Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-25, 17:22   #781
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaś coraz bardziej jestem przekonana - im wiecej swatchy w necie, że z Wash & Dry wyjde z ktrórymś pudrem brązującym Sculpt Szczerze, to podobają mi sie oba kolory, ale jeden bardzo podobny do Afrodyty, która mam, także ten tego. Chociaz oczywiscie i tak wsio sie w sklepie rozstrzygnie
Ja myślałam o tym drugim odcieniu, Delicates, ale jak dotąd widziałam tylko jedno zdjęcie na Insta. Mój telefon oddaje kolory inaczej niż monitor w laptopie, więc sama nie wiem, co o nim sądzić. W każdym razie na ekranie komórkowym ten brązer miał więcej żółtych tonów od Golden Rinse. Wydawał się ładny, ale nie wiem, czy nie będzie mi się dublował z czymś już posiadanym.

Co do pozostałych produktów z tej kolekcji - po obejrzeniu różnych zdjęć rozświetlacza nadal stwierdzam, że to niestety odcień nie dla mnie. Róż Crisp Whites wydaje się bardzo jaśniutki i u mnie raczej będzie "ginąć". Hipness raczej odpuszczę, bo choć ładny, to aż tak bardzo do mnie nie woła. W ogóle, postanowiłam (kolejny już raz...) nie magazynować i nie chomikować podobnych produktów, więc staram się być wybredna.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Porównanie Delicates i Golden Rinse: https://igcdn-photos-b-a.akamaihd.ne...10931134_n.jpg

Na tym zdjęciu ten drugi wyszedł jakiś... różowy? Za to Delicates fajnie, neutralnie. W sumie oba bym przygarnęła, gdyby nie to, że postanowiłam ograniczyć chomikowanie. Golden Rinse mógłby się sprawdzić jako róż...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-04-25 o 17:11
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 20:12   #782
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja myślałam o tym drugim odcieniu, Delicates, ale jak dotąd widziałam tylko jedno zdjęcie na Insta. Mój telefon oddaje kolory inaczej niż monitor w laptopie, więc sama nie wiem, co o nim sądzić. W każdym razie na ekranie komórkowym ten brązer miał więcej żółtych tonów od Golden Rinse. Wydawał się ładny, ale nie wiem, czy nie będzie mi się dublował z czymś już posiadanym.

Co do pozostałych produktów z tej kolekcji - po obejrzeniu różnych zdjęć rozświetlacza nadal stwierdzam, że to niestety odcień nie dla mnie. Róż Crisp Whites wydaje się bardzo jaśniutki i u mnie raczej będzie "ginąć". Hipness raczej odpuszczę, bo choć ładny, to aż tak bardzo do mnie nie woła. W ogóle, postanowiłam (kolejny już raz...) nie magazynować i nie chomikować podobnych produktów, więc staram się być wybredna.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Porównanie Delicates i Golden Rinse: https://igcdn-photos-b-a.akamaihd.ne...10931134_n.jpg

Na tym zdjęciu ten drugi wyszedł jakiś... różowy? Za to Delicates fajnie, neutralnie. W sumie oba bym przygarnęła, gdyby nie to, że postanowiłam ograniczyć chomikowanie. Golden Rinse mógłby się sprawdzić jako róż...
Oba ładne, jeszcze to opakowanie Z W&D chyba tylko na któryś z tych pudów do konturowania się skuszę, bo reszta nie zrobiła na mnie wrażenia.

Myślę jeszcze nad jakimś fluidkiem z MiB, tylko nie wiem czy Shade nie będzie mi się dublował z Black Ivy. A może Waveline nowy? Ale wymyślam

Czy Matchmaster zastyga na twarzy? Mogę liczyć na podpowiedź? Na KWC opinię są tak różne, że się pogubiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 20:30   #783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Oba ładne, jeszcze to opakowanie Z W&D chyba tylko na któryś z tych pudów do konturowania się skuszę, bo reszta nie zrobiła na mnie wrażenia.

