co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 13:00   #1
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Question

co zrobić?


hej dziewczyny! mam taki mały może nie tyle problem ale dylemat...więc proszę, doradźcie mi.
czuje sie zagubiona, bo jestem w związku z moim TŻ, bardzo się kochamy i zastanawiamy się nad rozpoczęciem współżycia. jeszcze nie w tym momencie, ale w najbliższym czasie. poważnie podchodzimy do tego, bo oboje chcemy żeby było to coś wyjątkowego, bo to ma być i mój i jego pierwszy raz. w ogóle jestem jego pierwszą dziewczyną, pierwszą miłością, mimo że ma 19 lat. jest nam ze sobą cudownie, mimo że jesteśmy razem krótko, bo troche ponad pół roku, ale na samym początku przeszliśmy bardzo trudną sytuacje i oboje walczyliśmy o nasz związek i dzięki temu, wiem, że mu na mnie zależy. ja jestem jeszcze dość młoda, bo mam tylko 16 lat, ale jestem bardzo dojrzała psychicznie. i tu pojawia się mój problem, bo rozum mówi mi, żebym poczekała z seksem, bo nie ma sie co spieszyć w tych sprawach, a serce, że skoro chcę się z nim kochać teraz, że jeśli czuję się gotowa, to po co czekać..? i nie wiem co robić. rozmawiałam z moim TŻ na ten temat i powiedział mi, że moje zdanie jest dla niego najważniejsze, że będzie czekał, dopóki ja sama wyraźnie nie powiem, że chcę tego, bo on nie będzie mnie do niczego zmuszał, bo nie chce mnie skrzywdzić, dlatego że tak bardzo mnie kocha i zależy mu na mnie. nigdy poza tym nie nalegał na nic. zawsze moje słowo jest dla niego najważniejsze. rozmawialiśmy już o antykoncepcji i w ogóle. ale ja nie wiem co zrobić! dziewczyny, czy skoro JA chcę tego naprawdę (nie z ciekawości!) to czy warto czekać? będę wdzięczna za każdą opinię!
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:04   #2
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Girl93 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! mam taki mały może nie tyle problem ale dylemat...więc proszę, doradźcie mi.
czuje sie zagubiona, bo jestem w związku z moim TŻ, bardzo się kochamy i zastanawiamy się nad rozpoczęciem współżycia. jeszcze nie w tym momencie, ale w najbliższym czasie. poważnie podchodzimy do tego, bo oboje chcemy żeby było to coś wyjątkowego, bo to ma być i mój i jego pierwszy raz. w ogóle jestem jego pierwszą dziewczyną, pierwszą miłością, mimo że ma 19 lat. jest nam ze sobą cudownie, mimo że jesteśmy razem krótko, bo troche ponad pół roku, ale na samym początku przeszliśmy bardzo trudną sytuacje i oboje walczyliśmy o nasz związek i dzięki temu, wiem, że mu na mnie zależy. ja jestem jeszcze dość młoda, bo mam tylko 16 lat, ale jestem bardzo dojrzała psychicznie. i tu pojawia się mój problem, bo rozum mówi mi, żebym poczekała z seksem, bo nie ma sie co spieszyć w tych sprawach, a serce, że skoro chcę się z nim kochać teraz, że jeśli czuję się gotowa, to po co czekać..? i nie wiem co robić. rozmawiałam z moim TŻ na ten temat i powiedział mi, że moje zdanie jest dla niego najważniejsze, że będzie czekał, dopóki ja sama wyraźnie nie powiem, że chcę tego, bo on nie będzie mnie do niczego zmuszał, bo nie chce mnie skrzywdzić, dlatego że tak bardzo mnie kocha i zależy mu na mnie. nigdy poza tym nie nalegał na nic. zawsze moje słowo jest dla niego najważniejsze. rozmawialiśmy już o antykoncepcji i w ogóle. ale ja nie wiem co zrobić! dziewczyny, czy skoro JA chcę tego naprawdę (nie z ciekawości!) to czy warto czekać? będę wdzięczna za każdą opinię!
Chyba nie do konca, skoro pytasz o opinie. A rozum to dobra rzecz...

