro - amarantus ekspandowany dla mlodego
1 x Logona Weiße Lavaerde Waschcreme Lotusblüte (200 ml) = 5,49 Euro - pojdzie na dekolt i cycki. trza przeciwdzialac grawitacji, bo poki co karmie i nie jest zle, ale wiecznie karmic nie bede...
1 x Bioturm Hautschutzsalbe Nr.1 (5 ml) = 0,79 Euro - do testow na mlodym, podobno tez dobra przy AZS.
pięknie poszalałaś
od razu lepiej, prawda?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 20:28   #1838
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz nie pamietam duzo tego bylo, ale pelno probek... zaraz skopiuje z maila

o prosze:
1 x Martina Gebhardt Propolis Cream (15 ml) = 6,09 Euro - do sprobowania propolisowy krem. jeszcze nie wiem czy na sobie czy na Florku, moze i nas obu potraktuje nim
1 x Martina Gebhardt Rose Tonic (100 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany tonik
1 x i+m Naturkosmetik Shampoo Balance Wilde Kräuter (250 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany szampon (alterra i lavera maja SCS, nie moge ich uzywac codziennie, wiec to bedzie moj pewniak do lagodzenia skalpu)
1 x alva Naturkosmetik Kristall-Deo Intensiv Spray Neutral (75 ml) = 6,29 Euro
1 x alva Naturkosmetik Rhassoul Repairspray (75 ml) = 6,99 Euro - znany i lubiany spray antykoncepcyjny
1 x Sodasan Orangen Reiniger (50 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 1 do wyprobowania
1 x Sonett Orangen Kraftreiniger, Probiergröße (120 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 2 do wyprobowania
1 x Lavera basis sensitiv Kinder Zahngel (75 ml) = 2,09 Euro - pasta do (na razie dwoch) zebow Florka
2 x Lavera basis sensitiv Zahncreme (75 ml) = 3,18 Euro - pasta dla nas, moj malz ja uwielbia
1 x aquabio Phyto Tagescreme, Probiergröße (5 ml) = 2,19 Euro - a tak sobie wzielam... zobaczymy co to to...
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Cream (15 ml) = 3,09 Euro - dla Florka
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Super Protect (2 ml) = 0,29 Euro - tez dla Florka, ale do testow mniejszy
1 x Allos Amaranth Poppkorn (125 g) = 1,89 Euro - amarantus ekspandowany dla mlodego
1 x Logona Weiße Lavaerde Waschcreme Lotusblüte (200 ml) = 5,49 Euro - pojdzie na dekolt i cycki. trza przeciwdzialac grawitacji, bo poki co karmie i nie jest zle, ale wiecznie karmic nie bede...
1 x Bioturm Hautschutzsalbe Nr.1 (5 ml) = 0,79 Euro - do testow na mlodym, podobno tez dobra przy AZS.
- widzę, że zaplanowałaś testowanie na szeroką skalę
Mam ten szampon i+m, ale jakoś mnie nie powalił, za to moje włosy- owszem (w sensie- zrobił im przyklap ), natomiast zużyłam już niestety próbkę MMB do normalnych i za każdym razem włosy były super ; nie wiem, czy nie złamię swojego postanowienia i nie zamówię, bo naprawdę fajnie unosi włosy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-02 o 20:29
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:53   #1839
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pięknie poszalałaś
od razu lepiej, prawda?
a gdzie tam, mam wyrzuta na sumieniu

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45407875]- widzę, że zaplanowałaś testowanie na szeroką skalę
Mam ten szampon i+m, ale jakoś mnie nie powalił, za to moje włosy- owszem (w sensie- zrobił im przyklap ), natomiast zużyłam już niestety próbkę MMB do normalnych i za każdym razem włosy były super ; nie wiem, czy nie złamię swojego postanowienia i nie zamówię, bo naprawdę fajnie unosi włosy [/QUOTE]
co do szamponu, to bedzie moja ktoras juz z kolei butelka uwielbiam go, i nie robil mi przyklapu
a o MMB mi juz nie piszcie, nie mam tu ich, wiec nie chce!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 05:24   #1840
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a gdzie tam, mam wyrzuta na sumieniu

