Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 16:24   #3121
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mika_mi Pokaż wiadomość
Witajcie! Właśnie postanowiłam zrobić remanent w kosmetykach i chciałabym powoli przestawić się na naturalną pielęgnację. Dopiero stawiam w tym temacie pierwsze kroki, więc z góry proszę o wyrozumiałość czytam Wasze posty i jestem pod ogromnym wrażeniem! Musiałabym spędzić tu chyba miesiąc, żeby wszystko dokładnie przeczytać... dlatego mam pytanie: jaki polecacie podkład do cery problematycznej (duża tendencja do wyprysków i cera raczej naczynkowa z tendencją do przesuszania)
Z góry dziękuję
Jako podklad polecam Neauty kryjący. Niestety płynnego podkładu z dobrym składem, fajnym kryciem i kolorem jeszcze nie odkryłam.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 22:04   #3122
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Jako podklad polecam Neauty kryjący. Niestety płynnego podkładu z dobrym składem, fajnym kryciem i kolorem jeszcze nie odkryłam.
To wypróbuj płynny SO BIO krem bb, a na pewno nie zawiedziesz się, jeśli chodzi o krycie. Mimo, iż jest to krem bb, to ma krycie na poziomie średnio kryjących podkładów, a przy tym jest mega wydajny Polecam, choć w moim przypadku podkreśla on pory i czasami suche skórki, no i jako posiadaczka cery mieszanej muszę go przypudrować, bo inaczej znika w ciągu dnia. Poczytaj sobie o nim opinie w necie
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 05:14   #3123
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja na pewno nie polecam podkładów 100% pure
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:42   #3124
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Super zakupy.



My mamy od znajomych Graco Symbio 3 w 1 i jesteśmy zadowoleni. Warto kupić od razu komplet z fotelikiem do samochodu, bo potem może być problem z dobraniem fotelika do podstawy.



wyślę w poniedziałek

A jeszcze zapomniałam napisać, że dzisiaj rozmawiałam z babką, która pracuje w "mojej" drogerii i powiedziała mi, że z produktów firmy MooGoo to dezodorant sprzedaje się u nich najlepiej, porównywalnie do nienaturalnych.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




A jaki ma kolor ten translucent? Widziałam ostatnio jakieś eko pędzle w tk maxx.





My mieliśmy spacerówkę Graco, fajna firma, solidna i wózek nie był zbyt obszerny, wszędzie dało się nim wjechać
Podoba mi się taki wózeczek. Ważne, że lekki , zwrotny i nie duże wymiary. Dzięki dziewczyny
A co myślicie o łóżeczku, kojcu, turystycznym zamiast tradycyjnego? Mają różne bajery do uspokajania, wibracje, odgłosy natury , światełka itp.

Cytat:
Napisane przez mika_mi Pokaż wiadomość
Witajcie! Właśnie postanowiłam zrobić remanent w kosmetykach i chciałabym powoli przestawić się na naturalną pielęgnację. Dopiero stawiam w tym temacie pierwsze kroki, więc z góry proszę o wyrozumiałość czytam Wasze posty i jestem pod ogromnym wrażeniem! Musiałabym spędzić tu chyba miesiąc, żeby wszystko dokładnie przeczytać... dlatego mam pytanie: jaki polecacie podkład do cery problematycznej (duża tendencja do wyprysków i cera raczej naczynkowa z tendencją do przesuszania)
Z góry dziękuję
Gratulacje , pamiętam jak ja wywalałam stopniowo moją drogeryjną kolorówkę.
Przerobiłam sporo już eko naturalnej kolorówki i naprawdę jest w czym wybierać. Tylko wszystko trzeba sprawdzić na sobie, bo nie każdemu pasuje .
Jeśli chodzi o podkład, to ja jestem zadowolona z Lily Lolo , tyle że ja mam cerę już opanowaną i nie wymaga aż takiego mocnego krycia, w innym wypadku trzeba się zaprzyjaźnić z korektorem.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:53   #3125
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Podoba mi się taki wózeczek. Ważne, że lekki , zwrotny i nie duże wymiary. Dzięki dziewczyny
A co myślicie o łóżeczku, kojcu, turystycznym zamiast tradycyjnego? Mają różne bajery do uspokajania, wibracje, odgłosy natury , światełka itp.



