Prace pseudostylistek. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 09:05   #331
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Blondi... dżizys... zabrzmiało to tak jakby Madziareczka jakieś zabójstwa planowała żeby pozbyć się konkurencji. No proszę Cię. Nie przesadzaj znowu.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:15   #332
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Blondi... dżizys... zabrzmiało to tak jakby Madziareczka jakieś zabójstwa planowała żeby pozbyć się konkurencji. No proszę Cię. Nie przesadzaj znowu.
wiem ze to twoja przyjaciolka i bedziesz jej bronic jak lwica, jednak dalej twierdze ze niektorym jej pracom tez duzo brakuje, a nie znając jej nie raz byscie tu wklejaly fotki jej prac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gh.jpg (54,1 KB, 426 załadowań)
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:28   #333
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
wiem ze to twoja przyjaciolka i bedziesz jej bronic jak lwica, jednak dalej twierdze ze niektorym jej pracom tez duzo brakuje, a nie znając jej nie raz byscie tu wklejaly fotki jej prac

w tym momencie przesadzilas! zglaszam do moderatora gdyz uzywasz moich zdjec bez mojej zgody. a zdjecie ktore wkleilas ostatnie to moje jedne z pierwszych, nigdy sie nie wychwalalam ze robie boskie pazurki, duzo mi jeszcze brakuje, ale bez przesady nie robie takich zlych paznokci zeby nie moc ich pokazywac innym, konkurencji sie nie boje bo mam swoje stale klientki i stala cene, a ty jestes poprostu dla mnie zalosna!
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:45   #334
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
w tym momencie przesadzilas! zglaszam do moderatora gdyz uzywasz moich zdjec bez mojej zgody. a zdjecie ktore wkleilas ostatnie to moje jedne z pierwszych, nigdy sie nie wychwalalam ze robie boskie pazurki, duzo mi jeszcze brakuje, ale bez przesady nie robie takich zlych paznokci zeby nie moc ich pokazywac innym, konkurencji sie nie boje bo mam swoje stale klientki i stala cene, a ty jestes poprostu dla mnie zalosna!
jestem ciekawa czy posiadasz zgode na kopiowanie zdjec od dziewczyn ktorych fotki tu wklejalas??? nie sadze, a z tego co mi wiadomo kopiowanie zdjec od innego uzytkownika allegro jest naruszeniem regulaminu, skoro masz tyle klientek, to nie zaszkodzi ci jak allegro ci zablokuje konto , prawda??
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:48   #335
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy posiadasz zgode na kopiowanie zdjec od dziewczyn ktorych fotki tu wklejalas??? nie sadze, a z tego co mi wiadomo kopiowanie zdjec od innego uzytkownika allegro jest naruszeniem regulaminu, skoro masz tyle klientek, to nie zaszkodzi ci jak allegro ci zablokuje konto , prawda??

widze ze na kazdy mozliwy sposob chcesz mi zaszkodzic.
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:51   #336
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

madziareczka nie odbieraj tego tak osobiscie, chce tylko zebys sie czasem zastanowila zanim wkleisz czyjes zdjecie bez pozwolenia, a ty myslisz ze nie szkodzisz innym dziewczynom wklejajac ich ogloszenia i nasmiewajac sie z tego?? troche wiecej wyobrazni, koncze ten spor.
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 09:53   #337
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
madziareczka nie odbieraj tego tak osobiscie, chce tylko zebys sie czasem zastanowila zanim wkleisz czyjes zdjecie bez pozwolenia, a ty myslisz ze nie szkodzisz innym dziewczynom wklejajac ich ogloszenia i nasmiewajac sie z tego?? troche wiecej wyobrazni, koncze ten spor.

nie nasmiewalabym sie gdyby ta osoba nie brala pieniedzy za paskudne paznokcie a nie cene 60-70 zl no bez przesady, moglaby robic kolezankom, ewentualnie zalozyc bloga i pisac ze sie dopiero uczy ! a nie wychwala sie na kazde strony i bierze ze to nie mala kase.
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 11:01   #338
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

blondi1041 odczep no się w końcu dziewucho Bo widzę, że nic tu nie czaisz....a sio!!!
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:17   #339
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Madziareczko czy my jesteśmy przyjaciółkami? Chyba coś mi umknęło.

Blondi bynajmniej, ale nie rozumiem co Ty się tej madziareczki tak uczepiłaś.

