nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 14:08   #3151
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: Revlon colorstay

też chciałabym zamówić ten podkład REVLON ColorStay SoftFlex na allegro i mam tu do Was pytanie , który odcień z tych najjaśniejszych wpada w róż? Potrzebuję właśnie takiego wpadającego w róż dla skóry suchej / normalnej zastanawiałam się nad 200 NUDE i 110 IVORY bardzo proszę o radę który będzie najlepszy z tych kolorów , żeby miał różowy pigment i był jasny .
200 - Nude
180 Sand Beige
150 - Buff
110 - Ivory

dziękuję.
__________________


Edytowane przez anusiaa15
Czas edycji: 2010-02-21 o 14:10
anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:24   #3152
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez anusiaa15 Pokaż wiadomość
też chciałabym zamówić ten podkład REVLON ColorStay SoftFlex na allegro i mam tu do Was pytanie , który odcień z tych najjaśniejszych wpada w róż? Potrzebuję właśnie takiego wpadającego w róż dla skóry suchej / normalnej zastanawiałam się nad 200 NUDE i 110 IVORY bardzo proszę o radę który będzie najlepszy z tych kolorów , żeby miał różowy pigment i był jasny .
200 - Nude
180 Sand Beige
150 - Buff
110 - Ivory

dziękuję.
Ivory jest najjasniejszy i wpada w róż buff jest dla cieplejszej karnacji
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:18   #3153
Truskaweczkaxx
Rozeznanie
 
Avatar Truskaweczkaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: G-Town
Wiadomości: 573
Dot.: Revlon colorstay

kupilam sobie ten podklad w 240 medium beige dla cery normalnej i dzis uzylam go pierwszy raz i z poczatku jak go nalozylam to jakos mi tak nie podpasowal bo jakos tak za ciemny mi sie wydawa wiec go zmylam i sie zdenerwowalam bo sobie mysle jak go teraz oddac i wgl ... ale poszlam na gore i znow go nalozylam i teraz jest ok kolor w sam raz ( wtedy musialam nalozyc za duzo) ladnie sie naklada tylko szybko zasycha. Jak zauwazylam wiele z was mówi ze nie pasuje wam zapach tego podkładu a mi on się podoba xD nie wiem jak to możliwe jeśli większość osób nie lubi tego zapachu ... a i może wiecie czy można dokupić pompkę do tego podkładu lub jakoś pompka może pasuje do niego ?
__________________
life is a risk... but i like it

-dam o paznokcie
-zapuszczam wlosy ( jeszcze jakies 15 cm, dam rade !)
-dbam o cere

04.05.2011 Zdałam Theory Test i 22.12.2011 bede juz mogla jezdzic
Patrycja
Truskaweczkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:04   #3154
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi napisac ktory z podkladow od 320 w dół ma pigmenty różowe??Zamowilam sobie kolejny i niestety nastepny idzie na sprzedaz.Wzielam 320 do tlustej i mam twarz czerwona i jest jeszcze za ciemny w porownaniu do szyi.Juz stracilam nadzieje ktory w koncu mi podpasuje ;(

Gdzieś czytałam, że podobno od 220 w górę mają różowy pigment.

Ja zastanawiam się nad 180 albo właśnie 220 dla tłustej cery, ale widziałam kolory tylko na monitorze i mam obawy, że też nie trafię idealnie w kolor ;/.
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 20:02   #3155
sylwiao3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam Podkładu firmy Revlon Color Stay z formułą soft flex od 1,5 roku i nie zamienialbym go na żaden inny. Kiedys kupiłam podkład Dermablend Vichy i niby jeszcze lepiej kryje, ale o wiele szybciej sie po nim błyszczałam. Revlon jest dostosowany do róźnych rodzajów cery. Nie daje wrazenia maski Polecam
sylwiao3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:14   #3156
winfor99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Revlon ColorStay pomocy :(

Od jakiegos czasu zaczelam uzywac balsamow brazujacych, samoopalaczy gdyz nie chce niszczyc sobie skory solarium... I teraz mam problem z doborem odpowiedniego koloru podkladu wiadomo samoopalacze nadaja lekko pomaranczowo-brazowy odcien... Jaki odcien/koloru podkladu byscie mi polecily chodzi mi glownie o Revlon ColorStay do skory tlustej ewentualnie MF Lasting Performance??? Ktory nr podladu mialby wlasnie taki pomaranczowo-brazowy odcien ale niezbyt ciemny?? Prosze o pomoc
winfor99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:10   #3157
izus63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

jeśli chodzi o podkłady z revlona to myślę, że do cery tłustej/mieszanej dobry będzie320 lub 330, a do cery suchej 250 lub 320. najlepiej sobie wypróbować testery na twarzy wtedy najlepiej dobierzesz odpowiedni kolor, w każdym sklepie z revlonem powinny być testery. Ewentualnie z maxfactora 106 lub 108.