Gratulacje , pamiętam jak ja wywalałam stopniowo moją drogeryjną kolorówkę.
Przerobiłam sporo już eko naturalnej kolorówki i naprawdę jest w czym wybierać. Tylko wszystko trzeba sprawdzić na sobie, bo nie każdemu pasuje .
Jeśli chodzi o podkład, to ja jestem zadowolona z Lily Lolo , tyle że ja mam cerę już opanowaną i nie wymaga aż takiego mocnego krycia, w innym wypadku trzeba się zaprzyjaźnić z korektorem.

Oglądałam wczoraj Czarszkę jak zachwala Lily Lolo i zastanawiam się jak to się trzyma na mieszanej cerze?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:56   #3126
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie polecam podkładów 100% pure
Ja też, nie moja bajka zupełnie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Podoba mi się taki wózeczek. Ważne, że lekki , zwrotny i nie duże wymiary. Dzięki dziewczyny
A co myślicie o łóżeczku, kojcu, turystycznym zamiast tradycyjnego? Mają różne bajery do uspokajania, wibracje, odgłosy natury , światełka itp.
Fajna sprawa z takim łóżeczkiem aczkolwiek na bajery bym aż tak bardzo nie zwracała uwagi. Fajny jest też leżaczek bujaczek

Jeśli chodzi o wózek, to ten Graco mieliśmy po synku kuzynki, a teraz używa go moja druga kuzynka, już drugie swoje dziecko w nim wozi, a wózek wciąż bardzo dobrze służy. Nie wiem jakie są teraz modele, ale ten jest taki, że oparcie można całkiem do pozycji leżącej odchylić, a kółka nie są te najmniejsze, tylko takie średnie, że dobrze się sprawdzają na "polskich chodnikach", do tego daszek. Teraz są popularne te wszystkie gondolki, bajery, ale nam się bardzo sprawdzała prosta spacerówka od urodzenia, do tego kocyk i/lub śpiworek, tylko właśnie ważne, żeby to oparcie było rozkładane całkiem.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-21 o 09:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:59   #3127
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj Czarszkę jak zachwala Lily Lolo i zastanawiam się jak to się trzyma na mieszanej cerze?
Całkiem nieźle o ile zagruntujesz skórę primerem
tylko on daje małe krycie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 09:06   #3128
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj Czarszkę jak zachwala Lily Lolo i zastanawiam się jak to się trzyma na mieszanej cerze?
Ja miałam już takie epizody z moją cerą, a ten podkład zawsze dobrze wyglądał czy cera była tłusta, czy sucha bardziej. Jedyny minus to lubi brudzić kołnierze, jak jest coś zapięte pod szyję . Ale normalnie to nie złazi z twarzy jest naprawdę ok. Z kolorem też może być problem, przerobiłam mnóstwo próbek , wybrałam ten najbardziej zbliżony odcień, dalej nie jest to, co bym chciała.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też, nie moja bajka zupełnie



Fajna sprawa z takim łóżeczkiem aczkolwiek na bajery bym aż tak bardzo nie zwracała uwagi. Fajny jest też leżaczek bujaczek

Jeśli chodzi o wózek, to ten Graco mieliśmy po synku kuzynki, a teraz używa go moja druga kuzynka, już drugie swoje dziecko w nim wozi, a wózek wciąż bardzo dobrze służy. Nie wiem jakie są teraz modele, ale ten jest taki, że oparcie można całkiem do pozycji leżącej odchylić, a kółka nie są te najmniejsze, tylko takie średnie, że dobrze się sprawdzają na "polskich chodnikach", do tego daszek. Teraz są popularne te wszystkie gondolki, bajery, ale nam się bardzo sprawdzała prosta spacerówka od urodzenia, do tego kocyk i/lub śpiworek, tylko właśnie ważne, żeby to oparcie było rozkładane całkiem.
Zgadzam się .
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:16   #3129
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, czy Wy dużo zamawiacie z Biolandera?
Czy tylko ja mam z nimi zawsze jakieś przeboje? Nie robię tam często zakupów, bo już po pierwszym razie się nieco zraziłam, ale ostatnio dwa razy skusiłam się na % na Alepię, raz było ok, a teraz znowu jakieś problemy
już nie wspomnę, że raz stacjonarnie jak do nich poszłam, to mi policzyli 45 zeta za próbkę kremu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:22   #3130
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy dużo zamawiacie z Biolandera?
Czy tylko ja mam z nimi zawsze jakieś przeboje? Nie robię tam często zakupów, bo już po pierwszym razie się nieco zraziłam, ale ostatnio dwa razy skusiłam się na % na Alepię, raz było ok, a teraz znowu jakieś problemy
już nie wspomnę, że raz stacjonarnie jak do nich poszłam, to mi policzyli 45 zeta za próbkę kremu
Ja tam nie kupuję, mają za wysokie ceny, jak robią promocję, to cena jest wtedy taka, jak w innych sklepach
O Biolanderze już kiedyś było gadane, że są chciwi i pazerni, a obsługa wcale nie jest lepsza, niż gdzie indziej, ba! Nawet nie jest dobra.


