Novynette/Mercilon - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 16:28   #31
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Niestety svenju, lekarze przepisują tabletki ot tak , mnie raz się spytał jakie po prostu bym chciała, jakby apteka to był samoobsługowy a ja sobie wybiorę te w najładniejszym opakowaniu :/ Ja też mam starcia z lekarzami, lekarka kazała mi brać testosteron, chociaż mam go za dużo o czym dobrze wiedziała
straszna lekarka pewnie już do niej nie chodzisz?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 16:34   #32
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez Anulek
straszna lekarka pewnie już do niej nie chodzisz?
Nie, już dawno nie chodzę, to był o zgrozo ginekolog dziecięcy :/
Raz poszłam do ginekologa, podobno dobry, były ordynator,same ochy i achy. Jak szybko weszłam tym szybciej wyszłam W czasie wizyty bez pukania weszła pielęgniarka z jakąś receptą, w której lekarz coś źle zaznaczył a on " ku***, zawsze coś spi******" - to po pierwsze. Jak mu powiedziałam, że poprzedni lekarz zasugerował mi przerwę w braniu tabletek to on "a co? chce pani w ciążę zajść" - tonem strasznym. W czasie badania był niezbyt delikatny i ciągle słyszałam "no niech sie pani rozluźni". Jednak szczęka mi opadła jak mówiłam mu o problemach z owłosieniem - jego wypowiedź "najlepsza jest depilacja laserowa, ale panią i tak na nią nie stać"
Straszny lekarz, z piekła rodem, nikomu nie życze takiej wizyty
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 16:57   #33
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

mój ginekolog jest taki śmieszny!!!jak narazie to byłam tylko raz u niego!!!! hehe wszystko mi wytłumaczył. Być moze zapisał mi tabletki novynette żeby sprawdzić czy dadzą jakiś rezultat!!!!Mają w sumie mało hormonów.I może poprostu nie chciał mnie jak na sam początek karmić tabletkami z duża ilością hormonów!!!sama nie wiem!!!! no zobaczymy co będzie. A tak na marginesie to jaka była wasza pierwsza wizyta u ginekologa??? byłyście skrempowane hehe!!!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 16:58   #34
orzechowa princessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Hey Biorę Novynette od kilku miesięcy, już przy perwszym opakowaniu powiększył mi się biust o jakieś 3 cm. Akurat mi to nie pasowało, bo i tak mam duży biust :/ Nie bierz tabletek tylko dla tego, że chcesz mieć większy biust, bo może ci się on owsze powiększyć ale gratisowo możesz dostać całą paletę innych nieprzyjemnych dolegliwości typu złe samopoczucie, bóle głowy czy dodatkowe kilogramy. Pozdrawiam
orzechowa princessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:16   #35
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez orzechowa princessa
Hey Biorę Novynette od kilku miesięcy, już przy perwszym opakowaniu powiększył mi się biust o jakieś 3 cm. Akurat mi to nie pasowało, bo i tak mam duży biust :/ Nie bierz tabletek tylko dla tego, że chcesz mieć większy biust, bo może ci się on owsze powiększyć ale gratisowo możesz dostać całą paletę innych nieprzyjemnych dolegliwości typu złe samopoczucie, bóle głowy czy dodatkowe kilogramy. Pozdrawiam
wiem!!!tylko to jest mój największy kompleks!!!!i bardzo mi na tym zależy. Tabletki już kupiłam i teraz tylko czekam na okres żeby zacząć brać. A oprócz tych 3 cm jeszcze więcej tobie przybyło w biuscie!!!?????
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:17   #36
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Nie, już dawno nie chodzę, to był o zgrozo ginekolog dziecięcy :/
Raz poszłam do ginekologa, podobno dobry, były ordynator,same ochy i achy. Jak szybko weszłam tym szybciej wyszłam W czasie wizyty bez pukania weszła pielęgniarka z jakąś receptą, w której lekarz coś źle zaznaczył a on " ku***, zawsze coś spi******" - to po pierwsze. Jak mu powiedziałam, że poprzedni lekarz zasugerował mi przerwę w braniu tabletek to on "a co? chce pani w ciążę zajść" - tonem strasznym. W czasie badania był niezbyt delikatny i ciągle słyszałam "no niech sie pani rozluźni". Jednak szczęka mi opadła jak mówiłam mu o problemach z owłosieniem - jego wypowiedź "najlepsza jest depilacja laserowa, ale panią i tak na nią nie stać"
Straszny lekarz, z piekła rodem, nikomu nie życze takiej wizyty
w szoku jestem współczuje okropnego przeżycia ,tego textu o depilacji laserowej bym mu nie podarowała napewno bym się odgryzła

