Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 08:23   #391
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej dziewczyny czy możecie mi polecic cos sprawdzonego do mycia włosów? Mam włosy krecone tluste u gory a suche na koncach... chciałabym cos jak najbardziej naturalnego. I cos jako odżywka czy tam do stylizacji...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:45   #392
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Niestety krem pod oczy Bio-select nie sprawdza mi się, dla mnie jest za ciężki, puchną mi od niego powieki, wieczorem po całym dniu wręcz zaczynają boleć. Natomiast po nałozeniu na noc, rano mam bardzo duży obrzęk. Krem bardzo dobrze odżywia i nawilża i nie uczula, ale dla mnie jest zbyt treściwy.

Muszę się też przyczepić do serum JJ, cera mi się po nim bardzo przetłuszcza. Po kilku godzinach od nałożenia mam na twarzy warstwę takiego mazistego sebum, przy innych serumach cera zazwyczaj mi się normalizuje, a to serum wzmaga przetłuszczanie u mnie.

Dziś będę testować mleczko Druide

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej
czy z tym sklepem ecco verde aby na pewno jest wszystko w porządku? Kto ta od nich zamawia?

Surowica do twarzy, ołówki do oczów
Przeciw starzenie się?- Szczęśliwe starzenie się !
Te opisy są rozwalające

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Ozesz ty! Mam inne serum ktore sie tak samo nazywa ale jest we fioletowym opakowaniu! Ma w sobie wlasnie retinol. Oj bardzo jestem niezadowolona bo liczylam na kwas a tu koopa. No nic. Moja wina powinnam pisac cala nazwe bez wyjatku. Nie sadzilam ze tak malo sie moga roznic od siebie dwa produkty!
Ojej, to nie to, które jest tak polecane, w dodatku ono jest olejowe

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy możecie mi polecic cos sprawdzonego do mycia włosów? Mam włosy krecone tluste u gory a suche na koncach... chciałabym cos jak najbardziej naturalnego. I cos jako odżywka czy tam do stylizacji...
Wiele szamponów powinno się sprawdzić u Ciebie, np marki Bioturm, polecam przeciwłupieżowy lub do suchych włosów. Świetne są też szampony Equilibra wersja do farbowanych lub restrukturyzująca, ta marka jest w niektórych aptekach, np ziko, doz. Dobre i niedrogie są też szampony Born to bio i Eubiony, albo Lavera z bio różą. Z odżywek fajna jest Alterra do kupienia w Rossmannie. Maska też jest dobra.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:18   #393
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Zastanawiam sie, czy to serum z Bielendy mozna uzywac w ciazy.
Wiem, ze kwasy sa zakazane, ale w duzych stezeniach- bije sie z myslami...
To zależy, co jest w składzie tego serum. I nie chodzi mi tylko o kwasy. Bielenda nie jest (wbrew pozorom) marką naturalną i stosuje składniki, których lepiej nie używać w ciąży. Poza tym w ciąży hormony szaleją i lepiej sobie odpuścić różne kuracje do twarzy. Wszystko się powinno unormować w 2. trymestrze. Ja nigdy wcześniej ani później nie miałam tak ładnej cery jak w ciąży

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy możecie mi polecic cos sprawdzonego do mycia włosów? Mam włosy krecone tluste u gory a suche na koncach... chciałabym cos jak najbardziej naturalnego. I cos jako odżywka czy tam do stylizacji...
Polecam szampony i odżywki John Masters Organics i Rahua. To górna półka jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Obie firmy mają też coś do stylizacji
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:25   #394
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Muszę się też przyczepić do serum JJ, cera mi się po nim bardzo przetłuszcza. Po kilku godzinach od nałożenia mam na twarzy warstwę takiego mazistego sebum, przy innych serumach cera zazwyczaj mi się normalizuje, a to serum wzmaga przetłuszczanie u mnie.
A wiesz, coś w tym chyba jest... Jak teraz sobie tak myślę, to przypominam sobie, że jak kiedyś (parę razy) nałożyłam samo serum (bez kremu, pod minerały), to cera świeciła mi się bardziej, niż gdybym użyła na nie kremu- widocznie samo nie nawilża wystarczająco i powoduje nadprodukcję sebum Natomiast pod krem/filtr jest jak najbardziej ok, a poza tym urzeka mnie swoją lekkością i składem