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


co do szamponu, to bedzie moja ktoras juz z kolei butelka uwielbiam go, i nie robil mi przyklapu
a o MMB mi juz nie piszcie, nie mam tu ich, wiec nie chce!
Ale może ktoś inny się skusi (może nawet ja ), bo szampon naprawdę wart uwagi, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś potrzebuje lekkiego usztywnienia fryzury

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-03 o 05:26
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:26   #1841
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Z ciekawostek, spojrzałam na składy nienaturalnych, czy jest jakaś poprawą, a tu taka litania. chyba dłuższego się już nie dało zrobić składu

su:m37 Water-full Timeless Water Gel Cream

Skład/ Ingredients:
Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, SD Alcohol 40-B, Dimethicone, Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Malachite Extract, 1,2-Hexanediol, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, C14-22 Alcohols, Phytosqualane, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Paecilomyces Japonica//Saussurea Involucrata Ferment Extract Filtrate, Lilium Candidum Flower Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Acetobacter/Aspergillus/Lactobacillus/Leuconostoc/Pediococcus/Saccharomyces/Zygosaccharomyces/Citrus Unshui Fruit/Fortunella Crassifolia Fruit/Citrus Junos Fruit/Pyrus Malus (Apple) Fruit/Musa Sapientum (Banana) Fruit/Carica Papaya (Papaya) Fruit/Pyrus Serotina Fruit/Diospyra Kaki Fruit/Watermelon Fruit/Peach Fruit/Prunus Mume Fruit/Fig Fruit/Chaenomeles Sinensis Fruit/Eriobotrya Japonica Fruit/Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit/Zizyphus Jujuba Fruit/Cucurbita Pepo (Pumpkin) Fruit/Castanea Crenata Fruit/Vitis Vinifera (Grape) Fruit/Vitis Coignetiae Fruit/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit /Momordica Grosvenori Fruit/Lycium Chinense Fruit/Glycine Max (Black Soybean)/Phaseolus Angularis Seed/Canavalia Ensiformis Seed/Rice Seed/Hordeum Vulgare Seed/Coix Lachryma-Jobi Ma-Yuen Seed/Echinochloa Crus-Galli Seed/Setaria Italica Seed/Millet Seed/Hemerocallis Fulva Flower/Cabbage Leaf/Stem/Morus Bombycis Leaf/Perilla Frutescens Leaf/Ipomoea Batatas Root/Colocasia Antiquorum Root//Dioscorea Batatas Rhizome/Iridea Laminarioides/Laminaria Japonica/Nemacystus Decipiens/Undaria Pinnatifida/Radish Root/Brassica Rapa (Turnip)/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root/Arctium Lappa/Nelumbo Nucifera Rhizome/Allium Cepa (Onion) Bulb/Lilium Auratum Bulb/Glycyrrhiza Glabra (Licorice)/Sagittaria Trifolia Root/Sesame Seed/Ginkgo Biloba Seed/Juglans Subcordiformis Fruit/Panax Ginseng Seed/Actinidia Polygama Fruit/Hydnum Erinaceum Fruiting Body/Grifola Frondosa Fruiting Body/Prunus Salicina Fruit/Akebia Quinata Fruit/Crataegus Cuneata Fruit/Cornus Officinalis Fruit/Nephelium Longana Fruit/Houttuynia Cordata/Artemisia Princeps/Sasa Veitchii Leaf/Glechoma Hederacea/Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower/Equisetum Arvense/Cassia Obtusifolia Seed/Taraxacum Officinale/Isodon Japonicus/Safflower Flower/Plantago Asiatica/Smallanthus Sonchifolius Root/Garlic Bulb/Zingiber Officinale (Ginger) Root/Vitreoscilla/Polygonum Odoratum Rhizome/Curcuma Longa (Tumeric) Root/Acanthopanax Siebodianus Root/Pinus Koraiensis Seed/Lentinus Edodes Fruiting Body/Auricularia Auricula/Vitis Labrusca Fruit/Helianthus Tuberosus Tuber Ferment Extract, Lactobacillus/Ampelocissus Martini Fruit/Lavender Flower/Rosa Canina Fruit/Rosemary Leaf/Sage Leaf/Thyme Leaf Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Hibiscus Sabdariffa Flower Ferment Filtrate, Lactobacillus/Clover Flower Ferment Extract, Lactobacillus/Tomato Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/Carica Papaya (Papaya) Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/Watermelon Fruit Ferment Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Sorbitol, Wine Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Camellia Japonica Oil, Alcohol Denat., Panthenol, Triethylhexanoin, Hydrogenated Lecithin, Arachidyl Glucoside,
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter/Glyceryl Stearate/Stearic Acid, Ceramide 3, Cholesterol, PEG-100 Stearate, Dimethiconol, Hydrogenated Polyisobutene, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, PEG-150, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Trisodium Edta, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Juniperus Virginiana Oil,Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 08:15   #1842
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu jestem zakochana w kosmetykach Sylveco i widzę, że ich oferta coraz bardziej się powiększa. Cieszę się bo jest to polska firma, która robi naturalne kosmetyki, także mogę wspierać naszą rodzimą firmę. A teraz do rzeczy miłość rozpoczęła się do lekkiego kremu nagietkowego, później była kolej na pomadkę cynamonową do ust a teraz moja najnowsza miłość to żel do higieny intymnej. Nareszcie rozstanę się z mydełkiem marysylskim, które nie zawsze jest poręczne jak ma się pracę wyjazdową. Żel ma bardzo przyjemny zapach, jest bardzo wydajny, także polecam ))
Mnie niestety tak bardzo nie podchodzą, niektóre są ok, np pomadka, poprawne, a inne w ogóle się nie nadają do mojej skory, np żel rumiankowy zrobił mi niezłego suchara, co nie zmienia faktu, że kibicuję marce i jestem ciekawa nowości, m.in toniku, no i balsamu do ciała.