Jak już masz się czepiać pierwszych w życiu paznokci to proszę bardzo, masz pole do popisu bo to mój wątek, jestem jeszcze przed kursem ale cały czas ćwiczę. Możesz po mnie jechać bo paznokciom wiele ale to wiele brakuje. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...w%F3rczo%B6%E6

Wątek miał być o "stylistkach" które wykonują paznokcie, biorą za to kasę i ich paznokcie o takim a nie innym wyglądzie są ich "wizytówką" a nie ich pierwszymi. Więc trochę rozwagi proszę, bo ten wątek na prawde daje do myślenia i nie chcę żeby znowu został zamknięty tak jak poprzedni.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:17   #340
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
blondi1041 odczep no się w końcu dziewucho Bo widzę, że nic tu nie czaisz....a sio!!!
no tak , zapomnialam ze jest to kółko wzajemnej adoracji
"obce " osoby nie moga wyrazac swojego zdania .żal
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:25   #341
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wątek miał być o "stylistkach" które wykonują paznokcie, biorą za to kasę i ich paznokcie o takim a nie innym wyglądzie są ich "wizytówką" a nie ich pierwszymi. Więc trochę rozwagi proszę, bo ten wątek na prawde daje do myślenia i nie chcę żeby znowu został zamknięty tak jak poprzedni.
piekne twoje paznokietki byliczka, nie mam zamiaru ich wysmiewac, jeszcze jedno pytanko: skad wiesz ze niektore fotki wklejone przez madziareczke nie sa wlasnie ich pierwszymi? z pewnoscia niektore sa skopiowane na zywca z allegro, ale zaloze sie sie ze znajdzie sie tez pare prac z poczatkow przedluzania paznokci jakiejs dziewczyny
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 11:51   #342
Motylku1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek.

przepraszam ze sie wcinam ale co sadzicie o tym...
to pazurki robione po raz pierwszy bez kursu i zadnego doswiadczenia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (42,6 KB, 421 załadowań)
Motylku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:59   #343
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Zadzwia mnie popularnośc tego wątku.
Czy poprzez krytyke innych, same stajemy sie lepsze?

Wstawiane prace mają różny poziom, od rzeczywiście fatalnych do bardzo ładnych i nie zasługujących na miarę "prac pseudostylistek".

Dokładnie. Po co takie wątki ?
Myslę że są zbędne, niczego nie wnoszą
powodują konflikty (jak widać powyżej)
jeśli ktoś chce się ponabijać - niech się wysmiewa, ale nie musi się tą "radością" dzielić z innymi

Chyba jest tak własnie jak mówisz Albertynko, po to aby poczuć się lepiej poprzez dyskredytowanie innych osób, bo tu ewidentnie krytyka dotyczy osób a nie ich prac. jak by dobrze poszperać - kazdy pewnie ma na swoim koncie jakies babole nie paznokcie, nie od razu Kraków zbudowano.....

chyba by mi było bardzo przykro jak by ktos moje prace tu pokazał i robił sobie polew z nich....
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:07   #344
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Prace pseudostylistek.

jeszcze powiem, że na moim takim małym forum po prostu nie pozwalam na takie praktyki, dziewczyny sobie założyły taki wątek (podobny) ale nie wklejają tam tego typu fotek bo nie podobają mi sie takie praktyki, conajwyżej mogą tam wkleić jakieś dziwadła: szpice u stóp albo jakieś takie dziwne pazury frędzle, spirale, bardzo długie.... no jeszcze mozna tu podyskutowac o poczuciu estetyki, czy to się podoba czy nie... ale nabijac się z tego, że ktoś nie robi technicznie dobrze paznokci.... nie ma to sensu i nie wnosi niczego oprócz ewentualnych sporów i pretensji osób których prace ewentualnie byłyby prezentowane do obśmiewania(słusznych zresztą moim zdaniem).

