Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 15:52   #2131
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Pamiętam,że wielokrotnie pisałaś i to w samych superlatywach o IsaDorze,jednak ja muszę mieć coś bardziej kryjącego.Poczytam o tym podkładzie,bo Armaniusza wzięłam po Twojej pozytywnej opinii,więc może jakiś jezscze się sprawdzi na mojej buzi
Jak kryjacego zelu szukasz to Bobbi Brown bedzie dla Ciebie .


Ja podkladu Givenchy nie uzywalam, wiec zaczekaj na moje testy, zeby potem nie bylo na mnie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:57   #2132
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
[/COLOR]ostatnio wykorzystałam patent Corii na dodanie serum do podkładu EL i powiem szczerze,ze efekt zadowalający.Zawsze robił mi maskę,po wielu latach przerwy zakupiłam go znów i jakoś podkreślać zaczął mi zmarszczki(wiem,wiem,wted y jeszcze tyle nie miałam)a po dodaniu kropelki serum jest jakby bardziej elastyczny i wtapia się ładnie w skórę,a nie tworzy juz takiej maski na buzi
Corii
Ddiano, bardzo się ciesze, ze pomogłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:27   #2133
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44294768]Jak kryjacego zelu szukasz to Bobbi Brown bedzie dla Ciebie .


Ja podkladu Givenchy nie uzywalam, wiec zaczekaj na moje testy, zeby potem nie bylo na mnie .[/QUOTE]
Tylko ja potrzebuję na już i w S.jest teraz promo,więc BB nie kupię,bo wD.na chwilę obecną nie ma zniżek.

W zasadzie na opinię Givenchy to mogę spokojnie zaczekać,bo podkładów mam kilka,więc nie jest mi śpieszno.Poczytałam o nim na KWC i powiem,że tez mnie zaciekawił,jeszcze Guerlaina Perfection.Ja mam tendencje macania się bo buzi i zamiast na twarzy to na łapkach mam wszelakie podkłady i pudry,więc myślę,że mogłyby mi przypasować.Może jutro wezmę próbki

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ddiano, bardzo się ciesze, ze pomogłam
Ja jeszcze bardziej
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:34   #2134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44294768]Jak kryjacego zelu szukasz to Bobbi Brown bedzie dla Ciebie .


Ja podkladu Givenchy nie uzywalam, wiec zaczekaj na moje testy, zeby potem nie bylo na mnie .[/QUOTE]

B0biki sa do kitu

Teint Couture mialam i po kilku uzyciach sprzedałam natomiast
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:40   #2135
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Orientujecie się może, czy w Sephorze dostanę ten podkład Shiseido: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...undation.html?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:44   #2136
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
B0biki sa do kitu
Co kto lubi, wiadomo. Ja BB lubie i jeszcze nikt, komu polecalam zel nie narzekal.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teint Couture mialam i po kilku uzyciach sprzedałam natomiast
To czemu nie edytowalas recenzji w KWC? Czytalam, ze Ci probki przypasowaly. Dziwnie, ze zmienilas zdanie po zakupie opakowania.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 16:49   #2137
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44295072]Co kto lubi, wiadomo. Ja BB lubie i jeszcze nikt, komu polecalam zel nie narzekal.




To czemu nie edytowalas recenzji w KWC? Czytalam, ze Ci probki przypasowaly. Dziwnie, ze zmienilas zdanie po zakupie opakowania.[/QUOTE]

Bo raz na jakies czas to robię.
Dziwne to by było, jakby mi sie nie zmienialy opinie o kosmetykach w ogóle. Wiadomo ze cera się zmienia i rózne rzeczy z czasem wychodzą.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 18:25   #2138
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja juz raz Lasting Silk Armeniego testowalam tylko niestety mialam za jasny odcien i podklad sila rzeczy byl mocno widoczny na skorze, a na dodatek powlazil mi w pory i podkreslil wszystkie suche skorki Ale sprubuje jeszcze raz z leszym [mam nadzieje ] odcieniem.

Z odcienami Diora tez mam problem, bo 010 troche za jasne, a 020 juz za ciemne i bure. Ale nie przekreslam ich, przetestuje ponownie i zobacze
Z Armanim poznałam się właśnie podczas wielkiego suszu na mojej twarzy, mi on bardzo pomógł w doprowadzeniu cery do ładu świetnie współgrał z pielegnacją nawilżajacą i byłam mu bardzo wdzięczna, jak pięknie lezał na mej buzi. Mam jeszcze kilka ml mojej szczęśliwej 5tki, zapewne wiosną jak nabiorę koloru wrócę do niego.