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Bardzo mi brakowało takiego naturalnego żelu do higieny. Sylveco ma też nowe szampony ciekawa jestem jak one się spisują Jakby ktoś już je dorwał i miał możliwość testowania to jestem bardzo ciekawa jak wrażenia.
Mnie kusi ten balsam myjący

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
1. ten szampon jest chyba lepszy od bambusowego
2. one maja baaardzo podobne sklady, w tym co masz jest wiecej pantenolu i jest troche bardziej gesty od pielegnacyjnego. bedzie moze troche trudniej sie rozprowadzal, ale tak to podobne w dzialaniu
swoja droga, nigdy o tym tak nie myslalam, ale te kremy babydream sa niesamowicie przemyslane. nie ma tam rogow, zgrzew jest zaokraglony - bardzo doceniam ten fakt teraz, kiedy moj ksiaze musi koniecznie bawic sie tubka przy przewijaniu
Dokładnie, prosta, miękka tubka, ale też wystarczająco trudna do rozpracowania, mojego to już nie dotyczy, ale jak był bobasem, to się kiedyś wysmarował sam od stóp do głów sudocremem, który w dodatku leżał w szufladzie nieużywany, bo młodego uczulał

No nic, zużyjemy, ale i tak będę musiała się jeszcze za czymś porządnym rozejrzeć (myślę o Bioturm, ew. Alphanova).

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz nie pamietam duzo tego bylo, ale pelno probek... zaraz skopiuje z maila