Edytowane przez izus63
Czas edycji: 2010-02-25 o 16:12
izus63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 16:27   #3158
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

jesli chodzi o MF lp to ja osobiscie polecam ci nr 109,jest to b. ladny kolorek bez rózowego pigmentu, taki opalony / ale tez nie jest pomaranczowy/, a z revlona to generalnie od nr,320 wzwyż, ale juz wczesniej dziewczyny pisały o kolorówce revlona, wiec moze przeszukasz wizaz / wiem bo sama sledzilam ten wątek/
buzka
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:02   #3159
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

najłatwiej będzie jeśli wybierzesz się do dobrej perfumerii, np Duglas, obejzysz kilka próbek i poprosisz pania o odlewki, żeby potestować w domu wybrane kolory. Ja tak zrobiłam i dzięki temu mgłam się "ponosić" aż z trzema odcieniami. Przez internet nic sensownego Tobie nie doradzimy...
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:13   #3160
winfor99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

oczywiscie macie racje ze najlepiej samemu sprawdzic w sklepie... tylko ze ja mnieszkam w malej miejscowosci i nie ma u mnie podkladow revlona wiec musze kupic na allego w ciemno... dlatego zalozylam ten watek
winfor99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:14   #3161
Hastla
Raczkowanie
 
Avatar Hastla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 94
Dot.: Revlon ColorStay pomocy :(

Ja też używam revlona, obecnie True Beige 320. Miałam też ciemniejszy - ale był za ciemny. Ten 320 też troszku przyciemny jak dla mnie, ale dość blada zimą jestem, na lato po opalaniu idealny Odcień 320 + samoopalacz do buźki myślę, że będzie w sam raz
Hastla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 09:51   #3162
RobertaPardo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 88
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi napisac ktory z podkladow od 320 w dół ma pigmenty różowe??Zamowilam sobie kolejny i niestety nastepny idzie na sprzedaz.Wzielam 320 do tlustej i mam twarz czerwona i jest jeszcze za ciemny w porownaniu do szyi.Juz stracilam nadzieje ktory w koncu mi podpasuje ;(
tak, 220 czyli o5 lub Natural Beige Ten wpada ewidentnie w róż, mam ten kolor. Byłam bardzo zadowolona aż di momentu kiedy kupiłam kolor Buff, jest on bardzo neutralny, w żadnym wypadku żółty. twarz wygląda w nim bardziej naturalnie niż w Natural beige. Ma taki chłodny odcień
RobertaPardo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:24   #3163
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

na mnie buff jest mega żółty a sama jestem lekko żółta
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:59   #3164
_miGotKa_
Przyczajenie
 
Avatar _miGotKa_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: München
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jak dlamnie podkład revlon colorstay BYŁ najlepszy i perfekcyjnie krył wszystkie niedoskonałości,no ale teraz jest z dodatkiem softflex i moje zdanie uległo zmianie,to już nie ten sam podkład słabiej kryje i wogóle jakiś nie za fajny!WIADOMO KAŻDY MA INNE ZDANIE.
_miGotKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:19   #3165
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Revlon colorstay

dziewczyny, gdyby ktoras z was miala colorstaya ktorego nie uzywa chetnie go przygarne poprzez targowisko, mam sporo fajnych ciuszkow na wymiane, wiec mysle ze mozna cos dla siebie wybrac. poszukuje sredniego cieplego odcienia link do watku wymiankowego w podpisie
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:24   #3166
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Revlon colorstay

dziewczyny które z kolorów z CS sa wpadajace w roz
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 22:36   #3167
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny

Powiedźcie mi czy to są oryginaly na tej aukcji? Bo mi sie wydaje ze tak, ale wole sie dopytac

Potrzebuje jutro koniecznie kliknac Ivory do cery tlustej/mieszanej

http://www.allegro.pl/item947493378_..._mieszana.html

Edytowane przez Immolation
Czas edycji: 2010-03-11 o 10:14
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 07:26   #3168
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez RobertaPardo Pokaż wiadomość
tak, 220 czyli o5 lub Natural Beige Ten wpada ewidentnie w róż, mam ten kolor. Byłam bardzo zadowolona aż di momentu kiedy kupiłam kolor Buff, jest on bardzo neutralny, w żadnym wypadku żółty. twarz wygląda w nim bardziej naturalnie niż w Natural beige. Ma taki chłodny odcień

Ja właśnie czekam na dostawę 150 Buff, bo zakupiłam 180 Sand Beige, którego kolor jest ok, ale będzie bardziej idealny na wiosnę, gdzie skóra będzie ciut opalona .

