...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-25, 15:10   #361
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Xre- twoje paznokietki to prawdziwe dzieła sztuki są Masz telent, dziewczyno...uch, jak ja ci zazdroszczę. Mam do ciebie pytanie - w jaki sposób malukiesz te kwiatuszki? Są boskie; niby teoretycznie wiem, jak się takie maluje, ale w praktyce no nie wychodzi mi to...

A może stworzyłabyś taki wątek dla laików i debiutantów, gdzie pokazywałabyś po kolei na fotkach jak powstają te twoja arcydzieła? (Mnie najbardziej interesują kwiatuszki, ale może dziewczyny chciałyby się od ciebie nauczyć innych wzorków...?) Jeśli oczywiście masz ochotę, to tylko taka moja nieśmiała propozycja jest...

Pozdrawiam

Aha- chodzi mi o te kwiatuszki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xre-kwiatuchy.JPG (9,3 KB, 89 załadowań)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 15:21   #362
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez primavera
Xre- twoje paznokietki to prawdziwe dzieła sztuki są Masz telent, dziewczyno...uch, jak ja ci zazdroszczę. Mam do ciebie pytanie - w jaki sposób malukiesz te kwiatuszki? Są boskie; niby teoretycznie wiem, jak się takie maluje, ale w praktyce no nie wychodzi mi to...

A może stworzyłabyś taki wątek dla laików i debiutantów, gdzie pokazywałabyś po kolei na fotkach jak powstają te twoja arcydzieła? (Mnie najbardziej interesują kwiatuszki, ale może dziewczyny chciałyby się od ciebie nauczyć innych wzorków...?) Jeśli oczywiście masz ochotę, to tylko taka moja nieśmiała propozycja jest...

Pozdrawiam

Jejku jejku dziekuje za takie mile slowa
Bez problemu pokaze Ci jak sie robi wzoreczki, tylko napish (najlepiej wklej foteczki) ktore dokladnie bys chciala Tak bedzie najprosciej.
Moge Ci narysowac dokladnie krok po kroku wszystkie wybrane przez Ciebie wzorki oprocz balwanka i anioka (bo do tego trzeba miec wprawna reke i w moim przypadku wene )
xre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 15:54   #363
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez xre
OD RAZU WIDAC ZE JESTES NOWA. NAUCZ SIE NAJWAZNIEJSZEJ ZASADY: PISZ NA TEMAT!!!!!!!
Jak widac w tytule i w tresci prezentuje tu swoje wzorki a nie oferuje sie ze bede wysylac mailem wzorki. Nie za wygodna jestes?
Mam prosbe nie zasmiecaj mi MOJEGO WATKU takimi syfami bo tym bardziej nikt ci nie wysle. Twoj post jest nie na miejscu.Nie ma nic wylozonego na tacy . Wysil sie troche i poszukaj sobie. I mam jeszcze jedna prospe skasuj tresc albo cos bo TO NIE JEST NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Watki o wysylaniu wzorkow sa na tym forum... tam sobie pisz o tym a nie u mnie pozdro.

