Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-12, 11:50   #1
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77

Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???


Ostatnimi czasy trosze sie odchudzalam i doscyc mi sie udalo - 17kg mam zamiar jeszcze 5-7kg schudnac ale narazie na tyle mi sie udalo i chialabym sie jakos zmienic, chcialam zrobic trwala ale nie wiem jaki skret bedzie mi pasowal i czy wogle robic ta trwala? Dosyc dlugo nosilam grzywke ale wiele osob mowila mi ze nie korzystnie w niej wygladam wiec postanowilam ja zapusci no i teraz zastanawiam sie co robic dalej z moimi wlosami??? Co do koloru wlosow do tej pory miałam jasne i ciemne pasemka, w jasnych bardzo dobrze sie czuje i myslalam zeby zrobic teraz tylko same jasne pasemka lub caly kolor przefarbowac na jakis jasny odcien blondu, lub baleeage z roznymi odcieniami blondu. Moje wlosy nie sa zbyt podatne raczej proste, jesli chodzi o cieniownaie - strzepienie moje wloski nie sa podatne wiec gdy mam wystrzepione to tylko po umycia pare godzin jako taka wygladaja wczesniej ulozone, same sie nie ukladaja, mysle o tej trwalej doradzcie????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajaja.jpg (22,9 KB, 307 załadowań)
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:00   #2
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

ja uważam że bardzo dobrze wyglądasz
a co do cieniowania to w dużym stopniu zależy od fachowości fryzjera, bo ja tez myslalam ze nic mi to nie da, ze wlosy nie zaczna sie po prostu ukladac a cieniowano mi je nieraz. dopiero niedawno trafiłam na dobrego fryzjera! i wlosy ukladaja mi sie jak nigdy!
i choć sie na tym tak super nie znam, to myśle ze balejaz to calkiem niezly pomysl
pozdrawiam!
Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:05   #3
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Dziekuje!!!

Jednak chcialam cos zmienic, chociaz kolor, cokolowiek!!! Postanowilam ze sie jakos troszke zmienie, najpierw moim celem bylo schudnac i prawie mi sie udalo, prawie bo jeszcze troszke zostalo no i tak na koniec chcialam jakas mala zmiane przeprowadzic z ogolnym wygladem czyli fryzurka
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:14   #4
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

gratuluję schudnięcia a mi się marzy, żeby trochę przytyć... ładnie wyglądasz z taką fryzurką jak masz, jasne włoski na pewno Ci pasują. Co do trwałej... to też się nad nią zastanawiam, ale nie wiem czy się zdecyduję, bo ona jednak mocno niszczy włoski... chociaż loczki są takie śliczne
jeśli trwała, to może coś takiego? pozdrawiam
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2006-11-06 o 19:14
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:50   #5
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Ładnie wyglądasz tak jak teraz i myślę, ze trwałą to możesz sobie zdecydowanie darować. Włosy masz ładne, błyszczące, proste i szkoda ich traktować niszczącą trwałą. Poza tym chyba nie beda Ci pasować loki... Jesli już koniecznie chcesz zmiany, to można rozpatrzyc to w kwestii koloru włosów lub cięcia.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:00   #6
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Myślę, że nie warto niszczyć włosów. Chcesz je rozjaśnić i jednocześnie zrobić trwałą? Nie polecam, bo naprawdę szkoda włosów. Ja bym Cię widziała w czymś takim.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:07   #7
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

