Suche plamy, miejsca, place na twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-07, 21:48   #31
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: suche plamy :-(

Jesli chcesz na własną ręke, spróbuj proszę kupić w aptece witaminę pp(najlepiej forte) i witaminę B2 oraz wapno wzmocnione.
Też kiedyś miałam podobny problem. lekarze diagnozowali róznie, dostałam steryda w masci, ale na dłuższą metę nie jest to dobre. Te witaminy takze mi doktor zapisał.
Do tego kupiłam biogal, czyli olej z ogórecznika, na sucha skórę.
Miałam brac 3, 2 razy dziennie. Nie pamiętam już.
Powodzenia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 22:19   #32
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17
Re: suche plamy :-(

Poszukałam trochę w necie i stwierdzam, że idę do lekarza! Podobne objawy do łojotokowego zapalenia skóry przeraziły mnie ogromnie!!!! Całusy
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 15:41   #33
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Re: suche plamy na skórze

wątek stary ale podciągam i podłaczam sie do zapytania.
Mam te same objawy-sucha plamka na poliku i jedna szyi,kilka plamek na ramieniu kolo pachy.Chyba musze isc do dermatologa,ale kolezanka pisze ze przesuszenie zimowe..
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 23:16   #34
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: suche plamy na skórze

Miałam dokladnie tak samo... poszlam do lekarza i dostalam sterydy-pimafucort.... podzialalo ze chocho i teraz jest o niebo lepiej nadal uzywam :P
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 23:17   #35
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: suche plamy na skórze

aha, i jeszcze jedno.. uzywalam wszlkich masci natluszczajacych i nawilzajacych... nic nie pomogly wiec wg mnie jedynym rozwiazaniem jest dobry dermatolog
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 00:11   #36
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: suche plamy na skórze

ok dzieki za odpowiedz,bede musiala sie przejsc po te sterydy.Aha i jeszcze jedno..pomiedzy palcami u rak mam czasem taka łuszczaca sie skore,suchą.Zazwyczaj po sprzatniu,zastanawiam sie czy to moze od kurzu?
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 08:56   #37
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: suche plamy na skórze

.

Edytowane przez patii
Czas edycji: 2010-02-04 o 17:28
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 10:31   #38
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: suche plamy na skórze

tej lipobase czy nanobase i tych innych wszystkich uzywalam... tez nie pomagaly :/
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 14:18   #39
patii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 368
Dot.: suche plamy na skórze

.

Edytowane przez patii
Czas edycji: 2010-02-04 o 17:28
patii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:44   #40
monisia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Witam,
Mam problem z plamami na twarzy. Są one czerwone z mocniejszym akcentem kropką. Gdy posmaruję się kremem nawilżającym nie znikają tylko wysuszają się , po posmarowaniu pudrem widać kawałki białych skórek które się zakolorowują na kolor podkładu, powstają w obrębie policzków czoła i brody. Denerwują nmie strasznie bo są suche i skóra się łuszczy. Mam krem ziaja do popękanych naczynek poleciła mi go koleżanka która pracuje w aptece. Wczesniej byłam u dermatolog to dała mi zineryt i moówiła żeby przemywać twarz tonikiem, trochę mnie babka zdenerwowała bo patrzyła mnie jak na glupią jak bym nic nie miała. Wtedy plamy nie były takie widoczne ale teraz to tragedia aż nie mogę na siebie patrzeć . Ogólnie jestem alergiczką ale bardziej na pyły lub kwiatki. 24 maja mam wizytę umówioną zoabczymy co teraz mi poleci. Czy to możlwie że to robi się od wody ?Poradźcie coś bo mam dosyć. Wczesniej jak byłam młodzsza nei miałam tkaich problemów wiadomo cera trochę brzydnie przed okresem a tu w wieku 22 lat mi tkaie coś na twarzy się pojawia tragedia. Poradźcie coś
monisia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:40   #41
moniamalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Też miałam ten problem, takie suche, łuszczące się plamki na twarzy... Ale od kiedy używam kremu Emolium problem zniknął wiec polecam tek kosmetyk
moniamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 11:26   #42
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

