cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 17:02   #1291
natalia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziękuję Ci bardzo ,madziaczek za te informacje
Bardzo mi się przydadzą. Kupię sobie też ten krem. A co do dermatologa to będę jeszcze szukać, może na jakimś forum znajdę dobre opinie o kimś z Poznania. W każdym razie napiszę też jakie będę miała efekty tego zabiegu. Dzięki i pozdrawiam
natalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:28   #1292
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez natalia30 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo ,madziaczek za te informacje
Bardzo mi się przydadzą. Kupię sobie też ten krem. A co do dermatologa to będę jeszcze szukać, może na jakimś forum znajdę dobre opinie o kimś z Poznania. W każdym razie napiszę też jakie będę miała efekty tego zabiegu. Dzięki i pozdrawiam
Witam
Kurcze była kiedyś taka stronka ze spisem lekarzy sprawdzonych i poleconych ale cóś nie mogę jej znaleźć znalazłam tą może znajdziesz tam kogoś dla Siebie
http:// www.*************/baza.php? dzial1=79&dzial2=79 po www wpisz .estemedia. pl. w miejscu gwiazdeczek a potem resztę . Albo ja jestem taka guła i go wkleić nie mogę , albo link uznany jest za reklamę hehehehe


Trzymam kciuczki za Was dziewczynki .
Pozdrawiam

Edytowane przez Madziaczek32
Czas edycji: 2010-06-18 o 07:38
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:26   #1293
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej,
Potwierdzam słowa Madziaczek32 lepiej 100 razy zastanowić się z wyborem lekarza i przestudiować to jakim sprzetem się posługuje bo są różne IPL, nawet takie które można kupić na allegro.
Ja już od ponad 2 miesięcy walczę z powikłaniami po IPL i narazie rezulaty są bardzo marne...
Życze powodzenia i mam nadzieję że nie przejdziecie tego co ja...
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 00:22   #1294
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

racja trzeba uważnie wybrać dr i spr jaki ma sprzęt ja jestem bardzo zadowolona bo ipl zupełnie zlikwidował mi rumień !!! a byłam czerwona jak pomidor
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:45   #1295
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Wojowniczka_ zazdroszczę. chociaż przyznam, że pomimo szpetnych plam z którymi wałczę po zabiegu to nie wyskakują mi rumieńce przy cieplejszych czy zimniejszych dniach, mam nadzieje, że lekarz polecony przez Madziaczek32 pomoże zwalczyć mi te niedoskonałości szpecące twarz…
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:05   #1296
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

hej

jakiś czas temu zauważyłam, że na w okolicach nosa i na policzkach mam popękane naczynka. postanowiłam więc zmienić pielęgnację twarzy i teraz wygląda tak:

Rano:
płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O
później filtr Lirene 50+

Wieczorem:
mycie twarzy łagodnym żelem dla dzieci
przetarcie twarzy micelem Bioderma
woda termalna La Roche Posay
odżywczy krem Lirene do cery naczynkowej na noc

1 lub 2 razy w tygodniu peeling enzymatyczny do cery wrażliwej Lirene.

czy taka pielęgnacja cery naczynkowej jest ok?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2010-06-20 o 22:07
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:26   #1297
natalia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dzięki Madziaczek Poprzegladam tą stronę.
A znalazłam też na różnych forach wiazaz'u wypowiedzi dr.Waldemara Jankowiaka M.in również o pielęgnacji cery naczynkowej i o usuwaniu naczynek IPLem, laserem itd.
Okazało się, że on pracuje w Poznaniu to strona www.kec.pl
Wydaje się dobrym fachowcem i z tego co zdążyłam rzucić okiem opinie o nim też są dobre. Myślę,że umówię się do niego na wizytę. Jak myślicie? słyszałyście jakieś opinie o tym lekarzu?
pozdrawiam
natalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 11:19   #1298
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witaj Natalko
Nie znam tego lekarza , ale wpisując go w Google ,znalazłam na kafeterii wypowiedź mojego lekarza , który go poleca więc myślę ,że warto się do niego przejść wklejam Ci link do przeczytania
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3596712
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:12   #1299
natalia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziękuje bardzo Madziaczek za odpowiedźUmówię się z tym lekarzem na wizytę i mam nadzieję, że już tej jesieni w znacznym stopniu pozbędę się naczynek i rumieńców. Dam znać jakie będą miała efekty.
Pozdrawiam serdecznie
natalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:47   #1300
anymore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 111
Cera naczynkowa - makijaż.