hmmm ta ostatni fryzura bardzo fajna tylko chyba troszke zbyt odwazna... sama nie wiem
Macie racje trwala to sobie chyba podaruje. Zapomnialm dodac ze zapuszczam wlosy bo mialam krotsze z grzywka no i grzywke juz dosyc dluga jak widac. a co myslice o czyms takim?? strasznie mi sie podoba fryzurka i makijaz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajna.jpg (40,2 KB, 83 załadowań)
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 13:11   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Zgadzam sie rowniez z dziewczynami ze bardzo dobrze wygladasz ,a trwala niewiem czy bedzie do Ciebie pasowac.Ja tez kiedys chcialam trwala ale dziewczyny mowily ze bede wygladala sztucznie i tylko zniszcze wlosy.A co do kolorku to masz bardzo ladny moze rozjasnij sobie tylko kilka pasemek.Mozesz sobie nakrecic na papiloty i fajnie podpinac wlosy tez,a co do grzywki to mysle ze taka jak nafotkach bardzo by Tobie pasowala,na bok .Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2067_179114937_19_H112835_L.jpg (24,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nov.jpg (117,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ö.JPG (49,4 KB, 58 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:13   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Cytat:
Napisane przez ani20
hmmm ta ostatni fryzura bardzo fajna tylko chyba troszke zbyt odwazna... sama nie wiem
Macie racje trwala to sobie chyba podaruje. Zapomnialm dodac ze zapuszczam wlosy bo mialam krotsze z grzywka no i grzywke juz dosyc dluga jak widac. a co myslice o czyms takim?? strasznie mi sie podoba fryzurka i makijaz?

Mysle ze napewno bedzie pasowala do Twojej twarzy tylko nie ten kolorek
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:17   #10
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

DZIEKUJE ZA RADY!!!!! kaska 222 a jaki kolor tzn odcien blondu bedize pasowal dla mnie>? jesli moge prosic o foto z kolorem? z gory dziekuje

p.s. Zmiany dokonam dopieor za miesiac chce sobie zrobic tak przed świetami cos nowego na glowie, bo narazie ze wzgledow finansowych musze czekac
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:20   #11
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Ja też uważam ze trwała nie jest dobrym pomysłem, poza tym loczki powodują ,ze twarz jest bardziej okrągła, pełna, a przecież nie o to ci chodzi prawda tak więc trwałej mówimy zdecydowane NIE. Co do koloru to balleyage w samych blondach bedzie bez efektu i kolory sie rozmyją czyli, albo kolorki kontrastowe (blondy i brązy) albo jeden kolor. Osobiście widzę cię (oczami wyobraźni) w popielatym, chłodnym blondzie- kocham ten kolor. A włoski.... może obetnij? Ja miałam długie włosy i obciełam tak asymetrycznie (a mam owal twarzy taki jak ty) tył krótki a przód zdecydowanie dłuższy, włosy z przodu sięgaja połowy szyi a z tyłu są zupłnie krótkie. Ja mam jeszcze prostą grzywkę, ale ty mozesz z niej zrezygnować i zaczesywać na bok by się wtapiała we włosy. Ufff ale sie napisałam no ale to tylko moje sugestie a tak nawiasem co robiłaś ze zrzuciłaś tyle kilogramów
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 13:24   #12
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

dolacze jeszcze kilka zdjec sa z tej samej seri prawie takie same robionej przez malego brata ale moze pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j1.jpg (24,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j2.jpg (22,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j3.jpg (25,4 KB, 97 załadowań)
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:30   #13
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

bardzo ladnie wygladasz w jasnych wloskach jak aniolek , nic nie zmieniaj
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:31   #14
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Dietka 500 kcal teraz ostanio troche wiecej ale musze znow przyciagnac pasa bo jeszcze zostalo 5-7kg do spuszczenia. Pozatym peelingi, jazda na rowrku ok 15km dizennie choc ostanio zrobilo ise zimno i juz nie jezdze to wszystko.

Acha i jeszcze jak juz pisalam ostatnimi czasy mialam caly czas krotkie wloski i teraz zapuszczam czy myslicie ze znow zciac czy moze jakas fryzurka z dluzszych? no i wlasnie ten popielaty blond czy platynowy to aktualnie mam na glowie nie wiem czy to widac z ciemnym juz wypowialymi pasemkami, wiec jesli sie zmienic to moze jakis inny odcien blondu? a ten z tego foto ktore zamiesilam wyzej nie bedize pasowal? ta modelka ma 2 odcienie blizej twarz batrdziej platynowy a dalej taki troche rozawy blon moze zamiast tego rudawego jakis inny? czy wogle te kolory do mnie nie pasuja>? dizekuje za rady jeszcze raz i czekam na nastepne
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:04   #15
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Możesz postarac się o zapuszczenie włosków na dłuższe, ale nie scinaj! Zaś co do koloru, to możesz ten zostawić lub zrobic balejaż blond-brązowy albo pofarbowac całościowo na np. rozświetlony jasny blond, jasny beżowy blond.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 08:07   #16
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Dobrze postaram się zapuscic wloski. Ale co z kolorem???
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 08:27   #17
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

