Ciąża? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 17:14   #91
brunecia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez SiLLee Pokaż wiadomość
no i pieknie zrobilam bad krwi i wchodzi ze jestem w 3-4 tygodniu ((
nie wiem co robic. Mam szkole nie pracuje moj chlopak tez za duzo nie zarabia dopiero co zaczal prace 1300zl nie mamy gdzie mieszkac a najgorsze to jak powiedziec rodzinie i juz widze te gadanie znajomych usmieszki "o wpadli hahah" mieszkam w malaj miejscowosci i wiem jak to jest jak dziewczyna wpadla ;( na jezykach wszyskich ze bez sluby itp
Mysle zeby usunac cos czyatalm na woman .... o PRZERWANIE CIĄŻY DO 9 TYGODNIA (TZW. WCZESNA ABORCJA)
Jezu nie wiem co robic raz mysle o usunieciu a za godz ze urodze je (

No tak....
Ja zaszłam w ciąże w klasie maturalnej i pomimo tego,że mój chłopak jest starszy o 7 lat ode mnie,miał pracę i skończone studia przebeczałam chyba 2 tygodnie też się martwiłam jak to będzie w szkole itd;że będą gadać,gapić się.
Dziś mam wspaniałego prawie 4 letniego syna,kochanego faceta,swoje mieszkanie i dobrą pracę,ale do wszystkiego dochodziliśmy sami.W tym rok na emigracji,żeby spłacić część kredytu za mieszkanie.Macierzyństwo to nie jest bajka,trzeba odsunąć się na bok,nie myśleć tylko o sobie tylko o tej małej istotce.Jak syn miał 2 miechy znalazłam pracę na produkcji na 3 zmiany,dziecko całą noc nie spało,potem szłam na 1 zmianę,po nockach nie spałam do jakiejś 14,bo mój był wtedy w pracy i nie miał się kto zająć dzieckiem...było ciężko,ale czy żałuje ani przez chwilę,bo teraz gdy przychodzę z pracy to mój synek pierwszy biegnie mnie uściskać,gdy wychodzę do pracy to nie chce mnie puścić i mówi,że on też chce chodzić do pracy.
DZIEWCZYNO NIE USUWAJ.
Będzie ciężko,ale dziecko to najwspanialsza istotka pod słońcem,a rodzice na pewno Wam pomogą.
brunecia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:44   #92
schiele
Przyczajenie
 
Avatar schiele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez coko Pokaż wiadomość
Jak narazie jedziemy na tym samym wozku


wybralam sie do lekarza i on stwierdzil ze zbadac mnie nie moze, bo jezeli to jest ciaza to nawet jej nie wykryje...ehem...stary jest wiec pewnie nie ten wzrok juz
dostalam Klimonorm i mam brac przez 5 dni....potem okres ma sie niby pojawic. Mam pytanie czy ktos stosowal ten lek?? Lekarz powiedzial mi takze ze jezeli w trakcie pojawia sie brazowe plamy mam przerwac, brak leki- czy to znaczylo by ze jestem w ciazy?? mhmm bo z tego mojego roztargnienia nie zapytalam;/
__________________
Czasem zdaje mi się, że dzień mojej śmierci byłby najpiękniejszym dniem mego życia
schiele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:33   #93
coko
Przyczajenie
 
Avatar coko
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Ciąża?

Dzisiaj bylam u lekarza, nie jestem w ciazy. Mam mala nadzerke. Nie dostalam zadnych tabletek na wywolanie powiedzial ze mam czekac, chyba ze chce te tabletki, ale mowil ze niebawem dostane, bo niby to widac. Takze czekam dalej.
pa
coko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 06:47   #94
TeaseMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ciąża?

