Z blondu na naturalny brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 01:58   #1
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63

Z blondu na naturalny brąz


Hej! Marzę o bardzo naturalnym brązie i wiem, że ciężko uzyskać naprawdę naturalny efekt drogeryjną farbą. Fryzjerów unikam, bo nigdy nie wiedzą, o c o mi chodzi, nawet kiedy pokażę zdjęcie i powiem: TAK MA BYĆ.
Moja cera jest bardzo jasna. Mam jasnozielone oczy, ale dość ciemną oprawę oczu i włosy w naturalnym kolorze ciemnego blondu.

W załączniku moje zdjęcie (nie patrzcie na nos, dziwnie płasko wyszłam na tej focie!) i zdjęcie koloru, jaki chciałabym uzyskać. Czekam na Wasze sugestie i może propozycje farby? Moje włosy były wielokrotnie rozjaśniane, ale od pół roku nie farbuję, a używałam tylko jednokrotnie bezbarwnej senny. Olejuję 3 razy w tygodniu. Na zdjęciu widzicie mój odrost. Właśnie w podobnym kolorze załączam zdjęcie Angeliny Jolie, której kolor mnie zachwyca :P

Bardzo zależy mi na tym, żeby farba nie była w czerwonym albo mocno rudym odcieniu. Taki właśnie naturalny brązik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020_??.jpg (34,1 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelina Jolie.jpg (46,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blue-delikatnie-falowane-blond-wlosy_gallery_image.jpg (32,9 KB, 94 załadowań)
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 14:18   #2
chanti9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Z blondu na naturalny brąz

to ostatnie zdjęcie to ciemny blond przecież więc może wystarczy jak zapuścisz swoje naturalne?
chanti9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:34   #3
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Z blondu na naturalny brąz

To prawda, Twoje odrosty mają odcień zbliżony mocno do odcienia, który chcesz mieć
Mnie osobiście wydaje się, że wybierając farbę do włosów powinnaś wybrać te opisane jako ciemny blond.
Po pierwsze na tak jasnych włosach każdy inny odcień może chwycić dużo ciemniej.
Po drugie w razie gdy uznasz, że kolor jest za jasny nie jest problemem odrobinę przyciemnić.
Pamiętaj tylko by wybrać jakiś neutralny jasny blond, a nie odcienie kasztanowe, ciepłe etc ( skoro nie chcesz mieć rudawych przebłysków)
Pisałaś, że używałaś też naturalnej senny, w takim razie może chciałabyś zamiast farb spróbować henny?
Ja osobiście stosuję tylko Khadi więc nie mogę się ogólnie wypowiedzieć o hennach, ale wydaje mi się, że jasny brąz z tej serii byłby wystarczający...choć nie wiem czy jasny brąz nie wyszedłby Ci zbyt ciepło.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 16:03   #4
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Z blondu na naturalny brąz

Trochę boję się użyć henny na blond włosach... Ale może kiedy zdobędę się na odwagę i pomaluję włosy na odcień, który mi się podoba, to MOŻE zdecyduję się na hennę ^^

Naturalne odcienie to te z ".0" w numerku, tak?
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:05   #5
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Z blondu na naturalny brąz

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Trochę boję się użyć henny na blond włosach... Ale może kiedy zdobędę się na odwagę i pomaluję włosy na odcień, który mi się podoba, to MOŻE zdecyduję się na hennę ^^

Naturalne odcienie to te z ".0" w numerku, tak?
Tak, naturalne mają 0 w numerze
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:41   #6
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Z blondu na naturalny brąz

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Hej! Marzę o bardzo naturalnym brązie i wiem, że ciężko uzyskać naprawdę naturalny efekt drogeryjną farbą. Fryzjerów unikam, bo nigdy nie wiedzą, o c o mi chodzi, nawet kiedy pokażę zdjęcie i powiem: TAK MA BYĆ.
Moja cera jest bardzo jasna. Mam jasnozielone oczy, ale dość ciemną oprawę oczu i włosy w naturalnym kolorze ciemnego blondu.

W załączniku moje zdjęcie (nie patrzcie na nos, dziwnie płasko wyszłam na tej focie!) i zdjęcie koloru, jaki chciałabym uzyskać. Czekam na Wasze sugestie i może propozycje farby? Moje włosy były wielokrotnie rozjaśniane, ale od pół roku nie farbuję, a używałam tylko jednokrotnie bezbarwnej senny. Olejuję 3 razy w tygodniu. Na zdjęciu widzicie mój odrost. Właśnie w podobnym kolorze załączam zdjęcie Angeliny Jolie, której kolor mnie zachwyca :P

Bardzo zależy mi na tym, żeby farba nie była w czerwonym albo mocno rudym odcieniu. Taki właśnie naturalny brązik.
Nie wiem czy to wina zdj ale wydaje mi sei ze ten kolor co masz obecnie sprawia ze twoja cera ma rózowy kolor O.o'
Ja bym kupiła ciemny blond bo on i tak ciemniejszy wyjdzie
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.