Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 11:43   #1711
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Chcę umrzeć
aż taki ogień?

Lady
Taaak, to jest superaśny kierunek, ale jak zwykle jest jakieś ale. Podejrzewam, że teraz jest on dość oblegany.
Chociaż też słyszałam takie pogłoski, że naprawdę to jest tak: I tak Ciebie wezmą, bo za to mają kasę. Nie ma co podobno patrzeć na limity (np. że tylko 160 studentów). Bo takie rzeczy to tylko na medycynie i prawie.

podobno
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:43   #1712
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie jest taka grupka kujoenk, teraz bylo wolne,a one na facebooku piszą odrabiam zadania domowe, które są powiedzmy na czerwiec zamiast cieszyć się z 2 tygodni wolnego to one się uczą i dodam,że wcale nie mam ciężkich studiów
latają,piszą meile do wykładowców na majowke,bo one chcą zagadnienia na zaliczenie,które jest za miesiąc

kiedy farbujesz
co za laski a u mnie są takie uczą się po 2 tygodnie i dłużej i nie zaliczają ale to są "kujony" bo kują a to że nie wychodzi im to trudno wszystko notują biegają za wykładowcami na każdy wykład chodzą współczuję bo ja muszę przyznać bez bicia że ten rok sobie już totalnie olewam nie notuję rzadko bywam a przeważnie tylko na ćwiczeniach i egzaminach uczę się zazwyczaj na ostatnią chwilę oczywiście noce wtedy zarwane ale mi łatwiej w nocy się uczyć niż w dzień bo nic mnie nie rozprasza i nieźle mi idzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:44   #1713
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie mam pojęcia pierwsze słyszę o takiej sytuacji od Ciebie i Caskady
moje koleżanki używają i większość jest zadowolona niektóre mniej ale o strupach nie słyszałam żeby któraś miała

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



a no tak zapomniałam że masz ciemny odrost to teraz trzeba wychwycić co to za kosmetyk psikusa zrobił jeśli ta odżywka to może zrezygnuj z niej może daj siostrze albo mamie może im podpasuje
tak chyba zrobie ze komus ja oddam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No co wy laski na takim luzie do matury?
Ja to już myślę o kupowaniu jakiś repetytoriów i nauki jednego działo na tydzień
Tylko nadal nie wiem z czego pisać. Wszystko ma ogromny zakres wiedzy.
Jak myślicie co jest łatwiejsze? Historia czy biologia?
bierz biologie- podreczniki o polowe ciensze niz do historii. nawet moj tz zdal z biologii- sama go przygotowywalam, mial mature rok po mnie...
ja zdawalam historie podst i rozszerz. wiec wiem ile nauki mialam
i dobrze zdalam i dostalam sie na upragnione studia od reki dziennie na jedna z najwiekszych uczelni panstwowych i co z tego jak studia rzucilam
i dopiero teraz jestem szczesliwa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:46   #1714
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
aż taki ogień?

Lady
Taaak, to jest superaśny kierunek, ale jak zwykle jest jakieś ale. Podejrzewam, że teraz jest on dość oblegany.
Chociaż też słyszałam takie pogłoski, że naprawdę to jest tak: I tak Ciebie wezmą, bo za to mają kasę. Nie ma co podobno patrzeć na limity (np. że tylko 160 studentów). Bo takie rzeczy to tylko na medycynie i prawie.

podobno
dasz radę wierzę w Ciebie
musisz się dobrze zastanowić i podjąć decyzję wtedy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:46   #1715
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Udało sie. I nie zaluje ani minuty spedzonej nad ksiazkami w liceum (chodziłam tez na korki). Warto było uczyc sie i studiować co się chce. Matura jest tylko drogą a potem studia i praca zyciem.
A pochwalisz się co zdawałaś, jak Ci poszło no i oczywiście co studiujesz/studiowałaś?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:46   #1716
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

myslalam ze wiecej tego nakupilam czas zajmuje szukanie na kwc zeby pokazac jak o co konkretnie chodzi

