czy wciąż jestem dziewicą?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 22:23   #1
fresc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2

czy wciąż jestem dziewicą?!


Dziewczyny piszę z problemem natury "technicznej". Dotąd moje kontakty seksualne ograniczały się do seksu oralnego, pieszczot itp. W każdym razie nigdy nie doszło do pełnego stosunku. Jednak dwu- lub trzykrotnie miałam badanie usg dopochwowe (lekarz wiedział, że nigdy nie współżyłam), przy którym nic nie czułam, oczywiście jeżeli chodzi o ból
I teraz moje pytanie - czy mam wciąż błonę dziewiczą? Jak to będzie przy pierwszym stosunku? Jeżeli usg nie bolało, a głowica jest przecież dość spora, to czy jest szansa, że nie będzie boleć i nie będę krwawić? Czy mój partner odczuje, że to pierwszy "poważny", prawdziwy stosunek? Pomijam tu kwestie mentalne, bo od strony psychicznej pierwszy raz mam już za sobą
Jak to widzicie?
fresc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:59   #2
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez fresc Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszę z problemem natury "technicznej". Dotąd moje kontakty seksualne ograniczały się do seksu oralnego, pieszczot itp. W każdym razie nigdy nie doszło do pełnego stosunku. Jednak dwu- lub trzykrotnie miałam badanie usg dopochwowe (lekarz wiedział, że nigdy nie współżyłam), przy którym nic nie czułam, oczywiście jeżeli chodzi o ból
I teraz moje pytanie - czy mam wciąż błonę dziewiczą? Jak to będzie przy pierwszym stosunku? Jeżeli usg nie bolało, a głowica jest przecież dość spora, to czy jest szansa, że nie będzie boleć i nie będę krwawić? Czy mój partner odczuje, że to pierwszy "poważny", prawdziwy stosunek? Pomijam tu kwestie mentalne, bo od strony psychicznej pierwszy raz mam już za sobą
Jak to widzicie?
Jezeli lekarz wiedzial ze nie wspolzylas to nie uszkodzil blony (lub staral sie tego nie zrobic) jezeli jednak tak sie stalo ze zostala uszkodzona, mozesz przy pierwszym zblizeniu czuć malutki ból lub w ogole go nie czuc. Ja osobiscie mialam tak, ze uzywalam tamponow i musialm sobie cos naruszyc, bo przy pierwszym zblizeniu w ogole nie krwawilam a moj obecny (wtedy) facet myslal ze nie jestem juz dziewica, slyszalam tez ze niektore dziewczyny maja bardzo slabiutka blonke i nie czuja niczego przy pierwszym stosunku. Tak jak pisalam wczesniej jezeli blonka jest cala mozesz czuc, ale u kazdej to wyglada zupelnie inaczej. Np. moja przyjaciolka tez syosowala tampony jak byla jeszcze dziewica mimo tego przy pierwszym stosunku krwawila strasznie i bolalo ja tez niezmiernie... Takze opinie na ten temat moga byc rozne bo kazda z nas jest zupelnie inna
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:07   #3
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Bez błony czy z uprawiając seks oralny i tak już nie jesteś dziewicą, więc co za różnica...?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:37   #4
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Przecież napisała że od strony mentalnej dziewicą nie jest i chodzi o kwestie techniczne. O_o oj wsiowy...
Czyli idzie jej tylko o kawałek błony na dole i ewentualne niekomfortowe przeżycia lub ich brak - oto różnica :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:43   #5
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Radzę nie martwić się czy będzie bolało czy tez nie. Po co zaprzątać sobie głowę.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:59   #6
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Radzę nie martwić się czy będzie bolało czy tez nie. Po co zaprzątać sobie głowę.

__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:59   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Eeee, ta głowica wcale nie jest aż taka duza...

Na pewno wszystko jest na swoim miejscu.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 10:35   #8
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Bez błony czy z uprawiając seks oralny i tak już nie jesteś dziewicą, więc co za różnica...?
Nie mogę się zgodzić, gdyż seks oralny polega na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a w szczególności narządów płciowych oraz innych stref erogennych, z użyciem języka i ust. Jednak mogło się zdarzyć, ze (z użyciem palca) podaczas pieszczot zostanie naruszona błona dziewicza.
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:23   #9
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić, gdyż seks oralny polega na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a w szczególności narządów płciowych oraz innych stref erogennych, z użyciem języka i ust. Jednak mogło się zdarzyć, ze (z użyciem palca) podaczas pieszczot zostanie naruszona błona dziewicza.
Nie chodziło o dziewictwo = błona.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:32   #10
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić, gdyż seks oralny polega na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a w szczególności narządów płciowych oraz innych stref erogennych, z użyciem języka i ust. Jednak mogło się zdarzyć, ze (z użyciem palca) podaczas pieszczot zostanie naruszona błona dziewicza.