PS. nie straszcie mnie, że będę żółta po Buffie (
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:29   #3169
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Powiedźcie mi czy to są oryginaly na tej aukcji? Bo mi sie wydaje ze tak, ale wole sie dopytac

Potrzebuje jutro koniecznie kliknac Ivory do cery tlustej/mieszanej
Immolation, zapomniałaś podać link do aukcji
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 10:13   #3170
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Powiedźcie mi czy to są oryginaly na tej aukcji? Bo mi sie wydaje ze tak, ale wole sie dopytac

Potrzebuje jutro koniecznie kliknac Ivory do cery tlustej/mieszanej
Juz sie poprawiam

http://www.allegro.pl/item947493378_..._mieszana.html
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:26   #3171
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wg mnie możesz brać w ciemno A tak poważnie -zawsze kupuję u tego sprzedawcy i zawsze wszystko było ok
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:07   #3172
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja powiem ze zawiodlam sie na Revlonie, moim zdaniem jest identyczny jak TRUE MATCH loreala, oczywiscie to moje odczucie. ale Revlon to zadna rewelacja przynajmniej dla mnie. ale moze dlatego ze <odpukac> nie mam wiekszych problemow z cera, nie mam co maskowac, ukrywac, tuszowac, poprostu lubie to gladkosc ktora jest po podkladzie i jednolity kolor
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:23   #3173
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kilka chwil temu przyszedł listonosz z paczuszką . Kolor Buff okazał się dużo lepszy od Sand Beige, myślę, że nawet Ivory byłby ok . Od razu pomalowałam buźkę nowym podkładem i całe szczęście daleko mu do żółtości, więc jestem bardzo zadowolona . Zastanawia mnie jednak fakt, iż oba różnią się informacjami na ulotkach. Obawiam się, że Buff jest podróbką . Dołączam zdjęcie i proszę o informację, jeśli któraś z Was zna się na tym. Pozdrawiam

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-03-12 o 12:25
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:11   #3174
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Revlon colorstay

bis:

A ja mam inną prośbę.
Na allegro planuje kupić podkład Revlon'a, ale nie znam odcieni jakie są do wyboru.
Czy któraś z Was może mi wypisać numery i odcienie jakie Revlon oferuje ?
Byłby to zakup w "ciemno", więc chciałabym poznać skalę kolorów.

Edit:
01 IVORY
02 BUFF
04 SAND BEIGE
07 TRUE BEIGE
10 NATURAL TAN
11 EARLY TAN
12 RICH TAN
15 MAHOGANY


Dobre informacje znalazłam? -Poczynając od koloru najjaśniejszego do najciemniejszego?
Kolor najjaśniejszy to biały, różowy czy bardziej beżowy, naturalny ... ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:54   #3175
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej nie wiecie może gdzie oprócz Douglasa można dostać/kupić próbki revlona? znów szukam koloru 300 do cery mieszanej i znów nie ma... właśnie kończy mi się 240, był troszkę za jasny więc zmieszałam z próbką 330 i było ok. Teraz idzie lato więc chyba przydałoby się coś ciemniejszego o odcień lub dwa, z tym że nie wpadającego w róż (więc 250 odpada), z drugiej strony boję się że po 300 będę mieć żółtą twarz...
Dziwne że w Douglasie nadal maja tylko odcienie do 220 i od 320, wszędzie tak jest czy tylko w Krakowie nie można dostać kolorów pomiędzy 220-320?
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 02:45   #3176
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Kilka chwil temu przyszedł listonosz z paczuszką . Kolor Buff okazał się dużo lepszy od Sand Beige, myślę, że nawet Ivory byłby ok . Od razu pomalowałam buźkę nowym podkładem i całe szczęście daleko mu do żółtości, więc jestem bardzo zadowolona . Zastanawia mnie jednak fakt, iż oba różnią się informacjami na ulotkach. Obawiam się, że Buff jest podróbką . Dołączam zdjęcie i proszę o informację, jeśli któraś z Was zna się na tym. Pozdrawiam
Etykietki wskazują na to, że produkty sa oryginalne. Własnie sprawdziłam swoje 2 buteleczki (kupione w 2 różnych drogeriach-na 100% oryginalne) i jest na nich to samo co na Twoich- różnią się tylko koncowe cyferki kodu- to zapewne odcień, albo data ważności etc.