Xre, wybacz, ale wydaje mi się że przesadziłaś trochę. Dziewczyna nowa jest a ty od razu tak na nią naskakujesz. Nie ładnie. Takie słownictwo i krzyki nie są na wizazu mile widziane. Bądź troszkę bardziej uprzejma.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 16:09   #364
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez Asika
Xre, wybacz, ale wydaje mi się że przesadziłaś trochę. Dziewczyna nowa jest a ty od razu tak na nią naskakujesz. Nie ładnie. Takie słownictwo i krzyki nie są na wizazu mile widziane. Bądź troszkę bardziej uprzejma.
wiem ze sie unioslam, ale nie spodobalo mi sie to zachowanie, tak ja Moje sie nie spodobalo Tobie Nie krzyczalam. tylko napisala DUZYMI literkami Zdenerwowalam sie wiec pisalam tak jak myslalam i czulam.
Jezeli ostapilam karygodnie to dajcie mi bana i bedziecie mnie mialy z glowy.
xre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 16:22   #365
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez xre
wiem ze sie unioslam, ale nie spodobalo mi sie to zachowanie, tak ja Moje sie nie spodobalo Tobie Nie krzyczalam. tylko napisala DUZYMI literkami Zdenerwowalam sie wiec pisalam tak jak myslalam i czulam.
Jezeli ostapilam karygodnie to dajcie mi bana i bedziecie mnie mialy z glowy.
Ja z banami nie mam nic wspólnego Tylko zwróciłam uwagę bo uważam że nieładnie się zachowałaś. W internecie duże litery oznaczają krzyk, dodatkowo użyłaś podkreśleń i ogromnej ilości wykrzykników. Po prostu trzeba być troszkę bardziej wyrozumiałym na przyszłość. I tyle. Dla mnie EOT.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 16:25   #366
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez xre
OD RAZU WIDAC ZE JESTES NOWA. NAUCZ SIE NAJWAZNIEJSZEJ ZASADY: PISZ NA TEMAT!!!!!!!
Jak widac w tytule i w tresci prezentuje tu swoje wzorki a nie oferuje sie ze bede wysylac mailem wzorki. Nie za wygodna jestes?
Mam prosbe nie zasmiecaj mi MOJEGO WATKU takimi syfami bo tym bardziej nikt ci nie wysle. Twoj post jest nie na miejscu.Nie ma nic wylozonego na tacy . Wysil sie troche i poszukaj sobie. I mam jeszcze jedna prospe skasuj tresc albo cos bo TO NIE JEST NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Watki o wysylaniu wzorkow sa na tym forum... tam sobie pisz o tym a nie u mnie pozdro.
Widzisz xre, a Ty nie jesteś nowa i jaki dajesz przykład? To nie jest Twój wątek, jesteś jedynie jego autorką. Nie na miejscu jest Twój post.
Nie nadużywaj caps locka, nie unoś się (!!!!!!!) i zapoznaj się z regulaminem portalu. Trzydniowy urlop na ochłonięcie. Jeśli zobaczę, że coś takiego się powtórzy, to inaczej podejdziemy do sprawy. Myślę, że większość wizażanek już stwierdziła, który post był większym "syfem".
Przykro mi, że takie kafeteryjne posty można spotkać na wizażu i ich autorką jest osoba uważająca się za prawdziwą wizażankę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 20:45   #367
ewelina976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 45
GG do ewelina976
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Zastanawiam sie dlaczego na tym forum mozna wyrazac tylko pozytywne opinie, a nie mozna pisac o tym , co chcemy napisac w danej chwili- dziwne, zeby za slowo syf wyleciec na jakis czas z forum. Pozdrawiam xre
ewelina976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 21:24   #368
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Mysle ,ze nie chodziło tu konkretnie o słowko syf ale o to ,że xre strasznie naskoczyła na dziewczynę - moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie ( mimo ,że również lenistwa nie pochwalam). Co mnie natomiast dziwi - to wymiar kary. Całe 3 dni!!!! Jak widać są na tym forum równi i równiejsi ( bo niektórzy "dostają" po 30 dni za duzo mniejsze przewinienia )a "stopień zablokowania" zalezy głównie od humoru i nastroju moderatora Jelenia.
Zgadzam sie z Toba ewelina natomiast w tym, że na tym forum nieco za bardzo propagowane są zachowania typu "ojej jak slicznie , uroczo, cudownie". A jesli ktoś nie daj boże napisze ( nawet grzecznie i delikatnie!!!) ,że z głupim wzorkiem jest coś nie tak, moze byc pewien ,że zostanie zlinczowany..albo delikwentka-autorka zabierze wzorki z forum i obrażona pójdzie do domu!! Troszkę to niepoważne i nieżyciowe.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:29   #369
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ewelina976
Zastanawiam sie dlaczego na tym forum mozna wyrazac tylko pozytywne opinie, a nie mozna pisac o tym , co chcemy napisac w danej chwili- dziwne, zeby za slowo syf wyleciec na jakis czas z forum. Pozdrawiam xre

Dzieki Ewelinko W pelni sie z toba zgadzam Juz sie spotkalam ze takim czyms jak "to jest moj watek" i tez jakas wizaznka najechala na inna wizazanke ze wkleila swoje fotki do jej watku, ale coz, tego juz nikt nie zauwazyl wm takim razie pol forum powinno dostac bana za to ze mucha lata i swieci slonce.
Co do komentarza łosia, czy tam jelenia, wszystko jedno.
To wcale nie naskakiwanie, napisalam to dobitnie. Chyba ktos tu nie wie co to jest naskakiwanie. Czy jak komus groze, obrazam, wyzywam i uzywalam wylgaryzmow? Po za tym wyraznie napisalam na poczatku: "MAM PROSBE"No coz, kazdy widzi to co chce widziec.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:30   #370
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez xre
OD RAZU WIDAC ZE JESTES NOWA.NAUCZ SIE NAJWAZNIEJSZEJ ZASADY: PISZ NA TEMAT!!!!!!!.
Xre, a Ty ile masz stażu na Wizażu? Od kiedy tutaj jesteś, ze piszesz do kogoś "OD RAZU WIDAC ZE JESTES NOWA" ?