Te Diorowskie odcienie przyprawiają mnie o dreszcz, chyba poproszę o tą 10stkę jeszcze raz, może będzie na twarzy ładniejszy.
A Ty kiedy masz zamiar jeszcze testować?
Pytam, bo też jasna jestem i każda opinia mi cenna

Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość
oficjalnie
takie to oficjalnie, ze nie wiadomo do kiedy chyba, ze coś przeoczyłam?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44294670]Ja juz wczesniej pisalam i na razie nic do listy nie dopisalam . Chce pomadke YSL the Mats, podklad Givenchy Teint Couture (mam nadzieje, ze mi sie spodoba ). Chcialam pare tygodni temu wlasnie Gimme Brow Benefitu. Choc lubie BB i Isa Dore to mam ochote sprobowac czegos nowego. Swatche mnie jednak nie zachecaja. Obadam na zywo. I tyle.

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze kiedys fioletowy roz MUFE chcialam. Zawsze zapominam o nim, gdy jestem w S. Z bolem serca dopisuje do listy .[/QUOTE]

O, dziękuję Ci! Przypomniałaś mi o Givenchy, też mnie on ciekawi. Pamiętam, że miał dość irracjonalne kolory. Jutro, koniecznie muszę nadrobić i zapoznać się z nim bliżej.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo raz na jakies czas to robię.
Dziwne to by było, jakby mi sie nie zmienialy opinie o kosmetykach w ogóle. Wiadomo ze cera się zmienia i rózne rzeczy z czasem wychodzą.
Warto edytować, bo przyznaję, że wczoraj czytając jego opinie w dużej mierze sugerowałam się Twoją (znając Twoje inne typy i typ cery + doświadczenie)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 18:37   #2139
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Warto edytować, bo przyznaję, że wczoraj czytając jego opinie w dużej mierze sugerowałam się Twoją (znając Twoje inne typy i typ cery + doświadczenie)
Nie zawsze człowiek ma czas, ochote i pamiec do tego, dlatego robie to raz na jakis czas, jak jestem pewna zmiany opinii.
.A to ze go sprzedałam swiadczy niekonecznie o tym, ze przestał mi cąłkiem odpowiadać. Ja duzo podkładów kupuej i sprzedaje, mam zbyt wygórowane wymagania co do nich.
No i kazdy jednak ma inna skóre i inaczej reaguje na dany kosmetyk. Nawet mieszana mieszanej nierówna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-26 o 18:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 18:39   #2140
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
takie to oficjalnie, ze nie wiadomo do kiedy chyba, ze coś przeoczyłam?
Przeoczylas. Poza tym zawsze jest ta sama data.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 18:46   #2141
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zawsze człowiek ma czas, ochote i pamiec do tego, dlatego robie to raz na jakis czas, jak jestem pewna zmiany opinii.
.A to ze go sprzedałam swiadczy niekonecznie o tym, ze przestał mi cąłkiem odpowiadać. Ja duzo podkładów kupuej i sprzedaje, mam zbyt wygórowane wymagania co do nich.
No i kazdy jednak ma inna skóre i inaczej reaguje na dany kosmetyk. Nawet mieszana mieszanej nierówna.
Ze wszystkich podkładów testowanych przez Ciebie polecasz MAC?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 18:49   #2142
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zawsze człowiek ma czas, ochote i pamiec do tego, dlatego robie to raz na jakis czas, jak jestem pewna zmiany opinii.
.A to ze go sprzedałam swiadczy niekonecznie o tym, ze przestał mi cąłkiem odpowiadać. Ja duzo podkładów kupuej i sprzedaje, mam zbyt wygórowane wymagania co do nich.
No i kazdy jednak ma inna skóre i inaczej reaguje na dany kosmetyk. Nawet mieszana mieszanej nierówna.
sama tego nie robię na bieżąco, tak tylko pisze dla świadomości
to prawda, że skóra skórze nie równa. Moja przy obecnych kuracjach zmieniła się w atopową.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44296045]Przeoczylas. Poza tym zawsze jest ta sama data.[/QUOTE]

to mam kilka dni na szybkie testy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:00   #2143
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Ze wszystkich podkładów testowanych przez Ciebie polecasz MAC?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niekoniecznie, na tą chwilę Guerlain De Tenue Perfection , EL DW i na końcu tej trójcy Mac Pro Long Wear

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
sama tego nie robię na bieżąco, tak tylko pisze dla świadomości
to prawda, że skóra skórze nie równa. Moja przy obecnych kuracjach zmieniła się w atopową.
Dla swiadomosci to przed Twoim postem podałam już, ze edytuje od czasu do czsu