Dziewczyny mam problem:/ Mój odcień true beige 320 (cera mieszana) -chłodny odcień był idealny do mojej cery od razu po nałożeniu. Oczywiście do pewnego momentu, bo z upływem dnia straszliwie ciemniał na buzi. Mamy zimę, więc potrzebowałam jakiegoś odcienia, który da efekt true beigu zaraz po nałożeniu. Pani w Douglasie( wrr...) doradziła mi natural tan sądząc, że odcień ciepły będzie jasniejszy(pomijam fakt, że to ten sam poziom, ale rózni sie odcieniem- chłodny -ciepły) )))))) przeklinam go kazdego dnia rano:/ Kilka bliskich osób zwróciło mi uwagę, że wyglądam jak pomarańczka) Problem polega na tym, że panie sprawdziły w komputerze i nie ma odcieni jasniejszych typu medium beige, fresh beige dla cery mieszanej. Ogromna przepaść i dopiero wtedy natural beige, który jest za jasny i za różowy. Czy macie ten sam poblem kupując w drogeriach Douglasa? Potrzebuję odcień jasniejszy od true beige, w chłodnej/neutralnej tonacji dla cery mieszanej. Boje się zamawiać przez allegro-wole pójśc do drogerii, wydać to 20-30 zł. więcej ale miec pewność , że produkt jest oryginalny. hm.. chociaz w sumie może nie jest to taki zły pomysl, tylko jaki odcien wybrać?
Może wymieszać ten podkład z jakims innym jasniejszym? Tylko oczywiście tanszym, bo nie stać mnie na wydanie jednorazowo 2*69 złotych
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:04   #3177
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Etykietki wskazują na to, że produkty sa oryginalne. Własnie sprawdziłam swoje 2 buteleczki (kupione w 2 różnych drogeriach-na 100% oryginalne) i jest na nich to samo co na Twoich- różnią się tylko koncowe cyferki kodu- to zapewne odcień, albo data ważności etc.



Dziewczyny mam problem:/ Mój odcień true beige 320 (cera mieszana) -chłodny odcień był idealny do mojej cery od razu po nałożeniu. Oczywiście do pewnego momentu, bo z upływem dnia straszliwie ciemniał na buzi. Mamy zimę, więc potrzebowałam jakiegoś odcienia, który da efekt true beigu zaraz po nałożeniu. Pani w Douglasie( wrr...) doradziła mi natural tan sądząc, że odcień ciepły będzie jasniejszy(pomijam fakt, że to ten sam poziom, ale rózni sie odcieniem- chłodny -ciepły) )))))) przeklinam go kazdego dnia rano:/ Kilka bliskich osób zwróciło mi uwagę, że wyglądam jak pomarańczka) Problem polega na tym, że panie sprawdziły w komputerze i nie ma odcieni jasniejszych typu medium beige, fresh beige dla cery mieszanej. Ogromna przepaść i dopiero wtedy natural beige, który jest za jasny i za różowy. Czy macie ten sam poblem kupując w drogeriach Douglasa? Potrzebuję odcień jasniejszy od true beige, w chłodnej/neutralnej tonacji dla cery mieszanej. Boje się zamawiać przez allegro-wole pójśc do drogerii, wydać to 20-30 zł. więcej ale miec pewność , że produkt jest oryginalny. hm.. chociaz w sumie może nie jest to taki zły pomysl, tylko jaki odcien wybrać?
Może wymieszać ten podkład z jakims innym jasniejszym? Tylko oczywiście tanszym, bo nie stać mnie na wydanie jednorazowo 2*69 złotych

Dziękuję bardzo za odpowiedź . Kamień z serca mi spadł . A co do pewności, że w drogeriach jest 100% oryginalności, to nie do końca tak jest. W niektórych sklepach dziewczyny potajemnie podmieniają produkty i te oryginalne sprzedają na portalach aukcyjnych. Nie raz było o tym głośno. Nigdzie już nie można być pewnym :/ .
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:43   #3178
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mogłaby któraś z was wrzucić zdjęcie gdy jest pomalowana Golden beige (300)? bo w internecie są ale przeważnie dziewczyn o dosyć orientalnej urodzie i fresh beige 250 też mogłoby być
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:27   #3179
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny czy odcien 180 sand beige do cery N/S zostal wycofany ?? Na all wogole go nie ma
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:41   #3180
Illora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Revlon colorstay

dziewczyny potshebuje rady: obecnie kończę podkład Maybeline Superstay (NUDE- i był absolutnie za ciemny!!!!!!!!) i chciałabym zmienic na Revlon ale nie moge sie zdecydowac czy Buff czy Sand Beige???
cere mam jasną, "oliwkową"
Jakies sugestie??

Edytowane przez Illora
Czas edycji: 2010-03-17 o 13:43
Illora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.