Cytat:
Napisane przez xre
Jak widac w tytule i w tresci prezentuje tu swoje wzorki a nie oferuje sie ze bede wysylac mailem wzorki. Nie za wygodna jestes?
Mam prosbe nie zasmiecaj mi MOJEGO WATKU takimi syfami bo tym bardziej nikt ci nie wysle. Twoj post jest nie na miejscu. Nie ma nic wylozonego na tacy . Wysil sie troche i poszukaj sobie. I mam jeszcze jedna prospe skasuj tresc albo cos bo TO NIE JEST NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Watki o wysylaniu wzorkow sa na tym forum... tam sobie pisz o tym a nie u mnie pozdro
Mysle, że jesteś bardzo niegrzeczna... I pozwolisz, że zacytuje Ciebie na podsumowanie -->
Cytat:
Napisane przez xre
Twoj post jest nie na miejscu.
Wszystko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:37   #371
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

WIDAC DOLACZE DO GRONA FISTASZKA I INNYCH ZBANOWANYCH, MYSLALM ZE NA FORUM MOZNA MOWIC CO SIE MYSLI a Tu SiE sZeRzY IsTnY tOtAlItArYzM!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! WsZyScY mUsZa ByC PoD lInIjKe, Bo InAcZeJ sUpEr MoDeRaToR łOś bEdZiE gRyzL. Fajni ludzie tu sie przewijaja, natomiast opiekuni forum naduzywaja swojej wladzy. POZDROFKI DLA WSZYSTKICH WIZAZANEK KTORE DOSTRZEGAJA TO O CZYM PISZE.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 23:38   #372
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Po Za Tym To Glupie Zeby Nagle Chmara Moderatorow Najezdzala Na Mnie Za Jednego Posta??!!??
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:40   #373
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
Dzieki Ewelinko W pelni sie z toba zgadzam Juz sie spotkalam ze takim czyms jak "to jest moj watek" i tez jakas wizaznka najechala na inna wizazanke ze wkleila swoje fotki do jej watku, ale coz, tego juz nikt nie zauwazyl wm takim razie pol forum powinno dostac bana za to ze mucha lata i swieci slonce.
Co do komentarza łosia, czy tam jelenia, wszystko jedno.
To wcale nie naskakiwanie, napisalam to dobitnie. Chyba ktos tu nie wie co to jest naskakiwanie. Czy jak komus groze, obrazam, wyzywam i uzywalam wylgaryzmow? Po za tym wyraznie napisalam na poczatku: "MAM PROSBE"No coz, kazdy widzi to co chce widziec.
Oj dziewczyno...
Zachowałas się bardzo niemiło, a teraz piszesz jakieś bzdury o tym, że "MAM PROSBE" i sugerujesz, że chciałas dobrze... PO czym dodałaś wykwintne słowo "syf". To jest dość jednoznaczne, tak samo jak to, że kazałaś się dziewczynie zebrać ze swojego wątku i usunąć - wykasowac post. To była ta twoja [grzeczna] prośba?

Poza tym myslę, że swoją postawą jesteś na najleszej drodze do zarbienia BANem w głowę na zawsze. Zastanów się...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:45   #374
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
Dzieki Ewelinko W pelni sie z toba zgadzam Juz sie spotkalam ze takim czyms jak "to jest moj watek" i tez jakas wizaznka najechala na inna wizazanke ze wkleila swoje fotki do jej watku, ale coz, tego juz nikt nie zauwazyl wm takim razie pol forum powinno dostac bana za to ze mucha lata i swieci slonce.
Co do komentarza łosia, czy tam jelenia, wszystko jedno.
To wcale nie naskakiwanie, napisalam to dobitnie. Chyba ktos tu nie wie co to jest naskakiwanie. Czy jak komus groze, obrazam, wyzywam i uzywalam wylgaryzmow? Po za tym wyraznie napisalam na poczatku: "MAM PROSBE"No coz, kazdy widzi to co chce widziec.
No faktycznie byłaś uprzejma tylko napisałaś to "dobitnie"
A ta masa wykrzykników i wielkie litery wcale nnie oznaczały wrzasku. Nie trzeba koniecznie używać wulgaryzmów żeby okazać swój brak szacunku dla kogoś, wiesz?

Ja też się spotkałam z prośbą, żeby nie wklejać swoich zdjęć do czyjegoś wątku, ale było to wyrażone dużo dużo grzeczniej.

I tak dostałaś niewielką karę za takie odnoszenie się do innej użytkowniczki.
I jeszcze jedno - sama jesteś tu tak strasznie długo? Tak dawno czytałaś nasz reulamin? Moze czas na powtórkę?

