Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 19:25   #4231
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Martusia wejdź na swoj blog bo napisałam Ci tam mój przypadek i dylemat w miare możliwosci pomóz
Ja tak samo, nie widzę sensu
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:29   #4232
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nie widzę sensu
mowisz o moim olejowaniu ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:32   #4233
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
mowisz o moim olejowaniu ?
Nie o twoim bezpośrednio Ogółem mówię, co z tego, że będę olejować włosy przed myciem, umyję je szamponem z SleS, a potem zaaplikuję jakieś odzywki z silikonami... Po co olejuję włosy jak i tak nie wchłoni mi się za dobrze, bo włosy mam otoczone przez silikon a odżywkę muszę dać po umyciu, gdy nie dam moje włosy są suche...

Tak się ostatnio tez nad tym zastanawiałam, bo jak widzisz tak samo robię
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:33   #4234
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Martusia wejdź na swoj blog bo napisałam Ci tam mój przypadek i dylemat w miare możliwosci pomóz
mi po przeczytaniu wpisu o silikonach przyszło do głowy to samo pytanie o sensie olejowania
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:50   #4235
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

odpisałam, na chłopski rozum. zapraszam na bloga.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:50   #4236
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Nie o twoim bezpośrednio Ogółem mówię, co z tego, że będę olejować włosy przed myciem, umyję je szamponem z SleS, a potem zaaplikuję jakieś odzywki z silikonami... Po co olejuję włosy jak i tak nie wchłoni mi się za dobrze, bo włosy mam otoczone przez silikon a odżywkę muszę dać po umyciu, gdy nie dam moje włosy są suche...

Tak się ostatnio tez nad tym zastanawiałam, bo jak widzisz tak samo robię

a jakby używać odżywki bez silikonów po myciu? wtedy następnym razem jak włosy są olejowane to żaden silikon nie przeszkadza, ale tak sobie tylko kombinuję, bo nie jestem pewna
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:56   #4237
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a jakby używać odżywki bez silikonów po myciu? wtedy następnym razem jak włosy są olejowane to żaden silikon nie przeszkadza, ale tak sobie tylko kombinuję, bo nie jestem pewna
myslałam, że mam odzywke bez silikonów, a tu się okazało, że ma pq, które działa jak silikony.. "Apteczka Babunii" z Joanny- taka to niedobra Babunia :/ ^^
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 20:01   #4238
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Patrzcie dziewczyny - jak nałożycie olej w dużej ilości - włosy są mokre? Są! Więc olej wsiąka i nawilża, inaczej jest z maskami - jak mamy mokre włosy ich zdolność wchłaniania czegokolwiek już jest przyblokowana bo włosy są nasączone wodą, jak napełnimy wodą butelkę i będziemy chcieć dolać coli czy wleje się do pełnej butelki? NIE, dlatego te silikony dodatkowo blokują już nasączony wodą po myciu włos. Z Olejami jest inaczej.

Edytowane przez FryzjerstwoMojaPasja
Czas edycji: 2011-06-20 o 20:02
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:21   #4239
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

FryzjerstwoMojaPasja dziekuje za odpowiedz na blogu

Bayka w moim przypadku nawet juz nie chodzi o maski z silikonami tylko ja po spłukaniu maski nakładam na włosy jeszcze mleczko i jedwab/serum a bez tego się nie obejde wiec stąd moje pytanie ;0

ciesze sie ze moje pytanie natchneło do refleksji reszte wizażanek, jednak czasem mam dobre pytanie

FryzjerstwoMojaPasja jakbys widziała się z chemiczką to proszę, skonsultuj z nią to jeszcze
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:23   #4240
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Monia mam to samo, przeciez te spraye GlissKur i serum np A+E z BioVaxu to w większosci silikony... Ale olej na serio wsiąka, to przeciez widac. Wiec musi dzialac.
Jakbys nalozyla na mokre - to na pewno nic nie da bo olej sie z woda nie miesza.

