przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 19:42   #3721
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam. jestem zainteresowana przedłużaniem włosów. mam włosy cienkie - blond. nie wiem jaka metoda by była najlepsza. byłam do tej pory zainteresowana przedłuzaniem keratyna ale po tym co dzis przeczytałam nie wiem,czy keratyna rzeczywiście niszczy włosy po zdjęciu? bo podobno tak niszczy jak prostownica.. proszę podać mi jakieś namiary na dobrą fryzjerke w Warszawie lub Radomiu.
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 08:40   #3722
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nikt naprawde nie wie skad moge wziasc wlosy blond naturalne 70 cm?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 11:49   #3723
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lina111 Pokaż wiadomość
witam. jestem zainteresowana przedłużaniem włosów. mam włosy cienkie - blond. nie wiem jaka metoda by była najlepsza. byłam do tej pory zainteresowana przedłuzaniem keratyna ale po tym co dzis przeczytałam nie wiem,czy keratyna rzeczywiście niszczy włosy po zdjęciu? bo podobno tak niszczy jak prostownica..
Mi keratyna wlosow nie zniszczyla , szczerze moge o tym powiedziec.Tez mam cienkie ale ciemne.
Przy jej zdejmowaniu wypadlo mi duzo wlosow , z mojego powodu , a raczej tego , ze nie dbalam o pasemka tak jak nalezy. Nie rozdzielalam ich palcami , nie robilam ciecia oczyszczajacego zgrzew z wlosow , ktore wypadly i niechlujnie wisialy , te sie zrastaly i w koncu zdredowaly. Tak wiec podczas rozczesywania stracilam duzo wlosow. Tego mozna uniknac , jesli sie dba.
Z metody keratynowej bylam bardzo zadowolona i mozna powiedziec , ze jest bardzo trwala .Trzeba tylko wybrac osobe , ktora jest polecana przez inne klientki . Najgorzej sie oddac w rece samouka , bo wtedy dopiero zobaczysz ile ta metoda moze przyniesc zmartwien ( zsuwanie sie pasemek, wypadanie, wyczesywanie ...)
To tyle jesli chodzi o sama metode keratynowa, ktora ja mialam .Inne metody niech Ci inni opisza.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:36   #3724
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:43   #3725
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MONIQE A Gdzie Kupic Taka Oliwke ?
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:49   #3726
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[SLONCE GDZIE KUPIC TAKA OLIWKE ?
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 18:45   #3727
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez mosticchio Pokaż wiadomość
ja mialam przedluzane wlosy hmm jak juz to polecam predluzac ci wosy wlosem naturalny,pomimo ze troszke obciazaja to nie wymagaja dodatkowych pielegnacji : a wiec wlos sztuczny jest niesamowicie widoczny juz po 1 myciu poprostu jest roznica to widac ze masz wlosy sztuczne naprawde nie przedluzaj sobie wlosow wlosem sztucznym bo to sa pieniadze rzucone w bloto .Jak juz sie zdecydujesz to tylko wlosem naturalnym wiem moze jest to bardziej kosztowe efekt przedluzania utrzymuje sie do 3 - 5 miesiecy zalezy od tego jak szybko ci rosna wlosy Jest naprawde wiele metod metoda obraczkowa powoduje przecinanie i w rezultacie utrate czesci zdrowych wlosow metoda na goraco lub metoda splotow powoduje wyszarpywanie naszych wlosow przy zdejmowaniu doczepionych pasemek
To wszystko zależy od rodzaju włosów sztucznych....ja wogóle nie narzekam, a w ręcz jestem bardziej zadowolona niż z naturalnych....a inni wogóle nie wiedzą, ż mam na sobie sztuczne włosy
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 17:39   #3728
Asia_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zajmuję się od ponad roku przedłużaniem włosów. Narazie przedłużam metodą MICRO-RING. Dziewczyny, chcę wprowadzić nowe metody - co możecie plecić? Chciałabym znać Wasze opinie, sama się zastanawiam nad wieloma metodami, bo wieloma miałam przedłużone, ale Wasze zdanie będzie dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za info

Edytowane przez Asia_Gliwice
Czas edycji: 2007-07-17 o 09:03 Powód: Ostrzeżenie
Asia_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 21:33   #3729
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

W koncu przedluzylam wlosy w piatek, metoda na micro ringi. Dzisiaj zauwazylam ze mi sie zlamalo jedno pasemko w polowie przy twarzy moze dlatego ze zwiazywalam wlosy?? na noc zaplatam warkocza, moze robie cos nie tak??
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 00:47   #3730
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Agnes...a jak z wyczesywaniem?
Pamiętam, że miałaś malutkie zgrzewy...nie wyczesywały się te syntetyki?

