przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 07:19   #481
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Caramel Babe sliczne włoskiprzedłużałaś naturalnymi europejskimi czy innymi,? ślicznie ci się kręcą, tak same po umyciu się układają?


ja się przyznam że 3 godnie temu też przedłużyłam włoski i naturalnymi europejskimi i jestem ciekawa co wy sądzicie na temat tych włosów europejskich, bo ja nie wiem, ale mam kłopoty z ich modelowaniem, prostuje je prostownicą , ale one lekko się puszą , końcówki troszkę się kruszą ,a jak mam umyte i wysusze suszarką to lekko się falują , ale to nie są takie fale jak u Caramel Babe
ja swoich ni etraktuje ani suszarką, ani prostownicą! pozwalamim samym wyschnąć, poza tym mam rewelacyjną odrzywkę do włosów przedłużanych, troszkę droga, za 200 ml 40 zł, ale sie opłaca
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 07:38   #482
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ja swoich ni etraktuje ani suszarką, ani prostownicą! pozwalamim samym wyschnąć, poza tym mam rewelacyjną odrzywkę do włosów przedłużanych, troszkę droga, za 200 ml 40 zł, ale sie opłaca

jakiej firmy jest ta odżywka?i gdzie ją kupiłaś?bo ja pytałam w hurtowni fryzjerskiej i nic nie mają do włosów przedłużanych, więc używam maski (niby profesjonalna do zakładów fryzjerskich)do włosów suchych, później po takiej masce nakładam jedwab i balsam do prostowania włosków.
ale i tak mam wrażenie że mam te włosy przesuszone, mimo że jedwabiu i kryształków nadużywam
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 14:35   #483
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:17
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 20:21   #484
casuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Do DZIEWCZYN Z WARSZAWY zainteresowanych polecana przez anastazje metoda wplatania włosów!

Udało mi sie w koncu skontaktować z Panią fryzjerka od Anastazji. Podobno dostaje mase maili od dziewczyn z Warszawy. Jeśli,któras jest zdecydowana wyprobowac ta metodę to proszę piszcie do mnie.Moze uda nam sie zorganizowac tak,zeby Pani fryzjerce oplacilo sie przyjechac tutaj.
Dla tych,ktore nie wiedza o co chodzi proponuję przejrzec watek od pozatku Wedlug mnie metoda jest ciekawa. Zadnych zgrzewów czy plastikowych tulejek. Wszystko trzyma sie na warkoczyku. Co najwazniejsze nie niszczy wlosow. A taki warkoczyk, nawet jesli ktos zobaczy, to czy nie mozna miec takiej fryzury?

Edytowane przez casuelle
Czas edycji: 2007-04-01 o 11:40
casuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 20:57   #485
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hey dziewczyny chcialabym wiedziec jak to jest z wlosami prostymi , oczywiscie o doczepniane mi chodzi . Wiekszosc z was pewnie przedluza wlosami prostymi podzielcie sie wiec uwagami czy w trakcie ich noszenia samoistnie sie skrecaja ? czy zostaja proste juz do konca noszenia ? Bo zastanawiam sie czy specjalnie do moich falowanych wlosow kupowac wlosy falowane czy proste ktore samoistnie sie skreca. nie chce pozniej wygladac jak osiolek z gora krecona a dolem prostym .
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 21:12   #486
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazny

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:03
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 23:46   #487
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez casuelle Pokaż wiadomość
Do DZIEWCZYN Z WARSZAWY zainteresowanych polecana przez anastazje metoda wplatania włosów!

