Najlepsze Prostownice PART II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 11:08   #1981
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

Ja tez kupialam w Media makcie remingtona S2002 i tez nie jestem z niego zadowolona Nadodatek jak sie przyjrzec, jedna plytka troszke ucieka w lewo i jedna jest nachylona pod jakims katem do drugiej

Nie wiem czy ci wymienia zapewne nie bo to sa ******* Jak sie pytalam na ile gwarancja jest to powiedzieli ze 2 lata a na opakowaniu pisze ze 3
Mozesz isc sprobowac ale nie wiem czy to cos da Ja tez musze sprobowac (z mojej dodatkowo schodzi powloka... po 2och miesiacach) Jak juz pojdziesz to musisz sie klocic jak spokojna rozmowa nie zadziala ja sie ich zapytam czemu taki złom sprzedaja
Ja już będę kupowała (a dokładniej: jak już mój miły będzie mi kupował prostownicę) - nadal zastanawiam się między 3 modelami, ale do świąt daleko - to raczej w Saturnie, bo Media Markt pechowy jak widać dla Wizażanek kupujących prostownice . Poza tym w Media Markt kupiłam mój - kompletnie nietrafiony - zestaw Philips Geometrics 10 w 1 (we wrześniu idzie do mojej siostry - może jej sprawi więcej frajdy).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:50   #1982
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja już będę kupowała (a dokładniej: jak już mój miły będzie mi kupował prostownicę) - nadal zastanawiam się między 3 modelami, ale do świąt daleko - to raczej w Saturnie, bo Media Markt pechowy jak widać dla Wizażanek kupujących prostownice . Poza tym w Media Markt kupiłam mój - kompletnie nietrafiony - zestaw Philips Geometrics 10 w 1 (we wrześniu idzie do mojej siostry - może jej sprawi więcej frajdy).
I bardzo dobrze ten Media Markt to jedno wielkie dziadostwo
Mam małe pytanie do Ciebie bo z tego co wiem znasz sie na reklamacjach i gwarancjach Chciałabym wiedziec czy schodzenie powloki z plytek podlega reklamacji? A jesli tak to ma znaczenie kiedy zareklamuje prostownice tzn. czy musze ja oddac zaraz po tym jak ta powloka zaczela schodzic czy moge to zrobic pozniej ale oczywiscie wtedy kiedy prostownica bedzie jeszcze na gwarancji?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 23:06   #1983
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam,tez zamierzam od dawna kupić prostownice.Ceny się mooocno wahają - w sklepach jest różnica 20-50zł
A co powiecie o ALLEGRO?Kupywała któraś z Was z tamtąd?Co Wy na to:
https://ssl.allegro.pl/item222476139...grabcia78.html
i:
https://ssl.allegro.pl/item222720150..._hairshop.html
Ze względu na oceny jestem prawie na 100% zdecydowana na ten model,ale zastanawiam się,czy ktoś już kupywał prosto przez allegro
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 23:40   #1984
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja dzis zamowilam babyliss pro 24mm z turmalinem w sklepie internetowym, ktory jak sie okazalo, prowadzi razem z mezem sprzedawczyni z allegro "grabcia78", bo konta na allegro nie mam. bylam tez dzis w sklepie fryzjerskim , tam ta prostownica kosztuje 310zł, ale sprzedawczynie mowily ze jest naprawde dobra.co do tanich prostownic, to moja kolezanka, ktora zachwalala "super" prostownice z allegro za 30zl, dzis klnela na nia, bo sie jej spalila.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 08:34   #1985
mika281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: prostownica GHD !!!!