no wiec jesli chodzi o wlosy to kupilam narazie
1.STAPIZ sleek line o ta maske
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html jestem z niej zadowolona wlosy sa miekkie odbudowane wiecej nie napisze jak to ze jest polecam chociaz wiekszosc z was mogla ja miec juz nie pamietam
2. dla wielu zdziwieniem bedzie ale ogladajac reklame z bachleda-curus napalilam sie na ta odzywke 2 min PANTENE PRO_V https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ca.html&next=1
no i rewelacja stosuja ja raz w tyg i jestem pod wrazeniem tak wiem zawiera silikon ale ja na ta specjalnie nie patrze pozatym sklad krotki i nie taki straszny jest ok wlosy sa miekkie nawilzone sypkie polecam
3. ODZYWKA NIVEA long repair to kolejna odzywka z tej firmy ktora mnie nie zawiodla podobnie jak poprzednie dziala i ma ciekawy bogaty sklad polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
4; ISANA Z OLEJKIEM Z BABASSU nie robi nic nie polecam moze ona jest do innych wlosow niz moje na moich dlugich lokach nie robi wrazenia
nie wspomne juz o strupach na skorze glowy pod spodem z tylu
innym sluzy rozumiem ale mi nie ...zreszta sklad wydawal mi sie juz za ubogi ale skuszona relacjami na wizazu kupilam
5.CELIA PLUKANKA ziolowa DO WLOSOW "srebrna" do blondow rozjasnianych eliminuje zolc...na kwc jej nie ma wiec znalazlam ja tu zeby wam pokazac jak wyglada http://www.ceneo.pl/10854452 polecam nadje wlosom chlodna tonacje jestem z niej zadowolona tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic ..
5.ELSEVE VOLUME COLLAGENE odzywka spelnia swoje dzialanie i nadaje wlosom objetosci lubie ja a kupilam bo wlosy krecone im dluzsze tym przyklapuja sie przy skorze glowy co mnie wnerwiaprzez 1 dwa dni po umyciu jest na wlosach efekt uniesieniapolecam chociaz wiem ze snowi ja ma lub miala

szampony uzywam te co mam z nimi juz ciezej zeby dobrac wlasciwy
no i z wlosowych to na tyle zakupow jak na miesiac czasu to srednio wyszlo i tak juz tyle tego mam ze naprawde to zaczyna sie przemieniac w chorobe a zaraz znow ide do rossa szukac tego lirene
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:47   #1717
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak chyba zrobie ze komus ja oddam


bierz biologie- podreczniki o polowe ciensze niz do historii. nawet moj tz zdal z biologii- sama go przygotowywalam, mial mature rok po mnie...
ja zdawalam historie podst i rozszerz. wiec wiem ile nauki mialam
i dobrze zdalam i dostalam sie na upragnione studia od reki dziennie na jedna z najwiekszych uczelni panstwowych i co z tego jak studia rzucilam
i dopiero teraz jestem szczesliwa
ryzyko jak będą miały podobne objawy to Cię o✂✂✂✂✂✂✂ą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 11:47   #1718
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
asia\
Aj... bardzo go nie lubię. Nie to, że jest krzywy, kartoflowaty czy jakiś taki. Po prostu dłuuugi jak u pinokia. A przy mojej szczupłej twarzy mam wrażenie, że od razu rzuca się w oczy. Czasem jak mam gorszy dzień, to myślę, że ludzie patrzą jako pierwsze na mój nos, a potem mnie obgadują. Wiem, że to schiza-bo kogo interesuje mój nos, ale mimo wszystko lepiej bym się czuła ze zgrabnym.
Chociaż też jestem przekonana, że po nosie znajdę sobie inny punkt i tak w kółko.
Czekam na fotki cały czas niecierpliwie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------



o matko boska, po co to pisałaś fuuuj.
Od razu mam przed oczami tą Szwedkę, co to piersi sobie powiększała coś nie wyszło i teraz roślinka..
wcale nie masz schizy, ludzie obgadują na potęgę a już dzieciaki w szkole to są takie okrutne, że szok
a napisałam Ci, żebyś miała pełny obraz sytuacji

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
O matko.. aż mi się słabo zrobiło O tym oczywiście nikt nie mówi Skutecznie mnie to odstrasza
to chyba jeszcze zależy od stopnia ingerencji, bo wyobrażam sobie, że jak np poprawiana jest chrząstka tylko to nie ma takich atrakcji

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak dobrze że ominęła mnie matura z matmy
też się z tego cieszę poległabym na bank