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Polecam szampony i odżywki John Masters Organics i Rahua. To górna półka jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Obie firmy mają też coś do stylizacji
U mnie niestety górna półka włosowa się nie sprawdziła (miałam JMO i Rahua); jedynie stylizacja JMO przypadła mi do gustu (Shine On), ale pakują go do wielkiego słoja, więc ma trochę niewygodny sposób aplikacji; ponadto strasznie wydajny, co poniekąd powinno być zaletą, ale i może też się znudzić
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:25   #395
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53167564]
U mnie niestety górna półka włosowa się nie sprawdziła (miałam JMO i Rahua); jedynie stylizacja JMO przypadła mi do gustu (Shine On), ale pakują go do wielkiego słoja, więc ma trochę niewygodny sposób aplikacji; ponadto strasznie wydajny, co poniekąd powinno być zaletą, ale i może też się znudzić [/QUOTE]

No widzisz, jednak trzeba samemu spawdzać kosmetyki naturalne. Dla mnie JMO zarówno szampony i odżywki są super. Mam mgiełkę z solą morską i lawendą JMO do układania włosów i też dla mnie jest zbyt wydajna - ta buteleczka nie chce się w ogóle skończyć
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:28   #396
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiele szamponów powinno się sprawdzić u Ciebie, np marki Bioturm, polecam przeciwłupieżowy lub do suchych włosów. Świetne są też szampony Equilibra wersja do farbowanych lub restrukturyzująca, ta marka jest w niektórych aptekach, np ziko, doz. Dobre i niedrogie są też szampony Born to bio i Eubiony, albo Lavera z bio różą. Z odżywek fajna jest Alterra do kupienia w Rossmannie. Maska też jest dobra.
Dziekuje Ci serdecznie. Wypróbuję na poczatek szampon Equilibra.
A co do stylizacji bys polecila? Wcześniej stosowałam pianki lub balsamy do ukladania lokow ale odkad przeszlam na pielęgnacje naturalna to powoli wymieniam swoje kosmetyki



a i jeszcze miałam zapytać które produkty Alterry z Rossmana polecacie. Nie musza być tylko włosowe. Bede w rossie wiec moge sie zaopatrzyć


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Polecam szampony i odżywki John Masters Organics i Rahua. To górna półka jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Obie firmy mają też coś do stylizacji
Dziekuje zapisze na przyszłość bo coś czuje ze wciągnie mnie ta naturalna pielęgnacja
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:49   #397
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No widzisz, jednak trzeba samemu spawdzać kosmetyki naturalne. Dla mnie JMO zarówno szampony i odżywki są super. Mam mgiełkę z solą morską i lawendą JMO do układania włosów i też dla mnie jest zbyt wydajna - ta buteleczka nie chce się w ogóle skończyć
Całkiem zapomniałam o tej mgiełce- też mi pasuje, ale używam głównie do odświeżania włosów w dni niewyjściowe i wtedy, jak mam już trochę za długie i nie chcą się odbijać od głowy- faktycznie wydajna jest bardzo, ale to akurat mi nie przeszkadza, bo lubię ją mieć zawsze w odwodzie, jako kosmetyk ratunkowy- nic innego lepiej się nie sprawdziło w tej roli, tak że polecam wszystkim poszukującym kosmetyku o takim działaniu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 13:51   #398
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a i jeszcze miałam zapytać które produkty Alterry z Rossmana polecacie. Nie musza być tylko włosowe. Bede w rossie wiec moge sie zaopatrzyć

Dziekuje zapisze na przyszłość bo coś czuje ze wciągnie mnie ta naturalna pielęgnacja


Mnie akurat nie podpasowały kosmetyki do włosów Alterra. Za to bardzo lubię żele pod prysznic Alterry.
W Rossmannie polecam też oliwkę i balsam do ciała dla kobiet w ciąży z serii babydream fur mama (do stosowania niekoniecznie w ciąży). Mają bardzo dobry skład i są dobrej jakości w niskiej cenie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:55   #399
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Mnie akurat nie podpasowały kosmetyki do włosów Alterra. Za to bardzo lubię żele pod prysznic Alterry.
W Rossmannie polecam też oliwkę i balsam do ciała dla kobiet w ciąży z serii babydream fur mama (do stosowania niekoniecznie w ciąży). Mają bardzo dobry skład i są dobrej jakości w niskiej cenie
Akurat zeli nie używam Lubie mydla

A te olejki Alterra? Dobre sa?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:14   #400
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci serdecznie. Wypróbuję na poczatek szampon Equilibra.
A co do stylizacji bys polecila? Wcześniej stosowałam pianki lub balsamy do ukladania lokow ale odkad przeszlam na pielęgnacje naturalna to powoli wymieniam swoje kosmetyki

a i jeszcze miałam zapytać które produkty Alterry z Rossmana polecacie. Nie musza być tylko włosowe. Bede w rossie wiec moge sie zaopatrzyć
Nie polecę nic do stylizacji, bo nie używam.