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2010-02-04 o 13:07
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:08   #3
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Girl93 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! mam taki mały może nie tyle problem ale dylemat...więc proszę, doradźcie mi.
czuje sie zagubiona, bo jestem w związku z moim TŻ, bardzo się kochamy i zastanawiamy się nad rozpoczęciem współżycia. jeszcze nie w tym momencie, ale w najbliższym czasie. poważnie podchodzimy do tego, bo oboje chcemy żeby było to coś wyjątkowego, bo to ma być i mój i jego pierwszy raz. w ogóle jestem jego pierwszą dziewczyną, pierwszą miłością, mimo że ma 19 lat. jest nam ze sobą cudownie, mimo że jesteśmy razem krótko, bo troche ponad pół roku, ale na samym początku przeszliśmy bardzo trudną sytuacje i oboje walczyliśmy o nasz związek i dzięki temu, wiem, że mu na mnie zależy. ja jestem jeszcze dość młoda, bo mam tylko 16 lat, ale jestem bardzo dojrzała psychicznie. i tu pojawia się mój problem, bo rozum mówi mi, żebym poczekała z seksem, bo nie ma sie co spieszyć w tych sprawach, a serce, że skoro chcę się z nim kochać teraz, że jeśli czuję się gotowa, to po co czekać..? i nie wiem co robić. rozmawiałam z moim TŻ na ten temat i powiedział mi, że moje zdanie jest dla niego najważniejsze, że będzie czekał, dopóki ja sama wyraźnie nie powiem, że chcę tego, bo on nie będzie mnie do niczego zmuszał, bo nie chce mnie skrzywdzić, dlatego że tak bardzo mnie kocha i zależy mu na mnie. nigdy poza tym nie nalegał na nic. zawsze moje słowo jest dla niego najważniejsze. rozmawialiśmy już o antykoncepcji i w ogóle. ale ja nie wiem co zrobić! dziewczyny, czy skoro JA chcę tego naprawdę (nie z ciekawości!) to czy warto czekać? będę wdzięczna za każdą opinię!
Dla mnie rozum jest ważniejszy.
Btw, jestem w Twoim wieku, poczekałam kilka miesięcy dłużej, upewniłam się i teraz wiem, że tego chcę, zadbaliśmy o anty. Nic Wam się nie stanie, jeśli poczekacie, zwłaszcza że nie trafiłaś na jakiegoś oszołoma, który wymagałby od Ciebie seksu.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:09   #4
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

whoaboa, właśnie sama już nie wiem co robić, więc chciałam sie zapytać innych, bardziej doświadczonych może w tych sprawach osób. chcę po prostu poznać różne opinie, ale wiem że to i tak będzie moja decyzja, moja i TŻ

srebrnousta
, właśnie najbardziej podoba mi sie to, że on nie nalega, a nawet sam mówi, że dla mnie może czekać nawet i jeszcze kilka lat. jest ze mną, bo mnie kocha, a nie dla seksu czy coś.
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...

Edytowane przez Girl93
Czas edycji: 2010-02-04 o 13:12
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:18   #5
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: co zrobić?

jestem bardzo dojrzała psychicznie - gdybyś była, wiedziałabyś, co zrobić
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:21   #6
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Girl93 Pokaż wiadomość
srebrnousta, właśnie najbardziej podoba mi sie to, że on nie nalega, a nawet sam mówi, że dla mnie może czekać nawet i jeszcze kilka lat. jest ze mną, bo mnie kocha, a nie dla seksu czy coś.
I dobrze, że Ci się podoba
Wiem, że mój też by jeszcze poczekał, bo sam powiedział, że nie chce naciskać. Ale oboje jesteśmy małymi erotomanami, więc...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:27   #7
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

mal_a_gosia, a czy to że pytam sie kogoś o jego zdanie na ten temat oznacza, że nie jestem dojrzała psychicznie? tu chyba nie do końca zrozumiałaś o co mi chodzi...
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 13:31   #8
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: co zrobić?

Skoro już zadałaś to pytanie i się w ogóle zastanawiasz to świadczy że jednak nie do końca jesteś pewna czy tego chcesz.
Kompletnie pomijając Twój bardzo młody wiek, a zwracając uwagę na dojrzałość emocjonalną ZACZEKAJ.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:32   #9
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
I dobrze, że Ci się podoba
Wiem, że mój też by jeszcze poczekał, bo sam powiedział, że nie chce naciskać. Ale oboje jesteśmy małymi erotomanami, więc...
wiesz, u nas to akurat on jest taki nieśmiały troszkę jeszcze w tych sprawach, hihi i to jest takie słodkie i to bardziej chyba mi, że tak powiem, 'zależy' na seksie ale nie chce niczego popsuć spiesząc sie za bardzo... dlatego dzięki za rady już wiem, że będzie lepiej, jak powstrzymam moje rządze, i poczekam aż i rozum będzie na tak

dokładnie zelkowa_krolewna taki mam zamiar teraz
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...