Czasami przeglądam takie aukcje na All, ale mnie co najwyżej bawią opisy
kiedyś ktoś napisał Gucio zamiast Cuccio to było śmieszne....
ostatnio też przeczytałam opis aukcji gdzie był żel bezkwasowy z dodatkiem skoncentrowanego primera
i jeszcze pędzelek z prawdziwego syntetycznego włosia
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:29   #345
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

dobrarada zgadzam sie z tobą, mozna czasem jakies wyjatkowe brzydactwa albo dziwadla ale nie widze sensu wklejac zaraz cala galerie osob ktore sie oglaszaja na allegro. po co ta antyreklama? i ciagle mnie zastanawia co madziareczka chciala osiagnac wklejajac ogloszenie jednej dziewczyny z lublina??!!(swoja droga dala takie info ze kazdy od razu moze ja znalezc),
czasem opisy na allegro sa smieszne, to fakt


MOTYLKU 1 jestem laikiem w tych sprawach ale sadze ze nie jest zle jek na pierwszy raz
troszke nierowne i srodkowy palec chyba zbyt waski, ale jak na poczatek to ok, wiecej nie pisze bo zostane zjedzona zywcem
przepraszam jesli kogos urazilam
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:24   #346
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

blondi...wyraź szerzej swoją opinię....jesteśmy bardzo ciekawe bo napisałaś tylko, że palec za wąski...troszkę mało....wklejasz tu zdjęcia madziareczki a nie wiesz sama jak powinien być prawidłowo zbudowany paznokieć....a na koniec odwracasz wszystko kota ogonem ...nieładnie
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:31   #347
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
blondi...wyraź szerzej swoją opinię....jesteśmy bardzo ciekawe bo napisałaś tylko, że palec za wąski...troszkę mało....wklejasz tu zdjęcia madziareczki a nie wiesz sama jak powinien być prawidłowo zbudowany paznokieć....a na koniec odwracasz wszystko kota ogonem ...nieładnie
tak, wklejam zdjecia madziareczki
tak, nie jestem stylistka, mowie co mi sie podoba a co nie
aha, zapomnialam ze na forum nie mozna wyrazac swoich opinii!! no tak
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:39   #348
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie chodzi tutaj o wyśmiewanie czyichś prac, które są pierwszymi czy 100tnymi osoby która się dopiero uczy, ale nie powiecie mi że zdrową rzeczą jest ogłaszanie się na allegro, branie za to kasy i partolenie roboty na całej lini. To tak jakbym ja swoje prace wystawiła na allegro na aukcji i powiedziała że biorę 7 dych za robienie tipsów, bez kursu, bez doświadczenia, bo po prostu wydaje mi się że robie zaje**te paznokcie i heja! I wiem jak wiele osób w ten sposób szuka kogoś kto im zrobi paznokcie, sama zanim znalazłam się na wizażu chodziłam do dziewczyny która robiła akryle, po kursie które wyglądały gorzej niż źle i odpadały po kilku dniach noszenia. I ja odbieram właśnie tak ten wątek, żeby dziewczyny które nie znają się na tym że paznokieć to nie tylko ozdóbki tylko też prawidłowa higiena ich założenia i budowa a dziewczyny które w tym nie siedzą tego nie wiedzą i mogą poprzeglądać tutaj czego się wystrzegać.
Amen.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:42   #349
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Prace pseudostylistek.

W sprawie paznokci Motylku1. No niestety mi sie nie podobają. Pazurki brzydko sie rozszerzają, opiłowane też nieładnie ni to kwadrat ni to owal. Linia usmiechu to prosta kreska. Sa płaskie, brak krzywej c. I cos mi się widzi że raczej wolny brzeg gruby jest (kciuk ). Niestety trzeba jeszcze poćwiczyć. Poczytaj na forum o krzywej c i linii włosa i w jaki sposób zrobić ładną linię uśmiechu
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 14:11   #350
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
blondi...wyraź szerzej swoją opinię....jesteśmy bardzo ciekawe bo napisałaś tylko, że palec za wąski...troszkę mało....wklejasz tu zdjęcia madziareczki a nie wiesz sama jak powinien być prawidłowo zbudowany paznokieć....a na koniec odwracasz wszystko kota ogonem ...nieładnie
Po przeczytaniu ostatnich postów zgadzam się
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:14   #351
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu ostatnich postów zgadzam się
rozumiem ze wedlug was musza mi sie podobac pazury madziareczki?? no niestety nie podobaja mi sie, uffff i co ja mam teraz zrobic??
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:14   #352
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Prace pseudostylistek.

a niech ci się nie podobają! Świetnie! Ale tutaj jest rozmowa o stronie TECHNICZNEJ a nie wizualnej.