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
[COLOR="Black"]to kochana gdzie Ty mieszkasz że do Legionówka masz blisko ? może kiedyś się spotkamy w naturze hihi ja rodziłąm na inflanckiej... No i może też napiszę kolorem white generalnie przy porodzie byłam zadowolona, położne przychodziły często były bardzo miłe, na prawdę się starały a nie dałam im w łapkę. Przyjęli mnie o 5 rano, o 12 dostałam oxy na przyspieszenie, a o 16 już dostałam znieczulenie, bo położna nie mogła się patrzeć jak się męczę, a ja nawet nic nie wspomniałam że chce, to ona wyszła z inicjatywą i bardzo jej dziękuję za to ! boże myślałam że umrę. Dodam że urodziłam Amelkę o 2.55 cesarskim cięciem. Poród mnie wykończył. Mama jak dowiedziała się że tak długo rodzę zaczęła do nich wydzwaniać i kazała mi zrobić CC, bo tak młoda dziewczyna a oni mnie trzymają i trzymają ! o 23 miałam już pełne rozwarcie i bóle parte a dopiero po 2 w nocy wzięli mnie na stół :/ Amelka ważyła 4150 g !! A ja mam 20 lat i jestem szczupła dosyć i po prostu była za duża żebym mogła ją wypchnąć:/ no i ogólnie to nie polecam tego szpiatala. Ładnie, odnowione, sale do porodu super (nawet mam fotki ) ale po porodzie? położne masakra. były nie miłe, wręcz chamskie, tak jakby te wszystkie mamy miały same wszystko wiedzieć. jedna przyszła i mówi że Amelka potrzebuje smoczka bo ssak z niej, a druga przyszła i mnie opieprzyła że smoczek to zabawka dla rodzica i dziecko nie potrzebuję go. :/ i straszny kocioł tam. Urodziłam Amelkę w środę w nocy a w piątek PO CC!!! już wypisali mnie :/ dziecko miałam od 6 rano przy sobie. nie nie nie nie polecam ! ufff. się napisałam
o to się namęczyłaś... i jak tu się nie bać
nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na opiekę 'po', właśnie to mnie nie zachęca do inflanckiej zastanawiam się ciągle nad Madalińskiego...
szkoda, że nie mam kasy na prywatną klinikę

a mieszkam niedaleko Selgrosa

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-05-05 o 11:53
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:50   #1719
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
wcale nie masz schizy, ludzie obgadują na potęgę a już dzieciaki w szkole to są takie okrutne, że szok
a napisałam Ci, żebyś miała pełny obraz sytuacji



to chyba jeszcze zależy od stopnia ingerencji, bo wyobrażam sobie, że jak np poprawiana jest chrząstka tylko to nie ma takich atrakcji



też się z tego cieszę poległabym na bank


o to się namęczyłaś... i jak tu się nie bać
nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na opiekę 'po', właśnie to mnie nie zachęca do inflanckiej zastanawiam się ciągle nad Madalińskiego...
szkoda, że nie mam kasy na prywatną klinikę

a mieszkam niedaleko Selgrosa
ja bym się zastanawiała czy podchodzić bo bym się zbłaźniła tylko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:51   #1720
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak chyba zrobie ze komus ja oddam


bierz biologie- podreczniki o polowe ciensze niz do historii. nawet moj tz zdal z biologii- sama go przygotowywalam, mial mature rok po mnie...
ja zdawalam historie podst i rozszerz. wiec wiem ile nauki mialam
i dobrze zdalam i dostalam sie na upragnione studia od reki dziennie na jedna z najwiekszych uczelni panstwowych i co z tego jak studia rzucilam
i dopiero teraz jestem szczesliwa
Tak też myślę właśnie, bo historia jest po prostu nudna, biologia chociaż porusza ciekawe tematy.
Ale bajer z Tobą jest BUNNY Będę Ciebie mojemu ojcu za przykład podawała. On twierdzi, że będę szczęśliwa tylko wtedy, gdy skończe za✂✂✂iste studia (najlepiej na uniwerku warszawkim, jak jego równie za✂✂✂ista żona, która teraz robi za 1200 zł w mopsie ;p)