Edytowane przez Girl93
Czas edycji: 2010-02-04 o 13:33
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:57   #10
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: co zrobić?

z seksem bym poczekała. ale przecież istnieją inne formy bliskości
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:11   #11
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

i poczekamy, ale innych form nie będziemy sobie odmawiać
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 14:44   #12
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: co zrobić?

Girl93 naprawdę ci zazdroszcze.. mój tż jest wręcz taki , że bardzo tego chce...i mowie mu nie .. a za chwile probuje dalej ..
ale od tygodnia ciągle o tym myślę .. czy by się nie przelamać..
w końcu najgorzej jest się przełamać a najwspanialsze jest to , że zrobisz to z osobą którą kochasz choc on juz mnie tyle razy zawiódł.. no ale co pan zrobisz.. nic pan nie zrobisz ;] czuję , że to z nim chce zrobić ;] hyh. więc jeśli to się stanie za tydzień czy za miesiąc.. myślę , że niczego to nie zmieni ;] bo nadal będę chciała tego ;]
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:01   #13
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: co zrobić?

Uważam, że skoro piszesz tutaj to jednak nie jesteś gotowa, mimo, że chcesz tego.
Skoro twój facet zaczeka na moment twojej gotowości to lepiej radziłabym Ci zaczekać i przemyśleć sobie wszystko na 1000%. Są inne formy intymności i może lepiej na początek poznać swoje ciała, oswoić się z nagością i powoli krok po kroku zbliżać się do seksu.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:56   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: co zrobić?

Gdybyś była w 100% gotowa, to nie pytałabyś na forum o rady, bo byś czuła, że to faktycznie teraz. A Ty jednak masz wątpliwości. Lepiej poczekać, niż później żałować.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:09   #15
Martiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: co zrobić?

Jesteś bardzo młodziutka - wiem że emocje dają się we znaki i trudno zapanować, ale rozważ to na chłodno;>..

Kiedy pierwszy raz uprawiałam seks z moim TŻ miałam 23 lata, on 24. Dla mnie to nie był pierwszy raz ( drugi więc też byłam zielona),a on jeszcze wcześniej nikogo nie miał. Czekaliśmy... prawie 2 lata. Już sporo wcześniej chciałam to zrobić ale on nie był jeszcze zdecydowany.. I wiecie co? To najlepsze co można było zrobić - czekać, aż się będzie pewnym! Rozumem i sercem.

Kiedy w końcu się to stało to był jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu ( chociaż seks był wtedy - powiem delikatnie - umiarkowanie przyjemny). Ale byłam tak szczęśliwa, że od razu poczułam jak to dobrze, że poczekaliśmy. To ON był moim rozumem który długo nie był przekonany czy to już czas. Dobrze, że posłuchałam. Warto było poczekać))

I oczywiście dobrze przemyśleć i zaplanować antykoncepcję.

Edytowane przez Martiti
Czas edycji: 2010-02-04 o 16:11
Martiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:13   #16
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: co zrobić?

Kiedy tego naprawdę chcesz to po prostu chcesz, nie masz różnych myśli, nie zastanawiasz się, nie rozbijasz na drobne, nie rozkładasz na czynniki pierwsze. Jesteś pewna, że chcesz, że pragniesz swojego partnera, że właśnie z nim, teraz chcesz przeżyć ten 1 raz i kolejne.

Jak poczujesz coś takiego, to sama będziesz wiedziała, że to jest właśnie "ten" czas. Po tym co piszesz wydaje mi się, że jeszcze nie nadszedł.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:27   #17
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: co zrobić?

Myślę że jesteś jeszcze za młoda na to żeby rozpoczynać współżycie, rozumiem że się kochacie, ale czy nie lepiej rzeczywiście zaczekać? Tym bardziej że chłopak nie nalega.. Macie czas
Pozdrawiam
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:19   #18
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Wink Dot.: co zrobić?