podbijam watek, bo generlanie to plamki suche n twarzy (policzki glownie) pokazaly sie okolo miesiaca temu, gdy zainwestowalam w olay regenerist 3 point krem. i nie wiem teraz, czy to jego wina, ale generlanie skora pogorszyla mi sie - zaczerwienienia, zaskorniki bardziej widoczne, ale te suche plamki to straszne
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:57   #43
mayka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Czesc dziewczyny.
Nie wiem czy nadal ktos to czyta, ale jesli tak to ja mam cos do powiedzenia.
Od jakiegos czasu zaczelam zauwazac suche place na twarzy- glownie przy skroniach, ponizej policzkow, przy nosie i na brodzie. Zaczelo mnie to strasznie irytowac, bo za kazdym razem kiedy nalozylam makijaz suche skorki bylo widac, okropne to.
Postanowilam poszukac w internecie jakichs informacji. Znalazlam to forum, znalazlam tez troche informacji na innych stronach. Znalazlam, jaki krem powinnam uzywac ale niestety kiedy szukalam na stronach okazalo sie, ze moge go sprowadzic ze Stanow. (za drogo)
Znalazlam cos innego i moge wam powiedziec z reka na sercu, ze po pierwszym uzyciu stan mojej skory sie polepszyl. POWAZNIE! Nie twierdze, ze suche plamki zniknely kompletnie, ale skora po nocy byla mniej sucha. Jestem po dwoch uzyciach i zamierzam kontynuowac terapie
A wiec produkt nazywa sie: EURECIN Intensive 10% w/w Urea Treatment Cream, jest tez 5% ale ja wybralam mocniejszy. Pomaga w:
* atopic eczema,
* ichthyosis,
* hyperkeratosis,
* xeroderma.
Na wikipedia mozecie znalezc znaczenie ww slow, ale chodzi tu glownie o problemy z sucha skora. Przepraszam, ze pisze to po angielsku, ale jestem w UK i kupilam ten krem w Boots.
http://www.auravita.com/product/Euce...BEIE10981.html
to jest link gdzie mozecie kupic ten krem, to raczej masc jest. Dziekuje.
Mam nadzieje, ze pomoglam.
mayka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:03   #44
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

mi takie plamki pojawiają się co rok końcem zimy
tyle dobrze, że nie swędzą, nie pieką, nie ma tam nic innego jak plamka mocno suchej skóry
no i widać je tylko jak nałoże podkład ale i tak mnie strasznie denerwują

biorę się teraz za porządne pozimowe nawilżanie (tańszymi kosmetykami, ale za to regularne), może to coś da

a tylko że jedną taką plamkę (podobną jak te na twarzy tylko większą) mam na ramieniu w takim miejscu gdzie w ogóle nie mam problemu ze skórą z wyjątkiem tej łatki
możliwe że to jednak coś innego niż zwykłe przesuszenie?
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:50   #45
mayka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

hej, jesli jestes w stanie zamowic sobie te masc ktora podalam wyzej zrob to bo naprawde pomaga. Jestem po tygodniowej kuracji (raz przed snem, a zalecane 2x dziennie) i naprawde to dziala. Nawet koloryt mojej twarzy sie polepszyl. Wczesniej mialam wiele czerwonych plamek na twarzy, teraz wyglada to lepiej.
Pozdrawiam.
mayka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:31   #46
kasiak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Ja również jakieś 1,5 roku temu miała problemy z cerą. Wyglądało to okropnie, suche place na których skóra się łuszczyła. Każdy podkład wyglądał na mojej twarzy okropnie - nawet gdy malowała mnie kosmetyczka.
Po pełnym stanie desperacji zmieniłam wszystkie dotychczasowe kosmetyki w łazience (pielęgnujące jak i kolorowe).
Zwykły podkład Lirene zamieniłam na Revlon.
Płyn micelarny z firmy AA zastąpił płyn z Sephory (rewelacja )
Jednak kluczem do sukcesu okazał się krem nawilżający Xerial 10.

Wiem że dla niektórych zestaw - płyn micelarny Sephora (ok 60 zł) i krem Xerial 10 (ok. 80 zł) - może być za drogi jednak lepiej inwestować w dobry stan naszej cery niż w kosmetyki kolorowe.

Jak dla mnie lepiej coś uwydatniać (piękną i zdrową cerę) a nie kryć (suche place i przebarwienia).

Za pewne zaraz zostanę skrytykowana, że nie wszystkich na to stać, jednak chciałam się podzielić tym, co mi akurat pomogło.