świetnie wyglądasz!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 08:52   #18
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Wedlug mnie bardzlo ladnie wygladasz w tej fryzurce i kolorze
Jesli potrzebujesz cos zmienic w sobie to moze tylko "odswiez" sobie kolorki na czuprynce. Ja bym nic nie zmienila, naprawde.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:15   #19
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

PANI GRAŻYNKO!!!!
Jesli można to prosze o rade w sprawie fryzurki i koloru? Dziewczyny tu radza zeby nie zmienic fryzurki bo mi w niej dobrze wiec moze jeszcze troszke zapuszcze wloski, ale co do koloru to wymyslic cos musze bo mam juz troszke odroastu czego o dziwno na foto nie widac zastanawiam sie nad innym odcieniem blonu czy moze Pani doradzic? Z GORY SERDECZNIE DZIEKUJE
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 13:40   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

zdjecie nie oddaje koloru jaki masz, pozatym ze widac tam pasemka... co do dlugosci, owszem zotawilabym ja, ale nie dluzszą, natomiast pzry twarzy powinny byc bardziej wycieniowane łącznie z grzywka, mocniej zaznaczony ukos, co do koloru, nie wiem jaka jest Twoja kolorystyka, wiec nie bede zgadywac
mysle tez ze jasnych kolorkach jest Ci bardzo ladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6++.jpg (40,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg co5111.jpg (23,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q9.jpg (5,1 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la3010.jpg (5,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium straight blonde 2313.jpg (23,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t4.jpg (15,0 KB, 21 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 23:35   #21
elkaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

a mozna zapytac w ile czasu schudlas az tyle ???
elkaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 12:29   #22
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

gartulacje wytrwałosci w dązeniu do celu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (3,9 KB, 528 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldw_8.jpg (3,6 KB, 530 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01'.jpg (4,7 KB, 529 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond3.jpg (4,4 KB, 528 załadowań)
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 12:46   #23
mini.me
Raczkowanie
 
Avatar mini.me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 55
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Oj ani, zazdroszcze Ci tych kilosów, które poszly w niepamiec Sama bym chciala sie zmobilizowac, ale jest coraz gorzej. Moze napisz w jakim czasie tyle schudlas, i mam nadzieje, ze sie pomylilas z tymi 500 kcal, bo to za malo . Co do Twojej fryzurki to podoba mi sie to :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ashley.jpg (82,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2323.jpg (26,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez mini.me
Czas edycji: 2005-11-15 o 13:31
mini.me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 08:30   #24
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Na poczatku powiem wam ze nie bylam nigdy otyla zawsze bylam powiedzmy pulchniejsza troche ale bez przesady. W ciagu 2 lat z wagi 68 zgrublam do 82 i zaczelam miec kolosalna nadwage. Postanowilam wziasc sie za siebie. Pierwsze 14 kg schudlam w 3 miesciace z 82 do 68 (mysle ze poszlo szybko po startowalam z ogromenj wagi).Pozniej zabraklo mi silnej woli i zaczelam jesc normalnie. Przy normalnym jedzeniu prztylam w pół roku 4kg i wazylam 72kg - ale w miedzyczasie bylam tez na 2 tyg wakacjach w hotelu gdzie mielismy "all inclusive" wiec siesze sie ze tylko 2 kilo nie wiecej. Po tych wlasnie wakacjach pojechalam na 3 tyg do narzeczoneego do niemiec gdize tez sie opychalam jogurcikami, zelkami, chipsami, bagietkami z piekarnika i roznym tego typu, że tak brzydko napisze dziadostwem. Po przyjezdzie z niemiec postanowilam sie wziasc za siebie to bylo we wrzesniu i w paźdizerniku ważyłam już 65kg, czyli tyle co teraz. Teraz znow brakuje mi motywacji i waga stoi w miejsu lecz od dizs znow zabieram sie za siebie.
Jesli chodiz o diete bylo to faktycznie 500-600kcal. Dlatego tak syzbko i sama nie wiem czemu nie bylo yoyo bo przy takiej diecie to powinno byc duze yoyo tymczasem ja przytylam tylko 4kg na wakacjach zreszta co zdaza sie kazdemu.
Poza dieta robie 2 razy w tygodniu peeling z kawy, wypijam od 1 do 3 butelek wody mineralnej dizennie, przez lato jezdzialm okolo 15km na rowerze - teraz juz jest za zimno, wiec nie jezdze. Mam zamiar zapisac sie na basen w zamian, ale co z teog wyjdize nie wiem. Moim celem jest 60-58. Jesli chodiz co jadla na diecie to niewiele, czyli: owoce, warzywa, pieczywo chrupkie z sezamem z Lidla, sery, soki swieze z marchwi i jablek i pomaranczy oraz kupione, to mniej wiecej wsyzstko. Nie radze sie na mnie wzorowac bo moja dieta jest bardzo glupia o czym doskonale wiem ale tak wyszlo. Ostatnimi czasy nie jem prawie nic tylko slodycze dlatego nie chudne ale waga tez sie nie podnosi stopi w miejscu ale od dizs to zmienie!
Jesli chodiz o motywacje były 2:
- kolega brata powiedzal mu ze twoja siostra jest gruba jak świnia - az sie popłakałam
- zapytalam 2 dni po tym zdarzeniu narzeczonego czy sadizs ze jestem za gruba, nie chcial odpowiedziec ale wyciąglam z niego ze ostatnio wygladam fatalnie, ze jakbym schudla choc 10kg bylabym dla niego super laska - zabolalo i tak sie zaczelo.
Uff ale sie rozpisalam nie wiem co jeszcze napisac?? Jesli macie pytania inne to podam gg 6080636
Dziekuje za fryzury