Witam.
Piszę w imieniu mojej mamy
Otóż całe policzki ma biedna pokryte popękanymi naczynkami, są bardzo mocno widoczne, wręcz purpurowe. Strasznie brzydko to wygląda
Poszukujemy dla niej jakiegoś dobrego podkładu i pudru.
Co byście poleciły?
Z góry mówię, że nie szukam czegoś bardzo drogiego, bo niestety mama jest po przeszczepie nerek i wydaje masę pieniędzy na leki, tata sam pracuje, więc nie możemy na luksus sobie pozwolić.
Polecacie coś może z niższej półki?
Są kosmetyki tanie, a jakościowo dobre.
Chodzi nam głównie o dobre zakrycie popękanych naczynek.
Jakiś puder, podkład?
Z góry dziękuję za rady.
anymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:06   #1301
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Cera naczynkowa - makijaż.

Jeśli nie ma problemu ze skłonnością do zapychania to może spróbować dermacolu-kosztuje ok 20 zł na allegro. Możesz poczytać o nim na KWC, ale odrazu ostrzegam, że jest bardzo ciężki i może zapchać.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 21:03   #1302
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Cera naczynkowa - makijaż.

Cytat:
Napisane przez anymore Pokaż wiadomość
Witam.
Piszę w imieniu mojej mamy
Otóż całe policzki ma biedna pokryte popękanymi naczynkami, są bardzo mocno widoczne, wręcz purpurowe. Strasznie brzydko to wygląda
Poszukujemy dla niej jakiegoś dobrego podkładu i pudru.
Co byście poleciły?
Z góry mówię, że nie szukam czegoś bardzo drogiego, bo niestety mama jest po przeszczepie nerek i wydaje masę pieniędzy na leki, tata sam pracuje, więc nie możemy na luksus sobie pozwolić.
Polecacie coś może z niższej półki?
Są kosmetyki tanie, a jakościowo dobre.
Chodzi nam głównie o dobre zakrycie popękanych naczynek.
Jakiś puder, podkład?
Z góry dziękuję za rady.
popękane naczynka zakryje np. zielony korektor i na to trzeba jeszcze nałożyć jakiś podkład najlepiej liftingujący
poczytaj w KWC opinie o różnych korektorach - tam znajdziesz który kryje najlepiej
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:06   #1303
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Cera naczynkowa - makijaż.

Bardzo dobrze kryje podkład Dermablend od Vichy. Do najtańszych co prawda nie należy, ale chyba warto zainwestować, bo jest bardzo wydajny
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:59   #1304
beatakamiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Gdzie można usunąć naczyńka z twarzy w Poznaniu
beatakamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:17   #1305
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej ja również mam cerę naczynkową Ale na szczęście naczynka pojawiły mi się tylko na nogach. Chcę jakoś zacząć z nimi walczyć polecacie jakiś dobry krem?
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka

Edytowane przez nieznajoma19
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:44
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:36   #1306
pAatUlKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

Witam Panie chciałam zapytać czy macie jakieś sposoby na popękane naczynka na policzkach ?? Ja właśnie mam i już mam ich dość W lato masakra jest najgorzej je widać i ciężko je zakryć Serdecznie pozdrawiam
pAatUlKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:15   #1307
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

No niestety dla popękanych naczynek lato i wysoka temperatura jest raczej czynnikiem nie sprzyjającym, zresztą zima też nie, bo wtedy z kolei róznice temperatur naczynkom nie służą
Przede wszystkim powinnaś zażywać rutynę, bo to uszczelnia naczynka, poza tym ważne żebyś używała kosmetyków do cery naczynkowej i zapomniała o ziarnistych peelingach, krem najlepiej z wit.P i tu polecam krem Dermiki, bo jest świetny, dobry jest też krem Clareny Sensi Regen Cream.
No i dobrze byłoby pokazywać się u kosmetyczki, seria zabiegów uszczelniających i wyciszających naczynka naprawdę dobrze buzi robi, jeśli zabieg może być zakończony różowym światłem LED to jeszcze lepiej.
Kawa, ostre przyprawy, alkohol, opalanie zwłaszcza agresywne, gwałtowne zmiany temperatury a nawet stres mają niekorzystny wpływ na cerę naczynkową, aczkolwiek no nie dajmy się zwariować, bo oczywiście seks też pewnie byłby na tej liście Tak więc wszystko dla ludzi, ale dla tych z naczynkami po prostu z umiarem
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:38   #1308
pAatUlKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