ja mam lekarza żartownisia pamiętam jak przypisał mi pigułki ,oczywiście po badaniach itp, miałam jakieś problemy z okresem no i mówi że mogłabym skorzystać z antykoncepji a jak nie będzie z kim to zasze mogę z lekarzem ale ogólnie miły facet.Ja na szczęście nie miałam przykrych przeżyć z lekarzami raz tylko trafiłam do jednej lekarki która wypisywała mi takie leki które mi nie pomagały w ogóle

co do autorki wątku to radzę poczekać biust rośnie podobno do 21 lat.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:24   #37
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

no nie wiem czy mi coś jeszcze podrośnie w biuście!!!!spróbuje tych tabletek jeśli coś pomogą to ok a jeśli nie to nie wiem co zrobie!!!może do 21 roku jeszcze coś mi przybędzie!!!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 17:25   #38
orzechowa princessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Nie, tylko tyle, poza tym ogólnie stał się jędrniejszy. Na szczęscie reszta ujemnych skutków mnie ominęła Ale z tym to jak z rosyjska ruletką Widzę, że naprawdę się uparłaś na te tabletki, więc jedynie mogę pożyczyć Ci, żeby podziałały na Ciebie tak, jak na mnie
orzechowa princessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:27   #39
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

a jaki masz rozmiar że tak się martwisz ??? Ja mam 22 lata i 75 b i już się z tym pogodziłam
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:30   #40
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

nie dziękuje!!! mi by wystarczyła miseczka "B"!!! ale bym była zadowolona z takiego biuściku!!!nie czułabym się płaska!!!!podobno pomagają jakieś masaże na biust!!!kiedyś próbowałam!!!!no i troszke mi się podkreśliły kształty. Ale na tym się skończyło bo mi się nie chciało tyle masować!!!Ręce już bolały hehehe nie pomyślcie źle o mnie!!! jak bedzie widać jakieś rezultaty to odrazu napisze!!!!pozdrawiam!!!! !
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:31   #41
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

ja mam "A 75"
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 17:32   #42
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

no ale jaka jest różnica między A75 , a B 75!!! bardzo duża.
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:56   #43
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Klaudii nie przejmuj się tak bardzo może tak być że jeszcze nagle Ci urośnie.Napewno też po porodzie będziesz miała większe.Moja matka podobno miała mniejsze od moich a powiększyły jej się do C-D. Co do tabletek to sama biorę od roku diane i miałam złudzenie że się powiększyły i moja matka mówiła że się powiększyły a były poprostu spuchnięte hmm nie wiem od czego to zależy ale w połowie opakowania jakby są nabrzmiałe/twardsze i wydaje się że większe a kiedy robi się tydzien przerwy to mija.W każdym razie mi nie powiększyły biustu chociaż miałam taką nadzieję pozostają push upy.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:59   #44
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

dziekuje ze mnie pocieszasz
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:09   #45
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Masz dopiero 17 lat, biust zdąży Ci urosnąć bez hormonów, zapewniam. Lekarz Ci nie powiedział, ale bez badań to nie takie hop siup, bo marzy Ci się większy biust. Możesz mieć migreny, spadek libido (jeśli współżyjesz), wzrost na wadze, zatrzymywanie się wody w organizmie i wiele innych dolegliwości. Wszystko zależy od Twojej tolerancji na dane tabletki.
BTW- bardzo proszę, nie wstawiaj tylu !!! Wykrzykniki w wypowiedziach internetowych oznaczają krzyk, a zwłaszcza taka duża ilość.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:09   #46
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

nie ma za co
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:10   #47
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

to straszne ,że decydujesz sie na piguly w wieku 17 lat i to z powodu biustu.
bedziesz je brala zawsze?
lekarzowi powiedzialas dlaczego chcesz je brac?zlecil badania?
rodzice wyrazili zgode?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:28   #48
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

dobrze przepraszam nie bede juz wstawiac tylu wykrzyknikow
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-20, 22:52   #49
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Smile Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Mam pytanko. Czy jesli zaczelam brac pigulki to moge pic alkohol?? dzisiaj zrezygnowalam z alkoholu bo sie balam. Mój chłopak mi nie pozwolil pic bo nie wiedzial jakie moga byc skutki. Nie chcielismy ryzykowac. Czytalam wszystko o tabletkach ale to chyba przeoczyłam. Czy ktoś mi napisze czy moge pić alkohol gdy zażywam tabletki horonalne???
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 23:13   #50
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez klaudii17
mój ginekolog jest taki śmieszny!!!jak narazie to byłam tylko raz u niego!!!! hehe wszystko mi wytłumaczył. Być moze zapisał mi tabletki novynette żeby sprawdzić czy dadzą jakiś rezultat!!!!Mają w sumie mało hormonów.I może poprostu nie chciał mnie jak na sam początek karmić tabletkami z duża ilością hormonów!!!sama nie wiem!!!! no zobaczymy co będzie.
Tiaaa.... a jeśli będę miała jakieś paskudztwo do przetestowania bo będę chciała sprawdzić jak działa to dasz się namówić? Będziesz moim króliczkiem doświadczalnym?
Lekarze dostają bonusy od firm farmaceutycznych za przepisywanie ich leków. mają w zdrowie pacjentów - najczęściej. Wyjątki są bardzo rzadkie. Teoretycznie żaden lekarz nie powinien ci przepisywać leków hormonalnych bez uprzedniego zbadania poziomu hormonów. Ten ginekolog nie jest śmieszny tylko fatalny.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 12:00   #51
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Prosze napiszcie mi czy moge pić normalnie alkohol gdy biore tabletki.
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 17:32   #52
madziejka
Przyczajenie
 
