Seks po orchidektomii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 18:18   #1
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455

Seks po orchidektomii


Hej, nie wiem czy ktoś tutaj miał takie doświadczenia, czy jestem pierwsza ale zaryzykuję.
Mój TŻ (mężuś najukochańszy) został pozbawiony jądra w celu usunięcia go wraz z dużym guzem. Czeka nas jeszcze wizyta u onkologa po otrzymaniu wyniku histopatologicznego. Ale badania tomografia, usg i RTG są czyste i bez przerzutów, więc mamy nadzieję, że obejdzie się na strachu i nerwach.
Mam więc pytanie jak wyglądał u Was seks po orchidektomii. Czy coś się zmieniło?
Ja nie wiedzę, żadnej różnicy między przed a po operacji wycięcia jądra. Wreszcie jedna i druga strona jąder jest taka sama a nie prawa wielka i twarda.
Boję się, że TŻ zacznie fiksować bo nie będzie czuł się mężczyzną. Chociaż daje mu do zrozumienia ciągle, że go porzadam, pragnę i jest dla mnie stuprocentowym mężczyzną.
Dziękuję za odpowiedzi jeśli się takie pojawią.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:45   #2
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Seks po orchidektomii

Roznicy nie ma,ja nie zauwazylam: )
facet moze w glebi duszy(lubbardziej) czuc sie mniej meski,ale to na poczatku,potem-jesli bedzie upewniany ze jest dobrze-to mu przejdzie.
powodzonka zycze w razie wypadku gdyby zaczal miec watpliwosci
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:24   #3
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Seks po orchidektomii

Ja też nie zauważyłam żadnej różnicy. Czasem jednak jest tak, że podobno spada trochę libido (u mojego TŻta tak było - bardzo stracił ochotę na seks), ale nie wiem, czy to rzeczywiście z powodu braku jednego jądra, czy tylko sobie tak wymyślał mój TŻ niestety nie potrafił sobie kompletnie poradzić psychicznie z sytuacją mimo tego, że robiłam wszystko, żeby było normalnie, bo dla mnie było normalnie i nie widziałam różnicy, w końcu kochałabym go tak samo, gdyby miał jedno jądro, dwa czy trzy. Ale u mnie to była szczególna sytuacja - każdy inaczej przechodzi chorobę - jedni się załamują całkowicie, inni walczą i nic ich nie złamie. Mój Tż niestety należał do pierwszej kategorii, zwłaszcza że jego "mądra" rodzina utwierdzała go w przekonaniu, że dobre wyniki badań po zabiegu to tylko przypadek, bo to przecież rak. Masakra po prostu...
Reasumując, moim zdaniem było normalnie, jak przed zabiegiem, a brak ochoty na seks nie wynikał z choroby jako takiej.
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.