Ps.
Będę na dniach testować 100% kwas fulwowy.
.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-21 o 09:24
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:39   #3131
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tam nie kupuję, mają za wysokie ceny, jak robią promocję, to cena jest wtedy taka, jak w innych sklepach
O Biolanderze już kiedyś było gadane, że są chciwi i pazerni, a obsługa wcale nie jest lepsza, niż gdzie indziej, ba! Nawet nie jest dobra.
dla mnie to po prostu nieprofesjonalne podejście; bardzo mnie dziwi, że tyle lat na rynku i nic się nie zmienia.
Kupiłam kilka rzeczy z alepii; przy zniżce 30% i do tego jedną rzecz innej marki (mydło); oczywiście nie spodziewałam się zniżki na nie, bo wyraźnie było powiedziane, że zniżka tylko na alepię obowiązuje; no ale zamówiłam i zwrotnie dostałam, jak zwykle, potwierdzenie na maila, takie rozliczenie; co zamówiłam, na jaki adres i ile do zapłaty i oni w tym rozliczeniu policzyli mi 30% zniżki na wszystko, także na mydło. Do zapłaty 218 z groszami. Więc przygotowałam 220 zł dla kuriera. Przychodzi kurier i on na liście przewozowym ma 224,- i oczywiście był kłopot, bo kwota odliczona leżała a te cztery złote trzeba było na gwałt szukać po kątach

Więc piszę do nich, czemu takie rozbieżności? a oni mi odpisują, że przecież rabat był tylko na alepię i że o co mi chodzi

chodzi mi o to, że nie sprawdzam na kalkulatorze, nie przeliczam sobie, skoro mi sklep podał, że do zapłaty 218 to szykuję 218 ale widać trzeba ich sprawdzać, bo nie potrafią algorytmu sobie ustawić

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ps.
Będę na dniach testować 100% kwas fulwowy.
.
pierwsze słyszę...

przy okazji napiszę, że po złych doświadczeniach z przyjmowaniem większych ilości witC przerzuciłam się na naturalną: ekstrakt z aronii czy coś tam i jest o wiele lepiej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 09:58   #3132
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A co Ci się działo po wit. C?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:34   #3133
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ale nam się bardzo sprawdzała prosta spacerówka od urodzenia, do tego kocyk i/lub śpiworek, tylko właśnie ważne, żeby to oparcie było rozkładane całkiem.
Rodzilam pod koniec lutego, a wiadomo tutaj to zaraz wiosna jest , wiec nie chcialam kupowac normalnego wozka. Kupilusmy spacerowke, w ktorej sie oparcie calkiem do pozycji lezacej rozkladalo, w budce bylo okienko, wiec malucha moglam ogladac( chcialam wersje z przekladana raczka, ale byla granatowa a chlop mial awersje, bo na ulicach wozki w tym kolorze byl, a on chcial miec inny). Wozek mial tez szelki do zapinania malego. na poczatku rozlozylam kocyk i kladlam malego tak normalnie( pare dni po porodzie bylo juz 25°C), a w czerwcu jak byly juz upaly to kocyk wyciagnelam i kladlam normalnie zapinajac w szelki( mial juz 3-4 m-ce. Latem lekko podnioslam oparcie ze lezal jak w foteliku samochodowym i mogl sobie ogladac widoki. Na jesien wsadzilam ocieplany spiworek, dzieciak mial juz 9 m-cy i w pazdzierniku mielsmy czasami zimny wiatr. Gleboki wozek nie byl nam potrzebny. Ja jeszcze chcialam zeby kolka przednie byly obrotowe i bardzo mi sie to sprawdzilo. Nie blokowalam ich bo wygodnie mi sie jechalo, wozek skrecal jak ja chcialam, nie musialam sie naparzac i podnosic zeby kolka przestawic jak to moja szwagierka w tych duzych pompanych kolach musiala robic. Poza tym wozek mial zajmowac malo miejsca po zlozeniu, byc zwrotny, lekki i taki byl. Dodtaktowy bonusik to polka dla dziecka i dla mnie tez. W mojej bylo jeszcze wglebienie np na butelke. malemu kladlam pozniej na spacerze jerzyny prosto z krzaczka i sam sobie jadl. Nigdy nie pozalowalismy zakupu
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:58   #3134
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Bardzo nieładnie z tym Biolanderem
Z takim podejściem to nie wróżę rozwoju biznesu. A już i tak zamknęli sklep stacjonarny w Warszawie....
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:19   #3135
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Myślę, że gondola może być potrzebna na pierwsze 3 miesiące tylko?
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:24   #3136
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A co Ci się działo po wit. C?
po większych dawkach (+/- 500) było mi trochę niedobrze