Ja tez mam prostownice Ghd już ponad 3 lata, dostałam ją od koleżanki fryzjerki z Londynu. Potwierdzam że to najlepsza prostownica na świecie, nawet z dużych loków i siana na głowie potrafi zrobić pięknie, błyszczące i proste włoski i nie niszczy tak bardzo. Mam kręcone włosy i prostuje je cały czas tą prostownicą i są bardzo ładne. Niestety jest droga, ja miałam szczęście i dostałam ją w prezencie a kosztwała dokładnie 90 funtów, po zniżce 70.
mika281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 08:51   #1986
piernikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja tez wczoraj zamowilam Babyliss Pro Tourmaline 24mm u grabci na Allegro Moja powinna dojsc w srode bo robilam przelew z konta bankowego na konto bankowe ;pale w moje rece ma trafic dopiero w czwartek ale jak pieniadze wysyla sie na poczcie to slyszalam ze czeka sie 1-1,5 tygodnia. Jak juz dostaniesz prostownice to podziel sie wrazeniami
piernikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 08:56   #1987
piernikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witam,tez zamierzam od dawna kupić prostownice.Ceny się mooocno wahają - w sklepach jest różnica 20-50zł
A co powiecie o ALLEGRO?Kupywała któraś z Was z tamtąd?Co Wy na to:
https://ssl.allegro.pl/item222476139...grabcia78.html
i:
https://ssl.allegro.pl/item222720150..._hairshop.html
Ze względu na oceny jestem prawie na 100% zdecydowana na ten model,ale zastanawiam się,czy ktoś już kupywał prosto przez allegro
mysle ze dobry wybor prostownica napewno boska ja jednak dysponuje mniejsza iloscia gotowki ;p i zdecydowalam sie na Babylissa
piernikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 09:16   #1988
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: prostownica GHD !!!!

Cytat:
Napisane przez mika281 Pokaż wiadomość
Ja tez mam prostownice Ghd już ponad 3 lata, dostałam ją od koleżanki fryzjerki z Londynu. Potwierdzam że to najlepsza prostownica na świecie, nawet z dużych loków i siana na głowie potrafi zrobić pięknie, błyszczące i proste włoski i nie niszczy tak bardzo. Mam kręcone włosy i prostuje je cały czas tą prostownicą i są bardzo ładne. Niestety jest droga, ja miałam szczęście i dostałam ją w prezencie a kosztwała dokładnie 90 funtów, po zniżce 70.
Ponad trzy lata prostujesz włoski i nie masz zniszczonych?? Naprawdę?? To jest możliwe?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:06   #1989
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Też nie wydam tych pieniędzy lekką ręką,ale prostownica jest na szczycie potrzebnych mi rzeczy
Kiedyś chciałam zaoszczędzić na prostownicy i moja pierwsza kosztowała 35zł:/ EUROLUX i wszystko jasne;P
Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
ja dzis zamowilam babyliss pro 24mm z turmalinem w sklepie internetowym, ktory jak sie okazalo, prowadzi razem z mezem sprzedawczyni z allegro "grabcia78", bo konta na allegro nie mam. bylam tez dzis w sklepie fryzjerskim , tam ta prostownica kosztuje 310zł, ale sprzedawczynie mowily ze jest naprawde dobra.co do tanich prostownic, to moja kolezanka, ktora zachwalala "super" prostownice z allegro za 30zl, dzis klnela na nia, bo sie jej spalila.
Mi pękł kabel i dobrze,że zrobił się na nim PŁOMIEŃ O_o bo bym nie zauważyła skąd dochodzi smrrrrród...

Cytat:
Napisane przez piernikowa Pokaż wiadomość
Ja tez wczoraj zamowilam Babyliss Pro Tourmaline 24mm u grabci na Allegro Moja powinna dojsc w srode bo robilam przelew z konta bankowego na konto bankowe ;pale w moje rece ma trafic dopiero w czwartek ale jak pieniadze wysyla sie na poczcie to slyszalam ze czeka sie 1-1,5 tygodnia. Jak juz dostaniesz prostownice to podziel sie wrazeniami
No właście grabcio i HAIRSHOP na allegro są najpewniejszymi sprzedawcami
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:20   #1990
marta_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja wczoraj nareszcie dostalam moja nowa prostownice GA.MA ToURMALINE LASER ION, ktora kupilam na allegro odrazu ja wyprobowalam i bylam bardzo zadowolona z efektu, włoski były prosciutkie jak po wyjsciu od fryzjera, nie do porownania z moja poprzednia prostownica firmy Babyliss.
marta_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 11:37   #1991
kociaczek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Question Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej laseczki czytam i czytam ten wątek i jestem zdecydowana na firmę TONDEO. nie wiem tylko, który wybrać model: CERION ACTIVE czy ECO CERION z regulacją temperatury. mam włosy farbowane, raczej podniszczone i zależy mi na trwałym efekcie. proszę doradźcie.
Z góry bardzo dziekuję!!
kociaczek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 11:43   #1992
edziora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marta_95 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nareszcie dostalam moja nowa prostownice GA.MA ToURMALINE LASER ION, ktora kupilam na allegro odrazu ja wyprobowalam i bylam bardzo zadowolona z efektu, włoski były prosciutkie jak po wyjsciu od fryzjera, nie do porownania z moja poprzednia prostownica firmy Babyliss.