o prosze:
1 x Martina Gebhardt Propolis Cream (15 ml) = 6,09 Euro - do sprobowania propolisowy krem. jeszcze nie wiem czy na sobie czy na Florku, moze i nas obu potraktuje nim
1 x Martina Gebhardt Rose Tonic (100 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany tonik
1 x i+m Naturkosmetik Shampoo Balance Wilde Kräuter (250 ml) = 7,89 Euro - moj ukochany szampon (alterra i lavera maja SCS, nie moge ich uzywac codziennie, wiec to bedzie moj pewniak do lagodzenia skalpu)
1 x alva Naturkosmetik Kristall-Deo Intensiv Spray Neutral (75 ml) = 6,29 Euro
1 x alva Naturkosmetik Rhassoul Repairspray (75 ml) = 6,99 Euro - znany i lubiany spray antykoncepcyjny
1 x Sodasan Orangen Reiniger (50 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 1 do wyprobowania
1 x Sonett Orangen Kraftreiniger, Probiergröße (120 ml) = 0,99 Euro - koncentrat do mycia wszystkiego wersja nr 2 do wyprobowania
1 x Lavera basis sensitiv Kinder Zahngel (75 ml) = 2,09 Euro - pasta do (na razie dwoch) zebow Florka
2 x Lavera basis sensitiv Zahncreme (75 ml) = 3,18 Euro - pasta dla nas, moj malz ja uwielbia
1 x aquabio Phyto Tagescreme, Probiergröße (5 ml) = 2,19 Euro - a tak sobie wzielam... zobaczymy co to to...
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Cream (15 ml) = 3,09 Euro - dla Florka
1 x Martina Gebhardt Baby & Kids Calendula Super Protect (2 ml) = 0,29 Euro - tez dla Florka, ale do testow mniejszy
1 x Allos Amaranth Poppkorn (125 g) = 1,89 Euro - amarantus ekspandowany dla mlodego
1 x Logona Weiße Lavaerde Waschcreme Lotusblüte (200 ml) = 5,49 Euro - pojdzie na dekolt i cycki. trza przeciwdzialac grawitacji, bo poki co karmie i nie jest zle, ale wiecznie karmic nie bede...
1 x Bioturm Hautschutzsalbe Nr.1 (5 ml) = 0,79 Euro - do testow na mlodym, podobno tez dobra przy AZS.
Koniecznie daj znać, co o nim sądzisz My mieliśmy ten o nazwie Baby Creme Gesicht Korper for face and Body (taki opis niemiecko-angielski na opakowaniu), bardzo fajny był, widocznie usuwał suchość skóry zwłaszcza na kolanach, łokciach było to widoczne, ale on występuje chyba jedynie w wersji 50 ml.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, spojrzałam na składy nienaturalnych, czy jest jakaś poprawą, a tu taka litania. chyba dłuższego się już nie dało zrobić składu