Dlatego tez serum najlepiej nakladac na mokre wlosy bo wtedy preparat nie wsiąka tylko zostawia film ochronny a wlosy nie sa obciazone.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:25   #4241
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Patrzcie dziewczyny - jak nałożycie olej w dużej ilości - włosy są mokre? Są! Więc olej wsiąka i nawilża, inaczej jest z maskami - jak mamy mokre włosy ich zdolność wchłaniania czegokolwiek już jest przyblokowana bo włosy są nasączone wodą, jak napełnimy wodą butelkę i będziemy chcieć dolać coli czy wleje się do pełnej butelki? NIE, dlatego te silikony dodatkowo blokują już nasączony wodą po myciu włos. Z Olejami jest inaczej.


jeeeeee czyli warto olejować


---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
myslałam, że mam odzywke bez silikonów, a tu się okazało, że ma pq, które działa jak silikony.. "Apteczka Babunii" z Joanny- taka to niedobra Babunia :/ ^^

__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 20:59   #4242
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Monia mam to samo, przeciez te spraye GlissKur i serum np A+E z BioVaxu to w większosci silikony... Ale olej na serio wsiąka, to przeciez widac. Wiec musi dzialac.
Jakbys nalozyla na mokre - to na pewno nic nie da bo olej sie z woda nie miesza.

Dlatego tez serum najlepiej nakladac na mokre wlosy bo wtedy preparat nie wsiąka tylko zostawia film ochronny a wlosy nie sa obciazone.
no to dobrze, ja mleczko nakładam proaktycznie zaraz po zmyciu maski czyli na mokre tylko odsaczone recznikiem a serum na wilgotne włosy to bede od czasu do czasu olejowac wloski
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:11   #4243
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

dostaje tyle pytan na pw, ciagle tych samych, niektore dziewczyny zakladaja konto zeby sie o cos mnie zapytac, wiec postanowilam, ze odpowiedzi na najczestsze pytania bede udzielac na blogu i tylko wklejac link.

nowa notka.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:30   #4244
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
dostaje tyle pytan na pw, ciagle tych samych, niektore dziewczyny zakladaja konto zeby sie o cos mnie zapytac, wiec postanowilam, ze odpowiedzi na najczestsze pytania bede udzielac na blogu i tylko wklejac link.