Marta prosze napisz cos wiecej na temat tej prostownicy! jak dlugo utrzymuje sie efekt prostych wlosów...???czy szybko je prostuje??czy wlosy sie faktycznie błyszcza po jej uzyciu??
Ja tez zamowila sobie ta prostownice i czekam na przesylke, tylko teraz mam watpliwosci czy nie lepiej bylo kupic prostownice Tondeo z aktywna jonizacja! cena ta sama a ma wiele pozytywnych opini!!! natomiast o tej prostownicy GA.MA tourmalin laser ion mało kto pisze...
edziora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 14:51   #1993
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witam,tez zamierzam od dawna kupić prostownice.Ceny się mooocno wahają - w sklepach jest różnica 20-50zł
A co powiecie o ALLEGRO?Kupywała któraś z Was z tamtąd?Co Wy na to:
https://ssl.allegro.pl/item222476139...grabcia78.html
i:
https://ssl.allegro.pl/item222720150..._hairshop.html
Ze względu na oceny jestem prawie na 100% zdecydowana na ten model,ale zastanawiam się,czy ktoś już kupywał prosto przez allegro
Kupowałam tą samą od Grabci. Generalnie słyszałam o tym sprzedawcy same pozytywne opinie, bardzo łatwo jest się z nią skontaktować w razie problemów i wątpliwości, bo szybko odpisuje na maile albo na gadu. Prostownica jest super, przesyłka bardzo szybko+ wszystkie papiery jak należy. Kupowałam też u niej środki do pielegncji włosów i nigdy nie było żadnych problemów.
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you

rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:07   #1994
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziękuję Kasiu zastanawiam się nad tym allegro jaką mam pewność,że to jest w 100% oryginalny produkt
kociaczek1989 ojeja,sama teraz nie wiem...tez się zastanawiałam nad obiema i nie wiem czemu bardziej byłam zdecydowana na cerion active...czym one się w ogóle różnią?Ehhh,za duży wybór
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 16:44   #1995
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej. ja mam euroluxa 1529 ze szklanymi płytkami i jonizacją, kupiłam ją na allegro za 59zł i uważam że naprawde dobrze prostuje, a włosy mam do pasa...
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 17:12   #1996
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad tym allegro jaką mam pewność,że to jest w 100% oryginalny produkt
Do kompletu dostajesz instrukcję obsługi, paragon, kartę gwarancyjną i wszystkie dane dotyczące sklepu- "Grabcia" to sklep ze sprzętem fryzjerskim. Wszystko wygląda dokładnie tak, jakbys kupiła w normalnym sklepie, tylko nie musisz jechać do Międzyrzecza
Z Tondeo jest ten problem, że nie widziałam innej możliwości niż zakupy przez internet, bo sprzęt jest raczej słabo dostępny w Pl w hurtowniach. Zrobiłam solidny wywiad na temat sprzedawców na allegro i wyszło mi, że jak już to u Grabci.
Pozdrówki
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you

rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 17:37   #1997
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
hej. ja mam euroluxa 1529 ze szklanymi płytkami i jonizacją, kupiłam ją na allegro za 59zł i uważam że naprawde dobrze prostuje, a włosy mam do pasa...
I zapewne niezbyt długo ją masz?
Cytat:
Napisane przez rumiana Kaśka Pokaż wiadomość
Do kompletu dostajesz instrukcję obsługi, paragon, kartę gwarancyjną i wszystkie dane dotyczące sklepu- "Grabcia" to sklep ze sprzętem fryzjerskim. Wszystko wygląda dokładnie tak, jakbys kupiła w normalnym sklepie, tylko nie musisz jechać do Międzyrzecza
Z Tondeo jest ten problem, że nie widziałam innej możliwości niż zakupy przez internet, bo sprzęt jest raczej słabo dostępny w Pl w hurtowniach. Zrobiłam solidny wywiad na temat sprzedawców na allegro i wyszło mi, że jak już to u Grabci.
Pozdrówki
Teraz tylko nei wiem którą wybrać ,ehh niech ktoś za mnie podejmie decyzję
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 17:47   #1998
Fryzjer-Bartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: prostownica GHD !!!!