su:m37 Water-full Timeless Water Gel Cream

Skład/ Ingredients:
Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, SD Alcohol 40-B, Dimethicone, Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Malachite Extract, 1,2-Hexanediol, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, C14-22 Alcohols, Phytosqualane, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Paecilomyces Japonica//Saussurea Involucrata Ferment Extract Filtrate, Lilium Candidum Flower Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Acetobacter/Aspergillus/Lactobacillus/Leuconostoc/Pediococcus/Saccharomyces/Zygosaccharomyces/Citrus Unshui Fruit/Fortunella Crassifolia Fruit/Citrus Junos Fruit/Pyrus Malus (Apple) Fruit/Musa Sapientum (Banana) Fruit/Carica Papaya (Papaya) Fruit/Pyrus Serotina Fruit/Diospyra Kaki Fruit/Watermelon Fruit/Peach Fruit/Prunus Mume Fruit/Fig Fruit/Chaenomeles Sinensis Fruit/Eriobotrya Japonica Fruit/Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit/Zizyphus Jujuba Fruit/Cucurbita Pepo (Pumpkin) Fruit/Castanea Crenata Fruit/Vitis Vinifera (Grape) Fruit/Vitis Coignetiae Fruit/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit /Momordica Grosvenori Fruit/Lycium Chinense Fruit/Glycine Max (Black Soybean)/Phaseolus Angularis Seed/Canavalia Ensiformis Seed/Rice Seed/Hordeum Vulgare Seed/Coix Lachryma-Jobi Ma-Yuen Seed/Echinochloa Crus-Galli Seed/Setaria Italica Seed/Millet Seed/Hemerocallis Fulva Flower/Cabbage Leaf/Stem/Morus Bombycis Leaf/Perilla Frutescens Leaf/Ipomoea Batatas Root/Colocasia Antiquorum Root//Dioscorea Batatas Rhizome/Iridea Laminarioides/Laminaria Japonica/Nemacystus Decipiens/Undaria Pinnatifida/Radish Root/Brassica Rapa (Turnip)/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root/Arctium Lappa/Nelumbo Nucifera Rhizome/Allium Cepa (Onion) Bulb/Lilium Auratum Bulb/Glycyrrhiza Glabra (Licorice)/Sagittaria Trifolia Root/Sesame Seed/Ginkgo Biloba Seed/Juglans Subcordiformis Fruit/Panax Ginseng Seed/Actinidia Polygama Fruit/Hydnum Erinaceum Fruiting Body/Grifola Frondosa Fruiting Body/Prunus Salicina Fruit/Akebia Quinata Fruit/Crataegus Cuneata Fruit/Cornus Officinalis Fruit/Nephelium Longana Fruit/Houttuynia Cordata/Artemisia Princeps/Sasa Veitchii Leaf/Glechoma Hederacea/Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower/Equisetum Arvense/Cassia Obtusifolia Seed/Taraxacum Officinale/Isodon Japonicus/Safflower Flower/Plantago Asiatica/Smallanthus Sonchifolius Root/Garlic Bulb/Zingiber Officinale (Ginger) Root/Vitreoscilla/Polygonum Odoratum Rhizome/Curcuma Longa (Tumeric) Root/Acanthopanax Siebodianus Root/Pinus Koraiensis Seed/Lentinus Edodes Fruiting Body/Auricularia Auricula/Vitis Labrusca Fruit/Helianthus Tuberosus Tuber Ferment Extract, Lactobacillus/Ampelocissus Martini Fruit/Lavender Flower/Rosa Canina Fruit/Rosemary Leaf/Sage Leaf/Thyme Leaf Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Hibiscus Sabdariffa Flower Ferment Filtrate, Lactobacillus/Clover Flower Ferment Extract, Lactobacillus/Tomato Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/Carica Papaya (Papaya) Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/Watermelon Fruit Ferment Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Sorbitol, Wine Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Camellia Japonica Oil, Alcohol Denat., Panthenol, Triethylhexanoin, Hydrogenated Lecithin, Arachidyl Glucoside,
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter/Glyceryl Stearate/Stearic Acid, Ceramide 3, Cholesterol, PEG-100 Stearate, Dimethiconol, Hydrogenated Polyisobutene, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, PEG-150, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Trisodium Edta, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Juniperus Virginiana Oil,Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool
Miazga
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:30   #1843
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Effa i jak sok z granata, testujesz?
jeszcze nie testowalam dzis mam zamiar sie z nim rozprawic powiedz mi rozcienczac go jakos? czy tak od razu prosto z butli na buzie stosowac?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
prosze
http://www.dm.de/de_homepage/ernaehr...ne_209844.html
i ten tez mi pasowal:
http://www.dm.de/de_homepage/ernaehr...na_209835.html
---
a ja wczoraj popelnilam w koncu zamowienie 56 ojro poszlo!
dziekuje bardzo wykorzystam kolezanke jak bedzie przyjezdzac do pl zeby zrobila mi zapasy
Anula popelnilam zamowienie na iherbie za namowa Kretka666 wzielysmy zestaw mydelek out of africa i dr woods kokosowe mam nadzieje, ze to dobry wybor na pierwszy raz z mydlami
wzielam tez szampon w kostce, strasznie mnie kusil
na merlin .pl sa dwa fajne zestawy z pat&rub w pormocji 50% jeden otulajacy: krem do rak, maslo do ciala i peeling za 110 zl oraz drugi rewitalizujace maslo i peeling do ciala + blyszczyk rozany za 99,99 zl
oczywiscie nie bylabym soba gdybym nie zamowila jednego
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:35   #1844
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jeszcze nie testowalam dzis mam zamiar sie z nim rozprawic powiedz mi rozcienczac go jakos? czy tak od razu prosto z butli na buzie stosowac?
To zależy, bo samodzielnie jako maseczkę, to nałożyć, i tak ze dwa razy co kilka minut dołożyć i jak najdłużej trzymać (lepi się), ale bardzo ładnie się łączy z aloesem, albo serum jakimś (w ilości 1/3 serum, 2/3 soku), być może kremem również i wtedy pięknie się wchłania i można iść spać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:58   #1845
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zaczynam się łamać...
Na szczęście córa mi kartę z kodami do przelewów schowała.
Oczywiście zostawiłam na wierzchu.
Anula
Ten tonik i serum wchłaniają się całkowicie?
tonik nie obkleja bo nie ma w nim ani gliceryny ani betainy więc nie ma czym pachnie gorzkim neroli,
moja twarz jest ostatnio jakaś suchawa i serum mnie ewidentnie ściąga, ciężko wytrzymać na twarzy tylko z nim, jest to leciutki, lejący się żel, który wchłania się błyskawicznie, idealnie nadaje się pod krem