Zrób test jesli okaze sie że nie jestes idź do gina i on zobaczy czy wszystko w porzadku
TeaseMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:04   #95
schiele
Przyczajenie
 
Avatar schiele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez coko Pokaż wiadomość
Dzisiaj bylam u lekarza, nie jestem w ciazy. Mam mala nadzerke. Nie dostalam zadnych tabletek na wywolanie powiedzial ze mam czekac, chyba ze chce te tabletki, ale mowil ze niebawem dostane, bo niby to widac. Takze czekam dalej.
pa
ze widac ze dostaniesz @ dobtego masz lekarza;D zaczynam zazdroscic ja biore tabletki jeszcze chwile i zobaczymy
a test jeden robilam i byl negatywny
__________________
Czasem zdaje mi się, że dzień mojej śmierci byłby najpiękniejszym dniem mego życia
schiele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:11   #96
schiele
Przyczajenie
 
Avatar schiele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Ciąża?

bylam w lazience przed chwila i...male plamy krwi...cz to normalne po tych tabletkach?? i teraz pytanie odstawic czy brac dalej??
__________________
Czasem zdaje mi się, że dzień mojej śmierci byłby najpiękniejszym dniem mego życia
schiele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:50   #97
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: Ciąża?

a ja byłam w końcu u tego lekarza i wszystko jest w porządku i jestem w 7 tyg.

tylko mam tylno zgięcie macicy czy jakoś tak.. :/
ale to podobno nic strasznego ! .
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 20:20   #98
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

Witam, mam pewien problem. 23 sierpnia doszlo do poronienia w 9tygodniu ciazy. Po 10 dniach bylam na usg wszystko bylo ok, pani powiedziala ze za tydzien bede miec owulacje i od tego czasu zaczelo sie dziwne krwawienie (na pewno nie okres) ze sluzem. Ponownie odwiedzilam lekarza i pani podejrzewala ciaze. Zrobilam badanie beta hcg dwa razy, raz wyszedl wynik 3.6 drugi 1.9. Kolejny raz pani powiedziala ze nie widzi ciazy, ale cos sie zbiera w macicy, mam powiekszone jajniki i endometrium 16mm. Dostalam luteine na wywolanie miesiaczki i biore od dwoch dni. Mam bole brzucha i znow taki bialy sluz. Nie wiem czego mam sie spodziewac, czy moze znowu jestem w ciazy?Co to moze oznaczac?Prosze o pomoc!!!
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:27   #99
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ciąża?

ja to bym na Twoim miejscu poszła do innego gina, zeby rzucił też okiem.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:31   #100
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

byłam dziś u innego i powiedziała że na razie mam robić to, co zaleciła mi tamta lekarka. Tylko ze powiedziala mi ze to malo prawdopodobne zeby poziom hcg utrzymywal mi sie jeszcze przez miesiac (co prawda jest bardzo niski) i ze jak juz to byla kolejna ciaza i wczesne poronienie, a z kolei ta ginekolog co bylam wczesniej u niej powiedziala ze chyba nie mialam owulacji teraz....nie rozumiem nic
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:06   #101
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: Ciąża?

pow mi, czy te tyłozgięcie macicy ( czy jakoś tak ) to coś groźnego czy jak ?
bo z tego wszystkiego zapomnialam zapytać ..
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 21:21   #102
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Ciąża?

Sandrunia tyłozgięcie raczej nie jest groźne, wiele kobiet to ma, macica powinna się naprostować w miarę jak płód będzie rósł nie ma co się martwić na zapas.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:33   #103
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Ciąża?

ja mam tyłozgięcie i gin generalnie kazał mi się nie przejmować; ponoć często jest to przyczyną bolesnych miesiączek [ale ciebie to na razie nie interesuje ] w ciąży nie przeszkadza a po niej możliwe że macica wracając do pierwotnego rozmiaru dodatkowo się usytuuje prawidłowo. nie przejmuj się więc, zwłaszcza że w tym stanie stres niewskazany [gratulacje swoją drogą ]
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:13   #104
coko
Przyczajenie
 
Avatar coko
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Ciąża?

Dostalam dzisiaj @, narazie jest skapa, no ale jest, zobaczymy jak bedzie dalej. pa
coko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:37   #105
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ciąża?

Narazie mam dalej brak okresu i te wyniki z krwi czyli 99% . We wtorek ide do ginekologa bo ciezko u mnie w miescie z terminami nawet prywatnie ;//
Jezeli potwierdzi sie na 100% już że jestem w ciąży zdecydowałam sie ze dziecka nie usune Trudno bedzie ciezko ale jakos dam rade chyba.
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:50   #106
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

jesli robilas testy krwii i tam wyszlo to na 100% jestes. co do women on web moge powiedziec ze dziala.
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:58   #107
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez mermaidia1 Pokaż wiadomość
jesli robilas testy krwii i tam wyszlo to na 100% jestes. co do women on web moge powiedziec ze dziala.
Tzn? Bez komplikacji ? Bez ryzyka na przyszlosc? i W ktorym tyg?
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:04   #108
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