Miałem okazję testować bardzo wiele prostownic (Gama, Efalock, Wahl, Jaguar, PBM,...) najlepszą okazała się prostownica CHI Flat firmy Farouk którą polecam
Fryzjer-Bartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 18:04   #1999
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze ten Media Markt to jedno wielkie dziadostwo
Mam małe pytanie do Ciebie bo z tego co wiem znasz sie na reklamacjach i gwarancjach Chciałabym wiedziec czy schodzenie powloki z plytek podlega reklamacji? A jesli tak to ma znaczenie kiedy zareklamuje prostownice tzn. czy musze ja oddac zaraz po tym jak ta powloka zaczela schodzic czy moge to zrobic pozniej ale oczywiscie wtedy kiedy prostownica bedzie jeszcze na gwarancji?
Schodzenie powłoki myślę, że może podchodzić pod reklamację - w końcu nie kupowałaś prostownicy z myślą, że ta powłoka zejdzie, tak jak nie kupuje się droższego żelazka z założeniem, że w ciągu dwóch lat zejdzie z niego powłoka, którą prasujemy ubranie. Oczywiście sprzedawca może bronić się, że to przez używane kosmetyki, ale trzeba to puścić mimo uszu. Najlepiej złóż reklamację na piśmie, opisz problem. Usterkę, niezgodność towaru z opisem trzeba - zdaje się - zgłosić miesiąc lub trzy miesiące od jej stwierdzenia, ale jak to jest dokładnie, to nie pamiętam. Jeśli zeszło Ci tylko trochę tej powłoki, to sklep nie będzie raczej czepiał się tego, jak szybko zgłosiłaś ten defekt.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 09:29   #2000
marta_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez edziora Pokaż wiadomość
Marta prosze napisz cos wiecej na temat tej prostownicy! jak dlugo utrzymuje sie efekt prostych wlosów...???czy szybko je prostuje??czy wlosy sie faktycznie błyszcza po jej uzyciu??
Ja tez zamowila sobie ta prostownice i czekam na przesylke, tylko teraz mam watpliwosci czy nie lepiej bylo kupic prostownice Tondeo z aktywna jonizacja! cena ta sama a ma wiele pozytywnych opini!!! natomiast o tej prostownicy GA.MA tourmalin laser ion mało kto pisze...

A wiec tak efekt utrzymal mi sie przez dwa dni co przy moich wlosach jest sukcesem bo zazwyczaj po wyjsciu z domu po pol godziny robily mi sie fale. Włosy rzeczywiscie sie blyszcza (moze to tez zasluga LOREAL IRON FINISH) a prostowanie nie zajmuje wiele czasu bo juz po jednym pociagnieciu wlosy sa pieknie wygladzone. Ja jestem z niej zadowolona i mam nadzieje ze bedzie mi dłuuuugo słuzyc
marta_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 09:50   #2001
chinese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

kupilam własnie prostownice babyliss tytanową wydalam 340zł!!!! ( dla mnie to dużo) i jestem w kropce bo ona ma na płytkach jakies krostki!!! nie jest idealnie gładka (a spodziewałam się ze bedzie). Moja przyjaciółka twierdzi ze przesadzam i ze sa mikroskopijne a ja nie wiem czy przy prostowaniu nie bedzie mi niszczyc włosów. Nawet jej jeszcze nie wypróbowałam bo nie wiem czy jesli to zrobie to bede mogła ja odesłac . jakie macie zdanie? a moze któras z was ma babyliss tytanową? czy kazdy egzemplarz ma te krostki czy moj jest felerny?
chinese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 10:19   #2002
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