nie wyczesywaly sie choc zgrzewy nie sa takie malutkie jak przy naturalnych wloskach, ale trzymaja sie super. Syntetyk rozpuszcza sie w racconie wiec wlosy ze zgrzewem trzymaja sie bardzo mocno.
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 10:57   #3731
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak sobie myślę żeby przejśc z metody microring na zgrzewy... bo pod koniec wakacji mam zamiar zdjac pasemka zrobic porzadnie odrost i ponownie zalozyc te same wlosy tylko ze na zgrzewy nie ringi.. jak myslicie? zgrzewy sie nie wyczesują? są jakies rozne rodzaje zgrzewów? nie znam sie na tym kompletnie.. czy mozna z wlosow ktore sa zrobie z koncowka pod ringi przerobić na koncowki pod zgrzewy?szukam dobrej fryzjerki ktora przedluza tym sposobem wlosy ze sz-n!
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 21:45   #3732
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair - dlaczego polecasz syntetyki monofibry? Ja widziałam je ( bardzo intensywny nienaturalny połysk, chociaż mniej intensywny jak Pony). Pani, która sprzedawała przeróżne syntetyki gwarantowała, że Profibry są najlepsze, no i oczywiście droższe. Na wygląd i w dotyku również zgodziłabym się z tą panią. Jakie masz doświadczenie z syntetykami i jak jest z plątaniem. Ja nie wiem jakie miałam, ale na końcach bardzo mi się mierzwiły (o ile jest takie słowo). Na te końcówki wbrew zakazowi używałam średnio nagrzaną prostownicę ( około 60 C)i było OK, ale jeszcze strasznie robiły się kołtunki.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 22:30   #3733
Kleopadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdzieś tam~~Śląsk~~
Wiadomości: 1
GG do Kleopadia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Asia_Gliwice Pokaż wiadomość
Zajmuję się od ponad roku przedłużaniem włosów. Narazie przedłużam metodą MICRO-RING. Dziewczyny, chcę wprowadzić nowe metody - co możecie plecić? Chciałabym znać Wasze opinie, sama się zastanawiam nad wieloma metodami, bo wieloma miałam przedłużone, ale Wasze zdanie będzie dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za info








Witam wszystkie dziewczyny!Je stem tu nowa,chodz forum obserwuje już od dłuszego czasu. Mam pytanie do Asi: Chciałabym sobie przedłużyć włosy poraz pierwszy,ale nie chciałabym wydać na przedłużenie za dużo pieniążków.Widze, że jesteś z Gliwic więc,nie aż tak daleko ode mnie.Czy mogłabyś się mną zająć?Jaki był by koszt przedłużenia włosów u ciebie?
Kleopadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 10:26   #3734
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Renihair - dlaczego polecasz syntetyki monofibry? Ja widziałam je ( bardzo intensywny nienaturalny połysk, chociaż mniej intensywny jak Pony). Pani, która sprzedawała przeróżne syntetyki gwarantowała, że Profibry są najlepsze, no i oczywiście droższe. Na wygląd i w dotyku również zgodziłabym się z tą panią. Jakie masz doświadczenie z syntetykami i jak jest z plątaniem. Ja nie wiem jakie miałam, ale na końcach bardzo mi się mierzwiły (o ile jest takie słowo). Na te końcówki wbrew zakazowi używałam średnio nagrzaną prostownicę ( około 60 C)i było OK, ale jeszcze strasznie robiły się kołtunki.
wlosy monofibry traca połysk po kilku myciach. potem juz trudno je odróżnic od naturalnych. dlaczego je polecam?? bo uwazam ze to najlepsze wlosy syntetyczne. profibry nie sa zle ale szybciej koncowki sie niszcza. pani polecala profibry bo takie sprzedaje. monofibry ma tylko firma "Dome"I NIE KUPISZ ICH gdzie indziej.klientki bardzo lubia te wlosy, wiele z nich mialo rozne syntetyki na glowach m.inn. tez profibry, ale opinia ich jest jedna-monofibry sa nalepsze. zatem nic dodać nic ująć.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 21:43   #3735
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam
ja dziś właśnie przedłuzyłam sobie w Szczecinie włoski 60 cm,miałam 125 pasm ale zmieściło się 98,mam cieniutkie swoje włoski i mój fryzjer nie chciał przesadzic,w końcu tulejki musza byc niewidoczne.wyszło super,naturalnie ja jestem bardzo zadowolona.Są to włosy naturalne,europejskie,tul ejki z miedzi więc nie uczulą skóry głowy na 100%.Od razu napiszę,że ta metoda nie należy do tanich ale przynajmniej masz pewnośc,że z twoimi włosami nie ma prawa nic złego się stac,wyglądasz do razu po załozeniu superowo.Wiem że szybko ich nie zdejmę
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 08:28   #3736
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair - dzięki za odpowiedź.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:12   #3737
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Dziewuszki