Lady
Dziękuję Kochana
A jak nie, to na pewno do tego czasu wybudują jakiegoś lidla w Koszalinie.. praca się zawsze znajdzie!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:52   #1721
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
co za laski a u mnie są takie uczą się po 2 tygodnie i dłużej i nie zaliczają ale to są "kujony" bo kują a to że nie wychodzi im to trudno wszystko notują biegają za wykładowcami na każdy wykład chodzą współczuję bo ja muszę przyznać bez bicia że ten rok sobie już totalnie olewam nie notuję rzadko bywam a przeważnie tylko na ćwiczeniach i egzaminach uczę się zazwyczaj na ostatnią chwilę oczywiście noce wtedy zarwane ale mi łatwiej w nocy się uczyć niż w dzień bo nic mnie nie rozprasza i nieźle mi idzie
to u mnie wszystko identycznie, tylko ja to jeszcze ściągi kseruje,bo mi się pisać ich nie chce
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 11:53   #1722
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A pochwalisz się co zdawałaś, jak Ci poszło no i oczywiście co studiujesz/studiowałaś?
Ja zdawałam biologie, chemie i fizyke wszystko rozszerzone. I dostałam sie na medycynę. Tak jak chcialam. Jestem na 3 roku.
Wrawdzie o medycynie zaczelam mysleć w 2 klasie liceum i musiałam troszkę nadrobić i trochę się uczyłam. Ale nie załuję bo mam perspektywy po studiach, nie bede martwić sie o prace, o każdą złotówkę.


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
myslalam ze wiecej tego nakupilam czas zajmuje szukanie na kwc zeby pokazac jak o co konkretnie chodzi

no wiec jesli chodzi o wlosy to kupilam narazie
1.STAPIZ sleek line o ta maske
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html jestem z niej zadowolona wlosy sa miekkie odbudowane wiecej nie napisze jak to ze jest polecam chociaz wiekszosc z was mogla ja miec juz nie pamietam
2. dla wielu zdziwieniem bedzie ale ogladajac reklame z bachleda-curus napalilam sie na ta odzywke 2 min PANTENE PRO_V https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ca.html&next=1
no i rewelacja stosuja ja raz w tyg i jestem pod wrazeniem tak wiem zawiera silikon ale ja na ta specjalnie nie patrze pozatym sklad krotki i nie taki straszny jest ok wlosy sa miekkie nawilzone sypkie polecam
3. ODZYWKA NIVEA long repair to kolejna odzywka z tej firmy ktora mnie nie zawiodla podobnie jak poprzednie dziala i ma ciekawy bogaty sklad polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
4; ISANA Z OLEJKIEM Z BABASSU nie robi nic nie polecam moze ona jest do innych wlosow niz moje na moich dlugich lokach nie robi wrazenia
nie wspomne juz o strupach na skorze glowy pod spodem z tylu
innym sluzy rozumiem ale mi nie ...zreszta sklad wydawal mi sie juz za ubogi ale skuszona relacjami na wizazu kupilam
5.CELIA PLUKANKA ziolowa DO WLOSOW "srebrna" do blondow rozjasnianych eliminuje zolc...na kwc jej nie ma wiec znalazlam ja tu zeby wam pokazac jak wyglada http://www.ceneo.pl/10854452 polecam nadje wlosom chlodna tonacje jestem z niej zadowolona tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic ..
5.ELSEVE VOLUME COLLAGENE odzywka spelnia swoje dzialanie i nadaje wlosom objetosci lubie ja a kupilam bo wlosy krecone im dluzsze tym przyklapuja sie przy skorze glowy co mnie wnerwiaprzez 1 dwa dni po umyciu jest na wlosach efekt uniesieniapolecam chociaz wiem ze snowi ja ma lub miala

szampony uzywam te co mam z nimi juz ciezej zeby dobrac wlasciwy
no i z wlosowych to na tyle zakupow jak na miesiac czasu to srednio wyszlo i tak juz tyle tego mam ze naprawde to zaczyna sie przemieniac w chorobe a zaraz znow ide do rossa szukac tego lirene
Zdziwilas mnie tym Pantene-zawsze narzekalas na niego
Ale jak piszesz ze fajny to moze sama spróbuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:54   #1723
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja bym się zastanawiała czy podchodzić bo bym się zbłaźniła tylko
i to jak...
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:58   #1724
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to u mnie wszystko identycznie, tylko ja to jeszcze ściągi kseruje,bo mi się pisać ich nie chce
też zdarzało mi się tylko nie wiem po co bo nigdy nie ściągałam