Alterra ma dobre mydełka w kostce konwaliowe i migdałowe, ale jeszcze jest super mydełko Babydream Seife na dziale dziecięcym, wypróbuj koniecznie. Z Alterry maska, odżywka, świetny jest też szampon z kofeiną i biotyną i serum z granatem do twarzy jest od niedawna, chyba jest fajne, bo już są pozytywne opinie. Olejków nie próbowałam. I zgadzam się z Sicilią, fajna jest seria Babydream fur mama i wybrałabym na Twoim miejscu do ciała olejek z tej serii, zamiast któregokolwiek z Alterry.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-10-20 o 14:16
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:35   #401
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53167564]A wiesz, coś w tym chyba jest... Jak teraz sobie tak myślę, to przypominam sobie, że jak kiedyś (parę razy) nałożyłam samo serum (bez kremu, pod minerały), to cera świeciła mi się bardziej, niż gdybym użyła na nie kremu- widocznie samo nie nawilża wystarczająco i powoduje nadprodukcję sebum Natomiast pod krem/filtr jest jak najbardziej ok, a poza tym urzeka mnie swoją lekkością i składem


U mnie niestety górna półka włosowa się nie sprawdziła (miałam JMO i Rahua); jedynie stylizacja JMO przypadła mi do gustu (Shine On), ale pakują go do wielkiego słoja, więc ma trochę niewygodny sposób aplikacji; ponadto strasznie wydajny, co poniekąd powinno być zaletą, ale i może też się znudzić [/QUOTE]

Dobrze wiedzieć że wydajny, cena nie zaboli





Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No widzisz, jednak trzeba samemu spawdzać kosmetyki naturalne. Dla mnie JMO zarówno szampony i odżywki są super. Mam mgiełkę z solą morską i lawendą JMO do układania włosów i też dla mnie jest zbyt wydajna - ta buteleczka nie chce się w ogóle skończyć



mam tą mgielke tzn. Sama robiłam i ma dokladnie taki sam skład ( ciężko go nie zrobić )

Naprawdę fajny


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie polecę nic do stylizacji, bo nie używam.

Alterra ma dobre mydełka w kostce konwaliowe i migdałowe, ale jeszcze jest super mydełko Babydream Seife na dziale dziecięcym, wypróbuj koniecznie. Z Alterry maska, odżywka, świetny jest też szampon z kofeiną i biotyną i serum z granatem do twarzy jest od niedawna, chyba jest fajne, bo już są pozytywne opinie. Olejków nie próbowałam. I zgadzam się z Sicilią, fajna jest seria Babydream fur mama i wybrałabym na Twoim miejscu do ciała olejek z tej serii, zamiast któregokolwiek z Alterry.
Używam teraz tego z kofeina i biotyna i jest rewelacyjny.

Odzywki z alterry tez uwielbiam.

Serum z granatem mam od niedawna ale zapowiada się bardzo fajnie.

Mydła alterry też są świetne i kupiłam też te polecane przez was z babydream też rewelacja.

Ogólnie większość produktów alterry jest bardzo dobra.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 18:16   #402
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Umnie ostatniokroluja szampony do wlosow w formie madla, jestem super zadowolona i jak fajnie pachna jedno dostalam jako gratis do zamawianych mydel naturalnych a drugie w pudelku veganskim, ktore zamawialam co miesac
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:30   #403
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

U mnie kofeina z Altery (szampon) sprawdził sie do końca pierwszego opakowania. Teraz przy drugim włosy strasznie sie przetluszczają. Dalej szukam swojego ''naj''

Miałyście styczność z tym deo i pastą do zębów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (7,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toothpaste.jpg (80,0 KB, 7 załadowań)
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:02   #404
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Pani Joasia z Pszczelej Dolinki lada moment wprowadzi do oferty mydła do włosów, 3 rodzaje - do suchych, tłustych i z łupieżem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:15   #405
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

ja dostalam to w zamowionym pudelku niespodziance http://www.sauberkunst.de/epages/es9...cts/137%5B1%5D

a to jako gratis
http://www.castello-seifen.de/Vegane...epfelchen.html

To o pierwsze pachnie super i dlugo, nawet ostatnio moj facet zaczal mi komplementowac jak mi fajnie wlosy jak mango pachna i sa oczywiscie wydajne
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:22   #406
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pani Joasia z Pszczelej Dolinki lada moment wprowadzi do oferty mydła do włosów, 3 rodzaje - do suchych, tłustych i z łupieżem.
Nareszcie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:39   #407
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
U mnie kofeina z Altery (szampon) sprawdził sie do końca pierwszego opakowania. Teraz przy drugim włosy strasznie sie przetluszczają. Dalej szukam swojego ''naj''