I wysnuwasz jakieś dziwne oskarżenia...
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:43   #353
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
i jeszcze pędzelek z prawdziwego syntetycznego włosia
I ja cos takiego widziałam na all
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:47   #354
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Nie chodzi tutaj o wyśmiewanie czyichś prac, które są pierwszymi czy 100tnymi osoby która się dopiero uczy, ale nie powiecie mi że zdrową rzeczą jest ogłaszanie się na allegro, branie za to kasy i partolenie roboty na całej lini. To tak jakbym ja swoje prace wystawiła na allegro na aukcji i powiedziała że biorę 7 dych za robienie tipsów, bez kursu, bez doświadczenia, bo po prostu wydaje mi się że robie zaje**te paznokcie i heja! I wiem jak wiele osób w ten sposób szuka kogoś kto im zrobi paznokcie, sama zanim znalazłam się na wizażu chodziłam do dziewczyny która robiła akryle, po kursie które wyglądały gorzej niż źle i odpadały po kilku dniach noszenia. I ja odbieram właśnie tak ten wątek, żeby dziewczyny które nie znają się na tym że paznokieć to nie tylko ozdóbki tylko też prawidłowa higiena ich założenia i budowa a dziewczyny które w tym nie siedzą tego nie wiedzą i mogą poprzeglądać tutaj czego się wystrzegać.
Amen.
dokładnie, zgadzam się z przedmówczynią, może nie mam za dużo postów, ale lubię przeglądać forum o paznokciach. Dzięki wątkowi takiemu jak ten, można się dowiedzieć, na co zwracać uwagę przy wybieraniu stylistki. Wiadomo, że każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje, ale na samą technikę należy zwrócić uwagę, bo jak już robić, to tak, żeby było i ładnie i przede wszystkim dobrze. Kiedyś robiłam sobie tipsy u pewnej dziewczyny, a teraz, dzięki temu wątkowi (jak i jego poprzednikowi), wiem, że nie były one prawidłowo zrobione. Nie odpadały, ani nic z tych rzeczy, ale jeśli chodzi o kształt, to jak widzę, pozostawiał on dużo do życzenia.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:10   #355
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
tak, wklejam zdjecia madziareczki
tak, nie jestem stylistka, mowie co mi sie podoba a co nie
aha, zapomnialam ze na forum nie mozna wyrazac swoich opinii!! no tak
Możesz wyrazić swoją opinię...ale ty nie masz zielonego pojęcia o paznokciach więc nie sikaj
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:14   #356
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Uuu widzę złośliwca czyżby upomnienia...i wcale się nie dziwię.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:02   #357
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Możesz wyrazić swoją opinię...ale ty nie masz zielonego pojęcia o paznokciach więc nie sikaj
dobra przestan, bo twoje argumenty sa na poziomie gimnazjum
mam pojecie czy nie, nic ci do tego, wiec .... shut up
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:04   #358
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dziewczyny apeluję o spokój.

blondi1041 myślę, iż wystarczająco dosadnie wyraziłaś już swoją opinię na temat paznokci Madziareczki. Oczywiście, że nie muszą Ci się one podobać, bo każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować, ale nie musisz tego w kółko powtarzać. Poza tym, jak sama napisałaś nie znasz sie na profesjonalnym przedłużaniu paznokci, więc po czym stwierdzasz, że są one nieprawidłowo wykonane, jak to uzasadnisz ?
W tym wątku nie ocenia się zdobień tylko techniczną stronę wykonania paznokci. Gdy coś krytykujesz zawsze staraj się to uzasadnić, bo inaczej Twoje zdanie jest bezpodstawne. I za takie je uważam w tym momencie.

Jeśli wątek będzie prowadzony dalej w podobnym tonie to zostanie zamknięty.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:06   #359
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Jeśli tak masz się wyrażać i przez Twoje teksty ma Mod ten wątek zawiesić to sobie daruj i grzecznie opuść towarzystwo, bo siejesz jakieś głupią atmosferę. Co to w ogóle za tekst shut up? Po polsku czy po chińsku jest to nie grzeczna odzywka. Twoje odpowiedzi są nie na poziomie gimnazjum tylko podstawówki.

I to czy się znasz czy nie, owszem nam nic do tego, a tobie nic w takim razie do oceniania paznokci skoro nie znasz podstaw. Patrzysz okiem kogoś kto widzi zdobienia w porządku, ale trochę kultury!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:06   #360
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
dobra przestan, bo twoje argumenty sa na poziomie gimnazjum
mam pojecie czy nie, nic ci do tego, wiec .... shut up

Dostajesz ostrzeżenie.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.