niezbyt długo. i co w związku z tym...?
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:25   #2003
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Schodzenie powłoki myślę, że może podchodzić pod reklamację - w końcu nie kupowałaś prostownicy z myślą, że ta powłoka zejdzie, tak jak nie kupuje się droższego żelazka z założeniem, że w ciągu dwóch lat zejdzie z niego powłoka, którą prasujemy ubranie. Oczywiście sprzedawca może bronić się, że to przez używane kosmetyki, ale trzeba to puścić mimo uszu. Najlepiej złóż reklamację na piśmie, opisz problem. Usterkę, niezgodność towaru z opisem trzeba - zdaje się - zgłosić miesiąc lub trzy miesiące od jej stwierdzenia, ale jak to jest dokładnie, to nie pamiętam. Jeśli zeszło Ci tylko trochę tej powłoki, to sklep nie będzie raczej czepiał się tego, jak szybko zgłosiłaś ten defekt.
Dziekuje bardzoJa to mam takie szczescie ze zawsze jakiegos bubla kupie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:38   #2004
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez chinese Pokaż wiadomość
kupilam własnie prostownice babyliss tytanową wydalam 340zł!!!! ( dla mnie to dużo) i jestem w kropce bo ona ma na płytkach jakies krostki!!! nie jest idealnie gładka (a spodziewałam się ze bedzie). Moja przyjaciółka twierdzi ze przesadzam i ze sa mikroskopijne a ja nie wiem czy przy prostowaniu nie bedzie mi niszczyc włosów. Nawet jej jeszcze nie wypróbowałam bo nie wiem czy jesli to zrobie to bede mogła ja odesłac . jakie macie zdanie? a moze któras z was ma babyliss tytanową? czy kazdy egzemplarz ma te krostki czy moj jest felerny?
Powinnas wymienic ta prostownice skoro jest niezgodna z umowa. Nie zaplacilas ponad 300 zł zeby miec prostownice z chropowata powierzchnia (no chyba ze kazdy model jest taki). Najlepiej napisz do sprzedawcy i zapytaj sie czy te krostki sa przykazdej prostownicy a jak nie to spytaj co masz w takiej sytuacji zrobic. Lepiej jej nie uzywaj bo po jednym razie i tak nie zauwazysz czy te krostki niszcza wlosy. Mysle ze sprzedawca powinnien ja przyjac z powrotem bo przeciez nie chesz jej oddac dlatego ze zle prostuje (tak jak ja planowalam to zrobic ale tak by sie nie zgodzil) tylko dlatego ze jest wadliwa i to nie z Twojej winy

Wiem ze ktos mial taka prostownice ale to juz jakis czas temu poszukaj w tej i w pierwszej czesci tego watku
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:42   #2005
burgunda
Przyczajenie
 
Avatar burgunda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do burgunda GG do burgunda
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Schodzenie powłoki myślę, że może podchodzić pod reklamację. Oczywiście sprzedawca może bronić się, że to przez używane kosmetyki, ale trzeba to puścić mimo uszu.
Najlepiej złóż reklamację na piśmie, opisz problem. Usterkę, niezgodność towaru z opisem trzeba - zdaje się - zgłosić miesiąc lub trzy miesiące od jej stwierdzenia, ale jak to jest dokładnie, to nie pamiętam. Jeśli zeszło Ci tylko trochę tej powłoki, to sklep nie będzie raczej czepiał się tego, jak szybko zgłosiłaś ten defekt.
Witam,
każda wykryta wada podlega reklamacji! Chyba, że jest to uszkodzenie mechaniczne spowodowane upadkiem Poza tym sprzedawca nie ma prawa odmówić przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego!
Jeśli chodzi o termin zgłoszenia niezgodności towaru z umową - kupujący jeśli przed upływem 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy traci swoje prawo do wymiany, czy naprawy.
Reklamację oczywiście złóż TYLKO I WYŁĄCZNIE na piśmie, żadnych ustnych ustaleń, bo potem nie ma się dowodów, a jak przychodzi co do czego, sprzedawcy się wypierają (znam to z autopsji).
Jak będziesz składała reklamację to każ sprzedawcy opisać szczegółowo usterkę, łącznie z wielkością zdartej powłoki. Nie ma co od razu żądać zwrotu gotówki, gdyż sprzedawca ma prawo wymieniać towar tyle razy ile chce (oczywiście na ten sam model, na inny nie musisz się zgodzić i masz prawo żądać zwrotu gotówki).
Jeśli masz jakieś pytania, chętnie pomogę. Ja jestem już w temacie dobrze zorientowana, gdyż składam średnio 3 reklamacje rocznie, ale zawsze walczę do końca, bo niestety większość sklepów gra na zwłokę będąc w przekonaniu, że znudzony i wkurzony klient zrezygnuje, a oni nie będą musieli ponosić kosztów reklamacyjnych, związanych przykładowo ze zwrotem gotówki za BUBEL.

