Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cieply - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 23:54   #31
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
SiSleyS nie jesteś przypadkiem... wiosną?

Tak mi się po Twoim opisie skojarzyło. Albo pomieszaniem wiosny z latem.
Sama też chyba jestem jakąś nieokreśloną mieszanką. Oczy mam w takim samym kolorze jak Ty, jedyną osobą która odważyła się go zdefiniować jest TŻ. Według niego najbardziej podchodzą pod zieleń heh Uwielbiam gdy ktoś ze mną rozmawia i w pewnym momencie przerywa pytaniem: jakiego koloru są Twoje oczy?
Lena to mnie rozbroiłaś bo tak się cieszyłam, że już wiem jakim typem jestem

Tak, nieokreślony kolor oczu daje niezłą frajdę. Gadałam kiedyś w perfumerii z konsultantką i ona mówi, że do moich niebieskich oczu super by jakiś tam cień pasował. A ja na to: Na pewno mam niebieskie? Niech się Pani przyjrzy.
Ona podchodzi bliżej, patrzy i takie oczy robi: Ja pytam wtedy, to konkretnie jaki mam kolor według Pani, a ona na to: Nie wiem

Jestem bardzo ciekawa jakim typem jestem naprawdę. Bo może okazać się, że w ogóle nie powinnam się tutaj wypowiadać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:49   #32
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Lena to mnie rozbroiłaś bo tak się cieszyłam, że już wiem jakim typem jestem

Tak, nieokreślony kolor oczu daje niezłą frajdę. Gadałam kiedyś w perfumerii z konsultantką i ona mówi, że do moich niebieskich oczu super by jakiś tam cień pasował. A ja na to: Na pewno mam niebieskie? Niech się Pani przyjrzy.
Ona podchodzi bliżej, patrzy i takie oczy robi: Ja pytam wtedy, to konkretnie jaki mam kolor według Pani, a ona na to: Nie wiem

Jestem bardzo ciekawa jakim typem jestem naprawdę. Bo może okazać się, że w ogóle nie powinnam się tutaj wypowiadać
Hehe to namieszałam Po opisie podchodzisz mi właśnie bardziej pod wiosnę, ale ja specjalistką nie jestem, sama mam problem ze sobą (Z określeniem urody, nie z głową, żeby nie było )
A dobrze wyglądasz w pastelach? Do twarzy Ci w zimnych kolorach?
Ja np. w powiedzmy ciepłym odcieniu fioletu wyglądam dobrze, ale jeśli ma domieszkę szarego lub niebieskiego, wiesz taki smutny i rozmyty, to już fatalnie. Jak świeża topielica

Odnośnie koloru oczu to "nie wiem" jest zdecydowanie najczęstszą odpowiedzią Nawet mnie to bawi. Przynajmniej jesteśmy oryginalne Jak już proszę o radę to, wprawdzie bez przekonania, dopasowują mi kolory pasujące do szarej tęczówki. Także raczej musimy sobie radzić same
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:06   #33
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Hehe to namieszałam Po opisie podchodzisz mi właśnie bardziej pod wiosnę, ale ja specjalistką nie jestem, sama mam problem ze sobą (Z określeniem urody, nie z głową, żeby nie było )
A dobrze wyglądasz w pastelach? Do twarzy Ci w zimnych kolorach?
Ja np. w powiedzmy ciepłym odcieniu fioletu wyglądam dobrze, ale jeśli ma domieszkę szarego lub niebieskiego, wiesz taki smutny i rozmyty, to już fatalnie. Jak świeża topielica

Odnośnie koloru oczu to "nie wiem" jest zdecydowanie najczęstszą odpowiedzią Nawet mnie to bawi. Przynajmniej jesteśmy oryginalne Jak już proszę o radę to, wprawdzie bez przekonania, dopasowują mi kolory pasujące do szarej tęczówki. Także raczej musimy sobie radzić same
W pastelowych kolorach wyglądam dobrze
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:25   #34
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Oj to chyba jednak miałaś rację z tym latem
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 00:13   #35
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Oj to chyba jednak miałaś rację z tym latem
Eeee no nie wiem

Pójdę poczytać o tych typach urody... ale raz próbowałam i miałam dosyć bo nic nie pasowało.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:46   #36
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

ja też czytam i czytam o tych typach.. i wcale nie wiem więcej
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:05   #37
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

To już chyba wiem

Jestem typem Lato ale kolor skóry nie zgadza się- kiedyś kupowałam zawsze zimne w odcieniu podkłady i wkurzałam się czemu aż tak różnią się od kolory szyi. W końcu kupiłam jakiś żółtawy podkład Shiseido i eureka! Nie widać różnicy Więc co do kolorytu skóry nie mam wątpliwości, że jest na pewno w ciepłym odcieniu.

Cała reszta zgadza się Prawie

Kolorystyka- wcale źle nie wyglądam w ciemnych kolorach, niektóre krzykliwe też potrafią świetnie do mnie pasować (ostry róż, malinowy, mocna zieleń... itp.).
Makijaż- cienie w odcieniach błękitu na moich oczach to kompletna porażka, tak samo jak zdecydowane róże czy jasne fiolety (efekt zmęczonych oczu).
Tak samo kolor włosów- świetnie wygląda u mnie balejaż połączony z moim popielatym blondem, odcieniem jaśniejszym blondu (zimnym) plus jakiś ciepły odcień (jasny brąz, koniakowy).
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.