Miałyście styczność z tym deo i pastą do zębów?
Mam ta paste. Jest ok.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:43   #408
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
U mnie kofeina z Altery (szampon) sprawdził sie do końca pierwszego opakowania. Teraz przy drugim włosy strasznie sie przetluszczają. Dalej szukam swojego ''naj''

Miałyście styczność z tym deo i pastą do zębów?
Deo nie znam. Pastę tak - bardzo ją lubię. Zużyłam już kilka tubek.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:38   #409
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Helou... moje szybkie zakupy z wczoraj wszystko po cenach promocyjnych. Akurat jest 20% na lavere a te dwa kremy to albo stare opakowania albo wycofują linię i były za śmieszne pieniądze. No, to się usprawiedliwiłam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1445409610050.jpg (47,2 KB, 34 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 08:43   #410
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nareszcie.
Jak dobrze pójdzie to od listopada
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:48   #411
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Helou... moje szybkie zakupy z wczoraj wszystko po cenach promocyjnych. Akurat jest 20% na lavere a te dwa kremy to albo stare opakowania albo wycofują linię i były za śmieszne pieniądze. No, to się usprawiedliwiłam!
Lavera Uwielbiam pastę do zębów sensitive

A ja tymczasem wklejam swoją pielęgnację ciała - to, co aktualnie używam:
- olejek do ciała rahua
- krem do rąk żurawinowy Pat&Rub
- dezodorant Tom's of maine
- oliwka dla dzieci Hipp
Szczegóły u mnie na blogu.

Jest minimalistycznie, ale przy dziecku nie mam czasu na więcej. Na dodatek podebrałam mojej córeczce oliwkę do ciała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielegnacjaciala.jpg (156,7 KB, 25 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:48   #412
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Używam teraz tego z kofeina i biotyna i jest rewelacyjny.

Odzywki z alterry tez uwielbiam.

Serum z granatem mam od niedawna ale zapowiada się bardzo fajnie.

Mydła alterry też są świetne i kupiłam też te polecane przez was z babydream też rewelacja.

Ogólnie większość produktów alterry jest bardzo dobra.
A u mnie się dużo z Alterry nie sprawdziło Mają parę rzeczy, które są warte o wiele więcej, niż te parę zł, bo są lepsze od górnopółkowców, po prostu hity np odżywka czy serum. Mają też takie średniaki, co są przyjemne, ale wiele nie robią, np żele pod prysznic. czasem się skuszę na limitowanki, bo zdarza się, że naprawdę ładnie pachną, ale w działaniu są bardzo średnie, takie nijakie, po prostu myją i nic więcej, czy dezodoranty, kremy i balsamy, żaden mnie nie zachwycił. Są też buble totalne, maseczki do twarzy czy niektóre szampony są do bani.





Przetestowałam mleczko Druide do demakijażu i podoba mi się, dobrze oczyszcza, nie zapycha, dobrze się wypłukuje, nie podrażnia. Nie wiem czy wygrywa z moim Avalon, ale spełnia swoje zadanie.

Przetestowałam też serum JMO do cery normalnej i suchej i jako, że mam cerę tłustą, to nie moja bajka. Przyjemne jest bardzo, ale zbyt olejowe na dłuższą metę. Aha, i nie nadaje się w okolice oczu, bo podrażnia. Cery suche i normalne rzeczywiście byłyby zadowolone, ale nie wiem czy wart jest ceny regularnej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:00   #413
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Na Florame 30% na wszystko z kodem ZDROWIE
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-10-21 o 09:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:00   #414
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Sicilia uwielbiam tą oliwkę


Kusum, Sicilia znacie jakąs ziołową pastę (mój mlodszy (12 l.) syn nie lubie mięty )


An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:19   #415
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To zależy, co jest w składzie tego serum. I nie chodzi mi tylko o kwasy. Bielenda nie jest (wbrew pozorom) marką naturalną i stosuje składniki, których lepiej nie używać w ciąży. Poza tym w ciąży hormony szaleją i lepiej sobie odpuścić różne kuracje do twarzy. Wszystko się powinno unormować w 2. trymestrze. Ja nigdy wcześniej ani później nie miałam tak ładnej cery jak w ciąży



Polecam szampony i odżywki John Masters Organics i Rahua. To górna półka jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Obie firmy mają też coś do stylizacji
U mnie to juz 3 trymestr i cera jest ladna. Jednak mysle bardziej bardziej o prewencji przeciwzmarszczkowej... przed ciaza uzywalam produktow z retinolem i wlasnie serum z kwasami.
Teraz to odstawilam i widze, ze zmarszczka obok brwi jakby mi sie spowrotem pojawila.
Dziekuje Wam dziewczyny z arady
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:19   #416
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na Florame 30% na wszystko z kodem ZDROWIE
Skusiłam się na serum (i mydełko migdałowe do darmowej przesyłki).