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

idę wysmarować się i lecę zniszczyć skórę
do później laseczki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:58   #1725
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
myslalam ze wiecej tego nakupilam czas zajmuje szukanie na kwc zeby pokazac jak o co konkretnie chodzi

no wiec jesli chodzi o wlosy to kupilam narazie
1.STAPIZ sleek line o ta maske
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html jestem z niej zadowolona wlosy sa miekkie odbudowane wiecej nie napisze jak to ze jest polecam chociaz wiekszosc z was mogla ja miec juz nie pamietam
2. dla wielu zdziwieniem bedzie ale ogladajac reklame z bachleda-curus napalilam sie na ta odzywke 2 min PANTENE PRO_V https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ca.html&next=1
no i rewelacja stosuja ja raz w tyg i jestem pod wrazeniem tak wiem zawiera silikon ale ja na ta specjalnie nie patrze pozatym sklad krotki i nie taki straszny jest ok wlosy sa miekkie nawilzone sypkie polecam
3. ODZYWKA NIVEA long repair to kolejna odzywka z tej firmy ktora mnie nie zawiodla podobnie jak poprzednie dziala i ma ciekawy bogaty sklad polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
4; ISANA Z OLEJKIEM Z BABASSU nie robi nic nie polecam moze ona jest do innych wlosow niz moje na moich dlugich lokach nie robi wrazenia
nie wspomne juz o strupach na skorze glowy pod spodem z tylu
innym sluzy rozumiem ale mi nie ...zreszta sklad wydawal mi sie juz za ubogi ale skuszona relacjami na wizazu kupilam
5.CELIA PLUKANKA ziolowa DO WLOSOW "srebrna" do blondow rozjasnianych eliminuje zolc...na kwc jej nie ma wiec znalazlam ja tu zeby wam pokazac jak wyglada http://www.ceneo.pl/10854452 polecam nadje wlosom chlodna tonacje jestem z niej zadowolona tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic ..
5.ELSEVE VOLUME COLLAGENE odzywka spelnia swoje dzialanie i nadaje wlosom objetosci lubie ja a kupilam bo wlosy krecone im dluzsze tym przyklapuja sie przy skorze glowy co mnie wnerwiaprzez 1 dwa dni po umyciu jest na wlosach efekt uniesieniapolecam chociaz wiem ze snowi ja ma lub miala

szampony uzywam te co mam z nimi juz ciezej zeby dobrac wlasciwy
no i z wlosowych to na tyle zakupow jak na miesiac czasu to srednio wyszlo i tak juz tyle tego mam ze naprawde to zaczyna sie przemieniac w chorobe a zaraz znow ide do rossa szukac tego lirene
sporo tego nakupilas
jestem zaskoczona ze stapiz ci przypasowal- ja go nienawidze- smierdzi kasza , oblepia wlosy- dla mnie potwornosc...
ta nowa nivee nabede jak tylko znajde w sklepie
a po lirenka idz, nie pozalujesz tylko dobrze sie zastanow do ktorej karnacji wybrac...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ryzyko jak będą miały podobne objawy to Cię o✂✂✂✂✂✂✂ą
w sumie tak... moze nie warto ryzykowac, bo bede je miec na sumieniu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:58   #1726
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Agatau
Chemia i fizyka rozszerzona ;o
jaki Ty masz łeb dziewczyno! Łeb jak sklep !
Kurde, motywujesz mnie!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:00   #1727
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatau
Chemia i fizyka rozszerzona ;o
jaki Ty masz łeb dziewczyno! Łeb jak sklep !
Kurde, motywujesz mnie!
No co Ty przeciez jestem normalna
No ja patrzyłam przyszłościowo, na rózne aspekty pozniejszej pracy a nie zeby sie tylko nie namęczyc na studiach.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:01   #1728
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moje włoski po isanie super się rozczesują zarówno moje jak i "nie moje"
i to dziwne bo przecież też mam rozjaśniane do białego
ale wiadomo na każdego inaczej działa i może u Ciebie to właśnie ona wywołuję swędzenie
może jesteś na coś uczulona
ja jeszcze nie próbowałam isany i sie zastanawiam nad jej zakupem... chociaż musze kupić dolce i loreala bo mi sie pokończyły