--
Pozdrawiam,
Burgunda
burgunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:51   #2006
chinese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wkońcu dodzwoniłam się do sprzedawcy mojej babyliss tytanowej. Od razu stwierdził ze wie o co mi chodzi, bo miał juz tego dotyczace telefony i reklamacje. W związku z czym napisał do producenta i dowiedział sie ze te "pory" sa spejalnie po to aby ta jonizacja mogła "wejsc" w płytki . ńie mam pojecia co to znaczy ale moze faktycznie?? w kazdym razie poprawił mi humor (mam nadzieje że mówił prawde). Na wszelkie "W" zanim cokolwiek zrobie poczekam na odpowiedz jednej z forumianek ktora tez ma ten model. licze ze jej prostownica też ma te "pory"
chinese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:57   #2007
burgunda
Przyczajenie
 
Avatar burgunda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do burgunda GG do burgunda
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marta_95 Pokaż wiadomość
A wiec tak efekt utrzymal mi sie przez dwa dni co przy moich wlosach jest sukcesem bo zazwyczaj po wyjsciu z domu po pol godziny robily mi sie fale. Włosy rzeczywiscie sie blyszcza (moze to tez zasluga LOREAL IRON FINISH) a prostowanie nie zajmuje wiele czasu bo juz po jednym pociagnieciu wlosy sa pieknie wygladzone. Ja jestem z niej zadowolona i mam nadzieje ze bedzie mi dłuuuugo słuzyc
Zachęciłaś mnie do kupna tej prostownicy
Jestem na etapie wymiany na nową (oczywiście lepszą) i tak sobie błądzę w necie w poszukiwaniu opinii n/t różnych prostownic i tak trafiłam na to forum
Obecnie mam (od listopada 2006) Babyliss Wet&Dry, ale najbardziej wkurza mnie to, że muszę po paśmie włosów przejechać jakieś 5 razy, bo inaczej nie wyprostuje - pomijam już fakt, że to się nawet dzieje z kremem Loreal Hot Style Iron Finish :/ Nie będę nawet pisała jak włosy wyglądają, jak rano się budzę - każdy w inną stronę i każdy z innej parafii

Zastanawiam się właśnie nad prostownicą laserową ceramiczną GA.MA z jonizacją. Mam włosy raczej z natury jak siano i podatne (zwłaszcza na wiatr i wilgoć ) Mam nadzieję, że ta "zabawka" jest warta kwoty 269zł
Czy ten model ma nagrzewanie do 200st, czy więcej? Bo skoro za jednym pociągnięciem prostuje to może ma dużo więcej, hmm?

--
Pozdrawiam =)
Burgunda
burgunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 13:06   #2008
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez burgunda Pokaż wiadomość
Witam,
każda wykryta wada podlega reklamacji! Chyba, że jest to uszkodzenie mechaniczne spowodowane upadkiem Poza tym sprzedawca nie ma prawa odmówić przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego!
Jeśli chodzi o termin zgłoszenia niezgodności towaru z umową - kupujący jeśli przed upływem 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy traci swoje prawo do wymiany, czy naprawy.
Reklamację oczywiście złóż TYLKO I WYŁĄCZNIE na piśmie, żadnych ustnych ustaleń, bo potem nie ma się dowodów, a jak przychodzi co do czego, sprzedawcy się wypierają (znam to z autopsji).
Jak będziesz składała reklamację to każ sprzedawcy opisać szczegółowo usterkę, łącznie z wielkością zdartej powłoki. Nie ma co od razu żądać zwrotu gotówki, gdyż sprzedawca ma prawo wymieniać towar tyle razy ile chce (oczywiście na ten sam model, na inny nie musisz się zgodzić i masz prawo żądać zwrotu gotówki).
Jeśli masz jakieś pytania, chętnie pomogę. Ja jestem już w temacie dobrze zorientowana, gdyż składam średnio 3 reklamacje rocznie, ale zawsze walczę do końca, bo niestety większość sklepów gra na zwłokę będąc w przekonaniu, że znudzony i wkurzony klient zrezygnuje, a oni nie będą musieli ponosić kosztów reklamacyjnych, związanych przykładowo ze zwrotem gotówki za BUBEL.

