Wszystkie typy- jak podkreślacie waszą urodę, jakieś sztuczki, wyprobowane kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 22:47   #1
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_

Wszystkie typy- jak podkreślacie waszą urodę, jakieś sztuczki, wyprobowane kosmetyki?


Dziewczynki wszystkich typów, piszcie jak podkreślacie waszą urodę w danym typie, może macie jakieś wypróbowane makijaże, kolory, może ciekawe "sekrety" podkreślenia "tego czy owego". Dzielcie się tym wszystkim, wklejajcie zdięcia itp.
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 12:17   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wszystkie typy- jak podkreślacie waszą urodę, jakieś sztuczki, wyprobowane kosmetyki?

jestem typem chłodnym
Moje niebiesko-szare oczy najkorzystniej chyba prezentują się w cieniach o ciepłym kolorze kontrastujących z tęczówkami (wszelkie rudości,miedzie, złote brązy, czekolada).
Mam jasną i bladą karnację- w zależności od nastroju albo ją bronzuję ziemią egipską albo podkreślam jej jasność.
Nie wyobrażam sobie nie użyć różu albo modeluję nim kości policzkowe albo dodaję świeżości robiąc lekkie rumieńce.
Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy postaram się napisać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 12:45   #3
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystkie typy- jak podkreślacie waszą urodę, jakieś sztuczki, wyprobowane kosmetyki?

Ja jestem typem zimowym. Włosy ciemnobrązowe, oczy szaroniebieskie karnacja dość ciemna ale o chlodnym odcieniu. Szybko się opalam. Oczy najczęściej podkreslam delikatnie czarną kredką i obowiązkowo tuszem. Nielubię cieni do powiek więc używam ich sporadycznie jeśli juz to w brązach i szarościach. Usta maluje na blady róż. Jeśli chodzi o ubrania to dobrze mi we wszystkich kolorach (szczególnie intensywnych np. czerwień, czerń, mocny roż) oprócz fioletu .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.