Pomocy - zamiast rudego wyszedł fiolet! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 09:36   #1
ramt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1

Pomocy - zamiast rudego wyszedł fiolet!


Cześć dziewczyny! Nie jestem tu pierwszy raz, ale z tej paniki, o której zaraz Wam opowiem, nie potrafię przypomnieć sobie loginu)

W czym jest problem? Zachciało mi się jesiennych, miedzianych kosmyków, a więc szybciutko pobiegłam do Rossmana i zakupiłam tę oto farbę
http://images.sklepy24.pl/34300077/15259/large/loreal-casting-creme-krem-koloryzujacy-do-wlosow-bez-amoniaku-nr-656-terracotta.jpg
z myślą, że włosy mogą wyjść nieco ciemniejsze, ale napewno w odcieniu rudości. Musicie wyobrazić sobie moje zdziwienie, gdy oto po wyschnięciu włosów po farbowaniu, ukazał się na nich fioletowo-czarny kolor, w niczym nie odpowiadający temu na opakowaniu. Przeprowadziłam małe śledztwo, i oto co znalazłam :
http://media.onsugar.com/files/2011/01/03/5/806/8060515/1e760c6030b10af2_IMG_0970 .preview.JPG , farba tej samej firmy o tym samym numerze i nazwie jest produkowana również na rynek azjatycki, z tym że w zupełnie innym odcieniu i taki też kolor mam na głowie.

Totalnie nie potrafię przyzwyczaić się do tego koloru, co więcej od środy unikam patrzenia w lustro, nie pasuje on ani do mojej karnacji ani osobowości. Proszę poradźcie mi, co zrobić, żeby go usunąć? Czy następne farbowanie ma sens? I jak szybko mogę po raz kolejny zafarbować włosy?

Proszę o pomoc!
ramt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:07   #2
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Pomocy - zamiast rudego wyszedł fiolet!

Udaj się do fryzjera. Ciemnego koloru tak łatwo sama się nie pozbędziesz. Konieczne też będzie ocenienie stanu włosów, żeby zbyt mocno nie niszczyć ich kolejnym za biegiem w tak krótkim czasie.
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.