Ja sama czytając recenzje na KWC biorę na nie poprawki w mysli, bo wiem, ze dosyc obiektywne bywaja ze względu na róznorodnosc cer etc Co nie znaczy, ze nie są w ogóle pomocne, bo czasami sa bardzo pomocne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-26 o 19:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:01   #2144
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, na tą chwilę Guerlain Perfection De Tenue, EL DW i na końcu tej trójcy Mac Pro Long Wear

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


Chyba będę musiała zakupić ten podkład MAC, szkoda tylko, że nie mam dostępu do niego, chyba będę musiała w ciemno ze sklepu online zamawiać
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:03   #2145
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, na tą chwilę Guerlain Perfection De Tenue, EL DW i na końcu tej trójcy Mac Pro Long Wear

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



Dla swiadomosci to przed Twoim postem podałam już, ze edytuje od czasu do czsu

Ja sama czytając recenzje na KWC biorę na nie poprawki w mysli, bo wiem, ze dosyc obiektywne bywaja ze względu na róznorodnosc cer etc Co nie znaczy, ze nie są w ogóle pomocne, bo czasami sa bardzo pomocne
Mam EL DW, jak mi sie skończy mam pro long wear, wiec spróbuje guerlain widze, ze mamy podobne wymagania bo z tych dwóch jestem bardzo zadowolona, potrzebuje tylko czegoś dobrego do oczyszczania i zmywania.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała zakupić ten podkład MAC, szkoda tylko, że nie mam dostępu do niego, chyba będę musiała w ciemno ze sklepu online zamawiać
Wzielabym Ci próbki i wysłała, ale u mnie w douglasie nie dają próbek, bo nie maja gdzie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:03   #2146
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

do kiedy jest ta promocja na makijaz? Nie ma mnie w tej chwili w Polsce wracam dopiero w niedziele
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:05   #2147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała zakupić ten podkład MAC, szkoda tylko, że nie mam dostępu do niego, chyba będę musiała w ciemno ze sklepu online zamawiać
Never, jesli lubisz kryjące i matujące to mozesz macowy w ciemno zamówic.
Tylko nie bierz czasem NC bo one zółtawe, a Ty takich nie lubisz

P.S. jutro idę do Dougiego, wiec pomacam ten Sand
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:07   #2148
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość

Wzielabym Ci próbki i wysłała, ale u mnie w douglasie nie dają próbek, bo nie maja gdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuje Kochana za chęci No nic pooglądam swatche i pewnie zaryzykuje, ostatnio w ciemno zakupiłam podkład Armani i kolor nawet ok chociaż mógłby być ciemniejszy

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Never, jesli lubisz kryjące i matujące to mozesz macowy w ciemno zamówic.
Tylko nie bierz czasem NC bo one zółtawe, a Ty takich nie lubisz

P.S. jutro idę do Dougiego, wiec pomacam ten Sand
Takich mocno żółtych nie lubię, ostatnio kupiłam Bobbi Brown w kolorze 3 Beige i jest idealny Będę musiała pod kątem tego kolorku się rozglądać
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 19:11   #2149
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Mam EL DW, jak mi sie skończy mam pro long wear, wiec spróbuje guerlain widze, ze mamy podobne wymagania bo z tych dwóch jestem bardzo zadowolona, potrzebuje tylko czegoś dobrego do oczyszczania i zmywania.
Rzeczywiście, podobne
Z tym, ze Guerlain nie matuje, daje satynowe wykończenie, ale buzia potrafi w nim wyglądac jak milion $ jesli akurat nie trafi na swój gorszy dzien
Ja zmywam makijaz albo chusteczkami MAC-a i micelem L'oreala, albo Micelem i pianka do mycia Macową Marine Lightful.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Takich mocno żółtych nie lubię, ostatnio kupiłam Bobbi Brown w kolorze 3 Beige i jest idealny Będę musiała pod kątem tego kolorku się rozglądać
No to uważaj, bo seria Pro Long słynie z tego, ze jest najbardziej żólta ze wszystkich amcowych podkładów
NW niby bezowe, ale moze meic zbyt duzo rózu w sobie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 20:28   #2150
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Tylko kosmetyczke wlasnie. W portfelu w sumie niewiele mialam. Bylismy na wigilijnym spotkaniu z pracy, raczej wszyscy wiedza, ze uzywam gornopolkowych kosmetykow - bo jak to baby - czesto o tym rozmawiamy, wiec niestety podejrzewam, ze nie zginela przypadkiem :/ mam nadzieje, ze komus spuchnie po nich geba a ja do teraz sobie wypominam po co bralam tusz do rzes czy aqua brow ze soba skoro nigdy nie robie poprawek nimi na imprezie... z reguly tylko puder, szminka, korektor...