Postanowilam, że poczekam az wlosy podrosna i narazie nie bede ścianac do powiedzmy lutego (az wroci Pani Grazynka) naraize tylko zrobie jakies jasne pasemka na Sylwestra, a pozniej pojde do Pani Grażynki na jakies ladne cięcie i kolor. POZDRAWIAM
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:05   #25
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Sliczna dziewczyna z Ciebie ;-) sądze, że b. dobrze jest Ci we łosach do ramion, masz dosyć cienkie, więc najdłudższe radziłabym pozostawić ciut za ramiona. Moze zmień troche odcień blondu, na bardziej złocisty ale też nie za bardzo, coś między popielatym a złocistym. a fryzurki, które przedstwaiły dziewczyny sa bardzo fajne, wyebirz sobie jedna z nich ;-). I gratuluje schudnięcia !
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:06   #26
beatryczka
Raczkowanie
 
Avatar beatryczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 222
GG do beatryczka
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Kaska222, wstawiłaś mega swietna fryzurkę, czy wiecie jak ja zrobić???przepraszam ze podpinam się pod wątek, ale nie chce juz zakładać nowego. Mam podobnie włoski obcięte, ale tylko delikatnie falujące a grzywkę prostą :/
Będe wdzięczna za każdą podpowiedz
beatryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 13:32   #27
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Nie jestem pewna ale mysle ze to byly robione slimaczki na wlosach,lekko wilgotne wlosy troche pianki rosmarowac na wlosach,brac cienkie pasma zawijac w rulonik i podpinac spinkami,szuszarka lub 5 godzin chodzic w takich wlosach az beda suche, zdejmujesz rozczesujesz wlosami i pryskasz lakierem.Jesli sie myle to prosze o poprawe.Lub mozesz zeskanowac fotke i pokazac fryzjerce powinna wiedziec mniej wiecej czym byly robione .Mi tez strasznie sie podoba ta fryzurka i zrobie sobie podobna na Sylwka.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 13:37   #28
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