PS Ciekawa jestem jak zostanie odebrane zakładanie kolejnego konta zeby tylko tu wrócić i dopisać się do wątku :/
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:48   #375
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Oj dziewczyno...
Zachowałas się bardzo niemiło, a teraz piszesz jakieś bzdury o tym, że "MAM PROSBE" i sugerujesz, że chciałas dobrze... PO czym dodałaś wykwintne słowo "syf". To jest dość jednoznaczne, tak samo jak to, że kazałaś się dziewczynie zebrać ze swojego wątku i usunąć - wykasowac post. To była ta twoja [grzeczna] prośba?

Poza tym myslę, że swoją postawą jesteś na najleszej drodze do zarbienia BANem w głowę na zawsze. Zastanów się...
NIC NIE STRACE, A RACZEJ ZYSKAM KUPE CZSU KTORY TU TRACILAM. BYCIE NA NIEDOPRACOWANYM FORUM TO ZADEN PRZYWILEJ. "zarbienia (...) w głowę" SKORO WY WSZYSTKO WYOLBRZYMIACIE, TO JA TEZ SIE POSTARAM I UZNAJE TO ZA GROZBE Z TWOJEJ ZTRONY. ZAROBIC CZYMS W GLOWE, TO DLA MNIE TO SAMO CO OBERWAC CZYMS W GLOWE. skoro lapiecie za slowa, ja rowniez tak zrobie.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:49   #376
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
Po Za Tym To Glupie Zeby Nagle Chmara Moderatorow Najezdzala Na Mnie Za Jednego Posta??!!??
Mysle, że najazd i chmara moderatorów to Cię dopiero czeka. Powodzenia!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:50   #377
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

czy ja jeastm jakims psem ze bedziecie mnie karac?
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:52   #378
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

OJ STRASZNIE SIE BOJE PRzYJEDZIECIE Z PALAMI I GRABIAMI I MNIE POBIJECIE CZY CO? BO NIE WIEM CZEGO MAM SIE SPODZIEWAC??????????????? ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! TERAZ TO JUZ WISI I TO FORUM TOTALNIE.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:52   #379
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Kto Jeszcze Wtraci Swoje 3 Grosze??
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 23:53   #380
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
NIC NIE STRACE, A RACZEJ ZYSKAM KUPE CZSU KTORY TU TRACILAM. BYCIE NA NIEDOPRACOWANYM FORUM TO ZADEN PRZYWILEJ. "zarbienia (...) w głowę" SKORO WY WSZYSTKO WYOLBRZYMIACIE, TO JA TEZ SIE POSTARAM I UZNAJE TO ZA GROZBE Z TWOJEJ ZTRONY. ZAROBIC CZYMS W GLOWE, TO DLA MNIE TO SAMO CO OBERWAC CZYMS W GLOWE. skoro lapiecie za slowa, ja rowniez tak zrobie.
Pisząc te dyrdymały także tracisz swój drogocenny czas, zauważyłaś? Powiem więcej straciłaś odrobinę czasu na założenie II konta, nie szkoda CI tak trwonić czas?
Zatem, aby nie tracic więcej czasu - Idź spać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:55   #381
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pisząc te dyrdymały także tracisz swój drogocenny czas, zauważyłaś? Powiem więcej straciłaś odrobinę czasu na założenie II konta, nie szkoda CI tak trwonić czas?
Zatem, aby nie tracic więcej czasu - Idź spać.

JESTES NIE MILA I OBRAZASZ MNIE TYMI STWIERDZENIAMI WIEC LAMIESZ REGULAMI DZIEWCZYNO!!!!!!!! CZUJE SIE DOTKNIETA TWOIMI GROZBAMI, ROZKAZAMI I OBRAZAMI. BAN CI SIE NALEZY ZA TO!!!!!
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:55   #382
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
WIDAC DOLACZE DO GRONA FISTASZKA I INNYCH ZBANOWANYCH, MYSLALM ZE NA FORUM MOZNA MOWIC CO SIE MYSLI a Tu SiE sZeRzY IsTnY tOtAlItArYzM!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! WsZyScY mUsZa ByC PoD lInIjKe, Bo InAcZeJ sUpEr MoDeRaToR łOś bEdZiE gRyzL. Fajni ludzie tu sie przewijaja, natomiast opiekuni forum naduzywaja swojej wladzy. POZDROFKI DLA WSZYSTKICH WIZAZANEK KTORE DOSTRZEGAJA TO O CZYM PISZE.
O, tym razem bardzo możliwe, że masz rację i dołączysz do ich grona.
Można mówić co się myśli, o ile przestrzega się regulaminu. Mogłaś napisać to grzecznie, ale nie zrobiłaś tego. I tyle. To naprawdę proste, i ja pozdrawiam te wizazanki, które dostrzegają co ja mam na myśli

No jasne, istny totalitaryzm, zdradzę ci jeszcze jeden sekret, każdy, ale to każdy post na forum przechodzi przez "ręce" moderatora, który uznaje, czy można go opublikować To wyjaśnia sprawę niepojawiających się postów.