Udało mi sie w koncu skontaktować z Panią fryzjerka od Anastazji. Podobno dostaje mase maili od dziewczyn z Warszawy. Jeśli,któras jest zdecydowana wyprobowac ta metodę to proszę piszcie do mnie na casuelle@o2.pl
Moze uda nam sie zorganizowac tak,zeby Pani fryzjerce oplacilo sie przyjechac tutaj.
Dla tych,ktore nie wiedza o co chodzi proponuję przejrzec watek od pozatku Wedlug mnie metoda jest ciekawa. Zadnych zgrzewów czy plastikowych tulejek. Wszystko trzyma sie na warkoczyku. Co najwazniejsze nie niszczy wlosow. A taki warkoczyk, nawet jesli ktos zobaczy, to czy nie mozna miec takiej fryzury?
Pamietajcie dziewczyny ze dopöatanie wlosow jest dobry TYLKO dla tych co maja geste wlosy!!! Wyobazcie siebie w pieknych wlosach z tylu glowy, a co zrobicie t lichymi wloskami po bokach i z przodu? Dotyczy to tez krotkich wlosow.......
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 06:58   #488
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
Pamietajcie dziewczyny ze dopöatanie wlosow jest dobry TYLKO dla tych co maja geste wlosy!!! Wyobazcie siebie w pieknych wlosach z tylu glowy, a co zrobicie t lichymi wloskami po bokach i z przodu? Dotyczy to tez krotkich wlosow.......
Ja nie ma tam jakoś super gęstych włosów, ale fakt, nie ma tez włosów trzech na krzyż. Moja kuzynka za to ma sianko i jakoś daje rade. Poza tym zawsze możesz poprosić o kilka ringów z przodu, ale mi to jakoś nie pasuje, miałam 15 pasemek w balejażu, ale dziwnie się czuje z tym czymś na głowie, tak jakbym miała tam jakieś robaczki
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 07:19   #489
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jezu jak historia!!!
Nie wiem czy ktoś sie podejmie rozstrzygnięcia sporu na forum, bo pewnie prawda leży pośrodku, ale rzeczywiście sprzedanie środka za 50 pln i zostawienie klientki (marudna czy nie, zawsze to klientka) na lodzie i kazanie jej czekać z TYM CZYMŚ na głowie cały dzień - TRAGEDIA. 250 pln za 20 pasmek?????? to ma być po kosztach??? dooobre....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 07:26   #490
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
jakiej firmy jest ta odżywka?i gdzie ją kupiłaś?bo ja pytałam w hurtowni fryzjerskiej i nic nie mają do włosów przedłużanych, więc używam maski (niby profesjonalna do zakładów fryzjerskich)do włosów suchych, później po takiej masce nakładam jedwab i balsam do prostowania włosków.
ale i tak mam wrażenie że mam te włosy przesuszone, mimo że jedwabiu i kryształków nadużywam
Ja mam od tej mojej fryzjerki, ale nie mam zielonego pojęcia co to jest za odrzywka. Składa się z dwóch części: 1 taka maska po myciu, trzyma się pięć minut, ALE TYLKO NA WŁOSACH PRZEDŁUŻANYCH I NIEDOTYKAJĄC SKÓRY GŁOWY, no chyba że twoje włosy są przesuszone. To wtedy ona zregeneruje też twoje włosy. Jeśli masz włosy normalne, to będzie to dla nich ZBYT DUŻO DOBRA. Ja ja używałam na całą głowę w wakacje jak miałam włosy popalnone słońcem i było ok, ale jak przestałam się smażyć, to moje włosy doszły do siebie i jak bogato użyłam odrzywkę na swoje włosy, to po 1 dniu się po prostu przetłuściły. Teraz używam jej na swoje 1 w miesiącu i jest super.
Druga część to odrzywka z jakimiś olejkami BEZ SPŁUKIWANIA można ją kłaść na swoje włosy - świetnie się po niej układają
A nie wiem dokładnie jaka forma, bo moja fryzjerka nie może jej sprzedawać oficjalnie, bo nie jest dystrybutorem, ani nie pracuje w żadnym salonie dystrybuującym. Kupuje tylko na uzytek własny w takich wielkich litrowych pojemnikach i wciska swoim klientkom
Jak masz jakiś problem, to ja ostatnio kupiłam 2 opakowania na zapas Mogę ci jakoś odsprzedać, albo zapytam następnym razem jak to się dokładnie nazywa. Tylko że tych odrzywke podobno nie ma w polsce, ona dostaje je razem z zamawianymi włsoami... AHA I NA BANK nie nadaje się do syntetycznych włosów i chińskich.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 07:29   #491
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny chcialabym wiedziec jak to jest z wlosami prostymi , oczywiscie o doczepniane mi chodzi . Wiekszosc z was pewnie przedluza wlosami prostymi podzielcie sie wiec uwagami czy w trakcie ich noszenia samoistnie sie skrecaja ? czy zostaja proste juz do konca noszenia ? Bo zastanawiam sie czy specjalnie do moich falowanych wlosow kupowac wlosy falowane czy proste ktore samoistnie sie skreca. nie chce pozniej wygladac jak osiolek z gora krecona a dolem prostym .
Ja mam założone proste i jak mi się śpieszy - suszę suszarką na wielką okrągłą szczotę - to są prościutkie, ale jak w weekend umyje i zostawie do wyschnięcia, to normalnie tak ślicznie falują Ale napewno nie sią to loki, tylko fale. Ale o to musisz zapytać chyba swoją fryzjerkę, bo to może zależeć od typu włosa.
Niektóre dzieczyny w tym wątku pisały, że prostuja prostownicą te włosy, czyli chyba nie są one do końca tak proste jak struna
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 07:30   #492
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez casuelle Pokaż wiadomość
Do DZIEWCZYN Z WARSZAWY zainteresowanych polecana przez anastazje metoda wplatania włosów!