DZIEKUJE!!
Co do wlosow nie sa az takie cienkie przynajmniej tam mi sie wydaje, miala jakis czas temu bardzo wysoko cieniowane z tylu ze jak robilam kucyk to byl to taki mysi ogonek ostatnio troche wyrownalam ale najkrotsze mam tak do ucha i moze to sprawia wrazenie bardzo cienkich. Daze teraz do ich wyrownania na prosto lub pol okraglo a wycieniuje tylko z przodu z tylu juz chyba nie bo sie nie chca tak ukladac - choc ktos mi juz tu powiedzial ze to wszystko zalezy od fryzjera jak je wycieniuje.
Dziewczyny mam pytanie, chcialam sie zaopatrzyc na allegro w jakies profesjonalne kosmetyki loreala, ale nie wiem ktore absolut repair boga bardzo obciazac?Moje wlosy sa suche na konca, ale nie moge powiedizec ze sie rozdwajaja, jedyne co to sie straznie lamia, przy myciu duzo wypada - bardzo duzo! Teraz uzywam Gliss Kur szampon do suchych aromoterapia i odzywkla do suchych i zniszcznych, ale zauwazylam ze jak do kazdego mycia uzywam tej odzywki (zaznaczam ze dobrze spłukuje) to wlosy sie szybko przetluszczaja i sa obciazone, z drugiej strony jak nie daje odzywki sa suche , nie ukadaja sie - wygladaja jak takie sianko. Moze ktoras dordzi co wybrac dla siebie z loreala? Z GORY SERDECNZIE DZIKEUJE I PZODRAWIAM.

BEATRYCZKA - NIE MA SPRAWY
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 13:42   #29
beatryczka
Raczkowanie
 
Avatar beatryczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 222
GG do beatryczka
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

O tak rak, kaska222, sylwester to jest to. Myslałam ze sama dam rade sobie cos takiego strzelić, ale chyba nie:/
Fryzka na sylwka - bomba Dzięki jeszcze raz
beatryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 14:14   #30
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce Się Zmienić! Jaka Fryzura???

Cytat:
Napisane przez ani20
DZIEKUJE!!
Co do wlosow nie sa az takie cienkie przynajmniej tam mi sie wydaje, miala jakis czas temu bardzo wysoko cieniowane z tylu ze jak robilam kucyk to byl to taki mysi ogonek ostatnio troche wyrownalam ale najkrotsze mam tak do ucha i moze to sprawia wrazenie bardzo cienkich. Daze teraz do ich wyrownania na prosto lub pol okraglo a wycieniuje tylko z przodu z tylu juz chyba nie bo sie nie chca tak ukladac - choc ktos mi juz tu powiedzial ze to wszystko zalezy od fryzjera jak je wycieniuje.
Dziewczyny mam pytanie, chcialam sie zaopatrzyc na allegro w jakies profesjonalne kosmetyki loreala, ale nie wiem ktore absolut repair boga bardzo obciazac?Moje wlosy sa suche na konca, ale nie moge powiedizec ze sie rozdwajaja, jedyne co to sie straznie lamia, przy myciu duzo wypada - bardzo duzo! Teraz uzywam Gliss Kur szampon do suchych aromoterapia i odzywkla do suchych i zniszcznych, ale zauwazylam ze jak do kazdego mycia uzywam tej odzywki (zaznaczam ze dobrze spłukuje) to wlosy sie szybko przetluszczaja i sa obciazone, z drugiej strony jak nie daje odzywki sa suche , nie ukadaja sie - wygladaja jak takie sianko. Moze ktoras dordzi co wybrac dla siebie z loreala? Z GORY SERDECNZIE DZIKEUJE I PZODRAWIAM.

BEATRYCZKA - NIE MA SPRAWY

Ja z Loreala tez mialam szampon i odzywke zolte butelki,wlosy po nim szybko sie przetluszczaly i zmienilam na Pantene Provi i Glis Kur i jestem znich bardzo zadowolona.Tez mam troche przesuszone od rozjasnianja uzywam maski z Gllis Kura i Fructis,po nich wlosy sa miekkie,pachnace i blyszczace co zauwazylam u siebie.Na suche wlosy nakladam maske (niezaluj ile tego dasz)tak zeby papa z nich wyszla nakladasz folie aluminiowa na glowe zeby dobrze przykryc im cieplej tym lepiej wnikaja i recznikiem z froty najlepszy bo jest gruby zakryc i chodzic tak do pieciu godzin nawet,to zalezy od Ciebie ile wytrzymasz z tym na glowie .Ja wczoraj sobie zrobilam to chodzilam prawie 6godzin .Polecam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.