Przestań zgrywać wielką ofiarę, bo naskoczyłaś na dziewczynę, która żadnej wielkiej zbrodni nie popełniła - poza tą, że ośmieliła się zaśmiecić TWÓJ wątek... Wiesz, jeszcze wiele osób pamięta, jak pousuwałaś zdjęcia z wątku bo uznałaś, ze za mało osób je komentuje. Masz chyba dziwne podejście do zakładanych przez siebie wątków.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:56   #383
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Moze Jeszcze Zamkniecie Moj Watek??
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:58   #384
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
OJ STRASZNIE SIE BOJE PRzYJEDZIECIE Z PALAMI I GRABIAMI I MNIE POBIJECIE CZY CO? BO NIE WIEM CZEGO MAM SIE SPODZIEWAC??????????????? ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! TERAZ TO JUZ WISI I TO FORUM TOTALNIE.


To doprawdy straszne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:58   #385
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez lexie
O, tym razem bardzo możliwe, że masz rację i dołączysz do ich grona.
Można mówić co się myśli, o ile przestrzega się regulaminu. Mogłaś napisać to grzecznie, ale nie zrobiłaś tego. I tyle. To naprawdę proste, i ja pozdrawiam te wizazanki, które dostrzegają co ja mam na myśli

No jasne, istny totalitaryzm, zdradzę ci jeszcze jeden sekret, każdy, ale to każdy post na forum przechodzi przez "ręce" moderatora, który uznaje, czy można go opublikować To wyjaśnia sprawę niepojawiających się postów.

Przestań zgrywać wielką ofiarę, bo naskoczyłaś na dziewczynę, która żadnej wielkiej zbrodni nie popełniła - poza tą, że ośmieliła się zaśmiecić TWÓJ wątek... Wiesz, jeszcze wiele osób pamięta, jak pousuwałaś zdjęcia z wątku bo uznałaś, ze za mało osób je komentuje. Masz chyba dziwne podejście do zakładanych przez siebie wątków.
MIALAM PRAWO USUNAC WLASNE ZDJECIA.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 23:59   #386
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
JESTES NIE MILA I OBRAZASZ MNIE TYMI STWIERDZENIAMI WIEC LAMIESZ REGULAMI DZIEWCZYNO!!!!!!!! CZUJE SIE DOTKNIETA TWOIMI GROZBAMI, ROZKAZAMI I OBRAZAMI. BAN CI SIE NALEZY ZA TO!!!!!
Póki co jestem bardzo grzeczna w stosunku do Ciebie.
O regulaminie lepiej nic nie pisz. Bo to co robisz to jest właśnie przeginanie w drugą stronę.

Wiem, że szukasz prowokacji i podburzania atmosfery chcesz awantury, ale ze mną Ci to nie wyjdzie.

Pozdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 00:02   #387
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Ja Nie Pozdrawiam. I Zycze Ci Pomadko Niemilego Zycia I Wielu Wirusow W KomPuterze.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 00:05   #388
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
Ja Nie Pozdrawiam. I Zycze Ci Pomadko Niemilego Zycia I Wielu Wirusow W KomPuterze.
SZkoda, tak liczyłam, że mnie przed snem pozdrwoisz radośnie.
Skoro tak źle mi życzysz, trudno, co musi się stać niechaj się stanie, nie mam wpływu na to.

Pozdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 00:06   #389
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Tak? A za edytowanie wielu swoich postów, co odbiera watkom cały sens, przewiduje się tu bana.
Skoro wątek niejako opierał sie na zdjęciach, to powywalanie ich, i to z takiego, delikatnie mówiąc, błachego, powodu, odebrało mu sens w 100%.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 00:08   #390
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
Ja Nie Pozdrawiam. I Zycze Ci Pomadko Niemilego Zycia I Wielu Wirusow W KomPuterze.


(miałam się nie udzielać w tym wątku, na Paznokice prawie nigdy nie zaglądam,ale na taki brak kultury szczena mi opadla ; całe szczęście, że podobno złe życzenia zawsze wracają do nadawcy )
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.