bez komplikacji, do 9tygodnia normalnie mozesz zrobic. Tylko podobno niesamowity bol, jak to przy poronieniu. No i cena nie jest tez duza. Poczytaj www.womenonweb.org . Ale uwazam ze to tylko mozna robic gdy sie nie ma innego wyjscia....gdy jest taka mozliwosc to lepiej zatrzymac. Ja sama teraz mam problem bo nie za bardzo wiem co sie dzieje, lekarz nie stwierdzil ciazy i dostaje luteine ale i tak sie boje, bo mam bóle brzucha i wszedzie szukam odpowiedzi ale nikt mi jej nie daje niestety.
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:09   #109
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez mermaidia1 Pokaż wiadomość
bez komplikacji, do 9tygodnia normalnie mozesz zrobic. Tylko podobno niesamowity bol, jak to przy poronieniu. No i cena nie jest tez duza. Poczytaj www.womenonweb.org . Ale uwazam ze to tylko mozna robic gdy sie nie ma innego wyjscia....gdy jest taka mozliwosc to lepiej zatrzymac. Ja sama teraz mam problem bo nie za bardzo wiem co sie dzieje, lekarz nie stwierdzil ciazy i dostaje luteine ale i tak sie boje, bo mam bóle brzucha i wszedzie szukam odpowiedzi ale nikt mi jej nie daje niestety.
na womanonweb przeczytalam chyba wszystko. Najpierw pisza pieknie ładnie jak przy poronieniu zadzialam na 97% a pozniej czyt dalej o skutach jak sie nie uda transfuzja krwi lyzkowanie, bola straszne to i tak a potem w przyszlosci to juz nie wiadomo niby wszystko ok ale watpie w to ze po takich tabletakach ktore maja takie dzialanie bedzie wszystko ok i tego sie boje. Z badaniami krwi to nie jest 100% bo moge miec podwyzszone z jakiegos innego powodu jak jakies guzki czy cos tak mi babka mowila w krwiodactwie.
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 19:36   #110
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

ale to malo prawdopodobne ze beda jakies komplikacje, im wczesniej tym lepiej. znam tylko taki przypadek ze byly problemy hormonalne, ale nie wiem czy to na pewno od tego
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:38   #111
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Masz objawy: spóźniający się okres Skoro dwa razy test wyszedł pozytywny to jesteś w ciąży, gratulacje. Zrób test z krwi żeby potwierdzic.
Za wcześnie na jakieś inne objawy
Zgadza się.
Jedyne jeszcze co mi przychodzi na myśl to zaplenie- moja koleżanka miała kiedyś taką sytuację: okresu brak i test też wyszedł pozytywny...

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2010-10-08 o 20:39
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:27   #112
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ciąża?

Wszystko sie okaze w wtorek. w ogole to zauwazylam dziwna wydzieline taka jak calkiem na koncu okresu czerwono-pomaranczowa ale pojawia ona sie po oddaniu moczu. Co to moze byc?
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:34   #113
mermaidia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża?

nie mam pojecia, moze masz jakies zapalenie.
mermaidia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:30   #114
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: Ciąża?

a dziekuję bardzo .

bo zapomniała z tego wszystkiego zapytać co to jest..
ale dobrze wiedzieć, że to nie jest nic groźnego !

pani doktor kazała mi leżeć na brzuchu ..
w środę za tydz idę do kontroli to bd wiedziała czy jest juz lepiej czy jak ..
bo jak tak spałam całą noc na brzuchu przez ten cały czas to już mnie brzuch nie boli !
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:33   #115
kamila10067
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Ciąża?