A co do płyny micelarnego i kremu - są one extra wydajne. Krem starcza na ok. rok a płyn na jakieś 5 miesięcy (przy stosowaniu przez dwie osoby).
kasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:58   #47
ziemniak39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: suche plamy :-(

Witam, mam problem już od kilku lat ze swoją cerą w okresie zimowym... pojawiają mi sie na twarzy suche czerwone plamy, które pieką. Na początku myślałam, że to od suchego powietrza, mrozu ale żadne kremy natłuszczające, tabletki nawilżające i inne tego typu preparaty nie pomagają, stosowałam też witamine A w maści ale pomagała tylko na chwile, Pomocy!
ziemniak39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 23:28   #48
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: suche plamy :-(

Cytat:
Napisane przez ziemniak39 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem już od kilku lat ze swoją cerą w okresie zimowym... pojawiają mi sie na twarzy suche czerwone plamy, które pieką. Na początku myślałam, że to od suchego powietrza, mrozu ale żadne kremy natłuszczające, tabletki nawilżające i inne tego typu preparaty nie pomagają, stosowałam też witamine A w maści ale pomagała tylko na chwile, Pomocy!

Spróbuj oleju z czarnuszki . Mi pomaga. Arganowy też jest bardzo dobry
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 14:40   #49
ziemniak39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: suche plamy :-(

Rywka---> dzięki- Spróbuje!
ziemniak39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:03   #50
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: suche plamy :-(

Cytat:
Napisane przez ziemniak39 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem już od kilku lat ze swoją cerą w okresie zimowym... pojawiają mi sie na twarzy suche czerwone plamy, które pieką. Na początku myślałam, że to od suchego powietrza, mrozu ale żadne kremy natłuszczające, tabletki nawilżające i inne tego typu preparaty nie pomagają, stosowałam też witamine A w maści ale pomagała tylko na chwile, Pomocy!
mi zawsze pomaga właśnie masć z wit. A i odżywka do twarzy Nanobase
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:41   #51
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Też mam ten problem od 2 miesięcy. Przez całe życie miałam tłustą (bardzo!) cerę a teraz mam problem z suchą skórą na brodzie, nosie i w jego okolicach oraz czole. Suche, czerwone, piekące i łuszczące się miejsca. Policzki są nienaruszone. Zastanawia mnie przyczyna takiej zmiany. Wiem, że muszę wybrać się do dermatologa ale to dopiero po świętach a tymczasem jak sobie z tym poradzić żeby wyglądać jak człowiek w pracy???

Stosuję:
Nanobase
Cethapil Ultra
Zinalfat

Wszystko na nic. Nic nie pomaga Może jedynie delikatnie łagodzi tą suchość ale cały czas musze ukrywać się pod makijażem, który po 2 godzinach odpada z twarzy. Masakra
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:50   #52
blasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

I ja mam podobny problem. Moja cera jest dosyć problematyczna: mieszana w kierunku suchej (tłusty nos i czasami czoło), naczynkowa ze skłonnością do rumienienia się. Czyli przez większość czasu jestm czerwonym buraczkiem na twarzy
Moim problemem są białe skórki na czerwonych plackach na twarzy (miedzy brwiami, nasada nosa, okolice oczu, policzki). Po potarciu placem łuszczą się. Czesto cera mnie piecze, rzadko swędzi.
Maść z wit. A, Nivea, Bambino, babydream, iwostin nawilżający mi nie pomogły.
Dermatolog poleciła krem Iwostin Cappilin na dzień i serum Hydratia na noc.
Gdy zasugerowałam łzs, stwierdziła, że to nie to.
Gdybym jeszcze miała kasę na wypróbowywanie różnych kosmetyków aptecznych, ale niestety... Nie wiem, co mam robić.
Może physiogel?
Bo Iwostin cappilin niby nawilża, ale suche skórki są nadal.
blasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:08   #53
awaria69
Przyczajenie
 
Avatar awaria69
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3
GG do awaria69
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Mam ten sam problem! Mam cere ogolnie suchą i wrażlią. W lato jest znośnie ale zimą - tragedia. Stosowałam mase kremów, maści, kapsułek, masek i nic. Zazwyczaj wieczorem 2-3 razy na tydzień robie sobie peeling enzymatyczny z dermiki ale przyznam szczerze nic on nie daje. Rano skora wydaje się być gładka jak pupka niemowlaczka, nakładam jeszcze lekki krem pod podkład i robię makijaż. Zazwyczaj przez 1sza godzinę jest świetnie ale po 2-3h mam już całą twarz w plamach! Poszłam do apteki babka dala mi probki z la roche posay kremu chyba hudraphase i one były niesamowite! Wiec kupiłam pełny produkt.
NIE wiem jak to jest że probki byly ekstra natomiast gdy juz wydałam kase na pelne opakowanie krem okazał się kompletną klapą!