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Bardzo nieładnie z tym Biolanderem
Z takim podejściem to nie wróżę rozwoju biznesu. A już i tak zamknęli sklep stacjonarny w Warszawie....
ale oni już tyle lat istnieją na rynku
a ten sklep na Saskiej Kępie to obiecałam sobie, że moja noga tam już nie postanie i oto efekt
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:32   #3137
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dla mnie to po prostu nieprofesjonalne podejście; bardzo mnie dziwi, że tyle lat na rynku i nic się nie zmienia.
Kupiłam kilka rzeczy z alepii; przy zniżce 30% i do tego jedną rzecz innej marki (mydło); oczywiście nie spodziewałam się zniżki na nie, bo wyraźnie było powiedziane, że zniżka tylko na alepię obowiązuje; no ale zamówiłam i zwrotnie dostałam, jak zwykle, potwierdzenie na maila, takie rozliczenie; co zamówiłam, na jaki adres i ile do zapłaty i oni w tym rozliczeniu policzyli mi 30% zniżki na wszystko, także na mydło. Do zapłaty 218 z groszami. Więc przygotowałam 220 zł dla kuriera. Przychodzi kurier i on na liście przewozowym ma 224,- i oczywiście był kłopot, bo kwota odliczona leżała a te cztery złote trzeba było na gwałt szukać po kątach

Więc piszę do nich, czemu takie rozbieżności? a oni mi odpisują, że przecież rabat był tylko na alepię i że o co mi chodzi

chodzi mi o to, że nie sprawdzam na kalkulatorze, nie przeliczam sobie, skoro mi sklep podał, że do zapłaty 218 to szykuję 218 ale widać trzeba ich sprawdzać, bo nie potrafią algorytmu sobie ustawić

pierwsze słyszę...

przy okazji napiszę, że po złych doświadczeniach z przyjmowaniem większych ilości witC przerzuciłam się na naturalną: ekstrakt z aronii czy coś tam i jest o wiele lepiej
No właśnie tego typu akcje z tym sklepem odchodzą i to od zawsze, już w pierwszej czy drugiej części wątku była mowa o tym sklepie i dziewczyny niektóre wręcz odradzały. Po prostu cwaniaki z nich są. Ale wystarczy na ceny spojrzeć, by odstraszył ten sklep, spójrz choćby na Sylveco, jakie przebicie mają cenowe, a jakie są ceny w innych sklepach, np. greenline, iwos, i jeszcze w tamtych przesyłka za darmo przy całkiem niewysokim progu, no nie opłaca się po prostu ten Biolander