dzięki moje kochane wizażanki za dobre słowa pomogłyście mi uświadomić sobie, że jednak naprawdę nie do końca jestem gotowa. no a mój TŻ......ma na szczęście poukładane w głowie, więc nie muszę się martwić, bo wiem, że zrozumie. i macie rację, ważne jest i to co mówi serce i rozum. jeszcze raz dziękuję
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:51   #19
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Girl93 Pokaż wiadomość
dzięki moje kochane wizażanki za dobre słowa pomogłyście mi uświadomić sobie, że jednak naprawdę nie do końca jestem gotowa. no a mój TŻ......ma na szczęście poukładane w głowie, więc nie muszę się martwić, bo wiem, że zrozumie. i macie rację, ważne jest i to co mówi serce i rozum. jeszcze raz dziękuję
Uważam, że podjęłaś dobra decyzję, nie ma co się spieszyc. Poczekaj, aż będziesz w zgodzie ze sobą i gotowa na wspolzycie. Bo nie tylko czekają Was romantyczne chwile. Myślę, że wcześniej warto wiedzieć, jak funkcjonuje Twoje ciało, jaka antykoncepcja będzie dla ciebie najodpowiedniejsza, przejść się do ginekologa.
Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Girl93 naprawdę ci zazdroszcze.. mój tż jest wręcz taki , że bardzo tego chce...i mowie mu nie .. a za chwile probuje dalej ..
ale od tygodnia ciągle o tym myślę .. czy by się nie przelamać..
w końcu najgorzej jest się przełamać a najwspanialsze jest to , że zrobisz to z osobą którą kochasz choc on juz mnie tyle razy zawiódł.. no ale co pan zrobisz.. nic pan nie zrobisz ;] czuję , że to z nim chce zrobić ;] hyh. więc jeśli to się stanie za tydzień czy za miesiąc.. myślę , że niczego to nie zmieni ;] bo nadal będę chciała tego ;]
Nie rozumiem dlaczego chcesz przeżyć swój pierwszy raz z człowiekiem, który zawodzi Twoje zaufanie. Bo on tego chce i nie zna znaczenia słowa NIE? Zastanów się na tym.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 17:16   #20
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: co zrobić?

poczekaj jeszcze Ja swój pierwszy raz przeżyłam po 5 miesiącach związku. Może ktoś sobie pomyśli, że to za wcześnie, ale ja czułam, że naprawdę tego chcę i że chcę przeżyć tą cudowną chwilę właśnie z nim
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:13   #21
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Girl93 naprawdę ci zazdroszcze.. mój tż jest wręcz taki , że bardzo tego chce...i mowie mu nie .. a za chwile probuje dalej ..
ale od tygodnia ciągle o tym myślę .. czy by się nie przelamać..
w końcu najgorzej jest się przełamać a najwspanialsze jest to , że zrobisz to z osobą którą kochasz choc on juz mnie tyle razy zawiódł.. no ale co pan zrobisz.. nic pan nie zrobisz ;] czuję , że to z nim chce zrobić ;] hyh. więc jeśli to się stanie za tydzień czy za miesiąc.. myślę , że niczego to nie zmieni ;] bo nadal będę chciała tego ;]

Przełamać?? W seksie trzeba się przełamywać?! Co za bzdury. Jeśli to właściwa osoba i właściwy czas i właściwy stan wewnętrzny to mimo, że bez specjalnych fajerwerków ( w sensie ograzmu, przynajmniej u mnie :P ) to jednak cudownie, miło...A, jak już to czesto to pada, masz takiego faceta, jakiego sobie wybierasz. Zastanów się czy jego chcesz.
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:39   #22
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: co zrobić?

Ja uważam, że w twoim wieku ciężko mówić o gotowości psychicznej do uprawiania seksu.Może tobie tak się wydaje, ale to tylko szalejące hormony.Nie zaszkodzi poczekać, zastanowić sie na antykoncepcją.Co nagle to po diable a zazwyczaj pierwszy raz wyglada zupełnie inaczej niż sobie wyobrażaliśmy.Gdy miałam 16 lat miałam chłopaka dłuzej niż 3 miechy, wydawało mi sie, że to wielka miłość, na całe zycie tralala, ale na seks nie byłam kompletnie gotowa....ciesze sie z tego niezmiernie
Zrobisz jak uważasz, ja poczekałabym...
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:17   #23
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: co zrobić?

jEŻeli pytasz się nas o zdanie to chyba do końca nie jestes pewna...
Jeżeli chce poczekać to też możesz i zobaczysz ile czasu wytrzyma :P
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:51   #24
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez oluniunka Pokaż wiadomość
Jeżeli chce poczekać to też możesz i zobaczysz ile czasu wytrzyma :P
hehe, ciekawy pomysł oluniunka, ale podejrzewam, że to ja bym krócej wytrzymała z tą 'wstrzemięźliwością'... mój TŻ naprawdę jest takim grzecznym i ułożonym 19letnim chłopcem. może i trudno w to uwierzyć, ale tak naprawdę jest! rodzice nauczyli go, że kobiety trzeba szanować. urzekła mnie w nim właśnie ta niewinność..! tym bardziej, że większość znanych mi chłopaków, to dupki przechwalający się swoimi 'podbojami'... w ogóle jest bardzo odpowiedzialny jak na swój wiek.
wam też wizażanki życzę facetów, którzy będą na was w pełni zasługiwać
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...