No właśnie wszystko z umiarem ale też nie ma co przesadzać trzeba uważać to wiadomo szczególniej Znajoma kosmetyczka poleciła mi tabletki lub maść VENOTREX ale nie wiem myślę nad tym
pAatUlKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:49   #1309
Ann571
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

Mam popękane naczynka na udach i ramionach , są jakieś maści na rozjaśnienie naczynynek , bo świetnie zdaje sobie sprawę , że będzie problemem żeby całkowicie je usunąć :/ Jakieś witaminy ?
Ann571 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 13:48   #1310
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziewczyny mozecie polecic jakis gabinet w Katowicach i okolicach?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:40   #1311
malinowy gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań:)
Wiadomości: 6
GG do malinowy gosc
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

ja na szczęście nie mam takich problemów, ale mojej znajomej pomaga mleczko i krem z Mary Kay, który jej poleciłam..może warto spróbować, jeśli chodzi o naczynka na twarzy..?
__________________
...kobiety bez mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją...:P
malinowy gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 16:40   #1312
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Cera naczynkowa, tłusta i mieszana - wątek zbiorczy

Odświeżam wątek Widziałam dzisiaj reklamę belissy do cery naczynkowej i tak się zastanawiam, czy nie kupić. Coś mi się jednak nie chce wierzyć, że tabletki mogą usunąć pajączki, może co najwyżej zmniejszyć rumień Czy któraś z was zażywa belissę? Jak efekty?
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:00   #1313
jko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Cera naczynkowa - kremy, pielęgnacja itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
mial ktos naczynka zamykane LASEREM? sa efekty?
ja miałam, tył nogi, kilka cm kw. naczynka. zaplaciłam za zabieg 450 zł w centrum SPA w Łodzi + masc na szybsze gojenie.. efektów ZERO! po pewnym czasie zaczerwienienia wokol żyłki sie wchloneły, jednak znikneły chyba jedynie jakies malenkie zylki wokół natomiast zasadnicze i najbardziej widoczne naczynko zostało tak jak było.... pieniadze w błoto.


teraz zastanawiam sie nad zabiegiem skleroterapii. W zasadzie zalezy mi najbardziej na zniknieciu tego najwiekszego naczynka z tylu nad kolanem. Reszta jest prawie nie widoczna. Czy jeden zabieg wystarczy na usuniecie tego naczynka? W jakich przedziałach ksztaltuja sie ceny za taki zabieg? (ok.4,5 cm kw ma zmiana). Czy ktos z Łodzi byłby w stanie polecić jakiś gabinet (słyszałam ze Dermed jest ok - jaki konkretny lekarz?)

pozdrawiam Forumowiczki
jko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:50   #1314
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja niestety również zmagam się z popękanymi naczynkami- na skrzydełkach nosa i na udach. Stosuję chłodne naprzemienne prysznice, ogólnie, to nie opalam się w ogóle, używam wyskoich filtrów na buzię.
To wszystko myślę, że hamuje jakoś powstawanie nowych nacyznek, ale nie sprawia, że stare znikają Chyba tylko laser jest w stanie je usunąć...

muscat- masz cudowny podpis
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:21   #1315
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

na naczynka na buzi- tylko hydrolat z kocanki.
Kiedys byl wspanialy krem ireny eris ale niestety go wycofali a na nowy mam uczulenie plus i w przeciwienstwie do tego starego zero efektow po pierwszym uzyciu.
Kocanka przecieram najpierw buzie i szyje a nastepnie "przejezdzam" po nogach(tam gdzie mam popekane naczynka).