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45400084]Wg mnie to są dwa różne zapachy; Madara to świeże zioła lub nawet bardziej- zapach skoszonej trawy , natomiast Pukka to raczej zapach suszonych lub macerowanych ziół będący wypadkową poszczególnych składników
Madara ma bardziej "marketingowy" zapach, natomiast Pukka- naturalny, niczym nie "podrasowany", wynikający z użytych do produkcji surowców, który nie wszystkim może się podobać;- może to właśnie jest jedną z przyczyn, dlaczego Madara zdobyła sobie wiele rynków i wprowadza coraz to nowe produkty...[/QUOTE]
a ja oprócz ziół kiszone ogóry czuję w serum
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45407875]- widzę, że zaplanowałaś testowanie na szeroką skalę
Mam ten szampon i+m, ale jakoś mnie nie powalił, za to moje włosy- owszem (w sensie- zrobił im przyklap ), natomiast zużyłam już niestety próbkę MMB do normalnych i za każdym razem włosy były super ; nie wiem, czy nie złamię swojego postanowienia i nie zamówię, bo naprawdę fajnie unosi włosy [/QUOTE]
kup se
co innego jest kupić kolejną nową rzecz od tak z ciekawości, a co innego coś co bardzo nam pasuje

ja też się złamałam i kupiłam w tkmax piling do ciała Sukin
na usprawiedliwienie mam to, że nie miałam żadnego gotowca (ciągle kręcę kawowy) no a po drugie taka okazja może się nie powtórzyć
http://www.sukinorganics.com/Product...ing-Body-Scrub

Korah, Cloche
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:08   #1846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a gdzie tam, mam wyrzuta na sumieniu

masz złe podejście zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Anula popelnilam zamowienie na iherbie za namowa Kretka666 wzielysmy zestaw mydelek out of africa i dr woods kokosowe mam nadzieje, ze to dobry wybor na pierwszy raz z mydlami
wzielam tez szampon w kostce, strasznie mnie kusil
na merlin .pl sa dwa fajne zestawy z pat&rub w pormocji 50% jeden otulajacy: krem do rak, maslo do ciala i peeling za 110 zl oraz drugi rewitalizujace maslo i peeling do ciala + blyszczyk rozany za 99,99 zl
oczywiscie nie bylabym soba gdybym nie zamowila jednego
kokosik dr.woods super
a mydeł out of africa niestety jeszcze nie znam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:42   #1847
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

promolcia sukin wygląda super nazwa firmy jest lajtowa, przypomina mi moją ulubioną amerykańską markę o wdzięcznej nazwie suki http://sukiskincare.com/

beets to litanie to jak za karę, nie widziałam chyba dłuższej listy składników! Nawet nie byłam w stanie jej przeczytać
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:57   #1848
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

beets to litanie to jak za karę, nie widziałam chyba dłuższej listy składników! Nawet nie byłam w stanie jej przeczytać

ja najpierw pomyślałam, że to pomyłka, ale sprawdziłam w innych miejscach i faktycznie taki długi skład. Fantazja kogoś poniosła
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:10   #1849
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać, co o nim sądzisz My mieliśmy ten o nazwie Baby Creme Gesicht Korper for face and Body (taki opis niemiecko-angielski na opakowaniu), bardzo fajny był, widocznie usuwał suchość skóry zwłaszcza na kolanach, łokciach było to widoczne, ale on występuje chyba jedynie w wersji 50 ml.
dam
poki co na temat bioturm moge powiedziec, ze dzieki ich lotionowi i "masci" ze srebrem dajemy rade bez sterydow... i mam nadzieje, ze tak zostanie AZS u mlodego nie ma przyczyn pokarmowych, ciezko wiec jakos konkretnie z tym walczyc
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 12:53   #1850
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dam
poki co na temat bioturm moge powiedziec, ze dzieki ich lotionowi i "masci" ze srebrem dajemy rade bez sterydow... i mam nadzieje, ze tak zostanie AZS u mlodego nie ma przyczyn pokarmowych, ciezko wiec jakos konkretnie z tym walczyc
Ciężko walczyć , ale wiele dzieci wyrasta Mój miał skazę białkową, przy tym "jedynie" podejrzenie azs, walka z wiatrakami, bo ani to nie podchodziło pod leki, ani pod pozostawienie w spokoju, potem szukanie kosmetyków odpowiednich, to było jak droga przez mękę, nie mówiąc o szukaniu i unikaniu winowajców, ale wyrósł z tego, ma natomiast suchą skórę i czasem wysypkę alergiczną bliżej nieokreślonego pochodzenia, na szczęście w porównaniu z tym co było za niemowlęctwa to taka drobna kaszka gdzie nie gdzie, w ogóle nie uciążliwa i coraz rzadziej się pojawia. Mojemu ta alergia niestety chyba przeszła na płuca, bo odkąd stwierdzono astmę, to problemy wysypkowe jak ręką odjął. Paradoks, przypadek? Na szczęście nad płucami na razie też panujemy, jakby coraz lepiej, ale to się okaże jeszcze po odstawieniu leków.