nowa notka.
zazdroszcze Ci tych włosów ! Zmieniełas kolor czy on po prostu tak jasnieje w słoneczku ? co to własciwie za kolor ? swietny jest
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:48   #4245
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
zazdroszcze Ci tych włosów ! Zmieniełas kolor czy on po prostu tak jasnieje w słoneczku ? co to własciwie za kolor ? swietny jest
Hmm..
Ja ok rok farbowałam ta farbą wella 4.0 sredni brąz, wychodził prawie czarno.
W sierpniu zeszłego roku zafarbowałam ostatni raz, od września przerzuciłam się na Artego z 3% wodą 4.0 również średni brąz ale farbowałam samiutkie odrosty ani na sek nie przeczesywałam ani nie przeciągałam farby - ale przy tej welli wyglądał jak jasny brąz róznica była drastyczna jakbym miała mega odrosty.. Wytrzymałam całą zimę, w lutym poszłam na te pasemka co mam teraz, rozjaśnione były na 6% wodzie do rudego, na to był nałożony Artego 5.0 jasny brąz z 6 % wodą. Kolor się wymył i miałam ponownie 5.0 nałożone z 6% wodą ale na całą koronę włosów razem z pasemkami. No i kolor się tak wymywa cały czas i wymywa, mam to co teraz.
Przed weselem planuję wyrównac kolory (w sloncu przebija nawet na lekkie bordo lub czerwien) i naloze jakis szampon koloryzujący na 24 mycia. Specjalnie dałam fotki w słoncu bo w innym swietle włosy wyglądały jak czarne a nie są. Chociaz zalezy od oswietlenia, kolor jest albo ciemniejszy albo jasniejszy.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:56   #4246
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Hmm..
Ja ok rok farbowałam ta farbą wella 4.0 sredni brąz, wychodził prawie czarno.
W sierpniu zeszłego roku zafarbowałam ostatni raz, od września przerzuciłam się na Artego z 3% wodą 4.0 również średni brąz ale farbowałam samiutkie odrosty ani na sek nie przeczesywałam ani nie przeciągałam farby - ale przy tej welli wyglądał jak jasny brąz róznica była drastyczna jakbym miała mega odrosty.. Wytrzymałam całą zimę, w lutym poszłam na te pasemka co mam teraz, rozjaśnione były na 6% wodzie do rudego, na to był nałożony Artego 5.0 jasny brąz z 6 % wodą. Kolor się wymył i miałam ponownie 5.0 nałożone z 6% wodą ale na całą koronę włosów razem z pasemkami. No i kolor się tak wymywa cały czas i wymywa, mam to co teraz.
Przed weselem planuję wyrównac kolory (w sloncu przebija nawet na lekkie bordo lub czerwien) i naloze jakis szampon koloryzujący na 24 mycia. Specjalnie dałam fotki w słoncu bo w innym swietle włosy wyglądały jak czarne a nie są. Chociaz zalezy od oswietlenia, kolor jest albo ciemniejszy albo jasniejszy.
kurcze bardzo bym chciała zafarbowac włosy bo mam 6cm odrostu (wyobraz sobie jak to musi wygladac) ale nie chce juz farbowała na taki ciemny kolor który wychodzi jak czarny a czarnym nie jest a na koncówkach pod spodem dalej mam blond, jak tylko na to cos położe to boje sie ze mi sie znowu wykrusza włosy i koło sie zamyka i musze przeczekać, zaczac scinać na birzeąco końcówki i jakos pozbyc sie tej farby i blondu która jest ciagle pod ciemna farba
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:57   #4247
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kurcze bardzo bym chciała zafarbowac włosy bo mam 6cm odrostu (wyobraz sobie jak to musi wygladac) ale nie chce juz farbowała na taki ciemny kolor który wychodzi jak czarny a czarnym nie jest a na koncówkach pod spodem dalej mam blond, jak tylko na to cos położe to boje sie ze mi sie znowu wykrusza włosy i koło sie zamyka i musze przeczekać, zaczac scinać na birzeąco końcówki i jakos pozbyc sie tej farby i blondu która jest ciagle pod ciemna farba
Monia, av. to Ty? pokaz swoje włosy jeszcze ich nie widziałam.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:00   #4248
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Monia, av. to Ty? pokaz swoje włosy jeszcze ich nie widziałam.
nie mam aktualnych zdjęć jesli chcesz mnie zobaczyc jak wyglądam to zapraszam do albumu na moim profilu co prawda fotki sa stare i nawet nie pamietam jakie włosy tam mam ale mozesz zerknąć z ciekawosci jak wygladam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:02   #4249
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie mam aktualnych zdjęć jesli chcesz mnie zobaczyc jak wyglądam to zapraszam do albumu na moim profilu co prawda fotki sa stare i nawet nie pamietam jakie włosy tam mam ale mozesz zerknąć z ciekawosci jak wygladam
A juz widze, a nature jaką masz? jasny brąz, blond?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 22:15   #4250
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
A juz widze, a nature jaką masz? jasny brąz, blond?
ciemny blond, w większości palet wypadam zawsze na poziomie 7 i taki mam odrost no a reszta to jest ciemny brąz Palette który wyglada jak czerń (w słoncu widac brąz) no a pod tą "czernią" jest jeszcze blond który strasznie się wykruszył z włosów do stanika do włosów do ramion dlatego juz wole nie tykac tych farbowańców bo boje sie, ze znowu się zacznie ta masakra. Chyba, ze masz jakiś dobry plan ale jak dla mnie to sie nadaje tylko na dekoloryzacje albo jakąś delikatna kapiel rozjaśniającą zeby chociaż o 2 tony sbladło i zeby polozyc farbę zblizoną do mojego dobrze mysle ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:21   #4251
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ciemny blond, w większości palet wypadam zawsze na poziomie 7 i taki mam odrost no a reszta to jest ciemny brąz Palette który wyglada jak czerń (w słoncu widac brąz) no a pod tą "czernią" jest jeszcze blond który strasznie się wykruszył z włosów do stanika do włosów do ramion dlatego juz wole nie tykac tych farbowańców bo boje sie, ze znowu się zacznie ta masakra. Chyba, ze masz jakiś dobry plan ale jak dla mnie to sie nadaje tylko na dekoloryzacje albo jakąś delikatna kapiel rozjaśniającą zeby chociaż o 2 tony sbladło i zeby polozyc farbę zblizoną do mojego dobrze mysle ?
Masz to samo, co u mnie... Pewnie krytycznie wyglądasz z 6 cm odrostem blond? Ja bym Ci zdekoloryzowała na samej koronie pasemka na wodzie 6%, nasady watą zetrzeć wcześniej i te pasemka przykryć jakimś kolorem np ciemnym blondem. To sprawi, że calośc się zleje i nie bedzie takiej masakry.