Edytowane przez Girl93
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:55
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:07   #25
askor90
Rozeznanie
 
Avatar askor90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 613
Dot.: co zrobić?

Moje zdanie jest takie, że nic Ci się nie stanie jak poczekasz jeszcze trochę, nie chodzi mi tu tylko o Twój wiek, ale i o staż Waszego związku. Jak zaczekasz będziesz mieć pewność, co do czasu, do chłopaka... Z drugiej strony rozumiem, że jak się kogoś mocno kocha, ciężko panować nad pewnymi aspektami miłości
askor90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:44   #26
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Girl93 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! mam taki mały może nie tyle problem ale dylemat...więc proszę, doradźcie mi.
czuje sie zagubiona, bo jestem w związku z moim TŻ, bardzo się kochamy i zastanawiamy się nad rozpoczęciem współżycia. jeszcze nie w tym momencie, ale w najbliższym czasie. poważnie podchodzimy do tego, bo oboje chcemy żeby było to coś wyjątkowego, bo to ma być i mój i jego pierwszy raz. w ogóle jestem jego pierwszą dziewczyną, pierwszą miłością, mimo że ma 19 lat. jest nam ze sobą cudownie, mimo że jesteśmy razem krótko, bo troche ponad pół roku, ale na samym początku przeszliśmy bardzo trudną sytuacje i oboje walczyliśmy o nasz związek i dzięki temu, wiem, że mu na mnie zależy. ja jestem jeszcze dość młoda, bo mam tylko 16 lat, ale jestem bardzo dojrzała psychicznie. i tu pojawia się mój problem, bo rozum mówi mi, żebym poczekała z seksem, bo nie ma sie co spieszyć w tych sprawach, a serce, że skoro chcę się z nim kochać teraz, że jeśli czuję się gotowa, to po co czekać..? i nie wiem co robić. rozmawiałam z moim TŻ na ten temat i powiedział mi, że moje zdanie jest dla niego najważniejsze, że będzie czekał, dopóki ja sama wyraźnie nie powiem, że chcę tego, bo on nie będzie mnie do niczego zmuszał, bo nie chce mnie skrzywdzić, dlatego że tak bardzo mnie kocha i zależy mu na mnie. nigdy poza tym nie nalegał na nic. zawsze moje słowo jest dla niego najważniejsze. rozmawialiśmy już o antykoncepcji i w ogóle. ale ja nie wiem co zrobić! dziewczyny, czy skoro JA chcę tego naprawdę (nie z ciekawości!) to czy warto czekać? będę wdzięczna za każdą opinię!
tylko jedno - kiedy byłam w twoim wieku (ojjj, jak to brzmi ) też tak o sobie myślałam...

i nie śpiesz się, kochana co się odwlecze to nie uciecze chociaż wiemy wszyscy jak to jest gdy hormony szaleją
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:53   #27
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić?

hehe, oj tak, tak... hormony szaleją strasznie i ma sie ochotę na różne rzeczy...
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:19   #28
Iloncia703
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 106
Dot.: co zrobić?

Ja też rozpoczęlam życie seksualne w wieku 16 lat. Ja byłam jego pierwszą, a on moim pierwszym. Robimy to już 2 lata.
Kocham go i nie żałuje, że to zrobiliśmy, ale uważam że posuneliśmy się wtedy za daleko bo 16 lat to jest trochę za mało. Nie chodzi o psychike i dojżałośc płciową, poprostu co by było gdybyś w wieku 16 lat zaszła w ciąże? Zdarzają sie różne przypadki. Ja to nawet nie chce myślec co bym wtedy zrobiła.
Iloncia703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:28   #29
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: co zrobić?

Podzielam opinię dziewczyn,16 lat to zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj jeszcze troszkę,na pewno nic się nie stanie jeżeli odłożycie swój pierwszy raz np o rok.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:00   #30
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: co zrobić?

Co ja Ci mogę radzić? Sama zaczęłam zbyt wcześnie.. A przecież człowiek się uczy na swoich błędach, nie na cudzych więc zrobisz jak będziesz chciała, może stopniowo wprowadzajcie jakieś pieszczoty, coraz śmielsze, poznajcie swoje ciała, no i zróbcie to, kiedy już będziesz wiedziała na 100% ( bo teraz nie ukrywajmy, mimo,że piszesz o dojrzałości, gotowości itp itd -nie jesteś pewna ) , że chcesz i,że to ten . Tylko pamiętaj o antykoncepcji! Powodzenia.
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.