Wiesz, trochę to by było niezbyt ten teges, gdyby jakaś laska obsługiwała i była obsługiwana w ten sposób przez połowę miasta, a nadal twierdziła, że jest dziewicą, bo ma kawałek nabłonka w pochwie...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:36   #11
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

dziewictwo traci sie w momencie pierwszego intymnego kontaktu. bez wzgledu na to czy do przerwania blony doszlo czy nie. blonda to tylko falda skory malo potrzebna, wiele kobiet rodzi sie bez niej, wielu przerywa sie w trakcie cwiczen na wf a one nadal sa dziewicami! mimo ze blony nie maja. autorka postu nie wie czy blone ma czy nie ma. nie ma tak naprawde to zadnego znaczenia czy owa blona jest czy nie. tak jak dziewczyny podpowiadaja skupilabym sie raczej na odczuwaniu bolu
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 12:36   #12
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:54 Powód: :P
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:42   #13
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
A mnie bardzo dziwi że u dziewicy zastosowano usg dopochwowe... moja błona (dawno dawno temu za siedmioma górami za siedmioma lasami) o ile pamiętam, była bardzo ciasna i mocna, więc na pewno taki lekarz sprawiłby mi ogromny ból, już nie mówiąc o dyskomforcie psychicznym dla młodej dziewczyny... nie wiem czy pozwoliłabym na usg dopochwowe u mojej np 14 letniej córki, chyba nie ma powodów żeby nie zrobić usg metodą tradycyjną, przez powłoki brzuszne, w której też wszystko widać (miałam usg wielokrotnie obiema metodami i obraz był taki sam).
Ci niektórzy lekarze to naprawdę mają czasem pacjenta za kawałek mięsa.
Dobrze że w tym wypadku autorkę nic nie bolało i miała za sobą jakieś doświadczenia seksualne, takie czy inne ale zawsze już jest mniej skrępowana.
Ale nie wyobrażam sobie takiego badania u niedoświadczonej, młodziutkiej i onieśmielonej dziewczyny, no kompletne nieporozumienie...
Ja miałam robione takie USG w wieku 15 lat. Bardzo miło wspominam, ale tylko dzięki pani doktor, która przez całe badanie próbowała odwrócić moja uwagę. Trochę bolało, a po zakończonym badaniu lekarka pokazywała "dowody', że nic nie uszkodziła. Niestety tacy lekarze trafiają się raz na 10
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:43   #14
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
A mnie bardzo dziwi że u dziewicy zastosowano usg dopochwowe... moja błona (dawno dawno temu za siedmioma górami za siedmioma lasami) o ile pamiętam, była bardzo ciasna i mocna, więc na pewno taki lekarz sprawiłby mi ogromny ból, już nie mówiąc o dyskomforcie psychicznym dla młodej dziewczyny... nie wiem czy pozwoliłabym na usg dopochwowe u mojej np 14 letniej córki, chyba nie ma powodów żeby nie zrobić usg metodą tradycyjną, przez powłoki brzuszne, w której też wszystko widać (miałam usg wielokrotnie obiema metodami i obraz był taki sam).
Ci niektórzy lekarze to naprawdę mają czasem pacjenta za kawałek mięsa.
Dobrze że w tym wypadku autorkę nic nie bolało i miała za sobą jakieś doświadczenia seksualne, takie czy inne ale zawsze już jest mniej skrępowana.
Ale nie wyobrażam sobie takiego badania u niedoświadczonej, młodziutkiej i onieśmielonej dziewczyny, no kompletne nieporozumienie...

Pamiętaj, że kształt, rozmiar, grubość błony różnią się u poszczególnych osób.

W niektórych przypadkach błona dziewicza nie przeszkadza w przeprowadzeniu usg jak i badania z użyciem wziernika bądź raczej ręki ginekologa
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2010-02-01 o 12:44
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:04   #15
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że kształt, rozmiar, grubość błony różnią się u poszczególnych osób.