Avatar madziejka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
GG do madziejka
Arrow Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Czesc!!
Biorę Novynette już od 1,5 roku. Ale mój biuścik ani drgnął . Na mnie to chyba nie działa . Robię za to sobie masaż (okrężne ruchy) i ćwiczę. Biust się dzięki temu tak ładnie wyrzeźbił i mimo, że jest niewielki to tak jakos apetycznie wygląda .
A co do tabletek, to bardzo ważne jest by lekarz zlecił przedtem badania, odpowiednio dobrał ilosc hormonów. No i przedewszsytkim nie można brać tabletek tak sobie, dla poprawienia urody. To jest ingerencja w organizm i to dosc poważna, która ma jeden ważny cel. Na tabletki przyjdzie pora kiedy będizesz się chciała skutecznie zabezpieczyć. Jeśli na razie nie musisz, to lepiej z nimi poczekać.
madziejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 17:56   #53
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Tak ,można pic alkohol przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej.Musisz sie jednak liczyć z tym ,ze alkohol w nadmiernej ilości spowodowac może biegunkę lub wymioty,a to obniza skutecznośc tabletki antykoncepcyjnej.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 18:28   #54
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Tak ,można pic alkohol przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej.Musisz sie jednak liczyć z tym ,ze alkohol w nadmiernej ilości spowodowac może biegunkę lub wymioty,a to obniza skutecznośc tabletki antykoncepcyjnej.
Dziekuje bardzo za odpowiedz. To bylo dla mnie bardzo wazne
jestes kochana!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 20:55   #55
jamajka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Biorę tabletki już 3 lata , nigdy nie było zadnego problemu z piciem alkocholu. Mozna pić to nie ma żadnego negatywnego wpływu.
jamajka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 21:37   #56
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Z jednej strony Cię rozumiem że chce się robić wszystko aby pozbyć się kompleksów.Z drugiej strony pigułki to naprawde nie przelewki. Można się naczytać na wizażu opinii dziewczyn stosujących różne tabletki i z tego co poczytałam to naprawde nie da się jednoznacznie określić konsekwencji ich stosowania. Pomimo iż jak piszesz novynette ma małą dawkę hormonów to zawsze jest to jednak ingerencja w ogranizm. Ja też brałam te tabletki, ale biust mi się nie powiększył.
Myślę że próby powiększenia biustu wskutek brania tabletek to nie jest do końca wyjście bo po ich odstawieniu wszystko może wrócić do poprzedniego stanu.
Któraś z dziewczyn ostatnio pisała że jej siostra miała miseczkę A i dopiero w wieku zdaje się 21 lat!! biuścik jej urósł i jest baaardzo zadowolona
Może poczekaj jeszcze trochę... pozdrawiam.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 22:44   #57
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Jak narazie to dopiero jestem w trakcie pierwszego opakowania. Moge po tym opakowaniu przerwac kuracje?? Bo szczerze mowiac to jak narazie moj biust jest tylko troszke napiety ale nic poza tym no i nie chce sie truc tymi tabletkami. chcialam sprawdzic czy w ogole one cos pomoga. Juz 8 dzien mam okres wiem ze tak ma byc ale troszke to wkurza Chyba pozostaly mi masaze i balsamy ujedrniajace. Co wy o tym myslicie?? Poczekac jeszcze do 21 roku?? Wiem ze zrobilam zle z tymi tabletkami
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 21:26   #58
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Smile Dot.: Novynette a powiększenie biustu

kurcze to jest przesada mam juz 17 dzien okres. Ile mam jeszcze czekac zeby organizm sie przyzwyczail do tych hormonow???? to jest normalne???
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 21:34   #59
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Dziewczyno idź do ginekologa bo w końcu zaslabniesz czy co... 17 dni okresu??? masakra.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 21:48   #60
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Smile Dot.: Novynette a powiększenie biustu

no ale ten okres jest taki dziwny bo czuje sie jak by go w ogole nie bylo. Praktycznie jest tylko troszke. Na forum wypowaidala sie jedna dziewczyna i tez mowila ze ma dlugo okres juz 10 dni. Bo organizm musi sie przyzwyczaic.
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.