Jestem z Łodzi i chcialbym sobie przedluzyc wloski metoda racoon mozecie mi kogos polecic??
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:36   #3738
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny mam pytanko czy któraś z was używala włosow z allegro od 4techmix lub Kama_Bali ?? komentarze sa dobre ale sa to wlosy azjatyckie i nie mam pewnosci czy one3 sie sprawdza?? teraz mam indyjskie i sa sredniej jakosci i po 4 miesiacach( juz tyle je nosze) zaczely blaknąć i rozdwajaja sie koncowki musze co jakis czas ja podcinac prosxe o rade aa zaznaczam ze mialam wlosy na ringi a teraz chcem kupic na tasmie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 09:32   #3739
Asia_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Kleopadia Zostawiłam Ci wiadomość na priv Jeśli będziesz zainteresowana to czekam na odpowiedź Pozdrawiam
Asia_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 16:29   #3740
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monisia_666- ja tez chcialam kupic włosy od 4techmix czy jak to tam sie pisze;P i w zwiazku z tym napisalam e maile do dziewczyn.. ktore kupywaly wlosy , i powiedzialy ze wszystko pieknie ladnie.. a po umyciu.. sama wiesz( ehh ciezko teraz o sprzedawce co ma naprawde dobre wlosy


A tak w ogole to niedlugo robie experyment kupuje wloski na tasmie zebby troche pasemek sobie powymieniac bo niektore sa juz takie fe:P i robie z nich wlosy na keratyne. bo ja kupuje 65-70 cm wloski a nei ma wloskow o takiej dlugosci odrazu z keratyna wiec msze to zrobic sama.. swoje co mam na glowie zdejmuje i przerabiam z microringow na keratyne a i jeszcze robie sobie troche pasemek czarnych chyba zalezy jak mi pojdzie:P i jak z kasą.. bo wybule troche na to yh:P ciekawa jestem co z tego wyjdzie.. jak narazie musze kupic zgrzewarkę,łuski keratynowe,jakąś instrukcje dobra jak zrobic te koncowki keratynowe, i troche pasemek blond i czarnych na wymiane. ehh mam nadzieje ze wyjdzie mi bo jak nie to <zgon>:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 23:37   #3741
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziękuje Xena za odpowiedz. czekam dalej na namiary w Warszawie na przedłużanie włosów.nie jestem zdecydowana jaką metoda czy keratyna czy mikroring.chcialabym mikroring z silikonem ale podobno przy cienkich wlosach wypadaja pasemka (a ja mam cienkie-blond)?chce zapytac z tym odrostem przed przedłuzaniem włosów?mam blond i musze zrobic odrost (ale wiadomo ze tez zmieni sie kolor na calej długosci blondu) i nie wiem czy zrobic to przed przedluzeniem czy po???bo nie ktorzy mowia ze lepiej po przedluzaniu, poniewaz i tak odrostu nie bedzie widac a przy czubku glowy pozniej sie robi odrost??czekam na odpowiedz i bardzo prosze aby mi dala dziewczyna na salon w Wawie, na taki w ktorym juz robila i miala juz tam sciagane?bo podobno nie ktore osoby to sciagają np. na keratyne 8 godzin i wlosy sa szarpane i ta keratyna zostaje na wlosach??jak narazie slyszalam na stawkach ale nie wiem czy tam dobrze robia??
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 15:42   #3742
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Czy wlosy naturalne europejskie rowniez rozjasniaja sie pod wplywem slonca podobnie jak moje naturalne wloski??
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 18:11   #3743
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Najpierw mam pytanie odnośnie czy jak teraz mam 40cm i kupiłabym około 20 pasemek 50 lub 60cm i przedłużyła tylko tył fajnie by to wyglądało???