Myślę jeszcze nad jakimś fluidkiem z MiB, tylko nie wiem czy Shade nie będzie mi się dublował z Black Ivy. A może Waveline nowy? Ale wymyślam

Czy Matchmaster zastyga na twarzy? Mogę liczyć na podpowiedź? Na KWC opinię są tak różne, że się pogubiłam
Ja się obawiam, ze wyjde z oboma pudrami do konturowania plus Matte Bronze, kóry kocham od dawien dawna i nie przepuszcze okazji nabycia go w tak pięknej odsłonie zewnętrznej
No i pędzelki! I nowy podkład

Matchmaster jest plastyczny dosyc, w porównaniu do takiego Pro Longa.
Ale srednio go lubię. Z Matchmasterem mam wzloty i upadki - chociaz wiecej chyba upadków
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 20:51   #784
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się obawiam, ze wyjde z oboma pudrami do konturowania plus Matte Bronze, kóry kocham od dawien dawna i nie przepuszcze okazji nabycia go w tak pięknej odsłonie zewnętrznej
No i pędzelki! I nowy podkład

Matchmaster jest plastyczny dosyc, w porównaniu do takiego Pro Longa.
Ale srednio go lubię. Z Matchmasterem mam wzloty i upadki - chociaz wiecej chyba upadków
Też się boję, że zgarnę oba pudry tym bardziej, że Afrodyty nie mam. Matte Bronze mnie nie kusi, wolałabym Golden.
Nad pędzlem też się zastanawiam, ale to po pomacaniu wyjdzie chciejstwo dopiero. Jeszcze mi się spodobał Fanthoms deep z Extra dimensionów, ale wchodzi do stałej, więc mi się nie spieszy.

Jak Matchmaster jest plastyczny i przemieszcza się na skórze, to odpada. Pro Longa miałam małą próbkę i ciastolił mi się na twarzy, zostaje mi kupić minimalnie ciemniejszy Studio fix NW13 na lato albo czekać na ten nowy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 21:03   #785
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też się boję, że zgarnę oba pudry tym bardziej, że Afrodyty nie mam. Matte Bronze mnie nie kusi, wolałabym Golden.
Nad pędzlem też się zastanawiam, ale to po pomacaniu wyjdzie chciejstwo dopiero. Jeszcze mi się spodobał Fanthoms deep z Extra dimensionów, ale wchodzi do stałej, więc mi się nie spieszy.

Jak Matchmaster jest plastyczny i przemieszcza się na skórze, to odpada. Pro Longa miałam małą próbkę i ciastolił mi się na twarzy, zostaje mi kupić minimalnie ciemniejszy Studio fix NW13 na lato albo czekać na ten nowy.
No polegnę na bronzerach jak nic! Pedzle maja byc drogie - ponad 2 stowy ponoc
Matte Bronze wymiata Kiedys bałam sie ze za ciemny, ale mozna go stopniowac bez problemu. No i plus ze nie ma drobinek. Golden miałam, ale znielubiłam - złote drobinki mnie wkurzały. Za to Refined Golden lubie

Cienie Dimensioniowe na szczescie nie sa w mojej gestii zainteresowań, mialam kiedys pozbyłam sie i wiecej ich nie chcę, nie lubie takiej formuły, swiecenia etc Ale wiem, ze maja duzo fanów. Z Dimensionów to ja uwielbiam rozswietlacze i bronzery szkoda ze ich nie wrzucili do stałej Takim Whisper of Gilt bym nie pogardziła

Przemieszczac mi sie Matchmaster nie przemeiszczał bron boze, ale po prostu jednak wymaga skóry bez przebarwien etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-25 o 21:19
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 21:18   #786
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No polegnę na bronzerach jak nic! Pedzle maja byc drogie - ponad 2 stowy ponoc
Matte Bronze wymiata Kiedys bałam sie ze za ciemny, ale mozna go stopniowac bez problemu. No i plus ze nie ma drobinek. Golden miałam, ale znielubiłam - złote drobinki mnie wkurzały. Za to Refined Golden lubie

Cienie Dimensioniowe na szczescie nie sa w mojej gestii zainteresowań, mialam kiedys pozbyłam sie i wiecej ich nie chcę, nie lubie takiej formuły, swiecenia etc Ale wiem, ze maja duzo fanów. Z Dimensionów to ja uwielbiam rozswietlacze i bronzery szkoda ze ich nie wrzucili do stałej Takim Whisper of Gold bym nie pogardziła

Przemieszczac mi sie Matchmaster nie przemeiszczał bron boze, ale po prostu jednak wymaga skóry bez przebarwien etc.
Potestuję, zobaczę, ale raczej nie planuję Matte Bronze ani Refined Golden.
Dimensiony macałam w zeszłym roku z Alluring Aquatic i spodobały mi się nawet, ale nie testowałam na oku, teraz będzie okazja.

