Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 10:44   #1261
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki prosze o pomoc, jakiego Biotherm'a Aquasource wybrac do cery mieszanej: krem, zel czy fluid???

i jeszcze pytanko o ta paletke brazujaca Clinique o ktorej ostatnio byla mowa... czy ona ma male zlote drobinki czy daje raczej taki metaliczny blask??czy nadaje kolor?? bo mnie zachecilyscie i chyba ja zakupie

edit: chodzi mi o ta szachownice Golden Bronze

Szachownica Golden Bronze nie ma drobiek, daje właśnie metaliczny (śliczny) blask. Kolorek jest-ale bardzo delikatny. Bardzo polecam!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 10:44   #1262
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mariolko - my znowu mamy odmienne nosy i preferencje zapachowe.
Dokłanie To jak będziemy chciały ustalić czy nam zapach się spodoba to musimy wymienić się wrażeniami z zapachu Będzie nam się podobał przeciwnie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Obyś miała rację
A powiedz mi w takim razie, jaką on ma szerokość i długość włosia?
Mnie nie chodzi o pędzel samomalujący, zresztą ostatnio wątku nie czytam, więc nie na to lecę, a na sam fakt, że on skośny i naturalny i w dobrej cenie.
Już biorę miarkę i mierzę
- szerokość prz srebrnej skuwce - 0,9 cm
- długość dłuższej strony - 1,3 cm
- długość krótszej strony - 0,8 cm
- długość rączki bez włosia - 13,5 cm

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Btw byłam wczoraj w Douglasie i chyba mocno im obroty spadły, bo ledwo się wyrwałam ze szponów trzech pań, nic nie obejrzałam co planowałam, ledwo z zyciem uszłam
Jak ja byłam 2 dni temu to było tak samo Ledwo przekroczyłam progi Douglasa to dopadły mnie chętne pomocy konsultantki Musiałam się niemal opędzać z 5 razy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
MaGJa, jak go zobaczę, to napewno dam znać ja go kliknęłam dzięki dyni za połowę ceny i sądzę, że skoro zrobili special price, to była niestety wyprzedaż i może już nie być na stanie w takiej cenie
Ja myślę, że czasami występujące problemy z płatnościami (np, paypal) sprawią, że kilka sztuk wróci jeszcze na truskawkę w promocyjnej cenie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 10:49   #1263
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Szachownica Golden Bronze nie ma drobiek, daje właśnie metaliczny (śliczny) blask. Kolorek jest-ale bardzo delikatny. Bardzo polecam!
dziekuje za odpowiedz chyba sie skusze, zwlaszcza ze cena na Tru jest naprawde kuszaca...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 10:58   #1264
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość

Btw byłam wczoraj w Douglasie i chyba mocno im obroty spadły, bo ledwo się wyrwałam ze szponów trzech pań, nic nie obejrzałam co planowałam, ledwo z zyciem uszłam
Niech dalej tak widnuja ceny, nie robia zadnych promocji, to beda musieli pozamykac te kosmetyczne przybytki rozpusty w naszym pieknym kraju. I bardzo dobrze. Moze sie naucza od kolegow z zagranicy jak sie robi interesy. No i ze o klienta trzeba dbac. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowana wiekszosc kosmetycznych zakupow robie albo zagranica albo w internecie. Robiac zakupy w polskich perfumeriach mam wrazenie, ze jestem okradana. Nawet nie pamietam co ostatnio kupilam w "normalnym" sklepie w Polsce.
A co do pedzelka Lancome, to ja go kupilam (dzieki Jaz ) na pare dni przed promocja. Przeplacilam jednym slowem (o ile mozna tak powiedziec wziawszy pod uwage, ze cena, ktora ja zaplacilam, tj. ok. 40 zl byla i tak pare razy nizsza niz w perfumerii ). Cos kojarzylam, ze ktoras z Was go tu kiedys chwalila. Przypililo mnie z pedzelkiem, bo odkad zaopatrzylam sie na allegro w odsypki pigmentow Maca (polecam, boskie cienie !!!), pedzelek jest konieczny. Do tej pory nakladalam cienie pacynkami, ale do sypkich to jednak tylko pedzelki sie nadaja.
Paczka w drodze, juz przebieram nogami i sie doczekac nie moge. Pytanie ile jeszcze poczekam skoro chodza glosy o strajku poczty
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:04   #1265
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokłanie To jak będziemy chciały ustalić czy nam zapach się spodoba to musimy wymienić się wrażeniami z zapachu Będzie nam się podobał przeciwnie

Hahaha. Coś w tym jest Mariolko.