oraz drugie pytanie : zastanawiam sie czy sama nie mam sobie przedłużyć włosów czy jednak znowu iść do dziewczyny która mi je zakładała
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 20:42   #3744
bb165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkich, ok tydzien temu przedluzylam wlosy za pomoca tulejek, klej niby sie roztopil, tak mi tlumaczy pani ktora mi zakladala i zaczelo wychodzic mnostwo pojedynczych wlosow i cale pasemka rowniez, nie wiem co mam zrobic bo troche na to wydalam z mysla ze bede mogla je podciagac, a wychodzi na to ze zanim podciagne to niewiele co zostanie, czy osoba ktora mi to robila powinna wziac za to odpowiedzialnosc i mi to naprawic? dbalam o nie, nie ciagnelam, wszystko tak jak mowila, wydaje mi sie ze to wina tego ze ten klej poscil i sama tulejka nie utrzymuje kazdego wlosa
bb165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 23:47   #3745
kamasutra0020
Przyczajenie
 
Avatar kamasutra0020
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nieogolona_Roza Pokaż wiadomość
Hej Dziewuszki

Jestem z Łodzi i chcialbym sobie przedluzyc wloski metoda racoon mozecie mi kogos polecic??

Witaj !
Z czystym sumieniem mogę Cinpolecić dziewczynę która od ponad roku zajmuje się włosami moimi i moich koleżanek. Jeszcze mnie nie zawiodła a i ceny ma konkurencyjne
Podaje jej numer 787 740 520 ,
Pozdrawiam
kamasutra0020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 07:15   #3746
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej zauwazylam ze na allegro pojawilo sie kilka nowych osób ktore sprzedaja wlosy... "slowianskie" zastanawia mnie tylko roznica cen bo u niektorych 25 pasemek np 40cm kosztuje 40zł a u innych ok120zł- ciekawe
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 09:15   #3747
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Post Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kamasutra0020 Pokaż wiadomość
Witaj !
Z czystym sumieniem mogę Cinpolecić dziewczynę która od ponad roku zajmuje się włosami moimi i moich koleżanek. Jeszcze mnie nie zawiodła a i ceny ma konkurencyjne
Podaje jej numer 787 740 520 ,
Pozdrawiam

Dzieki sliczne Masz moze jakies fotki efektow jej pracy?? Jakimi jeszcze metodami przedluza ta dziewczyna?
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:19   #3748
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam
Nie orientujecie się czy na Mazurach i okolice jest ktoś lub salon kto przedłuża włoski i jest wart polecenia? Chętnie skusiłabym się na coś takiego
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 02:57   #3749
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nie Kupuj zadnych lusek keratynowych, szkoda pieniedzy!!! Sama je zrobisz!!! ja kupilam film z przedluzaniem wlosow za 10zl od angela na allegro. Slaba jakosc obrazu ale nawet czytelnie opisala technike keratynowa i jak samemu zrobic sobie zakonczenie na keratyne. polecam taki film bo dowiesz sie tez ciekawych rzeczy o ktorych sama nie wiesz. Z tego co sama zauwazylam to najlepiej robic taka luske z palki o srednicy o.7 - 1cm (grubsza palka keratynowa) Zgrzewarke kupilam tez od angela. za 169zl, bardzo dobra, polecam. Oczywiscie jest bez gwarancji ale inni daja gwarancje jedynie na 2 tygodnie i sa drozsze , wiec to chyba nie ma znaczenia. Kupilam pistolet zeby robic zlacza na keratyne ale tylko poparzylam sobie paluchy.... pistoletu nikomu nie polecam!!!

A tak w ogole to niedlugo robie experyment kupuje wloski na tasmie zebby troche pasemek sobie powymieniac bo niektore sa juz takie fe:P i robie z nich wlosy na keratyne. bo ja kupuje 65-70 cm wloski a nei ma wloskow o takiej dlugosci odrazu z keratyna wiec msze to zrobic sama.. swoje co mam na glowie zdejmuje i przerabiam z microringow na keratyne a i jeszcze robie sobie troche pasemek czarnych chyba zalezy jak mi pojdzie:P i jak z kasą.. bo wybule troche na to yh:P ciekawa jestem co z tego wyjdzie.. jak narazie musze kupic zgrzewarkę,łuski keratynowe,jakąś instrukcje dobra jak zrobic te koncowki keratynowe, i troche pasemek blond i czarnych na wymiane. ehh mam nadzieje ze wyjdzie mi bo jak nie to <zgon>:P[/quote]
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 03:06   #3750
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

...ale jak sobie chcesz samej zalozyc pasemka na keratyne?? Mi to cienko wychodzi. Mikroringi sama sobie zakladam, niezle mi to wychodzi ale zeby zlacza na keratyne....?
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.