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha dla mnie większym stresem niż matura był egzamin na prawko

i egzaminy ustne na studiach to dla mnie masakra
wykładowca patrzy na Ciebie jak na największego kretyna i już sama nie wiesz o co chodzi, czy mówisz dobrze czy nie


Mi podobnie jak Lady podpasowała ta odżywka Isany
widze ze nie na każdego działa, podzielone opinie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

kotka dziękuję
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:01   #1729
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja zdawałam biologie, chemie i fizyke wszystko rozszerzone. I dostałam sie na medycynę. Tak jak chcialam. Jestem na 3 roku.
Wrawdzie o medycynie zaczelam mysleć w 2 klasie liceum i musiałam troszkę nadrobić i trochę się uczyłam. Ale nie załuję bo mam perspektywy po studiach, nie bede martwić sie o prace, o każdą złotówkę.




Zdziwilas mnie tym Pantene-zawsze narzekalas na niego
Ale jak piszesz ze fajny to moze sama spróbuje
wiesz ja wszystko musze sprawdzic osobiscie skladowo znam inne produkty pantena skladowo i sa na ale ta nowa seria do koloru zwlaszcza ta 2min maseczka jest jak najbardziej okpolecam z czystym sumieniem
przeciez ja juz uzywam jednego pantena bs do lokow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:03   #1730
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja zdawałam biologie, chemie i fizyke wszystko rozszerzone. I dostałam sie na medycynę. Tak jak chcialam. Jestem na 3 roku.
Wrawdzie o medycynie zaczelam mysleć w 2 klasie liceum i musiałam troszkę nadrobić i trochę się uczyłam. Ale nie załuję bo mam perspektywy po studiach, nie bede martwić sie o prace, o każdą złotówkę.
wow!jesteś niesamowita ja to zdawałam wszystko podstawowe ale geografie zdawałam,angielski i polski żadnego ścisłego przedmiotu hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:05   #1731
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No co Ty przeciez jestem normalna
No ja patrzyłam przyszłościowo, na rózne aspekty pozniejszej pracy a nie zeby sie tylko nie namęczyc na studiach.
Wybacz, ale nie jesteś normalna
Normalni ludzie nie zdają fizyki i chemii rozszerzonej ! O jaaa, naprawdę jestem pełna podziwu. Nie dlatego, że się tego podjęłaś (chociaż to też), ale że w tak krótkim czasie ogarnęłaś to wszystko.

aż mi się uczyć zachciało ;o
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:05   #1732
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow!jesteś niesamowita ja to zdawałam wszystko podstawowe ale geografie zdawałam,angielski i polski żadnego ścisłego przedmiotu hehe
Oj nie zawstydzaj mnie Ja po prostu chciałam studiować medycyne a geografia to dla mnie czarna magia była
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:06   #1733
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

bunny ja szczegolnie nie przywiazuje uwagi do zapachow ma dzialac na wlosy i juz a mily zapach to tylko dodatek najczesciej chemiczny na bazie alkoholu tak nivea sa bezkonkurencyjne kocham te odzywki

lirene wezme do jasnej karnacji bo bladzioszka jestem z natury...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-05-05 o 12:07
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:06   #1734
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie jesteś normalna
Normalni ludzie nie zdają fizyki i chemii rozszerzonej ! O jaaa, naprawdę jestem pełna podziwu. Nie dlatego, że się tego podjęłaś (chociaż to też), ale że w tak krótkim czasie ogarnęłaś to wszystko.

aż mi się uczyć zachciało ;o
No dla mnie historia to czarna magia, łatwiej chyba rozwizywac zadania, tam nie ma nic na pamiec.
Fizyka poszła mi kiepsko, ale jak ja zdawałam na studia próg był o wiele niższy niz teraz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:07   #1735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tak też myślę właśnie, bo historia jest po prostu nudna, biologia chociaż porusza ciekawe tematy.
Ale bajer z Tobą jest BUNNY Będę Ciebie mojemu ojcu za przykład podawała. On twierdzi, że będę szczęśliwa tylko wtedy, gdy skończe za✂✂✂iste studia (najlepiej na uniwerku warszawkim, jak jego równie za✂✂✂ista żona, która teraz robi za 1200 zł w mopsie ;p)