Udało mi sie w koncu skontaktować z Panią fryzjerka od Anastazji. Podobno dostaje mase maili od dziewczyn z Warszawy. Jeśli,któras jest zdecydowana wyprobowac ta metodę to proszę piszcie do mnie na casuelle@o2.pl
Moze uda nam sie zorganizowac tak,zeby Pani fryzjerce oplacilo sie przyjechac tutaj.
Dla tych,ktore nie wiedza o co chodzi proponuję przejrzec watek od pozatku Wedlug mnie metoda jest ciekawa. Zadnych zgrzewów czy plastikowych tulejek. Wszystko trzyma sie na warkoczyku. Co najwazniejsze nie niszczy wlosow. A taki warkoczyk, nawet jesli ktos zobaczy, to czy nie mozna miec takiej fryzury?
WOW!
Jaka akcja zorganizowana KURCZE, musze ją nam ówić na jakiś rabat dla mnie, tyle klientke, że aż do warszawy musi jechać, hihi
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 08:22   #493
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Ja mam od tej mojej fryzjerki, ale nie mam zielonego pojęcia co to jest za odrzywka. Składa się z dwóch części: 1 taka maska po myciu, trzyma się pięć minut, ALE TYLKO NA WŁOSACH PRZEDŁUŻANYCH I NIEDOTYKAJĄC SKÓRY GŁOWY, no chyba że twoje włosy są przesuszone. To wtedy ona zregeneruje też twoje włosy. Jeśli masz włosy normalne, to będzie to dla nich ZBYT DUŻO DOBRA. Ja ja używałam na całą głowę w wakacje jak miałam włosy popalnone słońcem i było ok, ale jak przestałam się smażyć, to moje włosy doszły do siebie i jak bogato użyłam odrzywkę na swoje włosy, to po 1 dniu się po prostu przetłuściły. Teraz używam jej na swoje 1 w miesiącu i jest super.
Druga część to odrzywka z jakimiś olejkami BEZ SPŁUKIWANIA można ją kłaść na swoje włosy - świetnie się po niej układają
A nie wiem dokładnie jaka forma, bo moja fryzjerka nie może jej sprzedawać oficjalnie, bo nie jest dystrybutorem, ani nie pracuje w żadnym salonie dystrybuującym. Kupuje tylko na uzytek własny w takich wielkich litrowych pojemnikach i wciska swoim klientkom
Jak masz jakiś problem, to ja ostatnio kupiłam 2 opakowania na zapas Mogę ci jakoś odsprzedać, albo zapytam następnym razem jak to się dokładnie nazywa. Tylko że tych odrzywke podobno nie ma w polsce, ona dostaje je razem z zamawianymi włsoami... AHA I NA BANK nie nadaje się do syntetycznych włosów i chińskich.

jeśli masz zapas i chciała byś się pozbyć to ja jestem chętna
tylko którą masz do sprzedania tą maskę czy tą bez spłukiwania?

z tego co mnie uświadomiono to mam włoski naturalne europejskie(podobno)więc mam nadzieje że ta odżywka będzie do nich dobra, a o chińskich nic nie słyszałam
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 08:44   #494
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
jeśli masz zapas i chciała byś się pozbyć to ja jestem chętna
tylko którą masz do sprzedania tą maskę czy tą bez spłukiwania?