Bardziej walczymy z suchością, on się nie przejmuje oczywiście, czasem tylko coś napomknie, że go plecy swędzą, to jednak bardziej problem estetyczny. A najgorzej z kolanami, bo w przedszkolu dziurawi wszystkie spodnie jakie posiada jeżdźąc kolanami po dywanie (wyścigi samochodowe z kolegami), potem nie mówiąc już o spodniach kolana są w opłakanym stanie, szorstkie, swędzące i u niego to też widać ze względu na ciemną karnację. Jak jest dobry krem i oliwka, to jest super, jak tylko któregoś braknie, skóra od razu się buntuje.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja też się złamałam i kupiłam w tkmax piling do ciała Sukin
na usprawiedliwienie mam to, że nie miałam żadnego gotowca (ciągle kręcę kawowy) no a po drugie taka okazja może się nie powtórzyć
http://www.sukinorganics.com/Product...ing-Body-Scrub

Korah, Cloche
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:48   #1851
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, otwierają u mnie w marcu TK Maxxa Już się nie mogę doczekać
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:09   #1852
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, otwierają u mnie w marcu TK Maxxa Już się nie mogę doczekać
świnka-skarbonka pewnie już się pod szafą schowała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:21   #1853
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
świnka-skarbonka pewnie już się pod szafą schowała

tk maxx to dla mnie forma dobrej rozrywki

promolcia, brawo za peeling
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:32   #1854
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej,
Tak dziewczyny,zgadzam sie ze w usa jest sporo marek naturalnych
Dobra wiadomosc jest taka ze wiekszosc jest dostepna na Iherb
Ja jako wrazliwiec i tak nie moge sobie pozwolic na testowanie wiekszosci tych marek

Uzywam HA Devita zmieszany z kremem z home health i podobaja mi sie efekty
Od wczoraj takze zaczelam uzywac Frownies na zmarche miedzy brwiami
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:39   #1855
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Mam już paczkę od Sylveco. Dostałam 6 próbek Pierwsze wrażenia: szampon odbudowujący pachnie jak ziołowe cukierki, chyba melisowe, prawie zeżarłam
Anula, podaj na pw adres
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:53   #1856
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam już paczkę od Sylveco. Dostałam 6 próbek Pierwsze wrażenia: szampon odbudowujący pachnie jak ziołowe cukierki, chyba melisowe, prawie zeżarłam
Anula, podaj na pw adres

mnie ciekawi ich tonik, czekam na relację
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:00   #1857
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam już paczkę od Sylveco. Dostałam 6 próbek Pierwsze wrażenia: szampon odbudowujący pachnie jak ziołowe cukierki, chyba melisowe, prawie zeżarłam
Anula, podaj na pw adres

fajnie nam się sylveco rozwija
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:05   #1858
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

mnie ciekawi ich tonik, czekam na relację
Dzisiaj wieczorem pierwsze testy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

fajnie nam się sylveco rozwija
Fajne mają opakowania, małe i krępe beczułki
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:13   #1859
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, otwierają u mnie w marcu TK Maxxa Już się nie mogę doczekać
Farciara

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam już paczkę od Sylveco. Dostałam 6 próbek Pierwsze wrażenia: szampon odbudowujący pachnie jak ziołowe cukierki, chyba melisowe, prawie zeżarłam


Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wieczorem pierwsze testy
Czekam z niecierpliwością, jak po umyciu szamponem, a tonik teraz wyczytałam, że ma formułę żelową, prawda to?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:29   #1860
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny próbki Sylveco też można dostać na ich dermokonsultacjach, bo mają wtedy wszystkie produkty. Także sprawdzajcie gdzie i kiedy w waszych miastach mają dermokonsultacje.
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.