Tabsy z kwasem hialuronowym, witaminy a+e, kremy z wyciągiem z wiesiołka, maści dla osob z atopowym zapaleniem skory, sera nawilżające... wymieniać moge w nieskończoność. Nic nie pomogło! Już nie wiem co robić! Mam 20 lat i z tym problemem walcze od 15 roku życia, pomocy!
awaria69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 17:59   #54
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Hej,
Od jakiegoś miesiąca może trzech tygodni na skórze twarzy pojawiły się u mnie maleńkie krostki wystające są one matowe jakby suche i wszystkie o różnej wielkości. Nie wygląda to na uczulenie, nie swędzi ani nie jest czerwone tylko całkowicie w kolorze skóry, ogólnie ich prawie nie widać, ale denerwują i martwią. Pierwsza pojawiła się na brodzie od razu ją zdrapałam przekonana, że to jakaś tam skórka następnego dnia w tym miejscu były już 3!i tak rozprzestrzeniły się na oba policzki i czoło w górnej partii). Krostki są dosłownie milimetrowe,a jak je zdrapię i tak następnego dnia wychodzą te same na nowo.
Dodam jeszcze, że nie maluję twarzy żadnymi kosmetykami, używam tylko kremu na dzień już od kilku lat i jest tylko nawilżający, żel do mycia twarzy tak samo bez zmian od 2 lat.
Czy któraś z Was miała coś takiego?

Edytowane przez ChosQ
Czas edycji: 2013-10-14 o 18:25
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 16:37   #55
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Witam ponownie, właśnie wróciłam od dermatologa, okazało się, że takie znamiona robią się przy cerze tłustej i to niby normalne- nie wiem czy to faktycznie powód... Pani dermatolog zaleciła usunięcie laserowo tych kropek. Trochę bolało, ale nie było tak źle. Wiele kropek ominęła w sumie zrobiła to całkiem od niechcenia więc w czwartek jadę do poprawy....
Podobno łatwo te kropki się rozprzestrzeniają i nie wolno ich dotykać, nie są groźne, ale nie ma na nie żadnej maści ani antybiotyków. Ogólnie za dużo nie powiem, bo Pani doktor nie była skora do rozmów ani porad. Nie powiedziała mi co dalej stosować ani jak temu zapobiegać. Albo była kompletnie niedoinformowana, albo ma gdzieś klientów.
Wczoraj w internecie wyczytałam, że dziewczyna miała to samo i jednak pozbyła się kropek smarując je maścią -nie musiała nic wypalać. Jak spytałam Panią doktor czy będą blizny powiedziała, że :"nieee RACZEJ nie" totalnie bez przekonania także jeśli dziewczyny macie jakąś wiedzę na ten temat proszę dajcie znać.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 17:26   #56
_Lirael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Tarnów Kielce
Wiadomości: 1
GG do _Lirael
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Witam!
U mnie wygląda to jeszcze inaczej. Zawsze na policzkach i pod oczami (około dolnej powieki) robią mi się takie suche placki, których nie widać, oprócz lekkiego zaczerwienienia, ale podczas dotykania twarzy da się to odczuć.
Wszystko pojawia mi się... Kiedy pojawi się pierwsze wiosenne słoneczko. Im dłużej przebywam na słońcu, tym bardziej czerwone plamy pojawiają mi się na twarzy i do tego okrutnie swędzą.
Kilka lat temu, byłam u dermatologa i przepisała mi witaminę PP którą miałam zażywać 2 razy dziennie, kiedy słońce mocniej przygrzewało i jakąś maść robioną na zamówienie w aptece i za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć z czym ona była.
Aczkolwiek, do czego zmierzam... Czy kojarzycie może moje miłe jakieś maści na tego typu przypadłość? Oczywiście, chodzi mi o tutaj o coś bez recepty i w cenie nie rujnującej budżetu domowego...
Jak na razie próbuję odżywić ją maścią z witaminą A, ale rezultat jest taki jakby go w cale nie było.
Czekam na pomoc!
__________________
Lirael, Twój słodki koszmar...
_Lirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 11:14   #57
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Suche plamy, miejsca, place na twarzy

Podbijam watek bo czekam na wizyte u dermy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 11:14:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.