Jesli tak Ci sie wlosy kruszyly to kąpiel odpada.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:26   #4252
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Masz to samo, co u mnie... Pewnie krytycznie wyglądasz z 6 cm odrostem blond? Ja bym Ci zdekoloryzowała na samej koronie pasemka na wodzie 6%, nasady watą zetrzeć wcześniej i te pasemka przykryć jakimś kolorem np ciemnym blondem. To sprawi, że calośc się zleje i nie bedzie takiej masakry.

Jesli tak Ci sie wlosy kruszyly to kąpiel odpada.
krytycznie to chyba nie ale czuje sie nieswojo. Mam ambicje pozbyc sie farbowanców i regenerowac cały czas swoje naturalne włosy a jak nadejdzie dzien slubu to wtedy mam zamiar odżywić kolor jakims fajnym refleksem lub jakoś ton w ton albo cos tego typu, co prawda najfajniej wygladam i czuje sie w ciemnych włosach ale potem jest katorga ze zmiana koloru bo wszytsko trzeba rozjaśniać a ja juz sie nie chce chyba wto bawić z moimi wlosami. Niedługo ide do mojej fryzjerki i zobaczymy co ona mi doradzi
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:34   #4253
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
krytycznie to chyba nie ale czuje sie nieswojo. Mam ambicje pozbyc sie farbowanców i regenerowac cały czas swoje naturalne włosy a jak nadejdzie dzien slubu to wtedy mam zamiar odżywić kolor jakims fajnym refleksem lub jakoś ton w ton albo cos tego typu, co prawda najfajniej wygladam i czuje sie w ciemnych włosach ale potem jest katorga ze zmiana koloru bo wszytsko trzeba rozjaśniać a ja juz sie nie chce chyba wto bawić z moimi wlosami. Niedługo ide do mojej fryzjerki i zobaczymy co ona mi doradzi
ja mam teraz ton w ton tylko cieplejszy odcien (moj mam szary i mysi) i to najbezpieczniejsza opcja, w czarnych wygladalam dobrze ale juz nie popelnie tego bledu bo wlasnie potem sie zejsc nie da z tego cholerstwa!

planujecie slub?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 06:35   #4254
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
ja mam teraz ton w ton tylko cieplejszy odcien (moj mam szary i mysi) i to najbezpieczniejsza opcja, w czarnych wygladalam dobrze ale juz nie popelnie tego bledu bo wlasnie potem sie zejsc nie da z tego cholerstwa!

planujecie slub?
no pewnie, że planujemy ale jeszcze nie ma daty wiec moge zapuszczac spokojnie kłaki bez presji mam ok. 2 lata do ślubu więc luz, moze za 2 lata będę miała do zapięcia stanika
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:16   #4255
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziewczyny, dzisiaj rano miałam załamanie za cholerę nie moglam ułożyć wlosow, prostownica oddana, a o 13 mam egzamin ustny i chciałam dobrze i schludnie wygladac w przypływie jakiegoś oszołomienia mysłałam nawet, ze bede lecieć do kolezanki pozyczac prostownice jakoś je ogarnelam teraz, moze po prostu uczeszę się w warkocza, którego nie lubie... w kazdym razie trzymajcie dzis za mnie kciuki, bardzo wazny egzamin
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:22   #4256
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj rano miałam załamanie za cholerę nie moglam ułożyć wlosow, prostownica oddana, a o 13 mam egzamin ustny i chciałam dobrze i schludnie wygladac w przypływie jakiegoś oszołomienia mysłałam nawet, ze bede lecieć do kolezanki pozyczac prostownice jakoś je ogarnelam teraz, moze po prostu uczeszę się w warkocza, którego nie lubie... W kazdym razie trzymajcie dzis za mnie kciuki, bardzo wazny egzamin
trzymamy!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:55   #4257
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziekuję, zdane jeszcze jutro jeden i wakacje!
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:11   #4258
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Hej, hej dawno mnie tu nie było. Ale dzisiaj zakończenie roku, a wcześniej sprawy związane ze szkołą i jakoś brakło mi czasu. Już po zakończeniu na szczęście. Jestem zła na siebie bo w czerwcu dwa razy wyprostowałam włosy:/ raz na bal gimnazjalny, a drugi raz dzisiaj na zakończenie roku://
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:18   #4259
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
Dziekuję, zdane jeszcze jutro jeden i wakacje!
gratuluję ! trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin

ja mam już wakacja od kliku dni tzn. wakacje od zajec szkolnych bo praktyki robię
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:21   #4260
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Ja mam od dawna wakacje w sumie, ale fajnie by było, gdyby znalazła się jakaś praca
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.