Jutro na pierwszy rzut musze kupic cos do brwi (nie wiem czy ponownie MUFE czy moze na Gimmie Brow sie skusze), jakis dzienny podklad albo bb (mysle o Diorskin Nude albo Teint Miracle) i moja ukochana Bella Bambe bez ktorej cierpie ;( tusz sobie na razie chyba drogeryjny sprawie, bo budzet po Swietach nadszarpniety

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ale chamstwo, pewnie ktoś z koleżanek.
Też kiedyś miałam podobna sytuacje, ale nie z kosmetykami.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 08:38   #2151
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

dziewczyny dsostałam smsa z S.
"Zaszalej z makijażem!Wyłącznie dla klientów GOLD rabat 30% na wszystkie produkty do makijażu.Tylko do 31.12.20013.Szczegóły w perfumerii.Kod 272186
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 08:53   #2152
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

caate ostatnio ciagle cos testuje i jak cos fajnego znajde to napisze


Douglas on line - 15% na kolorowke, haslo DGL2014
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:03   #2153
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

hebe od 27 do 31 XII ma -40% na kolorówkę wbranych marek

superpharm natomiast ma również -40% na wszystkie kosmetyki do makijażu poza zestawami. także na lakiery, min. essie. ale nie wiem do kiedy, z ulotki wynika, że promocja całe 2 tygodnie od dziś.


------
doczytałam, że promocja w superpharm trwa do 02.01.14

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-12-27 o 11:59
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:14   #2154
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Takich mocno żółtych nie lubię, ostatnio kupiłam Bobbi Brown w kolorze 3 Beige i jest idealny Będę musiała pod kątem tego kolorku się rozglądać
Dla mnie Bobbikowe 3 jest idealne; w MACu jestem NC25.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:17   #2155
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

No tak zaczyna się wyprzedażowe szaleństwo, ja też jadę do Sephory na małe łowy
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:24   #2156
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie Bobbikowe 3 jest idealne; w MACu jestem NC25.
Dziękuje bardzo
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:48   #2157
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo
powinnam mieć w domu jakieś próbki podkłądów MACa, bo ostatnio - tzn. jakoś jesienią, jek ten czas leci poszuiwałam dla siebie alternatywy minerałów... a jeśli nie mam, to mogę mieć, bo jadę do maca uzupełnić zapasy przed styczniową podwyżką cen
Także jak coś Cię interesuje szczególnie to pisz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 10:42   #2158
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziewczyny dsostałam smsa z S.
"Zaszalej z makijażem!Wyłącznie dla klientów GOLD rabat 30% na wszystkie produkty do makijażu.Tylko do 31.12.20013.Szczegóły w perfumerii.Kod 272186
spryciarze

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
caate ostatnio ciagle cos testuje i jak cos fajnego znajde to napisze


Douglas on line - 15% na kolorowke, haslo DGL2014
Będę bardzo wdzięczna, dziękuję

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
hebe od 27 do 31 XII ma -40% na kolorówkę wbranych marek

superpharm natomiast ma również -40% na wszystkie kosmetyki do makijażu poza zestawami. także na lakiery, min. essie. ale nie wiem do kiedy, z ulotki wynika, że promocja całe 2 tygodnie od dziś.

ale wspaniale! czas wreszcie kupić idealną czerwień - Essie, She's Pampered
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 12:30   #2159
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, podobne
Z tym, ze Guerlain nie matuje, daje satynowe wykończenie, ale buzia potrafi w nim wyglądac jak milion $ jesli akurat nie trafi na swój gorszy dzien
Ja zmywam makijaz albo chusteczkami MAC-a i micelem L'oreala, albo Micelem i pianka do mycia Macową Marine Lightful.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



No to uważaj, bo seria Pro Long słynie z tego, ze jest najbardziej żólta ze wszystkich amcowych podkładów
NW niby bezowe, ale moze meic zbyt duzo rózu w sobie.
I dobrze sobie radzą? Ja kupiłam żel do mycia LRP Effaclar duo, troszkę mnie wysusza i mimo wszystko zaskorniki mam :/

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje Kochana za chęci No nic pooglądam swatche i pewnie zaryzykuje, ostatnio w ciemno zakupiłam podkład Armani i kolor nawet ok chociaż mógłby być ciemniejszy

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



Takich mocno żółtych nie lubię, ostatnio kupiłam Bobbi Brown w kolorze 3 Beige i jest idealny Będę musiała pod kątem tego kolorku się rozglądać
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie Bobbikowe 3 jest idealne; w MACu jestem NC25.
Tez jestem NC25 u jestem zadowolona



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 13:07   #2160
yellowmellow
Raczkowanie
 
Avatar yellowmellow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Wiadomości: 340
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

czy w Sephorze są już przecenione zestawy świąteczne czy na razie tylko kolorówka?
yellowmellow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.