--
Pozdrawiam,
Burgunda
A w jaki sposob mam zlozyc ta reklamacje na pismie? Mam tam zaniesc czy tam mam napisac? Moze gupie pytanie ale nigdy tego nie robilam A ile moga mi rozpatrywac ta reklamacje i czy w tym czasie zabiora prostownice? Pisze w gwarancji :"naprawa gwrancyjna urzadzenia zostanie wykonana w mozliwie najkrotszym terminie nieprzekraczajacym 21dni roboczych od przyjecia do naprawy" ale to obejmuje tez wymiane sprzetu? Bo chyba naprawiac tam nie ma czego
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 13:10   #2009
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez burgunda Pokaż wiadomość
Zastanawiam się właśnie nad prostownicą laserową ceramiczną GA.MA z jonizacją. Mam włosy raczej z natury jak siano i podatne (zwłaszcza na wiatr i wilgoć ) Mam nadzieję, że ta "zabawka" jest warta kwoty 269zł
Czy ten model ma nagrzewanie do 200st, czy więcej? Bo skoro za jednym pociągnięciem prostuje to może ma dużo więcej, hmm?
Jesli chodzi o model bez regulacji tem. to ma 190'C tak pisała jedna Wizazanka tylko nie wiem czy jest jeden model bez regulacji czy wiecej
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 13:40   #2010
burgunda
Przyczajenie
 
Avatar burgunda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do burgunda GG do burgunda
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A w jaki sposob mam zlozyc ta reklamacje na pismie? Mam tam zaniesc czy tam mam napisac? Moze gupie pytanie ale nigdy tego nie robilam A ile moga mi rozpatrywac ta reklamacje i czy w tym czasie zabiora prostownice? Pisze w gwarancji :"naprawa gwrancyjna urzadzenia zostanie wykonana w mozliwie najkrotszym terminie nieprzekraczajacym 21dni roboczych od przyjecia do naprawy" ale to obejmuje tez wymiane sprzetu? Bo chyba naprawiac tam nie ma czego
Jeśli masz gwarancję i chcesz z niej skorzystać (a nie musisz, bo możesz wybrać rękojmię - czyli zasady ustawy o szczególnych zasadach sprzedaży konsumenckiej) to zmienia to postać rzeczy. Nt skorzystania z gwarancji nie doradzę, bo musiałabym ją dokładnie przeczytać, natomiast chętnie pomogę z załatwienie reklamacji korzystając z rękojmi
Zapakuj prostownicę, weź rachunek i idź z nią do sklepu - musisz zostawić ją u nich w depozycie. W sklepach mają gotowe druku zgłoszeń reklamacyjnych, także nie będzie problemu, chyba, że wolisz owy druk wypełnić sama w domu (ja następnym razem tak zrobię!). Na takim zgłoszeniu wypisuje się Twoje dane, opis niezgodności towaru z umową, kiedy wadę wykryto, żądania kupującego itp. itd. (mogę przesłać mejlem skan mojego, jeśli chcesz zerknąć). Jeśli chodzi o rękojmię sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni (nie roboczych!) wg ustawy ustosunkować się do Twojego żądania (czyli na początek wymiana na nowy towar), a jeśli się nie ustosunkuje w tym terminie uważa się, iż uznał Twoje żądanie za uzasadnione, co oznacza, że bez wykrętów i głupich wytłumaczeń, prób wprowadzenia klienta w błąd i grania na zwłokę (co jest teraz powszechne) MUSI spełnić Twoje żądanie (wymiana na nowy towar - ten sam model). Najlepiej nie podawać nr tel. a sam adres, wtedy sprzedawca przyśle pisemną odpowiedź na nasza reklamację, co uważam za rozsądniejsze, bo jeśli nie otrzymamy w ciągu 14 dni (nie roboczych!) odpowiedzi, wtedy może nas cmoknąć z nie uznaniem reklamacji!!
Trzeba być konsekwentnym, bo sprzedawcy robią się coraz bardziej chamscy (nie wszyscy oczywiście) i zaczynają posługiwać się zgodnie z prawem dopiero wtedy, jak sprawa trafi do rzecznika, bądź sądu...
__________________
Pozdrawiam =)
Burgunda

http://www.rekojmia.blogspot.com/

"Ludzie nigdy nie są tak dobrzy, ani tak źli jak ich opinie"
burgunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.