Od razu mowie, ze to dziala tylko na male naczynka a nie na tzw. pajaczki (ich nie usunie ale troszeczke sie zmniejsza).
Mozna zrobic sobie balsam hamujacy porost wlosow na bazie hydrolatu zkocanki i laczyc przyjemne z pozytecznym
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:19   #1316
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
na naczynka na buzi- tylko hydrolat z kocanki.
Kiedys byl wspanialy krem ireny eris ale niestety go wycofali a na nowy mam uczulenie plus i w przeciwienstwie do tego starego zero efektow po pierwszym uzyciu.
Kocanka przecieram najpierw buzie i szyje a nastepnie "przejezdzam" po nogach(tam gdzie mam popekane naczynka).

Od razu mowie, ze to dziala tylko na male naczynka a nie na tzw. pajaczki (ich nie usunie ale troszeczke sie zmniejsza).
Mozna zrobic sobie balsam hamujacy porost wlosow na bazie hydrolatu zkocanki i laczyc przyjemne z pozytecznym
ten hydrolat z kocanki można dostać normalnie w aptece?

Edytowane przez preetamsingh
Czas edycji: 2010-08-31 o 14:21
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:35   #1317
women_seem_wicked
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Może ktoś wie gdzie w Lublinie zamykają naczynka i ile to może kosztować? ; )
Podobno na małych powierzchniach stosuje się nakłucia a mój problem jest właśnie miejscowy - u góry policzka mam coś w rodzaju czerwonej kropy z pękniętych naczynek.
__________________
"Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego. Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość, będzie się szczyciło i jednym, i drugim."
Milton Friedman

Edytowane przez women_seem_wicked
Czas edycji: 2010-08-31 o 17:10
women_seem_wicked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:17   #1318
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
No niestety dla popękanych naczynek lato i wysoka temperatura jest raczej czynnikiem nie sprzyjającym, zresztą zima też nie, bo wtedy z kolei róznice temperatur naczynkom nie służą
Przede wszystkim powinnaś zażywać rutynę, bo to uszczelnia naczynka, poza tym ważne żebyś używała kosmetyków do cery naczynkowej i zapomniała o ziarnistych peelingach, krem najlepiej z wit.P i tu polecam krem Dermiki, bo jest świetny, dobry jest też krem Clareny Sensi Regen Cream.
No i dobrze byłoby pokazywać się u kosmetyczki, seria zabiegów uszczelniających i wyciszających naczynka naprawdę dobrze buzi robi, jeśli zabieg może być zakończony różowym światłem LED to jeszcze lepiej.
Kawa, ostre przyprawy, alkohol, opalanie zwłaszcza agresywne, gwałtowne zmiany temperatury a nawet stres mają niekorzystny wpływ na cerę naczynkową, aczkolwiek no nie dajmy się zwariować, bo oczywiście seks też pewnie byłby na tej liście Tak więc wszystko dla ludzi, ale dla tych z naczynkami po prostu z umiarem
muscat, skąd wiesz? miałaś może taki zabieg?

planuję coś zrobić z moimi naczynkami (laser) ale wciąż się waham i zastanawiam CO i CZYM?

od nadmiaru tych wszystkich informacji już dostaje oczopląsu, zbliża się jesień, potem zima.... trzeba chronić twarzyczkę, więc muszę się zaopatrzyć w krem ochronny który DZIAŁA (?), w krem jakiś łagodzący "rumień", różnice temperatur są nie do przeskoczenia bo z dworu na uczelnię lub z dworu do domu i BUM. Jestem burakiem.

jeśli laser zawiedzie to nie widzę dla siebie normalnego funkcjonowania ;(
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:23   #1319
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

widziałam niedawno reklamę w tv tegoż http://www.domzdrowia.pl/92427,belis...-tabletek.html i chyba się zaopatrzę. nie jest drogie, a po za tym zbliża się powoli (?) zima, więc lepiej dobrze zabezpieczyć naczynka próbowała może któraś z Was tego ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:54   #1320
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: popękane naczynka na policzkach jak je zwalczyć

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
widziałam niedawno reklamę w tv tegoż http://www.domzdrowia.pl/92427,belis...-tabletek.html i chyba się zaopatrzę. nie jest drogie, a po za tym zbliża się powoli (?) zima, więc lepiej dobrze zabezpieczyć naczynka próbowała może któraś z Was tego ?
Nie słyszałam o tym, ale chyba również się skuszę
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.