Zastosowałam dzisiaj rano po prysznicu sztyft Biotherm i jak na razie sprawuje się wzorowo a już zdążyłam wykonać cięższe prace domowe.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:08   #1266
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Zastosowałam dzisiaj rano po prysznicu sztyft Biotherm i jak na razie sprawuje się wzorowo a już zdążyłam wykonać cięższe prace domowe.
Juz ??? O jaaa...ja dopiero niedawno wstalam Szybka jestes
Ja mam dzis wizyte u gina i z lekka sie stresuje, to nic mi sie nie chce robic. Ech..
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:11   #1267
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Strajku ma prawdopodobnie nie być, jeśli już to po 5 maja. Chyba,że dzisiaj znowu się coś zmieniło.
Polskie perfumerie są tragiczne, też nic tam nie kupuję. Mieszkałam trochę w Londynie, używałam głownie próbek - biedny student A jak już coś kupiłam, to za normalną cenę, z miłą obsługą i pełno gratisów. Przeżywam teraz traumę.
Ale ostatnio widziałam w Sephorze zestawy Biothermu(różne serie), był w nim krem, jakiś tonik i coś jeszcze? Nie mogłam spokojnie obejrzeć, bo łaził za mną ochroniarz i czułam się jak intruz. W każdym razie kosztowało to tylko 165zl, więc to dobra cena za 3 produkty.
Wiecie może co dokładnie jest w tych zestawach?
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 11:19   #1268
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokłanie
Jak ja byłam 2 dni temu to było tak samo Ledwo przekroczyłam progi Douglasa to dopadły mnie chętne pomocy konsultantki Musiałam się niemal opędzać z 5 razy
ja musiałam salwować się ucieczką, nie było zmiłuj, jakieś strasznie zdeterminowane były

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niech dalej tak widnuja ceny, nie robia zadnych promocji, to beda musieli pozamykac te kosmetyczne przybytki rozpusty w naszym pieknym kraju. I bardzo dobrze. Moze sie naucza od kolegow z zagranicy jak sie robi interesy. No i ze o klienta trzeba dbac. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowana wiekszosc kosmetycznych zakupow robie albo zagranica albo w internecie. Robiac zakupy w polskich perfumeriach mam wrazenie, ze jestem okradana. Nawet nie pamietam co ostatnio kupilam w "normalnym" sklepie w Polsce.
A co do pedzelka Lancome, to ja go kupilam (dzieki Jaz ) na pare dni przed promocja. Przeplacilam jednym slowem (o ile mozna tak powiedziec wziawszy pod uwage, ze cena, ktora ja zaplacilam, tj. ok. 40 zl byla i tak pare razy nizsza niz w perfumerii ). Cos kojarzylam, ze ktoras z Was go tu kiedys chwalila. Przypililo mnie z pedzelkiem, bo odkad zaopatrzylam sie na allegro w odsypki pigmentow Maca (polecam, boskie cienie !!!), pedzelek jest konieczny. Do tej pory nakladalam cienie pacynkami, ale do sypkich to jednak tylko pedzelki sie nadaja.
Paczka w drodze, juz przebieram nogami i sie doczekac nie moge. Pytanie ile jeszcze poczekam skoro chodza glosy o strajku poczty
ja tylko mam nadzieję, ze ktoś z przedstawicieli najwyższych władz tego typu sieci czyta Wizaz, słucha co ludzie mówią na mieście itd, bo ceny są naprawdę powalające, a jesli mamy wybór gdzie i za ile kupować, to chyba sprawa jest prosta? zwłaszcza kiedy cena wraz z przesyłką (za niemałą kwotę!) wychodzi duuuużo taniej niz w realnym sklepie za rogiem
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:30   #1269
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Juz ??? O jaaa...ja dopiero niedawno wstalam Szybka jestes
Ja mam dzis wizyte u gina i z lekka sie stresuje, to nic mi sie nie chce robic. Ech..
Cały tydzień narzekam że jestem niewyspana, a jak przychodzi weekend to budzę się bladym świtem.

Trzymam kciuki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:51   #1270
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cały tydzień narzekam że jestem niewyspana, a jak przychodzi weekend to budzę się bladym świtem.

Trzymam kciuki.
Dzieki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:52   #1271
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzieki
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 11:54   #1272
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja wczoraj byłam na polowaniu w Calerii Centrum trochę shiseido poglądałam i doszłam do wniosku , że chcę wszystko z tej marki a podkład faktycznie boski lifting nieco ciemnawy ale super nawilżający !!! na jeseń będzie mój bo teraz mam cały zestaw wszystkiego
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:09   #1273
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
MaGJa, jak go zobaczę, to napewno dam znać ja go kliknęłam dzięki dyni za połowę ceny i sądzę, że skoro zrobili special price, to była niestety wyprzedaż i może już nie być na stanie w takiej cenie
Z góry dziękuję
A że to była wyprzedaż to wiem, ale moooże jeszcze je rzucą w takiej cenie Bo w regularnej truskawkowej póki co nie kupię.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już biorę miarkę i mierzę
- szerokość prz srebrnej skuwce - 0,9 cm
- długość dłuższej strony - 1,3 cm
- długość krótszej strony - 0,8 cm
- długość rączki bez włosia - 13,5 cm