Aronia czy acerola? Masz w proszku czy jakieś tabletki Fajnie, że znalazłaś odpowiedni produkt.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Rodzilam pod koniec lutego, a wiadomo tutaj to zaraz wiosna jest , wiec nie chcialam kupowac normalnego wozka. Kupilusmy spacerowke, w ktorej sie oparcie calkiem do pozycji lezacej rozkladalo, w budce bylo okienko, wiec malucha moglam ogladac( chcialam wersje z przekladana raczka, ale byla granatowa a chlop mial awersje, bo na ulicach wozki w tym kolorze byl, a on chcial miec inny). Wozek mial tez szelki do zapinania malego. na poczatku rozlozylam kocyk i kladlam malego tak normalnie( pare dni po porodzie bylo juz 25°C), a w czerwcu jak byly juz upaly to kocyk wyciagnelam i kladlam normalnie zapinajac w szelki( mial juz 3-4 m-ce. Latem lekko podnioslam oparcie ze lezal jak w foteliku samochodowym i mogl sobie ogladac widoki. Na jesien wsadzilam ocieplany spiworek, dzieciak mial juz 9 m-cy i w pazdzierniku mielsmy czasami zimny wiatr. Gleboki wozek nie byl nam potrzebny. Ja jeszcze chcialam zeby kolka przednie byly obrotowe i bardzo mi sie to sprawdzilo. Nie blokowalam ich bo wygodnie mi sie jechalo, wozek skrecal jak ja chcialam, nie musialam sie naparzac i podnosic zeby kolka przestawic jak to moja szwagierka w tych duzych pompanych kolach musiala robic. Poza tym wozek mial zajmowac malo miejsca po zlozeniu, byc zwrotny, lekki i taki byl. Dodtaktowy bonusik to polka dla dziecka i dla mnie tez. W mojej bylo jeszcze wglebienie np na butelke. malemu kladlam pozniej na spacerze jerzyny prosto z krzaczka i sam sobie jadl. Nigdy nie pozalowalismy zakupu
Ja rodziłam w październiku, naprawdę niczego nie brakowało spacerówce, też miałam okienko, podnóżek jeszcze i ten uchwyt z przodu na tackę, kosz itp.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Myślę, że gondola może być potrzebna na pierwsze 3 miesiące tylko?
Co najwyżej przydatna, ale nie powiedziałabym, że potrzebna Wszystko zależy ile pieniędzy chcesz wydać, ale tańsze rozwiązania wcale nie są gorsze. Koleżanka ma do sprzedania tanio używkę w idealnym stanie z gondolką i fotelikiem samochodowym, jak coś to pisz pw.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-21 o 11:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:47   #3138
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Myślę, że gondola może być potrzebna na pierwsze 3 miesiące tylko?
U mnie gondola była przez 6 miesięcy, aż do momentu, kiedy dziecko usiadło

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale oni już tyle lat istnieją na rynku
a ten sklep na Saskiej Kępie to obiecałam sobie, że moja noga tam już nie postanie i oto efekt
Tym bardziej się dziwię, że tak się zachowują

Przy okazji polecam ampułki Santaverde - jestem nimi zachwycona. Mój zachwyt skierowany jest raczej do "starszych" wizażanek, bo dla nastolatek to niepotrzebne i za drogie
Więcej na temat ampułek tu: http://trzydziesci6.blogspot.com/201...one-denko.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko.jpg (83,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:49   #3139
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Załącznik nie chciał się załadować. EDIT: jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko.jpg (83,3 KB, 3 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2016-04-21 o 11:50
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 14:11   #3140
Irrri
Raczkowanie
 
Avatar Irrri
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej! Też złapałam chęć na naturalne pielęgnowanie ciałka póki co mam już kilka zdobyczy z be organic i sylveco chce się więcej i więcej.
Mam tylko problem z włosami - mam wrażenie, że naturalne szampony im nie służą. Albo to jakaś mania, bo się nie pienią w ogóle, a ja jestem przyzwyczajona do obfitej pianki... chociaż wiem już, że to wynik SLS ;p
Irrri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 14:27   #3141
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Są naturalne szampony, które pienią się jak te z sls, np. Green People, Giovanni, Desert essence
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 15:35   #3142
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Skin Bloosom - ulubiony szampon moich dzieci - się pieni i Sukin też. I Baby Dream (to jest ulubiony mój i mojego psa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 15:46   #3143
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Skin Bloosom - ulubiony szampon moich dzieci - się pieni i Sukin też. I Baby Dream (to jest ulubiony mój i mojego psa
Małgosiu, a czy na włosach dorosłych sprawdza się równie dobrze? Bo kusi mnie od dawna.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 15:48   #3144
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Małgosiu, a czy na włosach dorosłych sprawdza się równie dobrze? Bo kusi mnie od dawna.
Moja droga... czy Ty wiesz, ile mój syn ma lat?
dwadzieścia.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:01   #3145
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Moja droga... czy Ty wiesz, ile mój syn ma lat?
dwadzieścia.


Sprecyzuję - podoba się również Tobie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:15   #3146
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość


Sprecyzuję - podoba się również Tobie?
ja nie używam takich wypaśnych szamponów za 35 złotych
ja używam BD za 3,50