Cześć

Mam pytanie - czy branie antybiotyków może opóźnić miesiączkę?Cykl mam co 26 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 11.09 a teraz jej nie mam. Wiem ze to dopiero kilka dni ale mam przypuszczenia bo nie raz kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia - również w dni płodne.
Jakieś 2,5 tyg. temu brałam przez tydzień antybiotyk - okresu nie mam(powinien być 7.10 - ale dziś pobolewa mnie lewy jajnik. W piątek 8.10 robiłam test - wynik NEGATYWNY.
Dodam że miesiączki u mnie są regularne a objawy napięcia przedmiesiączkowego u mnie zawsze są zaostrzone - teraz tak jakby ich nie było, tylko czuję się tak dziwnie - jakoś....
kamila10067 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:41   #116
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez kamila10067 Pokaż wiadomość
Cześć

Mam pytanie - czy branie antybiotyków może opóźnić miesiączkę?Cykl mam co 26 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 11.09 a teraz jej nie mam. Wiem ze to dopiero kilka dni ale mam przypuszczenia bo nie raz kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia - również w dni płodne.
Jakieś 2,5 tyg. temu brałam przez tydzień antybiotyk - okresu nie mam(powinien być 7.10 - ale dziś pobolewa mnie lewy jajnik. W piątek 8.10 robiłam test - wynik NEGATYWNY.
Dodam że miesiączki u mnie są regularne a objawy napięcia przedmiesiączkowego u mnie zawsze są zaostrzone - teraz tak jakby ich nie było, tylko czuję się tak dziwnie - jakoś....
A Ty nie pisałaś tez w innym wątku?
Brałaś antybiotyki, więc byłaś chora - może to wpłynąć na cykl.
ALE współżyłaś bez zabezpieczenia (i to w dni płodne!), więc ciąża równie prawdopodobna.

Edit: Test robiłaś 14 dni po stosunku?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-10-11 o 17:43
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:13   #117
kamila10067
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Ciąża?

Tak, pisałam ale odpowiedzi się nie doczekałam jakiś konkretnych. Nie mówię o wywodach gina (bo to byłyby konkrety) na razie czekam na wasze opinie co do mojego przypadku,....

A jeszcze zapytam o jedno - czy wiecie moze jak to wygląda z plemnikami dojrzałego mezczyzny?słyszy się że potrafią jeszcze spłodzić dziecko - mam na mysli takiego pod 40-stkę. Dodam że jest zdrowy tylko lubi ostro poimprezować z alko.....powiem że nie stosujemy antykoncepcji typu hormony, plastry, spirala, prezerwatywy...czasem stosunek przerywany - i mimo to od 10miesięcy ciąży nie było.Kochamy się często a nawet bardzo często.Są tygodniowe przerwy ale po nich nadrabiamy .Po rozłące potrafimy 3x wieczorem i 2 nad ranem.Nie wiem ... rożne rzeczy tu czytam...o torbielach, cyklach bezowulacyjnych...ale bez gina to się chyba nie obejdzie.

Edytowane przez kamila10067
Czas edycji: 2010-10-11 o 18:19
kamila10067 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:30   #118
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez kamila10067 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapytam o jedno - czy wiecie moze jak to wygląda z plemnikami dojrzałego mezczyzny?słyszy się że potrafią jeszcze spłodzić dziecko - mam na mysli takiego pod 40-stkę.
Pewnie, że 40latek może spłodzić dziecko - niejedno jeszcze.
Cytat:
powiem że nie stosujemy antykoncepcji typu hormony, plastry, spirala, prezerwatywy...czasem stosunek przerywany - i mimo to od 10miesięcy ciąży nie było.
A w 11 miesiącu takiej zabawy ciąża może być. Stosunek przerywany to nie antykoncepcja.
Cytat:
Po rozłące potrafimy 3x wieczorem i 2 nad ranem.
A wiesz, że kiedy jest stosunek po stosunku, to plemniki z poprzedniego wytrysku mogą zapłodnić - nieważne czy to przerywany czy nie?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:30   #119
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ciąża?

Dzisiaj byłam u lekarza 300% ciąża. Bardzo wczesna i mam przyjsc za tydzien na usg jeszcze raz bo nie widac jeszcze czy sie plod dobrze rozwija, zarysowan itp. Lekarz przepisal mi witaminy i to wszytsko narazie, Teraz tylko mi zostalo jak powiedziec o tym rodzinie ;/
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:33   #120
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez SiLLee Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u lekarza 300% ciąża. Bardzo wczesna i mam przyjsc za tydzien na usg jeszcze raz bo nie widac jeszcze czy sie plod dobrze rozwija, zarysowan itp. Lekarz przepisal mi witaminy i to wszytsko narazie, Teraz tylko mi zostalo jak powiedziec o tym rodzinie ;/
Powodzenia
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.