W niektórych przypadkach błona dziewicza nie przeszkadza w przeprowadzeniu usg jak i badania z użyciem wziernika bądź raczej ręki ginekologa
Dokładnie mając 16 lat mialam robione USG wlasnie dopochwowe, troszke bolalo, ale u mnie wygladalo to wszystko zupelnie inaczej
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:15   #16
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:50 Powód: :P
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:05   #17
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam że moje pierwsze kilka badań usg było robione przez powloki brzuszne, moja mama miała tak samo. Od paru lat jest jednak bardziej popularne usg dopochwowe i mimo że mialam już 23 lata a moja mama prawie 50, obie bylysmy skrępowane takim nowym badaniem i był to dla nas szok... Więc jak sądzę taka nastolatka dziewica to już w ogóle... no ja na pewno bym to bardzo przeżyla wtedy, tym bardziej że na cipologów trafiałam zawsze okropnych, same stare wstrętne dziadki
No ale może ja starej daty jestem, teraz dziewczyny zanim rozpoczną współżycie, uprawiają już oral dawniej było odwrotnie, i tego no...
Mam nadzieję że przez te badania nie będzie powstawało tu coraz więcej wątków z zapytaniem "czy jestem jeszcze dziewicą".
ja tak robię i jakoś za zdeprawowaną się nie uważam
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:52   #18
fresc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Prostując: chodziło mi o jakikolwiek dyskomfort przy pierwszym stosunku. Nie mam szczególnego przywiązania do tego kawałka skóry Mam nadzieję, że skoro usg nie bolało, to pierwszy raz też nie będzie bolał. A nóż mam szczęście do sprzyjającej budowy tego miejsca. Niestety skupiam się na tym, czy będzie bolało i czy będzie krew. Ten fakt jest dla mnie krępujący. A samo badanie - jak wspominałyście wcześniej, zależy od lekarza. Ja tę wizytę wspominam komfortowo, bo przyjemnie to chyba nie jest odpowiednie słowo I nie jestem już taka młodziutka, bo po 20
fresc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:20   #19
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez fresc Pokaż wiadomość
Prostując: chodziło mi o jakikolwiek dyskomfort przy pierwszym stosunku. Nie mam szczególnego przywiązania do tego kawałka skóry Mam nadzieję, że skoro usg nie bolało, to pierwszy raz też nie będzie bolał. A nóż mam szczęście do sprzyjającej budowy tego miejsca. Niestety skupiam się na tym, czy będzie bolało i czy będzie krew. Ten fakt jest dla mnie krępujący. A samo badanie - jak wspominałyście wcześniej, zależy od lekarza. Ja tę wizytę wspominam komfortowo, bo przyjemnie to chyba nie jest odpowiednie słowo I nie jestem już taka młodziutka, bo po 20
Staraj się nie myśleć o tym, że będzie boleć albo krwawić, bo wcale nie musi. Rozluźnij się i zrelaksuj, zaufaj partnerowi. Dobrze, że wiecie już jak innymi sposobami sprawić sobie przyjemność. Będzie dobrze.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 08:33   #20
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

I znowu to wymądrzanie się na temat mentalnego/psychicznego/duchowego czy jakiego tam jeszcze chcecie dziewictwa. Dziewczyna napisała przecież, że pyta o błonę i o sprawę techniczną.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 00:30   #21
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