Ja myślę, że czasami występujące problemy z płatnościami (np, paypal) sprawią, że kilka sztuk wróci jeszcze na truskawkę w promocyjnej cenie
Też liczę na to, że parę sztuk wróci, tak jak z Bambusem było.
Dzięki za podanie wymiarów, teraz jeszcze bardziej go chcę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:32   #1274
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Od prawie dwóch lat i 40 zamówien jestem fanką Strawberry i dopiero teraz odkryłam ten wątek!
Cieszę się strasznie, już przeczytałam całość i nabrałam ochoty na cętkowaną Helenkę i serum do końcówek tigi. Szukam również jakiegoś bronzera i zapewnie wybór padnie na Chanel Irreellle
bo Dior healthy look wydaje mi się zbyt pomaranczowy a ja jestem bladzioch w różowej tonacji..
W każdym razie witajcie
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:38   #1275
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
potwierdzam, niestety
mnie tez zatrzymano dwie paczuszki w tym tygodniu, z cieniami Clinique
na 28 paczek, zatrzymali tylko pierwszą, i dopiero teraz te, takze raj się skonczył, mam nadzieję, ze chwilowo No i ciekawe jak długo potrwa odprawa... Wzdech
W jednej z moich zatrzymanych paczuszek też są cienie Clinique
Czyżby odznaczały się jakoś szczególnie dla celników
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:44   #1276
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Od prawie dwóch lat i 40 zamówien jestem fanką Strawberry i dopiero teraz odkryłam ten wątek!
Cieszę się strasznie, już przeczytałam całość i nabrałam ochoty na cętkowaną Helenkę i serum do końcówek tigi. Szukam również jakiegoś bronzera i zapewnie wybór padnie na Chanel Irreellle
bo Dior healthy look wydaje mi się zbyt pomaranczowy a ja jestem bladzioch w różowej tonacji..
W każdym razie witajcie
Witaj w gronie Truskawkomaniaczek
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:47   #1277
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Od prawie dwóch lat i 40 zamówien jestem fanką Strawberry i dopiero teraz odkryłam ten wątek!
Cieszę się strasznie, już przeczytałam całość i nabrałam ochoty na cętkowaną Helenkę i serum do końcówek tigi. Szukam również jakiegoś bronzera i zapewnie wybór padnie na Chanel Irreellle
bo Dior healthy look wydaje mi się zbyt pomaranczowy a ja jestem bladzioch w różowej tonacji..
W każdym razie witajcie
witaj mała żabko
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:49   #1278
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niech dalej tak widnuja ceny, nie robia zadnych promocji, to beda musieli pozamykac te kosmetyczne przybytki rozpusty w naszym pieknym kraju. I bardzo dobrze. Moze sie naucza od kolegow z zagranicy jak sie robi interesy. No i ze o klienta trzeba dbac. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowana wiekszosc kosmetycznych zakupow robie albo zagranica albo w internecie. Robiac zakupy w polskich perfumeriach mam wrazenie, ze jestem okradana. Nawet nie pamietam co ostatnio kupilam w "normalnym" sklepie w Polsce.
Podobno już dawno mieli znieść w polskich perfumeriach 22% podatku na kosmetyki i co??? I oczywiście nadal drożyzna. Przyznam się szczerze, że jeszcze do niedawna nie byłam przekonana do sklepów internetowych pomimo, że wiedziałam o niższych cenach, jednak nie potrafiłam zaufać. Kupowałam więc w Sephorze, wydawałam majątek tłumacząc sobie, że za jakość trzeba płacić i że kosmetyki firm selektywnych są bardziej wydajne etc.
Teraz jednak wiem, że to prawdziwe zdzierstwo ze strony naszych perfumerii. Przyżekłam sobie, że moja noga już nigdy nie powstanie ani w Douglasie ani w Sephorze, no chyba, że trzeba będzie coś przetestować Ostatni raz obkupiłam się w Sephorze pod koniec zeszłego roku na 30% obniżce i jakże się myliłam myśląc, że taka okazja może się już nie powtórzyć...
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:54   #1279
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki prosze o pomoc, jakiego Biotherm'a Aquasource wybrac do cery mieszanej: krem, zel czy fluid???
Ja mam ten http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=36952 i przy mojej mieszanej się sprawdza
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 14:09   #1280
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Witajcie od dłuższego czasu podczytuję wątek i po mojej ostatniej wyprawie do 3 sephor i 2 douglasow, gdzie nie było lucidity postanowiłam zakupić go na truskawie i tak właśnie przepadłam, bo już leci do mnie jeszcze kohl guerlain i sądzę, że na tym się nie skończy
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:24   #1281
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Weszłam na Truskawkę pierwszy raz i jestem absolutnie pod wrażeniem Chyba się na cos zdecyduję, ale pochodzę po perfumeriach i wypatrzę coś A jakie są koszta przesyłki
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:26   #1282
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Serenite, mój reflex ma datę 10-2007 Moim zdaniem warto
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:44   #1283
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, znacie może ten błyszczyk?
http://eu.strawberrynet.com/productD...42491&goChar=C
W KWC ich nie ma niestety, dlatego pytam, bo nie wiem czy warto, a cena kusi...
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:54   #1284
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
W jednej z moich zatrzymanych paczuszek też są cienie Clinique
Czyżby odznaczały się jakoś szczególnie dla celników
z 3 paczuszek z cieniami C. jedną puścili (największą ), dwie złapali
gorzej, ze w drodze są perfumy na prezent dla TZ, czarne myśli mam

