do Basi Kwiatkowskiej.. (DDF) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-20, 22:37   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

do Basi Kwiatkowskiej.. (DDF)


Basiu, czy wiesz cos na temat firmy DDF (Doctor's Dermatologic Formula)? Widzialam ostatnio produkty tej firmy w sklepie i zaskoczyla mnie ich cena.. bo np. serum pod oczy jakies $75.. jakies kremy za $90.. Pytam sie o ta firme wlasnie ze wzgledu na ceny.. bo coz to za cudowne produkty, ze az tak olbrzymia cena? Zalaczam linki do strony www.sephora.com gdzie mozna znalezc te kosmetyki. Dzieki za odpowiedz.


http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true

http://www.sephora.com/browse/brand_...28&showImages=
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:01   #2
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi Kwiatkowskiej.. (DDF)

O które produkty ci dokładnie chodzi i czego poszukujesz, ogólnie firma warta uwagi, choć niektóre preparaty są znacznie przecenione.
Produkty La Mer lub La Prairie, Cle de Peau kosztują i ponad 300$ co jeszcze nie znaczy, że są tak cudowne.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:13   #3
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: do Basi Kwiatkowskiej.. (DDF)

Basiu dzieki za tak szybka reakcje. Wlasciwie nie mialam nic konkretnego na mysli. Zapytalam sie tylko tak, bo zaskoczyly mnie ceny. Zawsze myslalam, ze najdrozsze to sa te typu Chanel, Dior itp.
Szukam czegos pod oczy i zastanawiam sie, czy naprawde jest taka roznica miedzy np. kremem Nivea pod oczy (teraz wlasnie mam Q10 plus) od takiego kremu DDF za 45 dolarow czy nawet 75. Czy warto tyle placic?
Druga sprawa, przydalby mi sie jakis nawilzacz do twarzy.. ale zawsze jak kupie jakis krem nawilzajacy, to na mojej twarzy robia sie krosty.. jak nic nie uzywam, to ich nie ma.. ale widze, ze twarz jest taka jakby troche szara i moze jednak przydaloby sie cos nawilzajacego ale jednoczenie takiego, co nie spowoduje u mnie wystapienia krostek. Mam cere mieszana..ale nie mam jakis specjalnie tlustych czy suchych partii.
Na innym forum ktos mowil, zachwalal, ze DDF ma czysta postac retinolu (mam nadzieje, ze dobrze pamietam) i polecal komus jako nawilzacz do twarzy..ale ja nic nie wiem na temat retionlu.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:22   #4
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi Kwiatkowskiej.. (DDF)

Mamy na rynku dużo droższe preparaty niż Dior czy Chanel, niektóre ceny za sztukę dochodzą do 500$, na takie bowiem też jest popyt.
Pamiętaj, że nawilżacz nalezy stosować gdy skóra tego potrzebuje, być może potrzeba ci innych składników niż tylko nawilżających... Jeśli masz skłonność do zatykania porów musisz unikać wszelkich składników tłuszczowych poczytaj sobie ten wątek, mieszkając w US masz dostęp do kwasu hialuronowego najlepsze źródło www.naturalskincare.com

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ern=humektanty

Wystarczy, że dodasz do kwasu hialuronowego kilka kropli olejku np jojoba, skwalenu lub innych tutaj też masz nieograniczony wybór w sklepach internetowych i masz bardzo dobry nawilżacz.

Na temat retinolu czyli witaminie A polecam mój artykuł w dziale Biochemia Urody i wypowiedzi na forum, a dowiesz się wszystkiego.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:24   #5
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
dzieki Basiu za odpowiedz :)

nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.