z tego co mnie uświadomiono to mam włoski naturalne europejskie(podobno)więc mam nadzieje że ta odżywka będzie do nich dobra, a o chińskich nic nie słyszałam
ja mam tą podwójną, ona jest w opakowaniach dwóch osobnych i jeszcze dostałam w gratisie taką maskę na całe włosy raz na dwa tygodnie się ja nakłada. To też ci mogę ją dołożyć. Jak cie interesuje, to przejdz na priv to umówiumy się na przesyłkę za pobraniem, czy coś. Jak juz kupiłam to stwierdziłam, ze w rok tego nie zużyje heheh. Troche tego nabrałam jak wariatka bo mnie fryzjera nastraszyła, że nie wie czy następnym razem będzie miałą, bo cena ma się dużo podnieść i ona nie wie czy klientki będą to brały
Aha i szampon mam taki też sam w pojemniczkach, ale strasznie wydajny!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 09:12   #495
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:18
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 11:10   #496
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Boszzzz, może i Pani przedłużająca ma rację, ale jak dla mnie jest Pani jest BARDZO BARDZO nie miła. Rozumiem powody, ale zapewne po pani postach nikt włosów u Pani nie zrobi. Dobra reklama przysparza 10 dodatkowych klientów. Jedna niezadowolona osoba poinformuje o tym 100 pozostałych. Proszę pamiętać o podstawowych zasadsach ekonomii. POZA TYM TO FORUM O PRZEDŁUŻANIU, A NIE ROZSTRZYGAMY TUTAJ WASZEGO KONFLIKTU. ZAŁÓŻCIE SOBIE NOWY WĄTEK!

Jak można komuś przedłużyć włosy i kazać nosić opaskę???
Trzeba od razu było zafundować pani SZCZEPAN czapkę!!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 13:14   #497
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:18
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 13:38   #498
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:19
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:39   #499
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Karo. Pokaż wiadomość
Anastazjo - "Z TYM CZYMŚ" - czyli czym? Pani Olga miała prawidłowo zrobiona fryzurę - nic się nie działo ( choć oficjalna wersja to była kwestia alergii). I nic nie stało na przeszkodzie aby Pani Olga poczekała do wieczora. Tak naprawdę Anastazjo wczytaj się w posty - o co mnie oskarża Pani Olga - o to że na żadanie nie wykonałam usługi...???
chodzi mi z TYM CZYMŚ czyli z na wpół ściągniętymi pasemkami włosów. Po prostu sobie tego nie wyobrażam. Rozumiem, że zapewne nie jest Pani na każde skinienie palcem, ale wkońcu to klientka i jak pościągała sobie nieudolnie częśćtych pasemek, to trezba było pomóc kobicie, żeby jak potwór nie czekała cały kolejny dzień. JA TU nie jestem arbitrem, nie znam sprawy, nie weim jak to wyglądało, ale troche więcej szacunku do własnej klientki. Z OBU stron padają tu bardzo ostre słowa
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 14:45   #500
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Karo. Pokaż wiadomość
Niemiła? Anastazjo - zostałam publicznie oskarżona na tym forum - z imienia i nazwiska. W którym momencie jestem niemiła - w tym, w którym udawadniam osobie mnie oczerniającej kłamstwa i matactwa czy też w tym, w którym pociagam tę osobę do odpowiedzialności za słowa i czyny, które działają na moją szkodę?
O antyreklamę się nie martwię - klientki mam, stałe i nowe z polecenia innych zadowolonych. I to one skierowały mnie na to forum, w przeciwnym razie pewnie nigdy nie trafiłabym na te bzdury.
A w kwestii opaski - przedłużam włosy osobom po chemioterapii, dla których opaska lub burza loków to tylko dodatek do tego zo zyskują zamiast peruk. To ciężka i trudna praca, której większość salonów nastawionych na zysk w krótkim czasie nie podejmuje się.
Pani Olga wiedziała o wszelkich opcjach z opaską włącznie. Sama świadomie dokonała wyboru. Jestem zwolenniczką dobrej atmosfery i przyjacielskich relacji, jednak są granice , których nawet wyjątkowo kapryśna klientka ( a każdy kto robi włosy wie, że takie właśnie klientki przeważają ;-)) przekraczać nie powinna.
Na wszystko jest czas, miejsce i okoliczności.
Przykro mi, że po raz pierwszy zmuszona jestem do tak radykalnych posunięć.
I nie piszmy o zyskach - osoba, która uczciwie prowadzi firmę rozliczając się z vat-u i podatku dochodowego łatwo obliczy jakiego rzędu są to zarobki.
Jeśli klientka miała od razu na myśli perspektywę noszenia opaski, to zwracam honor. Moja fryzjerka jest bardzo miłą osobą, fakt, lekko zakręconą, i kiedyśopowiadała mi o strasznej klientce, ale raczej w sposó humorystyczny, choć z tego co mówiła, nie była to wcale dla niej zabawna sytuacja
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:53   #501
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:19
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 15:13   #502
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Karo. Pokaż wiadomość
Z pewnością bym pomogła, gdyby nie fakt, że śpieszyłam się na egzaminy, które SAMA PROWADZĘ. Miałam powiedzieć kursantom, którzy czekali rok na ten egzamin, aby przyszli kiedy indziej, bo Pani Oldze tak się śpieszyło, że nie mogła poczekać do wieczora i zaczęła ściągać sobie włosy nieudolnie na własną rękę? Bardzo dbam o klientki, z wieloma z nich mam regularny kontakt, wymieniamy się przepisami kulinarnymi i radami kosmetycznymi, dla każdej z nich drzwi są otwarte, często poświęcam im prywatny czas jeśli mnie o to proszę, aby dodać jakiegoś koloru lub coś przepiąć - BEZPŁATNIE, ale nie na zasadzie "teraz w tej chwili, bo ja tak chcę i gdzieś mam Twoje sprawy, czas i zoobowiązania".
Bądźmy powazni - szacunek do klienta jak najbardziej, ale to obowiązuje obie strony, prawda?
W ramach zadośćuczynienie i złej sławy jakiej dorobiła się Panji na wizażu, proszę poodpowiadać na pytania naszych wizażystek w tym wątku. Z tego co Pani pisze-jest specjalistką. Dziewczyny powyżej pytały o jakości włosów i takie tam. Napewno się Pani w ten sposób zrękompensuje i odzyska dobre imię na wizażu
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 15:38   #503
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:20
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:10   #504
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