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Podobno już dawno mieli znieść w polskich perfumeriach 22% podatku na kosmetyki i co??? I oczywiście nadal drożyzna.
znieść, chyba znieśli, ale co z tego, przecież nie obniżą cen, jeszcze by mniej zarobili...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:59   #1285
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Weszłam na Truskawkę pierwszy raz i jestem absolutnie pod wrażeniem Chyba się na cos zdecyduję, ale pochodzę po perfumeriach i wypatrzę coś A jakie są koszta przesyłki
Kolorówka i pielęgnacja jest przesyłana za darmo.
A tak poza tym to polecam lekturę tego wątku i jej pierwszej części.

-> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221541

-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:08   #1286
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny założyłam wątek z pielęgnacją
może będzie łatwiej coś znaleźć jak oddzielimy ją od kolorówki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249386
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:27   #1287
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny założyłam wątek z pielęgnacją
może będzie łatwiej coś znaleźć jak oddzielimy ją od kolorówki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249386

Świetny pomysł.

Littlefrog - witaj wśród samych swoich.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:34   #1288
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny założyłam wątek z pielęgnacją
może będzie łatwiej coś znaleźć jak oddzielimy ją od kolorówki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249386
Super pomysł,ja od kilku dni kopię w truskawce i szukam kremiku.


Bardzo proszę o opisy i oceny. Oraz o okreslenie rodzaju cery,żeby było łatwiej się sugerować(np.zaskórniki, zmarszczki, przetłuszczanie,łuszczeni e)
A Ciebie jeśli moge prosić to dopisz to do pierwszego postu tego wątku
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:38   #1289
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja mam ten http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=36952 i przy mojej mieszanej się sprawdza
oo dziekuje przez to ze sa 3 opcje tego kremiku jestem zupelnie confused

a czy generalnie jestes zadowolona z tego nawilzacza?? czy bedzie dobry na wiosne/lato?? jak go oceniasz?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:56   #1290
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Hahaha. Coś w tym jest Mariolko.

Zastosowałam dzisiaj rano po prysznicu sztyft Biotherm i jak na razie sprawuje się wzorowo a już zdążyłam wykonać cięższe prace domowe.
Ależ z Ciebie ranny ptaszek

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja musiałam salwować się ucieczką, nie było zmiłuj, jakieś strasznie zdeterminowane były
Ja kilka razy powidziałam dziękuję, ale wiem co chcę obejrzeć..po czym wyciągnęłam swoją listę

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Z góry dziękuję
A że to była wyprzedaż to wiem, ale moooże jeszcze je rzucą w takiej cenie Bo w regularnej truskawkowej póki co nie kupię.


Też liczę na to, że parę sztuk wróci, tak jak z Bambusem było.
Dzięki za podanie wymiarów, teraz jeszcze bardziej go chcę
Tak, tak, myślę, że w najbliższych dniach coś się jeszcze pojawi

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Od prawie dwóch lat i 40 zamówien jestem fanką Strawberry i dopiero teraz odkryłam ten wątek!
Cieszę się strasznie, już przeczytałam całość i nabrałam ochoty na cętkowaną Helenkę i serum do końcówek tigi. Szukam również jakiegoś bronzera i zapewnie wybór padnie na Chanel Irreellle
bo Dior healthy look wydaje mi się zbyt pomaranczowy a ja jestem bladzioch w różowej tonacji..
W każdym razie witajcie
Witaj
Przeraziłaś mnie Ty przez 2 lata zamówiłaś 40 razy na tru. Aż się boję ile zamówień złożę na tru jak dojdę do 2 lat Zamawiam od grudnia ub.r. i mam już..38 zamówień
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.