Jak Matchmaster ma takie wymagania, to nie wiem czy się polubimy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 21:20   #787
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Jak Matchmaster ma takie wymagania, to nie wiem czy się polubimy
Nawet Macówki go nie polecają dla cer z problemami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 16:16   #788
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Takim Whisper of Gilt bym nie pogardziła
Otóż to
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:11   #789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Otóż to
Do tej pory nie mogę sobie wybaczyć, ze go kiedyś nie kupiłam i jego "braciszków". Dobrze chociaż, ze Superb w nastepnej limitce dorwałam
Ciagle liczę, ze zrobią repro, albo wejda do stałej, jak cienie. Albo myslałam ze moze będą na wiosnę/lato, a tu cisza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:19   #790
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nawet Macówki go nie polecają dla cer z problemami
Jak mi się wszystko zagoi, pójdę potestować, zobaczę, co mi tam powiedzą. Najgorzej, że rozdrapałam wulkan na środku czoła, między brwiami, ze 2 tygodnie będzie mi się to goiło
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:33   #791
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak mi się wszystko zagoi, pójdę potestować, zobaczę, co mi tam powiedzą. Najgorzej, że rozdrapałam wulkan na środku czoła, między brwiami, ze 2 tygodnie będzie mi się to goiło
Mnie coś chyba zapycha i nie wiem co. Od jakiegoś czasu robi mi się jeden większy ale mega bolesny syf, który schodzi z 2-3 tygodnie. On sie robi naprawde wielki i czerwony. Nie da sie wycisnac ani nic. Nie wiem co to i czemu i co mam z tymi fantami zrobić ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 19:47   #792
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie coś chyba zapycha i nie wiem co. Od jakiegoś czasu robi mi się jeden większy ale mega bolesny syf, który schodzi z 2-3 tygodnie. On sie robi naprawde wielki i czerwony. Nie da sie wycisnac ani nic. Nie wiem co to i czemu i co mam z tymi fantami zrobić ...
Mnie raz na jakiś czas takie wulkany wyskakują (czasem nawet raz na miesiąc), a zjawisko pojawiło się ponad rok temu. Teraz jestem w 100% pewna, że to hormony (dzieje się to w określonym momencie cyklu i łączy z innymi objawami). Nic z tym nie robię - liczę, że jak przyszło, tak pójdzie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:52   #793
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie raz na jakiś czas takie wulkany wyskakują (czasem nawet raz na miesiąc), a zjawisko pojawiło się ponad rok temu. Teraz jestem w 100% pewna, że to hormony (dzieje się to w określonym momencie cyklu i łączy z innymi objawami). Nic z tym nie robię - liczę, że jak przyszło, tak pójdzie.
Ale ja nigdy wczesniej takich nie miałam, zwykłe syfy owszem, a takie wulkany nie
Znaczy ze mam to, co Ty, na starosć nam hormony zdurniały i proszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:58   #794
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja nigdy wczesniej takich nie miałam, zwykłe syfy owszem, a takie wulkany nie
Znaczy ze mam to, co Ty, na starosć nam hormony zdurniały i proszę
No ja też nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego. Jak się pojawiło, to obwiniałam Clarisonica, EL DW, kremy itd. Wyszło jednak, że problem tkwi we mnie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 20:01   #795
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No ja też nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego. Jak się pojawiło, to obwiniałam Clarisonica, EL DW, kremy itd. Wyszło jednak, że problem tkwi we mnie.
To co, pogodzić sie trzeba i mysleć, ze jak przyszło, to i pójdzie, co?
Ale dobrze, ze to napsiałas, bo gotowam była juz w desperacji wszystkie kosmetyki obwiniac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 20:22   #796
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