boszzzzz, aż tak źle??? a jak się Pani nazywa? Cciałabym obejrzeć tą "sławę" na internecie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:47   #505
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:20
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:49   #506
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Karo. Pokaż wiadomość
To nie jest zabawne - za pomówienia, zniesławienie itp. płaci sie duużo...
wiem, ze to wogole nie jest śmieszne, miec taką historie na internecie.... i nijak tego pościągać, ewentualnie moze Pani "poprosic" Szczepana o pousuwanie swoich wpisów, co jak si domyślam, nie będzie takie łatwe. A odpowiedzialność karna? W polsce za coś takiego? Wolne żarty. Niestety jesteśmy 100 lat za murzynami jeśli o to chodzi
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:59   #507
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:21
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 17:03   #508
Karo.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat nieważny

Edytowane przez Karo.
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:21
Karo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 22:03   #509
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jesli moge wtracic swoje trzy grosze...
Uwazam ,ze pani Szczepan,pomimo tego iz nie jest zadowolona ,nie powinna na tak publicznym forum umieszczac bezposrednio imienia i nazwiska osoby przedluzajacej jej wlosy.
To juz zbyt smiale posuniecie.
Moze to i glupi teraz przyklad ale nawet najgorszym przestepcom przysluguje ochrona danych osobowych.Bo co byloby gdyby ta osoba zostala wplatana w intryge lub nieslusznie posadzona?
Nic,ludzie juz ja zaszufladkuja i jej tego nie zapomna.
W tym przypadku moze byc podobnie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 07:13   #510
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Jesli moge wtracic swoje trzy grosze...
Uwazam ,ze pani Szczepan,pomimo tego iz nie jest zadowolona ,nie powinna na tak publicznym forum umieszczac bezposrednio imienia i nazwiska osoby przedluzajacej jej wlosy.
To juz zbyt smiale posuniecie.
Moze to i glupi teraz przyklad ale nawet najgorszym przestepcom przysluguje ochrona danych osobowych.Bo co byloby gdyby ta osoba zostala wplatana w intryge lub nieslusznie posadzona?
Nic,ludzie juz ja zaszufladkuja i jej tego nie zapomna.
W tym przypadku moze byc podobnie.
Zgadzam się to chwyt poniżej pasa, alenie jestempewna, czy na wizaż znalazłam panią z krakowa po imieniu i nazwisku...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.