To, że badanie nie bolało wcale nie musi oznaczac, że "pierwszy raz" też nie będzie bolał.... Sama jestem tego przykładem Nie miałam wprawdzie usg dopochwowego, ale miałam robione badanie wziernikiem, a poza tym z moim TŻ tem trochę wcześniej "cudowaliśmy" (jak to okresliła moja pani ginekolog), nie czułąm żadnego dyskomfortu ani przy badaniu ani w trakcie pieszczot paluszkami przez mojego TŻ-ta... Jakież więc było moje zdziwienie kiedy okazało się, że pierwszy stosunek był jednak bolesny.... Choc z perspektywy czasu jak wspominam widzę, że nie był to jakiś straszny, ogromny ból. Za to krwawienia nie było. Pozdrawiam i życzę udanego "pierwszego razu", bo mimo niektórych wypowiedzi, jest to zawsze niezwykłe i niezapomniane przeżycie, nawet jeżeli ktoś miał już wcześniej jakieś doświadczenia w pieszczotach
Navika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:07   #22
Gromska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Witam. Ja miałam niemiła sytuację podczas badania ginekologicznego, bowiem lekarz niechcacy szarpnał narzedziem do badania i bardzo zabolalo. Krwi poszlo troche. Szczerze martiwłam sie czy wtedy czegos nie uszkodzil. Przy pierwszym stosunku nie bolalo prawie wcale, ale krew byla. Nie wiem, jakby moj chlopak zareagowal, jakby nic sie nie dzialo... Trzeba by sie slono tlumaczyc... Co dziewczyna to inny przypadek. Tak jak napisala jedna z nas blone mozna utracic nawet na WFie, nic o tym nie wiedzac. NAjwazniejsza jest mentalnosc. Pozdrawiam
Gromska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:32   #23
askor90
Rozeznanie
 
Avatar askor90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 613
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Bez błony czy z uprawiając seks oralny i tak już nie jesteś dziewicą, więc co za różnica...?

Napisała więc, że nie chodzi Jej o mentalną stronę, tylko czysto fizyczną.
askor90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:37   #24
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez Gromska Pokaż wiadomość
Witam. Ja miałam niemiła sytuację podczas badania ginekologicznego, bowiem lekarz niechcacy szarpnał narzedziem do badania i bardzo zabolalo. Krwi poszlo troche. Szczerze martiwłam sie czy wtedy czegos nie uszkodzil. Przy pierwszym stosunku nie bolalo prawie wcale, ale krew byla. Nie wiem, jakby moj chlopak zareagowal, jakby nic sie nie dzialo... Trzeba by sie slono tlumaczyc... Co dziewczyna to inny przypadek. Tak jak napisala jedna z nas blone mozna utracic nawet na WFie, nic o tym nie wiedzac. NAjwazniejsza jest mentalnosc. Pozdrawiam

Tłumaczyć:confu sed:

Słono

.....
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:53   #25
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez Gromska Pokaż wiadomość
Witam. Ja miałam niemiła sytuację podczas badania ginekologicznego, bowiem lekarz niechcacy szarpnał narzedziem do badania i bardzo zabolalo. Krwi poszlo troche. Szczerze martiwłam sie czy wtedy czegos nie uszkodzil. Przy pierwszym stosunku nie bolalo prawie wcale, ale krew byla. Nie wiem, jakby moj chlopak zareagowal, jakby nic sie nie dzialo... Trzeba by sie slono tlumaczyc... Co dziewczyna to inny przypadek. Tak jak napisala jedna z nas blone mozna utracic nawet na WFie, nic o tym nie wiedzac. NAjwazniejsza jest mentalnosc. Pozdrawiam
YYYYY, że niby potraktowałby Cię jak dziwkę jakby krwawienia nie było?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:30   #26
Gromska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Nie dziwke, tylko nie wierzylby do konca ze bylam dziewica. A przyklada do tego wage. Gosh po co te nerwy...
Gromska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:59   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Po prostu nie trawię tak nienormalnych facetów, wybacz. Ze średniowiecza go zabrałaś? :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:25   #28
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Po prostu nie trawię tak nienormalnych facetów, wybacz. Ze średniowiecza go zabrałaś? :|
Co jest średniowiecznego w zdziwieniu, czy nawet w zaniepokojeniu tym, że podczas wielkiego medżik moment z rzekomo dziewicą nie ma żadnego oporu, ani krwawienia?
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:51   #29
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Nie chodzi o opór ale o krwawienie. Jeśli facet twierdzi, że dziewica musi krwawić, to mi się to kojarzy ze średniowieczem i niedouczeniem.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:12   #30
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: czy wciąż jestem dziewicą?!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o opór ale o krwawienie. Jeśli facet twierdzi, że dziewica musi krwawić, to mi się to kojarzy ze średniowieczem i niedouczeniem.
Chodzi o opór i o krwawienie. 'Jakby nic się nie działo' znaczy, że jakby nic się nie działo, a nie: gdyby wszystko było tak jak powinno być, ale bez krwi, krwi, chcę krwi. I że by się zdziwił i chciał wiedzieć o co chodzi, a nie, że śmiertelnie by się obraził i wyrzucił ją przez okno.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.