U mnie też tak jest, potrafię mieć przez 2 tygodnie świetną cerę, potem jakaś burza hormonalna i nagle wysyp. Wulkany zdarzają się rzadko, ale jak już to potem schodzą tygodniami Może to też wina tego, że zmieniałam tabsy i organizm musi się przyzwyczaić do nowych.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:00   #797
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To co, pogodzić sie trzeba i mysleć, ze jak przyszło, to i pójdzie, co?
Ale dobrze, ze to napsiałas, bo gotowam była juz w desperacji wszystkie kosmetyki obwiniac
Chyba, że się trafi do dobrego lekarza, ale ja odpuszczam
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie też tak jest, potrafię mieć przez 2 tygodnie świetną cerę, potem jakaś burza hormonalna i nagle wysyp. Wulkany zdarzają się rzadko, ale jak już to potem schodzą tygodniami Może to też wina tego, że zmieniałam tabsy i organizm musi się przyzwyczaić do nowych.
Na hormony ciężko coś poradzić
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:04   #798
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba, że się trafi do dobrego lekarza, ale ja odpuszczam

Na hormony ciężko coś poradzić
I co by mi poradził? Odstawienie kosmetyków pewno, albo faszerowanie czymś, a i jedno i drugie wykluczam, wiec dziękuję, trudno, bedę miała raz na jakis czas te wulkany, do przezycia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:14   #799
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I co by mi poradził? Odstawienie kosmetyków pewno, albo faszerowanie czymś, a i jedno i drugie wykluczam, wiec dziękuję, trudno, bedę miała raz na jakis czas te wulkany, do przezycia
No właśnie z tych powodów odpuszczam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 21:18   #800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie z tych powodów odpuszczam
I słusznie, zatem pozostaje nam liczyć, ze będzie lepiej samo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 06:41   #801
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie coś chyba zapycha i nie wiem co. Od jakiegoś czasu robi mi się jeden większy ale mega bolesny syf, który schodzi z 2-3 tygodnie. On sie robi naprawde wielki i czerwony. Nie da sie wycisnac ani nic. Nie wiem co to i czemu i co mam z tymi fantami zrobić ...
Takie bolesne gule mogą też wynikać z wysuszenia albo np. może zaczęłaś ostatnio stosować jakiś krem z kwasem czy coś? Mi pomógł olej z tamanu
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:03   #802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Takie bolesne gule mogą też wynikać z wysuszenia albo np. może zaczęłaś ostatnio stosować jakiś krem z kwasem czy coś? Mi pomógł olej z tamanu
Nigdy zadnych kwasów nie uzywałam. Ani tez nie mam wysuszenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:12   #803
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie coś chyba zapycha i nie wiem co. Od jakiegoś czasu robi mi się jeden większy ale mega bolesny syf, który schodzi z 2-3 tygodnie. On sie robi naprawde wielki i czerwony. Nie da sie wycisnac ani nic. Nie wiem co to i czemu i co mam z tymi fantami zrobić ...
mój syn ma trądzik (taki klasyczny, młodzieńczy, na podłożu hormonalnym) i na większe, bolesne zmiany stosuje taki olejek KLIK; polecam. Jak się odpowiednio szybko wkroczy to potrafi zniknąć takiego bolesnego (potencjalnie) syfka w ciągu jednej nocy; bardzo mocny zawodnik antybakteryjny.
(Przy okazji napiszę, że na zwykłe, drobne czerwone krostki, gęsto rozsiane najlepszy jest nawilżający spray z tej serii, zamiast kremu na noc KLIK
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:17   #804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój syn ma trądzik (taki klasyczny, młodzieńczy, na podłożu hormonalnym) i na większe, bolesne zmiany stosuje taki olejek KLIK; polecam. Jak się odpowiednio szybko wkroczy to potrafi zniknąć takiego bolesnego (potencjalnie) syfka w ciągu jednej nocy; bardzo mocny zawodnik antybakteryjny.
(Przy okazji napiszę, że na zwykłe, drobne czerwone krostki, gęsto rozsiane najlepszy jest nawilżający spray z tej serii, zamiast kremu na noc KLIK
Małgoś jak zwykle jest wielce pomocna
Przyjrze się temu, mam nadzieje, ze mnie też by pomógł na te wulkany bolące, a juz jakby w jedną noc go skillował, to byłabym wniebowzięta!
Tylko oesu cena powala nieco. Orientujesz sie moze w takim razie, gdzie najtaniej mozna go nabyc?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:34   #805
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Małgoś jak zwykle jest wielce pomocna
Przyjrze się temu, mam nadzieje, ze mnie też by pomógł na te wulkany bolące, a juz jakby w jedną noc go skillował, to byłabym wniebowzięta!
Tylko oesu cena powala nieco. Orientujesz sie moze w takim razie, gdzie najtaniej mozna go nabyc?
w zgłoszeniu cena stara, on jest wszędzie droższy... w tej chwili najtańszy chyba tutaj KLIK
mam w tym sklepie dodatkowy % i możliwość odbioru osobistego, więc jak się zdecydujesz to mogę Ci zamówić na siebie, odebrać (darmowo i wysłać pocztą, taniej niż sklep sobie liczy za inpost
tylko przemyśl to, uprzedzam, nieźle śmierdzi ten olejek (jak to olejek z drzewa herbacianego, niestety nie pachnie herbatą