Czy miała któraś z Was ich krem nawilżający? Kusił mnie trochę, ale teraz nie używam kremów na dzień, a na noc olejek z HA, więc odpuściłam.
Ostatnio skorzystałam ze sporego rabatu na BINGOSPA i kupiłam kolagen, zapłaciłam koło 30 zł Testuję pod makijaż ale co któryś dzień i rzeczywiście przedłuża trwałość. Czasami warto zrobić drugie podejście.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:46   #417
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Helou... moje szybkie zakupy z wczoraj wszystko po cenach promocyjnych. Akurat jest 20% na lavere a te dwa kremy to albo stare opakowania albo wycofują linię i były za śmieszne pieniądze. No, to się usprawiedliwiłam!
Z Lavery kocham, uwielbiam samoopalacz do twarzy.



Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Lavera Uwielbiam pastę do zębów sensitive

A ja tymczasem wklejam swoją pielęgnację ciała - to, co aktualnie używam:
- olejek do ciała rahua
- krem do rąk żurawinowy Pat&Rub
- dezodorant Tom's of maine
- oliwka dla dzieci Hipp
Szczegóły u mnie na blogu.

Jest minimalistycznie, ale przy dziecku nie mam czasu na więcej. Na dodatek podebrałam mojej córeczce oliwkę do ciała
Wystarczająco i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
U mnie to juz 3 trymestr i cera jest ladna. Jednak mysle bardziej bardziej o prewencji przeciwzmarszczkowej... przed ciaza uzywalam produktow z retinolem i wlasnie serum z kwasami.
Teraz to odstawilam i widze, ze zmarszczka obok brwi jakby mi sie spowrotem pojawila.
Dziekuje Wam dziewczyny z arady
Jak juz kiedyś będę po drugiej ciąży.. (kiedy to będzie..?) to rozpoczne przygodę z retinolem, nigdy wcześniej nie stosowałam. Kwasy tak (od dawna nie) i to jest dobrodziejstwo.

Do mnie doszło zamówienie od Pani Emilii: 100% pure podkład super fruits healthy foudation oraz primer do tego próbki kremow i szamponu. Primer zastosowalam raz i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Nie wiem sama, mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni. Jest przecież taki chwalony.
Dostałam tez kilka rzeczy z weledy: żel pod prysznic z granatem, krem pod oczy Wildrose (wstyd się przyznać ale to mój pierwszy w życiu krem pod oczy a mam 33 lata, zmarszczek wokół oczu nie mam) żel do mycia Calendula, Hautcreme, krem dla córki na niepogode.

Ostatnio zauważyłem u siebie ze uwidaczniaja mi się bruzdy nosowo wargowe czy jak tam one się nazywają znacie jakieś sposoby na to by zapobiegać? Czy tradycyjnie: retinol, kwasy?

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-10-21 o 09:52
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:48   #418
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na Florame 30% na wszystko z kodem ZDROWIE

Serum oczywiście nie ma

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Sicilia uwielbiam tą oliwkę


Kusum, Sicilia znacie jakąs ziołową pastę (mój mlodszy (12 l.) syn nie lubie mięty )



Może coś dla dzieci: http://pl.iherb.com/Kids-and-Baby-Toothpaste
Jasona miałam obie. Ta niebieska jest lekko słona w smaku, średnio miętowa. Czerwona smakuje jak zwykła Colgate
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:15   #419
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Serum oczywiście nie ma
o, to ja zdążyłam jedno capnąć.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:26   #420
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Serum oczywiście nie ma
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Skusiłam się na serum (i mydełko migdałowe do darmowej przesyłki).

Czy miała któraś z Was ich krem nawilżający? Kusił mnie trochę, ale teraz nie używam kremów na dzień, a na noc olejek z HA, więc odpuściłam.
Ostatnio skorzystałam ze sporego rabatu na BINGOSPA i kupiłam kolagen, zapłaciłam koło 30 zł Testuję pod makijaż ale co któryś dzień i rzeczywiście przedłuża trwałość. Czasami warto zrobić drugie podejście.
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
o, to ja zdążyłam jedno capnąć.
Tatoonko, które konkretnie serum capnęłaś? Bo ja kojarzę, że przed promo tego nawilżającego nie mieli

Kolagen Bingo jest super.


.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.