Lady
Dziękuję Kochana
A jak nie, to na pewno do tego czasu wybudują jakiegoś lidla w Koszalinie.. praca się zawsze znajdzie!
nie wstydze sie do tego przyznac- ze stracilam 3 lata z mojej pieknej mlodosci...
te studia byly bledem, pracowalabym jako nauczycielka za 1000zl...a moze nawet i nie
bo raczej nie dostalabym pracy jako polonistyka przez najblizsze 10 lat- nie mam plecow w kuratorium a naboru poki co nie ma i zapotrzebowania na kilka rocznikow wstecz
a teraz robie co lubie- zadowolone klientki potrafia oddac mi trud calego dnia...
mama wczoraj dzwoni do mnie i mowi- wiesz co tak patrzylam dzis w lustro i stwierdzilam ze jestem juz brzydka- wiesz co to znaczy- zamawiam cie na przyszly piatek lub sobote.
wiecie jakie to mile?
i czekam egzaminow koncowych kolo 13 czerwca jak zbawienia- juz doczekac sie nie moge!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:10   #1736
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wstydze sie do tego przyznac- ze stracilam 3 lata z mojej pieknej mlodosci...
te studia byly bledem, pracowalabym jako nauczycielka za 1000zl...a moze nawet i nie
bo raczej nie dostalabym pracy jako polonistyka przez najblizsze 10 lat- nie mam plecow w kuratorium a naboru poki co nie ma i zapotrzebowania na kilka rocznikow wstecz
a teraz robie co lubie- zadowolone klientki potrafia oddac mi trud calego dnia...
mama wczoraj dzwoni do mnie i mowi- wiesz co tak patrzylam dzis w lustro i stwierdzilam ze jestem juz brzydka- wiesz co to znaczy- zamawiam cie na przyszly piatek lub sobote.
wiecie jakie to mile?
i czekam egzaminow koncowych kolo 13 czerwca jak zbawienia- juz doczekac sie nie moge!
Bo Ty bedziesz, a raczej JUZ jestes swietna fryzjerka, z powołania, z mega wiedzą i zapałem Bedziesz fantastyczna w tym zawodzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:10   #1737
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

kochane a ja wcale nie jestem po studiach i co zyje i nawet nie narzekam
w pl licza sie tylko studia i studiowanie pol zycia ..za granica patrza co umiesz w czym jestes dobra ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-05-05 o 12:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:11   #1738
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha dla mnie większym stresem niż matura był egzamin na prawko



Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Chcę umrzeć

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja zdawałam biologie, chemie i fizyke wszystko rozszerzone. I dostałam sie na medycynę. Tak jak chcialam. Jestem na 3 roku.
Wrawdzie o medycynie zaczelam mysleć w 2 klasie liceum i musiałam troszkę nadrobić i trochę się uczyłam. Ale nie załuję bo mam perspektywy po studiach, nie bede martwić sie o prace, o każdą złotówkę.




Zdziwilas mnie tym Pantene-zawsze narzekalas na niego
Ale jak piszesz ze fajny to moze sama spróbuje
wow, jestem pelna uznania i podziwu- fizyka na rozszerzeniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:11   #1739
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kochane a ja wcale nie jestem po studiach i co zyje i nawet nie narzekam
No dlatego nie mozna uogolniac.
Ale pomysl jakby Ci sie zylo w PL? Rownie dobrze, na wysokim poziomie?
Co robilabys w PL?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:11   #1740
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny ja szczegolnie nie przywiazuje uwagi do zapachow ma dzialac na wlosy i juz a mily zapach to tylko dodatek najczesciej chemiczny na bazie alkoholu tak nivea sa bezkonkurencyjne kocham te odzywki

lirene wezme do jasnej karnacji bo bladzioszka jestem z natury...
ten do jasnej daje efekt takiego jednodniowego opalania
naprawde naturalny.
ja tez na zapach raczej nie patrze- ale stapiz jako jedyny powoduje u mnie mdlosci, bol glowy i prawie wymioty swoim zapachem
a juz nie daj Boze jak jakas klientka go uzywa i przyjdzie sie uczesac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.