a i jeszcze Ci powiem na zachętę, to mam tylko 5 ml a nam w rodzinie wystarcza na rok używania nie tylko na syfy...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:37   #806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w zgłoszeniu cena stara, on jest wszędzie droższy... w tej chwili najtańszy chyba tutaj KLIK
mam w tym sklepie dodatkowy % i możliwość odbioru osobistego, więc jak się zdecydujesz to mogę Ci zamówić na siebie, odebrać (darmowo i wysłać pocztą, taniej niż sklep sobie liczy za inpost
tylko przemyśl to, uprzedzam, nieźle śmierdzi ten olejek (jak to olejek z drzewa herbacianego, niestety nie pachnie herbatą

a i jeszcze Ci powiem na zachętę, to mam tylko 5 ml a nam w rodzinie wystarcza na rok używania nie tylko na syfy...
Jeszcze raz dziękuję !
Przemyślę, bo na razie i tak mam za duzo innych niekoniecznie przyjemnych wydatków
Ale jak sie namyślę (tj. $ bedzie), to zgłosze się do Ciebie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:50   #807
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w zgłoszeniu cena stara, on jest wszędzie droższy... w tej chwili najtańszy chyba tutaj KLIK
mam w tym sklepie dodatkowy % i możliwość odbioru osobistego, więc jak się zdecydujesz to mogę Ci zamówić na siebie, odebrać (darmowo i wysłać pocztą, taniej niż sklep sobie liczy za inpost
tylko przemyśl to, uprzedzam, nieźle śmierdzi ten olejek (jak to olejek z drzewa herbacianego, niestety nie pachnie herbatą

a i jeszcze Ci powiem na zachętę, to mam tylko 5 ml a nam w rodzinie wystarcza na rok używania nie tylko na syfy...
O, takie coś by mi się też przydało Chyba zamówię też

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-04-27 o 12:53
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:53   #808
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O, takie coś by mi się też przydało. Chyba zamówię też
jak coś to polecam się (po zalogowaniu wychodzi mi 30,31 pln)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-04-27 o 12:54
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:40   #809
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mnie ten spray najbardziej kusi, bo duże bolesne gule miewam bardzo rzadko. Inna sprawa, że poza tym cera paskudna
Czytałam na KWC, że olejek działa ponoć świetnie na ukąszenia komarów. Po wypłacie chyba się skuszę na oba produkty, w końcu sezon na komary właśnie się zaczyna
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 14:07   #810
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Takie bolesne gule mogą też wynikać z wysuszenia albo np. może zaczęłaś ostatnio stosować jakiś krem z kwasem czy coś? Mi pomógł olej z tamanu
tamanu fajnie łagodzi.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój syn ma trądzik (taki klasyczny, młodzieńczy, na podłożu hormonalnym) i na większe, bolesne zmiany stosuje taki olejek KLIK; polecam. Jak się odpowiednio szybko wkroczy to potrafi zniknąć takiego bolesnego (potencjalnie) syfka w ciągu jednej nocy; bardzo mocny zawodnik antybakteryjny.
(Przy okazji napiszę, że na zwykłe, drobne czerwone krostki, gęsto rozsiane najlepszy jest nawilżający spray z tej serii, zamiast kremu na noc KLIK
o kurcze i mówisz, że to działa. Ten korektor? chyba sobie kliknę...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.