Ale oni są wymagający, nie każdy szampon im pasuje. Musi być dobrze oczyszczający, bo przetłuszczają im się włosy. Joa myje rano, więc musi się dobrze i szybko wypłukiwać. Oboje mają cienkawe, blondynowate włosy, więc nie może obciążać. I nie używają odżywek, jeśłi to ma jakieś znaczenie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:15   #3147
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w październiku, naprawdę niczego nie brakowało spacerówce, też miałam okienko, podnóżek jeszcze i ten uchwyt z przodu na tackę, kosz itp.
podnozek i kosz na zakupy to oczywista oczywistosc

i wozek nie byl za zimny na polska zime? Bo ja wlasnie dlatego wybralam spacerowke, ze nie mieszkam w PL i porzadnej zimy to u mnie nie ma i to ze rodzilam juz praktycznie wiosna, wiec na kolejna zime to dziecko i tak musialo by w spacerowce juz byc.
Kupowalismy wozek w Pl i troche sie rodzina dziwila ze niekupujemy wersji z glebokim tylko odrazu taka wieksza spacerowke( nie te parasolki , dla mnie to to nieporozumienie, jak dziecko troche przy kosci to siedzi takie scisniete i jednak dla niemowlaka to to sie jeszcze nie nadaje)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:50   #3148
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Są naturalne szampony, które pienią się jak te z sls, np. Green People, Giovanni, Desert essence
Weleda, Bjobji,Eubiona,Coslys... też się pienią ok i dobrze oczyszczają , nawilżają, jakiś mit z tym nie pienieniem się szamponów eko.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
U mnie gondola była przez 6 miesięcy, aż do momentu, kiedy dziecko usiadło



Tym bardziej się dziwię, że tak się zachowują

Przy okazji polecam ampułki Santaverde - jestem nimi zachwycona. Mój zachwyt skierowany jest raczej do "starszych" wizażanek, bo dla nastolatek to niepotrzebne i za drogie
Więcej na temat ampułek tu: http://trzydziesci6.blogspot.com/201...one-denko.html
Super te ampułki wyglądają czytałam już na blogu.
Właśnie, ja byłam przekonana że gondola to musi być na początek.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
podnozek i kosz na zakupy to oczywista oczywistosc

i wozek nie byl za zimny na polska zime? Bo ja wlasnie dlatego wybralam spacerowke, ze nie mieszkam w PL i porzadnej zimy to u mnie nie ma i to ze rodzilam juz praktycznie wiosna, wiec na kolejna zime to dziecko i tak musialo by w spacerowce juz byc.
Kupowalismy wozek w Pl i troche sie rodzina dziwila ze niekupujemy wersji z glebokim tylko odrazu taka wieksza spacerowke( nie te parasolki , dla mnie to to nieporozumienie, jak dziecko troche przy kosci to siedzi takie scisniete i jednak dla niemowlaka to to sie jeszcze nie nadaje)
Fakt, na zimę to jednak większe coś musi być, nie ma co spinać dziecka jak w konserwie A widuje takie małe spacerówki, widać aż, że to nie wygodne.

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-21 o 16:53
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:58   #3149
mika_mi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny! Dziękuję za Wasze propozycje
Dobrze, że zasięgnęłam Waszej rady, bo prawie już byłam zdecydowana na 100% pure... ale skoro nie polecacie, to się wstrzymam


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Podoba mi się taki wózeczek. Ważne, że lekki , zwrotny i nie duże wymiary. Dzięki dziewczyny
A co myślicie o łóżeczku, kojcu, turystycznym zamiast tradycyjnego? Mają różne bajery do uspokajania, wibracje, odgłosy natury , światełka itp.



Gratulacje , pamiętam jak ja wywalałam stopniowo moją drogeryjną kolorówkę.
Przerobiłam sporo już eko naturalnej kolorówki i naprawdę jest w czym wybierać. Tylko wszystko trzeba sprawdzić na sobie, bo nie każdemu pasuje .
Jeśli chodzi o podkład, to ja jestem zadowolona z Lily Lolo , tyle że ja mam cerę już opanowaną i nie wymaga aż takiego mocnego krycia, w innym wypadku trzeba się zaprzyjaźnić z korektorem.
Często przewijają się wśród Waszych propozycji podkłady mineralne, ale trochę się obawiam, bo nie wiem czy będę je umiała odpowiednio aplikować na skórę... czy skóra wymaga jakiegoś specjalnego traktowania przed nałożeniem takiego sypkiego podkładu? Mam wrażenie, że to wyższa szkoła jazdy... nakłada się je pędzlem czy gąbką?
No i czy takie podkłady sprawdzają się przy poszerzonych porach, czy nie ,,włażą" w nie??
mika_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 17:41   #3150
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Podkład Lily Lolo nakładam pędzlem Super kabuki z tej samej marki, najlepiej się sprawdzają pędzle do minerałów.
Lily Lolo nie wchodzi w pory.
Pielęgnację trzeba mieć dobraną do swojej cery. Miałam różne kremy, na których podkład się sprawdzał. Ważne aby krem nie był nadmiernie tłusty, dobrze nawilżał .
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.